PRERELEASE

Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Artifact - DotA põhine kaardimäng #178058
10.03.2018 19:06:55
10.03.2018 19:06:55
Liitus: Oct 2014
Tallinn
C
Coros Väljas OP
vana tegija
Coros  Väljas OP
vana tegija
C
Tallinn
Aasta lõpus lubatakse inimestele uut kaardimängu. Huvitavaks teeb asja see, et üheks mängu loojaks on Richard Garfield ja teiselt poolt vaieldavalt legendaarseim mängudelooja Valve, eesotsas Gabe Newelliga. Ja nagu Valve-ile kohane on juba ka väljakuulutatud esimene suur Artifacti turniir, peaauhinnaga 1 miljon taala.

Lubaduste järgi keerulisem kui mneti kogukonna poolt vihatud Duplo või nagu Newell ise ütleb siis: “Best way to describe Artifact is to say youre playing 3 games of Hearthstone at once”

Artikkel, mis asja iseloomustab:

https://www.pcgamer.com/artifact-guide/

Discuss?

Re: Artifact - DotA põhine kaardimäng [Re: Coros] #178086
13.03.2018 09:45:45
13.03.2018 09:45:45
Liitus: Aug 2002
Tallinn
rawen Väljas
legend
rawen  Väljas
legend
Liitus: Aug 2002
Tallinn
Ma olen dotahoolik. Juba 6 kuud kaine ja pole tarvitanud. Aeg ajalt ikka libastun ja tuleb tsükkel peale.

Ma arvan, et ma tahaks seda proovida. Kuigi ma olen skeptiline uute mängude suhtes.

Suur miinus on ilmselgelt see, et see on ainult online keskkonnas nagu ma saan aru?

Sellepärast paljud heidivad Heartstone. Mina heidin sellepärast, et "milleks mängida Heartstone, kui saab mängida Magicut".

Artifacti pealt tekib küsimusi:

Kes kellega mängib?

Milline on ranking süsteem?

Kas lvl 1 noob saab üldse mängida lvl 40 fanaatikuga?

Milliseid variatsioone iga mäng võiks pakkuda? Dotas on lihtne. Osta õiged artifactid herole ja järgi iga hero mängumustrit õigesti. Siis sa võidad.

Kui kaardimäng on sama põhimõttega, siis ta võib end väga kiiresti ammenduda. Jääb mulje, et lihtsalt luck of the draw peal on mäng või võidab see, kes on endale huippuimbararehero saanud.

Näiteks võidab see, kes tõmbab oma herole esimesena Boots of Speed jalga.

Dota'ga on see hea, et seal on aasta(kümne)id kulutatud herode balansseerimise peale.

Artifacti kohta ei tea veel. Saab näha.

Toormoos
Re: Artifact - DotA põhine kaardimäng [Re: Coros] #180763
06.08.2018 00:05:04
06.08.2018 00:05:04
Tallinn
C
Coros Väljas OP
vana tegija
Coros  Väljas OP
vana tegija
C
Tallinn
Vahepeal on ilmunud "first impressions" video Eurogamers networki poolt. Väidetavalt keelas Valve mängu salvestada rohkem kui kaks käiku aga kes iganes on DotA ja kaardimängude mehaanikatega kursis saab asja kesksest ideest vast päris hästi aru - https://www.youtube.com/watch?v=awTmhBRGg9k

Augusti lõpus tehakse esimene live turniir kus mängivad omavahel käputais alpha/beta testereid (Neid on säärase mängu kohta ääretult vähe, ~100 inimest maailmas), mis peaks andma esimest korda põhjaliku ülevaate, millega täpsemalt tegemist. Mina olen igatahes suhteliselt haibitud.

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
1 liitunud kasutajat (RasKerge), 6 külalist, ja 3 ämblikku.
Legend Admin, , Moderator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid
Meistrikate järgne tühjendusmüük Lõpp 19.09 22:00
Korraldaja: Ahti
Lõpp: 19. september, kell 22:00
Viimati 5 tundi tagasi.
Esemeid: 69