Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 3/3 1 2 3
Re: TEADE SEOSES ERIOLUKORRAGA! [Re: Veigo] #188216
25.03.2020 21:58:33
25.03.2020 21:58:33
Liitus: Mar 2015
A
Ahti Väljas
Meister 2018
Ahti  Väljas
Meister 2018
A
Liitus: Mar 2015
Siin on mingi psudoprobleem sul peas...
Milles sul probleem?

Pood kinni? keegi ei tule poodi, sest on eriolukord, arusaadav keegi ei vaidle vastu.
E-pood töötab? tore, käive on üleval ja töötajatel on töökoht olemas ja garanteeritud (Ma muretsen KKK ja Hannese pärast rohkem kui sinu btw)
Kliendid ei saa poodi tulla ja tarbida sinu poolt müüdavaid tooteid.. Sulle on antud lihtsalt üks väike komm sinu ühe tootegrupi esindaja poolt, et "näe me saame aru et olukord sitt, mängijad ise tulla ei saa, aga kuna me nkn teeme mingi mõttetud väikse ürituse oma digiplatformil, mis ei eelda kasutajate poolt maksmist, siis selleks et sul mängijad tunneksid natukenegi sinuga kogukonna tunnet ja sa nendega saaksid suhelda sellel raskel ajal, anna mingi boonus neile. KÕIK!"

Ei ole kuskil öeldud, et nüüd pead hakkama oma turniire ainult kuskil Onlines või arenas tegema, või et nüüd inimesed massiliselt lähevad Drafti ja Standardit mängima (see ikka eeldab tegelikult päris palju aega või raha, et jõuda sinna kus näiteks mina või Pats oleme, et me saame enamvähem suvalise paki standardis/historicus/brawlis kokku panna).

Seega ära aja jama suust välja, mingite 1000 euro käibe kadude jms. See ei ole üldse asjakohane siinpuhul. Ning mul pole absull mingeid fancy sliive arenas vaja, ma rohkem mängin MTGOs Legacyt.

Kui tahad öelda, et sul pole ressurssi/aega/soovi sellega tegeleda, siis nii ütlegi. KÕIK saavad aru ja nii ongi. Kedagi ei häiri kui räägitakse ausat juttu! Mingit muud jama mida sa suust välja ajad, on ikka päris kurbnaljakas lugeda.

Viimati muutis Ahti; 25.03.2020 22:00:09.
Re: TEADE SEOSES ERIOLUKORRAGA! [Re: Ahti] #188217
25.03.2020 22:06:38
25.03.2020 22:06:38
Liitus: Jul 2002
Veigo Väljas OP
Lorieni Boss
Veigo  Väljas OP
Lorieni Boss
Liitus: Jul 2002
Algne postitaja Ahti
Kui tahad öelda, et sul pole ressurssi/aega/soovi sellega tegeleda, siis nii ütlegi. KÕIK saavad aru ja nii ongi. Kedagi ei häiri kui räägitakse ausat juttu! Mingit muud jama mida sa suust välja ajad, on ikka päris kurbnaljakas lugeda.

Millega tegeleda? Turniiride korraldamisega?
Davaih, teeme. 8 inimese event, 5€ osalustasu korralduskulude katteks. Paneme promobuustreid ka auhinnaks ja korras.

"Veigo ei võida. Veigo vastased kaotavad iseendale." - Markus Aidla EMV 2019
Lehekülg 3/3 1 2 3

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
1 liitunud kasutajat (Lemps), 52 külalist, ja 0 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid