Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 41/41 1 2 39 40 41
Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185286
09.04.2019 13:13:24
09.04.2019 13:13:24
Liitus: Jul 2002
Veigo Väljas OP
Lorieni Boss
Veigo  Väljas OP
Lorieni Boss
Kui mu mälu ei peta, siis ühe RPTQ nad korraldasid ja siis loobusid. Hävisid vist liiga suurelt.

Kaupo peaks paremini teadma.

Ma olen hariduselt Miki Hiir
Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185287
09.04.2019 14:15:47
09.04.2019 14:15:47
Liitus: Nov 2015
Tartu
D
Duke Väljas
vana tegija
Duke  Väljas
vana tegija
D
Liitus: Nov 2015
Tartu
mingit sellist varianti ei ole või, et kuulge, teie nõudmised ei ole reaalsed siinkandis, kas annaks eritingimustel korraldada vms?

Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185288
09.04.2019 14:18:59
09.04.2019 14:18:59
Veigo Väljas OP
Lorieni Boss
Veigo  Väljas OP
Lorieni Boss
Tallinna eelis on see, et meil on Stockholm, Helsinki, Peterburg, Riia - kõik umbes sama reisitee kaugusel.
Loomulikult tahaks proovida korraldada mõnda sellist suurt üritust - aga kui reaalne see on?

Duke: väiksemates kohtades nad vist ise kutsuvad poode korraldama.

Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185304
12.04.2019 18:26:16
12.04.2019 18:26:16
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Kaupo Väljas
kohtunik l2
Kaupo  Väljas
kohtunik l2
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Ma ei ole ausalt öeldes detailselt kursis MCQ süsteemiga. Saan aru, et see on praktiliselt vana PTQ ja RPTQ vahepealne asi, aga on seal mingi erinevus ka? Kas WOTCi toetab seda ka kuidagi või on kõik koha enda teha?

Veigol on õigus, et Tallinn on logistiliselt heas kohas. Enamik muude riikide mängijatest seda muidugi ei taipa ja ürituse õnnesumine sõltub sellest, kas suudetakse see neile selgeks teha. Vanade PTQde puhul sai mingile kogusele see selgeks õpetatud. Käidi Soomest, Lätist ja Leedust. PPTQd olid kehvemad ja vanad olijad kadusid ja nüüd on uued inimesed peale kasvanud ja töö peab uuesti algama. Mõned lätlased ja sommid käivad, aga tulususeks on rohkem vaja.

Koht - Koht Lorieni näol on olemas. Kui on vaja suuremat kohta, siis see muidugi maksab ja pole just kõige parem. Suurema ja pikema planeerimisega äkki oleks mingi ....con sarnane asi võimalik teha, kuhu kaasata lauamängurid/miniatuuride mängurid, aga üldiselt peaks suuremat tegutsemist võimalikult palju vältima kulude kokkuhoiu nimel.

Formaat - Ei tea, kas see on multi-format asi või mitte. Standardit tuleks võimaluse puhul vältida, sest see on alati vist kõige väikema osalejaskonnaga.

Kohtunikud - Oleneb osalejate arvust. Kui nõutud on suurem kogus kohtunikke osalejate tõttu, siis ma mõtleks Hannese varasema mõtte peale, et teha kohtunike mini-conference kõrvaloleval päeval. WOTCi vist natuke kompenseerib neid ja sel juhul on äkki võimalik veidi kulusid kahandada ja osad ehk on ka mängijad ja saavad teisel päeval mängida. Kohtunikud kipuvad ka teisi mängijaid kaasa võtma.

Auhinnad - Põhiauhind on oluline, aga eks top8 peaks ka olema korralikud auhinnad. Reklaamida tuleks, aga üritust läbi selle, et tegemist on üritusega, kus tuleb osaleda juba kogemuse pärast. Saab mängida välismaa heade mängijatega jne. Selle nimel tuleb muidugi vaeva näha.

Reklaam - Reklaamida tuleb kõikides lähedalasuvate mängugruppide foorumites jne. Veigo oskab teha ühe bänneri küll ja üles toppida.

Ööbimine - See on üks tähtsamaid asju.
a. Ööbimine mängukohas. Kas võimalik ja kui jah, siis see on positiivne.
b. Ööbimine mängijate juures. Kohtunike conferencidel on alati osad kohtunikud võtnud teisi majutada. See aitab palju kaasa. Mängijate osas ka.
c. Lingid odavatele/headele/mängukoha lähedastele ööbimiskohtadele. Osadele mõjub 8 eurine hostel, teistele 50 eurone 3 tärni hotell.

Kellaajad
- Kui ma Soomes olen käinud, siis üks probleem on alati olnud see, et ma jõuaks kohale pean ma taksoga sadamast kiirustama. Üldiselt pole probleemiks, aga kui saad puust ja punaseks teha välismaalastele selgeks, kuidas saab õigeks ajaks mängukohta, siis on see kasuks.

Side-events - Kui ühel päeval teha mingit conference teha, siis kindlasti on hiljem võimalik teha side-evente neile ja varakult tulnud mängijatele. Ilmselt ei ole just meeletult kasu toovad üritused, aga midagi ikka.

Ma arvan, et kõik on tehtav, aga eks võtab aega küll. Üks hea külg ilmselt on ka see, et õpetab osadele välismaalastele selgeks, et Tallinna pole raske mängima tulla.

Viimati muutis Kaupo; 12.04.2019 18:29:28.

For each spell, there's a COUNTERspell.
Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Kaupo] #185307
12.04.2019 21:51:19
12.04.2019 21:51:19
Liitus: Sep 2017
WetWillie Väljas
entusiast
WetWillie  Väljas
entusiast
Liitus: Sep 2017
Algne postitaja Kaupo
Ma ei ole ausalt öeldes detailselt kursis MCQ süsteemiga. Saan aru, et see on praktiliselt vana PTQ ja RPTQ vahepealne asi, aga on seal mingi erinevus ka? Kas WOTCi toetab seda ka kuidagi või on kõik koha enda teha?

Veigol on õigus, et Tallinn on logistiliselt heas kohas. Enamik muude riikide mängijatest seda muidugi ei taipa ja ürituse õnnesumine sõltub sellest, kas suudetakse see neile selgeks teha. Vanade PTQde puhul sai mingile kogusele see selgeks õpetatud. Käidi Soomest, Lätist ja Leedust. PPTQd olid kehvemad ja vanad olijad kadusid ja nüüd on uued inimesed peale kasvanud ja töö peab uuesti algama. Mõned lätlased ja sommid käivad, aga tulususeks on rohkem vaja.

Koht - Koht Lorieni näol on olemas. Kui on vaja suuremat kohta, siis see muidugi maksab ja pole just kõige parem. Suurema ja pikema planeerimisega äkki oleks mingi ....con sarnane asi võimalik teha, kuhu kaasata lauamängurid/miniatuuride mängurid, aga üldiselt peaks suuremat tegutsemist võimalikult palju vältima kulude kokkuhoiu nimel.

Formaat - Ei tea, kas see on multi-format asi või mitte. Standardit tuleks võimaluse puhul vältida, sest see on alati vist kõige väikema osalejaskonnaga.

Kohtunikud - Oleneb osalejate arvust. Kui nõutud on suurem kogus kohtunikke osalejate tõttu, siis ma mõtleks Hannese varasema mõtte peale, et teha kohtunike mini-conference kõrvaloleval päeval. WOTCi vist natuke kompenseerib neid ja sel juhul on äkki võimalik veidi kulusid kahandada ja osad ehk on ka mängijad ja saavad teisel päeval mängida. Kohtunikud kipuvad ka teisi mängijaid kaasa võtma.

Auhinnad - Põhiauhind on oluline, aga eks top8 peaks ka olema korralikud auhinnad. Reklaamida tuleks, aga üritust läbi selle, et tegemist on üritusega, kus tuleb osaleda juba kogemuse pärast. Saab mängida välismaa heade mängijatega jne. Selle nimel tuleb muidugi vaeva näha.

Reklaam - Reklaamida tuleb kõikides lähedalasuvate mängugruppide foorumites jne. Veigo oskab teha ühe bänneri küll ja üles toppida.

Ööbimine - See on üks tähtsamaid asju.
a. Ööbimine mängukohas. Kas võimalik ja kui jah, siis see on positiivne.
b. Ööbimine mängijate juures. Kohtunike conferencidel on alati osad kohtunikud võtnud teisi majutada. See aitab palju kaasa. Mängijate osas ka.
c. Lingid odavatele/headele/mängukoha lähedastele ööbimiskohtadele. Osadele mõjub 8 eurine hostel, teistele 50 eurone 3 tärni hotell.

Kellaajad
- Kui ma Soomes olen käinud, siis üks probleem on alati olnud see, et ma jõuaks kohale pean ma taksoga sadamast kiirustama. Üldiselt pole probleemiks, aga kui saad puust ja punaseks teha välismaalastele selgeks, kuidas saab õigeks ajaks mängukohta, siis on see kasuks.

Side-events - Kui ühel päeval teha mingit conference teha, siis kindlasti on hiljem võimalik teha side-evente neile ja varakult tulnud mängijatele. Ilmselt ei ole just meeletult kasu toovad üritused, aga midagi ikka.

Ma arvan, et kõik on tehtav, aga eks võtab aega küll. Üks hea külg ilmselt on ka see, et õpetab osadele välismaalastele selgeks, et Tallinna pole raske mängima tulla.

Teeme siis nii. MCQ Tallinn 2020

Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185580
20.05.2019 18:49:00
20.05.2019 18:49:00
Veigo Väljas OP
Lorieni Boss
Veigo  Väljas OP
Lorieni Boss
Täna oli uus Bännimine....

Pauper:
Gush, Gitaxian Probe, ja Daze on nüüd bännitud!.

Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185581
20.05.2019 20:52:10
20.05.2019 20:52:10
Veigo Väljas OP
Lorieni Boss
Veigo  Väljas OP
Lorieni Boss
Fakt või Fiktsioon... modernis!

Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185631
26.05.2019 01:57:33
26.05.2019 01:57:33
Veigo Väljas OP
Lorieni Boss
Veigo  Väljas OP
Lorieni Boss
nimetage kõik mängijad, keda videost ära tunnete?

Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185633
26.05.2019 11:54:02
26.05.2019 11:54:02
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Väljas
peaaegu maailmameister
jott  Väljas
peaaegu maailmameister
Liitus: Oct 2002
Keila?
See on 2002 muidu. Aga jah, see aasta on sealt videos olnud inimestest vist 1-2 inimest magicut mänginud, mis on suht kurb.

...ja siis läks gp põlema.
Re: Maagiline möla vol. 3 [Re: Veigo] #185634
26.05.2019 11:54:53
26.05.2019 11:54:53
Veigo Väljas OP
Lorieni Boss
Veigo  Väljas OP
Lorieni Boss
Paljud nendest mängijatest üldse teavad, et dämm ei lähe stäkki?

Lehekülg 41/41 1 2 39 40 41

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
3 liitunud kasutajat (Rivo, Glimmervoid, nilrac), 126 külalist, ja 2 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid