Maagia.net

Tasuta kaardid alustavatele mängijatele

Postitaja: Tõrts

Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 12.05.2017 14:05:28

ALUSTAV MÄNGIJA:

Võta julgust ja kasuta seda võimalust ära.

See annab sulle arengut ja kogemust nii mängu oskuses kui ka paki ehitamises. Ilma et peaks kulutama suuri summasid mängima õppimisele.

Leia sõbrad kellega hakata saadud kaartidest erinevaid pakke kokku panema, ning katsetama milline strateegia sulle kõige rohkem meeldib.
On selleks siis aggro või control, mõni sünnergia tüüp või hoopis kindel värv.

Kui oled otsustanud tasuta kaarte küsida siis võta pakkuva kasutajaga erasõnumitega ühendust ja leppige kokku millal on võimalik kaardid üle anda.

Praegu on võimalik tasuta mtg kaarte viisakalt küsida:

TALLINN:

* kasutaja bimbamsmash
Jagab karbitäis kaarte, pigem hiljutised setid.

* kasutaja kaur järs
Jagab commoneid alates mirrodinist kuni amonkhitini, ära anda mitu karbitäit kaarte

* kasutaja Vigurrr
Annab ära ca 400-500 commonit. Alternatiivseks üleandmise kohaks oleks Saaremaa.

* kasutaja Onogonomnom
Annab ära karbitäis kaarte, sisaldab vanemaid ja uuemad seeriaid.

TARTU:

* kasutaja Tõrts
Jagab basic lande

* kasutaja dan
Pakkuda 1-2 kingakarbi täis kaarte. Nii uuemaid kui ka vanemaid seeriaid.

* kasutaja Duke
Jagab commoneid (Oath of the Gatewatch, Shadows over Innistrad, Eldritch Moon ja Kaladesh seeriatest)

* kasutaja _Virko_
Jagab commoneid ja uncommoneid

* kasutaja kaur järs
Jagab commoneid alates mirrodinist kuni amonkhitini, ära anda mitu karbitäit kaarte

KAARTE JAGAV MÄNGIJA:

Sooviksin tõstatada tahet pikemalt mänginud mängijatelt annetada kodus tolmu koguvad commonid ja uncommonid alustavatele mängijatele.

Alustavad mängijad saavad olulise pakiehitus ja mängukogemuse katsetades kodus koos sõpradega.
Alguses on just oluline saada mängutunnetust kodustes tingimustes paljude erinevate kaartidega.

Commonid ja uncommonid mis seisavad tühja ei too kellelegi kasu ja nende väärtus on rahas olematu aga alustavale mängijale hindamatu.
Postitaja: Duke

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 12.05.2017 14:27:17

kui mõnel alustaval mängijal on huvi, siis võin mingeid oathsi, eldritch mooni, shadows over innistrad ja kaladeshi commoneid üles otsida.
Postitaja: _Virko_

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 12.05.2017 19:44:09

Minu käest võib ka küsida.
Postitaja: rawen

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 12.05.2017 20:17:22

Tsiteeri
võin mingeid oathsi, eldritch mooni, shadows over innistrad ja kaladeshi commoneid üles otsida.

aga kuhu sa nad kaotasid?
Postitaja: Duke

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 12.05.2017 20:35:04

sinna, kuhu päike ei paista
Postitaja: dan

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 15.05.2017 04:35:08

Mul on ka kena kingakarp täis, sh Modern Mastersit ja Eternal Mastersit ja algajatele mängijatele kindlasti jagaks ära.
Postitaja: kaur järs

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.05.2017 06:15:48

Jällegi väga vahva teema:
Võin jagada commoneid alates mirrodinist kuni amonkhitini, kodus 6 suurt karbitäit kaarte, küsige värvi ja seti järgi ei ole kahju neid kaarte anda.
Postitaja: EndrikP

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.05.2017 12:47:27

Tervist olen siuke algajapoolsem mängija Tallinnast. Kogemust umbes 2,5 kuud. Ehitamisel on 2 pakki moderni elfid ja standardisse rongi agro(valge punane). Osade odavate kaartide kättesaamine on problemaatiline. Äkki kellelgi on soovi aidata ja näiteks kaarte annetda või siis kallimaid vahetada turuhinnast odavamalt( sel juhul vajan 3x heart of kiran ka lol)? See aitaks oluliselt kaasa sellele, et saaksin pakid kiiremini kokku ja uusi pakke mängida ning magicut nautida. Jään tagasisidet ootama: sobib nii foorum kui pm.

Mul oleks vaja:
2x Elvish mystic (ehitan elf modernit)
4xNettle sentinel
4x Dwynen's Elite
3x Elvish Archdruid
2x Elvish Champion
4x Heritage Druid
2x Imperious Perfect
4x Llanowar Elves
4x Nettle Sentinel
4x Shaman of the Pack
2x Sylvan Messenger
3x looming spires(valge punan train aggro standard)
2x gearshift ace
2x start your engines
4x hungry flames
3x harnessed lightning
2x veteran motorist

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.05.2017 19:49:13

midagi vast leiab sulle homme lorienis saab vaadata

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 28.05.2017 11:55:04

Ei jõudnud üldse kaaryidega tegeleda eile. Millal uuesti lorieni jõuad?

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 02.06.2017 20:23:19

11 juuni

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 08.06.2017 08:10:26

Esimene samm on tehtud ja olen saanud omad tühja seisnud kaardid õnnelikult üle anda.

Edaspidi saan algavatele mängijatele jagada basic lande.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 08.06.2017 12:46:48

Ma olen ka saanud ühe kingakarbitäie ära anda.
Teise saan ka kokku.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 14.06.2017 21:58:25

Kui kellelgi on üle kingakarbi täis random commoneid, siis ma tuneks huvi.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 15.06.2017 07:03:31

Minu arvates ei ole sa Põlluste päris sihtgrupp. Sa ei ole ju alustav mängija sa oled ju juba üle aasta magicut mänginud ja kõikvõimalikel turniiridel osalenud ja sul on endal ka juba ju korralik kogus kaarte. Aga minugi poolest kui sa arvad et sule võiks commoneid vaja olla siis miks ka mitte.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 15.06.2017 11:36:09

No mis sa ajad, Kaur. Tal on ikka neid commoneid vaja ju:

http://www.maagia.net/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=171540#Post171540

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 15.06.2017 16:20:15

No jah tundub et Põlluste tegelt suht äri mees pole midagi öelda.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 17.06.2017 19:20:43

Üle aasta magicut mänginud ? lol ma alustasin mingi 3 kuud tagasi... ja mingeid vanemaid commoneid aeg ajal ikka vaja commanderi pakkide täiteks nt

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 17.06.2017 19:23:35

No ma ei tea kui ma esimest korda Lorienisse tulin olid sa igal juhul seal ja sul oli oma pakk laugh. Ja see oli vist see jaanuar või midagi sellist laugh

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 17.06.2017 19:49:09

See oli ilmselt eldrazi kiirkorras kokkuvägistatud versioon, mis toona maksis turuhinnas umbes 40 euri...

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 18.06.2017 04:17:00

Võimalik, aga sel hetkel tundsin ma et näed uus mängija mina tulen poodi ja seal istub vana tegija Põlluste ja ootab ja vaatab mida see uus nolk nüüd tegema hakkab.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 18.06.2017 18:19:03

Noh see kui ma eldraz'ga madistda üritasin ei saand mind just tegijaks teha, sest alguses sai ta palju mu mänguvigade ja ebakvaliteetsete kaartide tõttu peksa. Viimasel ajal on tema efektiivsus tõusnud.
Postitaja: jott

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 19.06.2017 16:12:06

Kui sa küsid kaarte, et teha mingit foorumit risustavat kommonioksjonit, siis sa ilmselgelt pole sihtgrupp.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 21.06.2017 19:13:20

Noh mul endal juba foorumitrisustavaks oksjoniks manti olemas. Pigem üleliigseid commoneid, millest ma saan endale midagi aretada ja üleliigsed istuvad karbis ja ootavad oma saatust. Mängija, kes neid kuskil kapis karbis hoiab, võidab lihtsalt ruumis, sest kui kraam juba aastaid karbis istunud, siis see vast läheb ülejäägi alla, mida pole vaja.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 27.06.2017 09:07:00

Mul on tekkinud basic lande, mis on üleliigsed. Põhimõtteliselt kõik basic landid peale wastes'de, annan kõigi liikede peakle wastes kokku mingi 50-100 basic land'i ära. Kel vaja, võtku ühendust.
Postitaja: parask

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 27.06.2017 16:08:50

Lorienist drafti pakkidesse pandud basicud vii sinna tagasi, et ka tulevikus draftida saaks smiley

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 28.06.2017 07:47:20

Üleüldse, kui kellelgi on väga kasutamata basicuid, siis neid on alati vaja poel. Ma olen paar korda tulnud käed taskus draftile ja ilmselt on ka teised teinud seda. Ei ava ka midagi ja pole nagu võimalust kilesid kasutada. Siis on hea, et pakk märgitud pole.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 28.06.2017 08:52:35

Tsiteeri
Siis on hea, et pakk märgitud pole.

+1

Ma mängisin ka ükskord kiledeta. Kahmasin basicud niisama hunnikust. Pooled olid Hannes Keremi proxyd frown.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 18.07.2017 11:24:40

Mul on kodus ikka omma basicud, mida nüüd hulgim üle. Draftidel kasutan Lorieni oma ja koju neid ei tassi. Kui mõni algaja ei taha, siis kaalun osade basicute Lorienile annetamist.
Postitaja: parask

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 12.10.2017 19:47:00

kas ma saaks ka ühe kasti commoneid? tahaks oksjoni teha
Postitaja: Coros

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 12.10.2017 21:09:03

Ma võin müüa sulle ca 500 kommonit hinnaga 5eur. Pidavat konkurentsivõimeline hind olema vms.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 13.10.2017 04:56:35

Ma soovitan mitte risustada seda posti eemale tõukavate postituste ja rahaga. See kui teile ei ole selge kui oluline on tavaliste kaartide olemasolu algaval mängijal, siis soovitan meelde tuletada oma mtg päris algus perioodi.

Mitte mingi rahasumma ega nali ei hoia ega kutsu uusi mängijaid MTG pikemalt mängima. Seda saab teha ainult inimese enda huvi ja tahe, ning kõige parem toetus sellele on oma kasutamata commonite/uncommonite tasuta ära jagamine.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 30.10.2017 14:35:38

Tartus ära anda karp u 400-450 kaardiga. Hiljutised seeriad, mõned põnevamad lisad ka.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 30.12.2017 13:09:01

Jälle on kaarte kogunenud. Seekord vanemaid.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 01.01.2018 10:01:19

Kas jõulude ja aastavahetuse hoos sai raha otsa, aga magicut tahaks ikka õppida mängima?

Siis küsi julgelt mõnelt kes tasuta kaarte jagavad.
Postitaja: Vigurrr

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 29.04.2018 08:37:21

Oleks ca 400-500 commonit ära anda.
Tallinnas või Saaremaal.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 30.04.2018 07:52:46

Mul on ka jälle tekkinud, ka Masters 25 jt hiliseimaid seeriaid on seal hulgas. Uncommonid/rare'id ka mõnedes karpides sees.

Tartus käest kätte põhiteema.
Postitaja: Onogonomnom

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 23.05.2018 10:03:15

On ka ära anda tubli karbitäis kaarte, vanemaid ja uuemad seeriaid. Enamus common-uncommonid, aga tõenäoliselt leiab ka mingeid reere sealt hulgast. (Tallinnas)
Postitaja: Ekvard

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 23.08.2018 10:43:15

Mul on kapis päris arvestatav kogus peamiselt Kaladeshi commoneid-uncommoneid(ilmselt midagi 1000 kanti), millest tahaks enne 16. septembrit tasuta vabaneda, muidu viin lihtsalt Lorieni. Huvi korral kirjutage, postiga obviously kuskile saatma ei hakka.
Postitaja: Sanies

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 23.08.2018 11:37:37

Saada põllustele
Postitaja: jo5kers

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 25.10.2018 16:47:25

Tere, ma sooviksin ka mõningaid kaarte, ma olen varem selle kaardimänguga 1 kord kokku puutunud, ning hiljem hakkas meeldima. Probleem seisneb selles, et ma ei satu niipea Tallina ega Tartu. Kui keegi tahab oma kaartidest vabaneda, ning on nõus neid postiga saatma, siis ma oleksin väga tänulik kui saadaksite mulle.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 25.10.2018 20:17:43

Algne postitaja jo5kers
Tere, ma sooviksin ka mõningaid kaarte, ma olen varem selle kaardimänguga 1 kord kokku puutunud, ning hiljem hakkas meeldima. Probleem seisneb selles, et ma ei satu niipea Tallina ega Tartu. Kui keegi tahab oma kaartidest vabaneda, ning on nõus neid postiga saatma, siis ma oleksin väga tänulik kui saadaksite mulle.

Tere Joviiskers,

ära võta seda personaalselt kui keegi sulle neid ei saada. Postiga 5+ kilo kaartide saatmine on kallis ja tülikas. Kui sul on võimalus leppida kokku mingi päev kui sa Tallinnas või Tartus oled siis äkki on kellegil aega ja soovi sulle kaarte jagada.

Samas ma võin eksida ja keegi võtab sinuga ühendust ja saadab sulle kaarte.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 25.10.2018 20:25:46

võib-olla ma satun isegi Tallinna kanti, või minu tuttav saab need mulle tuua. Kas teil on mulle kaarte pakkuda?
Postitaja: HeZ

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 25.10.2018 20:35:07

Jäid natuke hiljaks smirk

Kuu või nii tagasi oleksin hea meelega annetanud ~20000 kaarti, mis nüüdseks on paraku juba ära antud.

Võibolla on uus omanik nõus sealt midagi pakkuma ...

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 25.10.2018 20:38:45

Heh talle juba antud siis ma temalt küsima ei hakka. Ta oli lihtsalt kiirem
Postitaja: don Digimon

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 25.10.2018 22:51:05

Aga sa võiks olla piisavalt härrasmees, et pakud, et maksad posti kinni ja saadad oma aadressi.
Eniveis peab saatja veel lisaks sellele, et minna postkontorisse ka pakkimisele ja sulle kraami otsimisele aega kulutama?
Seni kuni sa seda ei tee, ei viitsi ka ilmselt need, kellel oleks manti sulle annetada, lillegi liigutada, et minna ja omast taskust sulle ka pakitasu veel maksta jne.

Seega seedi oma palve läbi, käi välja mingi omapoolne präänik (kasvõi Smartposti pakitasu ylekanne) ja ma usun, et oleks rohkem kui 1 inimene, kes sinu poole varased jõulukingid teele läkitaks...
Postitaja: Glimmervoid

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.10.2018 06:18:47

Anna aadress privas. At this point võin maksta posti ise, et enda kastidest vabaneda. Eriti kui uuele mängijale kaardid lähevad.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.10.2018 07:07:48

Algne postitaja Glimmervoid
Anna aadress privas. At this point võin maksta posti ise, et enda kastidest vabaneda. Eriti kui uuele mängijale kaardid lähevad.

Kogukond tänab!

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.10.2018 12:39:36

Lorien võib anda ka, kui Tallinna satud.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.10.2018 12:52:09

Lorien on ju pood. Kas see tasuta kaarte jagab?

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.10.2018 13:39:41

Meile toodi palju kaarte hiljuti eesmärgiga, et me just nii käituksime.
Postitaja: Veigo

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 26.10.2018 17:12:25

Kui meile tuuakse kaarte, et me need algajatele jagaks - teeme me seda meeleldi. Olgu selleks turniir, postitamine vms. Lihtsalt vajadus peab olema põhjendatud. Loomulikult ilmuvad paljud kaardid hiljem siia või kuhugi internetti müüki, kuid enamjaolt ongi tegu just selliste kaartidega, millest on rõõmu vaid mängu õppimisel. Edukaid ja kalleid pakke ja reere jne nendes loomulikult ei ole. Aga kodus vennaga mängida on alguses ikka põnev.
Postitaja: UncleLene

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 05.11.2018 17:51:34

Ma ei ole juba algaja MTGs, aga ma tahaksin teid paluda- kui teil on singid ebavajalikud sinised kaardid olemas- võite mulle neid anda, sest ma praegu eksperimenteerin Commanderiga ja võib-olla teil on midagi huvitav olemas.

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 05.11.2018 20:32:08

Algne postitaja UncleLene
Ma ei ole juba algaja MTGs, aga ma tahaksin teid paluda- kui teil on singid ebavajalikud sinised kaardid olemas- võite mulle neid anda, sest ma praegu eksperimenteerin Commanderiga ja võib-olla teil on midagi huvitav olemas.

Kui sul on võimalik täpsustada oma linn ja mingi võimalus kuidas inimestele vastu tulla seoses kaartide kättesaamisega siis see aitaks paljusid kaalumast kas see neil võimalik on oma tiheda elutempo juures.
Postitaja: bimbamsmash

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 25.11.2018 15:50:50

Karbitäis kaarte ootab uut omanikku. Standardis täiesti mängitavad isegi. Pigem hiljutised setid. Saada erasõnum kui huvi..
Postitaja: Ekvard

Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele - 27.11.2018 22:39:17

Mul on Eestis kapis veel mingi hunnik commoneid-uncommoneid, mis jäid enne Inglismaale lendamist veel ära andmata. Ma olen 14.12-06.01 Eestis, kui kellelgi huvi on, siis võtke Discordis või Facebookis ühendust.

Tegemist peaks olema suuremas osas nii 3-4a vanade setide kaartidega, küllap on natuke uuemate ja natuke vanemate setide kaarte ka hunnikusse sattunud.
© 2020 Maagia.net