Maagia.net

Mahvia 22 mäng

Postitaja: parask

Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 08:07:59

Mängivad:
1 vpl (Vahur-Peeter Liin)
2 Oompa (Raido Nigumann) - Politseinik
3 Robert (Robert Männik)
4 kristofer (kristofer reinholm) - tavaline külaelanik
5 Ekvard (Ekvard Joakit) - tavaline külaelanik
6 Mhe (Kalev Kärpuk)
7 jott (Hannes Kerem) - tavaline külaelanik
8 Jmskns69 (Jaanus Mae) - Psühhopaat
9 don Digimon (€)
10 rawen (Reivo Suurna)
11 I3lackAngel (Jüri-Artur Mae) - küla nõid
12 coolime (Tähvend Uustalu) - tavaline külaelanik
13 sherlock (Sander Sepp) - tavaline külaelanik
14 Ants (Ants-Erik Noormägi) - tavaline külaelanik
15 HeZ (Henri Kuuse) - tavaline külaelanik

• On 15 mängijat, Rollid on jaotatud juhuslikult. Kes erasõnumit ei saanud, on külaelanik.
  • Päev lõpeb iga päev kell 22:30.
  • Öö algab, kui päev lõpeb ja lõpeb, kui kõik öised tegemised tehtud. Öösel teemasse postitada ei tohi, isegi kui ma pole teinud postitust et öö on.
  • Päeval toimub hääletamine. Hääletage selles teemas boldiga korralikult stiilis "Hääletan: Jüri", mitte kuidagi teksti keskel stiilis "me võiksime Mari ahju lükata". Häälteenamuse saaja puuakse päeva lõpus üles ja tema roll avaldatakse. Viigi korral otsustatakse surija juhuslikult. See on päriselt juhuslik ja ma ei tee siin mingit "mängu tasakaalustamist".
  • Kui keegi jätab hääletamata, siis esimene kord annab ta hääle enda pihta. Teine kord, kui see juhtub, siis isik eemaldatakse mängust. See on samuti eranditu.
  • Head võidavad kui kõik pahad on surnud, mahvia võidab kui neid on alles samapalju või rohkem kui külaelanike.
  • Kõik võivad ennast väita mistahes rolli täitvat. Selle tõestamiseks ei tohi näidata teistele minu saadetud erasõnumit ega ka võltsida minu saadetud erasõnumit.
  • Oma postitusi muuta ei tohi.
Postitaja: Sanies

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 08:25:56

mind ei või hääletada, ma pole maffia

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 08:34:14

Algne postitaja Sanies
mind ei või hääletada, ma pole maffia

Mõni mode võiks selle spämmi ära kustutada, thx smiley .
Postitaja: HeZ

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 08:38:38

Noh teeme otsa lahti ja täidame mängujuhi käsku...

Hääletan: I3lackAngel... rohkem Jürisid mängus ei paista smirk
Postitaja: rawen

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 08:48:21

Hääletan: kristofer

Ma ei ole kunagi näinud, et temast mingit kasu on. Suht tühijooksik.

Postitaja: Oompa

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 09:23:46

Äkki muutub eelmisest mängust aktiivsemaks kui tema poolt hääletada?
Hääletan: don Digimon
Postitaja: Ants

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 09:37:03

hääletan : sherlock

Sest traditsioonid
Postitaja: coolime

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 10:10:18

Kroonilised vaikijad võiks välja hääletada pigem. Maffia ei tapa elu sees selliseid tüüpe (noh enamasti) ja kui nad mängu lõpus elus on, siis on täiesti võimatu nende kohta midagi järeldada. Praegu on selleks võimalus.
Postitaja: jott

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 10:17:22

Ma ka. Jube raske oli eelmine mäng.

Hääletan: Kristofer
Postitaja: Ekvard

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 11:00:00

Mingi põhjus rollide varjamiseks peab olema. Kui oleks traditsiooniline 3/4 maffiat+politseinik, siis ilmselt rollid varjatud ei oleks.
Postitaja: sherlock

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 12:08:10

näe, ei pannud tähelegi, et mahvia hakkas. erasõnumit ma ei saanud jälle frown

hääletan: kristofer

, sest mis enne öeldi. ja 1. päev rong on hea. alla 4 hääle ju maffia välja ei kuku.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 12:20:39

Palju neid pahasid on? Mis toimub üldse? Äkki see on sotsiaalne eksperiment nagu survivor. Kõik on head tegelt?

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 12:35:16

Tsiteeri
Mingi põhjus rollide varjamiseks peab olema. Kui oleks traditsiooniline 3/4 maffiat+politseinik, siis ilmselt rollid varjatud ei oleks.

Ma ei saand sittagi aru mis sa ütlesid praega.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 12:37:41

Nvm.

Vaatasin, et pahade arvu ei ole välja toodud. Ikka kuidagi segane lause.
Postitaja: vpl

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 13:24:02

Krt tr m v. Tts rtrd rlld. Mng s vtb rrrr.
hääletan coolime
Sst m rvn, t rhkm k ks nmn pks hl sm.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 13:44:29

Hääletan: vpl

Ma ei usu, et Sarap sellise rolli välja mõtles.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 13:47:56

Ffs, mks m pks mhvn lll mngm?

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 13:51:05

Kurat t üra ma ei või. Täitsa retard (reeglid?). Mingi see võtab ???.

Sest ma arvan, et rohkem kui kaks (nime?) peaks hääli saama.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 13:53:32

Ffs. Miks ma peaks mahviana lolli mängima.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 13:55:40

... rohkem kui üks inimene...

seda 4r ei oska seal esimese rea lõpus tõlkida...

kas tobe roll, mis täishäälikuid ei luba või siis julge bluff kohe mängu algusesse... (?) mida peaks vist olema hiljem lihtne ümber lükata, kui rohkem erirolle välja ei tule... kahtlen, et selline jura ainsaks erisuseks välja mõeldakse...
Postitaja: Robert

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 14:22:07

Ma arvan ka, et väga hea oleks kristofer kohe välja hääletada. Sest rong sõidab vms ja piilupart on rongijuht jne.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 14:48:41

HZ tbs mrk.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 14:50:37

HeZ tabas märki.
Postitaja: Mhe

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 15:02:15

Wat ma ei oleks arvanud, et sarap retard rolle mängu toob...Suht pointless tundub niisama sellist rolli luua - ma arvan, et vpli rolli juures on ka üks "aga" ning see "aga" peaks olema upside, sest kui ta retardi mängib, siis tal on vähem võimalust ennast kaitsta? Samas väiksem võimalus, et ka küla maha lööks.

Igatahes õhtul vahetan tõenoliselt ka häält, aga seniks üks Mozardi reekviem paluks

Hääletan: Ants

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 15:03:43

Kas see lollakalt kirjutamine tähendab, et on hea või halb?
1 võimalus on, et see on mahvia drawback. Stiilis, et kolm mahviat ja siis 1 poolearuline.

Kuidas sa hääletad? Siis võid normaalselt? Mida sa öelda võid meile oma rolli kohta?

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 16:22:36

Kas sa numbreid võid kasutada? Stiilis, et 1 = a, 2 = e, ..., 9 = ü?

Tegelt ma ei mataks üldse maha võimalust et see on julge bluff. See järgnes otse diskussioonile, kus märgiti, et rollide jaotust polnud välja toodud. Ma ei tea, öelge keegi kas see on liiga tinfoil teooria?

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 16:34:56

Ln kllnk, kljdk. Hltn nrmlslt. Nrd krjtd pl vmlk.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 16:43:53

olen külaelanik, külajoodik. hääletan normaalselt. nreid kirjutada pole võimalik.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 16:46:03

Olen külaelanik, külajoodik. Hääletan normaalselt. Numbrid ??? kirjutada pole võimalik.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 16:48:27

Jah. See on liiga tinfoil teooria.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 16:53:01

Kristoferil on lihtsalt niiiii pohhui. No tavai, jääb sinna siis hääl.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 16:55:23

Ma arvan, et sellise rolli eksisteerimise tõenäosus on heal juhul tublid 10%, sest ma ei usu, et Sarap debiilseid rolle mängu tõi. Ilmselt täna samas ei peaks vpli välja hääletama, niikuinii tal keeruline maffiana paska ajada ja mingi hetk vist võiks politseinik teda kontrollida ka.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 16:56:43

No nii mõnedki pole veel täna sõnagi öelnud.

Vpl paistab niiiiiiii hea olevat btw.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 17:12:27

Seda ütles ka vpl. Aga palllllju paremini. Miks sa teda ahvid?
Postitaja: I3lackAngel

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 18:11:42

Hääletan:Henri Kuuse
Teeme nii, et su nimi on tänase päeva lõpuni Mari. Siis oleks mul suur suur heameel sind isiklikult ahju toppida.
#jürididnothingwrong -_-

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 18:19:51

aga Mari ei tohi ju hääletada...

keegi kahtlasi liigutusi pole teinud... häält vaatan õhtul hiljem, kui ära ei unusta...

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 19:45:23

don Digimon ja kristofer ei ole midagi öelnud?

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 19:49:15

Kristofer pole ju juba kaks mängu midagi öeld...

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 19:58:21

ma ei usu, et vpl ise midagi leiutas.
ma usun, et ta on hea.

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 19:58:54

vpl rlz!!

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 20:13:04

Öö siis praegu

Re: Mahvia 22 mäng - 28.12.2017 20:14:16

don Digimon ja kristofer hääletasid iseennast. Ära suri Kristofer, kes oli tavaline külaelanik.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 09:05:59

Ma tahaks öelda, et sorri, et nii kaua läks, aga tegelikult see hoopis teie oma süü, et te ei suuda öiseid toiminguid ära teha õigeaegselt.

Öösel suri Jmskns69 - Psühhopaat

Ta võitis üksinda, ja sai tappa igal teisel öösel ühe mängija.

Päev siis.

öö on edaspidi alates 22:30 ühe mängija soovil. Loodetavasti pole keegi vastu. smiley

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 09:11:58

Selle peale täitsa võimalik, et vpl-il on joodiku roll...
Huvitav palju erirolle üldse kokku on?
Kuna ta pole mitte midagi kirjutanud, siis

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 09:15:43

Huvitav, et Sherlock veel elus on.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 09:20:37

Algne postitaja Ants
Huvitav, et Sherlock veel elus on.

Arvata on, et ära tuleb, kui mind ära ei tapeta.
Maffial suht mõistlik lüke mind ellu jätta ja siis poomist pushida.

Ei tea, kas Ants kohe ise paha on selle pärast...

Digimon pigem pole maffia, kui esimene päev ei hääletanud.

Kuna väga head kandidaati pole, siis
hääletan: Ants

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 09:33:27

See hääl digimoni pihta on natuke seotud ka sellega et öö nii pikale venis (ta ei olnud päeval aktiivne, äkki jättis öö ajal ka suhtlemata?).. aga metasse vist tegelikult ei tohiks süveneda?

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 09:37:35

Kui ta suu lahti teeb, muudan ära arvatavasti.

Mõte selles, et kui ta täna ka ennast näole ei anna siis ta saab surma. Et äkki ta ei teagi et mäng käib? Kui ta külaelanik on, siis tähendab see meile topeltkaotust. Kui ongi maffia, siis win-win.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 10:05:53

Rvstds pv vbmst, vb mhv ll kg, ks kl kmm jb mgs, st vk lps. Kn smn pv l nfvn, ss prmt trt pl.
.Hääletan: I3lackAngel.
Vst n vk lps.
Postitaja: don Digimon

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 10:15:00

Ou, ou, ou...
Palun 2rge hääletage mind!
Ma eile ei olnud foorumit lugenud nimg keegi ei andnud mulle teqda ka et mäng käima läks.
Andke aega, et esimene päev läbi lugeda tagantjärgi ning siis oskan miskit toekamat kah ehk sekka öelda.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 10:18:55

Arvestades päeva viibimist, võib mahvia olla keegi, kes kell kümme juba magas, sest väike laps. Kuna esimene päev oli ??, siis paremat teooriat pole.
(hääletus)
Vist on väike laps.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 10:28:13

Minu meelest on väga huvitav see, et maffia tappis Jmskns69. Miks? Ta ei teinud esimesel päeval mitte midagi. Arvan, et tuleks vaadata nende suunas, kellel võiks olla motiiv, sest see on suht random esimese päeva kill, vähemalt minu meelest. Isegi vpl külajoodikuna oleks olnud parem sihtmärk, sest on kindel (?) hea.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 10:31:23

Mõtlesin ise sama, eriti arvestades et ta tegi ainult ühe postituse ja see oli hääl don Digimoni suunas.
Aga kui Digimon pole üldse mänguga kursiski olnud, siis miks mahvia Jmskns69 ära pidi tapma.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 10:33:24

Kiirelt diagonaalis üle lugedes tundub, et selles mängus on pahad ja et umbes pooltel või kõigil (though sherlock väidab, et ta ei saand s6numit, aga kuna ta v6ib olla ka maffiast, siis ta seda 8elda ei saand.) on eriroll äkki ehk?
Seda kinnitab (vähemalt osaliselt) ka see, et vpl on düsgraafikust külajoodik ning maffja koristas 88sel kylamehe pähe psühhopaadi ära.

Sherlock on elus. Erinevus muude mängudega. Samas võib see olla katse freimida teda maffiaks. Tundub osalejaid vaadates, et rändom no-name mängijaid on seekord vähem kui tavaliswlt ning kuna ka mängijaid kokku on vähem, siis ei maksaks maffja koondpotentsiaali alahinnata ehk eksimisruumi siin mängus on ilmselt vähem. Ja ärge nüüd kohe palun sellest kinni hakake,e5 ma hullult kaitsesin sherlockit day2 esimese asjana. Ma osundan lihtsalt faktidele, mis tavalistest mängudest oma mustris erinevad.

Sry, tänane teine päev on mulle esimene. Pole jõudnud sisse elada. Loen ja menetlen.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 10:59:52

Arvestades, et psühho oli mängus, siis meil peab olema ka arst, sest täna öösel suri ainult 1 inimene. Ma järeldaks loogiliselt, et arst tegi traditsioonilise “heal sherlock” liigutuse ja sherlock seetõttu ei tohiks maffiast olla.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 11:11:31

Psühho sai tappa igal teisel ööl.
Ära surid mahvia poolt Jmskns69 ja poodi üles kristofer, ehk 2 inimest.
Arst võib olla aga ei pruukinud pihta minna.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 11:13:20

Algne postitaja don Digimon

Sry, tänane teine päev on mulle esimene. Pole jõudnud sisse elada. Loen ja menetlen.

Pole vaja. Vast on viimane ka.

Mul pole muide rolli. Ma ei tea, palju see ütleb midagi.
Äkki kui kellelgi heal on mingi mõttetu roll, võiks öelda seda. Palju infot on hea. Muidugi, kasutage mõistust, arstid, politseinikud jms.

Hääletan: don digimon

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 11:18:44

Algne postitaja Oompa
Psühho sai tappa igal teisel ööl.
Ära surid mahvia poolt Jmskns69 ja poodi üles kristofer, ehk 2 inimest.
Arst võib olla aga ei pruukinud pihta minna.

Minu paha, ilmselgelt jätsin sõna teisel Sarapi postitusest lugemata. Sel juhul ignoreerige arsti kohta käivat juttu.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 11:52:50

Kuulge on ainult üks võimalik põhjus, miks Jmnsk maffia poolt öösel ära tapeti...

Hääletan nuhki Jüri-Artur

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 12:03:43

Kas ma võiks paluda, et kasutataks foorumi kasutajanimesid, oleks endal lihtsam jälgida? smile

Jmnsk surm ajab mind nii segadusse, see ei tõesta kuidagi kas Digimon on või ei ole mahvia, sest mahvia võib loota et selle abil hääletatakse ta välja ja nad ei pea teda ise tapma. Kuigi minu tapmine oleks inimesi arvatavasti rohkem tema teele viinud.
Kui nüüd peaksime ta säästma ja see öö ma peaks ära surema siis ma ütleks et Digimon pigem hea, lihtne on küla tema peale ajada sel juhul (mina olen mõlemad päevad alustanud temale hääle andmisega).

Ma pigem tahaks arvata, et ta siiski hea ja lähen lihtsalt vpl väikese lapse teooriaga kaasa, kuna nagu ka tema ütles, siis ega paremat pole hetkel.
Kui keegi midagi hästi argumenteerib, siis võin kellegi teise peale hääle anda.

Hääletan: I3lackAngel

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 12:14:14

Paraku on tunne, et saan tünga, kuigi astun ka rongile... VPL'i teooria lastest + lähisuhted maffia öise ohvriga...

noh ja jätkuvalt kuulan ka mängujuhi soovitust

Hääletan: I3lackAngel

kuigi räme kummitus on peas, et see on liiga lihtne...

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 12:29:19

Hääletan: BlackAngel

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 13:04:17

Käi perse jott.
Ära hakka jälle mingit rongi haipima sellega, et sa lahmid, et teised on lollid ja sina ainus tark!

Pmst kuna mul ei ole teisi häid kandidaate, siis vpl teooria tundub hetkel kõige usutavam ja

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 13:07:29

Jüri Arturi vastu räägib nii vpl teooria kui ka Jaanuse tapmine.

Nõus jotiga selles osas, et kui on veel erirolliga heasid lisaks jottarile, kes pole arst ega politsei, siis võiks märku anda.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 13:19:13

umbes pooltel või kõigil (though sherlock väidab, et ta ei saand s6numit, aga kuna ta v6ib olla ka maffiast, siis ta seda 8elda ei saand.) on eriroll äkki ehk?

Kas see et Digimon ei välista võimalust et kõigil on eriroll, tähendab, et tal on eriroll?

Minu arust muide I3lackAngeli hääletamine on väga lamp. Maffia hääl võis viibida igasugustel põhjustel. Pealegi kes läheb jõuluvaheajal 10 magama? Teiseks, kui BlackAngel teadiski, et Jmskns oli psühhopaat. Kas maffial üldse on kasulik sellises staadiumis psühhopaat maha võtta?

Ilmselt paremat teooriat ei ole muidugi ja mingid pointid nagu on.

Muudan hääle, sest Digimon tegi suu lahti. Aga ma veel vaatan, kellele.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 14:14:40

Arvestades päeva viibimist, võib mahvia olla keegi, kes kell kümme juba magas, sest väike laps. Kuna esimene päev oli niifunv?? siis paremat teooriat pole.
(hääletus)
Vist on väike laps.

Kas te ei arva, et vplil on kelmikad kulmud?

Asjast rääkides.

Minu arust on suht gei, kui mängu ei jõuta ja see juba vääriks väljahääletamist.

Võib nõustuda väikese lapse pränkimise teooriaga: tapan vanamehe ära - haha naljakas. Aga. Jüri ainus postitus oli mingi segane lalin, mis võib viidata rollile .... või siis hämale.

Ma tükk aega mõtlesin, kas tulen kohe oma rolliga välja. Ühelt poolt nõustun jottiga, et see annab külale palju infot. Teiselt on see halb ja annab maffiale ka infot. Ta teab, kes ei ole politsei ja siis ei hakka võibolla teda ei tapma.

Ma arvan, et sarap tegi mingi werewolf-hundimängu taolise asja.

Werewolf mängus on külajoodik (hundimängus ei ole).
Hundimängus on mingi vastik vanamutt, kes põhjuseta sõimab valitud mängijat. Selleks võib olla näiteks jüri, kes sõimas Hez'i või don Digimon, kes sõimas jotti.

Mina olen Laulik, kes valib mängija, kellesse arutult armub. Kuna keegi eile midagi ei rääkind ja vpl on suure tõenäosusega hea, valisin tema.

Ma loodan, et väga palju lolle rolle ei ole. Muidu nopib maffia politsei suurema tõenäosusega maha.

See, et sherlock elus on, on kah üks teooria, aga ma arvan, et kindlam oleks politseil teda kontrollida, et asi selge oleks (kui seda juba tehtud ei ole muidugi).

Ma arvan, et üks maffia peaks olema keegi, kes eile andis üksiku suvalise hääle ja kristoferi poolt ei hääletanud:

I3lackAngel
Mhe
Ekvard
Ants
HeZ

KÕige kahtlasem on sealt Antsu mängustiil, kes mängub samamoodi, nagu Mi-Go eelmine mäng maffiana mängis. Hääletab jonnakalt ühte ja sama inimest ja jääb märkamatuks. Postitab vähe ja ei oska temast midagi arvata.

Ja üks peaks olema keegi, kes hääle turvaliselt ära peitis:

Mina
coolime
jott
sherlock
robert

Kõige suurem tõenäosus neist praega coolime. Tuli 1. päeval kohe kristoferi rongiga kaasa teisena. Täna hakkas kohe teisena don digimoni välja hääletama. ( Musi vpl hääletas kah tema poolt 1. päev muide.). Viimane roberti hääl ei paista kah just väga hea.

Kui praega on valik Jüri või don Digimon, siis valin ikka hetkel don Digimon, :

1. Jüri peal on kahtlaselt palju hääli ja ta ei ole midagi rääkinud. Räägib tema kahjuks. Kui ta midagi asjalikku ei räägi, siis ta on ikka pigem maffia. Tunne on, et pigem mingi lolli rolliga.
2. Kordan, et see on ikka sigadus, et kui paned kirja, ja siis lihtsalt ei mängi. Ei vabanda välja.
3. Kui don Digimon oli eelmises mängus paha, siis ta sõimas mind samamoodi nagu praega jotti, kui ma don digimoni peale proovisin rongi käima panna.

Kui ta sureb ja tuleb välja, et on hea, siis ma pööraks suuna coolime poole.

PS! Need kelmikad vpl kulmud, onja?

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 14:21:18

Tsiteeri
Teiseks, kui BlackAngel teadiski, et Jmskns oli psühhopaat. Kas maffial üldse on kasulik sellises staadiumis psühhopaat maha võtta?

Tänan selle lause eest. Mitte ainult, et selles on täiesti 0 loogikat: miks peaks keegi teadma kellegi teise rolli, vaid see lükkas sind minu silmis veelgi kahtlasemaks.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 14:52:50

Algne postitaja rawen
Tsiteeri
Teiseks, kui BlackAngel teadiski, et Jmskns oli psühhopaat. Kas maffial üldse on kasulik sellises staadiumis psühhopaat maha võtta?

Tänan selle lause eest. Mitte ainult, et selles on täiesti 0 loogikat: miks peaks keegi teadma kellegi teise rolli, vaid see lükkas sind minu silmis veelgi kahtlasemaks.

Ma sain Mhe jutust nii aru et tema täpselt nii mõtleski. Võibolla ma ruttasin ette oma mõttega? Lisaks ei saa ma aru miks see mind kahtlasemaks teeb. Et kui ei ole aru saadav, siis kohe kahtlane?

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 14:56:58

Pm minu teooria oli see, eet mitte ükski mängija ei valiks Jmnski eseimseks targetiks - niiiii palju paremaid mängijaid on valida. Samas mängib seda mängu ka tema poeg, kes võis vabalt kuskilt märgata tema rolli arvutist ja öösel maha noppida. Ma ei näe muidu väga põhjust, miks peaks keegi Jmsnki tapma.

Coolime see, et sa ütled, et äkki ei olegi maffial tark psühhopaati välja koorida kohe on suht loll.. ma arvan, et kui mustingel osutubki maffiaks, siis ma hääletaks järgmine päev sinu poolt.

Sherlock on elus...huvitav ju

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 15:01:45

Et väike jüri vaatas jmsnki erasõnumeid ja käitus vastavalt?

Ok, nüüd su lause on loogilisem, nõustun.

Ma ei imestaks. Ma ise mõtlesin, et võiks pigem olla pränk, juhul kui ta on paha.

Ja vastan sulle jah, kui ma pean kellegi lauset mitu korda läbi lugema, siis see jääb minu silma kriipima. Näiteks ekvardi 1. päeva 1. post. Ma lugesin seda 5 korda läbi ja ei saanud aru, mis ta mõtles. Ilmselt viitas ta reeglitele, aga oleks võinud seda paremini teha.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 15:05:13

Algne postitaja Mhe
Coolime see, et sa ütled, et äkki ei olegi maffial tark psühhopaati välja koorida kohe on suht loll.. ma arvan, et kui mustingel osutubki maffiaks, siis ma hääletaks järgmine päev sinu poolt.

See oli küsimus... sellepärast seal lõpus oli see küsimuse märk. Minu loogika oli et alguses oleks mõistlikum maffial lasta psühhopaadil tegutseda. Väike tõenäosus ju et alguses psühho maffia maha võtab. Ja kuskil mängu keskel pigem võtta maha.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 15:06:20

Et siis surevad külaelanikud kiiremini maha. Või olen ma valesti aru saanud millestki.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 15:17:13

Muide, mulle üldse ei meeldi coolime mäng, ta loogika on väga vigane. Võib-olla ta lihtsalt ei saa aru, aga võib-olla ta on maffia.

1) Maffial on alati kasulik psühho ära tappa, sest psühho eesmärk on jääda mängu nii, et maffiat on võimalikult vähe ja külaelanikke võimalikult palju. Maffia teab, kes on maffiast, külaelanikud ei tea, kes on teised külaelanikud, seetõttu on neil psühhot palju raskem tabada.
2) MITTE KUNAGI ei ole mõtet raisata oma häält mängija peale, kes inaktiivsusesse enesetapu teeks, sest nii kaotab küla ühe päeva võimaluse maffiale pihta saada.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 15:22:34

Miks on maffial vaja tappa psühhopaat esimesel ööl? Psühhopaat reaalselt ei saa ka esimesel paaril korral maffiale pihta. Jah, psühhopaat on maffiale ohtlik, aga mitte nii ohtlik, et temast ei saaks mängu alguses kasu lõigata. Kui ma oleks maffia ja teaks 100%, kes on psühhopaat, siis ma tapaks ta umbes siis, kui ta on juba 2 tegelast maha võtnud.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 15:57:47

Khtlslt plj hl tl mnga ks. Jtn ssk htkl hle smks, sst prmt trt pl.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 16:20:18

Kahtlaselt palju hääli tuli minuga kaasa.jätan siiski hetkel hääle samaks, sest paremat teooriat pole

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 16:22:15

Teine päev alles, mingit asjalikku infot pole tekkinud. Äkki homme seis parem...

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 16:25:00

Kahtlaselt palju hääli tuli minuga koos. Jätan siiski hetkel hääle samaks, sest prmt prmt prmt prmt prmt prmt tartu poole.

Turvalist reisi!

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 16:25:52

Ma arvan, et ma saan paremini aru, mida vpl räägib.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 16:29:37

Hääletan: coolime, sest ta jutt on ebaloogiline, mängudes, kus ta on külaelanik olnud, pole ta sellist kelbast ajanud.

Ja Pats võiks jälle mitte Patsi tegema hakata ehk mitte oma viimase 2 postituse sarnast teksti postitada, muidu tõmmatakse sind jälle mingi päev oksa.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 17:39:56

Seeelge, ma pole täna väga aktiivne olnud, sest teil vanameestel ei ole midagi muut tarka teha kui foorumis mingeid maffia mänge mängida, aga mul siin ekraani taga on ELU eks ole.
Jmsknsi teooria võite vetsust alla lasta, sest leppisime papsiga kokku, et mängust me omavahel ei räägi, sest nii oleks huvitavam ja mind pole mitte mingisse teise chati/rühma/gruppi kutsutud läbi rääkima öiseid tapmisi.
Paps tuli hommikul ja ütles mulle, et siis ära unusta täna midagi foorumisse kirjutada, siis küsisin kes surma sai ja ta vastas et mina(puhkesin naerma). Aga ma veel ei hääleta kuna ma üldse ei tea keda kahtlustadagi. Olen teadlik ainult sellest, et inimesed kahtlustavad mind ja mingit väärakat don digimoni. laugh no offence :))))) ,

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 18:03:12

Sellise suhtumisega mängijast pole kahju lahti saada. Kui see ülbitsemine talle antud roll siis oleks arvatavasti maininud seda, jätan hääle samaks.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 18:17:18

Kamoon. Ma peaks mingi täiesti purjus olema, et sellist teksti välja mõelda.

Suht kindel ju, et ta pole paha.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 18:18:12

Peaks homme isegi ehk mingi info olema olemas, saab ka päriselt mängida, jee.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 18:21:39

ingel jah kaitses hästi. Ma digimoni pahadusse ka ei usu. veel variante?

hääletan: coolime

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 18:22:12

Algne postitaja Oompa
Sellise suhtumisega mängijast pole kahju lahti saada. Kui see ülbitsemine talle antud roll siis oleks arvatavasti maininud seda, jätan hääle samaks.

Kas maffialiige kirjutaks sellise teksti? Pigem mitte, seega täiesti raisatud hääl. Coolime hääletamine tundub näiteks palju targem mõte, ta jutt on üsna loll, aga samas korralikult kirjutatud, mis on just see, mida maffialiige tegema peaks. Ehk ajama palju juttu, mis ei vii kuskile ja mis ei vasta tõele.

Jott, ehk täpsustad, mis infot? Või tahad öösel surma saada ja see on su masterplan politsei kaitsmiseks?

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 18:39:35

Kolmas päev tekivad teooriad. Ma hääletan ikka digimoni, pohh.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 19:46:10

kole passiivne on rahvas. igaüks postitab 1x päevas...
me ei jõua kuhugi nii frown

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 19:47:47

Muudan häält, sest see kammarajura, mida Coolime ajab, on aint mingi kräpp ja pahn ning ebaloogiline pläust, mida külaelanik ei ajaks.

Hääletan: Coolime

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 19:52:42

Miks Ants sherlockile rongi aggrob ning siis midagi terve päeva ei postita.
Pats, jätta personaalne nokkimine. Ma olen külaelanik.
Ära hakka jälle mingit rongi tekitama minu suunas, nagu sa kaks viimast mängu oled surunud. Suht leim on nii mängida, et sa juba tead, et iga mäng läheb lihtsalt enamus auru enda kaitsmisele valesüüdistuste eest, selle asemel, et saaks normaalselt mängida n8ng kõigi poste analüüsida.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 19:56:05

Hääletan: Coolime

väikse poisi teooria on nõrk....Jaanust teades ka pereteooria välistaks... coolime on kiidagi hajavil...

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 19:57:55

Natuke imelik ei ole, et 10 min enne päeva lõppu tekib rong?

Alternatiivide puudumisel,

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 20:06:47

Hääletan: coolime

Kas teile ei tundu kahtlane, et ainult mingi kindel osa meie seltskonnast aktiivselt süüdistab kambaga teisi. Nt: Esimene ütleb nt minu siis kõik teised lähevad kaasa sama teooriaga. Arvestades seda, et maffia eesmärk siin mängus on võimalikult kiiresti kõik inimesed ära tappa, siis neile ühest tapmisest öösel ei piisa ning nad üritavad ka kambaga süüdistada ka päevasel ajal, mis viib mind arvamiseni, et järgmised isikud on aravatavasti maffiad:
oompa, vpl, mhe, .
Nüüd kallid külaenikud palun meelde jätta eelnimetatud nimed, sest arvatavasti ma enam seda ööd või päeva üle ei ela, sest maffiad aktiiveslt üritavad mind mängust välja viia isa ja lapse teooriaga, mis on minu arust täielik absurd, sest ma meeleldi tahaks isa rohkem selles mängus tappa kui temaga tiimi tööd teha no offence paps smiley , minu huvides oleks olnud võistelda oma isaga, sest nii on lic huvitavam. Igatahes minu mõte on selles, et kui ma nüüd homme enam ei räägi siis need playerid on arvatavasti maffiast, kui ma elan, siis on kaks võimalust, kas nad siis ikka on maffiad ja meelega jätavad mu ellu, et enda süüd varjata või nad tõesti olid lic külaelanikud kellel on mingi roll või tuju kokkumängida.
Aga teile võin ma julgelt käsi südamel öelda, et mul endal pole kokkupuudet maffiaga v.a kui nad mulle noa kõhtu öösel torkavad -__-
Lisan, et kahtlustan järgmisi nimesid : oompa, vpl, mhe, (teiste jaoks märkimiseks)
Nüüd lähen tagasi oma jookide kokkusegamisele ja mustade kasside paitamisele wink
Head und kõigile!

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 20:09:36

Vpl ma ei usu et valetab oma rolli suhtes, kui psühho ka oli mängus. Ja minu hääl jäi sulle peamiselt ülbuse tõttu ja mõne parena alternatiivi puudumisel.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 20:13:50

Olen tõesti üks ülbe poiss, ei hakka vaidlemagi, aga mulle eriti meeldib vastu ülbitseda vanameestele laugh wink

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 20:24:57

Ma ei saa nõustuda BlackAngeli nimedega, aga hääled liiguvad päriselt ka väga "blokis". Et nagu tekivad rongid mis umbes mingi 20 minuti jooksul muudavad täielikult häälteseisu. On külealanikke nagu HeZ, digimon ja teised kes on suvaliste põhjendustega kaasa läinud nii minu kui BlackAngeli hääletamisega. See ei ole väga veenev kui sa räägid stiilis "see kammarajura ja ilge pläust mis coolime suust välja ajab...".

Ma ei saa päriselt aru miks mind nii hirmsasti maha võtta tahetakse. Ma võin vist nõustuda et inaktiivse külaelaniku tapmine ei ole optimaalne käik. Samas ei ole ma endiselt aru saanud miks maffial oleks kasulik maha võtta kindel psühhopaat esimesel ööl. See selleks. Niikuinii seda ei juhtunud. Aga ma päriselt ei näe, et ühe või kahe loogikavea tegemine teeks mind kuidagi jube "kahtlaseks". Mis eesmärki see õieti täidaks? Ja veel eriti intrigeerivad on need suvalised kaasajooksikud.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 20:32:16

Öö on.

Robert hääletas iseennast.

Küla poos üles Coolime, kes oli täiesti tavaline külaelanik.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 20:56:52

Öösel suri HeZ, kes oli tavaline külaelanik.

Päev nüüd, homme jälle öö kell 22:30

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 22:29:42

Blacki pealt rongi ära minek ja nii napp ülekaal coolime peale on küll veider.
Ekvard muutis rongi suunda, millega enne oli ise kaasa läinud. Ja mõlema rongi puhul hüppasid ruht ruttu temaga kaasa sherlock ja digimon...
Esimene päev olid hääled sherlockilt kristoferil (rong) ja ekvardil vpl-l (ainult mängijad ise teadsid midagi et lisarollid on, seega see hääl ei näita väga midagi..).

Hez hääletas esimene päev black (esimene hääl blacki pihta), teine päev algul black ja pärast muutis coolime.
Coolime esimene päev hääletas kristofer (teine hääl kristoferi pihta)
Teine päev don Digimon, muudab blacki pihta

Black sai hääli mõlemalt, aga kas see oleks liiga lihtne?
Vpl headusse usun endiselt.
Väga psühhopaadi tapmise seosesse esimesel ööl ei tahaks süveneda - see võis olla puhas juhus.

Ma pakuks et sherlock rongiga liiga kergelt kaasa läinud, pärast teda minu kahtlusnimekirjas digimon ja black.

Hääletan: sherlock

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 22:35:36

Nagu päriselt Sherlock elab 3ndat päeva, pole kahtlane? Lisaks see et ta postitas et kõik kirjutavad vähe ja me ei jõua nii kuhugi, samas ise tema postitus ongi see 1 rida.

Rohkem palun!

hääletan : Sherlock

Btw Blackangel pigem tundub hea. Nagu neverever ei laseks kaasmaffia sellist jampsi mingil väiksel poisil kirjutada.

Vpl on ikka õnnesärgis oma alibi või needusega, tõlkimine on totaalne värdsus , aga seda mida on aru saada, siis tundub pigem hea.

Palun Rawen ära keera lolliks see mäng jälle.

Lisaks kui meil on nii palju erirolle, siis pigem ma arvan, et arst on olemas ja sellisel juhul oleks aeg politseil ennast paljastada ja infot jagada , samuti alati peaks arst politseid ravima.

Minu mõtted siiamaani.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 22:44:01

Jah, mul ei ole endal rolli, ilmselt enamikel ei ole, seepärast ma esimene päev vpl-i ka uskuda ei tahtnud. Muide, Pats rääkis mingist versioonist enne, kus on joodik sees. Lükkasin selle googlesse ja seal on selline asi ka sees nagu "alpha werewolf", kes peab iga päev m***** kirjutama. Ma tean, et sitt teooria, aga ma arvan, et me võiks seda sõna mitte kasutada päev läbi ja vaadata, kas keegi kirjutab m***** või mitte.

See, et sherlock elab, on jah kahtlane, aga võimalik, et ta jäetakse ka paranoia tekitamiseks ellu. Keegi võiks analüüsida, mis HeZ tegi, üsna huvitav target m*****-l.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 22:52:18

Mitte muuta postitusi...

mis tärnid olema peaks?

Ma ei tea kas on mõtet politseil välja tulla kui me pole kindlad et arsti üldse eksisteerib, pihta ta pole saanud igatahes.. Kui just politsei pole suutnud 2 ööd järjest mahviat kätte saada siis võiks jah. smiley

Hezi hääletusest ma kirjutasin, et 1. päev black, 2. päev black ja muudetud coolime peale kuna väikese poisi ja pereteooria olid nõrgad.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 22:53:19

Aa .. "mahvia"?

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 22:54:36

Tärnid = selle mängu nimi mis praegu käib?

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 23:00:16

@ Ants: ment ei tohiks veel välja tulla! Sest vbla on mängus arst, kellel on peal piirang,et ta saab öösel ravida ühte inimest. Ning järgmisel sama inimest ravida ei tohi. Kunagi minevikust meenub mingi mäng, kus arst oli sedasi nerfitud. Seega... kuna tu dub jaburaid rolle sisaldav mäng, siis me ei saa riskida sellega, t kui meile on mängujuhi poolt pandud nerfitud arst, siis elab ment aint ühe öö üle ning siis on kellad.
See, et sa pushid menti nii vara välja tulema teeb su minu silmis kahtlasemaks. Ise postitad sama vähe kui sherlock ja pidevalt rongid tema suunas. Samuti veider imho.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 23:04:57

Kuigi jah. Selles mõttes on Antsul jällegi õigus, et eelmised kaks mängu on sherlock esimesel öösel nuga saanud ning nüüd on kolms päev ning sherlock ikka elus... mdea. Suht mindfakk mäng võrreldes eelmistega.

Re: Mahvia 22 mäng - 29.12.2017 23:46:14

Algne postitaja Ants
Nagu päriselt Sherlock elab 3ndat päeva, pole kahtlane? Lisaks see et ta postitas et kõik kirjutavad vähe ja me ei jõua nii kuhugi, samas ise tema postitus ongi see 1 rida.

Rohkem palun!

hääletan : Sherlock

Btw Blackangel pigem tundub hea. Nagu neverever ei laseks kaasmaffia sellist jampsi mingil väiksel poisil kirjutada.

Minu eilne päev ei olnud 1 rida.

Hääletasin inglit. Ta tegi postituse, mille järel enam ei usu, et ta paha, muutsin häält.

Coolime valikuks ainus põhjus oli, et hääli olid saanud sel hetkel lisaks inglile tema ja digimon. Digimoni kohta on 1 positiivne vihje, seega valisin coolime. Uude kohta ei tahtsud häält raisata.

Öised tegevused said vara tehtud - rollidega tegelased on ärkvel (mina draftin kuubikut MODOs). Ja kes keset ööd sõna võtad? Ants tõuseb kahtlaste nimekirjas minu jaoks, kuna tundub jälle, et hoiab meelega elus mind, et kaua see küla ikka usub mu headusesse ja siis päeval pushib.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 00:52:04

Ilma praegu süvenemata peaks järgmine päev Jüri Arturi maha võtma ning kui osutub, et ta on maffia siis kõik, kes rongi temalt ära viisid on potentsiaalsed ülejäänud maffiad.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 01:01:04

Tsiteeri
Öised tegevused said vara tehtud - rollidega tegelased on ärkvel (mina draftin kuubikut MODOs). Ja kes keset ööd sõna võtad? Ants tõuseb kahtlaste nimekirjas minu jaoks, kuna tundub jälle, et hoiab meelega elus mind, et kaua see küla ikka usub mu headusesse ja siis päeval pushib.

Maailma halvim kaitsekõne?

Sa postitad jälle sisutühjust sellega, et vastad kohe minu postitusele. Sama hästi võiks meid mõlemaid mahviaks pidada siis.

Sherlock on hea analüüsia. Sherlock näeb väikseid asju ja aitab argumenteerimisele kaasa külal. Jah eelnevad päevad oli rohkem guessing game ja utsitus rohkem kui midagi tõepõhjaga, aga sinu postitused on null infoga ja külvavad segadust ja ei aita minu silmis kaasa külale. Kui Sa oleks hea siis sa lihtsalt ei teeks sellist postitust.

Hääl jääb samasse kohta.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 05:18:39

Algne postitaja Ants
Maailma halvim kaitsekõne?

võibolla kui see oleks kaitsekõne olnud. A minu eesmärk pole ennast kaitsta, vaid pahasid leida.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 06:05:54

Algne postitaja Oompa
Blacki pealt rongi ära minek ja nii napp ülekaal coolime peale on küll veider.
Ekvard muutis rongi suunda, millega enne oli ise kaasa läinud. Ja mõlema rongi puhul hüppasid ruht ruttu temaga kaasa sherlock ja digimon...

...

Ma pakuks et sherlock rongiga liiga kergelt kaasa läinud, pärast teda minu kahtlusnimekirjas digimon ja black.

Selles esimeses pooles on loogika vigane.
variant a) - Blackangel on paha - kui nimetatud seltskond on paha, mis nad seal rongil üldse tegid?
variant b) - Blackangel on hea - pahadel poleks vahet kummal rongil istuda.

Mis puutub esimeste päevade rongidesse, siis ma arvan, et need on head. Ilma rongita ei saa mafiia välja minna, sest kui hääled jagunevad ühtlaselt on neil lihtne tulemust mõjutada. Rongiga on võimalik maffiale pihta saada (nagu hiljutine don corleone juhtum näitas).

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 07:10:39

Mahvial pole mingit probleemi hoida päeva alguse poole ühe omade seast hääli ja pärast ümber muuta.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 07:11:19

Sõna peal kadus vahelt ära saate aru küll

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 07:27:49

Kas vpl on juba ärganud?

Eile oli don Digimon vs Blackangel 3vs6.
Blackangel väga kindlalt suremas.

Ekvard muudab häält coolime -->3vs5
Sherlock muudab häält coolime peale --->3vs4
don digimon muudab häält coolime peale , ja muudab asja kolmikviigiks 3v3v3 (kuigi ei peaks)

nüüd Hez päästab nii blackangeli kui don digimoni
ja blackangel kinnitab peale seda coolime surma.

Mina näen siin kahte varianti.

1. Kui Blackangel on paha, siis on ka don Digimon. Blackangel on suht kindlalt suremas, don digimon hääletab blackangeli poolt, näevad pääseteed coolime suunas ja kinnitavad tema surma. Kui Blackangel on hea ja don digimon ka, siis see näitab lihtsalt, et nad püüdsid end päästa.

2. Ekvard ja Sherlock alustavad kampaaniat Blackangeli päästmiseks.

Sherlock ütleb põhjuseks, et Blackangel kaitseb end hästi ja ekvardile käis lihtsalt coolime jutt närvidele.

Ehk kui Blackangel on paha, siis ta võiks tiimis olla don Digimoniga või sherlocki ja/või ekvardiga.

Kui ta on hea siis .. .noh kogu see mõttekäik oli asjata frown.

Kõige halvem on, et me ei tea kui palju pahasid üldse on. Kas 3 või 4? Tavaliselt jaotatakse vist 1 paha iga 3 hea kohta. See teekski umbes 3-4. Ma arvan, et pigem 3, kuna psühh oli ka mängus.

Ehk kui nii vaadata, siis võiks 2 tükki paaris koos töötada ja kolmas lihtsalt loobib suvaliselt hääli.

Eile mõtlesin tükk aega Ants ja Mhe võimalikule paarile. Mhe teeb klassikalist haha hääletan Antsu, mõlemad toovad välja, et sherlock on elus.

Ants palub, et rahvas postitaks rohkem pärast päeva, kus ta tegi aind ühe posti:

Tsiteeri

Sest traditsioonid

Jah tal võib õigus olla, sest kõige lihtsam seletus on tavaliselt kõige õigem.

Aga noh passion rules reason nagu nad ütlevad.

Tsiteeri

See on huvitav, sest ma ei ole ever tegelt mingit mängu lolliks või perse (kui sa seda tegelt mõtlesid) keeranud. Cmon see on mäng ja peaks lõbus olemaa. Siuksed torked käivad aga pigem närvidele. Kas sa oled liiga laisk, et lugeda mu sõnumeid ja näha miks ma midagi postitan, , selle asemel, et ainult tulemust vaadata. Selline mõtteviis ei ole avatud ja ei vii võidule, vaid viskab vaid kodaraid rattasse.

Või sa oled lihtsalt paha.

Praega hääletan nii:

Jah ma võin teha vea ja langeda sherlocki lõksu, aga tema kasuks räägivad natuke rohkem asju.

Ma hetkel näen, et sinu surm annaks rohkem infot kui blackangeli ja don digimoni oma. Äkki keegi oskab parandada mu mõtteid.

Näiteks vpl. ..... tsaukiiiiii.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 10:32:51

Nft vh, g khtlsd jb n. Kvrd, Nts ja Mp. Ssk tndb htkl khtlsm Mh. Tm pstsd n tndvlt hlvmd k lmn mng.
hääletan Mhe

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 10:35:44

Miks ma peaksin mittekülaelanikuna nii agressiivselt coolime vastu kampaaniat tegema?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 10:44:55

S sht svlt hltnd. M smn rvms l, t sl n mng rrll, g vmlk, t rrllg mhv.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 10:51:16

Infot vähe aga kahtlaseid juba on.ekvard ants ja oompa. Siiski tundub hetkel kõige kahtlasem mhe. Tema postitused on tunduvalt halvemad kui eelmine mäng.

Päikest.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 11:00:00

Sa suht suvalt hääletanud. Mu esmane arvamus oli et sul on mingi eriroll aga võimalik et erirolliga mahvia.

Küll sa lobised täna.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 11:11:36

Ma paistam olen patsi ja raweniga samas paadis suht. A vpl, kui sul ants ka nimekirjas, siis liigutad hääle talle ehk, sest me patsiga ees seal juba?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 11:17:37

Algne postitaja sherlock
Ma paistam olen patsi ja raweniga samas paadis suht. A vpl, kui sul ants ka nimekirjas, siis liigutad hääle talle ehk, sest me patsiga ees seal juba?

Patsi ja vpliga?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 11:32:43

Vpliga jah.

Ma veel remargi korras mainin, et vpl on minu jaoks pea 100% hea. Patsi rollis ei saa kindel olla, võib osutuda ka paha kavalaks lükkeks, aga esialgu usun teda ka.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 12:27:15

Mks Nts prm trgt n k Mh?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 12:29:27

Ma arvan, et antsul ka mingi roll, umbes et vihkab ühte elanikku täiega. Sel juhul juba 4l mängijal keskpärane alibi blackanglel on see, et ta ajab nii lolli juttu, ja teistel midagi rolliga. Peale nende jääb suht vähe alles. Ma arvan, et mhe ja sherlock on pahad aga mhe on paham, seega ma panustan tema peale. Ma tahaks, et 1 paha oleks teada, siis saab asjadest nagu rohkem teada.

Tulge kõik kaasa, mul on teada tuntud hea vaist.

Hääletan: mhe

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 12:53:01

Algne postitaja vpl
Mks Nts prm trgt n k Mh?

kokkuvõte nende kahe mängust: mhe hääletas esimene päev antsu, ants mind. 2 päev hääletab ants jälle mind, mhe musta inglit ja teeb hiljem ühe posti veel. Ants on vait ja postitab uuesti alles päev 3, kus hakkab jälle minu elusolemist kahtluse alla seadma (seekord juba 2 postiyust ja soovitus politseil välja tulla). Mhe arvab, et peaks ikka ingli maha võtma.

ma pigem kahtlustan Antsu rohkem, aga näen vahepeal, et jott on jottariga liitunud ja mhe vastu hääletanud. pmst olen valmis ümber kolima, aga ootan veel ka on Antsu vastaseid rohkem.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 14:01:48

Siiamaani on mu hääl tühja läinud, ma täna liitun siis enamusega.
Hääletan: mhe

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 14:09:21

Kuidagi kergelt tuleb see rong.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 14:11:33

Ma tahaks endiselt tegelikult sherlocki või blacki üles puua aga keegi ei aita kaasa..

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 14:35:16

Hääletan: sherlock, sest miks ta elab?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 14:37:17

Oh vähemalt keegi tuleb kaasa, muudan hääle tagasi.

Hääletan: sherlock

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 15:08:05

Ma tahaks, et blackangel, vpl, rawen ja ants omavahel mingi bandwagoni teeks, millega saaks kaasa minna. Kuna ekvard ja oompa ei ole mingilgi määral kindlad head, siis nende asi ei loe nagu väga. Seega loodaks jah teistelt miskit mõtet.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 15:12:28

Pmst jah, ma sellega ei tuleks kaasa, kui mind tahetakse hääletada. Aga muudega suure tõenäosusega lihtsalt pimedalt muudan.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 15:46:56

No ma võin öelda et ma olin psühhiaater ja kui oleksin öösel psühhole pihta saanud oleks ta külaelanikuks teinud. Nüüd kui psühho surnud olen ma regular külaelanik. Sealt ma arvan et ka tavalist arsti pole mängus ja see info külale olulisem kui maffiale?
Igatahes ma pole paha ja ma valiks häälte pealt ikkagi Jüri arturi.. vaadake kuidas ta rongi derailiti ja täna enam pole kahtlusalunegi.. teiseks jah sherlock.

Hääletan: Jüri artur (sry su maagia neti nimi on nii loll et ma ei taha kirjutada seda)

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 15:50:16

Hvtv, t m khtlslsd kk rtvd shrlck vst rng th. M tndb ssk Mh khtlsm, g lks vlms k Kvrdt hltm.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 15:52:38

hääletan Ekvard
Mh jtt mdb t vhm khtlsks.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 16:01:08

Algne postitaja rawen
Kas vpl on juba ärganud?

Eile oli don Digimon vs Blackangel 3vs6.
Blackangel väga kindlalt suremas.

Ekvard muudab häält coolime -->3vs5
Sherlock muudab häält coolime peale --->3vs4
don digimon muudab häält coolime peale , ja muudab asja kolmikviigiks 3v3v3 (kuigi ei peaks)

nüüd Hez päästab nii blackangeli kui don digimoni
ja blackangel kinnitab peale seda coolime surma.

Mina näen siin kahte varianti.

1. Kui Blackangel on paha, siis on ka don Digimon. Blackangel on suht kindlalt suremas, don digimon hääletab blackangeli poolt, näevad pääseteed coolime suunas ja kinnitavad tema surma. Kui Blackangel on hea ja don digimon ka, siis see näitab lihtsalt, et nad püüdsid end päästa.

2. Ekvard ja Sherlock alustavad kampaaniat Blackangeli päästmiseks.

Sherlock ütleb põhjuseks, et Blackangel kaitseb end hästi ja ekvardile käis lihtsalt coolime jutt närvidele.

Ehk kui Blackangel on paha, siis ta võiks tiimis olla don Digimoniga või sherlocki ja/või ekvardiga.

Kui ta on hea siis .. .noh kogu see mõttekäik oli asjata frown.

Kõige halvem on, et me ei tea kui palju pahasid üldse on. Kas 3 või 4? Tavaliselt jaotatakse vist 1 paha iga 3 hea kohta. See teekski umbes 3-4. Ma arvan, et pigem 3, kuna psühh oli ka mängus.

Ehk kui nii vaadata, siis võiks 2 tükki paaris koos töötada ja kolmas lihtsalt loobib suvaliselt hääli.

Eile mõtlesin tükk aega Ants ja Mhe võimalikule paarile. Mhe teeb klassikalist haha hääletan Antsu, mõlemad toovad välja, et sherlock on elus.

Ants palub, et rahvas postitaks rohkem pärast päeva, kus ta tegi aind ühe posti:

Tsiteeri

Sest traditsioonid

Jah tal võib õigus olla, sest kõige lihtsam seletus on tavaliselt kõige õigem.

Aga noh passion rules reason nagu nad ütlevad.

Tsiteeri

See on huvitav, sest ma ei ole ever tegelt mingit mängu lolliks või perse (kui sa seda tegelt mõtlesid) keeranud. Cmon see on mäng ja peaks lõbus olemaa. Siuksed torked käivad aga pigem närvidele. Kas sa oled liiga laisk, et lugeda mu sõnumeid ja näha miks ma midagi postitan, , selle asemel, et ainult tulemust vaadata. Selline mõtteviis ei ole avatud ja ei vii võidule, vaid viskab vaid kodaraid rattasse.

Või sa oled lihtsalt paha.

Praega hääletan nii:

Jah ma võin teha vea ja langeda sherlocki lõksu, aga tema kasuks räägivad natuke rohkem asju.

Ma hetkel näen, et sinu surm annaks rohkem infot kui blackangeli ja don digimoni oma. Äkki keegi oskab parandada mu mõtteid.

Näiteks vpl. ..... tsaukiiiiii.

Ma olengi hea ja kogu see mõttekäik li asjata :))) hea mõttekäik aga ebavajalik

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 16:04:12

Mhe postita hääletus uuesti boldiga palun..

Mina jätan oma hääle sherlockile või lükkan blacki peale... Kumma poolt rohkem inimesi on.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 16:06:37

Algne postitaja Mhe
No ma võin öelda et ma olin psühhiaater ja kui oleksin öösel psühhole pihta saanud oleks ta külaelanikuks teinud. Nüüd kui psühho surnud olen ma regular külaelanik. Sealt ma arvan et ka tavalist arsti pole mängus ja see info külale olulisem kui maffiale?
Igatahes ma pole paha ja ma valiks häälte pealt ikkagi Jüri arturi.. vaadake kuidas ta rongi derailiti ja täna enam pole kahtlusalunegi.. teiseks jah sherlock.

Hääletan: Jüri artur (sry su maagia neti nimi on nii loll et ma ei taha kirjutada seda)

Esiteks see ei ole boldis, teiseks ma tahaks ka elada ja mängus olla, sest mulle meeldib see mäng, kolmandaks ma ei ole paha, neljadaks sa oled nii kuradi daun kui sa juged minu nime solvata ma taon su kasti tola. Ütled veelkord ja kahetsed -___-, kahjuks mitte mängus, aga järgmine kord kui ma näen sind ,Kalev, saad bitchsläppi
hääletan: mhe

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 16:22:27

Väga rassistlik.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 16:26:21

Miks sherlock elab?

Seda on pahadel hea päeval küsida viimase 2 mängu toel. Arvata võis, et see küsimus kerkib. Ants esimestel päevadel ja pälvib minu kahtluse sellega (loomulikult võib külaelanikul ka selline küsimus tekkida) ja nüüd saab veits toetust ka juba. Maffia on teinud teadliku valiku mind ellu jättes ja tasuks veits viltu vaadata kõigile, kes seda kaarti kasutavad minu arvates.

See on puhtalt emotsionaalne. Miks peaks minu tapmine alati maffia prioriteet olema? "suuri poisse" on veel mängus. Ning mina olen üle keskmise aktsiivsuse ja agressiivsusega suurema tõenäosusega erirollita külaelanik. Maffial ongi kasulik mind kõrvale jätta ja katsuda politseid leida ja loota, et päevade möödudes paranoia kasvab.

Jott, mul väike idee on, miks sa Antsu kaitsed, aga politsei ta ei ole. Politseina oleks ta mind ilmselt juba kontrollinud ja ei ründaks mind päeval.

mhe claim teeb ta ka veits vähem kahtlaseks, sest claimides psühho seda välja mõeldes on risk, et päriselt oli see roll olemas ja päris psühho paljastaks mhe (külale 1:1 vahetus hea).

hääletan: ekvard, sest äkki on jotil antsu osas õigus ja paremat kandidaati pole

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 16:42:09

Kunagi toodi mingid erinevad võimalused välja, et mis rollid saavad olla. 1 oli ka see, et 1 mängija peab vist ühte vihkama ja teda suruma. Ma ei tea, äkki on ehkku peale. Seda kirjutades saan aru, et ehk sellel väga palju tõepõhja pole.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 16:49:32

Sherlock hüppab 2x jutti uuele rongile külaelaniku pihta, öelge nüüd, et see ei ole kahtlane.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 17:06:20

Sherlock ja jüriartur prolly koos maffia.

Jüri arturi püstitus on nii debiilne, et ma ei kommenteeri seda.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 17:09:56

Ma olen nõus, et Sherlock on kaks korda rongiga liitunud, aga samas ta alustas rongi minu vastu, niiet see väide ei ole väga Tõene Ekvard.

Mulle Sherlocki viimane postitus meeldib ja seega võtan oma süüdistuse tagasi. See on loogiline et mahvia Su meelega ellu jäyaks, aga see ei välista, et sa ei ole mahvia. Sinu viimane postitus aga on rohkem kalkuleeriv ning “loogilist mõtlemist” täis.

Mind häirib kuidas Rawen nii lihtsalt kaasa läks Sherlocki isiklikku revengiga minu vastu. Sinu eelmised kaks mängu on väga pudru ja kapsad olnud ja arvestades et sa olid mõlemad korrad tavaline külaelanik, siis ma arvan et see ei lisa adekvaatsust sinu postitustele ja Sinu teoreeme on raskem “heana” võtta.

Endast ka. Ma olen ilma igasuguse erirollita külaelanik.

Ma arvan siiamaani, et must ingel on loll aga mitte paha.

Lähen kaasa praegu hääletan : Ekvard

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 17:14:08

Hei, ma unustasin eile hääletada. Tahtsin juba eile hääletada 13lackAngelit, kuna eile seda ei teinud, teen seda täna.

Hääletan: 13lackAngel

Minu meelest on Mhe mõttekäik suht spot on, et ilmselt Jüri-Artur (13lackAngel) ja Sherlock on ühes paadis pahade poolel.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 17:16:10

Lükkaks Oompa ka sinna mahvialiikmete gruppi, sest ta ei tee umbes mitte midagi. Ma tean, et counterargument on, et mina ka suurt midagi ei teinud, aga ma vähemalt süüdistan, mitte ei kurda, kuidas hääl on tühjas kohas. laugh

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 17:17:29

nvm, ma olen retard, Oompa süüdistab samu tüüpe mis mina frown

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 17:29:20

Mul ei ole eriti aega täna kirjutada, võib-olla jääb see praegu mu viimaseks postituseks.

Anyway:

1) Ma ei saa aru, miks peaks keegi mind üle sherlocki tappa tahtma. Jah, ma algatasin rongi coolime vastu, sest ta ajas lolli iba, aga tema tapmise kindlustajate hulgas mind ei olnud.

2) Ma ei usu, et Mhe on psühhiaater, aga see ei tähenda, et ta paha on. Ma arvan, et tal on roll, mille avaldamine veel kasuks ei tule. (Ehk arst, kui sa olemas oled, siis ravi Mhe-d igaks juhuks)

3) BlackAngel ei saa ju maffia olla, vaadake seda teksti, mis ta ajab. Kas ükski maffia ajaks nii lolli iba?

4) Digimoni pole ammu näha olnud, loodame, et ta inaktiivsusesse enesetappu ei tee.

Üldiselt ma tapaks praegu sherlocki. Kui ma ära suren täna, siis peaksite vist ilusti aru saama, et homne target on sherlock, ärge siis ratast leiutama hakake.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 17:50:07

Kas te ei arva, et vpli arutlused kiirgavad intelligentsi?

Aga siiski ma arvan, et mu hääl on õiges kohas praegu. Mitte mingil isiklikul põhjusel, mida Ants arvab, et mul tema vastu on, ega ka fakt, et ta oma kinnise mõtlemisega tegelikult ei jaga sellest mängust väga palju, vaid lihtsalt sellepärast, et ta on mängus üks kõige vaiksemaid.

Maffiamängus on alati olnud paar paha, kes on vaiksed ja hoiavad tagaplaanile. Alati. Aga küla hääletab kõige lärmakamaid.

Ekvard on palju jutukam olnud, aga tema kahjuks räägib, et ta hüppas liiga kiiresti coolime turja, lihtsalt sellepärast, et neil oli erinev arusaam, kas psühh on pahadele algul hea või mitte. Coolime selgitas lihtsalt kehvalt ja kõik läksid ta turja.

Teisalt jälle, ma arvan, et maffia pigem ei alusta bandwagoneid, vaid liitub nendega või hoiab lihtsalt eemale. Ants on seda teinud. Ta üritab sherlockit välja hääletada, teades, et keegi sinna nagunii häält ei anna, mistõttu ta näeb hea poiss, kes ei liitu bandwagoniga.

Jah alati võimalik, et ma panen ise täiesti mööd, et Antsul on õigus ja sherlock ongi paha.

Siiani ei ole tema postitused väga kahtlased olnud. Kui siis ainult see:

Tsiteeri
ingel jah kaitses hästi.
.

Aga ma arvan samamoodi, et Blackangel on pigem hea. Kas tal on mingi eriroll, mis nõuab ohtrat sõimlemist? Kui mitte, siis äkki hakkaksid käituma?

Kordan, et tuleks jälgida kuldreeglit. Kõige vaiksem = kõige kahtlasem. Selle loogikaga tuleks ka Robertil silma peal hoida, aga kuna ta eile skippis, siis pigem hetkel mitt.e

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 18:24:54

mis häälte seis on? kahtlaselt tasavägine vist. niimoodi maffiat maha ei võta. ma tahaks mingit rongi. äkki vpl kui kõige kindlama hea taha?

vist väga ei taha ekvardit välja hääletada peale viimaseid poste.
See "kui ma suren, siis võtke sherlock maha" on pigem lühinägelik külaelanik kui maffia.

Joti mõtet Antsu erirollist ma ei usu väga. Kui see, Ants, peaks nii olema, siis tule välja kapist.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 18:26:31

Algne postitaja sherlock
ma tahaks mingit rongi. äkki vpl kui kõige kindlama hea taha?

vpl on ekvardi peal frown

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 18:35:26

Tavai, ma lähen ka vpli taha.

Hääletan: Ekvard

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 18:43:16

miks mulle ekvardi valimine ei meeldi praegu on see "tapke siis sherlock.." lause.

oletame, et ta on paha ja häältega välja minemas. miks ta peaks soovitama sel hetkel järgmiseks mind (head) maha võtta. kõik ju näevad siis, et ta on paha ja ma saan pigem alibi.

puhtalt selle peal ma kahtlustan, et ta on külaelanik.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:10:53

robertit ja jotti pole nagu üldse kahtlustatud.

muide see roberti eilne mittehääletamine võis strateegiline olla. "maffia ju ometi hääletamata ei jäta". Samas saad selle eest ainult hoiatuse ja hääle endale.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:27:19

Sa oled ka niikuinii mahvia. Lihtsalt hetkel pole vaja maha võtta sind. Hääli ka vist ei jaguks.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:31:08

Algne postitaja jott
Sa oled ka niikuinii mahvia. Lihtsalt hetkel pole vaja maha võtta sind. Hääli ka vist ei jaguks.

See Keremi lause on ka ebaloogiline, praegu sureks minu asemel sherlock kui ainult Kerem oma häält liigutaks.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:31:54

Mul käis ka just bussis sõites peast läbi uitmõte, et mafiossid võiksid vabalt mitte hääletada, sest a) pigem ei kahtlustata ja b) otsene tagajärg ka puudub.

Aga see selleks. Kutid, ärge nüüd pullige, tõmbame 13lackAngeli oksa.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:32:20

Ma ei taha, ma arvan, et sina oled rohkem paha. Lisaks on sinu poolt hääletanud rohkem "heasid"

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:32:45

Blackiga ma tuleks kaasa küll. Sest endiselt minu silmis kõige kahtlasemad tema ja sherlock...

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:33:08

Robert, loe nüüd tema tekste. Kuidas moodi saab halb olla nendega, mida põrgut?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:38:49

Kui külaelanikel on erirollid äkki on mahvia liikmetel ka?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:43:40

mulle ei meeldi praegune olukord, a ma ei saa häält muuta ka, sest siis suren ise. veits liiga vähe hääli on ekvardi taga, et ta saaks mahvia olla.

joti viimased postid meeldivad üha vähem. oompast ma ei saa aru

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:44:23

a ses osas olen jotiga ühel meelel, et Blackangeli pahadusse ma väga ei usu.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:47:31

Tahaks ise ellu jääda, sest ma tean, et ma olen 100% hea, samas kellegi teise puhul 100% kindel ei saa olla, ehk keegi tuleb kaasa.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:48:07

Mõtlen seda, et võibolla on blacki ülbus rolliga määratud mahviale.
Kui külas on siin joodik ja laulik, miks mahviad kõik lihtsalt mahviad peavad just olema?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:48:32

Ma ütlen, mis ma mõtlen aint. Enivei, digimon pole hääletanud jälle? käis sees, tegi 3 posti ja mis ta on mingi iga teine kord häälega?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:49:16

Võibolla on digimon see kes palus et päev lõppeks 22:30 ja tal pole enne seda aega väga kirjutada?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:50:38

Üldse, kui on roll ja võib öelda, mis roll on, ja olete head ja roll on mõttetu... Nahhuij me peame arvama miskit? see tekitab aint segadust. Ntx, kui on sõimaja roll, olles hea ja mitte midagi muud, siis võib öelda seda.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:54:06

Hääletan: Ekvard.

Jah, mina palusin m2ngu lykata 22.30-le, sest mul tööpäevad lõppevad 22 või nõks peale seda, alati pole võimalik tsekata enne 22te foorumisse.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 19:59:10

hääletan : Ants

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 20:00:37

Ma ei tea ja ei isu vist et kumbki paha on tänase põhjal Ekvardist ja Sherlockist. Äkki saab kuidagi viigi ja rohkem infot kui 1 surma saata?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 20:05:20

ma ka ei usu ekvardist, et paha.

top mafioosod minu jaoks peale kogu teema diogonaalis üle lugemist:
1. oompa
2. jott
3. mhe

top head:
1. vpl
2. pats
3. digimon
kaugemal maas:
ingel, ekvard

ei tea hunnikus: Ants, Robert

oompa rongi jaoks hilja vist? Kui just vpl kohe ei anna talle häält ja rahvast kaasa ei tõmba. endiselt ma ei saa ekvardilt vist häält ära võtta iseenda huvides.

mis seis on?
liiga tasavägine igal juhul, et maffiat maha võtta nii

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 20:07:23

Praegu ekvardi peal 4 häält , sherlockil 1, antsul 2 (üks temalt endalt), blackangelil 2, mhel 1.

Ekvardit ma juba sellepärast ei hääleta et meie hääletused samade inimeste peal olnud (sherlock ja blackangel).

Võiks tema pealt rongi maha saada ja enne päeva lõppu kellegi asisema valida.
Miks blackangel eile nii napilt pääses ja järsku tuli uus rong külaelaniku vastu? Saan aru et coolime psühho loogika ei sobinud mõnele aga kuidagi kergelt läksid kaasa inimesed..

Ma ei taha et ekvard surma saaks ja suurem võimalus on black maha saada kui sherlock.
Uus hääleseis et sherlockil 0 ja blackangelil 3.
Keegi palun tulge kaasa ja võtame blacki maha... Ta ülbus võib olla seotud ka mahviarolliga ja see napp pääsemine ei istu mulle üldse.

hääletan: blackangel

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 20:10:57

ok, teoreetiliselt on võimalus, et jott kirjutas ingli jabur teksti valmis ja nüüd kaitseb teda.

hääletan 13lackAngel

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 20:27:57

ega mulle see seis ka ei meeldi. ma olen suht udus ma tunnen. suure tõenäosusega poome külaelaniku jälle.

loodan et politsei öö üle elab ja ehk saab meid homme hea infoga aidata - suht kriitiliseks läheb juba.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 20:28:31

Ma mhe häält ei lugenud kuna see polnud boldiga, see oli ka blacki peal.. Ma ei tea kas parask loeb...

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 20:29:25

Politsei, kontrolli mind, siis ei tapeta mind homme ära kui BlackAngel külaelanik on.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 22:25:15

öö

I3lackAngel kelle küla üles poos oli küla nõid.

Temale ma saatsin sellise sõnumi:
"Sa oled Küla Nõid. Sa võidad koos külaelanikega. Su eriomadus on, et sul on kaks nõiajooki, mis sa võid öösel kellelegi sisse joota ja kui see mängija peaks too öö surema siis ta elab öö üle. Võid jooki ise juua, aga ei või kasutada mõlemat jooki samal ööl.

Kirjuta mulle "öösel" erasõnum, kas kasutad ühte jooki või ei ja kui siis kelle peal."

Öösel suri sherlock, kes oli tavaline külaelanik.

Päev on, mängige smiley

Järgmine öö on mitte homme vaid ülehomme (01.01) kell 22:30.
Sest ma tahan aastavahetust tähistada, sorri.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 22:35:31

Miks sa ei suutnud öelda, et sa oled arst? Ja miks maffia sherlocki tappis?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 22:39:08

Mäng on nii kaugel et enam ei tohi mööda panna.

Ma olen politseinik:
1. öö - vpl - hea (kontrollisin selle veidra rolliasja pärast)
2. öö - ekvard - hea (kontrollisin sest ei teadnud keda teist kontrollida)
3. öö - sherlock - ...

Ehk vpl ja ekvard ja mina oleme head. Lähtume palun sellest.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 23:01:16

Ja see on 100% nii ning sa ei tee mingit eelmise mängu jott'i eriti halba copycat liigutust meile nyyd?
Sest sherlocki tabelis, oled sa esikohal pahalane.
Samas pahana sa ei claim'iks seda rolli.
Ma t6esti t6esti loodan, et sa mingit jott'i moodi pekki ei keera seda nyyd...

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 23:08:19

Algne postitaja jott
Ma ütlen, mis ma mõtlen aint. Enivei, digimon pole hääletanud jälle? käis sees, tegi 3 posti ja mis ta on mingi iga teine kord häälega?

Mida sa öelda tahad?
Ehk teed seda arusaadavas eesti keeles?

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 23:09:16

Mina usun, et Oompa on politseinik. See annab vähemalt meile kindlad head Oompa, Ekvard ja vpl, ja kuigi ilmselt nii mõnigi teist tahaks kohe ka minu risti lüüa, siis sorry, ma eksisin, see ei tee minust kohe deep dark evil overlordi, eksole.

Seega, kuna ma tean, et ma olen ka hea, siis meil on 5 huvialust: jott, DD, rawen, Mhe, Ants. Pahad on 100% nende seas. Ma tunnistan, et ma ei oska neist viiest kolme õiget välja sortida ja teen ettepaneku, et analüüsiks neid viite inimest lähemalt. See olukord on veel päästetav. Katsume olla ratsionaalsed, meil on väga hea võimalus veel võita, kui just pahadel pole mingit imetrikki varrukast võtta.

Re: Mahvia 22 mäng - 30.12.2017 23:10:22

Algne postitaja Robert
Ma tunnistan, et ma ei oska neist viiest kolme õiget välja sortida.

Ma vähemalt tahaks loota, et neid on kolm.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 09:40:27

M sn, t rwn n h. Prg rvn, t kg khtlsmks n jnd Nts. Tsd, kd m khtlstsn n stnd hks.
hääletan Ants

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 10:35:05

Hommik, vpl. Kuidas magasid?

Ma usun, et rawen on hea (awwww...). Praegu arvan, et kõige kahtlasemaks on jäänud Ants. Teised, keda ma kahtlustasin on osutunud heaks.

Ma jään ka hetkel Antsu juurde.

Kui ta on paha, siis ma arvan, et Mhe on ka suure tõenäosusega paha. Ekvardil on point, et Mhe võib valetada psühhiaatri kohta.

Teine mõte, mida keegi siin varem välja tõi, on, et maffia meelega jätab hääletamata "ups ma ei teadnud, et mäng toimub". Niimoodi on käitunud don Digimon ja Robert. Üks ühel ööl teine järgmisel, mis näib nagu kokkumänguna.

Ei kusagilt vupsab robert välja: "oih unustasin eile hääletada ja bäm: hääletan blackangel", kuigi päris paljud tõid välja poindi, et ta sellise käitumisega pigem ei ole paha,.

Ja jottile. Kui keegi läheb vpli taha, siis ma arvan, et see olen pigem mina, kui sina.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 10:43:22

ekvard, oompa ja vpl. Äkki lepite omavahel kokku, keda hääletada ja me järgneme lihtsalt. Muide. Pmst kõik, kes siiani mängus üldse on hääli saanud, on surnud ja tõestatud head, seega mahvial pole olnud vaja praktiliselt üldse rabeleda. Ainuke erinevus on don digimon selle "reeglile". See omakorda tähendab suht seda, et häältest on välja lugeda võimalik suht mitte midagi. Ma ise vist olen ainult kodanikke hääletanud ntx.

Ma soovitaks näiteks mhe välja hääletada. eelmine mäng olid tal pikad ja kirglikud tekstid, kus ta täiega süüdistas ja vaidles. See mäng on vait, nagu oleks pohhui. Miks ei peaks? Mahvial läheb hästi ju. kõik, kuiiganes palju neid on, on elus.

Aga ma tulen kaasa, ükskõik keda te koos valite.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 10:45:19

Igaks juhuks - kui meil on lollakadmängimas... Miks minna kaasa? Sest siis juhivad kindlad head bandwagonit ja neid ei mõjuta mahvia loll jutt.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 11:58:56

Mu enda kahtlused on ka osutunud heaks.. Järgin vpli,

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 12:04:37

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 12:07:30

Oletame, et on 3 paha. Vist matemaatiliselt suht loogiline. Kuidas teile mhe, ants, robert mahvia -mõte meeldiks?

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 12:58:15

Prg n vg rsk mdg jrldd. K hl mhvl pht sb, sks rhkm td. Nts m shrlck pshmsg vks ll mhv, g mngt kndlt nft j pl.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 13:02:30

Raweni roleclaim on kõvasti lahjem kui Mhe oma. Kui hakata loogiliselt mõtlema, siis mis on tõenäosus, et Sarap pani mängu 2 rolli, mis tegelikult mingit mõju ei avalda? Ma arvan, et ta piirdus siiski ainult joodikuga. Üldiselt üks neist kahest peab maffiast olema.

Mhe ütles:

Tsiteeri
Ilma praegu süvenemata peaks järgmine päev Jüri Arturi maha võtma ning kui osutub, et ta on maffia siis kõik, kes rongi temalt ära viisid on potentsiaalsed ülejäänud maffiad.

Ma arvan, et kui ta oleks maffiast, siis ta jätaks selle teise osa jutust ära, sest ta teaks, et Jüri ei ole maffiast. Aga võib-olla ma eksin.

Ma arvan, et Digimon pole maffia. Ta hüppas BlackAngeli rongilt coolime rongile suht lampi, maffia jaoks täiesti ebavajalik liigutus, arvestades, et mõlemad olid külaelanikud.

Mu sisetunne ütleb, et Hannes on maffiast. Sel juhul oleks loogiline ka ta eilne post, kus ta süüdistas sherlockit ja mhed, kust võiks järeldada, et Mhe on hea.

Robert on maffiaks olemiseks liiga inaktivne, aga võimalik, et on ka.

Ants ei ole eriti kahtlaselt mänginud, va sherlocki pushimine, aga kui Robert pole maffia, siis ilmselt Ants on.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 13:03:57

Praegu Hääletan: jott

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 13:37:47

Tõin ühes eelnevas postis välja, et Maffia on hunnikus Mhe, jott, rawen, Ants ja DD. Mhe võiks sealt portsust tõesti välja võtta. Pakun, et Ants ja jott on 100% hit.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 14:23:56

Ma unustasin mhe rolli ära jah.

Enivei, see on ainus koht, millega ma muidugi kaasa ei tule. Kui mind tahetakse hääletada. Samas kui ma vaataks kõrvalt, siis ma saan isegi aru, et ma võibolla võin kahtlane tunduda, mis on ebaõnn. Miks robert ja ants sulle paremad tunduvad, kui mina, ekvard?

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 14:48:11

Ma muidu tuleks Ekvardi taha, aga ma tahaks tahaks Ekvardi p6hjust jotti häälletada.
Kas selleks on see, et jott "tundub k6hutunde pealt kahtlasem" v6i sa tahad lihtsalt teha kaks erinevat rongi, et homme maffjat hääletustulemuste p6hjal selekteerida?

Jah, ma usun ka et Oompa ei tee mingit lollust ja on politseinik. Seega meil on kindlad head ja ma pigem usun, et Mhe ei bluffind oma rolli kohta ja on hea, sest psühhi tuleb kuidagi balansseerida, sest muidu läheb mäng kiiresti tapatalguks kätte ning kylal on auto-loss.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 15:13:44

häæletan : jott

Sest mida Ekvard kirjutas.

Ma olen hea sellepärast ka eile hääletasin enda poolt, et anda märku, ma lõpuks polnud valmis surmavat hoopi andma ei sherlockile efa Ekvardile. Blackangel oli kogu aeg minu meelest külaelanike paadis.

Ma ei ole enda arvates kahtlaselt mänginud, vastupidi ja kõik kes mind mahviaks peavad, panevad täiega mööda.

Lisaks minu tapmine ei anna kellegi kohta lisainfot ju.

Naljakas et nii conveniently ainult Ekvard, kes on kindel hea nüüd mendi info kohaselt proovib mingit teist infot või rongi algatada.

Lisaks siis veel see, et kui meil on mängus veel üks arst siis palun ravi Oompat.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 15:32:37

Mks Mh clm prm n k Rwnl?

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 15:34:54

Algne postitaja jott
Oletame, et on 3 paha. Vist matemaatiliselt suht loogiline. Kuidas teile mhe, ants, robert mahvia -mõte meeldiks?

Mulle pigem meeldib see jotti hypotees, aga kahtlusaluste top on hoopiski minu jaoks:
1. Jott - sest ta oli ka sherlocki viimases kahtlaste edetabelis 2. kohal (ja esikohal olnud Oompa osutus politseinikuks); lahmib, et teised on lollid ja temma ainus tark; mingud seosetud laused, mida palusin eesti keelde t6lkida, kuid siiani pole teinud jne
2. Robert - pole pmst eriti midagi panustanud. Kiidab takka väljakäidud m6tetele, mille peale ka tema bussi tuli jne. Erilist analüüsi ja infot pole, exeli tabelit nagu eelmine kord oli, sellel korral ka pole teind... tundub nagu see "vaikselt taustal istuv maffja, kes tandemiga koostööd ei tee".
3.-4. Rawen - pläustib nagu ikka, roleclaim v6rreldes Mhega suht n6rk; ryndab mind vähem kui tavaliselt - loodab, et kyla tekitatud rong mu silmusesse saadab ning siis yritab mind mitte hääletades endale end-game'ks alibit luua? V6imalik.
3.-4. Ants - surus palju sherlockit, samas kui sherlock kaua elus, siis see tavaliselt ongi kahtlane. Samas pole ka eriti sisu loonud, argumendid tunde ja emotsiooni pealt pigem genereeritud...

Hääletan: jott

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 15:39:59

Algne postitaja vpl
Mks Mh clm prm n k Rwnl?

Ma eeldaks, et mängubalanseerimise aspekt.
Kui maffja tapab ka psyhhile kaumterit pole mängus, siis on kylale vbla suht auto-loss, sest p2ewal puuakse yks ning esimene 88 yks surm teisel kaks, kolmandal yks, neljandal j2lle kaks... suht kiire verepulm ja gg, ei oleks kylal shanssi.

Samas Laulik lihtsalt ajab mingit illi ja iba ning ei oma mängu mehhanikas ega balansseerimises mingit rolli...

Mina saan sellest niiviisi aru. Kui keegi saab teisiti, v6iks seda ka teistele selgitada. Mida rohkem infot seda parwm. Mida rohkem eri vaatenurki, seda kindlam, et j6uame arutelus kindlate faktideni niisama pimeduses kobamise asemel.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 16:21:48

Kle digimon, sa võiks heaga kuss olla vaikse mängija kommentaaride osas.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 16:32:48

Ma ei tee mingit exceli tabelit, sest siin olukorras, kus pahade klomp on juba välja selgitatud pole see enam vajalik. Eile ja üleeile olin suht kindel, et 13lackAngel on paha, ning sellepärast ka ei vaevunud mingit tabelit tegema. Ma olen juba kord ka öelnud, et kui minu silmis on kõige targemad asjad ära öeldud, siis ma ei hakka mõttetut parafraseeringut tegema ja nõustungi selle inimesega. Nii kohutav, eksole.

Re: Mahvia 22 mäng - 31.12.2017 17:59:12

Kuidas robert ants digimon pahana kõlab?

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 14:23:49

Ma vist hetke seisuga küll pole välja minemas aga jah, vaadake, kuidas hääled on Ekvard hääletab mind ja pigem halvad hääletavad mind. Samas, kui head hääletavad antsu.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 14:49:31

Algne postitaja jott
Ma vist hetke seisuga küll pole välja minemas aga jah, vaadake, kuidas hääled on Ekvard hääletab mind ja pigem halvad hääletavad mind. Samas, kui head hääletavad antsu.

See on üldiselt natuke murettekitav jah, samas olen ma endiselt päris kindel, et näiteks Digimon on 100% hea. Lisaks häirib mind sinu puhul see, et sa käid siin mingeid täiesti suvalisi kolmikuid välja ladumas.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 17:33:59

Mks Jtt prm trgt n k Nts?

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 17:37:14

Algne postitaja vpl
Mks Jtt prm trgt n k Nts?

Sest ta ajab mingit totaalset kelbast suust välja. Külaelanik ei peaks nende maffiakolmikute lampi pakkumisega tegelema.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 17:59:02

Üldiselt peaks muidugi teiste headega koos hääletama igaks juhuks, seega muudan hääle Antsu peale. Kui pange paneme ja maffiaid ikka 3 on, siis peaks olema võimalik järgmised päevad jutti pihta oannes veel võita.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 18:15:34

Tecpanete täiega pange praegu.

Ma olen külaelanik. Ma oli agressiivne Sherlocki vastu samadel alustel kui Sa Ekvard.

Kas kellelegi ei tundu kahtlane, et ühtegi teist häält ei ole?

Kui ma oleks mahvia siis ma oleks jätnud hääletamata ja võtnud selle nurga et unustan hääletada, aga ma ei teinud seda ja riskisin sellega et mind välja hääletatakse for the benefit of the village, sest lõplikult ei uskunud et Sherlock, Ekvard või Blackangel mahviad on. Ootasin, et keegi mingi uue strateegia välja toob, aga seda ei tulnud.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 18:38:56

Vpl, Oompa, ma tahaks endiselt jotti tappa üle Antsu, äkki tulete kaasa ja vahetame koos hääled ära? Üksinda mul pole erilist mõtet häält vahetama hakata, niikuinii saaks maffia lõpliku otsusega manipuleerida.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 18:52:07

Ma võin tulla. Ma ise arvatavasti saan täna surma
hääletan: jott

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:23:53

Suht pask aeg jah millal Maffiasse süveneda.. Igatahes seniks kuni olen jõudnud catch upida siis hääletan ka headega koos ehk

Hääletan:jott

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:27:21

M pn Nts prmks trgtks kk. Nd hltmn n kk vg hlb lgts. M rvn, t t n lll pl, et hn sd tks.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:30:03

Oompa, kuna sa sured ära, siis mõtteid edaspidiseks?

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:30:23

Algne postitaja vpl
M pn Nts prmks trgtks kk. Nd hltmn n kk vg hlb lgts. M rvn, t t n lll pl, et hn sd tks.

Keegi viitsib tõlkida?

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:30:49

Prg n gths ss, t tnlsd mhvd hltvd Jtt. S, nnb vl rhkm phjst Nts hltd.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:31:35

hääletan Ants

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:34:53

Algne postitaja Ekvard
Algne postitaja vpl

Keegi viitsib tõlkida?

Ma pean antsu paremaks targetiks ikka. Enda hääletamine on ikka väga halb liigutus. Ma arvan et ta nii loll pole et heana seda teeks.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:36:47

Algne postitaja vpl
Prg n gths ss, t tnlsd mhvd hltvd Jtt. S, nnb vl rhkm phjst Nts hltd.

Praegu on igatahes seis et tõenäolised mahviad hääletavad Jotti. See annab veel rohkem põhjust Antsu hääletada.

Ma ise sirvin veel korra üle. Aga vpl mõtted tunduvad tegelt etemad. Hääl tagasi.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:43:14

Liigun ka heaga kaasa ja hääletan Ants

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:49:52

Ärge nüüd rohkem plot twiste tehke, äkki ma ei vaata rohkem täna siia.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 19:54:10

Ma olen hea. Aga minu hääl jääb jotti peale, sest:
öelge mis tahate, mina arvan, et Ants on palju vähemtõenäoliselt paha kui jott.
Seda veendumust kinnistab mul ka see, mille juba Ekvard välja t6i - jott püüab segadust külvata pakkudes erinevaid kolmikuid maffiaks. Ja sellega loodab enda pealt kahtlusi minema saada.
Pluss see, et ta öösel kell 3:44 ka limitidi teemasse postitas, et ta pole maffia - täiesti mõttetu topeltbluff ning endale alibi tekitamise katse imho.

Soovitan mitte kaasa joosta Antsule silmuse kaela riputamisega, sest imho ta pole paha (v6i noh, okei, jagab 3.-4. kohta minu kahtluste tabelis) ning kajuks meil ei ole enam eriti eksimisruumi jäänud.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 20:03:22

Eks homme näeb, mis saab.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 20:08:00

Enne tänast on Ants hääletanud ainult sherlocki või ennast.. Ma ei usu tema headusesse eriti, aga sherlocki tapmine öösel näitab, et me võiks proovida see öö kellegi konkreetsema leida.

Ma ei tea kui paljud inimesed praegu üldse veel olemas on siin.

Robert on rõvedalt inaktiivne ja tema elusolek tekitab kahtlust et ta võib samuti mahvias olla, sest tema surm annaks taaskord 0 infot ja mahviale meeldib tappa selliseid inimesi.
(Tema ainsad hääled on olnud Kristofer ja Black)

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 20:08:45

Tuli täna üks hääl Antsule ka. Äkki keegi mahvia partner ütles Robertile et kuule, päev on lõppemas, tule hüppa viska hääl?

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 20:09:10

"Eks homme näeb mis saab" on väga nõme suhtumine praegu.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 21:49:22

Päeval suri Ants - Tavaline külamees.

Öösel suri Oompa - Politseinik.

Uus päev alga

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 21:54:08

Algne postitaja Oompa
"Eks homme näeb mis saab" on väga nõme suhtumine praegu.

+1.
Suht obvious 'olen maffia ja istun vaikselt'-käitumine.

Antsu osas - Told ya so!
Jään oma kahtlustatatavate edetabeli juurde ning hääletan: jott .
Ajab lihtsalt kõigile puru silma ja rapsib ringi. Obvious maffia minu jaoks.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 22:00:22

Njah, poleks pidanud laskma ennast ära rääkida.

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 22:31:53

Me teame, et head on kindlasti:

Mina
Vpl

Võtame ülejäänud 5 ükshaaval ette.

Digimon: Esimesel päeval oli koomas(ma olen päris kindel, et maffia ei skipiks kunagi esimest päeva, kaasmaffiad peksaks ta igal juhul kohale). Teisel päeval kaitses kohe alguses sherlockit, külaelanikku. Seejärel hüppas vpli BlackAngeli rongile ja sõimas jotti. Hiljem hüppas minu coolime rongile, ma ei usu, et maffia sellist liigutust tegema peaks, arvestades, et mõlemad osutusid tagantjärgi headeks. Kolmandal päeval hääletab mind ja ei ütle eriti midagi. Samas teised valikud oleksid olnud sherlock ja BlackAngel, ma usun et maffiana oleks ta hoidnud eelmise päeva liini, mitte liini vahetanud ja mind hääletanud. Võimalik, et digimon jälgis ka lihtsalt vpli, sest vpli hääl oli day 3 ka minu peal. Eile jäi lõpuni jotti peale, mis taaskord minu silmis tõestab, et ta ei ole maffiast. Ma arvan, et me peaksime seda mängu edasi mängima eeldades, et digimon on 100% hea.

Robert: Esimesel päeval ei ütle midagi sisulist, hääletab kristoferi. Teist päeva alustab vaikselt Jüri-Arturi tapmisele suunamisega, mainides, et Jaanuse tapmiseks pidi mingi kindel motiiv olema. Jättis teisel päeval hääletamata. Kolmandal päeval süüdistab BlackAngelit ja sherlockit(mõlemad head), esialgu süüdistab ka Oompat(hea), aga siis avastab, et Oompa kahtlustab samu mängijaid, keda ta ise, ja võtab kahtlustuse tagasi. Hiljem mainib, et maffioosod võiksid päeval mitte hääletada(faking irooniline, eks ole?), mis võib olla topeltbluff, et põhjendada enda eelmise päeva mittehääletamist. Eile mainis samuti ebalevalt, et kas ikka on 3 maffiat, tundub taaskord kuidagi vägisi punnitamisena, et jätta muljet nagu ta ei kuuluks maffiasse. Ütleb, et Mhe ei ole maffia ning Ants ja jott on 100% hit. Hääletab Antsu, VIIMASTE SEAS(KAHTLANE). Ma arvan, et on üpris tõenäoline, et Robert on maffiast, olen valmis teda ka täna üles pooma. 85% maffia-15% külaelanik

Mhe: Btw, pane endale avatar, jube tüütu on sinu postitusi otsida, pean iga vpli postituse juures ka seisma jääma korraks. Esimene päev alustab traditsioonilise Antsu hääletamisega, rohkem midagi ei tee. Teine päev on esimene, kes hääletab BlackAngelit. Seejärel kahtlustab veel coolimet ja mainib, et sherlock on elus. Kolmandal päeval soovitab tappa Jüri-Arturit(hea) ja mainib, et kui ta on maffiast, siis kõik, kes talt rongi ära viisid, on ka potentsiaalsed maffiad. See hetk tundub mulle praegu Mhe parim alibi, sest see lause on täpselt selline, mille maffiana lausumisel ma eriti mõtet ei näe. Lisaks claimib psühhiaatri rolli ja ütleb, et järgmisena võiks tappa sherlocki. Eile hääletas alguses minu, digimoni ja oompaga jotti, hiljem vahetas Antsule. Taaskord kerge alibi, ma arvan, et maffiana puuduks vajadus sellisel hetkel häält vahetada. Pigem hea, aga võimalik, et eksin, selline 65% hea, 35% maffia.

To be continued

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 22:44:43

jott: Esimesel päeval annab kiire kolmanda hääle kristoferi(hea) pihta, mis on üsna kahtlane. Üritab sarnaselt Robertiga luua alibit, rääkides, kuidas ta ei tea täpset maffiate arvu. Teisel päeval annab täiesti lambist hääle digimonile. Lisaks mainib, et kolmandal päeval peaks mingi info olema selle mängu mängimiseks(wtf, mis info, miks sa sellist kelbast ajasid?). Kolmandal päeval süüdistab Mhed ja sherlockit, hääletab Mhed, rääkides mingist heast vaistust. Hiljem vahetab hääle minule, mis heidab natuke kahtlust Mhele. Eile ajas jälle mingit räiget kelbast, pakkus lambiseid maffiakolmikuid välja jne. Üsna kindel, et maffiast, olen valmis kohe hääletama. 80% maffia-20% hea

rawen: Üsna nõrk roleclaim. Meil juba on üks niisama idioot(vpl), miks meil peaks teine sarnane roll olema? Üritab läbi mängu olla kasulik vpli sõnumite dešifreerimisega. Esimesel päeval hääletab esimesena kristoferi(esimene hääl, ei saa eriti midagi järeldada).Teisel päeval süüdistab vaid neid, kes on hiljem headeks osutunud. Kolmandal päeval kahtlustab kohe alguses mind, Digimoni ja sherlockit, 2 kindlat head ja 1 peaaegu kindlat head. Lisaks räägib, et ka Ants ja Mhe võivad maffiapairing olla, hääletab Antsu. Nii paljusid inimesi korraga ühes postituses süüdistada, on, noh, päris kahtlane. Toob korra kahtlasena välja ka Roberti nime, aga mainib, et kuna ta skipis ühe hääletuse, siis pigem mitte. Eile hääletas Antsu ja ütles, et minul võib olla point ses osas, et Mhe valetab oma rolli kohta(wtf, ma pole seda maininud, ütlesin hoopis, et raweni roleclaim on väga lahja võrreldes mhe-ga). Üldiselt ei ole nii kindel maffia minu silmis kui jott ja Robert, aga pigem on maffiast rawen kui Mhe. Kohe ei tahaks teda välja hääletada, enne võtaks maha jotti ja Roberti. 65% maffia-25% hea

Re: Mahvia 22 mäng - 01.01.2018 22:45:54

Ehk siis tldr:

Minu silmis kindlad head

Mina
Vpl
Digimon

Pigem hea

Mhe

Pigem maffia

Rawen

Suhteliselt kindlalt maffiad

Jott
Robert

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 00:41:39

Algne postitaja Robert
Pakun, et Ants ja jott on 100% hit.

Algne postitaja Ekvard
Ütleb, et Mhe ei ole maffia ning Ants ja jott on 100% hit.

Mhe välistasin roleclaimi tõttu. Sõna "pakun" eeldab arvamust. Kui üritad mulle sõnu suhu toppida, ole musi ja tee seda õigesti.

See, et ma hetkel näin nõnda kahtlane on suht sitt juhuste kokkulangemine. Kui lähtuda minu tegudest ja hääletustest ja mõtetest, siis peaks ka varalahkunud politseinik tegelt mafiooso olema. Mis puudutab mu kommentaari, et "Eks homme paistab, mis saab.", SIIS NO SHIT ET HOMME PAISTAB, MIS SAAB! Tahate väita, et oleks pidanud tekkima must auk, mis neelab kogu aja ja ruumi endasse, jättes meid igavesse limbosse, mille tulemusel me ei saagi teada, et mis homme saab? pls

Ei, ma olen ilmselgelt mafiooso, kes avalikult parastab, et näe, kaege te, idikad, saatsite külamehe võlla. Tule taevas appi.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 00:44:15

Hääletan: Robert

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 00:47:28

Sa vist ei ole tuttav sarkasmiga, Ekvard.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 04:56:41

Pmst suht perses on. Ma olen piisavalt palju seda mängu mänginud, et näha, et ma ei jää ilmselt ellu. Ma olen liiga palju hääli saanud ja liiga paljude "radaril" olnud. Kahju, et mul mingit BS "rolli" polnud. Kuna meil on ilmselt 100% mahviatele vaja pihta saada, siis on kõik halb.

Eile ei olnud kokkuvõttes vahet, kes suri. Seda näitas ka see ehk veidi, et mingi 20 tundi polnud ühtegi sõnumit. Vb aastavahetus aga kamoon, ikka vaatad aegajalt maagianetti ju.

Ma nüüd ei tea, kes muga kaasa peaks tulema ja ma isegi niiväga ei tea, kuhu häält suunata.
Igastahes. Kuna mul on "eelis", et ma tean veel, kes on hea, ehk ma ise. Siis on järgi 4 inimest, kellest 3 on pahad. Nende seas on ka 2 inimest, kes on väitnud, et neil on mingi roll. See tähendab, et vähemalt mhe või rawen on paha. Sellest faktist peaks saama aru ka digimon või robert, kui nad on head. See omakorda tähendab, et see rollivärk ei peaks enam kaasa mängima.

Ma arvan ikka siis, et mhe on paha, sest ma vaatan, mis ta eelmine mäng tegi. Pikad kõned ja argumendid. Ja kuidas tema postitused on see mäng olnud mingi 3 rida max. Kahjuks pole ruumi, et tema peal hoida. Aga need vähesed head võiks mõelda selle peale.

Robert on ka ilmselt paha. Roberti peale pean sisi hääle panema. Kuna Ekvard käskis.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 06:44:19

Hei, vpl. Anna andeks ma olin eile rivist väljas ja ei jõudnud tervitada. Kas sa püherdasid ka eile värskes lumes? Oleks tahtnud seda näha.

Ekvard ja don Digimon. Miks minu roleclaim on vähem usutavam kui mhe oma? Ma tükk aega otsisin erinevaid maffiamängu reegleid ja ei leidnud sealt mingit vastet psühhiaatrile. Võibolla otsisin vähe, aga teine võimalus, et Mhe mõtles selle ise välja. Muidugi alles peale psühhi välja tulemist. Lisaks see, mis jott välja tõi, et Mhe mängib sõnaahtramalt. Aga selles võib aastavahetusemöllu süüdistada, sest ma ise ka eile ei viitsind arvutis trükkida väga.

Ma saan aru don Digimoni poindist, et igal peaks olema mingi mõte, aga kui vaatad Hundimäng reegleid, siis seal on just kirjas, et Laulik ongi suht mõttetu tegelane.

Jott toob muidugi hea poindi välja, et kõik peaks oma hääled koondama kindlate heade sappa. See nagu kinnitaks, et ta on hea. Teisalt võib see olla maffia hea lüke, kuna tema peal pole kordagi tuli olnud ning ta teab, et suure tõenäosusega teda ei hääletata.

Ma hetkel usun jotti ja hääletan ekvardi ja vpl järgi. Kui ma sellega mööda panen, siis noh ... hästi mängitud, jott.

Ma olin suht kindel, et Ants on paha. Siis ma oleks tänane päev 100% Mhe hääletanud. Kuna aga Mhe tuli roleclaimiga välja, siis ma ei pigem riskin Roberti hääletamisega rohkem. Suure tõenäosusega, aga Mhe valetab oma rolli suhtes.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 11:11:10

Tehniliselt on kindla hea sappa häälte panemine parim asi, mida maffia teha saab. See on mugav, eriti siis, kui see kindel hea eksib ning maffial on hea mingit mõttetut häma toota ja samal ajal hääletada nii nagu see kindel hea teeb.

Väide, et Mhe roleclaim on kehv ei ole ka eriti pädev, sest ka siinse foorumi maffiamängudes on vahest olnud psühhiaatri roll olemas psühhopaadi olemasoluga. (mis on tegelt naljakas, sest psühhopaate päris elus ei saa ravida)

Raweni lauliku (lol) roleclaim tundub olevat pigem metamise tagajärjel valitud, ta õnneks toob oma postituses selle esile ka.

Varjatud rollide puhul ongi väga vastik see, et meil puudub info mille alusel kindlaks teha, kas väide saab isegi olla tõene või mitte ja see tekitab automaatse ettevaatlikuse roleclaimerite väljahääletamise osas.

Igatahes, kuna te hakkate vaikselt Ekvardi sappa koonduma, siis annan teile oma viimased mõtted:

a) mängus on kolm maffiat ja te kaotasite. Grats maffiale, sest see mäng on nad sellisel juhul võidu väga hästi välja teeninud.
b) Mängus on 2 maffiat.

Oletagem, et nii raweni kui Mhe roleclaimid on tõesed, sellisel juhul on 2 maffiat DD ja jott, sest pole lihtsalt rohkem ruumi jäänud.
Juhul kui on kolm maffiat mängus, siis ma pigem arvaks, et raweni roleclaim on nigelam kui Mhe oma, ehk maffiakolmik oleks jott, DD ja rawen.
Kui on 3 maffiat ja uskuda Ekvardit (mida mina ei teeks), siis sellisel juhul peavad olema maffiad Mhe, rawen ja jott, sest Ekvard välistas DD.

Minu meelest on Ekvardi järeldused DD ja minu osas valed. Joti osas aga õiged. Mis teha, inimesed eksivad.

Varjatud rollid sakivad.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 12:43:46

Algne postitaja jott
Ma arvan ikka siis, et mhe on paha, sest ma vaatan, mis ta eelmine mäng tegi. Pikad kõned ja argumendid. Ja kuidas tema postitused on see mäng olnud mingi 3 rida max. Kahjuks pole ruumi, et tema peal hoida. Aga need vähesed head võiks mõelda selle peale.

Ma tegelt isegi üllatunud, et mu peal rohkem tuld ei ole, sest mu mäng on seekord ikka väga teistsugune kui tavaliselt - faktoriteks pühade aeg ning ausalt 3. maffia järjest väsitab ka veidi ära, mida ma ei osanud ette näha.

Ma ei valetanud jah oma rolli kohta ning olgugi, et palju on random rolle, siis Raweni oma tundub väga sunnitult väljamõeldud vms. Ma tahaks pigem Raweni poolt hääletada, aga ei tundu mingit rongi olevat.

Lähen hetkel Jotti häälega kaasa puht seepärast, et Ekvard on kindlalt hea ja Roberti jutt on usutavam, kui Joti
Hetkel hääletan: Jott

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 14:56:26

Imelik, et rawen minu vastu ei hääleta. see justkui tähendaks, et tema on siis hea? See on muidugi loogiline, et mhe ja robert hääletavad. Noh, kuna hääl vast läheb minu ja roberti vahele, siis ma teeks roberti asemel sama.

Aga näha on, et mhe on hakanud pabistama, et äkki polegi nii lihtne võit. Seda siis pärast ilmselt enda "oodake, kaasmahviad, ma ei viitsi eriti mängida, ma veits guugeldan ja ütlen, et mul mingi BS roll. Siis olen mängu lõpuni puhas." -lauset.

Ekvard, meil on sinu häält vaja. Loe mingi paar x veel üle teema ntx vms. Ma ei tea, mis mulje see jätab aga kuna ma olen hea, siis vast kuidagi saab välja lugeda seda sealt.

Üldiselt teoreetiliselt peaks vist tulema täna 2 äärmust, kus 3 ja 4 häält. Siis saab valida ka seda, kes on need pahad.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 14:57:34

Ma mõtlen seda siis nii, et ära hakka ümber mõtlema või mingit sellist lollust.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:00:08

Jah, vaadake hetkel. mhe-l peaks olema 0 põhjust roberti ja minu vahel mind hääletada. fkn kindel hea hääletab robertit. ja lisaks digimon. Ma ütlen, et siin ongi need 3 pahalast olemas. Ma ei saa siiani aru, miks ekvard arvab, et digimon on kindel hea, kui see kokkuvõte ja põhjendus kõik kisendab pigem teist ju.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:01:19

Õu, vpl hääleta ka ja ütle mõtteid.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:09:09

Sa ajad totaalset kelbast, jott.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:17:25

Selles suhtes, et kui kindel hea on eksiteel, siis tuleb talle öelda, et jou, sa oled eksiteel mitte olla totaalne tainas ja kõigega kaasa minna. Ütle mulle, jott, kui Ekvard palub sul pea ahju panna, kas sa teeksid seda, sest ta on kindel hea? Ekvard on selles suhtes veits nigelamas olukorras, kui mittekindel hea, sest tal on vähem infot. Mina kui tavaline külaelanik saan palju avatumalt seda mängu vaadata, sest mul on info 2 kindla hea kohta + ma tean, et ma ise olen hea, see on juba 50% rohkem kindlaid häid. Ekvard teab vaid seda, et tema on kindel hea ning vpl on hea, seega tema eksimusruum on suurem kui näiteks minu oma.

Mida rohkem aeg edasi läheb, seda rohkem ma näiteks kahtlen selles, et mängus oli psühhopaat ja 3 maffiat. Psühho + 2 maffiat tundub palju balansseeritum kompositsioon olevat. See mahub ka täpselt ka teooriasse, et raweni ja Mhe roleclaimid on õiged ning jätaks joti ja DD maffiarollidesse.

See on my 2 cents.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:34:38

Ma ei ütle, et sinu hääl loogiline pole. Obv ei sina ega mina hääleta üksteist. Ma tõin loogilise seaduspära välja ja ma räägin nii nagu ma mõtlen täpselt.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:38:37

hääletan jott
Lgsn tm lb, mdg kndlt nh pl, kn pl krdg pht snd. Sms Jtt n lnd tts kst. Pl td khtlstks vl Mhd, ss dn Dgmn v Rbrt, kll vmsd pstd sht sjlkd.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:41:27

See 2 mahviat jutt pole tegelikult loogiline, kuna mulle tundub, et pigem on konsensus, et neid on 3, kuna, junõu, matemaatika. Ja see annaks justkui mhe-le mingi alibi, et kui sina väljas, siis ei tapetaks mhed ja te võidaks.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:43:34

Ma ei tea, loe ehk uuesti läbi siis. Ma ei oska ilmselt miskit välja tuua, mis peaks ütlema, et mina olen hea ja mitte robert aga seal peab midagi olema, sest ma olen hea siiski.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:44:34

Ma väga ei loe välja, mis sa öelda tahtsid aga kas sa ütlesid midagi stiilis, et mu postid on väga asjalikud ja seetõttu olen ma paha? Mida kuradit?

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 15:50:24

Mul kedagi teist pole eriti mõtet paluda, et ümber mõtleks, seega sina, vpl pead tegema seda, kuna teised kolm on pahad siis ilmselt. Kui siiski on pats kuidagi paha, siis võiks digimon või mhe ümber mõelda.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 16:01:53

Ärme nüüd üle tõmble, vahet pole, kumb sureb, mõlemad on maffiad.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 16:03:45

Ma teen sinu heaks seda. Ma tahaks ka võita. Kui ma olen väljas, siis mahvia võidab ja ma ei võida. Miks ma muidu rabelen?

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 16:14:25

Muide, kuna sa seda ütlesid, siis kui juhtub nii, et läheb Robert välja, siis sa jääd ju ellu öösel, kuna sa tahaks mind hääletada, olenemata kõigest. Ja ma pean homme veel veenma sind kuidagi, et sa tahad siiski võita. Suht fun...

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 16:24:07

Ma ei usu, et kolm maffiat on nagu eelnevalt kirjeldasin, aga ma niiiiiiiiiiii loodan, et on, sest siis Ekvard ei võida.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 16:48:31

Kas see oli ülestunnistus just?

Tänks. Äkki see veenab teisi?

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 16:51:11

Su elementaarne lugemisoskus on sama kehv nagu odav Jyski mööbel.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 16:57:32

Tsiteeri
Mina kui tavaline külaelanik saan palju avatumalt seda mängu vaadata, sest mul on info 2 kindla hea kohta + ma tean, et ma ise olen hea, see on juba 50% rohkem kindlaid häid.

Hea arutlus, aga seda võivad praegu igaüks, kes ei ole vpl (wink wink) või ekvard öelda.

Tsiteeri
Mida rohkem aeg edasi läheb, seda rohkem ma näiteks kahtlen selles, et mängus oli psühhopaat ja 3 maffiat. Psühho + 2 maffiat tundub palju balansseeritum kompositsioon olevat.

See on huvitav, et sa alles nüüd selle asja peale mõtlesid, kuigi psühho roll avalikustati juba 2. päeval.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 17:09:06

Mis veelgi huvitavam on see, et ma olen ainus, kes seda vähemalt avalikult on välja pakkunud.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 17:29:08

Ma lugesin veel mingi 5x seda lauset. Mida sa öelda tahtsid, siis, kui mitte mingeid süümekaid üles puistada? Vpl, kamoon, mängiks ehk veel mõne päeva seda mängu?

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 17:36:02

Kui mind välja hääletatakse ja kolm maffiat on mängus, siis on küla kaotanud. Ma siiralt kahtlen, et on kolm maffiat, aga kui on, siis vähemalt Ekvard ei võida. Sp ma veits loodan, et on kolm maffiat aga pigem vist on 2 maffiat.

Kuigi sa oled hetkel välja minemas, jott, siis ilmselt keegi võib veel häält muuta sinult minu peale, nagu näiteks DD. See tähendaks, et ilmselt mina suren, sest Ekvard vaevalt pöörab hääle ära ning rawen vist pigem ka mitte. See jah tähendaks, et ka mina ei võida, aga mul on suht suva sellisel juhul, sest siis tegite te maffiaga hea mängu ja väärite võitu. Aga kuna ma olen Ekvardi vastu suht soolane, siis mulle sobib ka see, et ta kaotab.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 17:42:54

Sa ajad mingit iba, et meil peaks 2 maffiat olema ja siis üritad väita, et ma mängin halvasti. Geenius. Ma arvan, et kui maffia on jott, rawen ja Robert, siis küla võidab siit alati. Kui maffias on ühe eelpoolnimetatu asemel Mhe, siis on asi kõvasti keerulisem. Kui Digimon on maffiast, siis väga hea mäng tema poolt ja ta väärib võitu,

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 18:01:15

Ela edasi oma deliiriumis.

Vaatame siis, kummal õigus on. Peace out.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 18:03:01

Wtf???
Hea müüv vist vms... Ma hakkan uskuma juba et kuidagi on robert ka hea...

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 18:04:57

Ei, see on lihtsalt mahvia kaval lyke. Sander mägi tegi ka kunagi umbes nii.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 19:32:08

Teate, mis juhtub? Robert muudab 22:29 hääle tagasi mulle ja mahvia võidab. Seega vpl ja kui juhuslikult keegi veel hea on, Mida ma ei usu, pange hääl talle, plz.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 19:38:03

mis tunne on, kui sa tead, et su tiimikaaslane on välja selgitatud kohe kui ta oma hääle sult mulle muudab? smiley

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 20:11:35

Ok, vpl, mu viimane pitch. Tee pliis õige otsus. Kas mahvia oleme mina, ekvard ja rawen, või don digimon, mhe ja robert? Kamoon, see ei saa ju raske olla.

Hetkel juhtub see, et robert muudab viimane hetk hääle ära ja mahvia võidab.

Lisaks tegi ta veel selle kavala triki oma endavastase häälega, et jättis mulje, nagu me oleks mõlemad tegelt pahad.

Plz, tee nyyd õige valik. Ilmselt sa ei tule enam nettigi ja on perses.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 20:12:45

Lisaks, kui ta oma "annan alla" asja tõsiselt mõtleb, miks ta postitas siis?

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 20:28:24

Asja võlu on see, et kui teid on 3, siis te võidate nüüd aga vähemalt Ekvard ei võida, mis on ka hea. Kui teid on kaks ja ta muudab hääle ümber, siis mul oli õigus ja get rekt, sest te mõlemad olete nüüd exposed. Sest vaata, me mõlemad oleme kahtlased ja sind ei saa päästa. smiley

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 20:54:38

Öö on,

Küla poos jotti, kes oli täiesti tavaline külaelanik.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 21:16:37

Öösel suri Ekvard, kes oli ka tavaline külaelanik. uus päev, homme 22:30ni.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 21:18:08

Öösel suri Ekvard siis, enne tuli copy pastega kogemata vale nimi, kui keegi jõudis juba lugeda.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 21:18:50

Mul on midagi viga, EKVARD EKVARD EKVARD on surnud.
kthxbye

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 21:59:16

Hääletan: robert

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 23:20:04

Noh, see on küll huvitav, et jott polnudki maffia. Küll aga on plot twistid ägedad. Meid on alles 5, vpl on hea, mina olen hea, järelikult on 2 maffiat hunnikus rawen, DD ja Mhe.

Või siis siin mängus tõesti polegi maffiat, mis oleks päris koom.

Kui ma oleks üks kahe maffia seas, siis ma ei viitsiks siin deus vultida niimoodi, Mhe.

Re: Mahvia 22 mäng - 02.01.2018 23:39:18

Peab olema rawen ja Mhe, nad said lõdvalt hääled lahku panna, mida nad ka tegid, sest kumbi polnud tähelepanu all. Mhe passis veel enne ööaega foorumis, ilmselt nagu ka mina ootas, et mida don Digimon teeb, kes ei tulnudki kohale. Nojah, hästi panite, kutid. Loodetavasti don Digimon ja vpl näevad ka teid nüüd läbi. Soovitan teil tuimalt ignoda mida iganes Mhe ja rawen nüüd ka ei räägiks.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 04:43:49

hääletan Mhe
Sht rsk n, mngt nft pl. Sldn sstnnt.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 04:44:49

J sstnn tlb, t tn mhv, n pgm d dgmn.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 08:17:56

Eksole hall ja sombune ilm. Ära muretse, vpl, naerata ja kõik läheb paremaks.

Suht raske on ja mingit infot pole. Usaldan sisetunnet.

Kuigi ma pean sind toetama igati, loodan, et kuulad minu mõtteid ka, vpl.

Ja sisetunne ütleb, et teine mahvia on pigem don Digimon.

Mu enda sisetunne tuleb tagasi Roberti ja don Digimoni "oops ma hilinesin" teooriale tagasi.

Robert on neist kahest väga riukalikult mänginud:

1. Esimesed päevad vaikne.

2. Kui Blackangel pääses surmast, siis tuli ta kohe tema suunas põmmutama.

3. Eilne päev oli nii jott kui ka Robert meeleheitel. Robert näitas välja suuremaid emotsioone (või teeskles?). Igatahes väga agressivselt nagu tal poleks midagi kaotada, kuigi tema peal oli vähem hääli kui jottil.

4. Robert toob eelmine mäng välja poindi: "oh äkki meil on hoopis ikka 2 maffiat". Kes seda paremini teaks, kui maffia ise? Miks ta seda varem välja ei toonud?

5. Sureb ekvard. Kui Robert on maffia, siis ta teab, et ta ei ela seda päeva üle, kui ekvard mängus on. Ainus võimalus tappa ekvard ja proovida teisi veel veenda, teda mitte tapma.

6. Robert räägib, kuid ei hääleta. Ootad kellegi järgi?

7. Soovitan teil tuimalt ignoda mida iganes Mhe ja rawen nüüd ka ei räägiks. Kas sa kaitsed don Digimoni? Tema andis ju hääle jottile.

Ma ei tea, kes teine maffia on. Ma jään esialgu oma don Digimon+Robert huiamise peale.

Samas Mhe roleclaim tundub valetamise moodi.

Sarap postitab:

Tsiteeri
Öösel suri Jmskns69 - Psühhopaat

Ta võitis üksinda, ja sai tappa igal teisel öösel ühe mängija.

Päev siis.

Lause: ta võitis üksinda, tundub mängujuhi poolt liiga absoluutne, et anda tal võimalus transformeeruda külaealnikuks ja võita koos külaga.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 08:31:29

Mul jäid mõned tsiteerimise tagid puudu. Loodan, et saate aru, kus. Ei hakka muutma sõnumit.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 09:55:31

Kurat, rawen, äkki sa oled ikkagi hea. Samas, kõik su argumendid minu vastu on totaalne häma. Ma ei saa aru, mis minu mängus riukalikku on olnud.

Hea küll, teeme loomkatse, ma üritan sinuga rääkida nii, nagu ma arvaks, et sa oled 100% hea.

a) Kas sa tõesti arvad, et ma teeks nii palju kisa ja lärmi maffiana? Kas sina ise teeksid nii? Ma olin 100% kindel, et jott oli maffiast, kuid tegelikult on küla terve mäng ainult tillikaid saanud. Kuidas aggressiivne käitumine näitab, nagu mul poleks midagi kaotada? Küla võit on kaotada.

b) Tegin väikse kliki su profiili peal, et uurida sinu tehtud postitusi. Märkasin huvitavat trendi: mida rohkem aeg edasi, seda vähem postitusi päevas hakkasid sa tegema, vastupidiselt minule. See nagu pigem viskaks varju sinu peale, aga ma hetkel ei hakka sind milleski süüdistama.

c) Ma räägin, kuid ei hääleta, sest mind reaalselt huvitab, mida ülejäänud 4 allesolevat inimest teevad. See on nüüd ju küll ääretult kahtlane, eksole.

d) Kuidas sina ei tulnud selle peale, et üldse argumenteerida, mitu maffiat mängus võiks olla? Ahjaa, sest nende arv on peidetud ning selle välja selgitamine ei ole maffiale kasulik. Õigus. Ei, muidugi, õige mafiooso hakkab avalikult kahtluse alla seadma üldlevinud arvamust, et mängus on 3 maffiat. Fakt, et sa kasutad seda argumenti minu vastu on ikka jabur. Inimene üritab kõigest väest pilti selgemaks saada, ei, ta on ju kindlasti maffia seast.

e) Suht ilmselge, et parem target kui vpl oli Ekvard, sest seda on mugav ära kasutada mingiks pooletoobiseks minuvastaseks argumendiks ning üks kindel hea oli vaja ära tappa niikuinii. Maffial on viimane aeg kindlad head ära koristada, et võidušansse kasvatada, sest ka juba praegu on vpl-i confirmed hea olemine maffiale väga ebasoodne ning teeb ringi oluliselt kitsamaks. Kui vpl-i asemel oleks keegi kontrollimata hea, siis iga hea peaks 4 inimese vahel valima, praegu aga peab hoopis kolme.

Fain, ma siis addresseerin ka oma teist päeva. Ma tahtsin tegelt veel teisel päeval päris palju mängust osa võtta, aga ma hakkasin umbes kella 15 aeg Civilization 5 multiplayeris mängima ning enne, kui ma aru sain oli kell 00 ligidal. Suht piinlik, aga selles pole mitte midagi maffiapärast.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 10:26:48

a) see, et sa eile palju lärmi tegid, viitab tõesti pigem, et sa oled hea. Sellepärast ma ütlesingi riukalik, et kui sa oled paha, siis sellised hääletan: iseenast lükked võivad olla kavalad topeltbluffid, nagu ka jott välja tõi eile.

b) jah ma olen vähe postitanud hiljem. Tõin ka välja miks. Aaastavahetus jne. Eilne päev möödus teie kolme omavahelisel kählmusel, kus oli ohtrat sõimu üksteise suunas. Üritasin sekkuda, aga mitte keegi peale sinu ei kommenteerinud peale minu posti. Nagu ma ka välja tõin olen oma teooriatega puusse pannud ja ei ole paremat mõtet kui robert+don digimon. Ma loodan, et ma sellise kinnise mõtlemisega Kaupot ei tee.

c) Sellises mängustaadiumis pisut tõesti minu arust. Kuna nii vähe mängijaid on alles, siis võiks juba selge pilt olla, kes on paha. Aga ei ole, sest infot on vähe,. Samas sinu kasuks räägib, et Mhe lihtsalt tegi posti, kus ta aind hääletas ja kõik. Kas ta püüab sinu vaikselt välja puksida, või võttis endale näiteks kindla nõu, et kui jott on hea, siis sina oled 100% paha?

d) mängu alguses tõi ekvard kohe selle välja, mistõttu ma arvasin, et ta võib üks võimalikest pahadest olla, kuna tema viitas esimesena sellele, et rollid on varjatud ja pahalaste arv teadmata. Mina seda algul kohe ei märganud ja hüppasin kohe ekvardi imeliku lause peale turja.

e) nõustun, et see võib olla mündi teine pool, kuid tavaliselt on kõige lihtsam seletus kõige õigem. Minu jaoks ei olnud samuti ekvardi surm kasuks, kuna ma olin tema järel kahtluse all kohe peale sind ja jotti. Ehk toome olukorra, kus mina oleksin paha ja sina hea nagu sa väidad. Mul oleks palju lihtsam Ekvard ellu jätta ja koos temaga sinu rongi peale minna.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 10:38:04

Sinu vastuste baasil ma arvaks, et sa oled pigem hea, mis jätakski maffia rollidesse Mhe ja don Digimoni, aga vaataks, mis nad räägivad.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 10:46:30

Krt, kui sa nüüd naha üle mu kõrvade tõmbad.

Mhe + don Digimon tundub natuke reaalsem.

Nad tapavad Ekvardi. Jätavad sinu ja minu rohkem kahtluse alla. Samas saavad tulla välja väitega, et "miks nad peaks ekvardit tapma, kui ta neid kõige vähem kahtlustab ja nende poolt on".

Vpl kahtlustab ka pigem Mhed. + Mhe roleclaim, mis ma arvan on suht bs.

Hääletan: Mhe

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 12:12:23

Pm on kõikide jaoks üks kahtlane osa pool don digimon ja teised vahetuvad. Seega miks mitte lihtsalt Don Digimon siis maha võtta? See annab ju kõige rohkem infot.

Mind teeb raweni osas pessimistlikuks see, et sa nii kindel, et mu roleclaim on bs, kuigi mul otseselt polnud vaja oma roleclaimiga välja tullagi ning kui me paneme nüüd üksteise rollid kõrvuti, siis minu oma on ikka väga soliidsem, kui sinu.

Ma võin veelkord öelda, et ma olen / olin psühhhiaater, kes sai psühhopaati ravida, mille tagajärjel psühhopaat muutub tavaliseks külaelanikuks ( kui oleks pihta saanud ). Ma kontrollisin esimesel ööl ka VPLi, sest mõtlesin, et tal on psühhopaadi roll drawbackiga, aga selgus, et ei olnud obviously.

Roberti osas loob enim kahtlust see eilne häälte pull mis ta tegi ja mingi argument, et "böhö ma ei taha, et ekvard võidaks" mis on umbes sama kasulik külaelaniku lüke, kui raweni 2 mängu tagasi fake politseina välja tulla ja öelda, et külaelanik on tegelt maffia.

Miks te siis jaotate mõlemad oma hääli laiali? Võtame digimoni maha ja liigume sammu edasi. Üks teist kahest valetab ja see annab ka indikatsiooni, kes valetab.
Minu mäng on nii sitt olnud, et kui te minu maha tapate, siis te ei saa mingit ekstra informatsiooni, kes on tegelikult maffia, sest ma pole kedagi süüdistanud ega kedagi kaitsnud.

Üldiselt ma olen jätkuvat nõus ka VPLi häälega kaasa minemaks, teades et ta on ainuke allesjäänud kindel hea, aga safe bet oleks minu arust Don Digimoni hääletamine.

hetkel siis Hääletan: Don Digimon

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 12:29:41

Nagu ma välja tõin, siis minu roll on päriselt olemas mingites mängutüüpides.

Sinu oma ma ei leidnud.

Võibolla otsisin halvasti. Kui leiad viite võid ju välja tuua.

Jah alati on võimalik, et sa ei valeta ja sarap mõtles ise selle rolli juurde, et mängu huvitavaks muuta.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 13:33:00

Ehk siis Maffiaid on 2. Mina tean, et maffiateks on üks neist 3st grupist.

Don Digimon
Rawen
-----
Don Digimon
Robert
----
Robert
Rawen

Ma ei mäleta mängu, kus 2 maffiat on omavahel mängu lõpufaasis nii põhjaliku dialoogi pidanud seega ma välistaksin Roberti ja Raweni mõlema maffiaks olemise

Alles jääb
Don Digimon
Robert
-------
Don Digimon
Rawen

Mul esialgu pole mõtet ei üht ega teist gruppi elimineerida, sest sellega me tegeleme siis, kui Don Digimon on surnud ja osutus maffiaks.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 13:47:02

Jah aga selline mõtlemine ei vii kuskile, kuna igaüks paneb oma kolmiku kirja ja valib sealt kahtlaseima võimaliku paari. Ütlesin seda eile ka robertile.

Näiteks mina ütlen, et maffiapaarid on:

1. mhe, robert
2. mhe, don digimon
3. don digimon, robert

Ja vpl valikud on:

1. mina+robert
2. mina+don Digimon
3. mina+mhe
4. robert+mhe
5. robert+don Digimon
6. don digimon+mhe

Ehk kui ma tulen praega sinuga kaasa ja hääletan don Digimon. Don digimon on hea. Mäng läbi. Don digimon on paha, ma pean ikka valima sinu ja roberti vahel.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 13:58:43

See ei vii tõesti hetkel kuskile, ma olen nõus. See tekitab veelgi rohkem seda "OMGWTF me oleme kuses" efekti.

Tahaks näha, mida don Digimon teeb ja ütleb. Kui ta lendab mingi 22:00+ laivi, siis on ikka päris mäda. Arvestades seda, et eile ta polnud päevasel ega õhtusel ajal üldse maffiamängus, kuigi tal oli aega, et tegeleda moderniturniiriga, siis suht nadi seis on temaga. Ta on kas mega mugav oma maffiarollis või siis ta on kõige pohhuistlikum külaelanik üldse oma eriti madala aktiivsuse tõttu. Ma olen isiklikult väga tugevalt kallutatud DD vastu hääletama.

Tema kahjuks räägib juba ka fakt, et ta palus õhtu 22:30 peale lükata, end ei võta sellel ajal isegi arutelust osa, ning fakt, et ta eile osales moderniturniiril laseb ka pigem vee peale sellele argumendile.

Tekitab ka mõtte, et kui DD ongi maffia, kas mängujuht oleks üldse teinud poliisi, et mittehääletanud hääletavad iseennast? Selge on ju see, et maffiaid on 2 tükki, misjuhul oleks kohe esimesel päeval üks neist surma saanud.

Tean, et vb peaksin seemneid sööma ja fooliummütsi pähe panema, aga hetkel

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 14:15:25

Ee. Sa ei saanud mu poindile päris pihta vist.

Kõigi külaelanike jaoks on praega, kas kohene mängu lõpp või järjekordne dilemma järgmiseks päevaks.

Väga halb jah, et don digimoni siin pole, kuna hetkel tekib tunne, et äkki te mõlemad olete pahad ja proovite mind suunata don digimoni hääletama.

Mina näiteks pendeldan hetkel Mhe ja Roberti vahel, kuna nemad on minu jaoks kõige kahtlasemad.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 14:25:08

Kui ta kohale ronib ja ajab mõistlikku juttu, siis ma pigem muidugi muudan hääle ringi. Ma hääletan teda, sest ta EI ARGUMENTEERI SITTAGI.

Sina ja Mhe vähemalt RÄÄGITE midagi.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 14:28:35

Mulle ei meeldi, et sa, rawen, sujuvalt ignoreerisid mu argumente DD vastu ja pigem arvad, et ma Mhe-ga pundis oleme maffiad ja üritame sind mõjutada. See pole ka eriti konstruktiivne.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 14:30:50

Kas sa mõtled argumente, et ta postitab ainult õhtuti ja on selletõttu paha?

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 14:33:29

Ta viimane postitus maffiateemas oli esimesel jaanuaril kell 23:54. See on peaaegu 42 tundi tagasi.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 14:48:27

See ongi see põhjus, miks ma tahtsin, ta teisel päeval rongi tema peale alustada. Inaktiivsed mängijad nahhui.

Nüüd on hilja ja ma ei oska arvata, kas ta on halvasti mänginud külaelanik, kes lihtsalt ei viitsi mängida või paha.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 15:45:47

Rawen mitte kunagi ei pea maffia omavahel viimastel päevadel sellist sõda seega ma välistan teid kaht koos maffiaks olemast. Kui olete siis bravo ausalt ja väga hea lõppmäng.

Seega kui jäävad alles 2 sellist gruppi ning neil on ühisosa don digimon siis on igati õiglane strateegia ühisosa maha võtta.

Mina tean et mul on õigus, sest ma tean, et mina ja vpl oleme head.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 16:11:53

Tsiteeri
Rawen mitte kunagi ei pea maffia omavahel viimastel päevadel sellist sõda seega ma välistan teid kaht koos maffiaks olemast.

a) kas sa ütlesid just, et sina ja don digimon olete pahad.
b) sa üritad robertit kaitsta, kuigi tema peal pole ühtegi häält.

Krt küll. Ma hakkasin juba otsusele jõudma, et peaks ikka hääle Robertile andma. Ma kujutan, ette et jott ja ekvard hauas hääletult röögivad, et hääletage Robert juba välja.

ekvard arvas, et robert on paha
jott arvas, et robert on paha
vpl arvab, et mhe on paha
sherlock arvas, ka et mhe on paha

Ülejäänd on surnud ja kahtlustanud neid, kes on head.

Küla on kogu aeg mööda pannud. Ei saa olla tõenäoline, et praegalt ka mööda pannakse.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 16:17:41

Ma võin seppuku teha küll kui aus olla, suht sitt on see praegune päev. Üks mees ei näita üldse nägu, vpl-ist me ei kuule ka ilmselt täna rohkem midagi. Üks rollivalija valetab suht turvaliselt, kui mitte mõlemad sest mängu mehhaanika on loonud sellise olukorra. Dno, ma võin concede'ida küll maffiale, hea mäng oli tegelikult nende poolt. Tahaks täna muudele asjadele keskenduda selle asemel, et mõelda, et äkki unustan vahepeal foorumisse kiigata.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 18:08:47

Fuck it, teeme siis nii:
Hääletan: Mhe

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 18:12:33

Ma vaatan maffia teemasse siis kui ma saan ja nii lihtne see ongi.
Ma olen tööl 12-22 ja ma ei saa olla keyboard warrior, kes kogu aeg foorumis jõlgub.
Sellised inetud rynnakud Roberti poolt, et ma käin moderni turniril ning mul on pohhui, on suht alatud imho. Samas kui kutt ise day 2 mängis tuugalt kella 15st 24ni Civi ja tema leiab, et see on tema puhul hea ja universaalne vabandus, et miks ta ei käind ja midagi ei kirjutand...

Ma nyyd ei saaghi aru, kas see on Roberti kui maffialiikme püüd ming mustata ja halvemas valguses näoidata, kuna ma päeval ei saa netti tsekata, siis kasutab võmalust, et ise suht kindla kandidaadina maffiakohale ennasat puhtaks pesta ning ming rongi alla lükata, et maffia täna võita saaks.

Veelkord. Ma ei ole maffiast.
Seega, kuna ka eile surnud Ekvard arvas, et ma olen hea, ei oleks olnud mul mingit põhjust olnud teda öösel tappa kui ma oleks olnud maffia.
Ekvard oli suht järeleandmatu Roberti suunal. Ning seega oleks Ekvard ja mina olnud täna kaks esimest, kes oleks ilmselt Robertit hääletanud. Sest peale jotti heaks osutumist oled sina Robert public enemy number one, kellel õnnestus oma ohtra mulaga külamees jott rongi alla tõugata.
Lisaks kõik see kogus teksti, mis ta viimased 2 päeva on postitanud, on massiivne, enne seda aga vaikisid jonnakalt. Pannes vaid klisheesid stiilis 'mul pole midagi öelda, seega aint hääletan'. Ülimugav maffiapositsioon. Istun vaikselt ja vaatan kuis küla üksteist poob. Nüüd kus on endgame ja me teame, et on kaks mitte kolm maffiat, siis läks jalgealune tuliseks, sest põhimõtteliselt oled sa paljastatud? Viimase hetke pingutused? V6i olengi ma nii loll, et ei oska sinu mängus mingit loogikat näha?

Lisaks sellele tekitab minus kahtusi roberti ajastus suure reveleationi osas, et maffiat on ainult kaks. Ajastus - oi kui convenient. Miks sa varem sellega ei tulnud välja, vaid alles siis, kui tuli oli üsna teravalt sinu ja jotti vahel? kas sellepärast, et maffiana sa teadsid, et teid on ainult kaks ning see oli sinu viimane siplemispüüe, et eile silmusest päästa ning jott rongi alla lükata.

Maffia on peidus kolme sees minu jaoks - vpl ja mina oleme head, seega kolmikus Robert, rawen ja Mhe. Kuna Roberti hääletamisega täna keegi tänu tema massiivsele spämmimisele ei tuleks ilmselt kaasa, siis ei jää mulle muud võimalust, kui koonduda ainukese kindla hea ehk vpl-i taha. Seega hääletan: Mhe ja loodan siiralt et hitime.

Minu kahtlaste top endiselt:
1) Robert
2) rawen
3) Mhe

ja veel. Et ma olen tööl kuni 22ni ning kui üleaja ei venitööpäev täna, siis saan enne 22.30 teemasse vaadata. Loodan et jõuan. Selle eest et ma aint õhtuti peale tööd või once a week modernit teemasse jõuan, ei ole mõtet mind süüdistada.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 18:15:55

Jah, päris hea, tegin pikka posti, Robert jõuab jälle ette.
Fakit.
Ilmselt ongi nii, et maffia on Robert + Mhe hoopis. Aga küla võidab, sest kui me täna tabame maffiat ja homme teame, et Robert on teine maffia, kes on suurepäraselt viimastel päevadel vingerdanud.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 18:24:48

Pane heaga ära oma "nii inetu on nii kommenteerida" pask. Sa ei tohiks sellel teemal üldse sõna võtta. Pane end päriselus põlema, Eero. Teist mängu järjest sa ründad mind isiklikult, kui sul midagi öelda on, ole mees ja reaalselt tegele probleemiga, mitte ära ole passiivagressiivne värdjas.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 18:26:01

Sain viiele. Menetlen.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 20:35:03

Küla tapis ära Mhe, kes oli Psühhiaater (iga öö 1 inimene ja kui saab psühhile pihta siis on mõlemad külaelanikud). Lisaks ütlesin ma neile mõlemale, et nad on ainukesed kes teineteise rolli teavad.

Tore mäng oli, mahviaid on 2 , seega vahet pole kelle nad öösel tapavad mäng on läbi.

Seega võitja tiim oli maagia.neti suurimimad tuvikesed:
rawen ja don Digimon.

GG, hästi mängitud ja mul oli väga lõbus vaadata kui suur peata kana kogu see küla oli. Natuke ebaõnn ka, et olulised rollid loosiga uutele mängijatele läksid, et püütke siis oma frutratsiooni vaos hoida, et teinekord ka meil huvilisi oleks.

Kiitust võitjatiimile!

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 20:37:18

Hea mäng oli muidu, rawen mängis hästi. Aga jah, see varjatud rollide idee oli päris korralik buff maffiale, ma arvan, et ühe inimese kaotus ei õigustanud seda. Muidu oli äge.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 20:42:56

1 sõnum päevas digimon. Hästi mängitud jah.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 20:45:12

Ma arvan, et kui arst oleks oksa mineku asemel välja tulnud ja sama öö ka end ravinud, oleks järgmine päev saanud ohutult politsei välja tulla. arst oleks teda järgneval ööl ravinud ja oleks küla saanud kaks kindlat nime juurde ... Vast oleks siis võit tulnud ...

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 20:48:53

Algne postitaja jott
1 sõnum päevas digimon. Hästi mängitud jah.

See oli mingi aroonia nyyd we?

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 20:54:23

Esitan appellatsiooni mängujuhile:

don Digimon jättis viimane päev taas hääletamata ja peaks olema mängust eemaldatud, seega peaks enne ööd olema alles 1 maffia ja kolm külameest ... ning maffiamees on paraku avaldatud!

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 20:55:53

Ta hääletas mhe

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 20:56:57

Algne postitaja rawen
Ta hääletas mhe

... leidsin lõpuks ... väga hästi peidetud ... minu paha ...

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 21:00:41

See oli väga loll post. Kui mängijad oleks aktiivsed olnud oleks nad märgand et dd hääletas mhe aga ütles et ta kahtlustas teda kõige vähem.

Dd oleks pidand robertit hääletama.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 21:12:07

Digimon mängis nii halvasti, et ta mängis hästi.

Raweni roleclaim oli kõvasti halvem kui Mhe oma, ma ei saa aru, miks te Mhe ära tapsite.

Muidugi kogu küla(k.a mina) hääletas nagu kari lambaid, isegi otsustavates faasides olid valikud kahe külaelaniku vahel ja seetõttu oli suht keeruline midagi hääletustest välja lugeda.

Robert suutis lõpuks viimasel päeval üsna veenvalt tõestada, et ta pole maffia, aga ta oleks ilmselt pidanud seda varem tegema. Hannes oskas ka ennast ise oksa rääkida lolli jutuga, mis mõte oli neid maffiakolmikuid välja pakkuda?

Ahjaa, see oli ka halb, et kui mina, vpl ja Oompa valesti hääletasime, siis hüpati meile paati, sest me olime kindlad külaelanikud, ilmselt tasub veidi rohkem ise mõelda järgmine kord.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 21:16:20

No kuna vpl tagasi ei tulnud, siis suurt vahet ei mängi, kes mida hääletas, võit oli nkn teie sest Mhe oli hea.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 21:30:06

See, et robert mind hääletas oli ikka nagu suht puhta loll

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 21:40:05

Rollide varjatus ja kogus andis maffiale korraliku eelise. :P
Küla jauras liiga palju, oleks võinud digimoni alguses välja hääletada oma aktiivsuse puuduse tõttu oleks mäng lõbusam olnud ma usun. Veits nõme kui peab nii paljude hulgast arvama mahviat kellest üks räägib nii minimaalselt. Järgmine kord esimese korraga hääletama jätmine äkki kohe surma?

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 22:47:25

Kiirelt diagonaalis üle lugedes tundub, et selles mängus on pahad ja et umbes pooltel või kõigil (though sherlock väidab, et ta ei saand s6numit, aga kuna ta v6ib olla ka maffiast, siis ta seda 8elda ei saand.) on eriroll äkki ehk?

Ma lugesin selles DD postist välja, et ta sai erasõnumi (tema jaoks polnud nagu kindel, et on mängijaid, kes ei saanud).

Ma ei saanud midagi kõssata, sest pidasin teda politseiks.

Aga masendav oli jah nagu ekvard ütles. 3. päev (mis mu viimaseks jäi) oli valida nagu kahe inimese vahel, kes olid paljudele selged, et head. Aga polnud arutada kellegagi. Inimesed istusid ja olid vait. vpl kindla heana tegi päeva algul posti ja hääle ära ja edasine diskussioon läks tast mööda.

Politsei raiskas 1. öö checki ma arvan. vpl oli obv hea niigi.
Ja arst lasi ennast üles puua rolli avaldamata, wp.

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 23:17:37

Pats mängis hästi. Miks ma teda uskuma jäin oli see, et ta tegi enne rolliga lagedale tulekut 3 postitust, kus ta flirtis vpl'iga. See hajutas mu kahtlusi kõvasti.
Postitaja: Tarmo

Re: Mahvia 22 mäng - 03.01.2018 23:49:10

Algne postitaja sherlock
Ja arst lasi ennast üles puua rolli avaldamata, wp.

Ma küll ei mänginud, kuid...

Arst avaldas oma rolli 29. detsembri õhtul.

"Nüüd lähen tagasi oma jookide kokkusegamisele ja mustade kasside paitamisele."

Või mõtled sa seda, et ta peale kella 22:00 enam ei karjunud, et ta on arst, kui sa ta otsustava häälega ahju olid saatnud? laugh

Re: Mahvia 22 mäng - 04.01.2018 06:32:41

Maffia strateegianurk.

Pre game.

WTF. 2 maffiat. Krt küla on 100% võitnud ju. Üks politeikontroll täppi ja mäng läbi. Pole hullu. Mängime.

1. Päev.

Hakkan kohe kristoferi peal nokkima. Läks läbi. Vpl'il mingi roll. Hakkan kohe "tõlkima". Isegi siis, kui keegi oli teind seda. Hakkasin rolli välja mõtlema. Kas mingi tõlk või papagoi. Hiljem browsisin välja Lauliku rolli. Ehk läheb läbi.

Öösel Jaanus tappa, lootes, et kõik pööravad pilgud Jüri peale.

2. Päev.

Kõik pööravad pilgud jüri peale. Coolime päästab Jüri surmast võttes enda peale tule. Süüdistatakse sherlockit elusolemises. Pead kuklale ja naudin show'd.

Öösel dd paaniliselt helistab, kui ma Kaleviga lauamänge toksin, et keda tappa. Paranoia, et äkki Kalev kuulis pealt vms. Noh vahet pole. Sisetunne ütles, et Oompa oleks hea valik tappa. Purjus mina vaidles vastu ja ütles, et Hez.

3. Päev

Krt Jüri kraaksutas nii palju, et ta on obv hea. Aga õnneks tuleb mängu robert, kes hakkab tema peale rongi koondama. Väga hea. Kasutame seda tema vastu hiljem ära. Sherlock ütleb, et top 3 head on vpl ja 2 maffiat. Hea aeg sul surra. Äkki oled politsei. Kui mitte, siis läheb äkki kunagi klauslile: "miks ma peaks tapma sherlocki, kui ta ütles, et ma hea olen".

Päeva lõpul ajan paaniliselt dd'd taga, sest sarap ütles, et kui ta ei postita, siis tal on enekas.

4. Päev

Alles nüüd vist hakatakse aru saama, et ma ajan võin paska ajada oma rolliga. Aga noh mõelge seda. Hääletage Antsu seni.

Nüüd läheb keerulisemaks, sest politsei tuli välja. Õnneks ta raiskas oma kontrollid ära. Ekvardi peal mitte tho. Ta oleks suht kerge saak olnud päeval.

Aga tänud, Oompa, et välja tulid. Ma oleks võibolla Mhe tapnud, kuna tõesti ei uskunud tema roleclaimi, aga arvasin, et äkki on politsei. Arst ka suri ning võit tundus käeulatuses.

5. Päev

Jott vs Robert. Ma istun tasakesi kõrval ja ei julge iitsatadagi. Nigu oleks burgeeni söönud vms. Kui liigutan läheb äkki pasaraheks. Käsin dd'l hääled lahku ajada.

DD tahab öösel vpl maha tappa. Mõtlen veits, aga olen kategooriliselt vastu. Sarap tahab tuttu minna ja ootab mu sõnumeid. Ikka ekvard. vpl ei saa ju rääkida. Kasutame seda ära.
Ekvardi surma saab hästi ka Roberti vastu kasutada.

6. Päev

Suht coinflip. Päev on pingeline. Vahel mõtlesin, et läheb käest ära. Püüdsin mitte nii ilmselgelt DD'd kaitsta. Halb oli, et vpl roberti kallale ei läinud, kes oli kergem saak kui Mhe.
Mäng tekitab emotsioone. Keegi õhtul ei viitsind mängida. Võit tuli kergelt ja vähem magusalt. Aga võit on võit.

Öösel tahtis dd robertit tappa.

Ma ei oska öelda, kas see andis eelise, et DD aind õhtul netti ronis. Vahel oleks hea olnud, kui ta õigel ajal oleks mingi sõnumi postitanud.

Re: Mahvia 22 mäng - 04.01.2018 19:23:04

Aitähh parask. Nii lolli rolli ja sitra mängu annab välja mõelda. Täiesti retarded. Võiks juba aru saada, et lihtne mäng on hea. Igatahes võttis motti maha mängus osaleda.

Raweni poolt hästi mängitud. Sa tõid oma hea roleclaimiga võidu. Ma mõtlesin, et vaevalt nii vara mahvia end millegagi seob ja veel sellise rolliga, kus peab mingeid lollusi tegema. Muidugi see, et ma enda rolli peale pahane olin andis usutavust minu jaoks juurde.
Mhe roleclaim tuli vahetult enne, kui ta välja oleka hääletatud ja oli selline, mida absull kontrollida ei saanud. Lisaks olukorras, kus oli ainult 2 mahviat ma ei uskunud, et psühhi oleks kuidagi veel nerfitud.
© 2020 Maagia.net