Maagia.net

Mahvia 21 mänguthread

Postitaja: coolime

Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 03:42:21

Mängivad:
1 Robert (Robert Männik)
2 Oompa (Raido Nigumann)
3 vpl (Vahur-Peeter Liin)
4 kristofer (kristofer reinholm)
5 jott (Hannes Kerem)
6 Ants (Ants-Erik Noormägi)
7 sherlock (Sander Sepp)
8 KKKallik (Kevin Kaido Kallikorm)
9 parask (Karl Sarap)
10 Mhe (Kalev Kärpuk)
11 rawen (Reivo Suurna)
12 Mirror (Mart Pechter)
13 Kaupo (Kaupo Liiv)
14 Ekvard (Ekvard Joakit)
15 Mi-Go (Jonna Pechter)
16 don Digimon (€)
17 Jmskns69 (Jaanus Mae)

Reeglid:
  • On 17 mängijat, sh 4 mahviat, 1 politseinik, 12 külaelanikku. Rollid on jaotatud juhuslikult. Kes erasõnumit ei saanud, on külaelanik.
  • Mäng jaotub ööks ja päevaks.
  • Päev lõpeb esialgu iga päev kell 22:00. Kui on ainult käputäis mängijaid järel, siis vaatame kuidas arutelu läheb. Ärge siis tulge kell 21:47 mingite twistidega lagedale.
  • Öö algab, kui päev lõpeb ja lõpeb, kui kõik öised tegemised tehtud. Öösel teemasse postitada ei tohi, isegi kui ma pole teinud postitust et öö on.
  • Päeval toimub hääletamine. Hääletage selles teemas boldiga korralikult stiilis "Hääletan: Jüri", mitte kuidagi teksti keskel stiilis "me võiksime Mari ahju lükata". Häälteenamuse saaja puuakse päeva lõpus üles ja tema roll avaldatakse. Viigi korral otsustatakse surija juhuslikult. See on päriselt juhuslik ja ma ei tee siin mingit "mängu tasakaalustamist".
  • Kui keegi jätab hääletamata, siis esimene kord annab ta hääle enda pihta. Teine kord, kui see juhtub, siis isik eemaldatakse mängust. See on samuti eranditu.
  • Öösel tapavad mahviad ühe inimese. Tapetava inimese nimi teatatakse mulle eraviisiliselt näiteks erasõnumiga. Tapetud inimese roll avaldatakse hommikul.
  • Öösel saab politseinik kontrollida, kas mingi isik on mahvia või ei ole. Selleks saab ta mulle saata erasõnumi ja ma vastan.
  • Kui kõik mahviad on surnud, siis võidavad külaelanikud. Kui mingil hetkel on mahviaid vähemalt sama palju, kui külaelanikke, siis võidavad mahviad.
  • Kõik võivad ennast väita mistahes rolli täitvat. Selle tõestamiseks ei tohi näidata teistele minu saadetud erasõnumit ega ka võltsida minu saadetud erasõnumit.
  • Oma postitusi muuta ei tohi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 03:42:45

Nüüd on päev. Arutlege. Lõpeb 22:00.
Postitaja: parask

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 04:44:05

Hääletan: Mi-Go

Hetkel kõige kahtlasem.
Postitaja: Ants

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 06:48:23

[b]hääletan : rawen [\b]

Sest eelmise mängu rõvedua

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 06:49:23

hääletan : Rawen

Imelik et teistsugune värv tuli.
Postitaja: Oompa

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 06:51:16

Esimese päeva puhul random.org

Hääletan: Jmskns69
Postitaja: Mirror

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 07:45:16

Sellisest tegelasest nagu Oompa ei tea ma mitte kõige vähematki.

Seega tundub nagu hea kandidaat.

hääletan: Oompa
Postitaja: don Digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 08:34:55

Hääletan: Robert

Sest ta oli regamislistis nr.1 ja see on esimesel päeval piisavalt hea p6hjus.
Sest see, kuidas ta eelmist mängu mängis, on lihtsalt debiilne. Esimene päev hääl, feine päev mi gi patsi tuulest toodud teooriaga kaasajooksmine... siis hunnik aega vai,ust ja siia mi gi meeletu ekaelifabel. Täiesti kasutu mängija.

Arst, palun kontrolli esimesel 88sel mind, et edaspidi välistada mingite patside, ekvardite ja teiate vanden6uteoreetikute paranoiateooriad, et mina olen paha; A la sest keegi ytles "eero" vmt. Nagu lihtsalt ei ole vaja siukest jama toota. Mina see mäng pole s6numit saand mängujuhilt. Seega olen huvitatud, et saaksime v6imalikult ruttu pahalased kätte.
Postitaja: Mhe

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 09:38:55

Klassikaline e4 e5.

GP Stockholm 2015 Never Forget

Hääletan: Ants
Postitaja: Ekvard

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 10:06:55

Hääletan: parask, sest ta esimene sõnum oli idiootne. Ilmselt päeva lõpuks muudan hääle kellegi peale, kes päriselt kahtlane tundub.
Postitaja: rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 10:34:35

Hääletan: don Digimon

Sul on aega oma lauseid joonida. Võta aega ka reegleid lugeda. Arsti ei ole mängus.
Postitaja: Robert

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 10:48:41

Algne postitaja don Digimon

Sest ta oli regamislistis nr.1 ja see on esimesel päeval piisavalt hea p6hjus.
Sest see, kuidas ta eelmist mängu mängis, on lihtsalt debiilne. Esimene päev hääl, feine päev mi gi patsi tuulest toodud teooriaga kaasajooksmine... siis hunnik aega vai,ust ja siia mi gi meeletu ekaelifabel. Täiesti kasutu mängija.

Arst, palun kontrolli esimesel 88sel mind, et edaspidi välistada mingite patside, ekvardite ja teiate vanden6uteoreetikute paranoiateooriad, et mina olen paha; A la sest keegi ytles "eero" vmt. Nagu lihtsalt ei ole vaja siukest jama toota. Mina see mäng pole s6numit saand mängujuhilt. Seega olen huvitatud, et saaksime v6imalikult ruttu pahalased kätte.

Ommiq, panen oma h22le kasutajale don Digimn, ses ta diosrespekkib mind.

H22letan: don Digimon
Postitaja: jott

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 12:10:41

rawen ei saa eriti aru, kuidas see mäng käib ja saboteerib iga kord. Ma tahaks võita.

seega

Hääletan: rawen
Postitaja: Mi-Go

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 12:29:11

Hääletan: Rawen

Paremat mõtet praegu nii ehk nii ei ole...
Postitaja: KKKallik

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 12:29:34

Hetkel lähen enamusega kaasa ja hääletan: don Digimon

Hetke seis:

4 häält : don Digimon

2 häält: rawen

1 hääl: Mi-go, Jmskns69, Oompa, Robert, Ants, parask
Postitaja: vpl

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 13:10:33

Kuigi enamus inimesi hoiavad esialgu madalat profiili, et mitte liigset tähelepanu saada ja vältida seda, et külarahvas neid oma õiglases vihas hangu otsa torkaks, on siiski kahtluseuss mu sees idanema hakanud ning esimesel oksal on nende postituste pinnal kolm frukti: rawen, ekvard ja digimon.
Pika kaalutluse tulemusel hääletan: Rawen. Eelmise mängu teenete eest väärib tema ordenit. Kui nagunii kedagi tapma peab, võiks ohvriks olla see, kes aitab mahvia võidule kaasa hoolimata sellest, kas ta on hea või halb.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 13:20:59

Raweni tapmine on mõttetu, ta mängib iga kord külaelanik olles suhteliselt samamoodi. Jah, see tekitab paljudes segadust, aga kui te olete temaga juba ca 5 mängu mänginud, siis saate aru, et ta tegelikult ei ole maffiast, vaid see ongi tema stiil. Pigem tapaks mõne vaiksema mängija, kelle mängu on keerulisem lugeda.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 13:29:16

Testime:

€

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 13:31:23

Algne postitaja Mhe
Testime:

€

Ah pekki tahtsin selle peale Veigot hääletada, aga teda ei mängigi.. Ehk kasutab seda aega, et euromärk ära parandada

Igatahes Digimon eelmine kord oli.. äkki seekord pole.
Ma arvan, et rawen mängib hästi ja kui ta on külaelanik, siis teda peaks kuulama tihtipeale. Kui ta hakkab häma ajama, siis tuleb ära tappa.

Kumbki variant ei meeldi mulle, seega jätan hääle Antsu peale ning olen valmis vahetama, kui miskit selgub
Postitaja: Kaupo

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 13:56:14

Lugesin kolm korda kõik senised postitused läbi ja mitte midagi sellist ei loe välja, mis paranoiat toidaks. Mul pole Antsu eelmistest mängudest just head mälestused, aga kui ta on mahvia, siis ma vist olen pigem rõõmus, võrreldes, kui tema asemel oleks Mirror või sherlock. Seega ma pigem ei tahaks teda hääletada.

raweni ja Don Digimoni anarhiat ja kaost täis mängud pole vist juhtunud siis, kui ma ka mänginud olen, seega pole otseselt halbu mälestusi.

Hääletan hoopis kedagi, kes veel sõnakestki öelnud ei ole.

Hääletan: sherlock

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 15:45:50

Tundub nagu klassikaline digimoni ja raweni vastasseis. Keegi eriti ei kirjuta. Mahvia võiks ikka paanitseda, kui 1 neist läheb. A kõik on mingi 1 posti teinud... Peaks muutma ja uue bandwagoni tegema kuskile?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 16:03:06

Ma pole midagi muud kirjutanud, sest pole nagu põhjust random fluffi toota.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 16:04:45

Algne postitaja jott
Tundub nagu klassikaline digimoni ja raweni vastasseis. Keegi eriti ei kirjuta. Mahvia võiks ikka paanitseda, kui 1 neist läheb. A kõik on mingi 1 posti teinud... Peaks muutma ja uue bandwagoni tegema kuskile?

Hääletan Ekvard:
Ta mängib hästi. Kui ta on maffia, siis me ei taha, et ta on elus.
Kui ta on külaelanik, siis keegi ei kuula teda miskipärast, isegi kui tal õigus on.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 17:24:57

Hääletan: jott

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 17:25:34

See ei ole normaalne, et hannes esimese päeva üle elab.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 17:52:35

Hetke seis

3 häält : don digimon, rawen

2 häält: parask

1 hääl: jott, Jmskns69, Oompa, Robert, ekvard, sherlock

hääletamata: sherlock, kristofer, vpl

2 tundi ja 8 minutit jäänud.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 17:56:36

Kui on täna mina vs don digimon, siis vaataks kasvõi mis ta täna öelnud on.

Talle ei meeldinud Roberti eelmine mäng, sest Robert nõustus minuga. don Digimon ajas eelmine mäng ise täiesti keltsa, aga see on täiesti arusaadav, sest ta oli paha.

Ma ei saa aru, miks ta oli pahane selle peale, et ma teda pahaks siis süüdistasin, kuna arvasin, et don corlone teda ära reetis. No reetiski ju. Sa võid mida iganes väita, et see oli täiesti lambist võetud, aga fakt on see, et mingil põhjusel (ärevus, mängupõnevus) ta andis hääle valesti ja pööras minu silmis pilku.

Miks sa tõttad juba esimene öö kinnitama, et sa oled külaelanik, et "arst" sind kontrolliks, et sina ei ole erasõnumeid saanud, kui mitte keegi pole isegi su peale hinganud?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 17:58:02

Sa loed juba teist korda hääli valesti kokku.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 18:00:05

Algne postitaja rawen
Sa loed juba teist korda hääli valesti kokku.

Mis andmed on valesti?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 18:00:38

vpl on hääle andnud.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 18:04:49

Algne postitaja rawen
vpl on hääle andnud.

tänud info eest, ma ei märganud seda häält, sest see oli teksti vahel peidus.

see siis peaks õige olema:

4 häält: rawen

3 häält : don digimon

2 häält: parask

1 hääl: jott, Jmskns69, Oompa, Robert, ekvard, sherlock

hääletamata: sherlock, kristofer

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 18:15:07

Käi perse karl sarap.

Hääletan : Parask
2 ülilolli sõnumit. Minu pihta ka veel...

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:03:24

Minu praegusest häälest ei ole mitte midagi kasu. Loen teema korra üle ja püüan mingi seisukoha võtta.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:11:23

Algne postitaja jott
Käi perse karl sarap.

Hääletan : Parask
2 ülilolli sõnumit. Minu pihta ka veel...

Mul on igaw, aga ära ka ei tahaks surra seega. Hääletan: Rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:12:05

tegelikult

Hääletan: Don Digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:14:13

OK, ma ei saa aru, miks rawen nii palju hääli on saanud. Eelmine mäng jah, aga praegu on ju uus päev. Pigem on natuke kahtlane see rong, mis tema vastu tekkis.

DD ajab täielikku igikeltsa, nagu tavaliselt. Heameelega hääletaksin tema poolt.

Parask on väga halvad postitused teinud. Eelmine kord oli tekst normaalne, erinevat DD-st, kes on vist kogu aeg samasugune.

Muudan häält ja võtan seisukoha.

hääletan: parask

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:19:46

Jep. Ma mõtlesin ka, et suht lollid sõnumid olid paraskil. Suht heas kohas hääl.
Postitaja: kristofer

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:20:31

Hääletan:parask
sest rong sõidab stuu stuu stuu

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:28:00

Ei taha jätta suvalise peale, liitun ühe wagoniga.. rawen kirjutab, arutleb palju Digimoni jutt tundub paraski omast etem.. seega
Postitaja: sherlock

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:32:15

Nii, lugesin esimest korda teemat just (v.a check poes olles kui kerem märku andis, et algas mäng, et rolli pole ja päev lõppeb 22).

Panen hääle kuhugi kus loeb see.

hääletan don Digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 19:51:10

hääletan : parask

Suht lollid postid nagu varem mainitud teiste poolt. Äkki läheb pihta.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 20:08:27

Väga hea tapke mind ära ma ei viitsigi mängida frown

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 20:09:03

aga tegelikult kui ma oleks mahvia, kas te päriselt mõtleksite, et ma käituks nagu debiilik?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 20:10:11

aga ma muidu mainin ära, et pole olnud mängu kus hannes üle kahe päeva elaks ilma, et ta oleks mahvia. Et homme siis teate, keda hääletada, kui ta just öösel ära ei sure.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 20:12:53

Algne postitaja parask
aga tegelikult kui ma oleks mahvia, kas te päriselt mõtleksite, et ma käituks nagu debiilik?

Selles mõttes on sul muidugi õigus nagu ma ka oma kõige esimeses postituses arvasin. Samas hääl jäigi ümber tõstmata, sest ma ei näe, et praegu digimon või rawen suurema tõenäosusega maffiast oleksid. Ja noh, sa panid täna suht Veigot, seega ei ole eriti kahju praegu sinu surmast, ära pane ennast kirja kui mängida ei viitsi(ma eeldan, et see on halva mängu põhjus, sest sa ei ole tegelikult loll). Kui parask on külaelanik, siis homme tasuks ilmselt maffiaid otsida nende seast, kes kindlustasid tema oksatõmbamise või andsid hääle suhteliselt tühja kohta.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 20:27:03

Parask tegi naljapostitusi ju lihtsalt, kuhu teie huumorisoon kadunud on?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 21:08:48

Suri parask, külaelanik oli. Öö, ootan nimesid.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 21:52:45

Päev. Öösel suri sherlock, külaelanik. Päev kestab kuni 22:00.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 22:00:45

Huvitav, et Mirror elus on.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 22:41:57

Mulle ei meeldi Kaupo hääl tühja kohta ja hea mängija pihta. Esimesel päeval pimesi hea mängija tapmine ei ole matemaatiliselt mitte kunagi õige liigutus. Tõenäosus, et hea mängija ei ole külaelanik on ju ainult 4/17, alla 25%, seega väga suure tõenäosusega tapetakse nii üks kasulikumaid külaelanikke. Vaatasin üle ka viimase maffiamängu, mida Kaupo mängis, ta oli maffia ja lükkas hääle esimesel päeval täiesti tühja kohta Mirrori peale, väga sarnane liigutus selle mänguga. Parema teooria puudumisel Hääletan: Kaupo

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 22:55:40

Oli nagu raweni ja digimoni vahel asi. Ja siis mõni hääl paraskile ja ma soovitan, et ehk keegi muu, kuna vaikne on jne. ja järsku... puff... Kõik hääled paraskile. Kes oli hea... Äkki olid nii rawen kui digimon halvad ja see oli hea moodus, kuidas ellu jätta. Näiteks oompa, kes alguses ei hääletanud kummatki ja hiljem läks kaasa selle paraski häälega. Samamoodi Mirror. Mhe ja Kaupo hääled olid ka täiesti metsas. Minu hääl oli konkreetne "mida kuradit, sa hääletand mind, käi perse, ma hääletan sind hoopis." Ainuke päev, kus seda teha saab, on esimene.

Mind info mõttes huvitab see, et kas digimon või rawen olid üldse halvad? Ma tunnen, et kellegi muu tapmisest me eriti infot ei saaks. Äkki ma saan südamerabanduse ja ei jõua hiljem postitada, seega proovin don digimoni.

Hääletan: don digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 18.12.2017 23:39:09

Algne postitaja Ekvard
Mulle ei meeldi Kaupo hääl tühja kohta ja hea mängija pihta. Esimesel päeval pimesi hea mängija tapmine ei ole matemaatiliselt mitte kunagi õige liigutus. Tõenäosus, et hea mängija ei ole külaelanik on ju ainult 4/17, alla 25%, seega väga suure tõenäosusega tapetakse nii üks kasulikumaid külaelanikke. Vaatasin üle ka viimase maffiamängu, mida Kaupo mängis, ta oli maffia ja lükkas hääle esimesel päeval täiesti tühja kohta Mirrori peale, väga sarnane liigutus selle mänguga. Parema teooria puudumisel Hääletan: Kaupo

Ma arvan ka, et kui ma oleks mahvia, siis hääletaksin külaelanikku ja seejärel tapaks öösel kohe ära. Niimoodi endale tähelepanu tõmbamine oleks ikka väga rumal gamble. Ilmselt see täielikult ei välista mind mahviaks olemast, aga pigem paneb mitte kahtlusaluste hulka.

Hääletasin sherlockit, sest ta oli üks kahest mängijast, kes ei olnud hääletanud veel sel ajal.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 00:49:13

Jah, eksisin kiirustades, kirjutasin 'arst', m6tlesin 'politseinik'.
Eksisin vormistuseks, mõte jääb samaks.
Palun politseinikul mind kontrollida, kuna tundub, et maffja-
seltskonnast umbes kolmandikul on mingi personaalne antipaatia minu suhtes,
Mis kipub varjutama seda, et eesmärk on külal mäng võita ja pahad kätte saada.
Ühtlasi selline pidev mihu pihta tule avamine annab maffjale hea võimaluse
segadust külvata ning hääli peita, seda eriti esimestel päevadel.

Hääletan: Robert.
Täiesti kasutu mängija, tühjad õõnsalt kõlavad paar üksikut lauset.
Ja seda küünilisust, mis tema postidest läbi kumab, on lihtsalt jälk lugeda.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 05:29:42

Ma loodan, et keegi teeb varsti häälte liikumise kohta mingi tabeli ka, aga nõustun Jottiga, et see Paraski-rünnak oli natukene ootamatu. Kui nüüd eeldada, et see juhtus mingi konkreetse põhjusega, siis võib oletada, et Rawen või Don Digimon võis olla maffia ning kõik kaas-maffiad olid hetkega valmis külaelaniku tapmisele alla kirjutama.
Natuke raske oleks uskuda, et kamp külaelanikke leiavad järsku sellise mastaabiga üksteisemõistmise olukorras, kus nende jaoks on iga mängija algul sama kaaluga...

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 07:03:15

Ma arvan, et Kaupo ei ole paha. See et ta sherlockit süüdistas ja mahvia öösel sherlocki maha koksas on pigem lavastus Kaupot süüdlaseks teha.

Ekvard mängib täpselt samamoodi nagu eelmine kord, kus on palju matemaatikat ja argumenteerimist. See ei välista, et ta oleks paha, aga pigem on hea et on mängijad, kes räägivad.

Mulle tundus , et digimoni ja raweni kallal nokkimine oli lihtsalt rändom hülgemöla (imelik nimi vs eelmise mängu pask) ja ma arvan, et me kulutame pigem aega kui sealt mahviat otsime.

Pigem vaataks otsa hetkel vaiksematele mängijatele - hääletan : kristofer

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 07:14:29

Kas on mõtet vaadata sherlocki surma motiivi?

Sherlock postitas enne mängu, et sooviks rohkem kui ühe päeva mängus olla.

Ma arvan, et kellegi arust oli väga naljakas ta kohe ära tappa jälle.

Mõtlen kahe variandi peale.

1. Mi-Go ja tiim tapsid viimases mängus scherlocki esimesena. Äkki itsitavad pihku: "Oh tapame ta jälle ära".

2. Tapame sherlocki ära, sest see oleks õel ja naljakas. Äkki süüdistatakse selles eelmise mängu pahasid.

Vaadates nimekirja, siis selleks võib olla ükskõik kes. Minagi kuuluks sinna nimekirja.

Politseinik võiks peenelt vihjata, et keda ta on kontrollinud. Juhul kui ta kogemeta sureb, saame tagasi kerida ja ta sõnumid üle lugeda.

Näiteks need, Ants tegi peaaegu head tööd ja vihjas, keda ta on kontrollinud. Oleks võinud paremini teha tho. Käisin kõik ta eelmise mängu postitused üle. Kontrollis vpl ja siis kohe hääletab tema pihta. Kontrollis Sanies ja ütles, et on pigem hea. Hästi tehtud. Kontrollis Mirrorit ja ütles, et Mirror, don Digimon ja Ekvard on pigem hea. Suht pang. Ants ju ei teadnud mingit infot digimoni ja ekvardi kohta. Ootame uuelt võmmilt paremat tööd.

Üks mõte veel.

Külaelanikele meeldib alati süüdistada neid, kes neile hääle on andnud. Tuleks sellest natuke mööda vaadata. See võib varjutada otsustusvõimet, kelle pihta häält anda ja kes seda tegelikult väärib.

Minu arust väärib seda don Digimon. Tema süüdistused roberti kohta on väga rändom ja järjekindel. Lisaks tema postitused on mulle juba jälle pinnuks silmas. Et selgemat pilti näha tuleks ta võrrandist eemaldada.

Ma hoiaks silma peal ka Jmskns69 (hea kandidaat ülaltoodud põhjusel nr 2.) Kristofer oleks ka hea valik. Kasutu eelmine mäng. See mäng jätkab samas vaimus.

Esialgu aga:

Hääletan: don Digimon.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 09:18:19

Häälte liikumise üle mõtlemine:

parask - Mi-Go
Ants - rawen
Oompa - Jmskns69
Mirror - Oompa
don Digimon - Robert
Jmskns69 - don Digimon
Mhe - Ants
Ekvard - parask

Kaheksa häält (umbes pooled on hääletanud) ja kõik täiesti lampi laiali.

Nüüd aga algavad rongid

rawen - don Digimon 2
Robert - don Digimon 3
jott - rawen 2
Mi-Go - rawen 3
KKKallik - don Digimon 4
vpl - rawen 4

KKKallik, muuseas, lõpeta häälte kokkulugemise üritamine, sa ei saa sellega hakkama. Sa kas oled rumal või hämad teadlikult.

DD ja rawen on siin suhteliselt selged kandidaadid, muidu.

Kaupo - sherlock

Üsna arusaamatu hääl, ma ütleks

Mhe - (muudab) Ekvard

Hääl ära ühe häälega inimeselt ja uus hääl... teisele inimesele esimeks hääleks. Mida.

parask - jott
Jmskns69 - (muudab) parask 2 (hääl läheb don Digimonilt maha)

Rong algab.

jott - (muudab) parask 3 (hääl läheb rawenilt maha)
parask - (muudab) rawen 4
parask - (muudab) don Digimon 4
Mirror - (muudab) parask 4
kristofer - parask 5
Oompa - (muudab) parask 6

Ootamatult on parask peakandidaat. Rawen on juba ohutumas seisus, DD ikka veel võimalik kandidaat.

Jmskns69 - (muudab) kristofer (hääl läheb paraskilt maha)
sherlock - don Digimon 5
Ants - (muudab) - parask 6 (hääl läheb rawenilt maha)

GG

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 09:24:16

Minu mõtted:

Kaupo ja Mhe tegid häältega täiesti mõttetuid liigutusi. Pigem kahtlane.

Ants päästis oma viimase käiguga DD viigist.

Ma ei ole väga kindel, kas DD on paha (sest arusaamatu möla, jne), aga kui DD oleks paha, siis oleks Ants päris hea kandidaat teiseks pahaks.

DD surm annaks praegu päris head infot.

hääletan: don Digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 09:46:50

Mina hääletasin sherlockit hetkel, kui rahvas oli raweni ja Don Digimoni välja hääletamise vahel. Seejärel läksin poodi, tegin süüa ja siis vaatasin, et aeg on läbi ja parask surnud. Väga lambist kolmanda isiku hääletamine ilma erilise põhjuseta.

Mulle meeldib, et rawen toob välja, et Sherlock ütles, et ta tahaks kauem kui ühe päeva mängus olla. Väga paranoiatsedes võiks välja lugeda vihjet, et on politseinik. Ilmselt sherlocki kaliibriga mängija sellist asja ei teeks, aga mahviana ma küll koksaks igaks juhuks maha. Sherlock külaelanikuna oleks mahvia jaoks ohtlik ka.

Ma arvan, et Mi-Go hääl rawenile oli varasemate mängude ebasümpaatia ning olenemata sellest, kas mahvia või külaelanik, oleks hääl ikka rawenile läinud. 0 infot andev hääletus.

Vaadates selle rongi liikumist Mirrori postituses, siis ma eeldaks, et Don Digimon on enne mahvia kui rawen. Sisetunne kuidagi, aga korralikku põhjust ei ole.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 09:52:42

Mu sherlocki hääletamisel oli üks veidi rumal põhjus veel. Mulle ei meeldi kui mahvia hulgas on mõni väga kaval mängija, kes ei lase teistel ennast sisse rääkida ja mängib üksinda kogu küla üle.
Ta oli vaikne, ei hääletanud ja lisaks eelpoolmainitu panid mind häält panema talle. Teadsin, et see midagi ei muuda mängu osas, aga äkki paneb teda rääkima natuke.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 09:56:39

Hääletan: Robert.
Täiesti kasutu mängija, tühjad õõnsalt kõlavad paar üksikut lauset.
Ja seda küünilisust, mis tema postidest läbi kumab, on lihtsalt jälk lugeda.

Ses suhtes, et abtðurr.

Mida vittu sul viga on, Eero? Mida ma tegin, et ära teenida selliseid isiklikke rünnakuid? Kui sa oskad olla selline karm keyboard warrior, siis selgita ära, miks sa nii ebasportlikult käitud.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 10:00:44

Algne postitaja Mirror
Minu mõtted:

Ma ei ole väga kindel, kas DD on paha (sest arusaamatu möla, jne), aga kui DD oleks paha, siis oleks Ants päris hea kandidaat teiseks pahaks.

Kuigi päris head arutlused, oled sa jätnud ühe asja tähelepanuta. Sa ise olid ka üks viimase hetke lainest, kes paraski uputas. Väike selgitus ehk. Ma nagu ei näe põhjust, miks just tema.
Kuni head selgitust ei ole hääletan Mirror

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 10:09:41

Tsiteeri

Mulle meeldib, et rawen toob välja, et Sherlock ütles, et ta tahaks kauem kui ühe päeva mängus olla. Väga paranoiatsedes võiks välja lugeda vihjet, et on politseinik

Ta ütles seda enne mängu, kui mängu jaoks inimesi koguti.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 10:14:08

Algne postitaja rawen
Tsiteeri

Mulle meeldib, et rawen toob välja, et Sherlock ütles, et ta tahaks kauem kui ühe päeva mängus olla. Väga paranoiatsedes võiks välja lugeda vihjet, et on politseinik

Ta ütles seda enne mängu, kui mängu jaoks inimesi koguti.

Suht halb.

Mulle ei meeldi üldse Roberti viimane postitus.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 10:16:37

Algne postitaja vpl

Kuigi päris head arutlused, oled sa jätnud ühe asja tähelepanuta. Sa ise olid ka üks viimase hetke lainest, kes paraski uputas. Väike selgitus ehk. Ma nagu ei näe põhjust, miks just tema.

Sa näed ikka, et pärast seda, kui ma hääletasin, olid kõik kolm kandidaati põhimõtteliselt viigis?

Ja et ma võtsin põhimõtteliselt seisu, kus ma hääletan kellegi poolt, mitte ei lase oma häält kuskil mõttetus kohas istuda?

Ja et pärast mind anti paraskile veel kolm häält?

Kui sa ei näe, siis ma väga rohkem ei tahagi kommenteerida.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 10:35:46

Hääletan Kristofer

Ja lähen enamvähem tööpäeva alguseni magama... seega ma täna enam ei postita.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 11:13:07

Ma loen neid lauseid ja mitu huvitavat pointi. Ants ja rawen tunduvad mõlemad postitavat nagu teistmoodi, eriti rawen. Tavaliselt tal nagu rohkem palju sõnumeid korraga ja lahmivad. Ma ei saa aru, miks kristofer. Ta valis poole, ei olnud mingi otsustav hääl. Mida see infot annab, kui tema välja läheb. Mulle hakkas rawen rohkem meeldima. Äkki ta õppis eelmisest mängust vms aga pigem püüab mahviana teistmoodi mängida. Ehk muudaks ära ja hääletaks pigem rawenit.

Ma ütlesin jah, et võiks ühe päeva mängida kuna mingi loll komme on mind välja hääletada. Küllap ma olen nii suurepärane mängija siis, et olen ohtlik. Sellest mängust nii välja ei tulnud õnneks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 11:50:32

Ma postitan täpselt samamoodi nagu eelmine mäng.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 11:51:24

Ma tahan mänguväliselt teada, miks don Digimon mind isiklikult ründab, Kaupo. Sealt ka sõna "abtðurr", mis vähemalt kunagi tähendas "time-out".

Mis mängu puudutab, siis ma ei arva, et tühjas kohas olev hääl on kahtlane, sest esimene päev ongi üleüldse random. Minu meelest tuleks just vaadata hääli, mis mingite rongidega kaasa lähevad, sest sinna on end eriti hea peita. Eriti kahtlane on see paraski häälterong.

[Linked Image]

Minu meelest on kõige kahtlasem kristofer, kes tuli eikuskilt kohale, et mingi rongiga liituda.
Hääletan: kristofer

Väga tahaks hääletada Digimoni, sest ta teeb mingit eriti mõttetut ristiretke minu vastu, kuid annan talle benefit of the doubti ja võimaluse end selgitada, et miks ta nõnda tülgastavalt käitub.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 12:10:18

Kuidas kristofer kahtlane on? Tema häälest ei sõltunud sittagi ju. Imelik, et sellisesse kohta läheb nii suur bandwagon. Maffia pole kunagi niiii vaikne ka.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 12:14:36

Kristofer on kahtlane, sest ta tuli eikuskilt kohale, et liituda mingi rongiga. Minu meelest on see kahtlane, sest maffial on end palju lihtsam ära peita kuskile rongi, kui n.ö tühja koha peal olevate häälte sekka. Eriti esimesel päeval.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 12:21:53

Algne postitaja jott
Ma loen neid lauseid ja mitu huvitavat pointi. Ants ja rawen tunduvad mõlemad postitavat nagu teistmoodi, eriti rawen. Tavaliselt tal nagu rohkem palju sõnumeid korraga ja lahmivad. Ma ei saa aru, miks kristofer. Ta valis poole, ei olnud mingi otsustav hääl. Mida see infot annab, kui tema välja läheb. Mulle hakkas rawen rohkem meeldima. Äkki ta õppis eelmisest mängust vms aga pigem püüab mahviana teistmoodi mängida. Ehk muudaks ära ja hääletaks pigem rawenit.

Ma ütlesin jah, et võiks ühe päeva mängida kuna mingi loll komme on mind välja hääletada. Küllap ma olen nii suurepärane mängija siis, et olen ohtlik. Sellest mängust nii välja ei tulnud õnneks.

Kusjuures põhjus miks ma esimesel päeval Rawenit kahtlustasin oli, et ka mulle jäi mulje, et ta postitused on teistsugused. Seega kuigi Mirror mingit adekvaatset põhjust paraski hääletamiseks välja ei toonud (see, et tegemist ei olnud otsustava häälega ja muidu oleks hääl tühja läinud ei näita, miks just parask ohvriks osutas), muudan siiski hääle ära.
hääletan Rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 12:31:24

Oletame, et vähemalt üks eilsetest alguses surmale lähedal olnud mängija oli mahvia. Küsimus, mis rawen on parem kandidaat kui Don Digimon. Kes seletab selgelt ja loogiliselt lahti?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 13:16:25

Lihtsalt infoks, see on jotti stampargument: Ta mängib teistmoodi järelt on paha.

Ainus tõestus sellest on, see, et eelmine mäng ma "lahmisin" palju, kuigi tegelikult lihtsalt vastasin mind puudutavatele küsimustele, mida oli rohkem kui hetkel siin mängus. Ja kui surma hakkasin saama, tekitasin piisavalt kära, et elus püsida.

Lisaks ma võin samamoodi öelda, et: oh näe Mirror mängib täpselt samamoodi. Teeb igast hääletuste analüüse. See on ... kahtlane ... et ta TÄPSELT samamoodi mängib. Järelikult on paha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 13:27:43

See oli minu esimene postitus.

Tsiteeri
Hääletan: don Digimon

Sul on aega oma lauseid joonida. Võta aega ka reegleid lugeda. Arsti ei ole mängus.

Mõni aeg hiljeb teeb vpl oma postituse ja hääletab mind.
Nüüd aga vpl ütleb:

Tsiteeri
Kusjuures põhjus miks ma esimesel päeval Rawenit kahtlustasin oli, et ka mulle jäi mulje, et ta postitused on teistsugused.

Selle minu esimese ainsa sõnumi põhjal järeldatki, et see on kuidagi teistmoodi? Et ma kuidagi teistmoodi jälle düsgraafilise don Digimoni kallal võtan?

Paljud juba tõid kohe välja: ah need don Digimon ja rawen jälle omavahel kisuvad ja mõnede teiste arvates mängin ma hetkel samamoodi.

Kuidas sulle teistmoodi tundub?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 13:33:42

Algne postitaja rawen
Lihtsalt infoks, see on jotti stampargument: Ta mängib teistmoodi järelt on paha.

Ainus tõestus sellest on, see, et eelmine mäng ma "lahmisin" palju, kuigi tegelikult lihtsalt vastasin mind puudutavatele küsimustele, mida oli rohkem kui hetkel siin mängus. Ja kui surma hakkasin saama, tekitasin piisavalt kära, et elus püsida.

Lisaks ma võin samamoodi öelda, et: oh näe Mirror mängib täpselt samamoodi. Teeb igast hääletuste analüüse. See on ... kahtlane ... et ta TÄPSELT samamoodi mängib. Järelikult on paha.

Tegelikult see on ka minu arvates maffiamängus üks parimaid argumente. Sama argumendi pealt süüdistasin ma ju eelmises mä gus juba esimesel päeval Digimoni ja Mi-God.

Samas rawen mängib minu arvates suhteliselt sarnaselt nagu alati, ei näe pointi ta väljahääletamisel.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 13:43:48

Vastuseks Rawenile. Nagu ütlesin, oli see mulje, mis tekkis. Külaelanikuna pole mul kahjuks mingeid kindlaid teadmisi. Mulje tekkis sellest, et erinevalt eelmise mängu lahmimisest, oli su postitus kahtlaselt selge. Muidugi mängisid hääle andmisel suurt rolli eelmise mängu teened. Su järgmised postitused, aga süvendasid esmamuljet, mistõttu, kui õhtu poole teemat lugesin, ei pidanud vajalikuks oma häält muuta.
Kuna jotile jäi su postitustest sama mulje, sain sellest endale kinnitust, et mu esimese päeva arvamus ei tulnud tühjalt kohalt.

Nüüd kõigile suunatult ootaks rohkem aktiivsust. Vait olemine on kasulik vaid mahviale. Kristofer ja oompa ja kes veel siin lihtsalt vormitäiteks hääletamas käinud. Mabarvan, et kui neilt õhtu jooksul midagi ei tule, oleks küla huvides hoopis nendest keegi oksa tõmmata.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 14:07:37

Ma ütleks siis nii palju praeguse pealt, et "mängib teistmoodi" on mõttetu häma argument. Kui sa just ei too miskit spetsiifilist välja, siis sama hästi võiks lihtsalt öelda, et "Ta on kahtlane". See, et sul oli õigus ei tõesta seda, et sul oli just sellepärast õigus - vaata kasvõi Raweni eelmist Eero süüdistust, et Don corleone kasutas Eero nime, mis reaalsues oli 100% irrelevantne - lihtsalt joppas, et Don Corleone ka maffiaks osutus.

Too välja konkreetselt, et "näed nendes mängudes ta oli pidevalt üht moodi, aga see üks mäng, kus ta maffiaks osutus mängis ta radikaalselt teistmoodi. Praeguses mängus sarnaneb ta mängustiil sellele, kui ta see üks kord maffia oli. " Kõik muu on häma.

Kui ma olen olnud maffia, siis ma olen meelega tuld veidi maha võtnud nendelt inimestelt, kes on kõige suurema tõenäosusega järgmine päev küla poolt oksa tõmmatavad anyway.
Minu meelest tegi seda Mirror Raweni osas veidi liiga konkreetselt.

Teiseks kui ma olen olnud maffia, siis kui üks inimene on kindlalt suremas, siis ma pigem üritan kõrvale ka teist rongi tekitada, et oleks järgmine päev ka hea target olemas - see, et hääl läheb lampi kellelegi, kes nagunii ära ei sure ei ole "kahtlane".

Ka ma mõtlesin sellele, et Sherlock ütles eelmine mäng, et ta tahaks kauem kui üks päev kunagi mängida, aga ikka tõmmati oksa, mis on tegelt veidi naljakas.

Veel mõni mõte
On kahte sorti maffiaid
1) Maffia, kes arvab, et on kasulik tappa inimesi, kes üritavad bandwagonit ajada külaelaniku X suunas, et bluffida framemist ja öelda siis, et näed ta süüdistas X'i ja sai surma - järelikult X on maffia.
2) Maffia, kes jätab need inimesed ellu, kes süüdistavad külaelanikku X'i ja tapavad kellegi kolmanda lootuses, et see süvendab süüdistaja argumente X suunas ja järgmine päev on olemas keegi, kes bandwagonit X suunas alustab.

Hetkel läheb minu arusaamadega maffia mängustiilist kokku kõige rohkem Mirror, seega Hääletan: Mirror

Also peaks vist ära ütlema, et ma ei ole ment ega maffia vaid külaelanik.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 14:41:47

Algne postitaja Mhe

Kui ma olen olnud maffia, siis ma olen meelega tuld veidi maha võtnud nendelt inimestelt, kes on kõige suurema tõenäosusega järgmine päev küla poolt oksa tõmmatavad anyway.

Ma ei ole raweni kohta mitte midagi öelnud. Lihtsalt juhin tähelepanu.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 14:45:05

Algne postitaja Mirror

Kui sa just ei mõelnud eile? Siis oli küll.

Aga ma ei näe praegu ka, miks rawen oleks pidanud esimesel päeval olema kahtlasem kui parask, kelle postitused olid kohutavalt halvad.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 14:46:08

Algne postitaja Mirror
OK, ma ei saa aru, miks rawen nii palju hääli on saanud. Eelmine mäng jah, aga praegu on ju uus päev. Pigem on natuke kahtlane see rong, mis tema vastu tekkis.

DD ajab täielikku igikeltsa, nagu tavaliselt. Heameelega hääletaksin tema poolt.

Parask on väga halvad postitused teinud. Eelmine kord oli tekst normaalne, erinevat DD-st, kes on vist kogu aeg samasugune.

Muudan häält ja võtan seisukoha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 14:47:24

Miks olid paraski postitused halvad?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 14:47:41

Jajah, parandasin juba ise ka.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 14:49:39

Algne postitaja vpl

Kui sa mäletad, siis said ka sina eelmises mängus otsa selletõttu, et hakkasid mingist kahtlustamisest juttu ajama esimese päeva esimeses postituses.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 14:53:33

Liiga konkreetselt Digimoni vastu, kuigi ta pole midagi teinudki peale grammatiliselt ebakorrektsete postituste..

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 15:22:04

Lõhnab väga selle järgi, et kui rawen on mahvia, siis Mirror ka.
Hääletan:rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 15:22:59

Ja kui rawen ei ole, siis Don Digimon kiiresti oksa.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 15:26:02

Ma lugesin kõik 3 Oompa üherealist postitust läbi.

Viimast lugesin 20 korda.

Pole vaja sellist mängijat, kes liiga kergesti ja tasakesi tuleb rongi peale. Hetkel olen vist mina vedurijuht ja tema on neljas reisija?

Mul pole aimugi, kas sa oled halb või hea, aga meil on juba üks kristofer, kes sõidab teiste aadete taustal.

Ma ei pane pahaks neid, kes mu vastu isiklikku vimma peavad või leiavad mu jutus ebakõla, millena ma näen kahtlane nende silmis, aga rändom lolluste peale olen ma allergiline.

Ma arvan, et minu surm ei ütle midagi eriti, sest pakun, et eilsed minu vastu hääletajad on pigem head kui pahad. Kui siis võibolla mitte Mi-Go, kes on kah pigem jälginud mängu, kui arutlenud.

Hääletan: Oompa

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 15:29:27

Tsiteeri
Ja kui rawen ei ole, siis Don Digimon kiiresti oksa.

"Ja kui don Digimon ei ole, siis jess, rõõmsalt kahest külaelanikust lahti saadud! [evil laugh]"

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 15:38:00

Rawen, see pole niivõrd rong täna vaid arusaamatus miks digimon su arust nii halb.

Niipalju on ta minu arust kahtlane et ta väga vaikne ja pole omalt poolt sinuga kraagelnud v sulle häält visanud.

Sina omaltpoolt kaks päeva kohe tema kallal ilma minu arust veenva põhjuseta

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 16:59:08

Alustuseks - mul ei ole Raweni vastu tegelikult midagi, va kui ta parajasti mängu metsa poole keerab lihtsalt selleks, et ühe öö veel ise vastu pidada. Tõenäoliselt selles mängus, kus me Raweniga kordagi teineteist ei süüdista, oleme me mõlemad maffia. Paraku see ei ole see mäng.

Ma endiselt arvan, et siiani kõige kahtlasem sündmus on ikkagi Paraski hääletamine ja see rong, mis ülikiirelt eile õhtul formuleerus. Lisaks siis põhjus, miks see formuleerus. Ühesõnaga minu teooria on, et maffia on kas Don Digimon või Rawen, mis on ka põhjus, miks järsku suvalist inimest hääletama hakata. Lisaks võiks ülejäänud maffia olla ülejäänud seltskonna hulgas ehk Jmskns69, Mirror, Kristofer, Oompa, Ants.

Kui nüüd analüüsida mängu käiku ja hääletusi, siis variant on näiteks, et maffiad on Rawen (kes oli konkreetselt löögi all siis, kui hääled paraski vastu hakkasid kogunema), Mirror, Kristofer ja Oompa.
Teooria testimiseks hääletan: Rawen.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:10:11

Mul tuli uus mõte.

Lugesin hääletamised kokku ja tulemuseks on kõige vähem tähelepanu saanud ja tekitanud ehk kõige vaiksemad mängijad, kes tunnevad end väga turvaliselt:

Mi-Go - pole just midagi postitanud. Tänane hääl ka andmata.

KKKallik - liitus 1. päeval don digimoni rongiga, mis jäi seisma. Täna hüppas kristoferi rongi peale ja ütles: "ma lähen nüüd magama".

Robert - jääb samuti 1. päev don Digimoni rongile. Hüppas kristoferi rongile kohe pärast KKKallik'at.

KKKallik ja Robert on hääletanud samasse auku ja ei ole ise eriti hääli saanud, ega muutnud.

Karjuv loogika ütleb, et kõige vähem tähelepanu saavad mängijad on ohtlikud.
Tahaks hääletada KKKallik, aga kuna ta vist andis märku, et ta täna enam ei postita, siis vaatab mis Robertil öelda on.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:15:21

Ok nüüd vastas Mi-Go ka.

Tema on nüüd ainult ühele hääle andnud ja pole isegi kellegilt häält saanud (surnute hääli ma ei ole arvestanud).

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:29:43

Algne postitaja Kaupo

Kust see tuleb?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:35:08

Aga üldiselt, mida rohkem ma mõtlen, seda rohkem ma kahtlen oma otsuses Raweni poolt hääletada. Kuidagi lamba tunne on, kes jookseb teistega kaasa. Iseenesest argumente nagu on, aga see kuidas kõik järgi tulevad on väga kahtlane.
Seega muudan häält hääletan Oompa
Mängus on ta teinud täiesti sisutühje postitusi ja sõitnud kaasreisijana kahel rongil. Samas on ta piisavalt motiveeritud, et kõrval jututoas karjuda, kui keegi reegleid rikub. See viitab sellele, et tal on tugev huvi mängu vastu, aga mingil põhjusel hoiab end postitustes tagasi. See viib mõtted sellele, et kõige rohkem langeb see kirjeldus kokku tüüpilise mahviaga.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:37:54

Palun anna andeks, rawen, et ma ei hääletanud kellegi teise poolt peale don Digimoni. Ma ei tea väga, mida sa veel mu käest kuulda tahad laugh

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:42:10

Kuna Kaupo tapmise plaaniga keegi kaasa ei tule, siis minu teine mõte oleks Oompa tapmine. Hääletan: Oompa

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:46:01

Kuna ma olen suremas võin tuua välja ka omatehtud mängijate omavahelise interakteerumise tabeli. Tundub küll liiga vara, et sellest mingeid järeldusi teha, aga parem nüüd kui surnult.

MAFFIATABEL

Ma ei tea palju sellest kasu, aga idee oli vaadata, kes kellele hääli annab ja saab. x tähistab siis, mängija omavahelist hääle andmist või hääle saamist.

Tabel põhineb teoorial, et omavahel kõige vähem interakteerunud mängijad on pahad ehk eeldame, et maffia ei hääleta maffia poolt. Ma arvan, et nii võiks vähemalt 1-2 pahalast välja peilida. Mõni teeb kindlasti trikke ja annab hääli oma pahalasest tiimikaaslastele.

Kuna alles 2. päev, siis palju ei loe välja tabelist. Kui ainult seda, et Mi-Go, Robert ja KKKallik on kõige vähem tähelepanu saanud aka neil on kõige rohkem "valgeid ruute".

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:51:59

Olen nõus, et vähemaktiivsetest võiks välja peiloda [b][hääletan : Oompa/b]

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:52:29

hääletan : Oompa

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:54:29

Uh äge. Uus rong.

Muudan hääle tagasi.

Robert, sinu kahjuks räägib lihtsalt fakt, et sa oled 2 korda turvaliselt suvalisel väiksemal rongil olnud.

Maffial on ju suva, kas sureb hea tegelane väiksemas rongis või hea tegelane suuremas rongis. Kui on valida kahe vahel, siis maffia jätab hääle muutmata, sest igasugune hääle tekitab teistes ärevust, ja nii on hea tahaplaanile jääda ja vaikselt edasi tiksuda.

Külaelanik on aga segaduses ja ei tea kelle poolt hääletada ning muudab häält sagedamini kui paha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 17:55:57

igasugune hääletamine*

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 18:25:42

Minu esimene "rong" (don Digimon) oli see, et tema hääletas mind, niisiis hääletasin mina teda. See fakt vist jooksis su silmadest mööda.

Minu teine "rong" oli mis, kristoferi hääletamine? Minu meelest oli imelik, et ta tühja koha pealt mänguga liitus mingile nonsenss rongile.

Ma ei hääleta kellegi poolt, sest tal on juba x häält, ma ei saa siiamaani aru inimestest, kes arvavad, et selle alusel peab hääletama. Ma hääletan nende vastu, kes on minu arust kahtlased ja ma ei liiguta enda häält ära, kui pole midagi kahtlasemat vahepeal toimunud. Nii lihtne see ongi.

Võib-olla pole sa, rawen, veel endiselt aru saanud, et alguses tuleb end kahe paha tegelase eest kaitsta. Esimene neist on maffia, teine on külaelanike massipsühhoos. Esimesed 2-3 päeva on tavaliselt totaalne kaos ja mõttetu jura, mille alusel pole tavaliselt mitte midagi selginenud, alles hiljem, kuid ometi mingi klomp mängijaid üritab juba esimesel päeval tryhardida, mis lõppeb tavaliselt arutlevate külaelanike surmaga. Ma ei näe mitte mingit põhjust, et 0 infoga tõmmelda ja hääletusrongidega jamada. Minu meelest pole Oompa rohkem kahtlane kui näiteks kristofer, seega ma ei muuda oma häält. Siiamaani kõik argumendid, mis on tehtud Oompa kohta kehtivad ka kristoferi kohta. Selle vahega, et kristofer pole hetkel midagi öelnud. Seega, ma jätaks enda hääle kristoferi peale, sest tema on olnud veel vähem aktiivne, kui Oompa.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 18:30:02

Kuna mirrori rongil puuduvad vagunid ja rawen ma arvan on hea siis

Hääletan: oompa

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 18:37:48

Andesta, aga rebin kontekstist mõned su laused.

Oompa ei ole rohkem kahtlane kui kristofer.

Loen: Oompa > kristofer

Kõik argumendid, mis on tehtud Oompa kohta kehtivad ka kristoferi kohta.

Loen: Oompa=>kristofer.

Võibolla pole kontekstist rebimine aus ja võibolla ma loen su teksti valesti, aga see ei muuda mu mõtet.

Praegu ei ole suuremad hääled Oompa vs kristofer, vaid Oompa vs mina.

Ehk sa näitad ikkagi oma hääletamisega, et sul on suva kumb sureb, kas mina või Oompa.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 18:40:19

Hea küll, see on hea point.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 19:36:15

Algne postitaja vpl
Algne postitaja Kaupo

Kust see tuleb?

Palju väikseid postitusi Mirrori poolt enne. Oleta, et rawen on paha ja loe Mirrori postitused uuesti läbi. Lisaks läks ta paraski rongiga kaasa.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 19:45:11

Hetkel lugesin häälte seisuks, loodan, et ei eksinud.
Kas tuleb mängu viimastel minute jooksul mingi suur postituste laviin või jääbki kõik vaikseks? Elame ja näeme,ning kuna saan ilget kriitikat, sest läksin suvaliseks hääleks ühele rongile, siis proovime äkki suudame kõiki rahul hoida?
Kristofer:2
Oompa:6
Raven:4
Robert:1
DD:1
Ise ei oska kedagi kahtlustada, seega hääletan Oompa
Jah, väga palju infot andev liigutsus jne...
Ja not tra küll kui ei meeldi siis tõmmake mind homme oksa, aitan ise ka kaasa smiley

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 19:54:34

Mida see annab, kui oompat hääletada? Ok, võibolla on hea, et väheaktiivseid hääletada? Mdea, ma ei oska miskit välja lugeda peale selle, et kui ma nyyd kaitsen teda ja ta on paha, siis vb ma näen kahtlasena. Ma jätan sinna hääle, kus ta on.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 23:42:47

Suri Oompa. Külaleanik. On öö.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 23:43:24

Öösel suri Robert. Külalanik. On päev.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 19.12.2017 23:50:03

Kas politseinik on ühele maffiale pihta saanud? Kui jah, siis ma arvan, et ta võiks meile teada anda. Kui ei, siis võiks kapis edasi olla. Ants ja kristofer andsid 2 päeva jutti üsna otsustavad hääled, mis saatsid külaelanikud surma, seega nemad 2 on ilmselt minu silmis praegu kõige kahtlasemad. Samuti ei meeldi mulle endiselt Kaupo mäng, esimene päev+ta pole veel ühtegi maratonpostitust teinud.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 06:07:01

Kaks päeva on möödunud. Kaks päeva on 2 külaelanikku lintðimisele läinud. Kaks päeva on rawen olnud surma mineja ja siis on tulnud lambist mingi teine rong.

Võib-olla mahvia itsitab, et oleme üldse kogu aeg valel teel, aga ma tahaks ikka raweniga nõiatesti teha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 06:11:34

Mirrori elus olemine on ka huvitav, aga rawenit tahaks ma vist enne ikkagi maha võtta.

P.S Ma ei ole pikki poste teinud seetõttu, et vähe on räägitud ja hääletamistulemused olid teiste poolt juba välja kirjutatud ehk pole väga millestki kirjutada.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 06:15:33

Algne postitaja Ekvard
Ants ja kristofer andsid 2 päeva jutti üsna otsustavad hääled, mis saatsid külaelanikud surma, seega nemad 2 on ilmselt minu silmis praegu kõige kahtlasemad.

Kehtib ainult siis, kui rawen on mahvia. Kui rawen mahvia ei ole, siis poleks neil ka põhjust endale tähelepanu juhtida ühte külaelanikku teisele eelistades. Ainult väga hea (aga samas ka riskantse) mängu korral võiks nii teha, aga tundub juba kõrgema pilotaaðiga.

Kui see oleks tõsi, et Ants ja kristofer on mahvia, siis kolmas on rawen ja neljanda suurim kandidaat oleks Mirror.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 06:32:04

Tsiteeri
Kui see oleks tõsi, et Ants ja kristofer on mahvia, siis kolmas on rawen ja neljanda suurim kandidaat oleks Mirror.

Kaupo hämab täpselt samamoodi nagu don Digimon. Mõlemal on kohe kindlalt teada, et kui keegi on maffia, siis järelikult on see ja see ka ... ning siis ka raudselt neljas. Flashback - don Digimon oli paha eelmine mäng.

Keegi võiks tutvustada sulle kombinatoorikat. Mitu erinevat 4 liikmelist gruppi on võimalik moodustada 13st järelejäänud mängijast?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 07:00:16

Ma ei oska midagi kosta, kaks päeva on tuli olnud raweni peal ning kaks päeva on algatatud rong millele olen ka ise kaasa hüpanud.

Mulle tundub, et kui rawen oleks sitane külaelanik, siis Ta ei teeks sellist tabelit ja ei pingitaks nii palju, et teda elus hootaks kui et pigem ajaks taga kedagi mahvialeerist hoolimata sellest, kas ta saaks koksatud või mitte.

Ma arvan, et politseinik igal juhul ei peaks välja tulema. Samal ajal oleks tal vajalik tugevalt signaali anda, keda ta on kontrollinud (kui hea, siis tuld kustutama) kui paha siis seda ka kuidagi uue rongiga alustada. Samuti võiksime ülejäänud külarahvas anda nõu politseile, keda kontrollida võiks.

Seniks:
hääletan : rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 07:21:17

Sa vist ei ole selle tabeli mõttest päris hästi aru saanud.

Ma arvan,et peale 4-5 päeva näeb selle tabeli järgi hästi ära, kes kellele EI OLE häält andnud.

Need on kõige suurema tõenäosusega pahad.

Miks ma peaks tegema sellise tabeli, kui ma olen paha, ja endale ise auk sisse kaevata?

Jah nõustun, et maffia võib trikitada ja üksteist hääletada naljaviluks, mis teeks selle tabeli täiesti mõttetuks.

Aga seni, kuni ei ole kindlat infot, saab lähtuda ainult hääletamistest.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 07:43:42

Btw.

Kui ma olen niiiiii paha, siis miks ma tapan öösel Roberti, kui ma suutsin ta ümber veenda, et ta oma häält muudaks nii, et mina välja ei langeks päeval.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 08:22:36

13 mängijat on alles ehk 4 mahviat ja 9 külaelanikku, kelle hulgas ka politseinik. Arsti pole. Politseiniku välja tulemine = politseiniku surm.

Mahvia suurim soov on öösel killida kõige tõenäolisem politeinik.

Oletame, et politseinik tuleb täna välja ja teatab kaks nime. Kas see oleks hea? Mõnes mõttes jah, sest kui politseinik saab öösel surma, siis on see paras katastroof. See arsti puudumine annab tõsiselt tunda. Samas...

... on mahvial praegu ainult 1/9 (või 1/8) võimalus pihta panna. Vist võiks öö riskida. Kui muidugi keegi kontrollitud külaelanik hakkab ahju minema, siis vist peaks välja tulema, sest sel juhul oleks politseinikul ikka homme max 2 nime öelda ning võimalus surma saada ja see, kui üks kontrollitud nimi võib ka olla mahvia öösel tapetud nimi, oleks halvem versioon.

Iseasi on, et kuidas käituda, kui surmamineja näiteks karjub, et ta on politseinik ja tegelikult ei ole. Kas siis peaks päris politseinik välja tulema?

Tsiteeri
Kui ma olen niiiiii paha, siis miks ma tapan öösel Roberti, kui ma suutsin ta ümber veenda, et ta oma häält muudaks nii, et mina välja ei langeks päeval.

See on vastuseks ka sellele küsimusele. Mahvia tahab politseinikku kätte saada ja see, et ta sinu häält muutis, ei tähenda palju.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 08:34:20

Kas sa ütled, et kui ma olen paha, siis ma tapsin Roberti sellepärast, et arvasin, et ta on politseinik?

Robert 2. päeval suunas oma pilgu ainult kristoferi poole ja ei maininud kedagi teist.
KUI ta oleks olnud politseinik ja KUI ta oleks kristoferi kontrollinud, ei oleks ta oma häält muutnud kristoferilt Oompa peale.

Kui maffia arvas, et robert on politseinik, siis ta on ikka väga loll maffia.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 08:39:07

Hääletan: Mhe

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 08:53:03

Algne postitaja rawen
Kas sa ütled, et kui ma olen paha, siis ma tapsin Roberti sellepärast, et arvasin, et ta on politseinik?

Robert 2. päeval suunas oma pilgu ainult kristoferi poole ja ei maininud kedagi teist.
KUI ta oleks olnud politseinik ja KUI ta oleks kristoferi kontrollinud, ei oleks ta oma häält muutnud kristoferilt Oompa peale.

Kui maffia arvas, et robert on politseinik, siis ta on ikka väga loll maffia.

See eeldaks, et Robert politseinikuna oleks kontrollinud esimesel ööl kristoferi ja oleks saanud vastuse mahvia. Kui ta oleks politseinik olnud ja oleks kontrollinud kedagi teist peale kristoferi ja see oli külaelanik, siis oleks võinud tema hääletus just selline olla ja ei saaks ka mahviat lolluses süüdistada.

Kusjuures. See oleks sigahea taktika olnud, et esimesel päeval lepitakse kokku, et kõik peavad vähemalt ühe korra hääletust muutma ning politseinik peab alati tegema nii, et see oleks kontrollitult healt kontrollimata/mahvia peale. Sel juhul saaks ka peale politseiniku rändom surma infot.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 08:56:20

Jah, aga robert ei maininud mitte kedagi peale kristoferi oma postitustes.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:05:33

Algne postitaja Kaupo
Kaks päeva on möödunud. Kaks päeva on 2 külaelanikku lintðimisele läinud. Kaks päeva on rawen olnud surma mineja ja siis on tulnud lambist mingi teine rong.

Võib-olla mahvia itsitab, et oleme üldse kogu aeg valel teel, aga ma tahaks ikka raweniga nõiatesti teha.

Ma muutsin oma hääle eile Rawenilt ära just põhjusel, et ka tema taha tekkis kiirelt ja lihtsalt rong. Pigem võiks see loogika anda alust digimoni kahtlustamiseks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:07:54

Häälte liikumise mõtted:

Ekvard - Kaupo
jott - don Digimon
don Digimon - Robert
Ants - kristofer
rawen - don Digimon 2
Jmskns69 - kristofer 2
Mirror - don digimon 3
vpl - Mirror
KKKallik - kristofer 3
jott - (muudab) rawen (hääl läheb don Digimonilt maha
Robert - kristofer 4

Täitsa huvitav muuseas, ma ei pannudki eile tähele, et kristofer oli alguses üks põhikandidaate.

Jmskns69 - (muudab) rawen 2 (hääl läheb kristoferilt maha)
vpl - (muudab) rawen 3
Mhe - Mirror
Oompa - rawen 4
Kaupo - rawen 5

Nüüd on rawen suremas

rawen - Oompa
Mi-Go - rawen 6
rawen - (muudab) Robert 2
vpl - Oompa (hääl läheb rawenilt maha)
Ekvard - (muudab) Oompa 2
Ants - (muudab) Oompa 3

Oompa rong algab

rawen - (muudab) Oompa 4
Mhe - (muudab) Oompa 5
Robert - (muudab) Oompa 6
kristofer - Oompa 7

GG.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:08:22

Teine päev. 1 kontrollitud inimene. Kas politseinik oleks pidanud siis kohe latrama hakkama ja oma oletustega suvaliselt vehkima nende suunas, keda ta kontrollinud ei ole. Üigem üritabki ta mitte teha juttu asjadest, millest ta midagi ei tea, et pärast inimesed nende mainitute osas tõmbelma ei hakkaks, kui ta peaks surma saama ilma kontrollituid mainimata.

Su jutt meeldib mulle iga korraga üha vähem.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:14:40

Kirjutasin ennist nii.

Tsiteeri
Politseinik võiks peenelt vihjata, et keda ta on kontrollinud. Juhul kui ta kogemeta sureb, saame tagasi kerida ja ta sõnumid üle lugeda.

Ja on täiesti arusaadav, et sulle ei meeldi jutt , kus su argumentidele ja väidetele vastatakse korrektselt, mitte hämades ja lükatakse ümber.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:24:35

Väga tubli Mirror, aga sa, mis sa teed on faktide üles kirjutamine ilma mingi aruteluta. Kirjuta nüüd, mis sa nendest hääletustest välja loed. Sa oled teinud 10 postitust, millest enamik on puhtad faktid või täpsustused või midagi sarnast, aga tegelikult ei ütle mitte midagi ning vaid kaks- kolm postitust on sellised, kus sa kedagi mainid.

Kui keegi mahviast surma saab, siis ikka hakatakse vaatama eelmisi postitusi ja sinu omad on täiesti tühjad. Ei anna mitte mingisugust infot. Just täpselt nagu mahvia tahaks, et ta postituses oleks. Palju teksti, aga tegelikult ei ütle mitte midagi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:24:44

Ma jään hetkel ikkagi don Digimoni juurde. Ta ei postita praktiliselt üldse, isegi mitte esimesel päeval, kui ta potentsiaalselt suremas oli. Nagu ei hooliks üldse.

DD staatus annaks päris hea ettekujutuse ka sellest, kes Ants on (esimese päeva hääletus jälle).

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:27:04

Algne postitaja Kaupo
Väga tubli Mirror, aga sa, mis sa teed on faktide üles kirjutamine ilma mingi aruteluta. Kirjuta nüüd, mis sa nendest hääletustest välja loed. Sa oled teinud 10 postitust, millest enamik on puhtad faktid või täpsustused või midagi sarnast, aga tegelikult ei ütle mitte midagi ning vaid kaks- kolm postitust on sellised, kus sa kedagi mainid.

Kui keegi mahviast surma saab, siis ikka hakatakse vaatama eelmisi postitusi ja sinu omad on täiesti tühjad. Ei anna mitte mingisugust infot. Just täpselt nagu mahvia tahaks, et ta postituses oleks. Palju teksti, aga tegelikult ei ütle mitte midagi.

Ma nagu alati kirjutan häälte liikumise üles ja siis loen läbi teema, vaadates esimest postitust sinna kõrvale, et teha mingi postitus koos arvamusega. Oled sa minu varasemat juttu lugenud?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:31:33

Algne postitaja rawen
Kirjutasin ennist nii.

Tsiteeri

Ja on täiesti arusaadav, et sulle ei meeldi jutt , kus su argumentidele ja väidetele vastatakse korrektselt, mitte hämades ja lükatakse ümber.

ehk "Politseinik, palun tee peen vihje, mille põhjal me, mahvia, saaks aru, kes sa oled."

See peab ikka väga peen vihje olema, sest mahvial on vihjega eelis. Näiteks oletame jälle, et Robert oleks olnud politseinik ja ta mainib kahte nime. Mahvia saab kohe aru kui mainitakse kahte külaelanikku ja juures on jutt, et pigem nad ei ole mahvia või kui näiteks kedagi nende hulgast mainitakse kui väga kahtlast. Kuna kõik külaelanikud lahmivad ka erinevates suunades, siis oleks Roberti jutt lihtsalt üks jutt paljudest. Mahvia saab osa jutte samas välistada. peene vihje jaoks oleks olnud algusest peale head taktikat vaja, mis aitab peita politseinikku.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:36:53

Kas politseiniku pärast ei peaks ainult pahad muretsema? Obv ei peaks ju välja tulema ta. Eriti kui veits sitt olukord. Ainult vb kui 2 paha kuidagi käes.
Pmst eile juhtus see, mida karta oli. uus mängija võeti maha. Kuna me ei tea, kas rawen oli hea või paha isegi, ei anna see mingit infot. Mulle hakkab millegipärast tunduma, et äkki polnud ükski asjaosaline paha. Rämedalt vähe poste on olnud. Nagu mahvia tunneks täiega turvaliselt ennast, pole vaja rabeleda vms. rawen on teinud nüüd tavapärasemaid poste ka, seega see tundub nagu tupik.
mi-go on ilmselt mahvia. Tal on see klassikaline värk, et kui on paha, räägib vähe, ja kui mitte, siis tsipa enam. Ja siis vpl on ka kuidagi teistmoodi ja muudab hääli palju jne. Ma arvan, et tema on ka. Ekvard tundub ka suht palju vaiksem, kui tavaliselt.

Teisest poolest mirror tundub mängivat heana, vist... ja siis mhe ja kristofer tunduvad ka tegevat täpselt samu sisutühje poste nagu iga kord, seega tunduvad heana nagu.

Teistel kõigil tundub nagu häid ja halbu hetki.

Igastahes ma tahaks ühele neist kolmest saba taha panna. mi-go tundub parim valik, sest vpl räägib liiga palju, et teda välja hääletada.

Hääletan: mi-go

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:42:26

Hmm, okei. ma pole jmskns-i hea olekus eriti kindel, aga kuna ta tahab panna hääli jooksma kuskil suunas, kus ma ka rahul oleks, siis okei.

Hääletan: ekvard.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:45:19

Nõustun, et see on tõesti mündi teine pool, et ka maffia otsib vihjeid.

Pööran tähelepanu, et tõin välja, et vihjed on vajalikud siis, kui politseinik saab kogemata pihta politseinikule ja pärast oleks hea lugeda, mida politseinik kirjutanud on.

Kui ta on täpselt 0 korda kellegi suunas nuusanud, siis ta on külaelanike ainukest trumpkaarti väga halvasti mänginud.

Tuletan ka meelde, et sina Kaupo, alustasid politseiteemalist juttu ning ühe enam sa näitad suuremat huvi politseiniku identideedi järele.

Kui jutuajamist meenutada, tõin mina välja, et kui ma oleks paha oleks mul kohutavalt loll mõte Robert maha tappa, kes nõustus minu mõtetega.

Sina selle peale väitsid, et maffia otsib politseid, mille peale kogu see vaidlus pihta hakkas, sest robert ei ole kuidagi käitunud kui politsei.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:46:20

Esimese päeva rändom:
Algne postitaja Mirror
Sellisest tegelasest nagu Oompa ei tea ma mitte kõige vähematki. Seega tundub nagu hea kandidaat. hääletan: Oompa

Postitus 2. Ei anna mitte mingisugust hinnangut:
Algne postitaja Mirror
Minu praegusest häälest ei ole mitte midagi kasu. Loen teema korra üle ja püüan mingi seisukoha võtta.

Postitus 3. Esimene postitus, mis midagi ütleb, aga hääletad paraskit (külamees) ja DD-d, kelle juurde oled senini jäänud.
Algne postitaja Mirror
OK, ma ei saa aru, miks rawen nii palju hääli on saanud. Eelmine mäng jah, aga praegu on ju uus päev. Pigem on natuke kahtlane see rong, mis tema vastu tekkis. DD ajab täielikku igikeltsa, nagu tavaliselt. Heameelega hääletaksin tema poolt. Parask on väga halvad postitused teinud. Eelmine kord oli tekst normaalne, erinevat DD-st, kes on vist kogu aeg samasugune. Muudan häält ja võtan seisukoha.

Postitus 4. Faktid. Mitte ühtegi enda arvamust.
Algne postitaja Mirror
Häälte liikumise üle mõtlemine:
parask - Mi-Go
Ants - rawen
Oompa - Jmskns69
Mirror - Oompa
don Digimon - Robert
Jmskns69 - don Digimon
Mhe - Ants
Ekvard - parask
Kaheksa häält (umbes pooled on hääletanud) ja kõik täiesti lampi laiali.
Nüüd aga algavad rongid
rawen - don Digimon 2
Robert - don Digimon 3
jott - rawen 2
Mi-Go - rawen 3
KKKallik - don Digimon 4
vpl - rawen 4
KKKallik, muuseas, lõpeta häälte kokkulugemise üritamine, sa ei saa sellega hakkama. Sa kas oled rumal või hämad teadlikult.
DD ja rawen on siin suhteliselt selged kandidaadid, muidu.
Kaupo - sherlock
Üsna arusaamatu hääl, ma ütleks
Mhe - (muudab) Ekvard
Hääl ära ühe häälega inimeselt ja uus hääl... teisele inimesele esimeks hääleks. Mida.
parask - jott
Rong algab.
kristofer - parask 5
Ootamatult on parask peakandidaat. Rawen on juba ohutumas seisus, DD ikka veel võimalik kandidaat.
sherlock - don Digimon 5
GG

Postitus 5. Natuke nagu mainid, aga ikka vead DD rongi.
Algne postitaja Mirror
Minu mõtted:

Postitus 6. Väike enesekaitse, aga enda arvamustest ei räägi.
Algne postitaja Mirror
Algne postitaja vpl

Sa näed ikka, et pärast seda, kui ma hääletasin, olid kõik kolm kandidaati põhimõtteliselt viigis? Ja et ma võtsin põhimõtteliselt seisu, kus ma hääletan kellegi poolt, mitte ei lase oma häält kuskil mõttetus kohas istuda? Ja et pärast mind anti paraskile veel kolm häält?
Kui sa ei näe, siis ma väga rohkem ei tahagi kommenteerida.

Postitus 7. Pole tõesti raweni osas midagi öelnud. Postitus ei anna infot.
Algne postitaja Mirror
Algne postitaja Mhe

Postitus 8. Info 0
Algne postitaja Mirror
Algne postitaja Mirror

Kui sa just ei mõelnud eile? Siis oli küll.
Aga ma ei näe praegu ka, miks rawen oleks pidanud esimesel päeval olema kahtlasem kui parask, kelle postitused olid kohutavalt halvad.

Postitus 9 Info 0
Algne postitaja Mirror
Jajah, parandasin juba ise ka.

Postitus 10. Info ikka 0
Algne postitaja Mirror
Algne postitaja vpl

Kui sa mäletad, siis said ka sina eelmises mängus otsa selletõttu, et hakkasid mingist kahtlustamisest juttu ajama esimese päeva esimeses postituses.

Postitus 11. Faktid. Arvamused puuduvad.
Algne postitaja Mirror
Häälte liikumise mõtted:
Ekvard - Kaupo
jott - don Digimon
don Digimon - Robert
Ants - kristofer
rawen - don Digimon 2
Jmskns69 - kristofer 2
Mirror - don digimon 3
vpl - Mirror
KKKallik - kristofer 3
Robert - kristofer 4
Täitsa huvitav muuseas, ma ei pannudki eile tähele, et kristofer oli alguses üks põhikandidaate.
vpl - (muudab) rawen 3
Mhe - Mirror
Oompa - rawen 4
Kaupo - rawen 5
Nüüd on rawen suremas
rawen - Oompa
Mi-Go - rawen 6
Ants - (muudab) Oompa 3
Oompa rong algab
rawen - (muudab) Oompa 4
Mhe - (muudab) Oompa 5
kristofer - Oompa 7
GG.

Postitus 12. Ikka Don Digimoni juures. Muu info 0
Algne postitaja Mirror
Ma jään hetkel ikkagi don Digimoni juurde. Ta ei postita praktiliselt üldse, isegi mitte esimesel päeval, kui ta potentsiaalselt suremas oli. Nagu ei hooliks üldse.
DD staatus annaks päris hea ettekujutuse ka sellest, kes Ants on (esimese päeva hääletus jälle).

Postitus 13.
Algne postitaja Mirror
Ma nagu alati kirjutan häälte liikumise üles ja siis loen läbi teema, vaadates esimest postitust sinna kõrvale, et teha mingi postitus koos arvamusega. Oled sa minu varasemat juttu lugenud?

Sa pole muud teinud, kui Don Digimoni kallal olnud. Oled maininud muudes juttudes korra vaid Antsu, mind ja Mhe. Muid isikuid peale faktide pole sa KORDAGI maininud. paraskit ka muidugi esimese päeva kaitseks, aga see pole tähtis.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:48:53

Keelepaelad valla Mirror. Keda sa kahtlustad, keda mitte jne.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:57:11

Kuidagi pettis jah ehk mirror ära mindki. Kaupol jumala head asjad välja toodud. seejuures tuleb meelde 1 varasem mäng, kus mirror suri mingi hetk ja siis tuli välja, et null infot ta postides, kes ta sõbrad või vaenlased võiks olla. Ma mõtlesin ümber. Mirror ei tundu enam hea.

Hääletan: Mirror

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 09:57:51

selles muus mängus siis ta oli mahvia kui selline nulli info ring tuli.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 10:12:00

Ma veel ei hääleta. Olen siiski veel Mirrori ja raweni osas 50/50. Tahaks näha, kas Mirror hakkab rääkima või mitte.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 10:37:58

hääletan : Mirror

Paranoia kas saab kinnitust või hakkab siiani kahtlaselt sisutühi Mirror midagi intelligentset jutustama. Win-win

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 11:02:10

Mina ootaks heameelega, mida don Digimon räägib ja miks ta nii hääletas.

Oletame, et ta ongi politseinik ja kontrollis öösel Mhe. Siis näiks tõesti Mirror paha olevat, kuna ta hakkas kohe don Digimoni põmmutama.

Kui täna läheb Mirrori lõikumiseks ja tuleb välja, et ta on paha, siis võiks olla ka ju Mhe.

Sel juhul don Digimon sureb öösel ja järgmine päev võib Mhe oksa tõmmata. Kui don Digimon ei sure öösel räägib see väga palju Mhe kasuks.

Kui Mirror osutub heaks, peaks pilgud ennekõike pöörama jotti ja ta sabaraku Jmskns69 poole, kes liiga kiiresti rongi peale hüppasid.

Minu hääl oleneb suuresti täna sellest, mida don Digimon räägib.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 11:05:29

Tuletagem meelde, mis ma esimesel päeval ütlesin Raweni kohta

Tsiteeri
Ma arvan, et rawen mängib hästi ja kui ta on külaelanik, siis teda peaks kuulama tihtipeale. Kui ta hakkab häma ajama, siis tuleb ära tappa.

Rawen ajab praegu räiget häma.

Tsiteeri
Miks sa tõttad juba esimene öö kinnitama, et sa oled külaelanik, et "arst" sind kontrolliks, et sina ei ole erasõnumeid saanud, kui mitte keegi pole isegi su peale hinganud?
- Häma

Tsiteeri
Kas on mõtet vaadata sherlocki surma motiivi?

Sherlock postitas enne mängu, et sooviks rohkem kui ühe päeva mängus olla.

Ma arvan, et kellegi arust oli väga naljakas ta kohe ära tappa jälle.

Mõtlen kahe variandi peale.

1. Mi-Go ja tiim tapsid viimases mängus scherlocki esimesena. Äkki itsitavad pihku: "Oh tapame ta jälle ära".

2. Tapame sherlocki ära, sest see oleks õel ja naljakas. Äkki süüdistatakse selles eelmise mängu pahasid.

Vaadates nimekirja, siis selleks võib olla ükskõik kes. Minagi kuuluks sinna nimekirja.

Absoluutse NULLi ütleb siin.

Tsiteeri
Minu arust väärib seda don Digimon. Tema süüdistused roberti kohta on väga rändom ja järjekindel. Lisaks tema postitused on mulle juba jälle pinnuks silmas. Et selgemat pilti näha tuleks ta võrrandist eemaldada.
Ma hoiaks silma peal ka Jmskns69 (hea kandidaat ülaltoodud põhjusel nr 2.) Kristofer oleks ka hea valik. Kasutu eelmine mäng. See mäng jätkab samas vaimus.

Mõlemad täiesti õhust võetud argumendid. Kasutab kõige kergemat rongi digimoni pihta, et "ta postitused on häirivad".

Tra ja siis tagatipuks see tabel.....mitu korda on KUNAGI Rawen tabelit teinud. Täpselt selline, et "Tra ma tean, mis mu ellu jätab.. ma teen mingi ägeda tabeli ja siis inimesed ei hääleta mind, sest ma olen kasulik." Absoluutselt ei lõhna selle järgi, et ta tegi selle tabeli sellel eesmärgil, et legit midagi välja uurida.

Tsiteeri
Kaupo hämab täpselt samamoodi nagu don Digimon. Mõlemal on kohe kindlalt teada, et kui keegi on maffia, siis järelikult on see ja see ka ... ning siis ka raudselt neljas. Flashback - don Digimon oli paha eelmine mäng.
Keegi võiks tutvustada sulle kombinatoorikat. Mitu erinevat 4 liikmelist gruppi on võimalik moodustada 13st järelejäänud mängijast?

Täiesti sisutühi tekst jälle.

Tsiteeri
Miks ma peaks tegema sellise tabeli, kui ma olen paha, ja endale ise auk sisse kaevata?

Nagu ütleb kuulus internetikass "I could eat a bowl of alphabet soup and shit a better argument than that"

Tsiteeri
Aga seni, kuni ei ole kindlat infot, saab lähtuda ainult hääletamistest.

Sa oled umbes iga mäng lähtunud kuu seisust, külmkapi sisetemperatuurist ja EKRE protsentuaalsest toetuse kasvust, et otsustada, kellele hääl anda ja nüüd ütled, et AINULT hääletamismustri järgi saab aru, kes võib olla maffia - hence TABEL!! MINU TABEL!!
Tsiteeri

Kui jutuajamist meenutada, tõin mina välja, et kui ma oleks paha oleks mul kohutavalt loll mõte Robert maha tappa, kes nõustus minu mõtetega.

Mis tähendab samamoodi ka seda, et kui sa oled maffia siis sa tapaksid roberti, et seda samat "alibit" kasutada.

Igatahes - Võibolla on mul mingi raske tunnelvision, aga Rawen on minu silmis maffia ning Mirror on ta buddy suurelt jaolt vestluses rawenile viitamist vältimise tõttu ja mitte rongiga kaasa minemisest.
Hetkel on see seesmõttes hea, et kui Mirror osutub maffiaks, siis on Kaupo 100% hea. Kui Rawen osutub maffiaks, siis olen mina 100% hea. Tegelt iga külaelanik saab aru, et me oleme head, aga see selleks.

Kui küla usub, et ma olen 100% hea, siis Maffia peab mind ära tapma, mis on külale okei, sest politsei elab ühe päeva kauem.

Ning häält swapin ma vaid Mirrorile, kui just ment välja ei tule vms mida ta ei peaks tegema.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 11:05:58

Tekkinud on päris palju teooriaid.
Huvitaval kombel on selles mängus "moes" oma hääle loopimine ühelt mängijalt teisele ning tuuakse välja, justkui see on tugev argument selle kohta, et tegemist on linnakodanikuga. Minu senine kogemus näitab, et vähe infot on sama destruktiivne kui palju infot ehk müra. Nii näiteks kui peaks selguma, et jott on maffia (mida ma ei väida), siis tema süüdistuste järgi pole põhimõtteliselt võimalik just eriti palju järeldusi teha, sest suhteliselt lihtne on paariks tunniks hoida oma hääl kaasmaffia peal.
Mul on väga konkreetne teooria ja ma ei loobi oma häält, sest miski ei ole seda teooriat ümber lükanud ning Raweni/DonDigimoni süütus on tõestamata.
Samas ma näen, et hetkel on tekkinud vastuseis Mirrori vastu ja iseenesest on ka tema minu nimekirjas kui üks esmajoones Paraski vastu hääletamisega kaasa mineja. Seega miks mitte. Hääletan: Mirror

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 11:13:09

Ma arvan, et on ääretult põnev, et minu vastu on äkitselt mingi tohutu rong tekkinud.

Kirjutan natukese aja pärast pikemalt ka.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 11:19:40

Ma vahepeal toon ühe nüansi veel välja:

Eksisteerib 2 inimest praegu siin mängus, kes Don Digimonile räigelt rongi forcevad. Mirror ja Rawen. Sest nad saavad ise ka aru, et mängu jätkamiseks on tarvis uue rongi loomist ja Don Digimon on selleks kõige kergem target.

Lisaks
Tsiteeri

Kui see lause printerist läbi lasta tuleks sealt ainult kuuma auru ja mullivett. Miks see temast maffia teeb? Eelmine mäng, kui ta legit oligi maffia, siis ta oli väga potentsiaalselt suremas ja ärples raskelt.

Tsiteeri

Ei DD staatus ei annaks absoluutselt mingit informatsiooni.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 11:36:23

Tsiteeri
Rawen ajab praegu räiget häma.

Eile su alarmtuluke küll minu suunas nii ereldalt ei põlenud.

Kui ma küsin küsimärgiga küsimusi, siis kas see on hämaamine. Need on ausad küsimused, mille ühele ei ole don digimon vastanud ja teisele asjale nentisid sa isegi, et see on naljakas.

Ma ootasin sherlocki tapmise teemal kaasarääkimist, aga keegi ei tulnud kaasa ja sinna see teema jäigi. Eesmärk ei olnud niivõrd info pakkumine, kui arutlus, et äkki jõuab mingi ideeni välja.

Tsiteeri
Mõlemad täiesti õhust võetud argumendid. Kasutab kõige kergemat rongi digimoni pihta, et "ta postitused on häirivad".

See on ju päris hea põhjus, miks kedagi hääletada. Häirivalt lollid postitused. Ma hääletasin 1. päev don digimon ja teine päev hääletasin don digimon kohe peale jotti. Ma ei usu, et see kvalifitseeruks kui kerge rongi peale minek.

Ma ei ole tõesti enne tabeleid teinud. Samuti ei ole see kedagi siiamaani takistanud minu vastu tõstmas.

Ma olen iga mäng välja toonud, et tuleb vaadata hääletustulemusi, kus pahad jaotavad oma hääle enam vähem võrdselt erinevate rongide ja üksikute üritajate peal. Sinu ilmekad metafoorid on vahva demagoogiavõte. Ajavad muigama küll.

Tsiteeri

"Miks päike tõuseb põhjast?" autor nõustuks minuga, et Kaupo püüd leida ühte kindlat 4-liikmelist gruppi 13'st on matemaatiliselt väga väike võimalus, mistõttu pidin selle ka välja tooma, et Kaupo mõtteviis on vale.

Tsiteeri
Mis tähendab samamoodi ka seda, et kui sa oled maffia siis sa tapaksid roberti, et seda samat "alibit" kasutada.

See on fair point, aga me kõik teame, et ma olen hullemaks võimeline.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 11:58:14

Ma ei ürita leida kindlat 4liikmelist gruppi. Olen küll maininud asju, mis minu jaoks oleks justkui seoses ning mingil hetkel mainisin ka nelja nime. Homme võin (elus olles) hoopis uued teooriad leida. Nii see mäng käib, et vaatad, mis on toimunud ja üritad leida, et mis on sinu jaoks kõige tõenäolisem.

Praegu lihtsalt on, et minu jaoks olete sina ja Mirror kõige kahtlasemad. Mirror on sind kord päästnud ja üldse oled sa kaks korda ilma mingi põhjuseta rongi alt välja tulnud. Mahvial ei ole ju vahet, et kes külaelanikest rongi alla läheb. Seega on kas mahvia päästnud teist mahviat või on tõesti tekkinud kaks päeva järjest külaelanike rong ühelt külaelanikult teisele. On see võimalik? Jah, aga samas oled sa seetõttu nende inimeste nimekirjas esimene (lisaks Mirrorile), kes võlla tõmmata.

Mis eristab sind Don Digimonist? Tema pääses rongi alt ühel päeval, sina kahel.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 12:00:22

Rääkides demagoogiavõtetest...
Tsiteeri
Kui ma küsin küsimärgiga küsimusi, siis kas see on hämaamine

Tsiteeri

Ma hääletasin 1. päev don digimon ja teine päev hääletasin don digimon kohe peale jotti. Ma ei usu, et see kvalifitseeruks kui kerge rongi peale minek.

Meenutagem, et sina olid rongiks - sul polnudki kuhugi rongi peale minna. See tähendab, et kõik need Don Digimoni hääletused tunduvad mulle, kui uue rongi tekitamist.

Tsiteeri
See on fair point, aga me kõik teame, et ma olen hullemaks võimeline.

Mida see üldse tähendab? Kui ma oleks eelmine mäng selle lause öelnud, siis külamehelik sina oleks seda üritanud ümber lükata erinevate muude targetitega, keda sul oleks sama teooria alusel oksa tõmmata ja saada oluliselt parem alibi, kui Robert.

Tsiteeri
"Miks päike tõuseb põhjast?" autor nõustuks minuga, et Kaupo püüd leida ühte kindlat 4-liikmelist gruppi 13'st on matemaatiliselt väga väike võimalus, mistõttu pidin selle ka välja tooma, et Kaupo mõtteviis on vale.

Rääkides hämast - Sa tahad öelda, et Kaupo mõtteviis on vale, sellepärast et kui suur on ikka tõenäosus, et ta 715st võimalikust erinevast 4 liikmelisest grupist täppi pani? Täpselt samat argumenti võib kasutada ükskõik, millise argumendi "nullimiseks". Meenutaks, et ta pole kunagi veendunult öelnud, et need 4 on maffiad - ta ütleb, et ta süüdistab Mirrorit.

Lisaks ma ütlesin enne, et mingi lambine "Tundub, et ta mängib seekord teistmoodi, kui tavaliselt" ei ole argument, kui pole kindlat käitumismustrit välja toodud.

Hetkel sinu puhul on - kui sa oled olnud külaelanik, siis sa oled kaitsnud ennast oluliselt aggresiivsemalt. Võibolla veidi ka seda, et sul pole väga palju häid argumente välja tuua, millega ennast kaitsta , aga jääb kõlama ikkagi väga teistsugune kaitsetaktika vs eelmine mäng, kui sa olid tule all.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 12:22:00

Tsiteeri
Ma ei ürita leida kindlat 4liikmelist gruppi. Olen küll maininud asju, mis minu jaoks oleks justkui seoses ning mingil hetkel mainisin ka nelja nime. Homme võin (elus olles) hoopis uued teooriad leida. Nii see mäng käib, et vaatad, mis on toimunud ja üritad leida, et mis on sinu jaoks kõige tõenäolisem.

Ma arvan, et sa oled siis kogu aeg valesti mänginud. Kui kogu aeg luua oma mõttemaailmas mingi kindel grupp, kes võiks olla paha, siis hakkad sa sellele liigselt keskenduma ja mõtled üle.

Sa ei jäta endale sellega kordagi eksimisruumi.

Sa ennist ütlesid 4 nime keda kahtlustad. Joppab ja näiteks esimene ongi paha, aga ülejäänud on näiteks head. Nüüd sa ainult surudki oma mõtet, et need 3 on ka pahad, kuigi näiteks ei ole, ja sul on mäng pekkis.

Tsiteeri
Mis eristab sind Don Digimonist? Tema pääses rongi alt ühel päeval, sina kahel.

Esimene päev ei olnud mingit ohtu. Jott lükkas paraski bussi alla ja kõik andsid sõbraliku tõuke.

Teine päev mõistlikud inimesed leidsid aru ja ei hääletanud mind välja.

Niipalju kui ma maffiat olen mänginud, targutavad kõik iga mäng, et õu peaks ikka neid vaikseid hääletama, need on pahad ...... ja siis hääletatakse, see, kes kõige rohkem räägib.

Ja siis need, kes olid vaiksed .... need olidki pahad.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 12:27:17

Tsiteeri
Tra ja siis tagatipuks see tabel.....mitu korda on KUNAGI Rawen tabelit teinud. Täpselt selline, et "Tra ma tean, mis mu ellu jätab.. ma teen mingi ägeda tabeli ja siis inimesed ei hääleta mind, sest ma olen kasulik." Absoluutselt ei lõhna selle järgi, et ta tegi selle tabeli sellel eesmärgil, et legit midagi välja uurida.

See on suht kuldaväärt mõte.

A päriselt, lugedes seda kõike, siis ma tahaks nagu rawenit ka hääletada.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 12:35:05

Algne postitaja jott
Ja siis vpl on ka kuidagi teistmoodi ja muudab hääli palju jne. Ma arvan, et tema on ka.

Sorri, vahetasin eile hääli, sest mul tekkis selline lamba tunne, et lähen kaasa mingi mõttetu rongiga ja äkki kõik esimese päeva kahtlusalused olid head, mille puhul on mahvial ilgelt mugav nad lasta külarahval järjest üles puua, tuues põhjuseks, et eelmine päev nad mahvia poolt päästeti. Aga tundub, et algatasin sarnase lambajooksu teisele poole.

Praegu kõiguvad mu kahtlused Tallinna Kaupo ja Mirrori vahel. Iseenesest on Mirrori vastu head pointid toodud ja ta pole siiani mu eilsele küsimusele sisuliselt vastanud. Samas tekitab mus kahtlusi see, et süüdistused tõstatas Tallinna Kaupo, kes enne seda oli mu kahtlustuste nimekirjas suht eesotsas. Samuti ei ole mulle jäänud muljet, et Mirror oluliselt teisiti mängiks kui eelmine mäng, kua ta oli hea. Ootaks lubatud Mirrori posti enne kui otsustan.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 12:39:04

Millel põhinevad `kahtlused minu vastu?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 12:49:38

Ma hetkel kahtlustaksin kõiki, kes proovivad manipuleerida häältega... eriti neid, kes hämavad palju seda tehes.

Algne postitaja rawen

Jah nõustun, et maffia võib trikitada ja üksteist hääletada naljaviluks, mis teeks selle tabeli täiesti mõttetuks.

Sinuga on seotud päris mitu häält, mis nende kahe lause järgi tekitab küsimuse... Kas proovid endale mingit alibit luua?

Siis on Mhe, kes on öelnud praegu selliseid lauseid:
1.
Algne postitaja Mhe

2.
Algne postitaja Mhe

Teiseks kui ma olen olnud maffia, siis kui üks inimene on kindlalt suremas, siis ma pigem üritan kõrvale ka teist rongi tekitada, et oleks järgmine päev ka hea target olemas - see, et hääl läheb lampi kellelegi, kes nagunii ära ei sure ei ole "kahtlane".

3.
Algne postitaja Mhe

Kuna mirrori rongil puuduvad vagunid ja rawen ma arvan on hea siis

Hääletan: oompa

Lisades sinna hulka sinu viimase postituse ja mõeldes nendele lausedele, siis tekib kahtlane tunne, et sa oled mahvia ja proovid uut rongi koostada, sest sinu jaoks pole vahet, kas mirror või rawen lahkub mängust, sest igal juhul saad sa ühest oma segavast faktorist lahti (0-postitused või häma). Ja hetkel suunad oma energia Rawenile.

4.
Algne postitaja Mhe

Also peaks vist ära ütlema, et ma ei ole ment ega maffia vaid külaelanik.

Eriti kahtlaseks muutub asi selle lausega, sest keegi ei ütle niimoodi.... eriti kui nad pole rongile ette jäämas.

Hetkel

aga ma olen valmis oma häält raweni suunas sihtima.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 13:11:15

Algne postitaja Kaupo

Peamiselt sellel, et lood mingeid seoseid suht tühja koha pealt. Teiseks täna Raweni rongi alustamine.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 13:29:27

Algne postitaja vpl
Algne postitaja Kaupo

Peamiselt sellel, et lood mingeid seoseid suht tühja koha pealt. Teiseks täna Raweni rongi alustamine.

Seega sinu jaoks ei ole see imelik, et üks ja sama inimene on kaks korda rongi alt ära pääsenud ja rongi alla on läinud keegi, kes on osutunud külaelanikuks?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 13:31:20

Pealegi pole ma veel otsustanud, et kas ma tahan hääletada rawenit või Mirrorit või kedagi kolmandat, aga see on pigem ebatõenäoline. Ootan Mirrori juttu eelkõike.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 13:34:06

Algne postitaja KKKallik

Hetkel

aga ma olen valmis oma häält raweni suunas sihtima.

Ma mängisin ka kunagi esimest korda maffiat. Piirdun Andres Lipstoki legendaarse mõttekäiguga "Sellist jama on raske kommenteerida."

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 13:34:42

Tsiteeri
Esimene päev ei olnud mingit ohtu. Jott lükkas paraski bussi alla ja kõik andsid sõbraliku tõuke.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 14:02:36

Algne postitaja Kaupo
Algne postitaja vpl
Algne postitaja Kaupo

Seega sinu jaoks ei ole see imelik, et üks ja sama inimene on kaks korda rongi alt ära pääsenud ja rongi alla on läinud keegi, kes on osutunud külaelanikuks?

Nagu ma mainisin ja vist ka eelnevalt on välja toodud on mahviale väga mugav, kui hääli saavad, vaid paar inimest, kellest ükski pole mahvias. See loob võimaluse turvaliselt järgmine päev lükata rong juba välja kujunenud ohvri suunas.
Kahjuks meie mängus on nii tugev karjamentaliteet, et igasugustest rongidest on väga raske mingeid järeldusi teha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 14:23:09

Ma isegi vist mainisin kusagil, et mahvia võib üldse itsitades kõrvalt vaadata, kuidas külaelanikud vaid teisi külaelanikke kahtlustavad ja hukkavad. Olen sellele mõelnud ja võimalus on.

Samas, mingist hetkest/päevast alates ei saa hääletada inimest selle tõttu, et tema peal pole ühtegi kahtlust ja/või kuna ta vaikne on. Ikka tuleb mingi teooria appi võttes vastavalt tekstile. Osad mahviad ikka räägivad. Ega kõik vait ei saa olla ja siis tuleb nad üles leida.

Lisaks tuleb kõiki ärgitada rohkem rääkima, mida ma olen üritanud kogu aeg ka teha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 14:23:11

Okei, selline värk, et meil läheb veidi sitasti. Ma lugesin paar korda veel üle ja sain aru, et ma ei oska üldse asju välja lugeda.
Ma olen politseinik. Ja ma tunnen, et ma võin surra varsti, et vähemalt annaks mingi info ära. Ma olen väga proovinud jälgi katta aga ma lihtsalt ei oska eriti. pole kunagi varem olnud ka vist politseinik.

kontrollisin kkkallikut ja vpli, kes mõlemad on head.

Ma pakun, et ma tahaks hääletada mirrorit, kes tundub kõige pahem. vb ma langen kaupo lõksu aga lihtsalt muud nii head põhjendust pole kaua näinud ja tundub loogiline.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 14:34:42

No krt see küll ei olnud vajalik. Lisaks endale saadad ka minu kindlasse surma. Aga vähemalt on kolm kindlat head teada. Kahjuks pole ükski olnud kahtluse all.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 14:38:49

Ma kirjutasin, et ühe päeva oleks politseinik võinud olla veel tasa. Igal juhul mahvial nüüd kolm järgmist ööd sisustatud ja see, et kontrollitud pole juba surma saanud, see on hea.

KKKallikorm ja vpl on olnud osadega võrreldes pigem vaiksemad, mis on küllaltki hea info nende tegutsemise kohta.

Kui Mirror on mahvia, siis ilmselt võiks mind vähemalt esialgu teiste poolt pigem heaks pidada. See igaühe otsustada muidugi. Ma ise tean muidugi, et ma olen külaelanik ja välistan ennast ka, mis teeb, et 4 mahviat tuleb sellest nimekirjast:

Mirror
rawen
Mhe
kristofer
Ants
Mi-Go
Don Digimon
Jmskns69
Ekvard

Ma eelistan järjekorda Mirror - rawen - Ants - kristofer esialgu.

Nii kristofer kui Ants olid nii paraski kui ka Oompa rongil. Mirror oli esimesel päeval kõigepealt Oompa kallal ja pärast paraski rongil, aga teisel korral Don Digimoni rongil.
rawen on ka hääletanud ainult Oompat ja Don Digimoni.

Eks see natuke kõik ühte auku ole, aga better than nothing teooria.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 14:40:13

Ja ma ootan ikka Mirrori suurt juttu, mis teda võllast päästab.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 14:40:32

Mina küll kahtlustasin jotti frown.

Ma ei uskunud, et ta võtab paraski lollitamist tõsiselt, sest ta ei ole nii rumal.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 14:56:04

Lugesin Antsu postitusi uuesti ja ma vist pean ta enda kahtlustest vabastama. Vähemalt momendil ei tundu tema üldine käitumine kuidagi kahtlane hääletuse kõrval.

Nüüd loen kristoferi postitused ka uuesti läbi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 15:01:13

Enda hommikusest valikust Ants, Kaupo, kristofer valin praegu Kristoferi. Kaupo on vähem kahtlaseks muutunud, Antsu jutt on ka üldiselt pigem loogiline, lihtsalt hääletusmuster tekitab kahtlusi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 15:08:56

Algne postitaja Ekvard
Enda hommikusest valikust Ants, Kaupo, kristofer valin praegu Kristoferi. Kaupo on vähem kahtlaseks muutunud, Antsu jutt on ka üldiselt pigem loogiline, lihtsalt hääletusmuster tekitab kahtlusi.

? Sest ma olen kahtlustanud neid, keda sa ei kahtlusta? Selle tõttu olen vähem kahtlaseks muutunud? Does not compute!

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 15:40:59

Algne postitaja Kaupo

Nüüd loen kristoferi postitused ka uuesti läbi.

Polnudki midagi väga lugeda. Ta on teinud täpselt 2 postitust. Täna pole ka veel postitanud. Häälepaelad valla!

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 16:46:29

Ma arvan, et aeg on laiendada kahtlusaluste ringi. Lugesin terve teema hoolikalt läbi ja kahtlusaluste ring, keda aktiivselt on süüdistatud, on olnud väga piiratud. Meil on alles veel 4 pätti. Seega pihtasaamise tõenäosus võiks olla suur
hääletan jmskns69
Ta on hoidnud pidevalt madalat profiili. Mulle tundub, et tegemist ei ole kristoferi suguse väikse lapsega, kelle puhul see on oodatav. Seega võiks viidata mahviale.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 16:46:36

Üldiselt mulle ei meeldi väga seletada. Inimesed võiks ise ka natuke mõelda.

Algne postitaja Mhe

Tsiteeri

Ei DD staatus ei annaks absoluutselt mingit informatsiooni.

No alustada võiks sellest jamast.

Ants muutis nagu täiesti viimasel minutil (9.51) hääle paraski peale, kui enne olid parask ja DD viigis. Miks? Kas mõnel külamehel oleks esimesel päeval nagu absoluutselt mingit vahet, kumb kahest tundmatust nimest sureb?

Kui DD on paha, on Ants kohe väga suure kahtluse all.

Info, mida ma olen korduvalt maininud, muuseas.

Jajah, DD ei pauguta niipalju nagu enne. Äkki õppis midagi? Või on tal mobiilse interneti arve täis?

Kui teiste suhtes midagi öelda, siis ei meeldi mulle üldse, et kohe hommikul tekkis minu vastu mingi arusaamatu rong.

Kaupo lükkas selle käima, ajades mingit juttu sisutühjusest. Kes ei taha näha, see ei näe, eks.

Minu jaoks on põnev, et sinna hüppasid kohe! Jmskns69, Ants ja Mi-Go. Viimane ei postita muidu põhimõtteliselt üldse ja esimesed kaks teevad enam-vähem ainult hääletan: nimi stiilis postitusi. Ants veel topelt, sest foorumi kood on ilmselgelt liiga keeruline asi.

Ehk siis, miks ma peaks DD osas oma meelt muutma? See koht annab harutamiseks kõige parema otsa. Kui keegi ei taha selle üle mõelda, siis ei taha, eks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:00:59

Algne postitaja Mirror
Üldiselt mulle ei meeldi väga seletada.

Ma ei ütle, et mu teooria eksimatu peaks olema. Ma ikkagi natuke eelistaks vist rawenit hääletada, aga su postitus on ikka väga nõrk kaitseks. Jällegi mainid samu inimesi kahtlusalustena ja veidi ka seekord teisi, aga üldiselt ei anna su postitus midagi juurde.

Lisaks on jott välja tulnud sellega, et on politseinik ja sa ei maini seda poole sõnaga ka mitte. Kui ma hakkaks lugema ja keegi sellega välja tuleb, siis jõuab sellest mõni sõna ka kindlasti mu järgmisse postitusse.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:04:34

Miks ma peaks midagi mainima, mis on ilmselge.

Kas inimesed on kõik oma ajud kuskile ära kaotanud või?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:09:59

Algne postitaja Mirror
Miks ma peaks midagi mainima, mis on ilmselge.

Kas inimesed on kõik oma ajud kuskile ära kaotanud või?

Ilmselt küll.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:14:44

Vaadates, et on ainult mirrori rong ja ülejäänud üksikud hääled, siis tundub küll, et ajusid ei kasutada ja lihtsalt oodatakse mirrori surma info saamiseks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:23:25

Ma ise ei hääletanud kohe, vaid ootasin, et anda talle võimalust ümber lükata mu tähelepanekud, aga tema postitused on peaaegu hääletu allaandmine. Ma oleks hea meelega rawenit hääletanud, aga tema postitusest on raske mööda vaadata.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:28:14

Algne postitaja Kaupo
Ma ise ei hääletanud kohe, vaid ootasin, et anda talle võimalust ümber lükata mu tähelepanekud, aga tema postitused on peaaegu hääletu allaandmine. Ma oleks hea meelega rawenit hääletanud, aga tema postitusest on raske mööda vaadata.

Sa oled täielik lambapea ja mul pole mingit huvi sulle asju seletada

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:35:38

Peaksin ilmselt hääle kuskile muutma, aga kõigil teistel on üks hääl, seega hetkel väga abi ei ole.

Kuskilt võiks nüüd päästev rong tulla, palun, aitäh.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:36:48

Mingitesse mhedesse ja kristoferidesse lähevad lambihääled. Kuidas oleks mingi rongiga. Digimon, rawen ja mirror sobivad hästi. Mhe tõi eriti ägedad poindid välja ja tundub siht kindel hea ju.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:40:35

lihtsalt selleks, et hääl oleks pisut efektiivsem.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:43:24

Kui nüüd Mirror sureb ja on hea, siis on Kaupol järgmine päev halvasti.

Oletame, et nii juhtub ja küla pöördub tema vastu ja ta sureb. Kui Kaupo on hea, siis on 2 head kadunud. Kui Kaupo on maffia, siis on natuke üllatus, et ta nii valjult 3. päeval ristiretke alustas.

Ma olen täna tükk aega mõelnud kelle poolt hääletada. Ma väga ootan ikka veel don digimoni selgitusi.

Täiesti tahaplaanile on jäänud ja väga turvaliselt tunnevad ennast mängus mi-go, ants ja kristofer. Kaupogi.

Minu jaoks aga annab hetkel kõige rohkem infot jmskns69 surm.

Hääletan: jmskns69

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:44:17

kristofer pole veel sõnagi rääkinud. Ilmselt pole mnetis käinud ka. Võiks nagu!

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 17:53:04

Algne postitaja rawen
Kui nüüd Mirror sureb ja on hea, siis on Kaupol järgmine päev halvasti.

Oletame, et nii juhtub ja küla pöördub tema vastu ja ta sureb. Kui Kaupo on hea, siis on 2 head kadunud. Kui Kaupo on maffia, siis on natuke üllatus, et ta nii valjult 3. päeval ristiretke alustas.

Ma olen täna tükk aega mõelnud kelle poolt hääletada. Ma väga ootan ikka veel don digimoni selgitusi.

Täiesti tahaplaanile on jäänud ja väga turvaliselt tunnevad ennast mängus mi-go, ants ja kristofer. Kaupogi.

Minu jaoks aga annab hetkel kõige rohkem infot jmskns69 surm.

Hääletan: jmskns69

Minu jaoks oled sa isegi natuke kahtlasem kui Mirror.

See, kui Mirror heaks peaks osutuma, see oleks tõesti paha, aga siis saab ta küll ainult ennast süüdistada, sest ta ei kaitsenud ennast korralikult, vaid ütles, et talle ei meeldi palju kirjutada, ta ei pea midagi seletama, et ma olen lambapea jne.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:07:44

Tsiteeri
Sa oled täielik lambapea

Sorry, aga Mirror veenas, mind, et ta on pigem hea. Ta ei ole sellist tüüpi, kes väga lihtsalt solvangutele langeb, kui pole piisavalt põhjust.

Sulle meeldis Mirrori kõik ütlused välja nokkida ja neid kommenteerida. Mhe tegi kohe sedasama minu peal. Mhe tegi seda ka minu peal eelmine mäng, kuid vähem ilmekamalt. Täna ma lihtsalt pööritasin tema peale silmi ja ei viitsind jageleda.

Kas see on teie kahe kokkuleppe või Mhe lihtsalt jäljendas sind. Pole aimugi ja pole oluline.

Mis mulle ei meeldi, et kõigist mängijatest valisid sa välja Mirrori.

Tee näiteks sama jmskns69 peal. Kommenteeri iga tema postitust. Või don Digimoni peal. Mõlemad on sarnaselt suht kasutut keltsa tootnud. jmskns69 rohkem.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:09:17

Ma arvan, et ärge kuulake rawenit. Ta ilmselt siiski paha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:23:10

Sa ei ole ikka selgitanud, miks sa paraskile hääle andsid?

Vaata, mis toimus paraski surmaööl.

Tsiteeri

kristofer - parask 5

sherlock - don Digimon 5

Jmskns69 tõstab hääle suht lambist kristoferi peale. Ja päeva lõpetab Captain "Ants" Obvious:

Tsiteeri
Suht lollid postid nagu varem mainitud teiste poolt. Äkki läheb pihta.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:25:11

See on ka Antsu huvitav lause:

Tsiteeri
Ma arvan, et Kaupo ei ole paha. See et ta sherlockit süüdistas ja mahvia öösel sherlocki maha koksas on pigem lavastus Kaupot süüdlaseks teha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:28:06

jott on väga suure tõenäosusega politseini. Ma ei usu, et ta oleks mahviast, kes teeb mingit eriti kavalat ja hullu strateegiat. Võimalus muidugi on ka, aga keegi ei ütle miskit vastu ka.

Seega, kuidas tema paraski hääletuse selgitus kuidagi tähtis on?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:30:44

Ta tõestab ära, kui loll ta on või ei ole ja kas teda maksab kuulata.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:36:01

Algne postitaja rawen

Ma arvan, et järgmisel korral võiks Ryup sinu asemel mängida!

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:38:18

"Õu mis täna teed?"

"Ma ei tea. Mängin maffiat. Olen politsei. Oh süüdistaks esimese asjana rawenit. Aga kontrolliks öösel hoopis KKKAllik't. Oh näe ta on hea. Küllap ta positab midagi ägedat nagu - rawen: lihtsalt selleks, et hääl oleks pisut efektiivsem."

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:40:06

Ma kontrolliks ka kedagi, kelle teisel päeval riidale minek ei ole väga tõenäoline. Muidu läheb ju kontrollimine ka nahka.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:45:12

Mida ma su arust tõestama pean. Suht suva esimene päev. Ta hääletab ainust inimest, keda ma tean, et hea on.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:46:35

Ma kontrollin seda, kes ka väheke hiljem mängus olemas. Obv. Miks ma kontrollin kedagi, kes välja minemas.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 18:50:47

Jmskns on saanud kaks häält?

Äkki see rong ikka tuleb

Hääletan: Jmskns69

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 19:05:43

Mirror, vabandust, aga Sa oled tõepoolest väga kahtlane.
Kui Mirrorit alusetult süüdistataks, siis ta selgitaks oluliselt raevukamalt igaühele, kui loll too on ja kuidas mängu kaotamine jääb nende hingele.
Praegu tundub, et ta on nagu alla andnud ja see ilmselt tähendab, et süüdistus tundub talle õiglane.
Ootan huviga hukkamise tulemusi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 19:11:18

Algne postitaja rawen

Selle maffjamänguga on veits halvasti. *Ma olen umbes kogu aja tööl, kui maffjas on päev.
Ei ole lihtsalt võimalik sisse logida ja träkkida, mis toimub.... Ja kui saan lugeda, siis on öö juba käes. Ise olen süüdi, jah tean, aga lihtsalt ei ole võimalik, sest elu teeb omi korrektiive.

Ma olen hea. Jott on loll ment, et ta ei kontrollind mind, kuigi ma palusin seda teha, sest ma juba teadsin, et nkn hakkavad personaalpõhjustest tingitud ning mingid mänguvälistest asjadest põhjustatud rongid minu vastu tekkima.

@ Rawen: ma hääletasin Mhe, sest imho ta mängib teisiti kui varasemates mängudes. Ja see öine *Roberti tapmine jätab mulje,m et Robert tapeti, et kedagi selles järgmisel päeval süüdistama hakata ning siis kyla poolt rongile aidata ning hukka saata. Tundus Mhe-lik käitumine, sest junõu... me eelmine mäng olime koos pahalased ja mängisime hästi... seega - mul pole proofi, et ta oleks kindlalt paha, aga see järgmise päeva potentsiaalne freimimine tegi ta minu jaoks kahtlasemaks kui teised.

Ma ei jõua enne 22 ehk öö saabumist teemat süvenenult lugeda, seega ma ei liiguta oma häält, sest selline häält üpitamine on halb, sest liikuvaid osi tekkib liiga palju.

Mdaq. Võibolla mul on valed printsiibid, et kuidas ma mängin maffjat, aga ma loodan, et nüüd ei järgne sellele jäle mingit suuremat sõimuvalingut.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 20:12:22

Kristofer hääletas siis enda poolt.

Ekvardile hoiatus teksti sees boldiga hääletamise eest. Hääletage palun korralikult eraldi reale. Suht lihtne on midagi lugemata jätta muidu. Ja see võib tekitada igasuguseid ambiguoossusi pärast.

Suri Mirror. Mahvia.

Öö.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 20:54:21

Öösel suri jott. Politseinik.

Päev. Lõpeb 22:00.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 20:58:40

Politseinikust on kahju.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 21:02:51

Okei.

Tundub et raweni otsus Mirrorit kaitsta koguaeg olenemata tema kahtlasest mängustiilist ja tema vabatahtlik ´aitamine¡ tabeli koostamisega on head alused tema kallale minemiseks uuesti. Seda enam et kaks päeva järjest tuli rong tema päästmiseks.

hääletan : rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 21:07:32

Samuti suht kindlaks külaelanikuks saab vist pidada Ants, Don Digimon, Mi-Go, Jmskns69 keda Mirror tõsiselt maffiaks proovis tembeldada ja Kaupo, kes täiega Mirrori sisse mätsis.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 21:29:10

Kui ma oleks paha siis oleks suht rumal mul mirrorit olnud kaitsta.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 21:39:23

Kristofer vist ikka ei ole maffia, kuidagi ebatõenäoline oleks sel juhul hääletamata jätmine, Kaupo on ka minu silmis nüüd kahtlustest prii, sest tema ju Mirrori oksa ajas.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 23:07:41

Muidu oleks politseinikul tol ööl välja tulemine väga ennatlik ja halb lüke, aga vaadates alles jäänud mängijaid, siis ma ütleks, et 85%, et maffia oleks tol ööl jotti naguniigi ära tapnud, seega ma arvan, et jott tegi õigesti.

Igatahes pole mingit kahtlust, et rawen on teine maffia, seega viime nüüd selle ühele poole.

hääletan: rawen

Üldiselt võib selle mängu maha kanda, sest peale raweni on veel maffiad Ekvard ja kas Kristofer või Digimon. Tõenoliselt Digimon.

Kindlad head:
Mina, sest ma tean
Kaupo, sest tõmbas Mirrori oksa
Mi-go, sest on olnud Raweni hääletaja ning otseselt ilma vajaduseta pidas kahtlaseks ka mirrorit.
vpl, sest ment
KKK, sest ment
Jmnsk, sest Rawen üritas teda frameda ja tema hääletusmustrid on samuti maffiavaenulikud

Väga suure tõenäosusega hea:
Ants - alguses hoidis kahtlaselt valedel inimestel hääli, aga Mirrorile hääle vahetus ja tänane kiire raweni hääletamine pigem hoiab siin nimekirjas

Tõenäoliselt pahad:
Kristofer
Don Digimon
- üks neist kahest - 50/50 hetkel

Kindlalt paha:
Ekvard - minge lugege ta postitused üle, kuidas ta kaitseb rawenit ja üritab alati mujale rongi veeratada.

Kogu ülemine tabel kehtib eeldusel, et rawen on paha, aga iga inimene, kes on maffiat rohkem, kui 2 korda mänginud teab seda juba niigi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 23:13:56

Kusjuures ma arvan isegi, et Kristofer on 4. maffia kahel põhjusel:

1) Don digimon ei mängi nii sitasti maffiat
2) Ma arvan, et Kristofer jättis meelega hääletamata teiste maffialiikmete soovitusel, et alibid luua

Re: Mahvia 21 mänguthread - 20.12.2017 23:58:59

Mis on meie plaan juhul kui rawen ei ole maffia? Jah, ma olen nõus, et ta postitusi lugedes tekib suht iga mäng tunne nagu ta oleks, aga raudselt hääletame ta nüüd välja ja läheb sitasti.

Samas parema teooria puudumisel, sest mulle ei oleks loogiline kui kristofer maffialiikmena hääletamata oleks jätnud:

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 05:23:05

Jah, ka need ettepanekud põhinevad eeldusel, et raweni on maffia.
Nimelt, kui vaja otsustada kumb meist on paha (kui just mitte mõlemad pole, dun dun duuunnn) siis lahendus peaks lihtne olema, mina ennem oksa ja siis saate DD juba ilusasti järele saata (yeee).
Või kui väga ilusti palute jätan täna siis meelega hääletamata ja suren koos Raweni ja homme tõmbate DD oksa. (lausa üks vähem päev kuluks selle idee teostamiseks)
Eile läks täiesti meelest hääletada tehnilise joonestamise kõrvalt (mida on FUN teha 2ni hommikul XD)

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 05:57:35

viime selle raweni rongi lõpuks lõpp-peatusesse, muidu jõuab sinna kohta jälle mingi vaikne peaaegu kummitus rong

hääletan: rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 06:12:30

Ma kirjutan hiljem. Kes kurtis, et ma kirjutan vähe, siis ... wait for it. Alles 3 lehe juures wordiga. Hiljem jõuan lõpule.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 06:42:59

Hea töö Mhe. Sa räägid end rohkem sisse. Arva, keda hakatakse lõikuma peale minu surma?

Kas sa oled politsei, et tead, et Kaupo, Mi-Go ja jmsnk on head?

Üldiselt võiks rohkem maffiat mängida, mitte täringuid veeretada.

Mirrori rongi algatus tundus väga rändom. ("Oh mai gaad... ma kaitsen Mirrorit ergo paha."). Kaupo veeretas täringut ja sai hea tulemuse. Gj.

Kui maffia ei tapa Kaupot peale vpli ja Käsna-Kalvi-Kallikut, siis peaks teda rahvas päeval tapma. Kindlasti unustate ja noh paras teile siis.

Kõige vaiksem ja kasutum mängija ja väga suure tõenäosusega maffia.

Ants, Ekvard ja kristofer ei ole temast väga kaugel. 1-2 neist neljast peaks minu arvutuste järgi suht kindlalt paha olema.

Morituri te salutant.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 09:51:06

Järgi on jäänud 9 mängijat (Kristofer, Ants, Mhe, rawen, Kaupo, Ekvard, Mi-Go, don Digimon, Jmskns69), kelle rolli me ei tea ning kellest kolm on pahad.
Ma arvan, et kõige rohkem infot annab meile eilne päev, sest seal tabasime mahvialiikme. Hääled liikusid sel päeval järgmiselt:
Ants->Rawen
Digimon->Mhe
Mirror->Digimon
Jott-> Mi-Go
Jmskns->ekvard
Jott->ekvard
Siin teeb Tallinna Kaupo pika postituse, milles süüdistab Mirrorit, kuid samas ise veel ei hääleta.
Jott->mirror
Jmskns->mirror
Ants->mirror
Mhe->rawen
Mi-Go-> mirror
KKKKKKallik->Mhe
Ekvard->kristofer
Vpl->jmskns
Kaupo->mirror
KKKallik->rawen
Rawen->jmskns
Mirror->jmskns
Mida sellest kõigest järeldada. Esiteks ma ei näe, et mahvial olnuks mingit tungivat vajadust enda kaaslane mirror ahju lükata. Seega ma arvan, et Tallinna Kaupo on pigem hea, sest tema oli see, kes mirrorile peatähelepanu tõmbas. Samal põhjusel ei ole pigem halvad ka Jmskns ja Ants ning Mi-Go, kes kiirelt mirrorit hääletasid. Samas eriti viimaste hääletajate puhul ei saa välistada mahvia poolt endale alibi otsimist. Järgi jäävad digimon, Mhe, ekvard, rawen ja kristofer. Siit edasi tundub põhiküsimus olevat selles, kas rawen on paha. Mulle pigem tundub, et on, vaadates eelmiste päevade hääletusi. Sel juhul mulle pigem tundub, et digimon ei ole halb, sest rawen sihtis teda aktiivselt esimesel päeval, mirror ja rawen mõlemad üritasid teda teisel päeval tõsiselt oksa tõmmata ja mirror jätkas sama teemat ka kolmandal päeval. Samuti tundub, et sel juhul ekvard pigem on halb, vaadates kuidas ta teisel päeval rawenit päästnud Oompa rongile hoogu juurde lükkas ja muidu suht tühja on hääletanud. Mhe ja kristoferi osas on praegu raske midagi öelda. Mõlema häältemuster on kahtlane. Sisetunne ütleks arvestades kristoferi vähest aktiivsust pigem Mhe, aga sisetunne on mind siin ka varem eksitanud. Võimalus jääb ka, et mõni mahvia peitis end Mirrori hääletajate hulka.
Igatahes tundub, et kõige rohkem infot annab meile Raweni oksa tõmbamine ja peale selle on ta ka tõenäoliselt halb.
Hääletan Rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 09:59:21

Nõustun VPLiga Ekvardi osas. Eelnevalt eelmisest mängust on tegu palju vähem informatiivsete postitustega, kus puudub loogiline seletus ning pigem on tegu hämamise ja tule mujale suunamisega. Vürtsi lisab asjaolu, et Ekvard ise pole tule all olnud ja kuna politseinik on kutu siis pole mingit alust kaitsta teisi mängijaid selliselt nagu Ekvard on seda teinud eelnevalt, kui ta just pole mahvia.

Raweni ülespoomise tulemus annaks ka sellele kinnitust või lükkaks selle väite ümber ja näitaks, et Ekvard lihtsalt oli võibolla liialt optimistlik külaelanik.

Mhe ja Kristoferi osas ma pole nii kindel ning ma ei oskaks väita, et üks on rohkem mahvia kui teine.

Igaljuhul kõige loogilisem on Rawen maha võtta ning siis vaadata edasi. Kõik, kes Raweni poolt ei hääleta võiks kahtlusalusteks lugeda.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 10:06:50

Algne postitaja Ants
Kõik, kes Raweni poolt ei hääleta võiks kahtlusalusteks lugeda.

See on küll väga halb lause. Kuna praegu on raweni ahjuminek suht kindel, siis ei ole teistel mahvialiikmetel raske tema poolt hääletada. Samas võib külaelanik meist erinevalt arvata ja pidada kedagi teist kahtlaseks. Nagu nt mina eile hääletasin mirrori asemel jmskannsn-i.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 10:10:24

Ma tahakski sellega välja meelitada mängijaid, kes rawenit kaitsma kipuvad. Raweni süü suures osas kasvas minu meelest mirrori kaitsmisega.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 10:55:18

Algne postitaja Jmskns69
Mina arvan, et Rawen on kergelt rumalavõitu tavaline külaelanik (kui oleks erirollid kahtlustaks lausa narri osa mängimist), kes õnnetul kombel saatuse hammasrataste vahele on jäänud tulenevalt isiklikust agarusest.

Jätan oma hääle DD-le.

Samas nõustun selle arvamusega, et Raweni surm teeks pildi oluliselt selgemaks. Ja kui ta paha on siis vast peaaegu lõpetab ka mängu.

Kas see ongi kogu 21 Maffia mängu kõige lollim postitus?

1)"Ma arvan, et Rawen ei ole paha, sest ta on loll (miks?)"
2) "Raweni surm annaks külale kõige rohkem infot.
3) "On võimalik, et kui Rawen sureb ära ja on maffia, siis on mäng pm läbi ja küla võidab"
3) "Hääletan Don Digimon"

Lendasid selle peale ülihelikiirusel mu "kindlad head" listist välja. Nüüd siin üritad veel raweni pealt rongi ka maha ajada.... aga samas ma ei saa aru, kas sa lihtsalt ei oska mängida või sa oled paha.

Ma riskin tegelt väga palju sellega, et kui Rawen ei osutu maffiaks, siis kõige tüüpilisem maffia mängia arvab, et selleks olen järelikult mina. Kuigi mitte ükski maffia ei võta kunagi nii konkreetset inimest sihikule üle mitme päeva, vaid on pigem flexible häältega liikumises.
Õnneks ma ei pea selle pärast muretsema, sest Rawen on paha,

Kaupo see on küll äge, et sa kirjutad, aga 3 wordi lehekülge on nüüd natukene overkill ja pole enam äge. Omaette vajalik oskus on suurt infot väiksemal mahul edasi anda - try it.

Ma võin ju veel paar Rawenit süüdistavat tsitaati veel välja käia:

Tsiteeri
Hea töö Mhe. Sa räägid end rohkem sisse. Arva, keda hakatakse lõikuma peale minu surma?
Rawen pole kunagi mind süüdistanud maffias olemiseks, kuid järsku ütleb, et ma räägin end veel rohkem sisse. Ei ole loogiline

Tsiteeri
Kas sa oled politsei, et tead, et Kaupo, Mi-Go ja jmsnk on head?

Ei, sest jott oli politseinik? Ja iga pulsiga olend teab, et Kaupo ei ole Maffia - või sa kahtled selles?

Tsiteeri
Üldiselt võiks rohkem maffiat mängida, mitte täringuid veeretada.

Rawen teab väga hästi, et see on väga maffia mängimine, mitte täringute veeretamine - eriti praegu toimuv. HÄMA

Tsiteeri
Mi-go - Kõige vaiksem ja kasutum mängija ja väga suure tõenäosusega maffia.

Pärast 3 päeva mängimist, küla poolt maffia maha hääletamist ja mitukümment postitust hiljem parim, mis sa oskad öelda, on "Ta on väga suure tõenäosusega maffia, sest ta on kõige vaiksem"

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 10:55:23

Tänane seis on palju parem kui eilne! Üks maffia maas, kaks kindlat külaelanikku teada.

Pluss ma räägin teile, et esimese päeva maffia koondumine Paraski tapmiseks oli totaalne läbikukkumine nende jaoks, aga vähemalt juhtis see meid edukalt Mirrori jälgedesse.

Ehkki ma tunnistan, et pilti sobitub hästi nii Raweni kui Don Digimoni maffia staatus, siis jätkame klassikaliselt:

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 11:04:47

Rip. Mhe.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 11:05:38

Päris palju juttu on tulnud ¥kindlatest´ headest. 100% on kindlad head ainult:
KKKallikorm
vpl

90% hea on:
Kaupo

Ma ise tean, et olen hea, aga see on mahvia ja kuna on võimalus ka eriti kavalaks ja taktikaliseks mänguks, siis peaksid teised mängijad ikkagi mind ka gramm kahtlustama.

Ülejäänud mängijad:
Mhe
rawen
kristofer
ekvard
Jmnsk
Mi-Go
Don Digimon
Ants

Seega on kaheksa hulgas 3 pahalast.
Ma arvan, et väide, et kristofer ¥unustas´ meelega hääletada on jama. Kas ta võib olla mahvia? Jah!

Mis ma veel arvan? Alustaks sellega, et ma usun, et vähemalt üks Mirrorit hääletanutest on mahvia. See on hea cover ja suur oli tõenäosus, et ta läheb riidale. Eriti, kui rawen peaks ka mahvia olema, sest mulle tundub, et ta oli Mirrori kõrval teine suurem valik. Lõpuks sai küll Jmnsk teisena hääli, aga see on hiljem ja seega ei loe.

Aitäh Mirrorile, et ta viitsis hääletustest kokkuvõtted teha. Ma siis kasutaks neid otstarbekalt.

Päev1
parask - Mi-Go
Ants - rawen
Oompa - Jmskns69
Mirror - Oompa
don Digimon - Robert
Jmskns69 - don Digimon
Mhe - Ants
Ekvard - parask
rawen - don Digimon 2
Robert - don Digimon 3
jott - rawen 2
Mi-Go - rawen 3
KKKallik - don Digimon 4
vpl - rawen 4
Kaupo - sherlock
Mhe - (muudab) Ekvard
parask - jott
kristofer - parask 5
sherlock - don Digimon 5

Mirror – Alguses hääletab Oompat ja hiljem paraskit. Mõlemad head. Rongidele ei hüppa. Palju need tema hääletused ei anna ja DD osas ei anna tegelikult ka midagi, aga natuke häirib see, et ta muutis oma hääle Oompalt paraskile esimesel päeval. See oli muutus, mida polnud vaja teha. Rawen ja don digimon on mõlemad 4 peal ja Mirror teeb sellest mexican standoffi. Seejärel läheb veel paraskile 2 häält ning jmsnk võtab enda oma maha. Ta oli üldse ka don digimoni üks eelnev hääletaja, kes korraks viis tolle häältearvu 3 peale tagasi. Igal juhul on jmnsk hääl selline, mis võimaldaks kellegi teise muutuse korral paraskit veel päästa. Sherlock teeb kohe lükke ja hääletab don digimoni, et viik teha. Ants – parask.

Selle järgi on kõige kindlam hea teiste hulgas jmsnk. Seda juhul kui don digimon on mahvia.

Päev 2 algab Roberti postitusega: ¥Huvitav, et Mirror elus on.´ Huvitav, kas see lause viiski tapalavale?

Päev 2
Ekvard - Kaupo
jott - don Digimon
don Digimon - Robert
Ants - kristofer
rawen - don Digimon 2
Jmskns69 - kristofer 2
Mirror - don digimon 3
vpl - Mirror
KKKallik - kristofer 3
Robert - kristofer 4
vpl - (muudab) rawen 3
Mhe - Mirror
Oompa - rawen 4
Kaupo - rawen 5
rawen - Oompa
Mi-Go - rawen 6
Ants - (muudab) Oompa 3
rawen - (muudab) Oompa 4
Mhe - (muudab) Oompa 5
kristofer - Oompa 7

Päev algab sellega, et neli esimest häält lähevad erinevatele inimestele. Rawen alustab don digimoni rongi, aga loogiline, sest dd oli eelmisel päeval tema suurim konkurent häälte osas. Kaasa läheb Mirror. Hästi huvitav. Vahepeal algab mingi kristoferi rong ja siis raweni rong. Raweni rong on huvitav, sest selle hääletajad on hea-jmnsk-hea-hea-hea-MiGo. Mulle meeldib jmnsk hääl siin ja üldse ei meeldi MiGo hääl.

Päev 3:
Ants > rawen1
don digimon > Mhe
Mirror > don digimon
jott > Mi-Go
jmnsk > Ekvard
jott > ekvard2
jott > Mirror1
jmnsk > Mirror2
Ants > Mirror3
Mhe > rawen2
Mi-Go > Mirror4
ekvard > kristofer
vpl > jmnsk
Kaupo > Mirror5
KKKallikorm > rawen3
rawen > jmnsk2
Mirror > jmnsk3

Lausa 5 esimest häält on erinevates suundades. Siis saab ekvard teise ning seejärel minu algatatud Mirrori rong. Väga meeldib jälle jmnsk hääl. Antsu hääl on ka õigel hetkel hea koha peal.

Miks ma ei hääletanud kohe? Sest see ei luba mahvial endale juba kasutu üle kaalukeele olevat häält anda kindlale surmaminejale. Ma ise jään selleks lõpuks.

Kas siit saab ka mingit järeldust teha? Well. Mi-Go postitused ei meeldi mulle. Ta andis hääle siis, kui tundus, et Mirrori saatus on otsustatud (Kõik läksid rongiga kaasa sel hetkel.) ning palju lauseid ta postituses on ebavajalikud ja vaid justkui alibi tekitajad. Samas oleks ta saanud teha viigi lõpuks, aga kui ta on mahvia, siis ilmselt oleks risk arvestades, et vpl ja KKKallikorm ei hääletanud siis Mirrorit.

Kõige väiksem kahtlusalune on jmnsk, sest ta on teinud alati õigel hetkel õiged otsused külaelanike heaks. Mürki päris ei võtaks, aga ma arvan, et täitsa aus oleks pakkuda seda 75-80%-ga.

Mis eristab jmnsk-d ja Mi-Go'd? Esimesel on alibi suhtes õiged hääletused õigel ajal, teisel õiged hääletused valel ajal ja päris selgelt.

Ants Lahmib erinevates suundades, aga erinevalt nii mõnestki muust mängust on ta postitused olnud küllaltki head. On ka lolle topeltposte, aga mõned lõigud, mis mulle meeldivad:

Tsiteeri
Mulle tundus , et digimoni ja raweni kallal nokkimine oli lihtsalt rändom hülgemöla (imelik nimi vs eelmise mängu pask) ja ma arvan, et me kulutame pigem aega kui sealt mahviat otsime.

Tsiteeri

Mulle tundub, et kui rawen oleks sitane külaelanik, siis Ta ei teeks sellist tabelit ja ei pingitaks nii palju, et teda elus hootaks kui et pigem ajaks taga kedagi mahvialeerist hoolimata sellest, kas ta saaks koksatud või mitte.

Tsiteeri
Ma arvan, et politseinik igal juhul ei peaks välja tulema. Samal ajal oleks tal vajalik tugevalt signaali anda, keda ta on kontrollinud (kui hea, siis tuld kustutama) kui paha siis seda ka kuidagi uue rongiga alustada. Samuti võiksime ülejäänud külarahvas anda nõu politseile, keda kontrollida võiks.

Ta on raweni osas veidi ebastabiilne ka. Mahvia vist hoiaks kindlamat joont.

Mhe Üldse ei meeldi, et ta esimene päev hääletab kahte täiesti suvalist inimest. Teisel päeval on selline hetk, et vpl hääletab Mirrorit, siis võtab maha kui kristoferil on rong ja Mhe annab kohe Mirrorile hääle, millel pole kasutegurit. Samas eelneb Mirrori hääletusele küllaltki pikk tekst, mis Mirrorile küllaltki palju tähelepanu viib. Hiljem lükkab sellegi Oompa peale. Very convinient. Kolmas päev hääletab rawenit. Ilmselt kõige huvitavam hääletusmuster kõigi hulgast. Samas räägib ta küllaltki palju ja enamasti on olnud päris hea jutt.

Kristofer Vaikne ja unustas hääletada. Tema hääletused ja mitte hääletused ei meeldi mulle, sest ta kas ei viitsi mängida või mängib nii, et annab võimalikult vähe infot. Ütleme nii, et kui need, kelle osas on kahtlusi rohkem kui mitte kahtlusi, siis tema on järgmine, kes oksa tõmmata.

Ekvard Esimene päev esimene, kes hääletab paraskit. Järgi lähevad jmnsk ja jott ehk väga nagu ei saa öelda, et tema kuidagi paraski rongis otseselt süüdi oleks. Teisel päeval hääletab mind ja hiljem Oompat. Natuke kahtlane see Oompa hääletus on. Eile hääletas kristoferi. See on veidi huvitav, sest ekvardilt oleks ma oodanud Mirrori rongiga liitumist eelmiste päevade põhjal.

Mulle meeldib selline postitus näiteks:

Algne postitaja Ekvard
Algne postitaja parask

Selles mõttes on sul muidugi õigus nagu ma ka oma kõige esimeses postituses arvasin. Samas hääl jäigi ümber tõstmata, sest ma ei näe, et praegu digimon või rawen suurema tõenäosusega maffiast oleksid. Ja noh, sa panid täna suht Veigot, seega ei ole eriti kahju praegu sinu surmast, ära pane ennast kirja kui mängida ei viitsi(ma eeldan, et see on halva mängu põhjus, sest sa ei ole tegelikult loll). Kui parask on külaelanik, siis homme tasuks ilmselt maffiaid otsida nende seast, kes kindlustasid tema oksatõmbamise või andsid hääle suhteliselt tühja kohta.

Ta mängib minu arust osadel hetkedel väga hästi ja siis mingitel hetkedel on kiire, ei viitsi ja teeb ühe suvalise lause. Postituste järgi 55/45 hea, hääletuste järgi 55/45 paha. Go figure!

Don Digimon Ta poleks pidanud mängima vist.

Kas see peaks olema Eero ülim kavalus, et nagunii selle lause peale ei kontrollita? Ta hääletused on Robert-Robert-Mhe. No ma ei tea, kas mahviana teeks sellised hääletused. Pigem kasutu külaelanik, kes ei viitsi mängida.

Lõpuks siis rawen. Tema kohta peaks eraldi neli lehekülge kirjutama. Tema hääletused on esimene päev Don Digimon (loogiline), teine päev Don Digimon ja oompa (ka loogiline) ning kolmas päev jmnsk. Väga halb hääletus. Umbes selline, mida teeks tüüp, kes teab, et nagunii läheb järgmine päev võlla ja üritab oma kamraadi päästa.

Raweni süüdistuse kaks peamist punkti on, et ta pääses kaks korda võllast ning tema mäng on auke täis ja ebaloogiline. Ta ei mängi kindlasti külaelanike võidu peale. Ta mängib ja palju mängib, aga avalik anarhistlik jama on selle nimi. Kui ta on külaelanik, siis ta ei peaks kunagi enam mahvias osalema. Kui on mahvia, siis teeb ta seda, mida ma ükskord edukalt tegin, et ajan nii palju mula suust välja, et keegi enam ühel hetkel ei usu, et ma mahviana nii palju rääkida viitsiks.

On ta siis mahvia või mitte? Pigem jah!

Suure tõenäosusega mitte:
jmnsk

Mahvia edetabel:

rawen 75/25
Mi-Go 70/30

Mhe 55/45
kristofer 50/50
Ekvard 50/50
Ants 45/55
Don Digimon pigem ei
jmnsk suht kindlalt ei ole

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 11:40:20

Kaupo sa unustad ära ka Mirrorit arvesse võtta:

Mirror hääletab esimesena Oompat, sest uus. Kokkusattumuslikult sama, kellele rawen rongi pöörab hiljem ning ka sama argumendiga.

Seejärel kirjutab, et ta ei saa aru, miks Raweni vastu rong.
Tsiteeri
"Pigem on natuke kahtlane see rong, mis tema vastu tekkis."

Hiljem ütleb, et Mina ja Kaupo oleme kahtlased, sest hääletame rongist väljaspool. Seejärel:
Tsiteeri
, mis annab veidi rohkem menesekindlust, et lisaks mulle ja kaupole on a just nimelt Ants hea.

Siis kiirelt vahele üks raweni postitus, kui Mirror oli tule all:

Tsiteeri

Mina ootaks heameelega, mida don Digimon räägib ja miks ta nii hääletas.
Oletame, et ta ongi politseinik ja kontrollis öösel Mhe. Siis näiks tõesti Mirror paha olevat, kuna ta hakkas kohe don Digimoni põmmutama.

Kui täna läheb Mirrori lõikumiseks ja tuleb välja, et ta on paha, siis võiks olla ka ju Mhe.
Sel juhul don Digimon sureb öösel ja järgmine päev võib Mhe oksa tõmmata. Kui don Digimon ei sure öösel räägib see väga palju Mhe kasuks.

Kui Mirror osutub heaks, peaks pilgud ennekõike pöörama jotti ja ta sabaraku Jmskns69 poole, kes liiga kiiresti rongi peale hüppasid.
Minu hääl oleneb suuresti täna sellest, mida don Digimon räägib.

Mis on ju ilmselge "Ma ei taha Mirrori rongiga kaasa minna, aga kui ta ikkagi sureb, siis süüdistame hoopis järgmist head." Siinne argument, et "Kui mirror on paha on ka Mhe" on täiesti õhust võetud.Küll aga mugavalt tõi ka Mirror enne mind väga õhust kahtlusaluseks.

Üks minor mirrori ja raweni koostööle vihjav stiilinäide ka:.

Mirror:
Tsiteeri
Kirjutan natukese aja pärast pikemalt ka.

Rawen teeb vahepeal 4 postitust. Keskmine külaelanik Rawen oleks sellise postituse peale leili läinud

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 11:42:15

Suure tõenäosusega surevad KKKallikorm ja vpl enne mind öösel, aga juhul kui ma homset päeva ei näe, siis Mhe ja Mi-Go oleks minu järgmised targetid.

See, kas rawen on mahvia, see üldpildis palju ei muuda. Kui on külaelanik, siis võib kogu ta juttu eirata ja võtke pea ka maha lisaks ja kiskuge neljaks. Värdjas! Kui on mahvia, siis tuleb nagunii ta juttu eirata ja kuna seda on nii palju, siis ei tasu sealt teisi mahvialiikmeid ka otsida.

Mi-Go suurim viga on see, et ta ei räägi ja kõik ta teod on tehtud siis, kui temast palju enam ei sõltu. Näeb kahtlaselt välja nagu endale alibi tegemine tühja koha pealt. Vaadates tänaseid postitusi, siis küllalt efektiivselt, sest nii mõnigi kipub teda välistama. Kui ta on tõesti külaelanik, siis tema väga vaikne ja vähene tegevus on halb mäng.

Mhe ajab palju juttu suust välja ja nii mõnelgi korral ka täiesti adekvaatset, siis vahel jääb jutust mulje kui forsseeritud tekstist, mida on meelega paisutatud. Ma eeldaks, et alati on üks mahvia, kes palju räägib. Kui rawen ei ole ja mina ka ei ole, siis kes veel...

rawenit hääletan, sest teda ei saa jätta enam hääletamata.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 11:44:49

Algne postitaja Mhe
Kaupo sa unustad ära ka Mirrorit arvesse võtta:

Mirror hääletab esimesena Oompat, sest uus. Kokkusattumuslikult sama, kellele rawen rongi pöörab hiljem ning ka sama argumendiga.

Seejärel kirjutab, et ta ei saa aru, miks Raweni vastu rong.
Tsiteeri
"Pigem on natuke kahtlane see rong, mis tema vastu tekkis."

Päevad on erinevad. Mirror on ainus, kes esimesel päeval Oompat hääletab. Selles osas on isegi imelik, et rawen teisel päeval on ka just esimene, kes Oompat hääletab. See räägib minu arvates räigelt raweni kasuks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 12:01:09

Miks mhe nii halvasti mängib?

Sa ju tead, et kui ma olen hea ei ela sa järgmist päeva üle. Kui ma olen paha, siis sul on kõik hästi onju.

Kui sina oled paha siis sa võid ükstapuha mis sousti ajada. Aga kui sina oled paha ja mina olen paha, siis sa ei võtaks mu kallal.

Ma saan aru et ma olen pealmine kahtlusalune lihtsalt sellepärast, et ma olen kahtlane.

Seda et teil mingeid konkreetseid küsimusi oleks, miks ma mingit asja tegin, seda ei ole.

Aga õnneks ma olen külaga päri, et minu surm toob palju tõtt päevavalgele.

Kahju ainult, et kõige rohkem lärmavad kaupo ja mhe, kuigi küla peaks tegema nii nagu vpl ja kkkallik arvavad.

Ok mitte nagu kkkallik sest ta on vist autist.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 12:04:23

Vpl arvas muide ka, et rawen ahju wink

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 12:15:09

Jah aga ta ei arva et ma olen paha. Mitte nii kindlalt kui mõni teine.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 12:23:48

Ma pole ka kindel, et sa 100% paha oled, aga sind ei saa kuidagi kontrollimata jätta, sest esiteks need hääletusrongide muutused ja see, mis su suust tuleb on paras okse.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 12:25:53

Üldiselt ma arvan ka, et raweni pahaks osutumise tõenäosus on selline 60-40 ehk üldse mitte kindel, aga samas ma ei saa külaelanikuna ka kedagi teist hääletada, sest erinevalt eelmisest mängust on minu jaoks kahtlaseid mängijaid praegu üsna minimaalselt ja kui valesse kohta suunatud hääl annaks maffiale võimaluse rong käima panna, siis ma oleksin järgmine mineja ja mäng oleks läbi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 12:34:01

Nimeta 3 okset.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 12:47:57

Suht fair point. hakkasin tagantpoolt ettepoole lugema ning leidsin need:

Algne postitaja rawen

Algne postitaja rawen
"Õu mis täna teed?"
"Ma ei tea. Mängin maffiat. Olen politsei. Oh süüdistaks esimese asjana rawenit. Aga kontrolliks öösel hoopis KKKAllik't. Oh näe ta on hea. Küllap ta positab midagi ägedat nagu - rawen: lihtsalt selleks, et hääl oleks pisut efektiivsem."

Algne postitaja rawen
Tsiteeri
Sa oled täielik lambapea

Sorry, aga Mirror veenas, mind, et ta on pigem hea. Ta ei ole sellist tüüpi, kes väga lihtsalt solvangutele langeb, kui pole piisavalt põhjust.

Samas edasi nagu väga ei olegi midagi kurta su tekstide üle. Siiski ma vist eeldaks, et pigem sina oled mahvia kui don digimon. Raske uskuda, et keegi kolmest esimesel päeval rongis olnust ei ole mahvia.

Ma võiks ka olla Mhe ja Mi-Go rongil täna, kui keegi mingi loogilise teooriaga välja tuleb.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 13:07:18

Nõustun et esimene ja teine punkt ei andnud midagi mängule juurde, vaid olid mu enda ego tõstmiseks, et kui küla kaotab, siis ma saan näidata kui loll politseinik oli ja mängu küla jaoks perse keeras.

Mida head on kkkallik arutlenud? Hääletab nigu lammas koos teistega ja mängu lõpus võib valesti hääletada. Õnneks ta ei näe mängu lõppu.

Ma ei ole kunagi näinud mirrorit tableflippimas. See kui ta laskus sõimlemisele tekitas kahtlust.

Kas mi go hääletas eelmine päev Mirrori poolt?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 13:50:55

Kui Rawen osutub mitte maffiaks, siis ta on kohutavalt halvasti mänginud, sest need argumendid, mis ma välja toon on kõik arvestatavad ja ma ei aja mulli + rawen kaitseb ennast väga halvasti.

Näiteks su kogu defence toetub sellele, et

Tsiteeri
Seda et teil mingeid konkreetseid küsimusi oleks, miks ma mingit asja tegin, seda ei ole.

aga on ju! Sa väga spetsiifiliselt ei läinud Mirroriga kaasa, Mirror ei läinud sinuga kaasa ja teie hääletusmustrid on justkui identsed, millal te läksite Oompa kallale ja kudias te lähete Don Digimoni kallale.
Ainukene kahtlane asi on see, et kui te oleksite mõlemad maffiad, siis rawen oleks pidanud lõpuks Mirrori rongile pidanud minema, kui ta naguniigi surnud oli, et endale alibit toota, aga vaadates senist mängu, siis ju te ikkagi üritasite rongi rööbastelt maha ajada.

Kui rawen osutub heaks ja küla selle peale mind oksa tõmbab, siis laske käia, aga see näitab küla kollektiivset oskust mitte näha suuremat pilti.

Lugege nüüd seda mõttekäiku hästi hoolega:

Kui ma oleks maffia, siis ma tean, et Rawen on hea. Miks kuradi pärast ma võtaksin endale nii suure sihtmärgi, kui rawen on naguniigi juba nii suure rongi osaline. Ta oleks mängu kestel naguniigi oksa tõmmatud ka siis, kui ma ei oleks nii palju häält teinud. Maffial ei ole kasulik kedagi räigelt süüdistada, kellel on naguniigi rong all juba! Ma oleksin justnimelt tasakesi lihtsalt raweni rongiga liitunud ilma endale tähelepanu tõmbamata.

Olgu kuidas on, aga kahtlemata annab raweni tapmine külale kõige rohkem informatsiooni.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 14:00:38

Ma tõin välja põhjuse miks ma ei läinud kaasa? Kui ma oleks paha oleks ma jaanust teinud, tubli töö, kaupo öelnud, ja mirror hääletamud.

Veel küsimusi?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 14:08:56

Kas sa hakkasid homseks alibit otsima, et järsku arvad et on võimalus, et ma olen hea?

Samas kui sa enne ütlesid et ma olen 100% paha.

Aga mina küll usun, et sa oled hea sest sa seda ju toonitasid vähemalt kahel korral. Ausalt

#häma

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 14:12:50

Põnev, et sa ka jätkusuutlikult ainult minu kallal nokid, kuigi ma pole sinu vastu hääletanud ja ei ole väga sind süüdistanud pahas olemises. Seda on teinud don digimon ja kaupo, kellele sa ei ole vastanud.

Ma lihtsalt tõin välja asjaolu, et sa sured järgmine päev.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 14:15:15

Seal on mitu erinevat põhjust, miks maffiana sa ei teinud "tubli töö hääletan:mirror" 'it.

1) Mirroril polnud sel momendil nii tugevat rongi - äkki saame veel päästa
2) Kaupo ei olnud mingi ment, et ta nüüd kindlalt teab, et Mirror oli paha - tal oli lihtsalt arutuskäik, mis baseerus sellel, et Mirrori jutt on andnud 0 informatsiooni. See polnud nii põhjapanev, et nüüd selle teksti peale on 100% Mirror surnud
3) Hoida hääled eraldi - kui Jmnsk osutub ka maffiaks vms, siis justnimelt, et üksteisest kahtlusi eemale viia, siis sa ei tee samamoodi nagu teised maffia liikmed.
4) Sa ei tajunud tol momendil ära, et see oleks vajalik olnud

See ei ole nüüd mingi argument, et kuna sa ei teinud nii siis järelikult sa ei saa olla maffia.

Mitte keegi ei saa kunagi öelda, et keegi teine on 100% paha. Ma arvan, et ma olen kõikidest mängijates kõige rohkem veendunud, et sa oled paha. Ma arvan, et tõenäosus on ca 90%. Kui peaks juhtuma, et ma eksin, siis jah on vaja ka teadvustada, millepärast ma sinule rongi tekitan, et küla nüüd ei flipiks ära selle offchance peale, et sa ei olegi paha.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 14:34:16

Tsiteeri
Ma riskin tegelt väga palju sellega, et kui Rawen ei osutu maffiaks, siis kõige tüüpilisem maffia mängia arvab, et selleks olen järelikult mina. Kuigi mitte ükski maffia ei võta kunagi nii konkreetset inimest sihikule üle mitme päeva, vaid on pigem flexible häältega liikumises.
Õnneks ma ei pea selle pärast muretsema, sest Rawen on paha,

See lause kõlab küll pigem 100% kui 90%.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 14:38:45

Aga tänud. Sa tõid mu poindi ilusti välja. Ei saa eeldada, et keegi on 100% paha. Ma ei teinud seda ka Mirrori puhul.

Miks kogu küla teeb, siis seda minu puhul?

Nagu eelnevalt ütlesin, siis sulle ja Kaupole meeldib nokkida kõikide lauseid.

Mille poolest on näiteks jmsnks69 postitused vähem hämamised, kui minu omad?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 14:52:19

See kui häma on jmsnk postid selgub pärast seda kui me oleme teada saanud kas sa oled maffia või mitte.
Sinu surm annab kõikide teiste kohta kõige rohkem informatsiooni - meil on 2 päeva rongi andmed kes sind päästis ja kes mitte. Ühegi teise inimese surm ei annaks meile nii palju infot.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 15:21:09

No proof. Call bs.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 15:41:12

Tsiteeri
See kui häma on jmsnk postid selgub pärast seda kui me oleme teada saanud kas sa oled maffia või mitte.

Ei. See on halb vabandus, et seda mitte teha. Sa võid arutleda nii , kui ma oleks paha ja nii, kui ma oleks hea.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 16:19:56

Ma enne natuke lahmisin tegelt ja hääletasin mi-go, sest ta on kõige vähem postitanud ja hääletanud rawen, mirror, rawen.

Keegi elusolijatest pole teda hääletanud. Vaid surnud parask naljaviluks ja jott.

Nüüd lugesin postitused läbi ja leidsin palju nõustumist, faktide korrutamist:

Tsiteeri
Tänane seis on palju parem kui eilne! Üks maffia maas, kaks kindlat külaelanikku teada.

Pluss ma räägin teile, et esimese päeva maffia koondumine Paraski tapmiseks oli totaalne läbikukkumine nende jaoks, aga vähemalt juhtis see meid edukalt Mirrori jälgedesse.

Ehkki ma tunnistan, et pilti sobitub hästi nii Raweni kui Don Digimoni maffia staatus, siis jätkame klassikaliselt:

Täpselt nagu Mirror.

Ma arvan, et järgmine paha on hoopis ekvard. Kaitseb tungivalt mind nagu Mirror tegi. Paneb väga turvaliselt hääle minu peale süütu nägu ees. Ei ole kordagi teksti sees maininud Mi-Go't.

Kolmanda paha suhtes ei suuda otsustada.
Tahaks öelda Mhe, aga ta on mängib väga hüperaktiivselt.

Olen Antsu ja Kaupo vahel.
Minu viimased sendid.

(Uuendan oma tabelit. Kui keegi mu tabelit oskab lugeda, siis sealt võib äkki ühe paha kindlaks teha. Kui mitte, siis ma löön seda tabelit jalaga ja söödan hamstritele).

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 16:28:21

Miks ma enam jmsnkit ei kahtlusta on see, et ta vabandus oli ikka nii loll, et paha ei suudaks seda välja mõelda.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 16:32:05

Kui Rawen osutub pahaks, siis tema Mi-Go hääletus võib olla just n-ö mõeldud pääsetee maffiale Mi-God "heana" maha müüa. Ei usu, et see topeltbluff on.

Ootan huviga juba seda järgmist päeva.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 17:01:32

Mulle tundub pigem alibi loomisena konflikt mhe-ga. Mi-Go puhul on see natuke liiga obvious. Aga sõltumata sellest, mis rawenist saab hoidke avatud meelt ja arvestage, et kindel teadmine on ainult mahvial.
Aga tunnen juba surma lähenemas, külarahvas, olge tublid ja võidelge võiduka lõpuni.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 18:31:11

Õhtust!
Ma väga vabandan, et ma ei ole piisavalt palju mängu panustanud. Foorumimaffias on minu jaoks väga keeruline erinevaid teooriaid välja mõelda, sest inimeste nägusid ja reaktsioone ei ole näha ning hästi palju sõltub sellest, kui palju inimesel parajasti aega on. Seega on väga raske öelda, kas näiteks vaikimine on strateegiline või sõltub sellest, kui palju inimesel parajasti reaalselt aega on. Samuti on raske öelda, kas palju kirjutajad on pigem head ehk püüavad aidata või halvad ning püüavad segadust külvata. Ning kas maffia on pigem motiveeritud rohkem postitama, sest on põnevam ja suurem vajadus tõestada, et ta on hea, või pigem vaikivad, et ennast mitte sisse rääkida. Selliseid juhtumeid, kus inimene kas ennast konkreetselt sisse räägib või teda sisse räägitakse, tuleb pigem harva ette.
Aga kuna tundub, et mind kahtlustatakse eelkõige seetõttu, et ma ei anna piisavalt infot oma mõtete kohta, siis palun:
- Vpl ja Kkkallik, politsei poolt kontrollitud, kindlalt head.
- Rawen - reaalselt on väga raske aru saada, kas ta mängib heade või pahade poolel, sest tema jaoks on seal väga õhkõhuke piir ja kõige olulisem tundub olevat ise mängu jäämine. Iseenesest Rawen on hea mängija, aga tema prioriteedid võivad mängu sassi ajada. Praeguses mängus ma viitan sellele esimesele sündmusele, kus maffia kogunes Raweni või Don Digimoni päästmiseks Paraski vagunisse ning kuna Paraski hääletajate eesotsas oli ka Mirror, kes oli ka maffia, siis on väga loogiline, et tegemist on tähelepanekuga, mida ei tohi unustada. Seetõttu olen ka mina tema vastu hääletanud.
- Don Digimon - üsna emotsionaalne mängija, kelle keelepaelad lähevad valla, kui teda süüdistada. Tema on üks nendest, kelle puhul ei saa aru, kas ta kirjutab see mäng vähem seetõttu, et ta ei ole enam maffia ja on igavam, või tal on vähe aega. Täiesti reaalne võimalus on see, et minu süüdistused Raweni vastu on alusetud ning see, kelle pealt hääli Paraskile suunati, on pigem tema. Üsna kahtlane seega.
- Kristofer - väga vaikne, st veel vaiksem kui mina. See võib olla strateegiline. Lisaks oli tema üks neid sõpru, kes Paraski rongile hüppasid, seega minu kahtlusaluste hulgas on ta üsna kõrgel kohal.
- Jmskins - mina absoluutselt ei välistaks teda kahtlusaluste seast. Tema oli teine inimene, kes hüppas Paraski rongile ning ehkki on tillukene teoreetiline võimalus, et ta oli lihtsalt segaduses linnakodanik, siis päris realistlik variant on ka see, et maffia leppis omavahel kokku, et hääletatakse Paraski vastu ning Jmskins tegi lihtsalt otsa lahti.
- Mhe - on teinud täiesti mõistlikke sisukaid postitusi ning kõhutunne ütleb, et ta on pigem hea.
- Ekvard - argumente ei ole, aga kõhutunne ütleb, et pigem hea.
- Kaupo - tundub küll hea, hoolimata sellest, et ma talle kahtlane tundun, aga ma saan ka aru, et ma tõesti ei ole jõudnud paljusid inimesi kommenteerida. Aga nii põhjaliku postituse peale mina küll usun, et pahana ta võtaks vähe lohvkamalt ette selle projekti.
- Ants - nomaitea, ta hüppas Paraski rongile üsna hilja, seega võiks teda kahtlustada, aga mõned seltsimehed on veel kahtlasemad, nii et esimeses etapis ma teda oksa ei tahaks tõmmata.

Mis puutub minu käitumisse, siis mina hääletasin absoluutselt Mirrori poolt. Kui ma oleks olnud pool tundi varem arvuti taga, siis ma oleks tema vastu hääletanud juba pool tundi varem, aga kahjuks seda ei juhtunud. Raweni vastu ma hääletan seetõttu, et ma tõesti arvan, et ta on kõige suurema tõenäosusega maffia, mitte et ma püüaks vähe infot anda või jälgi segada. Jätan ka praegu oma hääle samaks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 19:17:51

Hääletan:Rawen
sest piilupart on rongi juht

Re: Mahvia 21 mänguthread - 21.12.2017 19:47:18

Ei saa eepost kirjutada, olen tööl.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 03:19:11

Suri rawen. Külaelanik.

Öö.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 03:26:16

Öösel suri vpl. Külaelanik.

Päev. Lõpeb seekord veel 22:00.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 03:46:01

Patsile
[Linked Image]

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 03:48:46

Ma eelistaks Mhe maha löömist! Mi-Go ka valikus mul. Don Digimonist esialgu hoiduks, aga nüüd on tal rohkem kahtlust kui enne.

Õhtupoole käin tekstidest selle pilguga üle, et rawen oli külaelanik ning kas mu kahtlused sellega muutuvad.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 06:32:35

Jamh. Väga halb mäng rawenilt - taaskord.

Ei oskagi nüüd öelda. Mi-Go eilne postitus oli ju paljugiütlev ning ei saa teda strateegiliselt vaikseks mahviaks nimetada. Kristofer pole piuksugi lausunud samas.

Mhel on õigus, et see et rawen oli külaelanik tõstataks ilmselt tema ja ka minu vastu, arvestades kui agresiivne olin eile raweni vastu, kampaaniat.

Mis meie teine alternatiiv on kui Kaupo loogika eksib? Kas on mingi võimalus, et Mirror ohverdati ja Kaupol on ülimalibi sellega? Ilmselt vähetõenäoline kuid siiski. Eelmises mängus Ekvard hakkas umbes nüüd meisterdetektiivina inimesi sõeluma. Arvestades tema postituste hõredust siiamaani - ootaks aktiviseerumist rohkem.

Hetkel ei oska kuhugi häält anda.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 07:29:04

Nojah, Pats tegi jälle Patsi, kõik hääletasid ta välja ja nüüd peksavad pead vastu seina. Traditsiooniline. Me vist praegu üle ühe korra eksida ei tohi, sest meid 9 alles ja 3 neist on maffiast. Üldiselt peaksime minu arvates täna lähtuma sellest, et Kaupo ei ole maffiast. Kui ta on, siis on niikuinii suhteliselt perses.

Eilsest päevast mõned mõtted:

Ma tean, et ma olen hea.

Digimoni hääl lõpus Mhe pihta on väga kahtlane, tundub nagu alibi loomine.

Mhe juhtis minu meelest kampaaniat Raweni pihta liiga agressiivselt selleks, et ise maffiast olla.

Oletame, et Kaupo on hea, sest ta teeb jälle oma tabeleid jms, mängib üsna sarnaselt nagu alati. Lisaks ei süüdista ta tabelis mind esimeses järjekorras, mida minu meelest maffia praegu tegema peaks, sest ma panin alguses räigelt pange.

Mulle tundub Mi-Go jutt päris loogiline ja ta kahtlustatavad on tegelikult minu omadega väga sarnased. Samuti nagu Kaupo puhul, kui ta oleks maffiast, siis tal oleks olnud kasulik oma jutus ka mind süüdistada, sest mu hääletused on olnud, noh, halvad.

Kristofer, igasugune loogika ütleb, et ta on maffiast. Samas sisetunne ütleb, et keegi ei teeks maffiana nii lolli mängu.

Jaanuse pihta pani Mirror oma rongihääle enne suremist. Minu silmis teeb see ta suhteliselt kahtlaseks, eriti arvestades, et Mirror oli selleks hetkeks juba suhteliselt alla andnud ja seda häält eriti ka ei põhjendanud.

KKKallik on 100% hea.

Ants ei tundu mulle mitte ühelgi põhjusel kahtlane, aga sisetunne ütleb, et kui kristofer ei ole, siis tema on.

Seega ma praegu keskenduksin järgnevale kahele mängijale:

Digimon
Jmskns69

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 09:14:38

Enne kui ma sellesse clusterfakki süvenen, ütlen siis et ma peaks hääletama täna nii nagu kkkallik, et ühel kindlal heal on 2 häält

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 09:32:29

Algne postitaja Mhe
Enne kui ma sellesse clusterfakki süvenen, ütlen siis et ma peaks hääletama täna nii nagu kkkallik, et ühel kindlal heal on 2 häält

Aga kui ta sind hääletab?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 10:31:47

Mida kuradit?
Tsiteeri

Ants: mängustiil ja arvamusavaldused pigem külalikud. Tõstatas oma tänases postituses küsimuse, mis mindki kiusab – Kas Mirror ja Kaupo võisid mirrori avastamisest ja poomisest ilusa näitemängu teha külarahva jaoks. Ma arvan, et kui Kaupo on paha siis need kaks mängijat on selliseks liigutuseks võimelised, kuigi see vast on vähetõenäoline (ja kui tõsi siis aplausi väärt).

ja siis

Tsiteeri
hääletan Ants

kui sa tahad segadust tekitada siis see sul õnnestub? Me otsime mahviat, kui sul on mingi põhjus miks minu poole näpuga näidata siis kirjuta seda, mitte ära ütle et ma olen pigem külaelanik ja siis kirjuta hülgemölana kudas Kaupo sinust ette jõudis millegagi!

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 10:50:37

ma ei ole paha, ma olen külaelanik.

Ma ei lähe närvi selle peale et sa mind süüdistad.
Sa kirjutad, et ma olen külaelanik sinu silmis. Kõige esimese asjana enda sõnumis. Ja siis sa hääletad minu vastu? See pole loogiline. See pole seletatav. Kui sul on mingi teoreem/sisetunne siis vinge, oled rohkem kui mina suudan mõista. Siin aga on teised ka. Seleta palun siis lahti, miks sa panid minu pihta hääle.

Ma ise ei andnud häält, sest minu jaoks oli väga ootamatu, et rawen ei olnud mahvia ja kuna mul endal hetkel ei ole teist lähenemisnurka, siis ma ka ei tahnud turmtuld suvaliselt kuhugi anda (midagi milles sina ilmselgelt probleemi ei näe)

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 12:05:46

See oli kõige lollim postitus maailmas, vabandan teiste ees et ennem kirjutasin et jsmkns69 mingid supervõimed võivad olla...

Kui sa lugeda ei oska, siis sa kas meelega otsid praegu mahviana kust tuld alustada või oled lihtsalt loll. Ma ei arva et sa oled paha senise mängu tulemusena, seega sulle häält hetkel ei pane.

Palun keegi teine rääkige nüüd midagi

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 13:23:08

Esiteks rawen oleks saanud niiiiiiiiiiiii palju paremini ennast kaitsta, aga igasugune kaitsekõne läks retoorika,demagoogia ja üksikargumentide välja noppimisele ja nende ründamisele, erinevalt eelmistest mängudest, kus sa oled kaitsnud ennast läbi loogika. Ise mängisid ennast külale kätte ja ise surid. Oleksid pidanud ette nägema juba 2. päeval, mis suga juhtuma hakkab ja vastavalt sellele oma hääletust ja argumente mudima. 1/10

Aga olgu mängime siis edasi. Kogu mu eelmine teooria läks vett vedama. Nullist jälle siis...
Kaupo ei ole minu silmis 100% puhas, küll aga ei ole mõtet seda rongi hetkel forceda.. Ma arvan, et kui nad oleksid selle kokkumängu teinud, siis .. mulle jääb mulje, et nad oleks seda teistmoodi kuidagi teinud..

Ants ei ole samuti mu radaril hetkel paljuski peamisel põhjusel, et Mirror üritas talle kahtlust luua, kui ta veel ise rongi all ei olnudki. ("Ma ei ole väga kindel, kas DD on paha (sest arusaamatu möla, jne), aga kui DD oleks paha, siis oleks Ants päris hea kandidaat teiseks pahaks.")

Kristofer - No rsk ma ei usu, et paha sellise jutuga:
Tsiteeri
Või kui väga ilusti palute jätan täna siis meelega hääletamata ja suren koos Raweni ja homme tõmbate DD oksa. (lausa üks vähem päev kuluks selle idee teostamiseks)

Mi-go - Minu meelest mängib täpselt samamoodi nagu eelmine kord, kui maffia oli. Ei kirjuta miskit uisapäisa, hääletab üht inimest ja ei muuda oma häält ( Kõige vähem hääli vahetanud inimene mängus!) ning käib rongidega kaasas. Lisaks Mirror ei maininud mitte midagi Mi-go kohta sel ajal, kui ta elus oli. Samas tema kasuks räägib see, et ta siiski andis päris olulise hääle Mirrorile..

Ekvard - Samuti oli eelnevates mängudes rohkem konkreetsem ja sisukam, kui see mäng. Mul näiteks jäi kummitama see lausse päeva alguses:
Tsiteeri
Mis on meie plaan juhul kui rawen ei ole maffia?
- Miski mida ka mina ütleks, kui ma maffia oleks.. samas suht nõrk argument ma tean.

Ma ei tea ma hääletaks siis hetkel Mi-go ja siiski, kui just KKK ei kavatse mind hääletada, siis keda iganes ta hääletab ma nõus häälega kaasa minema.

Hääletan: Mi-go

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 13:36:35

Ma olen nõus Mhega.

Arvestades Raweni postitust selle kohta, et maffiad on võimalikult vähe hääli jaganud erinevate mängijate vahel (täpsemalt saab lugeda eelmisest Mhe postitusest ja Raweni kirjadest, teame ju nüüd et ta oli hea ja see polnud tehtud mingi suitukatteks maffiale), siis kuna Mi-Go on seda väga vähe teinud panen ka sellele rongile oma hääle nüüd.

hääletan: Mi-Go

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 13:47:36

Ma loodan, et ma nüüd pekki ei keera seda mängu ning maffja-algatatud rongiga kaasa eijookse.

Kui kindel hea kkkalllllli,kkk arvab miskit muud ja hääletab kedagi mud, siis olen n6us tema häälega koonduma, kui see ei ole minu pihta pandud.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 13:56:07

Algne postitaja Mhe

Ma ei tea ma hääletaks siis hetkel Mi-go ja siiski, kui just KKK ei kavatse mind hääletada, siis keda iganes ta hääletab ma nõus häälega kaasa minema.

Kui kindel hea kkkalllllli,kkk arvab miskit muud ja hääletab kedagi mud, siis olen n6us tema häälega koonduma, kui see ei ole minu pihta pandud.

Wow lihtsalt wow, ma hakkasin mõtlema, et peab rongiga kaasa minema, aga kas mul on tõesti nii palju hääli võimalik muuta?
See paneb juba mõtlema, keda hääletada....

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 14:21:31

Kallid kaasmängijad, mul hakkab paari tunni pärast puhkus ja siis ma olen valmis panustama mängu kogu ihu ja hingega.
Palun ärge tapke mind ära sellepärast, et ma olen olnud vaikne. Me oleme juba päris mitu head külaelanikku kaotanud seetõttu, et nad ei mängi eriti hästi ega kaitse ennast piisavalt veenvalt. Ma väga proovin mitte samasse auku astuda ja külaelanikele mängu maksma minna. Meil ei ole väga palju võimalusi enam mööda panna, sest kolm maffiat on endiselt mängus. Mina olen hea ja palun ärge tapke mind ära!

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 14:30:58

Hääletan: kristofer
sest, ta järgmine postitus on tõenäuliselt Mi-Go rongile minek ja lausega: "Rattad tegid ra-ta-ta, ra-ta-ta ja ta-ta-ta ".

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 14:36:33

hääletan : kristofer

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 14:38:27

Arvan et see on vale otsus sest mitte kunagi pole veel maffia liige palunud ennast oksa tõmmata...

Hääletan: kristofer Aga loodan et rong läheb mujale päeva jooksul. Mi go on parem variant.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 15:04:56

Fine, ei ole eriti õnnelik selle hääle üle, aga vähemalt 50-50 ðanss on olemas. Hääletan: kristofer

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 16:09:44

Kurat, kkkkallik, 2ra seda nyyd pekki keera.

Ja kuigi ma yleeile mhe-d h22letasin, siis tema toodud argumendis on ka pointi. Isegi juhul kui mhe osutub maffjaks.

Mu.le tundub, et mi-go viimane z6nav6tt oli viimase hetke meeleheitlik pyyd silmusest p22seda.

Hääletan: kristofer,
sest ma lubasin supporida ainukest kindlat head.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 16:23:41

Ma hetkel ei suuda (saa ja oska) väga hästi kaitsta ja kui prooviksingi siis väga see asjaolu ei muuda...
Seega lootke parimat homsest smiley
Ja KKK edasi läheb:
Hääletan: Kristofer
Aga siin rongi peal, kas sa tead, kes on siin?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 17:06:51

Tahaks praegu pead vastu seina peksta. Kui kristofer päriselt maffiast on, siis muidugi nii lolli mängida oleks päris geniaalne strateegia.

Hääletan: don digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 18:01:15

Nii. Ma nüüd "ärkasin", aga kaon varsti jälle ära mõneks ajaks. Loodetavasti jõuan veel napilt enne kümmet tagasi. Alustan siis seisu kirjeldusest.

Asi on halvasti. see, et kaks korda oli raweni rong ja ta sealt maha sai teise inimese kasuks, see oli tuul mahvia veskile. Seda, kas nad tegid seda ise, seda hakkan ma kohe veidi kontrollima. Võimalik ka, et lihtsalt oli juhus. rawen oma mänguga ei aidanud ka kaasa, aga samas oli ta ilmselt teisest päevast peale hukule määratud.

Ma arvan, et me ei teinud ka valesti selles osas, sest teda oli vaja kontrollida. Kas rohkem kui don digimoni? Jah, sest ma ikka arvan, et don digimoni esimese päeva postitus on niiiii 50/50 gamble. Politseinik kontrollib ja esimesel päeval üks käes. Võimalus on, et oli gamble ja arvas, et ta nagunii sureb ja siis politseiniku kontrollimine jookseb tegelikult tühja ehk kontrollib kedagi, kes enne ära sureb, kui ta saab avalikustada.

Täna on viimane päev, kui tohib mööda panna. Elus on 9 inimest, kellest 3 mahvia. Kui täna läheb mööda, on homme 7/3 ning valesti pakkumine on surm. Isegi kui siis peaks pihta minema, oleks järgmine päev 6/2 ja jällegi mööda panna ei saa.

Kindel hea on viimast päeva elus olev KKKallikorm.

Nagu keegi mainis, siis mind peaks ka heana võtma. Kui oleksin mahvia ja teinud sellise mängu, siis peakski mahvia võitma. (Tegelikult on mahvias selline mäng kogu aeg võimalik ja ilmselt tooks pea alati võidu ka. Ma ei tea, miks keegi kunagi seda ei tee.) Igal juhul mõte on see, et paranoiatseda reverse logic stiilis teha ei tohiks. Võimalus on, et mahvia jätab mind ellu, lootuses, et tekibki paranoia ja nöör kaela. Nope.

Mul ei ole üldvõidu nimel mingit probleemi ennast ohverdada, aga me oleme üldiselt sellest osast mööda, kus saame paranoia tõttu kedagi oksa tõmmata.

Kui me surnud oleme, keda siis kuulama peaks? Shrug. Loodetavasti on selleks ajaks juttudest rohkem välja tulnud ja aitab valida.

Nüüd aga mängijate analüüsi juurde.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 18:09:36

Updated hääletustabel:

Päev1
parask - Mi-Go
Ants - rawen
Oompa - Jmskns69
Mirror - Oompa
don Digimon - Robert
Jmskns69 - don Digimon
Mhe - Ants
Ekvard - parask
rawen - don Digimon 2
Robert - don Digimon 3
jott - rawen 2
Mi-Go - rawen 3
KKKallik - don Digimon 4
vpl - rawen 4
Kaupo - sherlock
Mhe - (muudab) Ekvard
parask - jott
kristofer - parask 5
sherlock - don Digimon 5

Päev 2
Ekvard - Kaupo
jott - don Digimon
don Digimon - Robert
Ants - kristofer
rawen - don Digimon 2
Jmskns69 - kristofer 2
Mirror - don digimon 3
vpl - Mirror
KKKallik - kristofer 3
Robert - kristofer 4
vpl - (muudab) rawen 3
Mhe - Mirror
Oompa - rawen 4
Kaupo - rawen 5
rawen - Oompa
Mi-Go - rawen 6
Ants - (muudab) Oompa 3
rawen - (muudab) Oompa 4
Mhe - (muudab) Oompa 5
kristofer - Oompa 7

Päev 3:
Ants > rawen1
don digimon > Mhe
Mirror > don digimon
jott > Mi-Go
jmnsk > Ekvard
jott > ekvard2
jott > Mirror1
jmnsk > Mirror2
Ants > Mirror3
Mhe > rawen2
Mi-Go > Mirror4
ekvard > kristofer
vpl > jmnsk
Kaupo > Mirror5
KKKallikorm > rawen3
rawen > jmnsk2
Mirror > jmnsk3

Päev 4:
Ants > rawen
Mhe > rawen
Ekvard > rawen
KKKallikorm > rawen
rawen > Mi-Go
jmnsk > don digimon
vpl > rawen
Mi-Go > rawen
Kaupo > rawen
kristofer > rawen
don digimon > mhe

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 18:20:21

Mi-Go > rawen, rawen, Mirror, rawen
don digimon > Robert, Robert, Mhe, Mhe
kristofer > parask, Oompa, rawen
jmnsk > don digimon/parask/kristofer, kristofer/rawen, ekvard/Mirror, don digimon
Mhe > Ants/ekvard, Mirror/Oompa, rawen, rawen
Ants > rawen/parask, kristofer/Oompa, rawen/Mirror, rawen
Ekvard > parask, Kaupo/Oompa, kristofer, rawen

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 18:36:49

Mida ma eelneva postitusega teha tahtsin on see, et ma eeldaks, et

1. Üks Mirrorit hääletanu on vähemalt mahvia.
2. Mahvia on hääletanud esimesel kahel päeval, kui on kindel, et rongi ei tekita, kedagi enda hulgast alibi saamiseks. Ma ei ütle, et teiste hulgas ei oleks, aga mingit alibit peab ju keegi tegema.

Bummer, sest selle järgi oleks välistatud kristofer, sest ta on ainult häid hääletanud.

Ma arvan, et mahviad on

Mhe (1/3, kelle esimese 2 päeva häälte hulgas oli mitte kindel hea. jmnsk rapsib kuidagi liiga palju ning Antsu otsesed postitused heade peale, kes võlla läksid, oli kuidagi too obvious. Ma Antsu ei välistaks siiski, aga Mhe hääletas teisel päeval ka Mirrorit, aga kolmandal päeval mitte, üritades alustada raweni rongi (hääl 2), kui Mirroril oli alles 3 häält.

Mi-Go (väga tugev sisetunne postituste ja hääletuste põhjal.)

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 18:50:26

Kristofer on tugevalt kahtlasem kui Mhe mu meelest.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 18:53:39

Mhe arutelu on sisukas, hääletused põhjendatud.
Kristofer tegi Paraski fopaas kaasa ning ta hoiab väga tagaplaanile. Ilmselt pole usaldust enda vastu.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 18:56:31

Algne postitaja Mi-Go
Mhe arutelu on sisukas, hääletused põhjendatud.
Kristofer tegi Paraski fopaas kaasa ning ta hoiab väga tagaplaanile. Ilmselt pole usaldust enda vastu.

Aga miks mitte Digimon? Mulle päriselt ei tundu, et kristofer maffiana selliseid debiilsusi teeks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 19:01:29

Hääletan Don digimon

Eelmine hääl oli lihtsalt testiks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 19:17:29

Mul ei ole argumente Digimoni poolt, loogiline, et ta võib maffia olla. Kuna ta eriti midagi ei ütle, siis on raske millestki kinni võtta. Aga iseenesest olen nõus ka Digimoni vastu hääletama. Või jmsknsi vastu.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 19:28:41

Hääletan don digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 19:35:31

Miljoni euro küsimus on, et kas Kristofer häletab enda vastu seetõttu, et ta on loll külelanik või seetõttu, et ta on loll maffia...

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 19:58:07

Kui ma hääli õigesti lugesin, siis on praegu viik. Pööran siis kaalu teisele poole ja loodan, et Kristofer on külaelanik.

Hääletan: Don Digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 19:59:06

Algne postitaja Mi-Go
Miljoni euro küsimus on, et kas Kristofer häletab enda vastu seetõttu, et ta on loll külelanik või seetõttu, et ta on loll maffia...

sest ma ennist ütlesin, et ma aitan enda rongi laugh
Aga kuna tundub, et hääled on liikunud siis kasutame DD loogikat ja Hääletan KKKga sama moodi

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 19:59:40

Hääletan:Don digimon

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:11:13

Päeval suri don Digimon. Külaelanik.

Öö.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:13:08

Öösel suri Kaupo. Külaelanik.

Päev. Ilmselt pole 24 tundi mõtet enam oodata. Kas näiteks 16:00 oleks kõikidele aktsepteeritav?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:17:10

Mida vittu maffia just tegi?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:19:17

Aga Kaupo arvas, et Jaanus on hea ja Mhe on halb, seega peaks vist nüüd Kaupo teooriaid uskuma, enda teooriatega on korralikult metsa läinud see mäng.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:27:50

Noh maffia frameb mind. Kes siiralt arvab et ma olen maffia on kas maffia või imbetsiil kes oskab ühte päeva korraga lugeda.

Hääletan migo
Jmsnk on samavõrd hea hääl.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:33:02

On reaalselt 0% et ma mängin seda mängu nii nagu ma olen mänginud kui ma oleks maffia.
Kui sa oled külaelanik ja usud ausalt et ma olen maffia siis sa teed suht lolliks ennast.

Vs Mi go kelle mängust pole ühte ega teist aru saada.. Mi go kes on hääletanud reaalselt 3 inimese poolt terve mäng ja ei ütle sõnagi ja võttis vastu viimase hääle millega külaelanik ära tappa.

Vs jmsnk kes on pidevalt sousti ajanud ja kellel pole ühtegi alibi miks ta ei saaks maffia olla. Viimased 2 päeva rongi sõitnud ja suu kinni hoidnud. Kiire hääletus teise külaelaniku (minu) pihta, et rongi alustada.

Kui sa arvad et ma olen parem target kui üks neist kahest, siis su analüüsivõime on mitte eksisteeriv.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:34:14

Ühesõnaga tehke häält kui keegi ei ole nõus 16:00 päeva lõpetama. Mina isiklikult arvan et 16:00 on piisav.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:34:41

Viimased päevad on kogu aeg maffiale väga kasulikult hääletanud:

Mina
Mhe
Mi-Go
Jmskn69
kristofer

Selles osas ei ütle see midagi, et meid on elus 7, kellest 1 on niikuinii kindel hea. Eeldades, et tõesti ka Ants ei ole maffia, siis sellest nimekirjast minul ja veel ühel heal on praegu 75% tõenäosus pimesi pihta panna ja suhteliselt pimesi ka panna tuleb, sest Kaupo surmaga on ka ikkagi 2 varianti:

1) Kaupol oli õigus ja ta suri ära
2) Kaupo pani täiega pange ja ta tapeti jälgede segamiseks ära

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:35:39

Hääletan mitte kedagi praegu

Loen uuesti läbi ja siis otsustan.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 22.12.2017 21:41:06

Kuna rohkem mänguruumi väga pole siis ma võtan seisukoha et ekvard on hea. Kui ei ole siis ggwp. Pakun välja et mina ekvard ja kkk hääletame koos ja mul savi kumb teist target valib.

Seega neljas külaelanik hääleta lihtsalt kaasa meiega ja nii saaks võita.

Mina saadaks Mi go või jmnski ahju.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 02:07:27

Hääletan: Mi go

I want that Uniqe item drop

....aaaaaiiiiiiiiiiii.......

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 05:49:50

What the hell!
Mul ei olnud mingit võimalust teada, ey Don Digimon on hea. Ma saan aru, et kui peaks selguma, et Kristofer on halb, siis see on minu jaoks totaalne ebaõnn ja et see on superkahtlane, nii et see on ilmselt selline sündmus, mille peale ma oma peast ilma jään. Lihtsalt probleem on selles, et mina TEAN, et ma olen külaelanik ja kui ma lasen teil ennast oksa tõmmata, siis on mäng sisuliselt läbi.

Minu Paraski teooria ilmselgelt ei pea vett, sest Rawen ja Digimon mõlemad olid head. Vähemalt Mirror läks põhja.

Aga enda kaitseks ma ütlen nii palju, et kui mina oleksin maffia, siis oleks täna öösel surnud Kkkallik kui kindel hea. See, et maffial strateegia lonkab, räägib ka natuke.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 06:52:53

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 09:47:13

Kõigil läks reede õhtu veidi pikale? smiley

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 10:22:29

Ma saan aru, et mitte keegi lihtsalt ei kuula, mis ma räägin...

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 10:31:49

Seda et maffia Kkkd ära ei tapnud seostab rohkem jmnski mänguga ja ma oleks õnnelikum kui tappa jmsnk täna ära aga olulist vahet pole.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 10:38:28

Algne postitaja Mhe
Seda et maffia Kkkd ära ei tapnud seostab rohkem jmnski mänguga ja ma oleks õnnelikum kui tappa jmsnk täna ära aga olulist vahet pole.

Praegu peaksime vist Mi-God targetima, mitte riskima, et KKK ei tule enne 16 siia ja ei vaheta häält ära. Nii saaks maffiale anda võimaluse kuskile 3 häält suunata ja oleks gg.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 10:41:25

Ma arvan, et maffia on hääletan Jmskns69

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 11:23:16

Nojah ilmselge et jmnsk on nüüd maffiast. Seda puhku on allesjäänud kolmik jmsnk ants ja Mi Go. Kristofer pane hääl migole.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 11:27:44

hääletan : Mi-Go

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 12:01:22

[b Hääletan:Mi-Go][/b]

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 12:01:44

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 14:02:22

Suri Mi-Go. Mahvia.

Öö.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 14:03:04

Sorry ma kogemata hajameelselt kirjutasin "külaelanik". Mi-Go oli mahvia ikka.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 16:45:09

.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 16:51:09

Ootan...

Ühtlasi ärge postitage selliseid asju öösel kui te veel elus olete. Kui midagi on vaja siis erasõnumiga näiteks.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 18:11:17

Öösel suri kristofer. Päev.

Mhele hoiatus öösel rääkimise eest. Ants ja Ekvard, parempoolses mölaboxis rääkimine on ka pigem ei.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 18:13:42

Päeva lõpu kohta, ma ei teagi. Tahaks homsesse päeva 2 päeva ära mahutada, aga täna selline asi ei õnnestunud väga. Kas siin on keegi kellele 16:00 ei sobiks? Võib erasõnumiga ka kirjutada.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 18:22:12

Ühesõnaga 16 lõpeb praeguse seisuga.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 18:38:48

Maffia on vist braindead...

Hääletan jmnsk

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 19:09:29

Algne postitaja Mhe
Maffia on vist braindead...

Hääletan jmnsk

Tõepoolest, võtta ära valikust Jmsnk, Ants ja kristofer kolmas nimi, no mida vittu. Kui just Mhe maffiaks ei osutu ja idiooti ei mängi, siis maffia mängis selle mängu totaalselt maha.

Hääletan: jmnsk

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 19:22:31

Ma arvan, et see mäng on kuradi hästi mängitud Ekvardi ja/või Mhe poolt. Ma tean et Kkallik on hea ja ma tean et mina olen hea. Ma olin kindel et pahad on kristofer ja jmskns69, aga tundub, et seis on hoopis muutunud. Üks teist on mänginud väga hästi kui mitte mõlemad. Kuna Jmskns69 oli ainuke, kes mi-go häälega kaasa ei läinud, siis pigem on ta halb vist ja jääbki mängu variant kumb siis, kas Ekvard või Mhe, kes on nõus oma kaaskamraadi tanki lükkama? Kuigi see on nii paganama paranoiline kui te mõlemad oleksite.

Samas Mhe on kirjutanud et on umbes 0% võimalus et ta mängiks nii kui ta oleks mahvia ning lisaks see sinu siia postitus öö ajal suht veenab, et sa pole mahvia, muidu oleks juba käima läinud päev arvestades et Coolime reageeris su kirjale ja kohe ei järgnenudki päeva.

Kas Ekvard tõesti meelega tappis Kaupo ära ja ütles selle peale kohe et mida mahvia tegi?

Kuradi raske, aga mulle tundub, et Mhe postitus on tugevam alibi ja see vb rikkus mängu ära, sest ennem ma oleks Ekvardit heaks pidanud ja Mhed mahviaks.

Aga see on juba järgmise päeva teema.

hääletan : Jmskns69

Ja kui tulebki välja, et Mhe ja Ekvard mõlemad on mahviast, bravo! Wp gg

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 19:40:35

Paistab, et kõik on nii kndlad selles, et jaanus on mahvi, siis võib testiks hääletada niimodi:

hääletan kristofer

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 19:42:24

Kurat mu aju enam ei tööta vist
Mõtlesin

hääleta mhe

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 19:50:31

Jah kkkallik su aju ei tööta enam.

Ma ei viitsi sulle isegi tõestada enam midagi. Tahad siis hääleta mind ja küla kaotab. Me just hääletasime 2 päeva koos ja ma tapsin maffia ära sellega et alustasin rongi migole. Jmsnk oli eile ainuke kes ei hääletanud meiega koos.

Sa kaotad praegu üksi maffia mängu tervele külale.

Hääletan: jmnsk

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 20:39:37

Tsiteeri
Mõtlesin

hääleta mhe

Ma tõesõna arvan, et pigem on mahvia Ekvard kui Mhe ja ma pole üldse 100 % kindel, et Jmskns69 mahviasoost on, aga ta on kõige tõenäolisem kolest, seega kui sa ei taha Jmskns69 vastu häält anda, siis ma valiks pigem Ekvardi, kui Mhe, kui Sul pole just mingit argumenti, miks teistpidi häält anda.

Ma pigem teise kolme sõnu ei kuulaks ja tahaks Sinu arvamust teada Kkallik.

Samuti ma arvan, et Ekvardi postitus maagianeti vestlusesse:

Tsiteeri
Ekvard: coolime, 16 sobib kui maffia täna ära otsustab

See on pigem bluff, et näida külaelanikuna.

Igatahes, väga palju sõltub Sinu häälest ja ma olen valmis oma häält koondama Sinuga, aga ma tõesõna arvan, et Mhe on kolmest kõige vähem kahtlane.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 23.12.2017 21:55:38

Algne postitaja Jmskns69
Algne postitaja Ants
Tsiteeri
Mõtlesin

hääleta mhe

Ma tõesõna arvan, et pigem on mahvia Ekvard kui Mhe ja ma pole üldse 100 % kindel, et Jmskns69 mahviasoost on, aga ta on kõige tõenäolisem kolest, seega kui sa ei taha Jmskns69 vastu häält anda, siis ma valiks pigem Ekvardi, kui Mhe, kui Sul pole just mingit argumenti, miks teistpidi häält anda.

Ma pigem teise kolme sõnu ei kuulaks ja tahaks Sinu arvamust teada Kkallik.

Samuti ma arvan, et Ekvardi postitus maagianeti vestlusesse:

Tsiteeri
Ekvard: coolime, 16 sobib kui maffia täna ära otsustab

See on pigem bluff, et näida külaelanikuna.

Igatahes, väga palju sõltub Sinu häälest ja ma olen valmis oma häält koondama Sinuga, aga ma tõesõna arvan, et Mhe on kolmest kõige vähem kahtlane.

Na arvan ka, et maffia oleks hoolikam ennem kui öösiti postitaks. Õnneks on meil väga leebe mängujuht.

KKK kasuta kogu oma kainet mõistust.

Hääletan : KKKallik

Sa oled kas maffia või turakas.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 07:46:34

Hetke seisuga saan kahtlustada mahviaks olemises: Ekvardi, Jaanust ja pisut ka Antsu.

Muudan häält: Ekvard

Vaatab kui paljud soovivad seekord mu hääle muutmist või hakkavad teda kaitsma.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 08:50:44

KKK, sa ei tohi praegu minu poolt hääletada, sest kui maffia lükkab sinna veel 2 häält juurde, siis ma suren ära ja on gg. Ma üldiselt arvan, et sa peaks lihtsalt minu ja Mhega koos hääletama, minu meelest sai Mhe eile piisavalt hea alibi kui ta koos meiega Mi-Go ahju saatis.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 12:56:18

Ei tahaks, et 16:00 ära lõpeb, kui mängijaid veel on. Also ma ei saa sellest aru, et külal oli lambist 16:00 tähtaeg, a maffia otsustas ikka enda hääle mingi kesköösel ära.. mis kasu on siis külale tähtaega panna, kui maffia pole naguniigi otsustanud.

Ma lihtsalt ei usu, et Ekvard oleks nii loll, et jätaks KKK ellu 2 päeva. Seesmõttes on võimalik ka selle peale mängida, et "Ekvard ikka nii ei teeks" ja frameda sellega Jmnski, mis oleks bold move, aga meil pole aega seda katsetada,

Seesmõttes, et kui Jmnsk ei osutu maffiaks läbi ime, siis on see oluliselt halvem mäng olnud viimased 2 pävea külaelanikuna. Hääletada täiesti lambi inimesi, kui terve küla peab rongiga kaasa minema..

KKK ära loobi oma hääli suvalistelt. On viimased 2 päeva alles - võta juba mingi seisukoht ja toetu sellele.

Hääletan: Jmnsk

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 13:04:33

Tundub, et midagi huvitavat ei juhtu

siis peab rongiga liituma
hääletan: jmnsk

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 14:09:31

Suri Jmskns69. Mahvia.

Öö.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 14:10:26

Öösel suri Mhe. Külaelanik.

Teid on nüüd 3. Kas 22:00 on sobiv lõpukellaaeg?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 14:17:07

Kell 22:00 sobib

Huvitav, et ma ellu jäin.

Nüüd on küll päris kummaline olukord.

Hääletan: Ekvard

aga vaatab kuidas teised räägivad.... võib olla pean muutma

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 14:52:12

Ongi Ekvard mahvia.

Täitsa lõpp, mis mäng.
Aga Sa oleks pidanud KKalliku ära tapma mitte Mhe. Mhe oli juba Sinuga samas paadis et kotitakse ära mind, aga Kkallik ei ole üldse nii ühtselt läinud kaasa sinu ega kellegi teise teooriaga.

Ma arvan et mängisid võidu maha sellega.

hääletan : Ekvard

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 16:00:09

Tundub, et pole vaja häält muuta. Igal juhul saab mäng läbi.

Võib vist ära lõpetada selle mängu. Kui keegi jälle ei venita.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 18:20:08

Algne postitaja KKKallik
Tundub, et pole vaja häält muuta. Igal juhul saab mäng läbi.

Võib vist ära lõpetada selle mängu. Kui keegi jälle ei venita.

Palun ära keera seda mängu persse nüüd. Sa ju saad aru, et mina ja Mhe oleme järjest 2 maffiat maha võtnud sellega, et me hääletasime koos? Kui sa nüüd Antsu ei tapa, siis sa oled ikka räige turakas.

Saad sa aru, et sa oledki ainult seepärast veel elus, et sa mind talla tahad? Mhe suri ära, sest ta tapaks päeval Antsu ja maffia kaotaks.

Hääletan: Ants

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 18:21:39

Praegu oleks muidugi väga kurb kui KKK enam foorumisse ei tuleks, sest ma alles praegu ärkasin ja suht sitt oleks külale nii mäng kaotada, et KKK ei näe isegi, mis ma kirjutasin.

Sest isegi Ants ise seletas täna ära, miks on tema maffiast, mitte mina.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 18:27:55

Algne postitaja Mhe
Ei tahaks, et 16:00 ära lõpeb, kui mängijaid veel on. Also ma ei saa sellest aru, et külal oli lambist 16:00 tähtaeg, a maffia otsustas ikka enda hääle mingi kesköösel ära.. mis kasu on siis külale tähtaega panna, kui maffia pole naguniigi otsustanud.

Ma lihtsalt ei usu, et Ekvard oleks nii loll, et jätaks KKK ellu 2 päeva. Seesmõttes on võimalik ka selle peale mängida, et "Ekvard ikka nii ei teeks" ja frameda sellega Jmnski, mis oleks bold move, aga meil pole aega seda katsetada,

Seesmõttes, et kui Jmnsk ei osutu maffiaks läbi ime, siis on see oluliselt halvem mäng olnud viimased 2 pävea külaelanikuna. Hääletada täiesti lambi inimesi, kui terve küla peab rongiga kaasa minema..

KKK ära loobi oma hääli suvalistelt. On viimased 2 päeva alles - võta juba mingi seisukoht ja toetu sellele.

Hääletan: Jmnsk

KKK, loe see postitus ka uuesti läbi ja mõtle, miks suri Mhe, mitte sina. Sest Mhe ei oleks mitte kunagi mind tapnud, aga sina tahad mind tappa ja mängu külale kaotada.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 18:50:01

Põhimõtteliselt, KKK, lihtsalt vasta siia kas sa muudad häält või mitte ja peale seda võib minu poolest mängu lukku panna, ma ei oskaks enam selgemalt elu sees seletada, et maffiast on ants, mitte mina.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 18:58:03

Hästi vastatud.

Teen siis nii, et:
Muudan hääle ära: Ants

Ja vaatame kuidas Ants kaitseb ennast.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:01:13

Suri Ants, külaelanik. Maffia võitis mängu.

Maffia oli koosseisus Mirror, Mi-Go, Jmskns69, KKKallik. (jah, jott valetas).

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:03:18

Muhahahahahahahahahhahahahahahahahaha

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:04:27

Miks sa 2 päeva varem võita ei tahtnud?

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:13:15

Ma eile sõimasin Hannest. Asi tundus peale eilset hääletust kahtlane ja küsisin Hannese käest, et kas ta ikka KKKallikormi kontrollis või ajas äkki kogemata segi. Vastuseks sain, et tal oli plaan.

Ühest küljest sain aru, et mida ta teha tahtis - Kui ta ütleb mingid nimed, siis peab mahvia hakkama neid tapma, aga kui nimetatud on oma mees, siis seda ei saa ju tappa. Kui ühel hetkel nimetatud nimekirjast ei tapeta, siis on peaks tekkima kahtlus.

Samas on kõik arutletavad mustrid ja teooriad automaatselt rikutud. Kõik mu arvestused olid tehtud nii, et ma ei vaadanud absoluutselt vpli ja KKKallikormi postitusi ja ei lisanud nende hääletusi võrdluseks. Näiteks Mhe'd poleks ma ilmselt pidanud kahtlustama.

Korra oli selline hetk, kus Ekvard karjatas midagi ja tekkis mõte, et äkki tabatakse ära, aga siiski mitte.

Vahel ei pea "I have a cunning plan..." täide viima.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:20:21

Türa, ma olen idioot. Mul oli plaanis mainida, et Hannes on vist lollpea ja valetas, aga siis vaatasin, et Ants tahab mind ahju panna nii kindlalt, järelikult on maffia ja keskendusin enda kaitsmisele ja jäi see plaan katki.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:23:14

Minu kommentaare mängule.

Selle kohta, miks jott valetas. Ma sain niimoodi aru tema strateegiast, et kui KKKallik ja vpl on head ja jott ära tapetakse, siis ei ole eriti midagi katki. Samas kui üks neist on paha, siis maffia mõtleb, et jott on võltspolitseinik ja ei tapa teda öösel. Ja siis saab ta hiljem tulla välja lisainformatsiooniga. Ma ei tea tegelikult kas see oli tema mõttekäik. Maffias nähti jotti tõesti võltspolitseinikuna, samas arvati, et tema mitte öösel tapmine annaks sisuliselt KKKalliku ära.

Tegelt kuni umbes selle päevani, kus Mirror ära suri, mängis maffia minu arust väga hästi. Jmskns69 ja Mi-Go ei olnud absoluutselt kellegi radaril siis. Mõned pidasid neid peaaegu kindlateks headeks. Ma siis mõtlesin mängu lõpus kommenteerida, et te eeldate maffiast liigset naiivsust --- teed paar maffiale mitte otseselt kasulikku liigutust ja juba on mõned kindlad, et oled hea. Tegelt maffial on just lihtsam teha neid "mitte otseselt kasulikke liigutusi". Maffia ei saa kogemata surevat kaasmaffiat kaitsta näiteks.

Pärast hakkasid nad laisemalt mängima ja neile jõuti jälile. Mäng ilmselt muutus suht mõttetuks, sest võit oli kindel. Näiteks ühel hetkel tapeti kristofer öösel ära, et näha, mis nägu külas selle peale tehakse.

Päeval, kus oli alles 3 maffiat ja 4 külaelanikku mõtlesin, et nüüd tuleb kiire lõpp. KKKallikul oleks suht lihtne olnud juhtida tähelepanu näiteks Mhe või kellegi teise peale (keda muide juba hääletati). Ja ülejäänud maffia oleks saanud lõpuks blokina hääletada. Ja lõpp oleks käes olnud. Samas mingil põhjusel viis ta hääle Mi-Go peale ja pikendas mängu paari päeva võrra.

Keegi küsis mingile hetkel umbes vist, et kas nendest hoiatustest mida ma jagasin, et kas nende eest saab ka midagi. Üldiselt ma ei oodanud et keegi väga reegleid rikub. Ma mõtlesin, et kas Mhe diskvalifitseerida kui ta öösel postitab. Samas see oleks olnud eriti nõme lõpp mängule. Üldiselt ärge kuskil chatis ka mängu kommenteerige, kes elus on. Minu meelest on nõme kui selliseid "bluffe" peab hakkama läbi mõtlema.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:23:35

Algne postitaja coolime

Kuna ma erasõnumites ei viitsi enam karjuda, siis tahaks ka teada, miks.

Ma tean, et meil oli suhteliselt võimatu kaotada, aga ikkagi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:24:09

Minu turniiriraport:

Ma sain politseinikuks. Vist esimest korda? Vähemalt ma varasemat ei mäleta. Ma mõtlesin, et "oh, äge" aga siis hakkasin mõtlema, et aegajalt on loll komme, et ma ei ela öid üle.

Enivei lähme edasi esimese päeva õhtusse. Vaatasin, kes kuidas hääletas ja tundus kõige parem mõte, et Kristoferi kontrollida. Ta ei öelnud palju aga esimese päeva hääl tundus tal olevat kõige rohkem mahvia kohas. Lisaks ma ei tahtnud kontrollida neid, kes potentsiaalsed öösel surevad inimesed ja need, kelle vahel hääled, seega see sobis. Ei saanud pihta. Teine päev tuli väga lambine oompa vastu bandwagon. Ma ise olin viimased tunnid ära, ei saanud nagu mõjutada ka. Tundus sama loogikaga, kui esimene päev, et mhe võiks olla halb. Jälle polnud.

Nüüd siis kolmas päev. Päeva keskel oli mingi 4x 2 häält. Ehk kõik perses. Sitt seis kodanikel. Sel hetkel sain ma aru, et ma olin lolli vea teinud, nimelt ma kirjutasin mingi posti, kus pmst välistasin kristoferi ja mhe aga samas ega ma argumente toonud ja ma kartsin, et loll viga ja ei ela ööd üle. Siis hakkasin mõtlema, et mida teha. Mulle meeldisid 2 teooriat, 1 Kaupo ja 1 mhe poolt, et Mirror ja rawen võiks mahviad olla. Seda ma kuidagi mõjutada ei saanud. Mõtlesin välja tulla. Aga nagu infot polnud väga. Veits mõttetu tundus. Siis tuli veel see mõte, et äkki saaks päeva üle elada. 1 moodus oli paska rääkida aga see toob suure targeti. Tuli parem mõte.

Tulingi siis välja. Ma ütlesin, et vpl ja kkkallik on head. Asi siis selles, et nemad olid mu top 5, et mahviad aga neid ma polnud süüdistanud. Seega läheks looga kokku. Mis selle loogika on, on see, et kui ma tulen sellise infoga välja, siis kuna ma ise olen politseinik, siis obv politseinik ei tule välja. Kuna mahvial oli vaja politseinik kätte saada, siis minu "info" peaks tähendama, et mina pole ju politseinik. Ma olen mingi loll kodanik, kes annab politseinikule alibit ja laseb päeva veel elada. Mõtlesin, et kui 1 neist kahest on tegelikult paha, siis ma elan päeva veel. Kuna noh, mahvia teab, kes nad ise on. Sel puhul on mul järgmine päev 3 kontrollitud inimest ja lisaks teada, et vähemalt 1 kkkallikust ja vplist on paha. Kui nad mõlemad olid tegelikult head, järelikult ma lähen öösel välja. Siis vahet pole, vähemalt teavad kodanikud kahte head ja on sama palju infot antud.

Mis selle negatiivne külg on, on see, et mahvia teab, et ma ajan paska, kuna 1 neist ongi paha aga seletamatul põhjusel ei aja politseinikku taga vaid hääletab ikkagi mind välja. Sel puhul kodanikel autoloss. Ma mõtlesin, et selle ðanss peaks loogiliselt võttes 0 olema. See millegipärast siiski juhtuski. ups...

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:26:29

See esimese päeva don digimon/rawen/paraski hääletus oli mahvia jaoks ikka nii hea.

Päris paljud mängisid väga hästi ka. Jaanus eriti. Ilmselt üks tugevamaid külaelanikke. Eks nii peabki mängima, et mängid justkui oledki külaelanik ja absoluutselt ei hoia ennast tagasi. Kalev oli lõpus väga tugev ja ekvard ka.

Lisaks Hannesele rikkus mängu ka see, et olid väga tugevad mängijad ja siis need, kes olid väga vaiksed ja kirjutasid kogu aeg, et vabandust, et neil pole aega kirjutada jne. Hästi suur ebavõrdsuse vahe.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:26:46

Algne postitaja Ekvard
Ma arvan, et tegelikult on olemas võimalus, et Hannes oli loll ja valetas. Eeldades, et KKK on külaelanik, ei oleks meil mitte kuidagi võimalik panna kokku maffiat, kus oleks sellised turakad, kes oleksid eile kristoferi tapnud. Seega Mhe/Ants, kui sa nõus oled, siis tapaksin mina täna hoopis KKK. Ma tean, et see tundub loll mõte, aga ma tõsiselt ei usu, et sa maffiast oled, sest (Mhe: sa oled mitu päeva minuga koos hääletanud ja 2 maffiat maha võtnud, Ants: su hääletusmuster mängu jooksul sisuliselt välistab maffiaks oleku, jah, alguses sa tapsid suht otsustava häälega paraski, aga peale seda ei teinud sa mitte midagi kahtlast ja jutt oli ka väga külaelaniku moodi.)

Mul oli selline tekst valmis kirjutatud, aga jäin magama ja kui üles ärkasin, siis tundus see juba idiootse teooriana, sest Ants oli nii kindlalt mind süüdistanud. Aga noh, Antsule oli ju ka kõik väga loogiline, sest Hannes võiks vaadata pilti, mis Kaupo Patsile postitas.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:26:54

Algne postitaja coolime

1. Mulle tundus, et igal juhul oli tekkinud Mi-go või Jaanuse rong
2. Ma olin pärast tööd, mis lõppes kell 6 hommikul, umbes 17 tundi Dreamlandis. Kui ma oleksin ärganud, siis ma oleks hääle mujale tõstnud.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:36:49

Njah. Lugesin Hannese postitust ja selles osas täitsa korralik loogika, aga ta ei arvestanud sellega, et kui ta ära sureb, siis on mängijatel jälle tunduvalt raskem.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:40:13

jott, sinu loogika oli algusest peale vigane.

Kui sa nimetad kaks nime ja mõlemad on külamehed, siis pole meil mingit põhjust arvata, et sa ei ole politsei -> järelikult tuleb sind ära tappa.

See on lihtne, eks.

Aga!

Kui sa nimetad kaks nime ja üks neist on tegelikult maffia, siis on järeldus järgmine:

Kui me ei tapa sind ära, siis näitab see, et me teame, et sa valetad.

Kuidas me teame, et sa valetad? Selle järgi, et me teame, et üks neist kahest nimest on maffia.

Sellega annaksime me ühe oma liikme kohe välja, sest ausõna, see ei ole keeruline mõttekäik.

Järelikult me peame tapma su isegi siis, kui sa valetad, et jätta teistele mulje, et me arvame, et sa räägid tõtt.

Võttis natuke vihased sõnumeid, aga mul vähemalt see idee õnnestus teistele maha müüa.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:43:03

Et te jätate politseiniku ellu päevaks, et kodanikud ei saaks teada, et 2 mängijat on 50/50 mahviad? Lisaks, kuna ma elan, siis ma niikuinii ju parim target järgmine päev.

Meil vist arusaam teine siis. Kahju.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:45:10

Algne postitaja KKKallik
Algne postitaja coolime

1. Mulle tundus, et igal juhul oli tekkinud Mi-go või Jaanuse rong
2. Ma olin pärast tööd, mis lõppes kell 6 hommikul, umbes 17 tundi Dreamlandis. Kui ma oleksin ärganud, siis ma oleks hääle mujale tõstnud.

Sina olid rongijuht ja maffial oli sel hetkel kolm häält.

Oleks sa selle hääle pannud ükskõik kuhu mujale, oleks vähemalt üks naiivitar külast ikka kaasa tulnud. Hääletus läheb 4-3 ja GG.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 20:59:41

Mäng nagu film, kus muidu on kõik hea ja äge ja ülipõnev ja viimasel stseenil selgub, et kõik oli ainult uni.

Raweni sõjast - lõpus tundus veidi kahtlane, et ta maffia on, aga pidin räigelt edasi pushima, sest see saab mu ainsaks alibiks, et ma ei ole maffia.

Jottile:
Sa ütled, et KKK ja VPL on head ja sa oled ment. Sa jääd ellu öösel. Järelikult maffia teab, et sa ei ole ment ja ei tapnud sind ära. Järelikult küla teab, et sa ei ole ment, sest maffia teab, et sa ei ole ment. Järelikult üks kahest KKK ja VPL peab olema halb, sest maffia teab, et väide "KKK ja VPL on mõlemad head" ei ole tõene.
Järelikult oleks KKK 2 päeva jooksul surma saanud hence maffia tegi õigesti, et sind maha lõi

@Ekvard - tahaks mõelda, et ma oleksin KKK'd selle teksti peale hääletanud, aga tõenäoliselt siiski mitte. Kui sa oleksid juurde toonud selle mõttekäigu, et jott valetas, sest ta tahtis näida, kui võltspolitseinik, et 1 päev kauem elada, siis ma ehk oleks kaalunud, aga lihtsalt statement, et "äkki ta valetas" ei oleks mind ümber veennud.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 21:01:12

a Mirror jõudis ette..

Igatahes ei Jmnsk mängis maha ennast ja KKK oli tüütus kuubis - miks sa 2 päeva tagasi ei võitnud ja miks sul ka täna õhtul trollida oli vaja oma Antsu ja Ekvardi häälevahetusega. Mõlemad KKK väljatoodud põhjused on BS

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 21:48:18

Enivei, sorrinotsorri. Läks sitasti. Järgmine kord paremini.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 22:49:04

Nojah. Seda ma ei oleks küll oodanud. Ühesõnaga 0 võiduvõimalust. Samas mahvia oleks saanud ikka tunduvalt varem võita. Tegelikult ei olnud mingit vajadust isegi mirrorit tappa.
Postitaja: sherlock

Re: Mahvia 21 mänguthread - 24.12.2017 23:33:45

Mahvia sakib (sest mul ei lasta mängida).

Küla ja politsei ei tohiks valeinfot jagada (nagu pats ja jott tegid).

Re: Mahvia 21 mänguthread - 25.12.2017 02:52:16

Algne postitaja parask

Hetkel kõige kahtlasem.

Told you so

Re: Mahvia 21 mänguthread - 25.12.2017 05:50:24

MInu valeinfost ei olenenud mitte midagi ju.

Ma olin suremas. Ma võisin kõike öelda. Järgmine päev: ah näe ta ei valetas. Shrug. Mängime edasi.

Re: Mahvia 21 mänguthread - 25.12.2017 10:37:39

Kui jott tuli algul oma postitusega välja, siis ma arvasin, et ta on geenius külaelanik. Et ta lambist pakub välja kaks nime ja paneb maffia sellega sundseisu ennast tapma, andes nii päris politseinikule veel ühe öö. No ja siis selgus, et ta on päris politsei ja andis nii maffiale eelise.
See, mis maffia poolest lõpus toimuma hakkas, oli täiesti absurdne. Kkkallik süüdistas mind, mis oli täiesti ajuvaba! Ja siis Jmskns ei süüdistanud mind, mis oli sama ajuvaba. Ja toimus mingi paaniline häälte muutmine... ühesõnaga ma mingist hetkest enam ei jälginud.
Rawen mängis täitsa hästi ja Ekvard ka. Mhe mängib alati hästi. Igatahes oli tore. Ma ei ole küll kindel, et maffia tegelikult vääris võitu, sest strateegia läks mingil hetkel lihtsalt lappama. Aga noh, kui võit siis võit.
© 2019 Maagia.net