Maagia.net

Mahviamäng

Postitaja: jott

Mahviamäng - 05.12.2017 20:34:04

17 mängijat. 4 paha, 1 politseinik. Lugu pole. Lolli loo jälgimise asemel saate hoopis mahviat mängida. Viigi puhul 1 uuestihääletus kõigi enim hääli saanud mängijate vahel. seejärel valib viimati surnud kodanik, kes sureb, kui see viiki jääb. Kui viimatisurnud kodanikku pole, valib politseinik. Siia teemasse postitavad ainult mängijad, muidu kustutab mode ära sõnumid ja jagab puhkuse siit saidilt.
Mahvial soovitan kasutada fb-d vms paremat suhtlusplatvormi vestluseks omavahel.
Mahvia ja politseiniku valib minu lifecounter.
1 päev lõppeb 24 tundi peale mu selle postituse postitamist.

Kes erasõnumit ei saanud, see on tavakodanik.

Hääletage Boldiga. Vaid viimane hääl läheb arvesse.

Start!!

Mängijad:

rawen surnud
Sanies
Mhe
kristofer surnud
coolime
sherlock surnud
Robert surnud
Ants surnud, politsei
Veigo
vpl surnud
Mirror surnud
Mi-Go surnud, mahvia
Ekvard
Ahti surnud
don Digimon surnud, mahvia
Don Corleone surnud, mahvia
parask surnud
Postitaja: Mirror

Re: Mahviamäng - 05.12.2017 20:41:14

hääletan: don corleone

Sellise nimega ei tohi maffiat mängima tulla smiley
Postitaja: kristofer

Re: Mahviamäng - 05.12.2017 21:08:26

Hääletan: Don digimon

sest
Tsiteeri

Sellise nimega ei tohi maffiat mängima tulla

Postitaja: Sanies

Re: Mahviamäng - 05.12.2017 21:47:56

Hääletan Veigo, sest traditsioonid
Postitaja: Veigo

Re: Mahviamäng - 05.12.2017 22:30:02

Kust sellised traditsioonid?
Postitaja: Robert

Re: Mahviamäng - 05.12.2017 23:10:00

Hääletan: Ekvard

Ka see on klassikaline avang.
Postitaja: don Digimon

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 02:07:14

Algne postitaja Veigo
Kust sellised traditsioonid?

Sest Viego ei oska seda mängu mängida, ning olles hea, tekitab ta oma lahmimisega ainult segadust heade leeris. See on olnud umbes k6igis nendes maffja-mängudes, mida ma mäletan, kus ta on osalend.
Külaelanike ehk heade read hõrenevad iga päevaga, seega on selline segadusetekitamine ja lämisemine väga halb.

Samas on eelmised mängud 6petanud, et tavaliselt soosib pahalaserolliga 6nnistamine algajaid mängijaid. Kuna Corleone kinnitas teemaalgatuses, et ta mängiks kyll, aga ei oska, siis ma kahtlustan teda Keremi 1d20 elu-täringuga paha olemises. Sest see kuidagi intuitiivselt sobitub mustriga. Ja et kui ta ka paha ei ole ikkagi kokkuv6ttes, siis ta enda ylestunnistuse kohaselt ta väga ei oska mängida seda mängu, siis on ta sama ohtlik headele kui lämisev ning segadust külvav Veigo.

Sellised mängijad, kes eriti ei panusta ja/või puusalt lahmivad, tuleks esimeses lahenduses välja häletada. Kahe kandidaadi (Viego ja d'Corleone) vahel valides ma eaimesel päeval hääletan rõõmsas moderni-pohmakas don Corleone.
Postitaja: rawen

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 04:59:06

hääletan: Ants

Parim maffiamängur ikkagi.
Postitaja: Don Corleone

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 05:44:17

küberkiusan vastu : eero

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 06:00:53

Ma vinguks ka kohe Eero suunal!
Postitaja: parask

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 06:32:49

hääletan: veigo
Postitaja: coolime

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 07:41:19

Hääletan: Don Corleone

Veigo on naljakam :P
Postitaja: vpl

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 07:53:52

Esialgu tunduvad kahtlased Veigo ja Digimon. Häälletan õhtul, kui rohkem aega süveneda.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 08:15:54

Ma soovitan teistel külaelanikel panustada rohkem Maffia leidmisesse. Ja Eero teab, et mei vahel on armastus temaga.

Ma ei ole maffia!

Eero, kas sina oled maffia liige?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 08:23:10

Algne postitaja vpl
Esialgu tunduvad kahtlased Veigo ja Digimon. Häälletan õhtul, kui rohkem aega süveneda.

See on kõige lollim asi mida öelda esimesel päeval, kus hääletamine on rändom ja kõnealused ei ole mitte midagi tegelikult öelnud.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 08:32:22

Algne postitaja rawen
Algne postitaja vpl

See on kõige lollim asi mida öelda esimesel päeval, kus hääletamine on rändom ja kõnealused ei ole mitte midagi tegelikult öelnud.

Uuh, ma mõtlesin ka kohe, et veits kahtlane lause. Samas, äkki VPLil on huumorimeel.
Postitaja: Mhe

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 08:35:07

Valikutest Eero, Don Corleone, Veigo ja Ekvard läheks võlla pigem Corleone absoluutselt mitte ühtegi mõjuva põhjuse pärast, sest teretulemast Maffia 1. päeva.

Samas ma oleks klassikalise "Hääletan:Ants" avangu poolt, sest Stockholm 2015

Praeguseks Hääletan Don Corleone ja vaatab kas on põhjust muuta hiljem
Postitaja: Ekvard

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 09:04:21

Hääletan: don corleone

Üldiselt samuti ilma mõjuva põhjuseta, esimene päev on loto.
Postitaja: sherlock

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 09:04:49

hääletan: vpl

kahtlaselt rumal postitus. Kui VPL häääli ei kogu, siis muudan õhtul ära mõne "eesotsa" mängija peale, et hääl tühja koha peal ei istuks.
Postitaja: Ahti

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 11:23:37

Hääletan Don Corleone

Esimene päev, tundmatu tegelane minu jaoks, pigem on loto.
Traditsioonid on kah muidugi toredad ning Veigot ja Eerot välja hääletada oleks nii tore, aga kuna nad mulisevad palju ja võimalus, et nad sisse niikuinii räägivad, kui neil on mingi roll, siis võtame mingi noname...

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 11:54:13

Ma arvan, et ei ole hea mõte väikest poissi sellepärast ahju saata, et ta on tundmatu ja ta nimi on don Corlone.

Paljud ikkagi teavad, kellega tegu.

Ma eemaldaks kohe mängust need, kes ei taha mängid: on lihtsalt päev otsa vait ja pidurdavad mängu.

Ants.

Mi-Go ka ei ole vastanud muidugi.

Teine valik oleks tõesti mõni rumalalm välja hääletada.

Sinna hulka kuuluvad näiteks Veigo, nooremad poisid, ja üllatuskülaline vpl. Sry aga sa ei vabanda oma postitust kuidagi välja.

Kolmandaks ma saadaks ahju kõik need, kes esimesel päeval ütlevad "kahtlane" kuskil lauses.

"Appi ta postitas midagi .... ta on ..... kahtlane".
No palun.

Kui keegi Antsu väljahääletamisega kaasa ei tule, muudan oma hääle vpl peale.

Postitaja: Mi-Go

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 12:24:15

Tere

vabandust, ma olin juba ammu lootuse kaotanud, et see maffiamäng kunagi pihta hakkab. smiley

Argumente praegu ilmselgelt ei ole, seega ei ole ju väga rumal mõte välja arvata keegi, kes ei taha panustada või mängib sellele, et öelda võimalikult vähe. Või siis keegi, kelle jutt potentsiaalselt võib mängu metsa keerata.

Eero on aktiivne ja ta ei ole rumal, seega mina teda esimesel ööl ja argumentideta ei tapaks.
Don Corleone puhul ma ei tea. Kui väike poiss ta siis on? Ja kas ta varem on mänginud?
Ülejäänud süüdistused tundusid hetkel pigem random.

Hetkel hääletan: Don Corleone
Aga kui midagi põnevat selgub, olen valmis häält muutma...

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 13:38:07

LIhtsalt random mõte. Ärge mind nüüd maffiaks nimetage kohe..
Aga kui te pisikese Don Corleone kohe välja hääletate, siis ta ei saagi oma esimest mängu tehtud.

Eero süüdistustele reageeritakse kuidagi leebelt siin.
Külaelanikud kurat, lükkame maffia hangu otsa!

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 13:43:41

rõõmuga

Hääletan: Veigo

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 13:45:12

hääletan: Veigo

Ma ei saa aru, miks on rumal kohe kedagi kahtlustada. Mida rohkem kahtlustada seda parem. Minu esimese postituse ajendas digimoni postitus, kus ta küll Veigot süüdistas, kuid minu jaoks ebaloogiliselt corleonet hääletas. Ma ei ole kunagi näinud mõtet alguses neid tappa, kes on algajad või vait. Algajad annavad end ise lihtsalt välja ja need, kes on vait, on tõenäoliselt nii igava rolliga, et ei viitsi osaleda, st mitte mahvia. Muidugi on võimalik, et tegemist on sellise kavalalt ara mahviaga, kes püüab vaikides lõpuni minna, aga see saab selguda hiljem, mitte esimene päev. Samuti arvestage seda, et kõik ei passi hommikust õhtuni maagia.netis, st võib aega võtta enne kui mängu algusest teada saab.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 14:03:45

palun postitusi mitte muuta @vpl

kõigile infoks

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 14:05:05

mulle ei meeldi kuidas Mi-Go tuimalt suht täis rongile hüppab

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 14:12:23

Minu arvates on põnev, et Don Corleone rongi tulemusena (mille mina naljaga pooleks käima lükkasin) hakatakse nüüd mingit vastasleeri Veigo suunas ehitama.

Kui Don oleks tavaline külamees, siis ei võtaks keegi maffiast vaevaks mingit jututuba korraldada vaid laseks päeva lõpuni tiksuda ja kasseeriks kaks laipa sisse.

Kas tabasin juhuslikult märki?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 15:27:08

Sorry, muutsin jah postitust, aga nagu alt kellaajast näha kohe pärast algset postitust. Kahtlesin digimoni ja veigo vahel ja mõtlesin enne submit nupu vajutamist ümber, aga ei olnud enne meeles postituses sisalduvat häält muutma.

Muidu mul hetkel olulist eelistust ei ole, kas veigo või digimon

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 15:37:43

kas see vastasleer ei tekkinud mitte ainult traditsioonide põhjal?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 15:51:22

Ainult maffia hääletab mind kui ma olen välja öelnud, et ma olen Külaelanik.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 15:52:27

Mina hääletasin veigo praegu, sest ta ajas mingit keltsa.

Mul on kahtlane tunne, et Ants ei tea et mäng käib.
Postitaja: Ants

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 16:16:58

Ahoi.

Tööl segane päev. Nüüd sõtkun trammis ja esimest korda loen, mis käimas smiley

Loodan et mõistate , et 2015 on möödanik. Mul mõni kubemekarv juures ja päris karvatu roheline enam pole. Keegi vaenu ei pea eks, pealegi kas Kalev ei keeranud tookord seal pargis ise mitte käkki :P ?

Ma olen nõus, et Don Corleoni kallal võtmine on hetkel õige valik. See ehk kui saab pihta, paneb maffia ennast sisse rääkima, muidu on esimene päev suht rändom alati.

Tundub, et Veigo hääled on lihtsalt classic maffia esimene päev, ei tea kas seda tasub kohe tõsiselt võtta.

hääletan - don corleone

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 16:24:21

Seleta mulle ka, kuidas Veigo, kes toodab arusaamatut möga, poolt hääletamine on mingi klassikaline maffia võte.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 16:37:14

Klassikaline juhtum on mingi ootamatu vastasleeri tekkimine.

Veigo on selles mõttes ideaalne sihtmärk, sest ta ajab mingit keltsa pidevalt.

Oma parima mängu tegi ta kurikaelte mängus, kus ta loosiga tumma rolli sai.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 16:42:22

Mitte maffia võte vaid maffiamängudes on tavaliselt algusest peale Veigot hääletatud. Ehk siis see on pigem anti-maffialik liigutus?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 16:49:26

Ma häält ei muuda, aga see Corleone kaitsmine on huvitav lüke. Äkki tõesti random maffia hit?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 17:43:49

Päev lõppeb 22:33(kaasa arvatud). Mitte siis, kui kõik on hääled andnud.

See, kes hääletada unustab, on räme munn ja rikub mängu ära, nii et ärge seda tehke, palun.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 17:48:30

mis häälte seis on?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 17:50:16

minu jaoks vist halb

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 17:50:33

Mismõttes ootamatu vastasleeri tekkimine. Ma ei saa aru, kuidas on loogiline lihtsalt esimene ettejuhtuv tüüp välja hääletada ja kui keegi teisiti ütleb on ootamatu vastasleer. Ei ole ju nii, et oleks kindel põhjus arvata, et corleone on mahvia.

Algne postitaja Mirror
Klassikaline juhtum on mingi ootamatu vastasleeri tekkimine.

Veigo on selles mõttes ideaalne sihtmärk, sest ta ajab mingit keltsa pidevalt.

Oma parima mängu tegi ta kurikaelte mängus, kus ta loosiga tumma rolli sai.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 17:52:08

Btw, ma olen alati see random külaelanik, kes laseb ennast igast teisest postitusest mõjutada. VPL on kuidagi suutnud jätta imeliku mulje.
Minu arust on hea strateegia võtta alguses välja mängijad, kes teisi segadusse ajavad (a.ka vaiksed, väiksed lapsed või Veigod).

Samas, miks peaks külaelanik tulema ja nimetama 2 random nime kahtlaseks. Ja siis veidi hiljem lihtsalt random bandwagon hääl. Samahästi oleks võinud selle kohe teha, aga hiljem on veits näha, et kes külaelanikest surema hakkab.

Siis ma päeval mõtlesin, et äkki Ants on hea, sest ta pole siia teemasse veel satunud (a.ka keegi pole talle facebookis kirjutanud, et: "Yo ants, me oleme mahviad, et keda hälletame?). Samas umbes täpselt 24 minutit peale patsi poolset Antsu mainimist oli kohe postitus ilusa vabandusega olemas - juhus?

Ja siis on mõned kasutajad, keda tahaks lihtsalt välja hääletada, sest nad ei oska isegi normaalselt kirjutada BOLD hääletan KOOLON kasutajanimi /BOLD. Samas kõik muud märgid (eriti bandwagon) näitavad, et külaelanikuna on mu praegune hääl suht kasutu.

Jah, ta on vist kõige imelikumate postitustega praegu:

Postitaja: KKKallik

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 18:09:12

Algne postitaja sherlock
mis häälte seis on?

Ma küll ei ole mänguga seotud, aga hetke seis tundus olevat:

don corleone 8 häält

veigo 3 häält

eero 2 häält
vpl 2 häält

don digimon 1 häält
ekvard 1 häält

*edit kahe hääle muutmise pärast olin lugenud hääli pisut valesti
** sorry, leitsin veel ühe häälekese kusagilt, sorry; aga nüüd on kindlalt kõik olemas ja õigesti

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 18:22:41

Algne postitaja jott
Siia teemasse postitavad ainult mängijad, muidu kustutab mode ära sõnumid ja jagab puhkuse siit saidilt.

Pretsedent?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 18:26:07

Tore, et keegi viitsis hääled kokku lugedad, mu kõhutunne oli, et veigo peal on palju rohkem hääli kui päriselt.

Samas, on see veits nõme, krt kui nii huvitav on maffia siis nahhui sa ei mängi?

Aga no, kui stats on õige siis, loogika ütleb, et külaelanikud corleone peal peaksid valima ühe targeti teiste nimede seas. (jajah, ma tean, et kui ta on paha, siis ma olen otsekohe väga kahtlane, aga siiski, ma arvan, et see on tark asi mida öelda). Sest pigem on suurem tõenäosus, et mahvia hääled on seal väikse poisi hunnikus peidus, kui see et ta on mahvia.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 18:38:21

Sa teed praegu täpselt seda, mille kohta ma tähelepaneku tegin.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 18:41:17

Algne postitaja Mirror

Kind of jah, aga mis on tõenäosus, et sa rändomiga täppi panid? + see on täiesti basic mahvia kus alguses hunnik hääli lihtsalt veigo peale kogunevad, sest põhjused.

Miks sa nii väga tahad, et just Don Corleone sureks? 0% loogikat, 100% random?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 18:43:35

mahvia (loe: mäng nimega mahvia, mitte mahvia, kui paha tegelane mahvia mängus)

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 18:53:29

poolteisttundijasiisonöömistemagatejubavv??

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 18:55:06

Algne postitaja parask
mahvia (loe: mäng nimega mahvia, mitte mahvia, kui paha tegelane mahvia mängus)

???

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 19:08:48

Kalev, miks nii vaikne? Sulle tavaliselt meeldib jutustada

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 19:17:29

Suure tõenäosusega don corleone pole paha. Ilmselt on tema taga enamus külast, võibolla ka paar pahalast (1-2). Sest tõenäosus esimesel päeval pahale pihta saada on väike ja kui üks külaelanik juba hääli saab, siis pahadel pole kasulik sellele rongile hüpata, et kahtlusi vältida.

Kui see eeldus on õige, siis ülejäänud hääletajate seas on 2-3 pahalast ja homme nende seast otsida oleks veits suurema tõenäosusega üritus.

Ilgelt kauge lask ma tean, aga 1. päevast paremat nagu pole välja võtta.

Et vältida ühtlast hägust häälte jagunemist üritaks ülejänud seltskonnaga ka kuhugi koonduda.

p.s enamasti lähen u. 22 ajal igal õhtul last magama panema ja ei pruugi viimastel hetkel kohal olla.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 19:25:06

Maffiamängu kuldreeglid:

1. Suht võimatu on kedagi ümber veenda oma häält mujale liigutama. Kõik on ju jube targad ja teavad, mis nad teevad.

2. Maffia saab sisse rääkida end siis, kui ta räägib. Alati on üks mängija maffia , kes on väga vaikne ja targutab ja noogutab kaasa.

3. Alati on üks mängija maffia , kes ei ole esimene päev suurema rongi peal ja viskab kuskile suvaliselt oma hääle.

Lisaks veel häid mõtteid.

Kui sa postitad midagi, siis alati põhjenda. Muidu ajad möga ja korjad kiirelt enda peale pilke.

Don Corlone on väike poiss (13ish?), mängib esimest korda ja ei tea mida ta teeb. Ta isegi ei ürita ennast kaitsta.

Mulle ei meeldi postitused stiilis: "ah hääletan praega tema poolt. Küll õhtul pärast analüüsin ja vaatan." Iga maffiamängu on keegi niimodi postitanud. Ma arvan, et sellist tüüpi postitused on ebavajalikud.

Selle tõttu liigutan oma häält.

Hääletan: vpl

Kuna ta esimene post kriipis valusalt silma, ei suuda ma enam ta arutlusi neutraalselt lugeda.

Kui ta ei osutugi võllaroaks see päev, siis soovitan tungivalt politseil teda kontrollida.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 19:32:39

Don Corleone osas on mul ilmselt õigus. Tüüp sai suure hulga hääli ja pole üritatud teda päästa.

sekundeerin raweni soovitusele vpli kontrollida.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 19:38:48

Algne postitaja parask
Algne postitaja Mirror

Kind of jah, aga mis on tõenäosus, et sa rändomiga täppi panid? + see on täiesti basic mahvia kus alguses hunnik hääli lihtsalt veigo peale kogunevad, sest põhjused.

Miks sa nii väga tahad, et just Don Corleone sureks? 0% loogikat, 100% random?

Tõenäosus on väike jah. Aga...

Kui päev veereks praegu õhtusse nii, et kedagi ei loksutaks, kas DC elab või sureb, oleks täiesti kindel, et ta ei ole paha ning siis hakkaks mina ka kindlasti juba vaatama, kas on paremaid kohti, kuhu oma hääl liigutada.

Huvitav on aga see, et mingi suurem aktiivsus ja sahmimine hakkas teemas peale siis, kui DC oli mingi 4-5 häält korjanud ja sellega üsna kindlaks surejaks muutunud. Aga mitte veel nii kindlaks, et seda muuta ei saaks.

Mina tahaks näha, mis selle kõige taga on. Äkki tulebki jättipotti, nagu soomlased ütleksid.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 19:45:24

ei olnud mingit sagimist. nagu häälte seisust näeme, siis polnud keegi tal lähedal

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 19:57:29

Ma tõstan enda hääle DC peale, kui ta mõned hääled sai siis hakkas arutelu pihta ,et äkki peaks need mujale tõstma ilma ,et ta ise oleks midagi öelnud. Äkki jackpot?
Veigole pandud hääl on raiskamine

Kui pole maffia siis on natuke kurb, et uus inimene saab kohe nuga

Hääletan Don Corleone

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 20:06:36

Homme peaks ilmselt mõtlema kas vpli või kellegi, kes teda esimestena süüdistama hakkas, hääletamise peale. Muidugi kõige halvem variant oleks kui mõlemad on külaelanikud, aga see on vist pigem ebatõenäoline. Üldiselt kui vaadata, et corleone pole eriti ise midagi kirjutanud, aga vaatamata sellele on jube häältega tõmblemine hakanud, siis see on natuke kahtlane. Tavaliselt kui esimene süüdistatav end eriti ei kaitse ja on külaelanik, siis hääled on suht üksmeelsed olnud.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 20:09:16

Tsiteeri
Tavaliselt kui esimene süüdistatav end eriti ei kaitse ja on külaelanik, siis hääled on suht üksmeelsed olnud.

Ma näiteks lugesin 4 korda seda lauset. Viiendat korda ei loe.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 20:16:43

Huvitav on see, et Don Corleone pole end kaitsta püüdnud. Äkki on see sellepärast, et ta ei tea, mida öelda... khm... sest... nagu valetada ju ka ei taha...

Igatahes on huvitavaid sõnavõtte päris palju olnud, aga neid saab edukalt tõlgendada alles siis, kui selgub Don Corleone identiteet.

Igatahes ma jätan oma hääle samaks ja ilmselt täna rohkem foorumit ei loe.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 20:32:50

Algne postitaja sherlock
ei olnud mingit sagimist. nagu häälte seisust näeme, siis polnud keegi tal lähedal

Sa ei jälgi praegu ajatelge.

Mirror - Don Corleone
kristofer - don Digimon
Sanies - Veigo
Robert - Ekvard
don Digimon - Don Corleone 2
rawen - Ants
Don Corleone - don Digimon 2
Veigo - don Digimon 3
parask - Veigo 2
coolime - Don Corleone 3

Selle kohani on DC ja DD põhimõtteliselt võrdsed. Siis aga tuleb järjest:

Mhe - Don Corleone 4
Ekvard - Don Corleone 5
sherlock - vpl
Ahti - Don Corleone 6
Mi-Go - Don Corleone 7

Nüüd on suhteliselt selge, et DC on minemas, aga tuleb veel üks kandidaat

rawen - (muudab) Veigo 3
vpl - Veigo 4

Siin on DC 7, DD 3 ja Veigo 4 ja tegelikult saaks ükskõik kes kahest viimasest veel surra, kui paar tükki veel hääli vahetaks.

Aga keegi ei vaheta ja tuleb hoopis järgmine:

Ants - Don Corleone 8

Sellega tundub, et asi on tehtud, aga järgnev on ka huvitav:

parask: (muudab) vpl 2
sherlock: (muudab) Veigo 4 (paraski hääl läheb Veigolt maha)
rawen: (muudab) vpl 3 (läheb Veigolt maha)

Nüüd iseenesest oleks vpl oma kolme häälega ka nagu kandidaat.

Ja siis tuleb:

Sanies: (muudab) Don Corleone 9 (läheb ka Veigolt maha)

GG.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 20:49:31

Saniesi liigutus on väga kahtlane.

Ühest küljest on mahvial nii mõttetu seda liigutust teha. A samas just sellel põhjusel annab see mahviale pool-kõva alibi hiljem.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 20:56:36

Algne postitaja jott
Päev lõppeb 22:33(kaasa arvatud).

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 21:37:04

Don corleone oli mahvia. Sherlock kutu. 20 tundi päeva.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 21:54:32

Sherlock eile:

1) Kahtlustas vpli
2) Kahtlustas Mi-God
3) Hääletas lõpuks Veigo poolt

Muidugi sherlocki puhul tekib alati küsimus, et kas ta tapetakse üleüldise mänguoskuse tõttu või seetõttu, et ta pani millelegi pihta. Kui seekord peaks teine variant olema, siis tahaks Mi-God hääletada, sest sherlock oli ainuke, kes teda kahtlustas, mis nagu annaks kerge põhjuse ta tapmiseks.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 22:07:34

Algne postitaja sherlock
Saniesi liigutus on väga kahtlane.

Ühest küljest on mahvial nii mõttetu seda liigutust teha. A samas just sellel põhjusel annab see mahviale pool-kõva alibi hiljem.

Miks Ekvard seda kahtlust ignoreerib?

Ma arvan, et maffja tappis sherlocki, sest ta on tugev mängija.
Millest v6ib eeldada, et kui üks nuub oli maffja, siis vbla on maffjas seekord palju väikseid poisse, kes tapsid sherlocki kohe, et ta neile jälile ei j6uaks?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 22:08:04

Mu meelest sherlock on suht hea valik esimese öö killiks sõltumata sellest, mida ta päeval räägib.

Infor on vähe aga vaataks veidi kahtlase pilguga nii vpli kui ka neid, kes teda võrdlemisi väikese põhjusega kritiseerima hakkasid.

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 22:17:55

Kes Corleonet kaitsma tõttasid esimesel päeval?
Ainult Pats ja Veigo või oli keegi veel?
Kas võib olla, et Mirrori longshot tabas esimesel päeval ning väikelaps-jaada-jaada vabandusteha üritati kaasmaffiat hoopis päästa ning juhtida bandwagonit mujale suunas?

Re: Mahviamäng - 06.12.2017 22:51:53

Ta oli nagu esimene aktiivne corleone kaitsja.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 04:56:11

Palju mõtteid. Alustame ühest.

Peaks suht lihtne valik olema.

Hääletan: don Digimon.

Puhtalt selle pärast, mis Don Corlone kirjutas.

Tsiteeri

Sry. Meil ei ole mängus eerot.

Küll on aga facebookis keegi kasutaja Eero-Jaak Vaitmaa.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 05:22:11

Minu DC kaitsmine oli random, et te ei süüdistaks pisikest poissi kehvas mängus hiljem, sest nagu te mind teete.

uue hääletusvooru alguses on kõik ikka veel lahtine. Kas maffia tõesti ei suutnud ühisel häälel otsustada ja dikteerida pisikesele poisile asju?

Ma pakun, et VPL, ei tundnud pisikest poissi piisavalt.

Samas pole paljud mänguga ree peale saanud ja ratas on lohisev. Aktiivsemalt palun.

Ja veelkord, ärge lahmige mu nime sest ma olen välja öelnud, et ma olen külaelanik ja erirolle mul pole.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 05:43:50

Hetkel on mulle kõige kahtlasem vpl.

Kui keegi peaks mõtlema miks, siis vaadake seda ajajoont, mis ma eile kirjutasin.

Lisaks ajas ta kohe esimese sõnumiga segast juttu.

Aga raweni jutus on ka mõte - ei ole head põhjust, miks DC peaks DD osas pärisnime kasutama. Nad pole ju tuttavad ega midagi.

Hetkel siiski hääletan: vpl

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 06:42:16

Rawenil on väga hea point, lükkan ka oma hääle Don Digimoni peale.

Hääletan: Don Digimon

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 06:42:32

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 06:58:15

Algne postitaja Mirror

Aga raweni jutus on ka mõte - ei ole head põhjust, miks DC peaks DD osas pärisnime kasutama. Nad pole ju tuttavad ega midagi.

Ärge ajage mingit laest võetud pläusti.
See, väike laps ütles minu kohta "eero" on konkreetselt Viego enda teene,
Sest iga kord kui ma lorieni uksest sise astun, siis Viego lõugab ebameeldiva
tooniga "Eeee-roooo!". Enamus teist on seda ise korduvalt kuulnud.
Eks väike laps, ranits seljas, et laudadel vedelevaid mängukarpe põrandale
Lauali paista on ka lorienis juhtunud olema ning on halvad käitumismallid
Viegolt üle võtnud lihtsalt.

Plain and simple. Sellest mingit teemat genereerima asuda pole mõtet.
Vaadake kasvõi Usra bloki rahvaoksjonit, kus coolimet ja corleonet ei
õnnestunud isegi ürituse korraldajal mirroril kätte saada. Kui ma isegi
oleks maffjast, mida ma siiski ei ole, siis kust kuradi kohast ma Tartus olles
selle väikse poisi kontaktid võtaks, et temaga suhelda foorumiväliselt?

Mõelge peaga, mitte ärge hakake järjekordselt head külaelanikku silmusesse saatma.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 07:01:00

Ma tahaks, et mänguvedaja kirjutaks alati surnute rollid ka, isegi kui tegemist on sitase külaelanikuga, aitäh.

Oletan, et siis hetkel on ment veel alles jah?

Ma arvan, et Veigo pigem ei ole maffia, ta ei mängi teisiti kui tavaliselt ja tema peale hakayi hääli lükkama, et Corleonet päästa?

Ma arvan, et Mirror on kindlasti hea ja selline liisu tõmbamine oli paras jopp või kogenud mängujuhist tingitult?

Peaks ette võtma selle posu, kes Don Corleone pealt hääli liigutama hakkasid.

hääletan : vpl

Samuti see et Sanies häält nii hilja muutis oli väga maffialik alibi saamiseks. Ootaks seletust

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 08:24:12

Hetkel on VPL päris hea kandidaat, aga ootaks kuniks ta ka miskit räägib.

Seniks Parask - ma väga ei saa ümber sinu postitusest

Algne postitaja parask

Aga no, kui stats on õige siis, loogika ütleb, et külaelanikud corleone peal peaksid valima ühe targeti teiste nimede seas.

Otsib kõrvale teist targetit, kellega hääli jaotama hakata, et ehk saaks Corleone võllalt minema.

Algne postitaja parask
pigem on suurem tõenäosus, et mahvia hääled on seal väikse poisi hunnikus peidus, kui see et ta on mahvia.

Random kinnistus, et Corleone ei ole pigem maffia. Arvestades, et tegemist on 1 päevaga ja tegelikult pole kellelegi mitte mingit arusaama, kes on üldse "kahtlane", siis nii julgelt väita et pigem ta pole maffia on issue.

Algne postitaja parask
Miks sa nii väga tahad, et just Don Corleone sureks?

Järelponnistus Corleone kaitseks.

Hetkel on parask olnud ainuke, kes on olnud Corleone oksa tõmbamisega rahulolematu ja tahtis luua ka mingid teist targetit.

Samal ajal rawen - selleassemel, et mängukäigust selgust luua, eirab postitusi ja võtab suht lambise argumendi, mille kallal Digimoni peale minna. Arvestades, et Digimon oli ka esimeste Corleone hääletajate seas ning hiljem ei üritanud ka häält muuta, siis näeb Digimonile bandwagoni tekitamine Raweni poolt veidi kahtlane välja.

Kolmandaks Robert - Tüüp-mõttetu maffia mängija. 2 ainukest postitust on olnud:

Tsiteeri

ja
Tsiteeri

Kas tegemist on 0 contrubuting mängijaga või mingi low profile hoidjaga, kes käib lihtsalt randomly hääletega kaasas seni, kuni on teada, et maffia pole ohus. Küllap järgmine postitus on talt
"Hea point. Hääletan X

Seega mu kahtlaste listis VPL, Pats, Sarap ja Robert.
VPLil on juba parajalt hääli seega pole mõtet hääli dumpida ja lükkame kaheks:
Hääletan: parasak

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 08:32:15

Ma eirangi lolle postitusi. Sa peaks sama tegema.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 08:39:44

Ma mängin step by step. Praegu on minu arust DC ekslikult DD sisse rääkinud.

Ja vpl tegi vahvalt rumala postituse.

Ülejäänud info saab vaadata hääletustulemuste pealt, millest võib mõndagi järeldada ent tugevam tunne ütleb et vpl ja DD pole puhtad poisid.

Rohkem kindlat infot ei ole ja ei tule ka imo. Alles pealejärgmisi veristamisi.

#kuikeegiütlebveelkahtlanesamaspostis3kordaveristanmakassipoja

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 09:24:59

hääletan: Rawen

Ma küll ei saa aru, miks mu esimene postitus rumal oli. Ma ei näe mõtet mängu alguses hääletada lihtsalt rändomilt. Sel juhul on tõenäoliselt ohver külaelanik. Tegin oma postitused selle mulje pinnalt, mis mulle varem postitatust jäi.
Minu arust on kahtlane hoopis rawen. Esimesest päevast saab minu arust järeldada seda, et need kes andsid don corleonele hääli, on suurema tõenäosusega külaelanikud. Eriti need, kes andsid teise, kolmanda, neljandana hääli, st kes sisuliselt andsid hääle olukorras, kus väljahääletamine oli ettenähtav võimalus, aga mitte kindel. Digimon andis teisena hääle corleonele, st ma väga ei usu, et ta mahviana nii oleks teinud. Rawen aga seda totaalselt ignoreerides hääletas teda üksnes seetõttu, et corleone teadis,et digimon on eero. Ma arvan, et see on piisavalt üldine teadmine, et sellest midagi järeldada ei anna. Kuna ma rawenit väga rumalaks inimeseks ei pea, viitab see ilmselge eelmise hääletuse tähelepanuta jätmine sellele, et ta on paha. Lisaks ei räägi tema kasuks asjaolu, et ta ise ei hääletanud corleonet.
Ma pean märkima, et täiesti ei saa välistada, et mahvia tegi kavala liigutuse ja ohverdas ühe liikme, et teistele alibisid saada. Aga praegu veel ei näe ma põhjust arvata, et nad nii kavalad ja julged on.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 09:38:09

hääletan : Rawen

Koosolek aga pikem postitus to follow.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 10:05:04

Algne postitaja Ants

Samuti see et Sanies häält nii hilja muutis oli väga maffialik alibi saamiseks. Ootaks seletust

Ma juba eelnevalt mainisin seda, et DC kaitsevägi oli huvitav ja see läks kokku Mirrori jackpoti teooriaga. Õhtul hakati hääli DC pealt minema veeretama mis natuke kinnitas seda teooriat. Seega liigutasin oma random Veigohääle ühte mõistlikku kohta.

Pats äkki?

Ma ei tea

Sitt on ka see, et täna/homme on mul ajaga halvasti.

Re - 07.12.2017 10:19:02

Ma arvan, et Digimoni tappes saame praegu kõige rohkem infot, sest Mi-Go, kes oli sherlocki kahtlaste listis, kaitses ääri-veeri esimesel päeval nii DCd kui Digimoni. Praegu Digimoni tappes on kõige halvem mis juhtuda saab see, et tapame külaelaniku, aga samas saame ka ühe pm kindla külaelaniku Mi-Go näol teada. Samas kui ta on maffia, siis saaks Mi-Go järgmisena maha võtta ja mäng oleks pm läbi.

Hääletan: Digimon

Re: Re - 07.12.2017 10:35:34

Võtan oma hääle tagasi. Ülelugedes nägin, et Rawen tulistab igas suunas puusalt ja see tundub liiga kaootiline, et maffiaks pidada teda (muidugi ülim maffiapro oleks olla maffiosnik ja ajada lolli loba nagu Veigo seda alati teeb = perfect alibi).

Vpl tundub et ei ole ka sugugi kindel oma postitustes ja võtab mängijate provokatsioone liiga isiklikult. Eesmärk on et küla võidab. Nii peabki inimesi provotseerima, et juhtnööre leida. Samas maffia ei kakleks minu meelest nii emotsionaalselt vastu ja jääb pigem külaelaniku mulje.

Digimon pani teisena hääle corleonele. See pole ka väga hea strateegia kui maffia olla minu meelest. Same time so is playing 63 cards in your main deck on a gp.

Ma panen oma hääle hetkel kõige vaiksema ehk mi-go peale.

Ehk sünnib mingi arutelu

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 12:01:45

Algne postitaja Mhe
Hetkel on VPL päris hea kandidaat, aga ootaks kuniks ta ka miskit räägib.

Seniks Parask - ma väga ei saa ümber sinu postitusest

Algne postitaja parask

Aga no, kui stats on õige siis, loogika ütleb, et külaelanikud corleone peal peaksid valima ühe targeti teiste nimede seas.

Otsib kõrvale teist targetit, kellega hääli jaotama hakata, et ehk saaks Corleone võllalt minema.

Algne postitaja parask
pigem on suurem tõenäosus, et mahvia hääled on seal väikse poisi hunnikus peidus, kui see et ta on mahvia.

Random kinnistus, et Corleone ei ole pigem maffia. Arvestades, et tegemist on 1 päevaga ja tegelikult pole kellelegi mitte mingit arusaama, kes on üldse "kahtlane", siis nii julgelt väita et pigem ta pole maffia on issue.

Algne postitaja parask
Miks sa nii väga tahad, et just Don Corleone sureks?

Järelponnistus Corleone kaitseks.

Hetkel on parask olnud ainuke, kes on olnud Corleone oksa tõmbamisega rahulolematu ja tahtis luua ka mingid teist targetit.

Samal ajal rawen - selleassemel, et mängukäigust selgust luua, eirab postitusi ja võtab suht lambise argumendi, mille kallal Digimoni peale minna. Arvestades, et Digimon oli ka esimeste Corleone hääletajate seas ning hiljem ei üritanud ka häält muuta, siis näeb Digimonile bandwagoni tekitamine Raweni poolt veidi kahtlane välja.

Kolmandaks Robert - Tüüp-mõttetu maffia mängija. 2 ainukest postitust on olnud:

Tsiteeri

ja
Tsiteeri

Kas tegemist on 0 contrubuting mängijaga või mingi low profile hoidjaga, kes käib lihtsalt randomly hääletega kaasas seni, kuni on teada, et maffia pole ohus. Küllap järgmine postitus on talt
"Hea point. Hääletan X

Seega mu kahtlaste listis VPL, Pats, Sarap ja Robert.
VPLil on juba parajalt hääli seega pole mõtet hääli dumpida ja lükkame kaheks:
Hääletan: parasak

See on umbes, et kui rumalaks sa mind pead, et kas ma mahviana hakkaksin nii hilja õhtul, kui on suht selge, et Corleone sureb sellist tähelepanu endale tõmbama?
Ja noh, külaelanikuna suht lihtne matemaatika - 4/17 - et mirrori mänguvälistel põhjustel valitud tegelane on paha. 13/17, et ta on hea. Ühesõnaga, meil joppas.

Panen igaksjuhuks hääle ära, sest olen 00ni tööl ja äkki pole aega mnetis käia.

Ainus loogika, mis mulle hetkel meeldib on, et võtame digimoni maha, sest see mis pats arvas.

Re: Re - 07.12.2017 12:08:08

Vabandust, ma olen tööpäeva jooksul suhteliselt hõivatud, aga olen jõudnud arutelu ikka more-or-less jälgida.

Ma ei saa praegu üldse minu pihta käivatest kahtlustustest aru, sest ma omaarust pole ühelgi hetkel Don Corleonet kaitsnud, vastupidi, mulle tundus täiesti ok ta esimesel ööl hukka saata, mida näitas selgesti ka see, et ma tema vastu hääletasin.

Don Digimoni kaitsmine kehtis põhimõtteliselt esimese öö kohta, ma lihtsalt tean Eerot ka isiklikult ja mulle tundus tore, kui ta jääks mängu. Jällegi see ei tähenda, et kui ta käitub kahtlaselt, ei võiks teda oksa tõmmata - aga esimesel päeval ei ole eriti palju infot nii ehk nii.

Tahaks lihtsalt rõhutada, et kui ma oleks maffia, siis ma oleksin ju teadnud, et Don Corleone on ka maffia... ja mul oleks olnud väga mugav hüpata rahulikult Veigo või vpli kahtlustajate ridadesse.
Te peate aru saama, et esimesel päeval meil ei ole ju mingit infot, seega keegi ei tea, kas ta kahtlustab või kaitseb maffiat. Seega variant on olla kas täiesti vait või öelda midagi, mis tekitab kahtlusi. Arvake, kumb variant maffiale rohkem meeldib?

Aga nüüd muudest mõtetest.

Ma arvan, et Veigo on kas väga halb või väga hea. Kui ta on väga halb, siis on parask, rawen ja vpl üsna vähe kahtlased. Kui ta on hea, siis on ka vpl vähe kahtlane. Seega vpl ei tundu mulle igal juhul kahtlane. (Ja kui minu arutelu ja loogika vpli kohta ei pea paika, siis palun ärge järeldage sellest, et ma olen temaga koos maffia, vaid ma ju kindlalt tõesti ei tea)

Mirror tundub mulle vähe kahtlane, sest ta on teinud sisukaid arutelusid ja julgeid oletusi, pluss juhtinud tähelepanu valusatele kohtadele mängus.

Millest ma aru ei saa, on see, et miks Sanies ei tundu kellelegi kahtlane? Ta mängib selgelt ´räägin vähe¡ taktikat, hääletab nii, et tema häälest tegelikult midagi ei sõltu, ja kirjutab üldisi postitusi.

Hääletan: Sanies

Re: Re - 07.12.2017 12:15:45

Kui ma oleks maffia oleks ma külma kõhuga Don Corlone poolt hääletanud.

1-2 maffiat seda raudselt tegigi.

Re: Maffia - 07.12.2017 12:17:35

Digimoni kasuks räägib muidugi see, et ta minu järel teisena DC vastu hääletas.

Pahalt oleks see üsna rumal käik, sest niimoodi võid sa tahtmatult aidata rongi tekitada (inimestele meeldib alateadlikult visata hääli sinna, kus neid juba mõned ees on).

Ants ka märkas seda juba, kiidan.

Aga vahest oli see tööõnnetus, sest tema vahepealsed seletused on üsna nõrgad olnud.

Hetkel jään vpl-i juurde. Tore oleks, kui rohkem inimesi veel ära hääletaks.

Re: Re - 07.12.2017 12:21:34

Ma olen iseenesest nõus, et Sanies on ka kahtlane. See viimase hetke häälevahetus oli ikka väga kahtlane. Täpselt nagu mahvialiigutus, et pärast saaks öelda, et hääletasin ju headele kasulikult, kuigi midagi see tegelikult ei muutnud. Samas jään selle juurde, et Rawen on ka kahtlane ja jätan esialgu hääle talle.

Re: Maffia - 07.12.2017 12:25:50

Kuule, mirror, sa jätad mind millegipärast tähelepanuta. Ma tõin enne Antsu välja selle, et digimon hääletas teisena corleonet, aga respecti saab Ants mitte mina. Ütle, millega ma olen selle hääle ära teeninud? Ometi on ju palju neid, kelle käitumine tegelikult kahtlane on.

Re: Maffia - 07.12.2017 13:51:39

Mi-go ma olen külaelanik - nagu ma ütlesin siis mul on ajaga järgmised 2 päeva natuke halvasti, jõuan lugeda ja pigem mitte tihti postitada.

Anyway minu hääl läheb patsile - alguses hääletas vist suvaliselt Antsu ja kui hakkas tekkima võimalus ,et DC jääb ellu ja vpl jääb rongi alla siis tõsti oma hääle sinna. Sama mõttekäiguga jõuan sinna ,et vpl ei ole maffia.

Hääletan: Rawen

Re: Maffia - 07.12.2017 14:09:32

Ma ei saa nagu väga aru nendest kes Mi-God eriti süüdistama hakkasid. Ta enne tänast paistis välja kahe suhteliselt geneerilise postitusega millesarnaseid on suht palju tehtud.

Eero nime teadmine on ka bullshit muide, see on suht üldteada. Aga selle põhjal raweni süüdistamine ei ole ka asjalik, sest rawen postitab kogu aeg selliseid asju.

Ma nõustun et Saniesi käitumine on suht veider, aga ma ei ütleks et kahtlane, pigem nagu et läbi mõtlemata.

Praegu jään selle juurde, et vpl käitub veidralt-ish.

Re: Maffia - 07.12.2017 14:26:30

Ma ei taha et hääl tühja tähja ära kaoks, tundub et Mi-Go hetkel suurt tähelepanu ei saa ning hääled jaotuvad don Digimoni, vpli ja Raweni vahel. Äkki tõstatakse mingi suurem kampaania üles lähitundidel inimeste poolt, kes pole aktivistid eriti hetkel. Mhe? Parask? kristofer? Ahti?

Don Digimon ei ole maffia, sest mis varem on tähelepanekud olnud.
Rawen tahab väga digimoni lõikuda sellest olenemata.
vpl tahab Rawenit lõikuda.

Mirror, kas sa ei arva, et pigem on kahtlane Raweni agressiivsus digimoni suunas, kui nõustud et viimane on suht kindlalt külaelanik.

Siis miks panna hääl vpli peale?

Sama küsimus oleks teistele, kes vpli vastu hääletavad:
coolime
digimon
Veigo hääl vist oli personal anger?

hääletan: Rawen

Häälteseis:

don Digimon:
Rawen
Robert
Ekvard
parask

vpl:
Veigo
Mirror
don Digimon
Coolime

parask:
Mhe

Rawen:
vpl
Ants
Sanies

Sanies:
Mi-Go

Re: Maffia - 07.12.2017 14:57:33

Re: Maffia - 07.12.2017 14:59:32

Mul tekkis yks teooria, aga mai j6ua seda praegu pikemalt kirjeldada.
Lsest ma olen 17-22 suht h6ivatud.
Aga ma arvan, et maffja on umbes 2 v2ikest poissi (incl corleone), Pats ja vaikimisi isiklikku vimma pidav ning mitte midagi panustav Robert, kes omikul mitte millegi pealt patsi lalinaga kaasa jooksis.

Re: Maffia - 07.12.2017 15:10:16

Ma arvan, et me ei peaks praegu tapma kedagi, kes palju postitab, sest kuidas on see külale kasulik, kui elus on ainult mängijad, kelle mängust annab aimu ainult hääletusmuster?

Ei tahaks olla seisus, kus valime rändomiga targetit.

Re: Maffia - 07.12.2017 15:11:18

Vabandust, et ma teile siin mingit eepost kokku ei kirjuta. Rawen tõi välja juba minu meelest kõige kahtlasema asja, sestap ka lakooniline kommentaar ja nõusolek. Mul on täpselt 0 põhjust mingit niisama häma toota, kui juba ka minu meelest kahtlaseim asi on välja toodud.

Minu meelest on ka kahtlased Sanies ja vpl juba väljatoodud aspektide poolest. Kui mul midagi lisada ei ole, siis ma seda ka ei tee, et vesi oleks võimalikult selge.

Re: Maffia - 07.12.2017 15:12:16

Kristoferi ja Ahti 0 sõna täna on küll veidi tüütu.

Re: Maffia - 07.12.2017 15:17:21

ma vabanen täna umbes 19.00 õpingutest, ehk vabandust et hetkel midagi öelnud pole...

Re: Maffia - 07.12.2017 15:37:48

Minu kahtlaseks tembeldamine on naljakas.

Ma liigutasin oma randomly Veigole visatud nö "raisatud" hääle DC peale, sest arvestades Mirrori teooriat ja DC kaitsmist võis seal tõepõhi all olla ja see tundus mõistliku riskina. On ka varemgi nähtud kus mingi mõned minutid enne kella tõstetakse mitu häält samasse kohta ja peaaegu kindel surmamineja jääb ellu. (vt näites eelmine maffia minu surm, kus ma mingi 1 hääle pealt sain 10 minuti jooksul umbes kogu küla endale kaela)

Peale seda pole ma genereerirnud mingit random paska ehk siis
Algne postitaja Robert
Kui mul midagi lisada ei ole, siis ma seda ka ei tee, et vesi oleks võimalikult selge.

Igal juhul ma jätan oma hääle Patsile, põhiliselt ta esimese päeva DC kaitsimise pärast. See ,et "väike poiss mängib esimest korda ja äkki ei oska" ei ole väga temalik käitumine.
Tavaliselt on suhtumine olnud ,et las ta olla äkki räägib ennast sisse või siis - nuga, sest ta ei oska mängida.

Re: Maffia - 07.12.2017 15:53:01

Teen sulle spetsiaalselt tõlke: kui mul midagi õelda pole, siis ma seda ka ei tee, et vältida segadust. Kas see on sinu meelest tõesti random pask?

Re: Maffia - 07.12.2017 15:54:19

A nvm, sain nüüd aru mida sa mõtlesid. Sorry, mu päev on tuugalt diskreetset matat täis olnud ja aju suht kapsas laugh

Re: Maffia - 07.12.2017 16:09:43

Päev peaks lõppema pooleteise tunni pärast. Ma väga loodan, et need, kes pole hääletanud, seda ikka teha jõuavad.

Re: Maffia - 07.12.2017 16:20:48

Mirror, miks Sa ei vasta mu küsimise peale?

Re: Maffia - 07.12.2017 16:21:11

Äge.

Vaadake mida don Digimon tegi.

Minu kindel loogika ütleb, et ta on paha. Postitan sellest. Tema jaurab imelikult vasta ja .... hääletab vpl.

Nüüd muutis hääle minu peale, sest tal tekkis väidetavalt mingi imelik paranoiline teooria.
Imelikke paranoilisi teooriaid toodab külaelanik tavaliselt. See räägib tema kasuks.

Ants ei saa aru väga mida ta räägib. Üks hetk ütleb, et ma tulistan puusalt ja teine hetk ütleb, et ma olen agressivne digimoni peale.

Ei ma ei tulista puusalt.

1. hääl Ants, sest haha naljakas, hääletaks kedagi.
2. hääl Veigo, sest Veigo.
3. hääl vpl, sest vpl mängib teistmoodi. Rahulike läbimõeldud lausete asemel on kuidagi kaootilised uitmõtted. Üritab iga mu lauset pöörata minu vastu. Jah see on iga asja puhul võimalik, aga kuidagi tundub pingutatult. Väidab, et ma ei pane hääletusi tähele. No palun.

Muidugi panin tähele, et don Corlone saab väga palju rändom hääli, mille põhjenduseks: uus mängija, väike laps, haha naljakas, ta nimi on don corlone. Vpl ise ütleb, et esimene päev ei tohiks rändom häält anda, aga tema kõige esimene postitus ikkagi:

Tsiteeri
Esialgu tunduvad kahtlased Veigo ja Digimon

Täiesti. Tühja. Koha. Pealt.

Minu mõttega tuleb kaasa vaid sherlock ja parask. Loomulikult ma kaitsen siinkohal don Corlonet ja püüan mõttekaaslasi juurde leida.

Oih. Sherlock sai surma. Kui ma oleks paha oh MIKS OH MIKS ma tapaksin ühe mängijast, kes minuga sarnaseid vaateid jagab.

Minu peal on praegu 4-5 häält? Seda on päris palju. Ma arvan, et vähemalt üks neist on paha. Miks mitte ka 2?

Ma arvan, et see on vpl. Alustab ta oma päeva viisakalt ja salamahti jälle Veigoga. Siis suunab pilgu minu peale (arusaadav, ma ju süüdistan teda). Irisieb iga väikse asja pärast, mida ma olen öelnud ja ei ühtegi sõna Veigost.

Kui ma päeva lõpus surengi, siis vähemalt saate pilke pöörata sinna, kuhu mu hääl läks.

Ma mõneti nõustun, et, see don Digimon süüdistamine, sellepärast, et don corlone teda eeroks kutsus, on pisut nõrk. Vürtsi lisab muidugi asjaolule, et pärast uue päeva kuulutamist oli don digimon esimestest, kes postitas. Selline mõtteviis on vale, aga mis sa teed.

Ockhami habemenuga on Ockhami habemenuga.

Vpl mängib teistmoodi. Nähke teie ka seda.

Re: Maffia - 07.12.2017 16:22:21

Keda peaks politseinik öösel kontrollima?

Kas on mõtet raisata don Digimoni peale?

Re: Maffia - 07.12.2017 16:27:10

Ühe mõtte lisaks siia veel:

Miks te pasandate oma isiklikke muresid siia? "Ma olen tööl, mul on koosolek, mu ema lellepoeg ei lubanud mind internetti." See ei anna kuidagi mängule kasu ja risustab postitustetulva JA EI HUVITA MITTE KEDAGI.

Re: Maffia - 07.12.2017 16:29:56

Ma eeldan sellepärast, et mõnele mängijale meeldib kangesti napisõnalisuse põhjal igasuguseid vandenõuteooriaid välja mõelda...

Re: Maffia - 07.12.2017 16:44:09

Kui vpl sureb ja tuleb välja et ta on hea, oleks suureks kahtlusmärgiks Mirror järgmine päev.

Sa ise oled mitu korda väitnud surmkindlalt et Digimon on suht 90% hea, seega kõik kes hääletavad tema vastu peaks olema Sinu silmis kahtlased.

Miks on Sinu hääl ikka veel vpli peal?

Rawen lihtsalt ummisjalu kütab laugh. See on ikka väga desperate liigutus või väljakisa, aga Sa vist varemgi suht alguses kutu saanud ning nüüd tahaks kaurem mängida?

Tahaks ikkagi Mirrori selgitust. Niisama pärimine ei aitanud. Ehk siis see:

hääletan : Mirror

Re: Maffia - 07.12.2017 16:48:13

Ants viis oma hääle Raweni pealt suht tühja kohta hetkel, mis survestab VPLi surema, muidu oleks viik.

Huvitav lüke.

vpl 4
rawen 3
parask 1
don digimon 3
sanies 1
Mirror 1

Re: Maffia - 07.12.2017 16:49:08

Mis juhtub viigi korral?

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 16:49:33

ütleme, et 21:30 läheb tänane ja nüüdsest iga päev lukku, seni kuni muud ei öelda. hea oleks, kui politseinik ja mahvia mulle umbes samal ajal nimed saadaks.

Re: Maffia - 07.12.2017 16:54:10

Algne postitaja Ants
Mis juhtub viigi korral?

esimesest postituses on reeglid:

Tsiteeri
Viigi puhul 1 uuestihääletus kõigi enim hääli saanud mängijate vahel. seejärel valib viimati surnud kodanik, kes sureb, kui see viiki jääb. Kui viimatisurnud kodanikku pole, valib politseinik.

Re: Maffia - 07.12.2017 16:55:27

Minu arust Raweni postitus on suht kindlalt mahvia oma. Esimesel päeval ei öelnud ma raweni vastu midagi, seega ei saa põhjus, miks ta mind hääletas see, mida ta praegu ütles. Külaelanikel pole põhjust valetada, seega ainult mahvial on motti vahetada.

Olen nõus, et Mirrori hääletused on natuke kahtlased, aga soovitan hääletada Rawenit ja juhul, kui ma peaks surema soovitan homme maha võtta Raweni. Temaga tundub ühes paadis olema parask, aga selles ma natuke kahtlen.

Re: Maffia - 07.12.2017 17:06:20

Ma ei tea pats... väga konkreetsed, aga nõrgad argumendid kui sisu vaadata..

Tsiteeri
Ants ei saa aru väga mida ta räägib. Üks hetk ütleb, et ma tulistan puusalt ja teine hetk ütleb, et ma olen agressivne digimoni peale.

ja siis sa tood välja legit täpselt selle, mida Ants ütles - esimesed 2 häält puusalt (Ants, sest naljakas; Veigo, sest naljakas; hääletan VPL ,sest ta mängib teistmoodi, aga ma tegelt arvan, et Digimon on paha? )

Hetkel on siiski sarap kõige suurema sihtmärgiga mul ja kui peaksin öösel surema, siis remember that, aga kuna sarapi hääl on hetkel täiesti tühja, siis Hääletan Rawen.

Also kas ma saan õigesti aru, et viik on külale kahjulik, sest siis möödub 1 öö, kus maffia tapab, aga küla vaidleb ja ei tapa kedagi ning küla jääb pm 1 killiga taha?

Re: Maffia - 07.12.2017 17:11:54

Algne postitaja parask
Algne postitaja Ants
Mis juhtub viigi korral?

esimesest postituses on reeglid:

Tsiteeri
Viigi puhul 1 uuestihääletus kõigi enim hääli saanud mängijate vahel. seejärel valib viimati surnud kodanik, kes sureb, kui see viiki jääb. Kui viimatisurnud kodanikku pole, valib politseinik.

Re: Maffia - 07.12.2017 17:13:01

Algne postitaja Ants
Kui vpl sureb ja tuleb välja et ta on hea, oleks suureks kahtlusmärgiks Mirror järgmine päev.

Sa ise oled mitu korda väitnud surmkindlalt et Digimon on suht 90% hea, seega kõik kes hääletavad tema vastu peaks olema Sinu silmis kahtlased.

Miks on Sinu hääl ikka veel vpli peal?

Rawen lihtsalt ummisjalu kütab laugh. See on ikka väga desperate liigutus või väljakisa, aga Sa vist varemgi suht alguses kutu saanud ning nüüd tahaks kaurem mängida?

Tahaks ikkagi Mirrori selgitust. Niisama pärimine ei aitanud. Ehk siis see:

hääletan : Mirror

Jumal hoia. Kas ma pean tõesti kõik ise ära tegema?

Loe mu postitusi, seal on kõik kirjas.

Pole kuskil öelnud, et DD oleks 90% hea. Minu arvates on raweni loogika üsna pädev ja on täitsa võimalik, et DC rääkis DD sisse. Eriti, kui arvestada, et DD hakkas seletuseks sogama midagi Lorienis toimuvast. Niipalju kui mina tean, ei käi DC ammu enam eriti Lorienis mängimas.

Vastuargumendid on täitsa olemas ja need ma tõin välja ka. Aga on võimalik, et DD lihtsalt keeras käki kokku (kui pahade poolt vaadata).

Samas on vpl ajanud pidevalt segast jama. Lisaks liitus ta kohe Veigo vastu algatatud rongiga, mis üldse minu tähelepanu äratas esimesel päeval.

Minu silmis kõige kahtlasem praegu. Kahtlasem kui DD, kahtlasem kui rawen.

Kui keegi mind kahtlustab, pärast seda kui ma esimesel päeval maffia võlla saatsi , siis on ta paha või idioot.

Re: Maffia - 07.12.2017 17:14:47

Ehk ma saan aru, et kui ka lisahääletus tulemust ei anna, valib politseinik.

Re: Maffia - 07.12.2017 17:18:20

Tsiteeri

ehk kui viik, siis me hääletame kohe uuesti( kui jott ütleb) 2he popima vahel

Re: Maffia - 07.12.2017 17:22:49

Kalev. Mu point nagu oligi, et need kaks esimest häält olid mõttetud.

Ma toonitasin mitu korda, et mu valikud olid ja on siiamaani dd ja vpl.

Mis minu hääletamine sulle annab praegu?

Ma arvan, et sellega kannatab oodata, sest kui pahad rumalad ei ole ja lugeda oskavad, siis nad tapavad mu öösel nagunii ära.

Re: Maffia - 07.12.2017 17:23:12

hääletan: rawen

Re: Maffia - 07.12.2017 17:25:03

Algne postitaja Mirror

Kui keegi mind kahtlustab, pärast seda kui ma esimesel päeval maffia võlla saatsi , siis on ta paha või idioot.

Ma küll usun, et sa selleks võimeline oled, mis küll ei tähenda, et sa seda tegid, aga võimalus on. Nagu ma enne ütlesin, on palju kindlamalt külaelanikud need, kes hääletasid corleoned 2.-5ndana.

Re: Maffia - 07.12.2017 17:28:12

Ei päriselt.

Mida ma ütlesin, et järsku minu peale hääled tulevad?

Suht absurd.

Re: Maffia - 07.12.2017 17:35:17

Mängus 3 paha ja mul 5 häält. See tähendab, et vähemalt 3 väga rumalat külaelanikku.

Kõik on unustanud, et sanies viimasel hetkel muutis täiesti kasutult oma häält. Või et MiGo koos mõne indiviidiga tegi vaid 1 postituse esimene päev.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 17:48:29

Mul on üks tõlgenduslik küsimus - kas Veigo hääletas VPLi vastu või lihtsalt kommenteeris seda, et võib-olla ta ei tundnud Don Corleonet? Mul oli kogu teooria VPLi süütuse kohta ehitatud sellele, et Veigo teda natuke nagu kaitses, aga ma lugesin seda postitust veel paar korda üle ja ma vist sain tema öeldust üldse valesti aru.

Sanies, keegi ei "tembelda Sind kahtlaseks". Sa lihtsalt käitusid eile objektiivses mõttes kahtlaselt, mis ei garanteeri, et Sa oled maffia, aga ka mitte vastupidist.

Rawenile tahaks lihtsalt öelda, et palun püüa oma vihakõne endale hoida. Tahaks mängida rahulikult maffiamängu ja väljendada oma mõtteid, ja kui iga natukese aja tagant tuleb vingumist teemal milliseid väljendeid ei tohi kasutada, siis see on lihtsalt nõme.

Küsimus on nüüd selles, et kui Rawen vist väidab, et ta on politseinik, siis äkki see asjaolu, et ta süüdistab väga tugevalt vpl-i, tähendab midagi.
Algne postitaja rawen
Ma arvan, et sellega kannatab oodata, sest kui pahad rumalad ei ole ja lugeda oskavad, siis nad tapavad mu öösel nagunii ära.

Muidugi rolliclaimi võib igaüks teha, nii et see ei garanteeri hetkel midagi. Aga igatahes kui peaks selguma, et VPL on tõepoolest paha, siis võib ilmselt ilma igasuguse kahtluseta väita, et Rawen on hea.

Ja kui juhtub, et Rawen ei ole ikkagi see, kes ta väidab et ta on, siis tasuks teda ilmselt ka kontrollida. Ning kui VPL on hea, siis ilmselt Rawen ei ole.

Hääletan: VPL

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 17:58:02

No ma olen üpris kindel, et Rawen ei ole politseinik.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 18:09:16

Hääletan: rawen

Mulle tundub, et vpl on ment, kui ei ole siis on ta mahvia.

Kalev suht kindlalt ei ole ment samas

Re: Maffia - 07.12.2017 18:11:19

Algne postitaja vpl

Ei siis valib sherlock, ehk viimati surnud kylamees

Re: Maffia - 07.12.2017 18:22:25

Algne postitaja parask
Algne postitaja vpl

Ei siis valib sherlock, ehk viimati surnud kylamees

Õige jah, lugesin enne valesti.

Re: Maffia - 07.12.2017 18:23:28

Tsiteeri
Mulle tundub, et vpl on ment, kui ei ole siis on ta mahvia.

Kui ta oleks ment, siis ta oleks mind kontrollinud.

Re: Maffia - 07.12.2017 18:34:18

Karl miks sa minu poolt hääletasid ja rääkisid vplist.

Vpl teab 100%, et mina ei ole ment
Karl teab 100%, et Kalev ei ole ment.

Et kumb valetab?

Re: Maffia - 07.12.2017 18:47:52

Karl, võta minu pealt häält ära.

Kui mind hääletatakse välja ja selgub, et ma olen külaelanik, siis võetakse sind liistule, sest sa olid ennist samuti vpl vastu, kuigi vpl su häääl ei ohustanud.

Täna olid sa minu don digimoni teooriaga nõus ja hääletasid tema vastu.

Kui ma vaatasin, et don digimo ei saa piisavalt hääli ja vplil on rohkem, hakkasin ma vpli peale hääli koguma, sest minu peal oli juba päris palju hääli.

Nüüd kui mina ja vpl oleme viigilähestikku hääletad sa minu vastu.

Re: Maffia - 07.12.2017 18:57:11

Kalev süüdistab mind mahviaks, aga kuna ma tean, et olen külaelanik, siis suht selge järeldus, et kalev pole ment. Sest ment ei tohiks lampi süüdistusi laiali loopida.

VPL ütleb, et ta teab suht kindlalt, et sa pole ment. Järelikult on ta kas ise ment, või valetab IMO.

Ma arvan, et ma ei taha riskida, et ment sureb, sellepärast ma hääletan sind praegu.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:04:56

Kristoferi ja Ahti vabasurm on väga kurb :(((((((((((

Re: Maffia - 07.12.2017 19:05:41

Sinu arust VPL on ment, sest ta ütles, et mina ei ole?

See oli ta esimene vihje onju?

Ja seda just paari minuti pärast, kui mi-go vihjas, et mina võiks millegipärast ment olla.

Ja just mugavalt siis, kui minu ja tema hääled olid viigis ja mitte sõnagi varem, kui tema peal oli rohkem hääli kui minu peal.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:06:51

Sellise asjade käigu järgi olen mina rohkem ment ja vpl püüab lihtsalt counter role-claimida.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:11:43

Algne postitaja rawen
Sellise asjade käigu järgi olen mina rohkem ment ja vpl püüab lihtsalt counter role-claimida.

Oled ment siis? See kui Mi-go, seda arvab, ei näita midagi. Kui sa hakkad surema ja ikka ei tule kapist välja suht kinnitab, et sa ei ole. kahjuks näitab seda ka, et sa pole mahvia ilmselt.

Väike võimalus, et loodad niisama välja vingerdada, sest mahviana kapist välja tulek tähendaks kindlat surma järgmine voor ja siis mahvial suht keeruline seis kui 2 nii varakult kutu.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:15:32

Mul oleks päris rumal öelda, et ma olen ment alles 2. päeval.

Ma ei ole ment.

Küll aga loodan, et päris ment kontrollis vpl nagu mina ja sherlock soovitasime.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:19:21

Veigo ei ole ka hääletanud.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:21:43

Algne postitaja rawen
Veigo ei ole ka hääletanud.

Hannes arvas, et see loeb, aga muidu jah see on klassikaline veigo ei oska käituda samamoodi nagu kõik teised mängijad keiss.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 19:23:48

Algne postitaja Veigo
Minu DC kaitsmine oli random, et te ei süüdistaks pisikest poissi kehvas mängus hiljem, sest nagu te mind teete.

uue hääletusvooru alguses on kõik ikka veel lahtine. Kas maffia tõesti ei suutnud ühisel häälel otsustada ja dikteerida pisikesele poisile asju?

Ma pakun, et VPL, ei tundnud pisikest poissi piisavalt.

Samas pole paljud mänguga ree peale saanud ja ratas on lohisev. Aktiivsemalt palun.

Ja veelkord, ärge lahmige mu nime sest ma olen välja öelnud, et ma olen külaelanik ja erirolle mul pole.

Mõtlen siis seda postitust, küsisin hanneselt, kas see on ok ja ta arvas, et see on jama, aga loeb ära.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 19:25:37

Äge mäng igatahes.

Viimased minutid. 2-3 tükki hääletamata ja ainult 2 kasutajat postitavad viimased 30+min.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:29:43

Hetkel, võlla nimel võistlevad Rawen, Mi-go, VPl ja natuke DD, täpselt pole üle lugenud, aga nende nimed kõige rohkem täna boldis olnud, (väga abistav text ma tean) ei oska väga seda mängu, aga sisetunne ütleb, et Rawen on kahelt poolt ründe all, mis tundub imelik, kui ta oleks maffia, seega proovime õnne:
Mi-Goga

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 19:30:17

Algne postitaja rawen
Äge mäng igatahes.

Viimased minutid. 2-3 tükki hääletamata ja ainult 2 kasutajat postitavad viimased 30+min.

Ära muretse kui sa oled hea, siis järgmisena tundub et peaks VPL suht kindlalt surema ja kui nii saame ühe mahvia kätta siis 1-1 vahetus tundub mulle küla soosivat.

Re: Mahviamäng - 07.12.2017 19:31:32

Hääletage see kristofer välja palun järgmine raund.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:31:47

Algne postitaja kristofer
Hetkel, võlla nimel võistlevad Rawen, Mi-go, VPl ja natuke DD, täpselt pole üle lugenud, aga nende nimed kõige rohkem täna boldis olnud, (väga abistav text ma tean) ei oska väga seda mängu, aga sisetunne ütleb, et Rawen on kahelt poolt ründe all, mis tundub imelik, kui ta oleks maffia, seega proovime õnne:
Mi-Goga

Tubli, andsid talle esimese hääle hetkel seis:
vpl 5
rawen 6
don digimon 2
Mi-Go 1

Kui mu lugemine sassi pole läinud.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:33:22

Kuidas see, et mina olen hea, näitab, et vpl paha on?

Re: Maffia - 07.12.2017 19:36:40

Algne postitaja rawen
Kuidas see, et mina olen hea, näitab, et vpl paha on?

Mulle tundub, et ta on ment ja ärgitab sinu vastu hääletama, ment ei peaks sellist asja tegema, kui ta just ei kontrollinud, et sa oled mahvia.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:37:00

nagu nähe ei pidanud ma väga täpselt arvet frown

Re: Maffia - 07.12.2017 19:39:32

nagu nähe ei pidanud ma väga täpselt arvet frown

tead, et sa võid oma häält muuta, aga noh, kui sa ei taha otsustada, et kas VPL või Rawen siis random hääl on ka fun.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:45:57

pats millega sa oled tõestanud, et sa pole paha?

Re: Maffia - 07.12.2017 19:47:30

kas päev ei pidanud lõppema 21.30?

Re: Maffia - 07.12.2017 19:47:35

Ma ei ole kordagi kahtlane öelnud.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:48:48

kui veel saab, siis muudan:vpl

Re: Maffia - 07.12.2017 19:57:05

Tahaks ka Patsi ellu jätta kui veel võimalik, seega Hääletan: vpl

Endiselt tahaks tegelikult Digimoni homme sihikule võtta.

Re: Maffia - 07.12.2017 19:58:01

Ahti unustas mängu ära. Parem on kui ta hääletab, kui et mitte, vahet pole kumb roll tal on. Peale seda öö.

Re: Maffia - 07.12.2017 20:12:42

Hääletan vpl

Maffia palun lööge mind öösel maha, ma pole kindel kui järjekindlalt suudan seda mängu mängida , seda mängu huvitavana hoidmise huvides siis

Re: Maffia - 07.12.2017 20:34:45

Ma tahaks täiega, et kui ma häält praegu muudaks, siis sellest sõltuks midagi, sest väga keeruline on aru saada, et kas praegu võib postitada või ei.

Re: Maffia - 07.12.2017 22:26:46

vpl ja parask polnud kumbki mahvia. teise siis tappis mahvia. päev kuni homme kella 21:30-ni.

Re: Maffia - 07.12.2017 23:14:31

Hääletan kristofer

Lugesin seda jama mis eile siin räägiti ja see lõpus mingi täiesti lampi Mi-Gole hääle andmine oli imelik.

Heana oleks ta teinud valiku kahe suurema häältearvuga mängijate hulgast. Aga tema pani mingi suvalise . Maffiale sobiks see hästi , (eeldusel et Pats on hea) selline Safesõnum, väga tähelepanu kah ei ärata , nagu isegi arutleb aga ei muuda midagi sest hea ikkagi tõmmatakse võlla .

Mulle tundus imelik sõnum lihtsalt , Ok nüüd magama ...

Re: Maffia - 08.12.2017 04:48:42

No see läks nüüd küll halvasti.

Re: Maffia - 08.12.2017 04:48:48

hääletan: don digimon

Põhjused olen välja toonud.

Lisaks tal oli suht suva, kas ta vpl või mind.

Re: Maffia - 08.12.2017 04:50:00

Lisaks tal oli suht suva, kas ta hääletas vpl või mind.

Re: Maffia - 08.12.2017 06:03:34

Käi jala pats, mul polnd suva. Ma olin kella 17st 22ni h6ivatud lihtsalt.
Ära kleebi mingeid silte, mida pole olemas.

Ma arvan, et sa oled minu-suunalised süüdistused laest võtnud.
Mida enam sa seda väljahääletamist kesk põrandat seistes ja kõigi
pihta tuld andes ikkagi lõpuks minu suunas sihid, seda enam ma leian
kinnitust oma eilse jooksul tekkinud ideele, et sina, Pats oled Mahvjate
Suur Pealik ning siis rändom keremitäring andis sulle kaaslasteks kaks
"väikest poissi" (profiili sobituks: Corleone, kristofer, Viego) ja ühe kogend mängija,
kes istub kuskil taustal ja midagi ei räägi (prohviili sobituks: eriti hästi Robert,
veits vähem Mhe, Sanies v6i MiGo).

Ainus n6rk koht minu teoorias on see, et Robert võib olla ka ment,
ja on sellepärast vait, aga ta ei saa seda öelda, sest siis ta oleks insta dead,
sest me mängime ilma arst erirollita...

Ma lähtun oma teooriast ja loodan, et teised ka kaasa tulevad, sest ma ei taha häält huupi loopida nagu seda tegi kristofer. Lisaks toetab minu veendumust ka see, et surnud
külamees VPL ka sind kahtlustas.

Re: Maffia - 08.12.2017 06:06:12

Sa hääletasid vpl enne mind.

Re: Maffia - 08.12.2017 06:18:06

Yeesh. Aga ma hääletasin ommikul kohe peale Mirrorit (minu silmis obv hea).
Ja siis mul ei olnd seda inffi, mis päeva jooksul lisandus (vpl sisukas ja argumenteeritud enda kaitsmine, Antsu plätserdus häälemuutmine sinu peale ja siis selle tagasiv6tmine ja mingi koosoleku vabanduseks toomine). Ühes6naga, mul päeva jooksul tekkis see teooria, mil.est ma just nyyd kirjutasin ninge ile vahetult peale oma hääle ndmist sinule ka kirjutasin. Ja kui ma ette ytlesin teemas ka, et mul on 17st 22ni muid kohustusi, siis nii see ka oli.

Sul on mingi idee fixe tekkind ja sa ryndad personaalselt.
Davai, las ment siis kontrollib mind öösel, et puhtalt sulle ja Ekvardile,
kes lubas mu ommikul ette võtta, t6estada, et ma ei ole paha.
Lihtsalt see oleks jälle just another wasted day, mis kasseeriks maffjale 2 laipa.
Ja küla ei oleks nende leidmisele väga palju lährmale jõudnud nimeliselt.

Re: Maffia - 08.12.2017 06:23:26

Algne postitaja don Digimon

kinnitust oma eilse jooksul tekkinud ideele, et sina, Pats oled Mahvjate
Suur Pealik ning siis rändom keremitäring andis sulle kaaslasteks kaks
"väikest poissi" (profiili sobituks: Corleone, kristofer, Viego)

Kuna muut poste ei või, siis ma lisan, et coolime on 4s "väikselapsekandidaat" minu nimekirjas.

Re: Maffia - 08.12.2017 06:45:31

Jällegi.

Kuidas teie isiklikud probleemid mänguga seotud on?

"Oh ma ei saanud vastata, ma olin hõivatud 17-22". No kui sa nii ütled ofc. Sa ei saa kuidagi paha olla.

"Mul oli koosolek ja ma...." Say no more. Koosolek ... järelikult töötad ja ei saa maffia olla.

"Ma unustasin maffia ära. Palun tapke mind" ....No me sind küll ei tapa. Sa oled 100% hea. Näe tubli mängid edasi.

"Mul lõppeb kool kell 19:00" Näe kui tubli. Käib koolis. HEA!.

"Aga vaata see pats, see sunnik vedeleb terve päev netis. Tööd ei tee, ainult karjub kõigi peale ja ajab sousti. Oksa rsk."

Jah mul on kinnisidee sind mättasse lüüa. Ei ma ei tea kas sa oled 100% paha. Mainisin ka seda eelenvalt. Kui sa vaid oleks söendanud teisi postitusi läbi lugeda.

Mis aga sellessse puutub, siis I call bullshit:

Tsiteeri

See on suht selge vale. Kui sul on teooria, siis käi see kohe välja. Kes ütleb, et sa mingit uut teooriat välja ei mõelnud.. Nüüd sa jätkad uut päeva väitega, et sul on ikka see sama teooria. See tähendab, et sa ei ole viimaseid postitusi läbigi lugenud, et analüüsi teha.

Re: Maffia - 08.12.2017 07:08:33

Algne postitaja rawen

Tsiteeri

See on suht selge vale. Kui sul on teooria, siis käi see kohe välja. Kes ütleb, et sa mingit uut teooriat välja ei mõelnud.. Nüüd sa jätkad uut päeva väitega, et sul on ikka see sama teooria. See tähendab, et sa ei ole viimaseid postitusi läbigi lugenud, et analüüsi teha.

Hakkad välle pastakast mingit jura välja imema?

Vastan sulle.
See, mis eile toimus, ainult kinnitabmu teooriat.
Sina peapahalasena launchid kampaaniat minu vastu. Check.
Kritofer maffia "teineväike laps". Paneb eile 6htul hääle suva kohta ja siis saab sinult privas juhuised enne kella kukkumist, ning viib hääle heaks osutunud vpli-le. How convenient. Sinu vihapurset ta välja hääletada täna tõlgendavad inimesed kui sinu frustreerunud emotsiooni ning seda ei v6eta eriti tõsiselt. Ehk siis see on risk, milla sa maffjana oled nõus võtma.
Lisaks. Parask eile nõudis sult, et kas sa oled paha või mitte. Vastuseks tuli mittemidagiütlev demagoogia sellest, et sa pole kohdagi öelnud kahtlane. Check.
Robert ei räägi midagi ja jookseb kohe kaasa su lambiteooriaga nimede osas ja räägib oluliselt vähem kui muidu. Pluss oli kui palju kõrget matti ehk kool ja automaatselt hea kohe? Pmst chek, v.a. juhul kui ta on ment, aga ta ei saa välja tulla, sest selleks on päev kolm liiga vara.

Nagu kõik tundub kinnitavat, et mu teooria peab ning et ma olen tõele lähemall, kui maffjale meeldiks. Jah, ma ei välista, et ma vbla kuskil panen mööda ja et süsteemis on liikuvaid osi. Aga see on see, millest ma täna hommikuse seisuga lähtun. Ja enne kui drastiliselt uut infot esie ei kerki, ei pea ma vajalikuks ka rohkem analüüsida. Ma arvan, et ma olen tõele piisavalt lähedal.

Re: Maffia - 08.12.2017 07:12:49

Proovime sinu peal ka demagoogiat.

Millega sa tõestad, et sa ei ole paha?

Re: Maffia - 08.12.2017 07:21:54

Muidugi oli see demagoogia minu poolt.
See oli trikiga küsimus paraskilt, sest sa ei saa kuidagi tõestada.

Mina juba arvan, et saan seda rohkem kui sina.

Kui sa oleks politseinik, keda sa öösel oleks kontrollinud?

Mind. Sest mina kaagutasin eile kõige rohkem. Mul oli ka põhjust, sest mul oli silmus kaela peal.

Kui päeva jooksul politsei välja ei tule ja ei ütle, et ma olin paha paha poiss, siis mul on suht chill olla. Noh seda muidugi siis, kui ta mind ikka kontrollis.

Re: Maffia - 08.12.2017 07:28:06

Algne postitaja rawen

*Sellega, et ma olin day1 teine inimene, kes maffjale hääle andis ja ei muutnud seda
* Sellega, et ma muutsin day2 hääle heaks osutunud vpli-i pealt sinu peale. Mulle üldjuhul maffjas see häälte muutmine ei meeldi, seega ma teen seda üldse suht harva, ja kui teen, siis on selleks alati m6juv p6hjus. M6juv p6hjus oli see, et mul tekkis teooria, et sina oledki p6hipahalane ja juhid pahalaste trusti.
* Sellega, et ma mängin kaasa ja räägin palju, erinevalt Robertist, kristoferist, coolimest, Ahtist, Mhest, Saniesist, MiGost ja Antsust. Kui ma oleks paha, siis ma oleks sellise
tekstimassivi juures end ammu sisse rääkinud.
* Ma ei tee mingeid kristoferi-suguseid kahtlasi "viskan-hääle-suva-kohta-ja-siis-hea peale" liigutusi.
* Ilmselt ka sellega, et kui ma sinu kampaania algatuse tulemusena suren, siis saavad ini esed lõpuks lõpliku kinnituse, et ma olin hea ja et sina oled paha. Sest ma ei usu, et ükski hea kedagi nii järjekindlalt killida üritaks. Külamehed tahavad võita tiimina, reeglina ei ole mingit meeletut ristikäiku ühe persooni suunal. Maffja tahab võita pigem soolotades, nii et ylejàäänd maffjaliikmed külaelabike sisse ära maskeerida. Ja see sinu kampaania minu vastu on pigem soolotamine kui tiimitöö.

Re: Maffia - 08.12.2017 07:28:18

Tsiteeri

Hakkad välle pastakast mingit jura välja imema?

Miks sa ärritud? Kuidas see pastakast välja imetud jura on?

Sul oli teooria? Sa ei jaganud seda kohe. Mida sul karta oli?

Re: Maffia - 08.12.2017 07:29:51

Ehk järgides su kolmandat väidet, siis ei saa mina ka ju paha olla, aga ometi sa hääletad minu poolt?

Re: Maffia - 08.12.2017 07:33:24

Algne postitaja rawen

Sul oli teooria? Sa ei jaganud seda kohe. Mida sul karta oli?

Mul polnud midagi karta, mul ei olnud seda teiste kohustuste tõttu võimalik jagada ning siis oli juba päev lukku läinud, kui mul see võimalus avanes.

Aga nagu ma olen aru saanud, siis see pole sinu jaoks argument.

Re: Maffia - 08.12.2017 07:34:45

Ühesõnaga, vpl-i osas keerasin mina käki kokku. Vabandan surnute ees.

Vaatame igaks juhuks eilse häälte liikumise üle, äkki tuleb mingeid huvitavaid mustreid.

vpl - Veigo
rawen - don Digimon
Veigo - vpl
Mirror - vpl 2
Robert - don Digimon 2
don Digimon - vpl 3
Ants - vpl 4
Mhe - parask

Siin on koht, kus vpl on esikandidaat. Nüüd toimub põnev pööre:

vpl - (muudab) rawen
Ants - (muudab) rawen 2 (hääl läheb vpl-ilt maha)
Ekvard - don Digimon 3
Ants - (muudab) Mi-Go (hääl läheb rawenilt maha)
parask - don Digimon 4
Mi-Go - Sanies

Nüüd on hoopis don Digimon suremas. Aga mis nüüd saab?

Sanies - rawen 2
coolime - vpl 4
Ants - (muudab) rawen 3
don Digimon - (muudab) rawen 4 (hääl läheb vpl-ilt maha)

Ootamatult on nüüd hoopis rawen kandidaat.

rawen - (muudab) vpl 4
Ants - (muudab) Mirror (hääl läheb vpl-ilt maha)
Ants - (muudab) rawen 5

Nüüd on rawen juba suremas.

Mi-Go - vpl 5
parask - rawen 6 (hääl läheb don Digimonilt maha)

Nüüd on juba tekkinud kaks leeri, don Digimon on sellega unustatud.

kristofer - Mi-Go

Aitäh selle suurepärase panuse eest.

kristofer - (muudab) vpl 6

Nüüd on vpl ja rawen viigis

Ekvard - (muudab) vpl 7 (hääl läheb don Digimonilt maha)

don Digimon on nüüd täiesti väljaspool ohtu. Ja siis tuleb ning lööb viimase naela:

Ahti - vpl 8

GG

Re: Maffia - 08.12.2017 07:34:55

Algne postitaja rawen
Ehk järgides su kolmandat väidet, siis ei saa mina ka ju paha olla, aga ometi sa hääletad minu poolt?

Leo list l6puni. Sa oled see maffjamees, kes pyyab soolotada ja segadust kylvata ning teisi maffjaliikmeid madala profiiliga kylameeste sisse ära peita.

Re: Maffia - 08.12.2017 07:35:51

Tsiteeri
* Sellega, et ma muutsin day2 hääle heaks osutunud vpli-i pealt sinu peale. Mulle üldjuhul maffjas see häälte muutmine ei meeldi, seega ma teen seda üldse suht harva, ja kui teen, siis on selleks alati m6juv p6hjus. M6juv p6hjus oli see, et mul tekkis teooria, et sina oledki p6hipahalane ja juhid pahalaste trusti.

Ehk kõik, kes vpl poolt hääletasid on pahad ja minu poolt hääletajad on head?

See sinu väide tugineb, eeldusel et sa oleksid hea. Kui sa oleks paha, siis sa teaksid, kes on head ja oleks ju suht savi, kas sa liigutad hääle vpl pealt minu peale. Ehk sa ei saa tõestada asja eeldusel, et see asi on sul juba tõestatud.

Re: Maffia - 08.12.2017 07:39:30

Tsiteeri
Leo list l6puni. S

Jah ma lugesin listi lõpuni. Kui sa matemaatikat tunned, siis pahasid on alles 3 aga sinu listis on neid rohkem kui 5. Kas kõik on siis pahad? Keda peaks neist liistule võtma?

Milleks on vajalik sõimelda nimenarrimisega? Kas sa oled ärritunud?

Re: Maffia - 08.12.2017 07:42:38

Algne postitaja rawen

*Sellega, et öösel tappis maffja sarapi, kes viis hääle minu pealt sinu peale!
Paanika maffja leeris? Parask oli ka t6ele liiga l2hedal?

Re: Maffia - 08.12.2017 07:47:16

Mina tahaks nüüd proovida midagi uut.

raweni ja don Digimoni osas usun ma pigem hetkel DD-d, aga hääletusi vaadates ei tahaks ma hetkel kumbagi valida.

Ma lugesin nüüd mõlemate päevade nimekirjad läbi ja tahaksin hääletada kõige mõttetuma ja kehvema mängija poolt. Sa oled kas vaikne maffia või kasutu tegelane. Mõlemal puhul, head teed.

hääletan: kristofer

Re: Maffia - 08.12.2017 07:49:29

Algne postitaja rawen
Tsiteeri
Leo list l6puni. S

Milleks on vajalik sõimelda nimenarrimisega? Kas sa oled ärritunud?

E ja o said vales järjekorras. My bad.

Math'i koha pealt. Ja mul 9ng kandidaate 3le pahalasekohale rohkem kui kolm.
Aga ma olen kindel, et kui peapahalane (ehk sina) ellimineeritud saab, siis "väiksepoisi" ja vaikiva pahalase tandemit on lihtsam vahele v6tta. Ja kui meil on eriti vedanud, siis on ehk maffja koosseis seekord pats, corleone ja veel kaks "väikest poissi". Ei saa seda ka välistada.

* Ja math viib järgmise asjani. Tõenäosus.
Ole hea arvuta mulle välja tõenäosuse protsendiline väärtus,et kui on 17 mängijat, kellest kahe nimes sisaldub Don, kuuluvad 4 pahalase hulka?

Re: Maffia - 08.12.2017 07:49:58

Ka see ei ole tõestus, et sa paha ei ole. Millal sa aru saad, et sa ei saa kuidagi tõestada seda?

Mis kasu mul paraski surmast oleks olnud? Ta oli põhimõtteliselt minuga nõus.

Kui ma palusin, et ta hääle minu pealt ära võtaks, tõi ta põhjenduseks, et arvas, et vpl on politsei ja ei taha sellega riskida. Parask arvas, et mina olen külamees. Miks ma peaks teda tapma siis? Miks ma peaks tapma ka sherlockit?

Re: Maffia - 08.12.2017 07:53:36

Ma ei oska sulle vastata, sest praegu on liikuvaid osi liiga palju.

Re: Maffia - 08.12.2017 07:57:50

Aga ma tahaks paluda teisi mängijaid ka kaasa mängida, suht m6ttetu on see, kui aint Pats, mina ja Mirror kolmekesi pyyame pahasid tuvastada ning ylej22nud istuvad suud vett t2is k2ed rypes nurgas. Nagu... 2rge pange end teinekord siis kirja kui m2ngida ei viitsi... las see kkKallik parem m2ngib. Ta nagu viitsis rohkem kui need kes m2ngus praegu osalevad.

Re: Maffia - 08.12.2017 08:47:36

Ei ole väga loogiline, et kristofer oleks maffia, kui ta mängu ära unustas ja keegi talle meelde ei tuletanud. Ma oletan, et kaasmaffiad oleks ta kuidagi üles leidnud ja tegutsema pannud.

Samuti Ants ilmselt ei ole maffia, sest see oleks ikka top-notch strateegia paluda maffial end tappa, kui ta oleks ise maffia.

Mõlemad on muidugi nõmedad mängijad. Inimesi ei tohiks saada selle baasil välistada, et nad ei viitsi mängida.

Re: Maffia - 08.12.2017 08:48:57

Tsiteeri

Samuti Ants ilmselt ei ole maffia, sest see oleks ikka top-notch strateegia paluda maffial end tappa, kui ta oleks ise maffia.

*Ahti

Re: Maffia - 08.12.2017 08:54:49

Ma ei taha ka kumbagi puudutada. Rawen on nii marus postitanud, et see lihtsalt on kõige anti-maffialik käitumine ja digimon on minu silmis hea esimesest päevast.

Mulle üldse ei meeldi Ahti viimased kaks postitust ja kristoferi passiivsus on ka eriti ponniks silmas. Samuti Mhe pole midagi 24 h rääkinud juba. Hetkel liitun Mirrori pakkisega hääletan : kristofer kuigi kõik kolm on minu silmis seda häält väärt.

Re: Maffia - 08.12.2017 09:01:54

Algne postitaja Mi-Go
Ei ole väga loogiline, et kristofer oleks maffia, kui ta mängu ära unustas ja keegi talle meelde ei tuletanud. Ma oletan, et kaasmaffiad oleks ta kuidagi üles leidnud ja tegutsema pannud.

Mõlemad on muidugi nõmedad mängijad. Inimesi ei tohiks saada selle baasil välistada, et nad ei viitsi mängida.

Kristofer ei unustanud mitte midagi. Ta andis oma hääle täpselt üks minut enne seda, kui päev oleks ametlikult lõppema pidanud.

Re: Maffia - 08.12.2017 09:05:00

Ka minul oli see argument , et kristoferi esialgne hääl oli selline mis maffia jaosk poleks mitte midagi muutnud ja ta poleks pidanud valima "pooli".

Samas Sarap märkas seda kohe ja ta pidi siis "ümber mõtlema".

äkki Sarap sellepärast nuga saigi?

Re: Maffia - 08.12.2017 09:46:47

Algne postitaja Ahti
Ka minul oli see argument , et kristoferi esialgne hääl oli selline mis maffia jaosk poleks mitte midagi muutnud ja ta poleks pidanud valima "pooli".

Samas Sarap märkas seda kohe ja ta pidi siis "ümber mõtlema".

äkki Sarap sellepärast nuga saigi?

IMO maffial on suht halb strateegia kedagi "kättemaksuks" või "liiga lähedale jõudmise eest" vmt põhjustel tappa... see mäng erineb selle poolest õigest maffiast.

Raweni ja DD vaidlus tundub... imelik. Ma tean, et rawen üldiselt keerutabki sitta üles, aga praegu see tundub natuke forsseeritud. Samas ma ei julge jälle selle põhjal mingit süüdistust teha, kas ja kes on maffia.

Häälte liikumine eile on huvitav. Ma ei kujuta ette, kas tõesti võib olla, et kristofer või Ekvard viimasel hetkel liigutasid hääled vpl-ile selleks, et maffia (rawen?) päästa? Tundub natuke liiga obvious aga samas võib-olla? Kuna nendest ühe vastu juba alustati kampaaniaga siis esialgu liitun...

Hääletan: kristofer

Re: Maffia - 08.12.2017 09:48:47

Ekvard andis esimesel päeval viienda hääle DC vastu, mis tolle kirstukaane üsna kindlalt kinni naelutas.

Ma ütleks, et Ekvard näeb selle põhjal küll üsna puhas poiss välja.

Re: Maffia - 08.12.2017 09:59:06

2 random mõtet:

1) Ma ei näe, et kristofer mängiks erinevalt kui tavaliselt, ta on minu meelest iga kord päev läbi passiivne olnud ja pärastlõunal rääkinud/hääletanud.
2) Digimon mängib tavapärasest väga erinevalt, on ta ju alati olnud see, kes kuidagi alles päeva lõpuks kohale pekstakse, et ta suitsiidi ei teeks.

Praegu veel hääletama ei hakka, aga Digimon on endiselt minu jaoks peamine kahtlusalune. Lisaks tundub veel, et ka Mi-Go mängib tavapärasest erinevalt, minu meelest ei ole selline inimeste lahterdamine tema stiil olnud. Aga võib-olla lihtsalt mälu ptab praegu.

Re: Maffia - 08.12.2017 10:55:09

Ma kristoferi kohta küsiks nii, et kui tal oleks olnud strateegiline plaan rääkida vähe ja hääletada vahetult enne päeva lõppu, kas ta siis ei oleks arutelu natuke täpsemalt läbi lugenud ja relevantsema hääletuse teinud?

Don Digimon mängib aktiivsemalt jah kui tavaliselt, seega võib-olla tal on tõesti praegu põnevam kui tavapäraselt. Samas ta kirjastiil on lohakas nagu ikka. Minu raamatus ta on pigem kahtlane. Ainuke plussargument on see, et ta lendas kohe algul Don Corleonele kaela, mida maffial ei oleks pruukinud teha, sest nii tekkib leer, mis hakkab hääli koguma.

Mis puutub nt minu mängustiili, siis ma omaarust olen küll alati püüdnud võimalikult palju panustada, oma mõtteid jagada ja ma totaalselt lahterdan inimesi. Minu kogemuse järgi saab kõige paremini maffiat kätte deduktiivselt. Kui arvestatav kogus inimesi välistada, siis selgub tõde ka siis, kui maffia parajasti ei ole ennast sisse rääkinud.

Re: Maffia - 08.12.2017 11:04:53

Räigelt palju sousti on siin kokku segatud. Mul oli nüüd aega süveneda. Vabandan vaikuse eest.

Enter: CONSPIRACY MEGAPOST

Mis on siiani toimunud:

päev 1:

[Linked Image]

Kahtlane asi nr. 1:
Algne postitaja rawen
Ma arvan, et ei ole hea mõte väikest poissi sellepärast ahju saata, et ta on tundmatu ja ta nimi on don Corlone.

Rawen kaitses väikest poissi. Teatavasti sööb Rawen väikseid poisse hommikusöögiks. Väga kahtlane! Eriti, kuna väike poiss oli salaja mafiosnik. Ta ei hääleta kordagi isa Don Corleone poolt. Õnneks (mitte tänu minule) juuriti ta välja.

PS: ma ei tea kui väike poiss tegelt Don Corleone on.

Kahtlane asi nr. 2:
Algne postitaja parask
Siis ma päeval mõtlesin, et äkki Ants on hea, sest ta pole siia teemasse veel satunud (a.ka keegi pole talle facebookis kirjutanud, et: "Yo ants, me oleme mahviad, et keda hälletame?). Samas umbes täpselt 24 minutit peale patsi poolset Antsu mainimist oli kohe postitus ilusa vabandusega olemas - juhus?

The plot thickens. Kas võib tõesti arvata, et Rawen on pimeduses olev nukumeister?

Kahtlane asi nr. 3:
Algne postitaja rawen
Don Corlone on väike poiss (13ish?), mängib esimest korda ja ei tea mida ta teeb. Ta isegi ei ürita ennast kaitsta.

Rawen madala profiiliga kaitseb Don Corleonet, hoiab end sellest rongist eemale suunates oma hääle vpl-i peale ja õhutab politseinikku teda kontrollima. Kas Rawen teadis, et vpl on külaelanik ja soovis, et politseinik raiskaks kontrolli vpl-i peale?

Kahtlane asi nr. 4:
Sanies joins the bandwagon. Viimased 2 Don Corleone poolt hääletajad olid Ants ja Sanies. Kas tõesti mafiosnikud, kes ehitavad nn late game alibisi, ning Rawen on koos nendega? Saines väitis, et hääl Veigo peal oli tühjas kohas, KUID KAS IKKA OLI????

DC peal oli juba väga palju hääli, sp pole enam mingit vajadust oma häält muuta, kui just mitte ALIBIKS?? DUN DUN DUNNN

Tähelepanek:
Mirror ajab mõistlikku juttu ja toob välja hääletuspatterneid nö ajateljena, ning ta on veel elus. Interdasting. Ilmselt on ta elus puhtalt sellepärast, et ta oli pärast Don Corleonet valel teel, ning "DC situatsioon" oli juba kontrolli alt väljas. Ka Sherlock kobas pimeduses, kuid tema kurikuulsus osutus talle saatuslikuks. Küllap ei tasu mängida maffiamängu nimega, mis viitab, nagu oleks tegemist detektiiviga. laugh

Muidu aetakse suht pehmet keeduleent, tüüpiline päev 1.

Päev 2:

Selgus, et Don Corleone on mafiooso. Maffia surmas Sherlocki. Väga huvitav.

[Linked Image]

Kahtlane asi nr. 1:
Miks on Ants nii palju hääletanud? Kas mafiooso, kes üritab end maskeerida konstruktiivse külaelanikuna?

Kahtlane asi nr. 2:
Paharett Don Corleone oli viidanud don Digimonile kasutades tema eesnime. Väga imelik tõepoolest! Me viitame ju alati kasutajanimepidi, millest selline juhtum? Ka Rawen toob selle välja ning minu meelest oli see ka esialgu kahtlane. AGA KAS IKKA ON????

Kas see on hoopis mingi salakaval plaan, millega juhtida tähelepanu don Digimoni peale, et küla ta üles pooks? Sellele võib viidata ka praegusel hetkel esile tõusnud kisma Raweni ja don Digimoni vahel. SAMAS: Rawen tõmbab enda peale ohtlikult palju tuld nii. Kas ta on hoopis külaelanik? Kodanik parask arvab ka, et don Digimon on kahtlane. Kodanik parask on surnud. Kas hoopis don Digimon on mafiooso ning Rawen on olnud kahtlane lihtsalt sellepärast, et ta räägib asju ning juhuste kokkusattumus on pannud ta kompromiteerivasse valgusesse?

Don Digimon reageeris süüdistustele ägedalt. Kas natuke liiga ägedalt?

Kahtlane asi nr. 3:
Sanies on vaikne, päev 1 juba langetab temale kuidagi tumeda varju. Tema vaikusele juhib tähelepanu Mi-Go. Sanies selle peale ütleb, et Rawen on kahtlane. AGA PÕHJENDUS??
Algne postitaja Sanies
Anyway minu hääl läheb patsile - alguses hääletas vist suvaliselt Antsu ja kui hakkas tekkima võimalus ,et DC jääb ellu ja vpl jääb rongi alla siis tõsti oma hääle sinna.

Väga nõrk põhjendus. Selleks hetkeks polnud enam mitte mingit lootustki, et midagi muutub. Ta on endiselt kahtlane.

Kahtlane asi nr. 4:
See, kuidas vpl surema saadeti oli natukene imelik. Olen nõus, et ta oli veidi kahtlane, aga kas nii kahtlane, et nõuda ülekaalukat häälteenamust? Pigem olid selleks hetkeks kahtlasemad don Digimon ja Sanies, kuid konkurendiks vpl-i kõrvale tekkis hoopiski Rawen. Seejärel tuli kommentaar Mi-Golt, et pigem võiks elus olla Rawen kui vpl ja tõstatab üles hüpoteesi, et kui vpl on hea, siis Rawen ei ole. AGA MIS SIIS KUI MÕLEMAD ON HEAD??? Mis siis kui Mi-Go teab seda? Mis siis, kui Mi-Go kasutab ära paraski kahtluseid Raweni osas kuna ta teab ka seda, et parask on külamees ja ta on juba maffia sihtmärgiks, et tema surmaga juhtida tähelepanu Rawenile, kes on ka süütu külaelanik? Mi-Go on kahtlasem nüüd.

Kahtlane asi nr. 5:
Mirror ajab endiselt normaalset juttu ning elab. Kas ta on edukalt suutnud end maskeerida nö kõige kasulikumaks külaelanikuks? Kas ta on tegelikult mafiooso, kes üritab end välja vabandada pärast vpl-i lintðimist?? KAS MEIL ON TEGEMIST BONNIE JA CLYDE'I STSENAARIUMIGA?? KAS DON CORLEONE HÄÄLETAMINE OLI NALI MIS LÄKS LIHTSALT HALVASTI????

the plot thickens.

Tähelepanek:
Kristofer tegi imeliku häälemuudatuse. Ta saab nüüd hääli tänu sellele. Minu meelest on see tüüpiline kristoferi lüke ja ei oma hetkel tähtsust. Paneks ta Ekvardiga ühte punti, sest neil on kalduvus teha imelikke liigutusi külaelanikena ja siis surma saada seeläbi.

Päev 3:
Olin jõudnud sellisesse punkti:
[Linked Image]

Ei soovita kristoferi lintðida, sest on varemgi mänge pekki läinud nii, et ta on külaelanik ja teeb imelikke liigutusi. Pigem ärme riski. Praegu hääletaks mina Saniesi, kuna ta on minu meelest kõige stabiilsemalt varjudes liikunud minu eelkirjutatu alusel. Lisaks võib sinna kategooriasse panna ka Coolime, kuid sisetunne ei ütle väga midagi tema kohta.

hääletan: Sanies

Re: Maffia - 08.12.2017 11:31:59

Minu kahtlus sarapist oli vale ja kuigi esialgu oli loogiline instikt tagasi raweni peale minna, aga:
Algne postitaja rawen

Mis kasu mul paraski surmast oleks olnud? Ta oli põhimõtteliselt minuga nõus. /../Parask arvas, et mina olen külamees. Miks ma peaks teda tapma siis?

See paneb mind tõesti arvama, et ka Rawen on tegelikult puhas. Et pole ühtegi loogilist põhjust, miks peaks maffia, kuhu kuulub ka rawen, ära tapma sarapi, kes ju tegelikult rawenit toetas.

Kui edasise mõttekäigu puhul võtta aluseks, et Rawen on tegelikult hea, siis üks maffia strateegia oleks ka see, et Rawen ellu jätta üle piiri, sest siis minnakse järgmisse päeva nii, et on ikkagi olemas inimene, kellel on suur sihtmärk peal. Seega, kes andis otsustavad hääled, et Rawen piiripealt ellu jätta? Kristofer, Ekvard, Ahti. Ekvard on ka rather heas nimekirjas esimese päeva tõttu- aga sama moodi koos kristoferiga hääletasid vahetult enne lõppu ja jätsid Raweni ellu; Kas Ahti saaks sellise "maffia tapke mind ära" lükke teha, kui ta oleks maffia? absoluutselt - sest kui ahti pole maffia, siis maffia teab, et tegu pole mendiga ja sisuliselt mõttetu kill oleks see. Küll aga kui ahti ise maffia, siis külaelanikud ei viitsi selle lause peale temaga ehk tegeleda? Pigem farfetched, aga lihtsalt teooria

Kristofer on tegelikult päris hea bet - nagu Mirror ütles, siis ta andis oma hääle stiilis 1 minut enne päeva lõppemist, mis tuletaks tõesti seda, et äkki keegi viimasel minutil tuletas talle meelde, et ta peab ka hääle andma. Vabalt võis see ka muidugi Jott ise olla, aga tõenäosus on, et maffia tuletab talle meelde, et ta vabasurma ei läheks.

Roberti koha pealt - mulle jätkuvalt väga ei meeldi ta mängustiil, aga esialgse teooria koha pealt, et ta väga ei jõua mängida ja siis lihtsalt viskab kiireid hääli ilma argumentideta sinna, kuhu kaasmaffia seda ütleb ei pea seljuhul ka väga vett, kui nüüd selgub et Rawen pole paha.

Veigo ja Coolime on veel veidi omapärased, kes tegelikult ei anna ka mingit põhjust üht ega teist arvata ja ootaks nende poolt rohkem sisu

Seniks ma hääletan: Kristofer

*PS: Olen jah parasjagu väljamaal ja Gruusias saab netti täpselt nii tihti kui saab.

Re: Maffia - 08.12.2017 11:35:28

Algne postitaja Mhe

Roberti koha pealt - mulle jätkuvalt väga ei meeldi ta mängustiil

Lol robert - kirjutasin enda arutuskäiku enne sinu viimast postitust. Võtan sõnad tagasi.

Re: Maffia - 08.12.2017 11:39:23

Kuna ma ei taha ühekülgset bandwagonit päeva alguses, sest terve päev on aega arutada, siis liigutan enda hääle Sanies'i peale. Küll aga kui ma ka õhtul ei jõua reageerida, siis kindlasti ei tohi teha küla viiki, sest see annab maffiale lihtsalt ühe killi tasuta. Seega, kes igaes siin päeva lõpus viimased hääletajad on arvestage sellega.

Re: Maffia - 08.12.2017 11:46:50

Muidu hea analüüs, aga coolimet ma ka ei süüdistaks.

Palun pöörake korraks tähelepanu sellele, kuidas DC poomine toimus. Ma arvan, et see annab päris hea ettekujutuse selle osas, kes on head.

Ja see, kes on head, on pea sama oluline info, kui see, kes on pahad.

1. grupp: Algatajad (ei ole eriti kahtlased)

Mirror (esimene hääl)
don Digimon (teine hääl)

Algatajad peaks üldiselt kahtlusest priid olema. Võib argumenteerida, et rong läks kogemata käest ära, aga mõlemal neist oli küllalt võimalusi häält vahetada enne seda, kui asi kriitiliseks muutus. Kumbki seda ei teinud. Kuigi DD on erinevalt minust küllalt palju kahtlast sodi mängu ajal välja ajanud, siis siin on ehk kõige parem kinnitus, miks ta ehk paha ei ole.

2. grupp: Kindlustajad (ei ole üldse kahtlased)

coolime (kolmas hääl)
Mhe (neljas hääl)
Ekvard (viies hääl)

See on kriitiline mass. Need hääled annavad kõige suurema tõenäosuse, et DC üles puuakse. Keegi neist ei vaheta häält, kuigi siin ei ole DC hukk veel kindel ja võimalusi vahetamiseks oleks küllaga. Peale surnute on see seltskond minu arvates kõige tõenäolisemad head üldse. Kõrge viis ja kõike muud sellist minu algatuse toetamise eest.

3. grupp: Lõpetajad (ainult natuke kahtlased)

Mi-Go (kuues hääl)
Ahti (seitsmes hääl)

Need hääled panevad ühelt poolt küll 100% paika, et DC sureb, aga teiselt poolt on siin ka variant, et maffia on DC juba maha kandnud ja otsustanud mitte võidelda. Mina seda väga tõenäoliseks ei pea, sest viie hääle pealt oli maffial ikka veel võimalus näiteks Veigo võlla saata ja ei näe, et nad nii vara oleks pidanud alla andma. Arvan, et siit pahasid otsima ei peaks.

4. grupp: Sabaskäijad (kahtlased)

Ants (kaheksas hääl)
Sanies (üheksas hääl)

Tulemuse mõttes tühised hääled. Kui maffia tahaks kuskile hääle visata, siis siin etapis on selleks suurepärane võimalus. Samas on selle hääle eest saadud alibi ka õhkõrn ning sama hästi võib maffia seda mitte teha, et endale mitte tähelepanu tõmmata (nagu nüüd Saniesi puhul juhtunud on).

Re: Maffia - 08.12.2017 12:13:09

Sanies ja Ants on muidugi ka kaks mängijat, kelle maffiaks olemise puhul oleks Sarapi tapmine suht loogiline.

Muide, praegu on minu meelest seis selline, et kui politseinikul on veel 1 maffia teada, siis võiks ta kapist välja tulla, usun, et sealt pealt saaks juba 2 viimast ka ära seostada. Kui ta 1 maffioosnikut teades ära peaks surema, siis see oleks suht halb.

Praegu puhtalt sisetunnet usaldades, Hääletan: Sanies, Mirrori analüüs tundub loogiline. Muidugi kui ta maffiast on, siis on halvasti, aga vähemalt sunnivad need hääled ehk Saniesi ennast kaitsma.

Re: Maffia - 08.12.2017 12:47:52

Mu eilne esimene hääletus läks valesti ja kuna ma tegin seda väga ajalimiidele lähedal, siis ei teadnud, kas saan seda veel muuta, peale seda, kui see välja öeldi, selle pärast ka:
Tsiteeri
kui veel saab, siis muudan:vpl

Raven-it ei hääletanud, kuna mulle tundus, et teda juba ründavad DD ja Vpl, samuti oli Saines, Vpl ja Raweni vahel. Vplile viskasin hääle kuna ta tundus kahtlasem.
Kuna Saines ja Vpl olid head, siis kas nüüd on rawen uuesti kahtlusalune?

Mirror kui arvad, et minu mängust eemaldamine annab külale eeldise mängu võita, siis go for it, ei hakka sellega vaidlema, et pole hea mängija, aga pigem hoidke mind nö viimaskeks valikuks, kui kedagi teist pole keda hääletada. (see mu kolmas mäng vist? ning eelmistes sain ma hiljemalt kolmandal päeval poodud, kuna lihtsalt vaidlesin kõigiga kõiges, nüüd proovid midagigi panustadaa)

Kuigi see DC esimese päeva poomine on ikkagi väga tradistiooniline vähemalst siin mängus, ehk uustulnuk kohe välja (isiklikud kogemused), siis kaitsjaid oli see kord küll rohkem kui tavaliselt, ja nagu mirror ütles
Tsiteeri
Muidu hea analüüs, aga coolimet ma ka ei süüdistaks.

Palun pöörake korraks tähelepanu sellele, kuidas DC poomine toimus. Ma arvan, et see annab päris hea ettekujutuse selle osas, kes on head.

Ja see, kes on head, on pea sama oluline info, kui see, kes on pahad.

1. grupp: Algatajad (ei ole eriti kahtlased)

Mirror (esimene hääl)
don Digimon (teine hääl)

Algatajad peaks üldiselt kahtlusest priid olema. Võib argumenteerida, et rong läks kogemata käest ära, aga mõlemal neist oli küllalt võimalusi häält vahetada enne seda, kui asi kriitiliseks muutus. Kumbki seda ei teinud. Kuigi DD on erinevalt minust küllalt palju kahtlast sodi mängu ajal välja ajanud, siis siin on ehk kõige parem kinnitus, miks ta ehk paha ei ole.

2. grupp: Kindlustajad (ei ole üldse kahtlased)

coolime (kolmas hääl)
Mhe (neljas hääl)
Ekvard (viies hääl)

Ehk kes DC siis kaitsma hakkadid:
Tsiteeri
Rawen

Paljud ikkagi teavad, kellega tegu.

Ma eemaldaks kohe mängust need, kes ei taha mängid: on lihtsalt päev otsa vait ja pidurdavad mängu.

Ants.

Mi-Go ka ei ole vastanud muidugi.

Teine valik oleks tõesti mõni rumalalm välja hääletada.

Sinna hulka kuuluvad näiteks Veigo, nooremad poisid, ja üllatuskülaline vpl. Sry aga sa ei vabanda oma postitust kuidagi välja.

Kolmandaks ma saadaks ahju kõik need, kes esimesel päeval ütlevad "kahtlane" kuskil lauses.

"Appi ta postitas midagi .... ta on ..... kahtlane".
No palun.

Kui keegi Antsu väljahääletamisega kaasa ei tule, muudan oma hääle vpl peale.

Tsiteeri
Veigo
LIhtsalt random mõte. Ärge mind nüüd maffiaks nimetage kohe..
Aga kui te pisikese Don Corleone kohe välja hääletate, siis ta ei saagi oma esimest mängu tehtud.

Eero süüdistustele reageeritakse kuidagi leebelt siin.
Külaelanikud kurat, lükkame maffia hangu otsa!

Tsiteeri

Rawen vol2.
Maffiamängu kuldreeglid:

1. Suht võimatu on kedagi ümber veenda oma häält mujale liigutama. Kõik on ju jube targad ja teavad, mis nad teevad.

2. Maffia saab sisse rääkida end siis, kui ta räägib. Alati on üks mängija maffia , kes on väga vaikne ja targutab ja noogutab kaasa.

3. Alati on üks mängija maffia , kes ei ole esimene päev suurema rongi peal ja viskab kuskile suvaliselt oma hääle.

Lisaks veel häid mõtteid.

Kui sa postitad midagi, siis alati põhjenda. Muidu ajad möga ja korjad kiirelt enda peale pilke.

Mulle ei meeldi postitused stiilis: "ah hääletan praega tema poolt. Küll õhtul pärast analüüsin ja vaatan." Iga maffiamängu on keegi niimodi postitanud. Ma arvan, et sellist tüüpi postitused on ebavajalikud.

Selle tõttu liigutan oma häält.

Kuna ta esimene post kriipis valusalt silma, ei suuda ma enam ta arutlusi neutraalselt lugeda.

Kui ta ei osutugi võllaroaks see päev, siis soovitan tungivalt politseil teda kontrollida.

Ja nagu Mirrori ülal öeldust võiks järeldada, et DD on pigem puhaspoiss kui mitte, lisaks kui rumal peaks maffia olema, et teist maffia liiget hääletada,või alustada rongi teisele liikmele?
Tsiteeri

Re: Maffia - 08.12.2017 13:25:47

Kui Mirrori loogika peab vett, siis välistame Mirrori, don Digimoni, Ekvardi, Coolime ja Mhe mafioosode seast. Välistaks ka ennast, sest ma olen külaelanik, ning välistaks ka kristoferi, sest ma kahtlen selles, et ta teeks mingeid viimase minuti hääletotrust mafioosona. Sõelale jäävad:

Rawen, Ants, Ahti, Sanies, Mi-Go, Veigo.

Okei, Ahti palus, et teda maha killitaks kuna vb ei saa panustada mängu. Eemaldame tema. Rawen vist pigem tundub esialgu kahtlane, aga vist tegelt ei ole. Võtame tema ka sealt ära.

Sõelale jäävad Ants, Sanies, Mi-Go, Veigo.

Veigo ei räägi suurt midagi, mis teeb vast tema suuremaks määramatuseks kui ülejäänud 3 sõelal olijat. Kui Veigo on hea, siis Ants, Sanies ja Mi-Go pahalastena tundub suht legit. Kui Veigo on paha, siis Sanies ja Mi-Go pigem on pahad.

Kirjutage veel midagi, rahvas, vb on see keiss kräkitud.

Re: Maffia - 08.12.2017 13:29:11

Mulle meeldib samas fooliummütsi all siiski mõelda, et tegelikult on Mirror paha ja me kõik kõnnime suurde lõksu, mille peibutiseks oli Don Corleone.

Re: Maffia - 08.12.2017 13:41:41

Robert, oskad sa põhjendada, miks sa raweni sõelalt maha lasid? Mingil määral saab nõus olla et ta on nagu kahevahel, aga tegelt mul kraabib küll peas kahtlus, et tegelt rawen ikkagist on maffia.

Fooliummütsi aluse ma loodan, et Mirror ei ole meile nii suur juht ja õpetaja ka nüüd. Ma loodan, et kui ta ongi salaja maffia, siis ilmnevad mingid asjaolud mis ta ehk kahtluse alt välja võtavad.

Re: Maffia - 08.12.2017 13:48:57

Mulle tundub, et Rawen muutus kahtlaseks pigem kehva juhuste kokkulangevuse tõttu, ma tegin mingi pikema postituse ka, kus rääkisin Raweni kohta lähemalt. Vb oligi tegemist lihtsalt Rawenile sümpaatse noormagicumängijaga. Pmst ma annan talle benefit of the doubt, sest mulle tunduvad Sanies ja Mi-Go hetkel kõige kahtlasemad ja samas on Ants tiba kahtlasem kui Rawen, sest Ants reageeris väga kiirelt sellele, et tema kohta päriti.

Re: Maffia - 08.12.2017 13:59:03

Tsiteeri
Kuna Saines ja Vpl olid head

Kust sa selle info said?

Kas sa oled politseinik või paha?

Sanies on väga elus veel.

Re: Maffia - 08.12.2017 14:07:35

no vabandust eksisin VPL oli hea

Re: Maffia - 08.12.2017 14:09:45

Jah see info on kõigile teada.

Sa ütlesid, et Sanies oli ka hea. Kust see info?

Re: Maffia - 08.12.2017 14:12:13

Sest digimon on hea ja mulle meeldivad õunad -_-

Re: Maffia - 08.12.2017 14:12:13

Ta vist ajas Saniesi ja Sherlocki sassi.

Re: Maffia - 08.12.2017 14:25:05

Tsiteeri
Raven-it ei hääletanud, kuna mulle tundus, et teda juba ründavad DD ja Vpl, samuti oli Saines, Vpl ja Raweni vahel. Vplile viskasin hääle kuna ta tundus kahtlasem.
Kuna Saines ja Vpl olid head, siis kas nüüd on rawen uuesti kahtlusalune?

Ei ta ei ajanud.

Re: Maffia - 08.12.2017 14:31:24

Ma ausalt öeldes ei usu, et see on hea maffialik liigutus, esimese süüdistusena kaasmaffiat süüdistada nagu mirror seda tegi DC puhul. See oli ehk huumoriga ja eks esimene päev ole alati kahjuks veidi rändom. Tõsiasi on see, et Mirror pani vpliga väga puusse, kuigi jah tagantjärgi on kõik targad ja ei arva ka mina enam, et Rawen on mahvia kuigi talle surmava hääle sellel hetkel andsin eelmine päev.

Ma kipun arvama , et Sanies ei ole paha. Liiga loogiline oleks see maffiaalibi et viimasel hetkel oma hääl ka Dcle suunata. See tekitaks koheselt diskusiooni et see on maffiale safe bet ja näe hääletas ka paha ja siis tekib kohe doubledouble bluff moment, mulle tundub et see oleks liiga next level juba selleks hetkeks.

Üldiselt on hea et kõik on rohkem aktiviseerunud ja tundub et politsei on ka veel alles. Kolmanda öö lõpuks äkki on korra pihta saanud juba ja tasuks välja tulla? Sellisel juhul soovitusi keda checkida?
Veigo on kahtlaselt vait.
Ja kristofer ja Ahti. Vabandust aga teie viimase hetke hääled ( mis olid heale surmavad) on liiga kahtlustäratavad. Mind ei huvita et Ahti palus end maha killida (mis mängu mõttes on väga nõme ja demoraliseeriv ja ei tiku väga foorumimänge mängima selliste inimestega) .

Kuna kristoferil on hetkel reaalsem surmaoht jääb minu hääl ka paika.

Re: Maffia - 08.12.2017 14:54:10

Ainult maffia teab, kes on hea.

Politseinik kah, keda ta on kontrollinud.

Kristofer vastas mu pärimise peale lollitamisega.
Ma ei tea, mida ta mõtles, kui ta oma lauset kirjutas, aga arvan, et ta eeldas, et Sanies on surnud ja hea.

Re: Maffia - 08.12.2017 15:01:38

Rohkem hääletamist nüüd palun. Liiga palju hääli on veel andmata.

Re: Maffia - 08.12.2017 15:58:57

Ma saan aru, et ma olen sattunud kahtlasemate inimeste nimekirja seetõttu, et ma ei olnud esimese viie inimese seas, kes Don Corleone vastu hääletasid. Häda on selles, et ma olen üks nendest inimestest, kes ei külasta maagia-netti igapäevaselt (ehk sisuliselt külastan ainult foorumimaffia mängimiseks) ning mul ei olnud õrna aimugi, et maffiamäng, millesse ma ennast kuid varem kirja panin, pihta hakkas. Sain sellest teada siis, kui Mirror mulle sõnumi saatis, et maffia on hakanud - ja mitte seetõttu, et me oleksime koos maffiad, vaid kuna ta teab, et vastasel juhul ma ei märkaks ilmselt enne poolt aastat, et mäng käib.
Igatahes - kohe kui ma sain info, et mäng hakkas, logisin ma sisse ja hääletasin Don Corleone vastu. Kahjuks juhtus see törtsukene hiljem, nii et ma ei mahtunud kriitilise massi sisse, aga ma tahan lihtsalt öelda, et maffiana ei oleks siis olnud veel sugugi hilja vastasleeri looma hakata ja suht hullumeelne oleks ju esimese asjana kaasmaffia poolt hääletada.
Siinkohal vabandan ka Raweni ees, keda sellised selgitused ei huvita. Samas mina arvan, et seda on relevantne mainida.

Minu jaoks on välja joonistunud kolm kõige kahtlasemat tegelast: Veigo, Sanies ja Kristofer. Veigo ja Sanies on jube vaiksed. Kristoferi puhul on kaks varianti - kas peab paika Roberti arvamus, et ta lihtsalt pani puusse, või Raweni arvamus, et ta kogemata eksis, nagu Sanies oleks juba surnud, ja et ta teadis maffiana, et Sanies oli hea.

Igatahes hetkel kaldun pigem Raweni teooria poole ja hääletan: Kristofer.
Väga tahaks kuulda Veigo ja Saniesi sõnavõtte ja seisukohti.

Re: Maffia - 08.12.2017 16:02:11

Algne postitaja rawen
Ainult maffia teab, kes on hea.

Politseinik kah, keda ta on kontrollinud.

Kristofer vastas mu pärimise peale lollitamisega.
Ma ei tea, mida ta mõtles, kui ta oma lauset kirjutas, aga arvan, et ta eeldas, et Sanies on surnud ja hea.

Kui sul oleks praktiline lugemis oskus, siis loeksid välja, et ma eksin nimega ja panin Sainesi surnud Paraskiga segamini.

Irooniast ja õuntelt lugemisest oled kuulnud?
Sest digimon on hea ja mulle meeldivad õunad -_-

Re: Maffia - 08.12.2017 16:06:25

Siis oleks pidand seda äkki seletama, et sa ajasid nimed sassi või midagi.

Re: Maffia - 08.12.2017 16:14:13

Jah sõnastus polnud parim, sellega nõustun, ja Sainesi kohta pole mul mingit lisa infot, ajasin nime lihtsalt Paraskiga sassi.

Oli minu proov öelda, et arvestada ainult VPLi kohta käivat osa, sest muu kohal ajasin nimesd segamini.
Ja nüüd muudame ennast veel kahtlasemaks, jee...

Re: Maffia - 08.12.2017 16:18:53

Kaupa tuleb uksest ja aknast - homne turniir peab ka toimuma.
Ma ei jõua täna arutluses osaleda. Loen ja hääletan:

Kristofer

Re: Maffia - 08.12.2017 16:21:21

Keegi hakaku Ahtit ka juba varakult tagant peksma.

Re: Maffia - 08.12.2017 16:21:57

No iseenesest mida Rawen ju väitiski, on et Kristofer libastus oma väljendiga ning ajas sassi, et Sanies ei ole surnud... seega Kristoferi poolt täiesti normaalne ja ootuspärane on väita, et tal läks sassi...

Muidugi alati on ka võimalik, et Kristofer on tavaline linnakodanik, kes lihtsalt kogemata käitub ja räägib nagu maffia. Samas, kui keegi kõnnib nagu part ja häälitseb nagu part... Ja kui just politsei teda kontrollinud ei ole, siis päris kindlalt seda teada võimalik ei olegi.

Re: Maffia - 08.12.2017 16:23:03

Näe, Ahti hääletas juba eile öösel. Ignoreerige mind.

Re: Maffia - 08.12.2017 16:47:26

Ma juba suht sain aru, et te tõmbate mind oksa, kuna ajasin nimesi 2x segamini ja eilse hilise hääletamise pärast.
Aga kas see pole imelik, et ainut üks inimene tulel on?
Ning kui ma hommseks läinud olen, siis kes on järgmine kahtlustatav?

Re: Maffia - 08.12.2017 17:58:31

Minu jaoks muutuvad kahtlaseks kõik, kes praegu Kristoferi ahju panna tahavad. Minu meelest väga mõttetu liigutus, sest ta mängib oma tavapärast mängu, ma ei näe, et ta maffiana niimoodi endale kahtlusi peale tõmmata tahaks. Võib-olla on see võimalik ainult siis kui maffiasse kuuluksid 3 täielikku turakat, aga see vist ei ole võimalik, sest neid ei ole mängus piisavalt.

Re: Maffia - 08.12.2017 18:02:03

No ma räägin, et on võimalik, et Kristofer sogab lihtsalt... aga olgem ausad, ükskõik kes võib olla maffia ja siin päris paljud süüdistasid algul Saniest... seega absoluutset üksmeelt nagu päris ei ole...

Re: Maffia - 08.12.2017 18:27:49

digimon ja vb Mirror, kui just jah fooliumiteooria tõeks ei pea, on suht kindlalt head.

Re: Maffia - 08.12.2017 19:12:12

Kuna peaksin ka hääletama siis Saines saab minu hääle

Re: Maffia - 08.12.2017 19:31:54

Politseinik võiks Mirrorit kontrollida.

Endalgi hakkab paranoia tekkima.
Et need, kes teda süüdistavad, saaksid kinnitust.

Re: Maffia - 08.12.2017 20:15:55

mul on tunne, et võiks selle no vote surma ikkagi mängu tuua, siis vähemalt liiguks asi edasi ja oleks huvitavam kui 45+ min ajast üle minna

Re: Maffia - 08.12.2017 20:21:53

Kes hääletamata on?

Re: Maffia - 08.12.2017 20:49:08

Rikun mängu, vabandust.

Hääl on rawen, eilse põhjal. Pole täna jõudnud lugeda frown

Re: Maffia - 08.12.2017 20:51:42

põhiline rong on minul ja pingi ca 3 häält sinul ja pane hääl boldi

Re: Maffia - 08.12.2017 21:00:32

Pole häda. sel boldil. ma hetkel saan aru.

öö on. nimesid tahan asjaosalistelt.

Re: Maffia - 08.12.2017 21:51:45

Tundub, et häältega 7-4-2 suri kristofer.

Kristofer oli hea. Robert oli ka hea aga ta on mahvia käe läbi kutu.

Ja päev hakkas.

Re: Maffia - 08.12.2017 21:54:37

No ilmselt on kõik jätkuvalt halvasti.

Re: Maffia - 08.12.2017 22:30:32

Ma ei tea. Kas neid saab süüdistada kes suuna kristoferile viisid? Ta oma segaste postitustega vist tõmbas ise ennast hauda...

Teine küsimus. Mil määral saab süüst puhtaks pesta need, kellel on raskusi õigel ajal postitamisega jm? Ma ei tahaks väga uskuda, et Ahti või Sanies on tegelt maffia aga väldib õigeaegset postitamist et saada alibit vms. Aga samas see on iseenesest võimalik.

Re: Maffia - 09.12.2017 04:41:50

Minu silmis lisandusid kahtlaste hulka ka kristoferi bandwagoni käimapanijad Mirror ja Ants, Mirrorit päästab muidugi mingil määral esimese päeva don Corleone hääletus. Lisaks võib Veigo vabalt maffiast olla, suht keeruline olematute postituste arvu pealt midagi järeldada. Kas politseinikul on praeguseks mingit kasulikku infot? Kui sul on infot, kas Mirror on hea või maffiast+vähemalt veel 1 elus oleva isiku kohta infot, siis tule kapist välja, ma usun, et see oleks praegu mängu võitmiseks piisav, muidu on võimalik, et Mirror ongi hea, mõtleme üle ja tapame ta ise ära.

Re: Maffia - 09.12.2017 04:54:18

Aaa, Ahti oli tegelikult esimene, kes kristoferi hääletas, jäi kahe silma vahele.

Re: Maffia - 09.12.2017 05:48:13

Kui 11 mängijat on elus, siis kas politseil on mõtet välja tulla, kui tema kontrollitavatest vähemalt 2 elus on?

Eeldades, et ta kontrollid läksid luhta (muidu oleks ta midagi öeld, kui pihta pani) ja vähemalt 2 kontrollitavatest on elus, oleks teada 3 kindlat head.

Alles jääb 8 mängijat kellest 3 paha.

Tuleb öö. Sureb politseinik. Kui rahvas hääletas valesti, siis on alles 2 kindlat head ja 3paha vs 4 head.

Tuleb uus öö. Sureb üks kindel hea. Rahvas hääletas ikka valesti. Alles jääb 1 kindel hea 3 paha ja 3head.

Nüüd peab 3 korda õigesti hääletama, et võita.

Re: Maffia - 09.12.2017 05:55:08

Politsei välja tulemine on riskantne, aga alternatiiv võib olla see, et politsei ei ütle midagi ja maffia tapab ta öösel ära. See teeks võitmise suhteliselt võimatuks.
Muidugi küsimus on ka selles, et kui politsei kontrollis kedagi, kes on praeguseks surnud, siis on küsitav, ks tasuks välja tulla.
Peamine on see, et kui politsei peaks surema, oleks tema sõnavõttudest tagantjärele taskusega võimalik keegi välistada.

Re: Maffia - 09.12.2017 07:45:25

Nagu peki tükid küll!

Ma arvan, et see Ekvardi mõte täna mendil kapist välja tulla on liiga riskantne.
Pats tõi mathi välja juba.
Kas teistele ka tundub, et Ekvard provotseerib maffjana menti välja tulema?
Või olen ma ainus, kes on liiga paranoiline?
(Ja ei, ma selle küsimusega nüüs ei taha algatadauut kampaaniat tema vastu - ütlen selle kohe välja, sest muidu Pats lendab mulle jälle aggresiivselt peale.)

Aga mul kaks päeva olnud teooria, et maffja on Pats+2..3 väikest poissi, ei tundu enam ka pädevat. Ja väga palju väikseid poisse, keda Pats dirigeerida võiks, jääb järjest vähemaks.
Ja et kristofer osutus ikkagi heaks, on suht suur mõra mu teoorias. Ja coolime ei aja ka mingit erilist keltsa.

Ma püüan enne selle jõuludrafti algust eilsesse materjali süveneda, eile olin teise poole täiesti audis (jah, ma tean, vingjahala, aga päriselu lihtsslt teeb korrektiive, hoolimata sellest, mis Pats arvab.)

Re: Maffia - 09.12.2017 11:08:45

Mina ei tahaks mitte kuidagi uskuda et maffia teeks sellise lükke, et esimesel päeval tahetaks
üksteise vastu hääletada, enamgi veel esimesena hääl anda. DC oli tegelikult suu jackpot meie jaoks, kasutaks nüüd seda võimalikult efektiivselt.

Hetkel minu arust on peale minu külaelanike veel Mirror ja Don Digimon just sellle DC jackpoti loogika alusel
Patsi konstantne DD hääletamine ja nüüd Ekvardi soovitus tulla välja infoga mis sai kinnitust esimese päeva lõpus. Väga loodan et meie ment pole loll.....
Mendil on kindlam välja tulla homme kogu infoga , isegi kui me saame maffia kätte saame.

p.s. Ma loodan, et ment on kontrollinud järgnevaid isikuid või kedagi nende hulgast juba: Pats, Veigo, Mhe ja Sanies.

Kuna hääletama peab, siis hetkel hääletan Ekvard ja seda juba mendi väljaõgitsemise eesmärgi tõttu. Miks peaks ment andma infot mis on pigem juba kõigil tuletatav.

Re: Maffia - 09.12.2017 11:35:39

Miks sa peaks Ekvardit hääletama. Kas sa mu postitust ei lugenud.

Ekvard on üks kindlamaid häid.

Re: Maffia - 09.12.2017 11:58:32

Ahti on kas politseinik, kes on surnuid kontrollinud või maffiooso, kes soovib viimast korda veel politseinikule pihta saada. Hääletan Ahti ja kui ta juhtub esimene olema, siis muudan häält.

Re: Maffia - 09.12.2017 12:10:27

Juhuks kui keegi veel aru pole saanud, miks ma maffiast ei ole, siis:

1) Esimesel päeval andsin hääle, mis pm kindlustas dC võllatõmbamise.
2) Kolmandal päeval üritasin kristoferi võllast päästa ning teatavasti ta ei olnud maffiast.

Las ma seletan natuke politsei kapist välja tulemise häid külgi:

Meid on praegu alles 11, neist 3 on maffiast ja maffia teab, et ka mina pole politsei. See tähendab, et politseinikul on öösel niigi 1/7 tõenäosus ära surra, eeldades, et maffia hitib lampi. Oletame, et maffia saab mingi readi ja suudab nt. 2 inimest politseid targetides välistada, sel juhul on neil juba 20% tõenäosus politseile pihta saada. Ja kui politsei sureb ilma meile infot andmata, siis kobame täiega pimeduses. Isegi kui ta on postitustesse vihjeid jätnud, võib politseinik olla kahtlustanud ka inimesi, keda ta pole kontrollinud ja see oleks suht katastroof.

Kui praegu politsei välja tuleks ja ta on kontrollinud vähemalt 2 inimest, kes on siiani elus ja kes pole mina(ausalt, kui te veits loogiliselt mõtlete, siis eelnevalt mainitud 2 liigutust peaks mulle totaalse alibi andma, kellelgi teisel mängus ei ole sellist alibit), siis meil oleks täna kõige halvemal juhul teada 4 100% head(mina, politseinik ja 2 juhuslikku inimest). See tähendab, et juba täiesti suvaliselt hääletades oleks meil 3/7 võimalus pihta saada, mis on pea 50%. Ja kui postitusi natuke loogiliselt lugeda ja järeldused teha, siis tõuseb see võimalus suure tõenäosusega juba üle 50%, kui just maffia pole väga head mängu teinud. Oletades, et saame maffiast veel ühe inimese maha, siis on edaspidi teisi maffioosnikuid tema postitusi lugedes kõvasti kindlam leida ja samas maffia ei jõua enne mängu lõppu enam 4 kindlat head maha võtta, seega on meil alati päeval eelis.

Re: Maffia - 09.12.2017 12:12:28

@Mirror Mina lihtsalt esimesed 2 päeva ei saanud mängida ja pole süvenenud asja väga.
Nüüd lugesin jah ja kontrollisin et Ekvard tappis lõplikult DC ära. Selle alusel tõest ta kuulub pigem külaelanike hulka. Vötame siis täna hääle sealt maha

@Ekvard No aga miks selline kommentaar sul täna oli?
mina pole politsei ega maffia. Miks ma siis nimed siia kirjutan? kus on sinu loogika?

Mirror ja don digimon ei ole tavaloogikat kasutades kuidagi maffia.

Pats on meh, see et talle Eero ei meeldi, see ei puutu asja.
need mined keda ma ennist kirjutasin, need on tavapäraselt vähem argumenteerinud.

eks pärast vaatan veelkorra üle. Teen mingi aeg tabel elle kohta kuidas hääled on liikunud ja ehk seal tuleb välja muster .

Re: Maffia - 09.12.2017 12:32:18

Täna lõppeb 2230 kuma turniir on

Re: Maffia - 09.12.2017 13:20:05

Mina ütleks, et ainuke asi, mille kohta saab järeldusi teha, on esimese öö sündmused.

See, kui keegi hääletas vpl-i või kristoferi poolt või vastu ei tähenda midagi, sest ükski külaelanik ei tea, kas tegemist on hea või halva mängijaga. Seega kellegi kaitsmine saab olla puhtalt juhuse asi, va kui tegemist on maffiaga, sest maffia teab, keda tasub süüdistada ja keda kaitsta. Või kui politsei on inimest kontrollinud.

Re: Maffia - 09.12.2017 14:37:13

Algne postitaja Mi-Go
Mina ütleks, et ainuke asi, mille kohta saab järeldusi teha, on esimese öö sündmused.

See, kui keegi hääletas vpl-i või kristoferi poolt või vastu ei tähenda midagi, sest ükski külaelanik ei tea, kas tegemist on hea või halva mängijaga. Seega kellegi kaitsmine saab olla puhtalt juhuse asi, va kui tegemist on maffiaga, sest maffia teab, keda tasub süüdistada ja keda kaitsta. Või kui politsei on inimest kontrollinud.

No kui sa üritad päästa inimest, kes osutub hiljem külaelanikuks, siis see on ikka päris selge, et sa ei ole maffiast.

Re: Maffia - 09.12.2017 14:59:27

Rawen oli räiges arutelus kõik eelmised päevad.
Rawen on väga hea mängija.
Kas Rawen võis teha ikkagi geniaalse lükke, et lasta enda toetaja (sarap) maha koksata, et enda alibit suurendada?
Rawen ei räägi pärast seda, kui ta napilt võllast pääses peaaegu üldse - kas maffia andis ka hinte, et peaks vähem sõna võtma ja lasta teistel üksteist süüdistama hakata?
Mina arvasin, et maffial oleks loogiline olnud eelmisel ööl Rawen maha võtta, kui ta hea, sest mulle oleks tundunud tol päeval, et ta argumendid on piisavalt solid, et arvatavasti küla teda maha ei võta.
Aga tapeti ikkagi Robert. Robert süüdistas väga põhjaliku analüüsi tagajärjel Saniest.
Kui Sanies oleks paha, siis Roberti killimine oleks liiga obvious ja ohtlik lüke.

Veidi kiiruga kirjutatud ja õhtul jõuan pikemalt süveneda.

Hääletan: Rawen ja kui Ahti häältemustrite põhjalt paremat argumenti ei too, siis ma olen väga rahul sellega, kus mu hääl on.

Ekvardile hääle andmine ei ole õigustatud praeguse info põhjalt.
Ahti on 50/50.

Re: Maffia - 09.12.2017 15:44:16

Ma täna ei saa pikalt kirjutada, seega panen lihtsalt kirja, et nõus.

Minu jaoks on praegu vähem kahtlaseks läinud Ahti ja Sanies (kes oleks peaaegu enesetapu teinud). Kui siia lisada, et jätkuvalt ei kahtlusta ma end, DD-d, coolimet, Mhe-d, Ekvardit ja Mi-God, siis ei jäägi väga palju üle.

hääletan: rawen

Re: Maffia - 09.12.2017 16:24:32

Ekvard, Mirror ja digimon pigem on head, need põhjused mis ennem välja toodud.

Ahti argumentatsioon on positiivne märk.

Ta mängib tavapärasest vaiksemat ja pogem hästi. Kas tal on toetajad kes ütlevad et ta madalat profiili hoiaks?

Eriti rohkem postitada täna ei jõua

Re: Maffia - 09.12.2017 16:32:46

Algne postitaja Ekvard
Algne postitaja Mi-Go

No kui sa üritad päästa inimest, kes osutub hiljem külaelanikuks, siis see on ikka päris selge, et sa ei ole maffiast.

Not really. Kui Sa väidad, et Sa oled külaelanik, siis Sa hääletamise hetkel EI TEA, kas inimene on külaelanik või mitte. Seega Sa kaitsed ja süüdistad inimesi kõhutunde pealt, mis võib olla õige, aga võib olla ka vale.
On ääretult imelik, et Sa sellest aru ei saa. Äkki Sa ikkagi oled maffia, kes püüab mängida topeltmängu?

Re: Maffia - 09.12.2017 17:14:12

Algne postitaja Mi-Go
Algne postitaja Ekvard
Algne postitaja Mi-Go

Not really. Kui Sa väidad, et Sa oled külaelanik, siis Sa hääletamise hetkel EI TEA, kas inimene on külaelanik või mitte. Seega Sa kaitsed ja süüdistad inimesi kõhutunde pealt, mis võib olla õige, aga võib olla ka vale.
On ääretult imelik, et Sa sellest aru ei saa. Äkki Sa ikkagi oled maffia, kes püüab mängida topeltmängu?

Me kas räägime täiega teineteisest mööda või sa ei saa praegu mu põhimõttele pihta. Kui ma tahtsin viimasel hetkel kristoferi poomisest päästa ja ta osutus külaelanikuks, siis miks ma oleks maffiana seda tegema pidanud? Ütle mulle üks põhjus.

Aga kellelgi mingit konkreetset mõtet lintðimiseks on? Ma ei usu, et rawen täna hea target on, pigem olen nõus kasvõi Veigo taha koonduma. Rawenit annab öösel kontrollida ja homme selle baasil otsustada, sest tundub, et politseinik soovib kapis edasi istuda.

Re: Maffia - 09.12.2017 17:31:34

Kui teiste kahtlaste puhul tundub võimalik, et nad räägivad end ise sisse, siis Veigo on see mäng lihtsalt vait. Kui ta viimati vait oli, siis ta oli maffia, äkki on seekord ka. Paremat teooriat meil ilmselt täna ei ole.

Re: Maffia - 09.12.2017 18:04:05

Ma usaldan Mirrorit ja

Hääletan: rawen.

Re: Maffia - 09.12.2017 18:07:43

Algne postitaja Ekvard

Kui teiste kahtlaste puhul tundub võimalik, et nad räägivad end ise sisse, siis Veigo on see mäng lihtsalt vait. Kui ta viimati vait oli, siis ta oli maffia, äkki on seekord ka. Paremat teooriat meil ilmselt täna ei ole.

Ma olen vait, sest ma korraldan fucking awsome juluturniiri..

Re: Maffia - 09.12.2017 18:08:19

paks värdjas rawen ahju!

Re: Maffia - 09.12.2017 18:18:11

Algne postitaja Veigo
Algne postitaja Ekvard

Ma olen vait, sest ma korraldan fucking awsome juluturniiri..

Juba neljandat päeva jutti? smiley

Re: Maffia - 09.12.2017 18:19:47

Algne postitaja Ekvard
Juba neljandat päeva jutti? smiley

Jah!

Re: Maffia - 09.12.2017 18:20:02

Ekvard - vastus on, et alibi saamiseks. Aga vahet pole, Sa oled mu kahtlusaluste nimekirjas üsna madalal tegelikult.

Mis puutub praegustesse kahtlusalustesse, kelleks on Rawen ja Veigo, siis hääletustulemuste pealt ei saa ilmselgelt kumbagi välistada. Kui ma mõtlen Rawenile, siis ta on kahtlemata hea mängija ja panustab mängu. Probleem on selles, et deduktiivselt on teised hetkel vähemkahtlased.

Tahaks lihtsalt välja tuua asjaolu, et peale seda, kui Ahti oma vaikuse ja ´ma ei jõua eriti mängida¡ lähenemisega kahtluse alt täiesti välja langeb, siis tekkib neid ´ma ei jõua eriti mängida¡ inimesi ühtäkki mugavalt juurde. Näiteks Sanies ei ole täna kahtlane just seetõttu, et ta eile peaaegu ei jõudnud hääletada. Kui mugav, eksole! Ja Don Digimon siin pidevalt lubab kirjutada traktaate oma kahtlustest, aga kuidagi ei jõua tegudeni.
Okei, ma püüan rohkem mitte viriseda. Tänan tähelepanu eest.

Kahju on tuld aktiivse mängija pihta suunata, kui neid on niigi vähe, aga...

Re: Maffia - 09.12.2017 18:41:22

Minu list nendest kes on külaelanikud oleks:
Ahti
Ekvard (Siinkohas paistab Mirrori loogika taga, mul väga ei jää muud üle kui usaldada, samas Mendi väljatulek ei paista minu jaoks kuidagi loogiline selles faasis)
Mirror
Don Digimon

50-50
Sanies
Mhe
Ants
Coolime

Pigem on maffia:
Rawen
Mi-Go
Ants
Veigo

Ma vaatasin häälte liikumist, ja sellest kes kellele kõige suurema sagedusega seni hääli on liigutanud

Kuna hetkel on Pats minu nimekirjas kõrgemal kohal kui Veigo
Siis hääletan Rawen

Re: Maffia - 09.12.2017 18:55:28

Ahti, sa oled LOLL

Ma ütlen tra iga päev 4x, et ma olen hea!

Re: Maffia - 09.12.2017 19:00:18

Re: Maffia - 09.12.2017 19:01:47

Algne postitaja Veigo
Ahti, sa oled LOLL

Ma ütlen tra iga päev 4x, et ma olen hea!

Sa ütled iga päev palju asju , see ei tähenda et need ka tõele vastavad...

Re: Maffia - 09.12.2017 19:51:23

Keegi ei püüa rawenit päästa, kas kõik on jõuluturniiril või oleme taas taiega mööda panemas?

Re: Maffia - 09.12.2017 20:09:38

Algne postitaja Ekvard
Keegi ei püüa rawenit päästa, kas kõik on jõuluturniiril või oleme taas taiega mööda panemas?

Kui rawen on maffia, oled ka sina maffia.

Ekvard, kas sa oled Maffia?

Re: Maffia - 09.12.2017 20:18:30

Algne postitaja Veigo
Algne postitaja Ekvard

Kui rawen on maffia, oled ka sina maffia.

Ekvard, kas sa oled Maffia?

Jah.

Re: Maffia - 09.12.2017 20:27:42

Nüüd rikun mina mängu hilise postiga. Aga noh ma olen veits halvasti mänginud nagunii.

Ma olen muidu politseinik.

1. öö kontroll vpl.

Vpl hea, aga keegi ei tulnud minu don Digimoni teooriaga kaasa. Hääled kogunevad minu peale, lähen paanikasse ja vaatan, et kõik kas kahtlustavad mind või vpl. Hääletan ka teda siis. Mõtlen, et välja pole mõtet nii vara tulla. Muidu olen sama kasutu külaelanik, kui pahad mind kohe ära tapavad. Jah säästab vpl üheks päevaks, aga pikemas plaanis oleks hea kui saaksin veel mõned ööd kontrollida.

2. öö kontrollin don digimon. Hea. Alustan kampaaniat, et vaadata, kes kaasa tulevad. Kõik hääletavad kristoferi. Mul hea meel, et ta suri. Mängis veel halvemini kui mina.

3. öö kontrollin Mirrorit. Mirror iga päev alustab lausega: noh see läks küll nüüd halvasti. Kuidagi tundus häiriv.

Mirror on paha.

Hääletan: mirror

Kui keegi arvab, et ma ajan oma roleclaimiga sousti, noh see on mu enda viga, et hommikupoole välja ei tulnud. Lootsin päeva jooksul pikema arutelu teha, aga läks siis nii.

Variant 1. Me jõuamegi mirrori välja hääletada. Ma suren öösel ja siis peaks ok ðanðid olema.

Variant 2. Ma suren praega. Sureb veel üks hea. Saate mirrori välja hääletada.

Ise arvasin, et on liiga vara veel välja tulla.

Mõtlesin ühe ööga veel riskida ja kõik lagedale käia. Maffia arvas vist, et ma ajan ikka sousti politsei roleclaimiga, ja mind ei tapnud ära.

Re: Maffia - 09.12.2017 20:30:31

Kes veel ei usu, et ma olen politsei ja Mirror on paha, siis, lihtne fakt. Mirror on veel elus. Maffia alustas sherlockiga ja Mirror oleks pidand järgmistel päevadel sarnaselt maha löödud "hea mängija" põhjuse pärast.

Re: Maffia - 09.12.2017 20:33:08

Hääletan: Mirror

Ja kui nüüd rawen ei ole õige politseinik ja õige politseinik ei reageeri, siis on küll pagana kurb.

Re: Maffia - 09.12.2017 20:35:40

Rawen valetab.

Lahe, vähemalt üks maffia on käes.

Re: Maffia - 09.12.2017 20:37:24

Minu ainuke küsimus on, et kui Rawen kontrollis vpl-i, siis miks ta tema vastu hääletas?

Re: Maffia - 09.12.2017 20:38:25

A ok, lugesin juba ise k, et oli paanika...

Re: Maffia - 09.12.2017 20:43:08

No pagan, siiamaani polnud põhjust arvata, et Mirror on halb. Uskumatu!

Kui varsti alternatiivne politseinik välja ei tule, siis tuleb ilmselt häält muuta...

Re: Maffia - 09.12.2017 20:48:47

Absoluutselt kogu mu mäng seni näitab, et olen hea.

Maffia ei tapa mind, sest nad otsivad politseid. Mina mängin liiga agressiivselt, et olla politsei.

Re: Maffia - 09.12.2017 20:50:16

Usume patsi hääletan Mirror

Re: Maffia - 09.12.2017 21:01:21

Okei - kaks varianti.
1) Rawen räägib tõtt ja Mirror on maffia.
2) Rawen on maffia ja valetab. Sellega ta võidaks ühe öö ellu jäädes, pluss saab lahti heast mängijast või alternatiivina meelitab välja päris politseiniku, kes ilmselgelt ei saa jätta sellisele asjale reageerimata. Igal juhul win.

Teine variant oleks päris hull, st tohutu hoop külale.
Mirror on olnud minu listi peamine mittekahtlusalune, pluss vähetähtis ei ole ka asjaolu, et ma ei tahaks temaga tülli minna, kui ma ignoreerin kogu senist mängu, kus Mirror on olnud nagu hea ja Rawen nagu halb, ulatades sellega kandikul võidu maffiale.

Jätan seega hetkel oma hääle muutmata.

Re: Maffia - 09.12.2017 21:21:29

öö

Re: Maffia - 09.12.2017 23:58:43

Tundub, et häältega 7-3-1 suri rawen. Õige pea järgnes mahvia käe läbi ka Ahti. Mõlemad olid head siis. Päev lõppeb 21:32 näiteks.

Start!

Re: Maffia - 10.12.2017 02:50:33

Seega rawen polnud ment? Või jott on lammas ja unustas seda mainida?

Re: Maffia - 10.12.2017 05:20:52

Mis toimub?

Rawen ei olnud politsei, miks ta pidi siis valetamise ette võtma?

Re: Maffia - 10.12.2017 05:37:08

Algne postitaja Veigo
Seega rawen polnud ment? Või jott on lammas ja unustas seda mainida?

Mängujuhil võib olla strateegiline otsus mitte öelda mängijate rolle, vaid ainult seda, kas nad on head või halvad. Ma pean natuke veel mõtlema, aga Mirrorit see liiga heasse valgusesse just ei sea...

Re: Maffia - 10.12.2017 06:28:02

Taaskord, politsei, palun tule kapist valja.

Re: Maffia - 10.12.2017 07:59:32

Wtf see nüüd oli?

Et Ursa-turniir ei segaks, siis ma hääletan ära.

Hääletan: Sanies

Re: Maffia - 10.12.2017 08:10:07

Okei, Raweni osas on jällegi kaks võimalikku varianti:
1) Rawen oli tavaline linnakodanik ja otsustas lihtsalt mängu oma tiimi jaoks p-sse keerata. Oleks absoluutselt arusaamatu, miks ta peaks seda tegema.
2) Rawen oli siiski politseinik ja sel juhul on Mirror maffia. Oleks täiesti arusaadav, miks ta sellisel juhul otsustas viimasel hetkel ennast paljastada ja endale teadaolevat infot jagada.

Ma olin eile täiesti veendunud, et Rawen on maffia ning et ta mustab asjatult Mirrorit. Faktid räägivad aga enda eest!
Mirror on teinud ülihea mängu ja ilma Raweni antud infota oleks ta olnud viimane inimene, keda süüdistada. Kui just ei selgu, et Rawen pani hullu ega pole tegelikult politseinik. Ehkki praeguseks võiks ka iga ´politsei¡ olla peidetud maffia, kes püüab oma kaaslast päästa...

Hääletan: Mirror

Re: Maffia - 10.12.2017 08:16:14

Minu silmis on potentsiaalseid politseiniku kandidaate alles 3, kellest 1 tundub kõvasti reaalsem kui teised 2. Ülejäänud mängijad võib välistada, kui politseinik just väga halvasti ei mängi ja täiesti suvaliselt väga palju nimesid oma postitustest läbi ei lase. Seega ma arvan, et kui politseinik täna välja ei tule, siis on tõenäosus tema suremiseks pm 50-50, mis on päris halb.

Re: Maffia - 10.12.2017 08:23:01

Tegelt huvitab, kui kiiresti raweni hääletamisega kaasa tuldi. Peale raweni enda ei teinud keegi mingeid vastuväiteid. Ühest küljest on see arusaadav, sest rawen ei ole teinud sugugi kergesti mõistetavaid postitusi. Ma tean, et ma olen ise vist ka selle kriitilise massi osa, kes raweni surma põhjustas. Aga ma vaataks teravama pilguga neid, kes üldsust rawenile suunasid. Pärast mind hääletasid kohe sinna suunda Veigo, Mi-Go, Ahti, don Digimon.

Ma ei tea, kas ma julgen Mirrorit süüdistada. Ühelt poolt peab see olema tõesti meisterlikult tehtud mäng. Samas, Mirror on ilmselt selleks võimeline.

Re: Maffia - 10.12.2017 08:25:30

Mida asja Rawen? Miks oli vaja sellist postitust?

Mina olen politseinik.

Kontrollinud olen Vpl, Sanies, Mirror ja viimane öö Veigo, kes kõik on head.

Sorry, et kellelegi pihta ei ole saanud, aga tundub, et meil on vaja nüüd kindla peale iga päev pihta saada.

Kui külarahvas on veidi rohkem argumenteerinud, siis anna ka oma hääle.

Re: Maffia - 10.12.2017 08:30:34

Algne postitaja Ants
Mida asja Rawen? Miks oli vaja sellist postitust?

Mina olen politseinik.

Kontrollinud olen Vpl, Sanies, Mirror ja viimane öö Veigo, kes kõik on head.

Sorry, et kellelegi pihta ei ole saanud, aga tundub, et meil on vaja nüüd kindla peale iga päev pihta saada.

Kui külarahvas on veidi rohkem argumenteerinud, siis anna ka oma hääle.

Ehk siis Ants oligi politseinik, mis tundus ka mulle kõige tõenäolisem. Su eilse postituse põhjal arvasin muidugi, et oled kontrollinud digimoni, Mirrorit, ja Saniest, peaaegu.

Ehk siis praegu on kindlad head:

Mina
Mirror
Sanies
Ants
Veigo

Alles jäävad:

Mi-Go
coolime
Digimon
Mhe

Ma arvan, et kahtluste järjekord peaks ka umbes selline olema nagu need 4 järjestatud on.

Seega, Hääletan: Mi-Go

Re: Maffia - 10.12.2017 08:43:50

A siis vist küla võidab ju?

Hääletan: Mi-go

Re: Maffia - 10.12.2017 08:43:55

Kui Ants päriselt pole ment, võiks õige ka nüüd kindlalt välja tulla. Eeldades et jott ei jätnud raweni kohta ütlemata et too on ment.

Mi-Gost, Ekvardist, Digimonist ja Mhest kahtlaseim on ilmselt Mi-Go, kes on terve mängu olnud piiripealselt kahtlane. Näiteks ta hääletas ka "õigel ajal" raweni suunas.

Hääletan: Mi-Go

Re: Maffia - 10.12.2017 08:45:34

Väga bueno et ma siis jälle valesti suutsin arvata.
Sry, Jyri.

Re: Maffia - 10.12.2017 08:48:35

See on muidugi kahtlane, et 3 ülejäänud maffiakahtlusega mängijat sisuliselt minutilise timeframeÿi sees hääletasid. Loodetavasti siiski mõtlen üle praegu, päris maffia ju seda ei teeks?

Re: Maffia - 10.12.2017 08:51:14

Oeh.

Ma tõesti ei saa aru, miks rawen sellise avantüüri pidi korraldama. Meenub Sigatüüka maffia, kus Ekvard heast peast samasuguse asja välja mõtles. Tookord maksis see headele neli laipa ja andis pahadele võidu.

Ühesõnaga. Meil on veel kolm (!) paha järel üheksast mängijast. Mis tähendab, et kui Antsu uskuda, siis peaks nende kolme kandidaadid tulema nimekirjast, kus on:

Mhe
coolime
Mi-Go
Ekvard
don Digimon

Kui ma peaks siit valima, siis ilmselt langeb liisk tõesti Mi-Go peale. Kahtluselt teine oleks hetkel juba don Digimon.

hääletan: Mi-Go

Re: Maffia - 10.12.2017 08:54:57

hääletan: Mi-Go

Re: Maffia - 10.12.2017 08:55:13

Re: Maffia - 10.12.2017 09:39:21

öö saabub vist kiiresti, kui ma Mi-Go ahju lükkan?

Re: Maffia - 10.12.2017 10:12:27

Kuulge, te teete praegu rumalusi. Ma olen rahulik linnakodanik ja maffia triole sobib imehästi see lahendus, et mind ära tappa. Suht jackpot! Ärge tehke lollusi, inimesed!
Mul kahjuks ei õnnestunud olla kontrollitute seas ja see paneb mind väga raskesse olukorda, aga praegu on oluline maffia maha saada ning minu tapmine sellele kaasa ei aita!

Re: Maffia - 10.12.2017 10:20:35

Algne postitaja Mi-Go
Kuulge, te teete praegu rumalusi. Ma olen rahulik linnakodanik ja maffia triole sobib imehästi see lahendus, et mind ära tappa. Suht jackpot! Ärge tehke lollusi, inimesed!
Mul kahjuks ei õnnestunud olla kontrollitute seas ja see paneb mind väga raskesse olukorda, aga praegu on oluline maffia maha saada ning minu tapmine sellele kaasa ei aita!

Mis sa vingerdad, peale esimest päeva oled ainult praeguseks kindlaid külaelanikke hääletanud ja kahtlustanud ning üritanud juhtida meie tähelepanu vaid esimesele päevale, mistõttu võib arvata, et sa ei olnud ainuke maffiooso, kes DC poolt hääletas.

Re: Maffia - 10.12.2017 10:55:46

Vabandust, aga kes mängijatest on ainult maffiaid hääletanud?

Re: Maffia - 10.12.2017 11:07:38

Algne postitaja Mi-Go
Vabandust, aga kes mängijatest on ainult maffiaid hääletanud?

Jah, aga teised ei ole konkreetselt mitu päeva jutti mitte ühtegi maffioosot kahtlasena maininud ja mitu korda kindlat head ahju saatnud.

Re: Maffia - 10.12.2017 11:25:54

Mulle siiralt tundusid kahtlased kõik need inimesed, kelle vastu ma hääletasin. Mul lihtsalt ei olnud õnne.
Ma olen väga palju analüüsinud ja jaganud kõiki oma mõtteid ja kahtlusi.

Aga vahet pole, minu välja hääletamine ei oleks selle mängu kõige suurem fopaa. Siin on hullemagi jamaga hakkama saadud.

Lihtsalt see, et mitte keegi isegi ei ürita mind kaitsta, võiks ju mõne kellukese helisema panna...

Re: Maffia - 10.12.2017 11:31:51

Algne postitaja Mi-Go
Mulle siiralt tundusid kahtlased kõik need inimesed, kelle vastu ma hääletasin. Mul lihtsalt ei olnud õnne.
Ma olen väga palju analüüsinud ja jaganud kõiki oma mõtteid ja kahtlusi.

Aga vahet pole, minu välja hääletamine ei oleks selle mängu kõige suurem fopaa. Siin on hullemagi jamaga hakkama saadud.

Lihtsalt see, et mitte keegi isegi ei ürita mind kaitsta, võiks ju mõne kellukese helisema panna...

Sinu kaitsmine oleks maffiale ju totaalne enesetapp.

Re: Maffia - 10.12.2017 12:49:20

Öö. Mi-go on surnud. Palun nimesid.

Re: Mahviamäng - 10.12.2017 14:04:16

Päev. Ants ja mi-go kutud. Ants oli politseinik, mi-go oli mahvia. Ma mõtlen veits kaua päev kestab

Re: Mahviamäng - 10.12.2017 15:21:29

Ootaks mingeid mõtteid. Kas kindlam target tundub coolime või Digimon? Mhe pigem nendest neljast kõige vähem kahtlane minu jaoks, kui teda tappa, siis ehk homme.

Re: Mahviamäng - 10.12.2017 15:35:34

Algne postitaja Ekvard
Ootaks mingeid mõtteid. Kas kindlam target tundub coolime või Digimon? Mhe pigem nendest neljast kõige vähem kahtlane minu jaoks, kui teda tappa, siis ehk homme.

Mina arvan et nendest kahest tundub kindlam target Digimon :P

Re: Maffia - 10.12.2017 15:40:00

Kuule härra Ekvard, kes räägib "nendest neljast kahtlasest" - ma tuletan meelde, et ka sina ei olnud konrollitud inimeste seas - kuidagi väga tugevalt surud seda, et potentsiaalseid maffiaid on 1 võrra vähem, kui tegelikult on.

Re: Maffia - 10.12.2017 16:00:05

Potentsiaalseid maffiasid ongi neli, Mi-Go on surnud.
Esimese päeva sündmused on huvitavad praeguste kahtlusaluste valguses. don Corleone 2., 3., 4., ja 5. hääled olid vastavalt:
2. don Digimon
3. coolime
4. Mhe
5. Ekvard
Kuivõrd hääletajaid oli siis palju, siis paneb see pigem kahtlasse valgusesse varasemad hääletajad, kes võib-olla ei oodanud, et nendega kaasa minnakse, sest see on ikka üldiselt väga random, kes esimesel päeval sureb. Ehk don Digimon võiks olla minu nägemuse järgi see keda hääletada. Veider vaidlus raweniga on ka pigem kahtlane minu silmis.

Ekvardi puhtust ma isegi ehk usun. Ma arvan, et kui ta oleks olnud maffia, ei oleks ta võibolla politseiniku väljatuleku järel kohe suunda mafiooso suunas võtnud. Samas ei tea, alibi saamiseks võis see ka olla päris hea lüke. Mhe on suhteliselt vaikne olnud, mitte et ma pahaks paneks, hääletusmustrist ei oska midagi arvata. Ennast noh ma ei oska kommenteerida.
Hääletan: don Digimon

Re: Maffia - 10.12.2017 16:09:48

Iga vähegi analüüsivõimeline isend saaks aru, et ma ei saa maffiasse kuuluda, sest:

1) Minu hääl pm kindlustas DC väljahääletamise, see oli viies hääl ja peale seda oleks häälteliigutamine juba väga kahtlane välja näinud.
2) Mu 2 peamist kahtlusalust teisel päeval olid Mi-Go ja Digimon, kellest 1 on kindlasti maffiast ja teine suure tõenäosusega maffiast.
3) Ma olin skeptiline nii vpli, kristoferi kui raweni tapmise osas. Vpli hääletasin lõpuks vaid seetõttu, et minu arvates oli Pats kindlamalt hea, muidu oli mu hääl sel päeval Digimoni peal. Lisaks Kristoferi puhul üritasin viimasel hetkel veel mingit päästmiskampaaniat algatada, kahjuks ei õnnestunud.

Üldiselt mulle meeldib praegu varem Patsi välja käidud teooria selle kohta, et DC nimetas Digimoni Eeroks. Olin teisel päeval arvamusel, et kui üks paarist Mi-Go-Digimon on maffia, siis on teine ka ja jään praegugi selle arvamuse juurde.

Re: Maffia - 10.12.2017 16:17:52

Coolime..

Esiteks eile sa olid ainukene inimene, kes seadis kahtluse alla randomly selle, et Ants on politsei. Miks?

Teiseks sa nüüd kirjutad

"Kuivõrd hääletajaid oli siis palju, siis paneb see pigem kahtlasse valgusesse varasemad hääletajad, kes võib-olla ei oodanud, et nendega kaasa minnakse, "

Aga see ei ole ju ÜLDSE loogiline

Sa oled meist vist kõige vähem postitanud ? Ei viitsi üle lugeda, aga oled ka mingi tagaplaani vend

Hääletan: Coolime

Re: Maffia - 10.12.2017 16:22:55

Algne postitaja Mhe
Coolime..

Esiteks eile sa olid ainukene inimene, kes seadis kahtluse alla randomly selle, et Ants on politsei. Miks?

Teiseks sa nüüd kirjutad

"Kuivõrd hääletajaid oli siis palju, siis paneb see pigem kahtlasse valgusesse varasemad hääletajad, kes võib-olla ei oodanud, et nendega kaasa minnakse, "

Aga see ei ole ju ÜLDSE loogiline

Sa oled meist vist kõige vähem postitanud ? Ei viitsi üle lugeda, aga oled ka mingi tagaplaani vend

Hääletan: Coolime

Kui sa oled hea, siis miks on vaja täna coolimed targetida, makes no sense. Sel juhul on ju ka Digimon maffiast ning võiks hoopis tema maha koksata, miks on vaja küla hääli laiali jagama hakata ja anda võimalus maffiale hääletust kergemini mõjutada?

Re: Maffia - 10.12.2017 16:31:19

Ma arvan, et on suurem tõenäosus, et Coolime on maffia, kui Don Digimon. See, et sina oma hääle esimesena andsid ei tähenda, et mu ainus võimalus on kas hüpata kaasa või mitte. Päev veel kestab ja see pole lukus hääl, aga hetkel ma olen rahul sellega

Re: Maffia - 10.12.2017 16:32:05

Mind täitsa huvitab, kaua päev kestab.

Siin oleks vaja natuke mõelda, ma arvan, et vastus ei ole nii selge, kui arvata.

Re: Maffia - 10.12.2017 16:41:52

Ei seadnud kahtluse alla Antsu midagi. See oli väga rändom märkus aga mitte midagi mida võiks tõlgendada kahtlusena.

Re: Maffia - 10.12.2017 16:44:02

Mu geniaalne aju ei suuda mitte otsustada.

Ah tead.. Coolime võiks põrgus põleda!

Re: Maffia - 10.12.2017 17:59:50

Algne postitaja Ekvard
Kui sa oled hea, siis miks on vaja täna coolimed targetida, makes no sense. Sel juhul on ju ka Digimon maffiast

Ma ei näe, mis meid seob?

Re: Maffia - 10.12.2017 18:01:50

Algne postitaja coolime
Algne postitaja Ekvard
Kui sa oled hea, siis miks on vaja täna coolimed targetida, makes no sense. Sel juhul on ju ka Digimon maffiast

3 mafioosot tulevad grupist sina, Mhe ja Digimon. Kui Mhe teab, et ta on hea, siis oleksid pahad sina ja Digimon, mistõttu oleks tema poolt imelik hakata hääli splitima.

Re: Maffia - 10.12.2017 18:04:29

Algne postitaja Ekvard
Algne postitaja coolime
Algne postitaja Ekvard

3 mafioosot tulevad grupist sina, Mhe ja Digimon. Kui Mhe teab, et ta on hea, siis oleksid pahad sina ja Digimon, mistõttu oleks tema poolt imelik hakata hääli splitima.

Sa eeldad, et Mhe eeldab, et sa oled hea.

Re: Maffia - 10.12.2017 18:25:16

Algne postitaja Ekvard
Algne postitaja coolime
Algne postitaja Ekvard

Ekvard, kas sa oled loll v6i m2ngid lolli?
3 maffjat tulevad kolmesest grupist, kui meil on 6nnestunud k2tte saada 4st juba kaks...
Meelega yrotad mingit segadust j2lle kylvata ja kylal m2ngu pekki keerata?

Eniveis. Mul oli teooria, et Pats juhib v2ikeste poiste maffiat.
Selgus, et Pats oli siiski kylamees. Ja sellest on sitaks kahju, et kaks kylameest, egk mina ja Pats omavahel niipalju energiat kulutasime tyhja ning yksteise syydistamisele. See kipub olema m2ngudes klassikaline kyla feilikoht, et kaks head l2hvad yksteise kallala ja maffja itsitab nurgas, teeb mingi m6ned ymmargused postid ja ongi j2lle k6ik allavett lastud.

Kuna t2rin Patsiga oli p6hiline ja ma pidin pea iga p2ew siplema, et ellu j22da, siis mul ei j22nud enam niipalju pauerit, et k6ikide poste edais tagasi jitu koeda skrollida ja lugeda. Selgub, et tugev m2ngija pahade seas oli Patsi asemel sois hoopis MiGo.

Kuna Sanies oli esimesesr p2ewast alates imelikke liigutusi teind, h22letasin teda. Kui Ants revealis, et Sanies on kontrollitud hea, ning teised olid MiGo't kahtlustanud, siis h22letasni ka mina teda. Tulemuseks siis nyyd see, et Ekvard j2lle syydistab, et mingi ilge kitsa timeframe sees tulid erinevatelt inimestelt h22led. K6ik see kamm syndis ommikul sel ajal kui ma rongi ja bussiga turniiri poole trippisin. Ma olin omq h22le 2ra andnud ja kui 25 min hiljem rongilt bussile ymber olin istund ja vaadata sain, siis kees mingi r2me sitt vendis ning Ants oli avaldanud, et tema on politseinik. Seni kuni enne oma h22le andmist selle indo valguses MiGo viimaste kahe p2ewa poste tsekkisin,ja siis oma posti toksisin, oli 2 inimest j6udnud enne mind "submit"-nuppi juba vajutada. Ja nyyd hakkab tulema j2lle mingit surumist, et ilge kahtlane, ilge kahtlame ekvardilt. C'mon simmo.

Ja siis tuleb, et Coolimelt, et vbla Ants ikka pole politseist. No halloo! Nagu ilmselge maffja liigutus, et usaldusv22rne info kahtluse alla seada.

Ja nyyd tuleb Ekvard v2lja teooriaga, et need, kes enne teda Corleonet h22letasid, need on hoopis k6ige kahtlasemad. Mis sa ekvard t6siselt arvad, et maffjaliige paneb esimesel p2eval teisena kaasmaffjale h22le tuugalt ning siis vaatab kuidas rong l2heb? Nagu seriously we?

Ja ma tean, et mina olen hea, ja ma olen 2 maffja k2ttesaamises teind sama head v6i isegi paremat t88d kui sina ekvard. Vahepeal lihtsalt see yleskergitatud ja forssitud draama Patsiga p2rssis 2ra selle ajaressursi , mis oleks pidanud minema postituste ylelugemiseks ning analyysimiseks ja veelkordseks analyysimiseks. Ja nyyd hakkad sina j2lle minu vastast bandwagobit ehitama. Miks?

Yhes6naga. Ma pean tagasi p88rduma oma algse Pats+3 last teooria juurde. Ainus erinevus on see, et Patsin asemel oli MiGo. Ja v2iksed poisid olid Corleone k6rval Coolime ja Ekvard.

Hääletan: Coolime, sest kolmandat kandidaati ma ei hakka lauale panema, sest me ei saa oma h22li hajutada. Ja homme kavatsen ma hääletada ilmselt Ekvardit, kui mingit dramaatilist p88ret syndmustesse ei tekki, nagu tekkis see eelmisel hommikul.

Re: Maffia - 10.12.2017 18:33:57

Algne postitaja Ekvard
Iga vähegi analüüsivõimeline isend saaks aru, et ma ei saa maffiasse kuuluda, sest: /--/

Üldiselt mulle meeldib praegu varem Patsi välja käidud teooria selle kohta, et DC nimetas Digimoni Eeroks. Olin teisel päeval arvamusel, et kui üks paarist Mi-Go-Digimon on maffia, siis on teine ka ja jään praegugi selle arvamuse juurde.

See on mongi laest v6etud kr2pp sul, mille kylge sa klammerdud nagu uppuja 6lek6rresse.

Ja kui sa v6tad viimaste p2ewade MiGo postid uuesti ette ja neid lugeda viitsid, siis sa n2ed sealt selgelt, et ta yritab peale suurt t2ristamist Patsiga uuesti kyla minu vastu yles 2ssitada, kuna ma ei olevat oma Pats+3lapsmaffjat teooriat piisavalt lahti kirjutanud...
Ilmselgelt maffja katse ming v6llapoomise poole tyyrida.
Ja nyyd tuled sina mingi laest v6etud jamaga ja hakkad sama moodi appealima olematule argumendile ja mingit sitta yles keerutama.

Imho oled sa t2iega maffjalikult seda m2ngind, alul olid vait ja siis hakka vendettama ning yritad bandwagonit tekitada. Aga, nagunma enda eelmises ytlesin, ma usun, et sina ja coolime olete viimased kaks v2ikest maffjapoissi ning et kui nyyd on suur nukumeister ja teie tiimi aju MiGo l2inud, siis ei ole ka teie k2tte saamine enam nii keerulime.

T2na coolime ja homme on sinu kord, ekvard, v2hemalt mina olen kindel, et sina oled maffja koos coolimega.

Re: Maffia - 10.12.2017 18:38:00

Päev kestab lõunani homme ntx.

Re: Maffia - 10.12.2017 18:38:10

T2na coolime ja homme on sinu kord, ekvard, v2hemalt mina olen kindel, et sina oled maffja koos coolimega.

Jah, on ka shanss, et Mhe on maffja, ja sel juhul oli 2 tugevat m2ngijat ja 2 v2ikest poissi, aga no k6ige selle taustal, kuidas on h22etatud, ning kes kuidas ja kui palju on m2ngu panustanud, siis pigem usun ma Mhe heaks, kui et sina ekvard oled hea.

Re: Maffia - 10.12.2017 18:38:53

Yhes6naga. Ma pean tagasi p88rduma oma algse Pats+3 last teooria juurde. Ainus erinevus on see, et Patsin asemel oli MiGo. Ja v2iksed poisid olid Corleone k6rval Coolime ja Ekvard.

Kas see teooria seisnes umbes selles, et Pats tundus tol hetkel kahtlane ja "hurr-durr väiksed poisid"?

Re: Maffia - 10.12.2017 18:41:13

Algne postitaja coolime

Kas see teooria seisnes umbes selles, et Pats tundus tol hetkel kahtlane ja "hurr-durr väiksed poisid"?

Ma ei saa aru, mida "hurr-durr v2iksed poisid" ?
2kki seletad arusaadavalt ja maakeeles seda oma m6tet, nii et see minuni ka j6uaks?

Re: Maffia - 10.12.2017 18:43:11

... t2hendab*?

Re: Maffia - 10.12.2017 18:44:35

Ja siis tuleb, et Coolimelt, et vbla Ants ikka pole politseist. No halloo! Nagu ilmselge maffja liigutus, et usaldusv22rne info kahtluse alla seada.

Ühtlasi ma arvan et mõned poliitikud on kadedad et nad nii hästi sõnu väänata ei oska. Ma ei tahtnud nii kõlada tegelt. Ja üldiselt ma ei arva et maffia teeks midagi mida võib nimetada "ilmselgeks maffja liigutuseks".

Re: Maffia - 10.12.2017 18:48:04

Algne postitaja coolime

2kki seletad arusaadavalt ja maakeeles seda oma m6tet, nii et see minuni ka j6uaks?

Kas see oli sul kuidagi põhjendatud, et ülejäänud maffia on just väiksed poisid?

Re: Maffia - 10.12.2017 19:07:28

Okei, ärme jama nüüd, maffia on Digimon ja Mhe, tapame nad ära ja lõpetame selle mängu ära, palun ärme pane pange nüüd.

Re: Maffia - 10.12.2017 19:40:55

Algne postitaja Ekvard
Okei, ärme jama nüüd, maffia on Digimon ja Mhe, tapame nad ära ja lõpetame selle mängu ära, palun ärme pane pange nüüd.

See on ka imelik, paar hetke tagasi Mhe ei tundunud sulle üldse kahtlasena.

Re: Maffia - 10.12.2017 20:59:32

Sõida seenele mina ei ole maffia. Kui coolime on halb siis oled ka sina halb. Sa tood välja põhjuseid miks sa ei saa olla kindlasti maffia, kuid need pärinevad day 1 ja day 2st ehk need põhjused ei pruugi olla põhjused vaid strateegiad, kui sa neid nii korduvalt ja samamoodi välja tood.
Coolime on tänasel päeval vahepeal toetanud mind, vahepeal digimoni ja vahepeal sind. See pigem näitab mulle mingit juhitud ja pidevat suunamuutmist, et teie omavahelisi jälgi segada nii väheste allesjäänud inimestega.

Kui coolime on hea siis ausalt aplaus sulle, et sa oled oma alibi strateegia nii hästi üles ehitanud koos digimoniga, sest siis ei jää muud üle kui sina ja digimon.

Re: Maffia - 10.12.2017 21:21:02

Algne postitaja Mhe
Coolime on tänasel päeval vahepeal toetanud mind, vahepeal digimoni ja vahepeal sind. See pigem näitab mulle mingit juhitud ja pidevat suunamuutmist, et teie omavahelisi jälgi segada nii väheste allesjäänud inimestega.

Ma pole toetanud kedagi, ma olen proovinud tuua välja tähelepanekuid ja olla vähegi konstruktiivne. Juhin tähelepanu et minu hääl on kogu aeg olnud Digimoni peal ja et ma usun endiselt et seal on tema koht.

Re: Maffia - 10.12.2017 22:22:41

Ma lugesin teema üle ja ma tegelt ei näe väga tugevaid põhjuseid miks sa süüdistad mind. Tegelt ma ei näe üldse põhjuseid. Samas sinu vastusest Ekvardile jääb mulje nagu sa väga veendunud oleksid, et ma olen maffia.

Veigo võiks ka vähem kasutu olla, aitäh.

Re: Maffia - 11.12.2017 05:23:57

Seenele läheb mhe kui ta valetab!

Hääletan Mhe

Re: Maffia - 11.12.2017 07:54:10

Ma olen nüüd kõik üle lugenud ja olen üsna kindel, et allesjäänutest on don Digimon mulle kõige kahtlasem.

Panen lukku (hääletan: don Digimon)

Re: Maffia - 11.12.2017 07:59:12

hääletan don Digimon

Re: Maffia - 11.12.2017 10:09:25

öö.

Re: Maffia - 11.12.2017 11:52:26

don digimon ja mirror surid. esimene neist mahvia ja teine hea. Päev. Õhtuni. 22 ntx

Re: Maffia - 11.12.2017 11:55:37

homme õhtuni ikka?
anna aega arutada ka.

ma jään ikka oma MHE juurde!

Re: Maffia - 11.12.2017 11:59:23

Mulle tundub ka praegu Mhe hääletamine loogiliseim.

Re: Maffia - 11.12.2017 12:58:08

Minule ei meeldinud, kuidas Mhe süüdistused minu suunas olid suhteliselt nõrgalt põhjendatud aga samas kuidas ta oli päris kindel minu süüs.

Hääletan: Mhe

Re: Maffia - 11.12.2017 16:34:59

Kas digimoni viimaste hingetõmmete karjumine hästi mängitud või mitte?
Kogu oma postituste hunniku juures kus ta süüdistas läbisegi Ekvardit ja Coolimed jõudis ta MHEni alles kuskil lõpus ja korraks.

Kas see verbaalne okse oli läbimõeldud või ei?

Kui jah siis Mhe on paha ja teil on õigus. Kui ta pole paha siis "türa küll Veigo"

Ma ootaks Kalevi sõnavõtu ära enne kui hääletan

Re: Maffia - 11.12.2017 19:33:57

vist ei tule
Hääletan Mhe

Re: Maffia - 11.12.2017 20:18:51

Teen honorable seppuku

Re: Maffia - 11.12.2017 20:24:02

Aga ta oli ka paha ju. Head võitsid.

Re: Maffia - 11.12.2017 20:37:44

Väga vedas, et maffia Antsu ära ei tapnud peale seda päeva kui ma ütlesin, et politseinik võiks kapist välja tulla, ta postitus tol päeval ikka karjus selle järgi, et ta on politseinik.

Digimon ja Mi-Go olid kohe alguses kahtlased, ma imestan, et keegi nende hääletamisega kaasa tulla ei tahtnud.

Patsi liigutusega läks õnneks, oleks me Mirrori tapnud, siis oleks Pats järgmine olnud ja gg.

Coolime mängis lõpus väga hästi, tõestas suht veenvalt, et ta ikke ei ole maffiast.

Mhe pani lõpus korralikult pange, mind süüdistada üritada oli kehv mõte, sest ma saatsin esimesel päeval maffia ahju ja järgneval 3 päeval ei olnud inimeste väljahääletamise poolt, kes hiljem külaelanikeks osutusid. Tõenäosus, et ma oleks maffiast oli vist mingi 1% vms.

edit: Unustasin mainide, et Veigo, kui sa mängida ei viitsi, siis ära mängi. Käib natuke Ahti kohta ka, aga viimasel päeval kui ta elus oli, siis ta isegi kirjutas päris okeilt.

Re: Mahviamäng - 11.12.2017 20:41:08

Mul on mingid mõtted. 1) ma arvan, et esimese kahe päevaga peaks mingi min. 500 sõnumit olema. Obv seda ei juhtu kunagi. 2) mul polnud jube palju aega a ma siiski vedasin kuidagi seda. 3) vähemalt polnud lolli lugu, ehkki lugu ka vahel hea. 4) don corleone valis sita kasutajanime endale. 5) mulle meeldiks, et toimub veel 1 mäng, kus ma päeva mängida saan. 6) ma ei saa aru, miks kirja ei panda. Näiteks kogu tartu.

Re: Mahviamäng - 11.12.2017 20:49:53

No head lakkisid ära, et mahvia politseinikule pihta ei saanud. Ants mängis päris hästi. Üllatavalt hästi mängis ka Ekvard. Huvitav, kas väike laps on suureks saanud. Teised mängisid suht sitasti ka mina ise. Kõige halvema mängija auhinna saab minu silmis Rawen. Nagu ma ei näe kunagi, et heal oleks põhjust valetada. Eriti mitte claimida, et ta on politseinik. Tänu sellele, et mahvia Antsule pihta ei saanud, ei tekkinud sellest suuremat jama.
Mahvial oli ka huvitav gambiit tappa esimesel päeval kohe üks oma liige ära. Kui nad oleksid politseinikule pihta saanud, oleks see end ära tasunud, sest enne Antsu paljastusi olid nad suht kindlal pinnal. Samas see, et nad politseinikut ei tabanud, muutis corleone ohvri kasutuks.

Ahjaa, mänge võiks jah veel olla. Ple ammu mänginud. Nüüd sai hamba verele.

Re: Mahviamäng - 11.12.2017 20:56:00

Tsiteeri
Väga vedas, et maffia Antsu ära ei tapnud peale seda päeva kui ma ütlesin, et politseinik võiks kapist välja tulla

Noh ma ütlesin enne ju seda. Selleks hetkeks oli 2 kontrollitud elus ja nagu ma välja tõin oleks lõpuks 50/50 peale läinud.

Minu jaoks ei olnud vahet, kas sureb mina või mingi rändom tegelane [insert bee gees soundclip] või mina.

Valisin Mirror, sest tundus kõige vähem tõenäoline, et ta on politseinik, kuna teine päev andis hääle vpl pihta. Kui ta oleks paha olnud, oleks ta seda öelnud, mis ta nagunii ütles, kui ma oma false-claimi tegin.

Paljud mängijad juba magasin, kui ma lollitasin ja ei viitsind ümber hääletada.

Vähamalt ma saan öelda "told you so" DC "küberkiusan vastu: eero" peale.

Re: Mahviamäng - 11.12.2017 20:57:43

Back at ya.

Tsiteeri

Sry aga see oli nagu mingi 12 aastase tüdruku post. Püüa paremini.

Re: Mahviamäng - 11.12.2017 21:14:16

Ma ei saa ikka aru, mis sellel postitusel viga on. Head peavad algusest peale kõiki kahtlustama. Ja ütleme, et ma digimoni postitusest suutsin põhjendatult tuvastada, et ta on kahtlane. Kahjuks ei suutnud uskuda, et mahvia nii julmalt enda liikme ohverdab, mistõttu liikusin teisel päeval kahtlustustega edasi.

Re: Mahviamäng - 11.12.2017 23:57:54

Me seletan ka, miks mingid otsused said tehtud.

Esiteks Raweni loogika, et corleone kutsus eerot nimepidi oli täiesti juhuslik. Me panime korralikult nuga ja facebooki chatis oli 3 inimest ja Corleonet seal polnudki- see, et ohverdame ühe ära oli tegelt brilliant. Me oleksime 100% võitnud selle mängu isegi nii, et 2 maffiat on üleval, kui me poleks jõhkralt pange pannud.

Ma olin ise euroopa liidust väljas, seega mu netti saamine oli väga piiritletud. Ööseks ei olnud maffia enda häält andnud ning ma ei saanud kunagi aru, millal siis lõpuks maffia hääl peab olema saabunud. Tundus, et tuleb kiirelt kiirelt ära kirjutada midagi. Kirjutasin "Ants sureb". Mõtlesin, et teen kiire checki veel postitustele ja nägin, et Ants polnud kunagi meid süüdistanud - vastupidi üritas tekitada bandwagonit teiste vastu. Otsustasin öösel pärast 3 veini ümber, et võtame ikkagi nonameri maha, kelle tapmisest ei saa küla rohkem informatsiooni - unustasin täiesti politsei potentsiaali ära. Järgmine päev oli külale naguniigi targeteid nii palju, et never ever poleks küla ilma politseiniku sekkumiseta mind või digimoni hääletanud. Tundus safe koht, aga jah ei arvestanud absoluutselt sellega, et ment võib lihtsalt välja tulla ja mängu ära võita. Minu bläkk - tagantjärgi lugedes oli niiii ilmselge, et Ants ment oli. Ka digimon oli kindel selles kui ma juba olin ära kirjutanud, aga jah öine paanike keeras pekki kõik.

Mis nüüd edasi? Minul ei olnud ikka veel mitte ühtegi häält ja kaalukausil olid mina, digimon, ekvard, coolime + 3 head. Coolime on veel küla poolt tapetav, aga ekvard väga mitte. Kuna Veigo oli ennegi mu random häältega kaasa tulnud, siis kõige suurem tõenäosus võita on järgmine stsenaarium:

Küla tapab Coolime, meie tapame Mirrori

Alles:
mina Digimon ekvard sanies(hea) ja veigo(hea).

Küla tapab Digimoni, meie tapame Saniesi
Alles jääb mina, ekvard, veigo, mis kõikidest stsenaariumitest on kõige tõenäolisem võit.

Ma pidin üritama Coolimele suuremat targetit saada, kui Digimonile, mis effectively tähendas, et kui digimon sureb, siis olin mina ainukene, kes üritas talt leeki eemale saada ehk siis suren ka mina. Kui Digimon sureb Coolime asemel, siis ei jää mul ühtegi alibid alles enam ja Coolimel pole põhjust hääletada kindlate headega vastupidiselt.

Tsiteeri
Mhe pani lõpus korralikult pange, mind süüdistada üritada oli kehv mõte, sest ma saatsin esimesel päeval maffia ahju ja järgneval 3 päeval ei olnud inimeste väljahääletamise poolt, kes hiljem külaelanikeks osutusid. Tõenäosus, et ma oleks maffiast oli vist mingi 1% vms.

Kuidas kurat see sul argument on, et "sa ei ole maffia, sest sa saatsid esimesel päeval maffia ahju". Selleks ajaks olid juba selgunud, et ka Digimon ja Mi-go saatsid esimesel päeval maffia ahju - see alibi ammu ei päde enam juba. Ekvard andis mingi väikese akna, kus ma saaksin teda süüdistada ja võtsin kinni.
Me ei saa sind ju öösel ka ära tappa, sellepärast, et elus on 3 inimest, kes on 100% külaelanikud - me oleme kohustatud justnimelt neid tapma.

Igatahes kui oli selge, et Digimon sureb, siis ma ei näinud naguniigi mingit viisi võita - lootsin, et mida crazym teooria, seda rohkem seksikas saniesele ja veigole tundub - üritasin tuua välja potentsiaalselt, et sina ja coolime olete mestis ning ainuke viis võita on, et sanies / veigo seda uskuma jäävad.

Jah ma sain ise ka aru, et Ekvardit süüdistada oli obviously suht pointless, aga last ditch effort.

Rääkides Raweni välja tulemisega, siis jah sa tegelt andsid maffiale tasuta kindlat informatsiooni, et sina ei ole ment - küll aga kuna sa olid suremas, siis polnud suurt vahet. Lihtsalt küla seisukohalt sa oleksid selle lükkega külale rohkem halba teinud kui head - pigem mine üksi, kui et võtad kogemata teise külaliikme kaasa.
Küll aga eksisteerib stsenaarium, kus see oleks töötanud, sest effectively kui sina oleksid tol päeval ellu jäänud siis maffia poleks sind tapnud ( sest me teadsime, et sa pole ment ), ning see fakt tähendab, et sa oled 100% külaelanik - ükski maffia ei teeks sellist lüket ja võtaks endale lampi sellist auru. Tho keskmine maffia mängija poleks sellest aru saanud ja oleks ikka leili läinud, et "omg sa valetasid järelikult peab olema maffia" ( meenub GP Stockholmi laeval mängitud maffia, kus Ludvi sellise loogikaga säras)
Lisaks nagu ka Rawen ise ütles, see et sarap suri ära oleks pidanud külale ilmselge noodi andma, et Rawen pole maffia.

Pärast kõike seda ma olen arvamusel, et küla mängis päris sitasti tegelikult.
Raweni tapmine oli lollus. Liiga paljud külaelanikud olid lihtsalt passiivsed kaasa hääletajad, kes jälgisid ühe inimese loogikat, mis osutus valeks - Sanies, Ahti, Veigo, Kristofer. Antsu postitus, kust oli ilmselgelt välja lugeda, et ta on ment, oli ikka päris halb retrospektiivis.
Ekvard tegi ülihea mängu, sest mitte ühtegi korda ei tekkinud võimalust teda ära tappa nii, et see poleks maffiale sihtmärki peale toonud - üksjagu õnne ka täppi minemisega, aga kindlasti küla MVP.

Järgmise maffia mängujuhile - Vähemalt esimese 5 päeva päev lõpeb ja algab konkreetsetel aegadel, mitte mingi 22:33 ja 01:14 vms. Ei - 00:00 - XX:00 on öö ja thats that. Siis mis reegel see on, et viigi korral on uus hääletus? Ei coinflip ikka nagu alati, mitte randomly maffiale tasuta killi andma

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 00:17:35

Ma arvan just, et peaks olema kellaaeg aga samas ka nagu, kui on midagi öelda, kui jutt käib, siis peaks edasi minema. Pärast patsi proovimist miskit päästa, ma mõtlesin, et mis teha nüüd. Päris mängus läheks jutt edasi ja ei oleks mingit ööd veel. Aga ma sain mingeid sms-e(kesse kasutab tänapäeval sms-i? laugh ), et jou, aitab. Neid oli üle ühelt inimeselt isegi. Ma polnud superpädev jah juhtima seda. Samas pole miskit eriti teha siin. Iga loll saab juhitud nii, et mäng on mängitud. Kuidagimoodi...
Miks mitte viiki kuidagi mänguliselt lahendada? Random on ju nagu pask.

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 08:18:44

See, mis vpl ütles. Külal vedas. Ants päästis ka päeva, seega talle suur vimpel.

Seda aþiotaaþi, mille rawen korraldas, ei tahaks väga kommenteeridagi. Kui maffia oleks öösel Antsu kätte saanud (mis oli juba praktiliselt otsustatud, nagu ma aru sain), siis oleks mind järgmisel päeval poodud ja mäng oleks põhimõtteliselt läbi. Õnneks otsustas maffia valesti ja Ants kontrollis hästi.

Selline see elu on.

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 09:48:39

Vikipeediast: Aþiotaaþ ehk aaþiospekulatsioon on finantsspekulatsioon, mis põhineb aaþiol.

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 10:13:45

ma tahaks ka kauem kui 1 päeva mängida veel

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 10:25:00

Algne postitaja vpl
Vikipeediast: Aþiotaaþ ehk aaþiospekulatsioon on finantsspekulatsioon, mis põhineb aaþiol.

Aa, siis on kõik selge ju.

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 10:42:07

Sa oleks võinud siis rohkem ka kopeerida kui ühe rea smiley

Tsiteeri
Ülekantud tähenduses nimetatakse aþiotaaþiks olukorda, kus kired möllavad.

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 10:49:10

https://tv3play.tv3.ee/sisu/kirgede-torm

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 10:50:06

Algne postitaja jott

Miks mitte viiki kuidagi mänguliselt lahendada? Random on ju nagu pask.

Nõus, et random on pask, aga see on tegelikult külale metsik ebaeelis, mis lihtsalt õnneks selles mängus rolli ei mänginud. 4 maffiaga on imelihtne viiki forceda kahe külaelaniku vahel eriti mängu alguses ja maffia saab tasuta killi.

Ma ütleks, et kui ööks on viik, siis mängitakse edasi seni kaua, kuni esimene inimene oma hääle ümber tõstab. Kohe pärast seda algab öö.

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 10:52:21

Kuidas see tasuta kill tuleb?

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 11:30:28

Ma sain aru, et tuleb uus hääletus uuel päeval, kus hääletada saab ainult 2 inimese vahel, kuid vahepeal on ikkagi öö vahel?

Kui on see, et "algab öö - keegi ei saa mitte midagi teha. Algab päev. Uus hääletus X ja Y vahel" siis see võtab mängul väga tempot maha + kui mõlemad häälealused suudavad ümber veenda, et nad on külaelanikud (üks tuleb mendina välja ja ütleb, et ta on teist kontrollinud), siis on kuidagi totter, et küla peab võtma teadlikult kaaslase maha.

Igatahes sudden death tundub siin parem lahendus, kui terve päev raisku lasta

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 11:42:51

Ma sain joti toodud reeglitest aru, et viigi puhul ööd ei tule, vaid kohe otsa uus hääletus.

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 11:43:35

Päeval tapetaks jah maha ikka keegi.

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 13:05:29

Algne postitaja jott
Päeval tapetaks jah maha ikka keegi.
'

Kõige mitte midagi ütlevam vastus antud küsimusele

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 22:33:40

Päris äge oli, võiks tõesti veel teha!

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 22:54:56

Pooldaks ka uue tegemist. Praegu vist hea uuesti käima lükata enne kui inimesed ära hajuvad?

Re: Mahviamäng - 12.12.2017 22:59:37

Esimene, kes hakkab mängu tegema, saab seda ka teha. Eriti äge on, et korraldaja valib reeglid.
© 2020 Maagia.net