Maagia.net

Keegi maffiat tahab mängida?

Postitaja: Mi-Go

Keegi maffiat tahab mängida? - 31.05.2014 21:22:35

Hei!
Kas keegi foorumimaffiat tahab mängida? Ma korraldaks, kui huvilisi leidub.

Plaan alljärgnev:
- Rollid võtan mängust Ultimate Werewolf, tegelased valin sõltuvalt sellest, kui paljud osalevad. Kuna ma foorumimaffiat pole varem korraldanud, siis kui mäng liiga kiirelt lõppeb, võin vigadest õppides ka uue mängu korraldada.
- Päev ning arutelu kestab iga päev kell 9-21. Nii lõpuni välja.
- Iga tegelane, kes öösel midagi teha tahab, annab sellest mulle erasõnumiga keskööks teada. Püüan olla paindlik, aga törts aega peaks igal osalejal päeva jooksul olema.
- Igaüks annab oma hääle lintšimiseks avalikult foorumis hiljemalt kella 21-ks. Kes selleks ajaks pole midagi öelnud, on ise süüdi. Kui vaikimine massiliseks läheb, siis ma mõtlen midagi välja, esialgu pole plaani kedagi kõrgemate jõudude poolt hävitama hakata.

[Reg]Kes plaanib osaleda, andke palun teada:[/Reg]

Postitaja: don Digimon

Re: Keegi maffiat tahab mängida? - 01.06.2014 01:29:04

mõni päev on nii, et netti ei sattu ja kui õhtul ca 22 kandis koju jõuda, siis on sind juba lintshitud ja kogu lust raisus. seda lõpuaega võiks 22 või 23-ni edasi lükata.
Postitaja: Mi-Go

Re: Keegi maffiat tahab mängida? - 01.06.2014 06:56:01

Tead, ma mõtlesin seda, st ma plaanin ise öö kokku võtta ilmselt hommikul (olen varajane ärkaja), nii et minu poolest ei ole vahet, mis kellani saab arutleda. Samas oleks hea, kui asjapulgad saaksid diskussiooni ära kuulata ja siis neil jääks veel aega, et tegutseda. Äkki on nii, et kui arutelu lõppeb liiga hilja, siis inimesed tahavad juba magada vms?

Ühesõnaga - võib teha nii, et arutelu kestab kell 10-22 (12-tunnine aken on täiesti piisav). Kas see oleks parem?
Ja asjapulgad peaksid oma tegudest teada andma hiljemalt kell 8 hommikul? Siis jõuavad vara magama minejad häda korral ka hommikul oma info saata.

Olemaks veelgi paindlikum võime teha ka nii, et asjapulkade öiseid tegevusi saab mulle vajadusel saata ka SMSi või iMessage'ga, kui kellelegi näiteks alles hommikuses ummikus meelde tuleb, et info saatmata. Annan mängu alguses oma numbri.
Postitaja: don Digimon

Re: Keegi maffiat tahab mängida? - 01.06.2014 10:12:19

tundub parem variant.

eks sa detailid lokusta ise paika, siis kui mäng lähemale jõuab.
Postitaja: TaKiNG

Re: Keegi maffiat tahab mängida? - 09.06.2014 07:36:26

smiley
Postitaja: Mirror

Re: Keegi maffiat tahab mängida? - 09.06.2014 07:41:21

Praegu ongi ju kaks päeva ette teatatud? Mäng algab alles teisipäeva õhtust.
© 2021 Maagia.net