Maagia.net

Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng?

Postitaja: Creature

Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 27.11.2004 20:38:34

Tahaks mõnelt vanimalt olijalt (kes Magicut mängib) teada, et kas Yu-Gi-Oh piisavalt huvitav mäng, et seda mängima hakata. Kas peaks ostma starteri ja mänguga tutvuma? Kui saab, oleks hea ka väike mängu idee tutvustus ja võrdlus Magicuga. Yu-Gi-Oh huvitab mind, kuna maailma trend näitab, et just Magic ja Yu-Gi-Oh on praegu kõige populaarsemad.Olen proovinud LOTR'it ja selle idee meeldis, kuid mitte sünge ja ühesuunaline kaartide maailm kus reeglina võidavad uuetemate settide tugevamad kaartid. Huvitav idee oli seal siis see, et kui "hea" mängija spelle tegi läks mana "mana panka" ja järgmisena sai "paha" mängija selle eest tegutseda. Kuid sel teemal ei sooviks arutleda.

Olen proovinud ka Harry Potterit mis oli Magicu ülialgeline versioon. Elude asemel oli seal totter outdeckimine. Kaartideks olid lapselikud tondikoerad ja vene multikate moodi vaimud. Seda mängu ei soovitaks kellelegi.

Võibolla on veel mõnda huvitavat kaardimängu horisondil näha, mida keegi teaks soovitada?
Postitaja: Ott K.

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 27.11.2004 22:03:29

Ma küll ei ole vanim olija kuid MTG'd ma ikka mängin ning YGO'd kah oskan.
Yu-Gi-Oh!= "Lihtne kui turakas!"
Yu-gi-Oh's on see asi, et sa ei mõtle pooltki nii palju kui Magicus ja mängud kestavad kõik oma poolteist korda vähem...enamus pakid on Aggrod. "Control" pakid ei eksisteeri peaaegu, et üldse Yu-Gi-Oh!'s.
Suhteliselt mõtetu lahmimine on YGO. Kuid parem oleks ise selle mänguga tegeleda, sest alles siis saad sa aru kui palju mõtetum see MTG'st tegelikult on.
Postitaja: haden

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.11.2004 09:38:05

Tsiteeri
Võibolla on veel mõnda huvitavat kaardimängu horisondil näha, mida keegi teaks soovitada?

Mitte enam nii populaarsetest võin mainida Vampire: the Eternal Struggle ja Babylon 5 CCG'd. Olen mõlemaid veidi mänginud; Vampire on küll intrigeeriva õhkkonnaga, aga ... imelik. Võibolla ma ei saanud reeglitest õigesti aru, aga minu arust on seal (MtG analoogides kõneldes) Controli mängimine olukorras, kus manatiik = elutiik, üsna rumal. Combo'sid ei eksisteeri üldse.
Babylon 5 oli tegelikult väga huvitav multiplayer mäng, eriti just starterpakkidega (Human, Minbari, Centauri, Narn). Paraku hiljem, kui ma hakkasin hulga lisakaartidega pakke optimiseerima, läksid nad liiga fokuseerituks kätte ära ning mäng kaotas oma algse võlu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Sama asi, mis Magic'us lusti- ja turniiripakke eristab ...
Postitaja: merqury

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.11.2004 12:51:43

Yu-Gi-Oh-l on MTG ees 1 kolme sõnaline eelis:NO MANA CRASH
Kui oled just kellelegi turniiril kaotand tänu manacrashile või overflowle siis on hea teha paar roundi Yu-Gi-Oh.
Kahjuks oleneb Yu-Gi-Oh-s kõik kaartidest. Ostad kokku kõige paremad kaardid ja omad kõik pooleks. Strateegia ja mängukogemus on teisejärgulised!
Postitaja: Faramir

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.11.2004 13:49:10

Minu meelest teebki mana crash MtG huvitavamaks. Lisab rohkem juhust sisse. Ja ka tuleb rohkem kalkuleerida, mõelda ja loota.
Postitaja: Creature

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 30.11.2004 02:20:58

Praegu saan aru, et see on üks jama mäng ja mängima küll ei tõmba. Kas seoses antud mänguga on on ka positiivseid arvamusi nt Yu-Gi-Oh mängijate poolt?

PS. Mida Yu-Gi-Oh tähendab?
Postitaja: Oz

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 30.11.2004 11:32:04

Yu-Gi-Oh! sihtgrupp on tootja sõnul 7-12 aastased poisid. Vihje: mängu keerukusega süviti ei minda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Muudest TCG-dest, mida ise olen proovinud/testinud (ja neid on tublilt üle 20, võimalik et isegi 30), on eredamad mälestused Legend of Five Ringsist ja Spellfirest. Mõlemad on suht süviti/korraliku reeglipagasiga ja pakuvad kuhjaga pinget. L5R tootmine jätkub ja olen salamahti mõelnud, et võiks mingi seltskonna sellesse ka nakatada.
Uus "täiskasvanute" YGO ehk Upperdecki poolt toodetav "Marvel Vs.". Viimase suurte auhindadega promoturiirid (midagi Pro Touri sarnast) on näidanud, et Magicu suured nimed on tegijad ka seal. Pidada olema "so-so". Ilmselt samasse auku LOTRiga.
Kahjuks on Eestis nii, et kohta on ikkagi 1-2 "edasijõudnute" mängule ja 1-2 "algajate" mängule. Ning kuna koomiksikultuur puudub siinmail täielikult, siis ei näe ma "Marvel Vs." turgu.

P.S.
Google search -> "yu-gi-oh means"
ESIMENE vaste: Translated, Yu-Gi-Oh! means "King of Games."
Postitaja: Luury

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 30.11.2004 14:33:49

Igatahes multikas(ise ei vaata aga kuulsin kui telekas lahti oli) on peategelase nimi Yu-Gi Oh.
Postitaja: Kaupo

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 01.12.2004 11:07:06

Peategelase nimi on Yugi, mitte Yu-Gi-Oh.
Postitaja: Artur

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 13.12.2004 19:06:31

korra juhtusin vaatama siis reegiti mingist piltmõistatuse(midaiganes) vaimust kelle nimi oli mingi yu-gi-oh

Igatahes enda vanusegrupi tutvusrinkonnas tekkisid hullult YGO mängijaid aga kahe kolme kuuga nad haitusid!
Postitaja: kaido

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 27.12.2004 09:01:29

Aluses tundub huvitav mäng aga siis paari kuuga tüütab ära
Postitaja: play?

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 27.12.2004 14:50:06

yu-gi-doh on kaubandusgurude uus meetod lastelt raha välja pressida.MTG muudabki ju huvitavaks võimaluste,juhuste ja kaartide rohkus.yugis on minumeelest jube vähe kaarte ja needki on minu jaoks igavad ja koledad.mäng sarnaneb mingil määral mtg-ga.

[color:"purple"] [/color] i belive in heart of cards,kaiba,you dont.thats the reason of...
[color:"red"] [/color] YU-GI-DOH SUCKS 100%(minu jaoks)
Postitaja: kaido

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 27.12.2004 15:05:03

natuke üle 1500 kaardi oli yu gi ho-s minu meelest
Postitaja: Martal

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 08.01.2005 13:58:51

Noh,ma ise taon Yugi't praegu veel suure innuga ja arvan et mäng on LÕBUS aga ega ta midagi muud pole kah.Ise olen veel siit-sealt nats Magic'u teadmisi kah omandanud ja mõtlesin et vaataz mis selle foorumis ka toimub siis.Kui keegi tahax newbie't aidata ntx MSN'i teel reeglitega,siis andke teada

Kõik abi olex oodatud
Postitaja: Reaper

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 20.01.2005 19:16:09

Yu-Gi-Oh on järjekordne mõttetu kaardimäng mis on mingi multika põhjal tehtud..nagu mingi Digimon. Selliseid mänge ei viitsi keegi kaua mängida, kuna kõik oleneb kaartidest ja see tüütab ära...minu klassis mängisid seda päris mitmed..mingi kolm kuud (no maksimum kolm pool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />), lõid mõtetult raha maha.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Postitaja: LavaMancer

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 20.01.2005 20:40:39

Tsiteeri
Yu-Gi-Oh on järjekordne mõttetu kaardimäng mis on mingi multika põhjal tehtud..nagu mingi Digimon. Selliseid mänge ei viitsi keegi kaua mängida, kuna kõik oleneb kaartidest ja see tüütab ära...minu klassis mängisid seda päris mitmed..mingi kolm kuud (no maksimum kolm pool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />), lõid mõtetult raha maha.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />Tegelt ple sellel mängul midagi viga kui sa ple seda mängind siis ära hakkagi jama selle kohta ajama.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Postitaja: Reaper

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 21.01.2005 11:18:21

Mudugi on see mõttetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Postitaja: LavaMancer

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 21.01.2005 17:44:03

Mees kui sa ple seda mänginud siis ei tia ju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Sa oled seda aint näind <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Proovi 1 kord ja näd et on norm...
Postitaja: Prt_Scr

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 21.01.2005 18:09:58

No mina olen seda mänginud ja minu arvates on see ka mõtetu. Aga umbes 10 aastastele sobib. Aga see on lihtsalt minu arvamus.
Postitaja: Squee

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 21.01.2005 18:37:17

Ma pole seda mänginud aga ikkagi arvan, et see on mõtetus. Eriti kui veel vaadata Võlukambris Yu-Gi-Oh-i mängijaid. Nad ainult lärmavad ja ei käitu korralikult.
Postitaja: Reaper

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 21.01.2005 19:28:50

Tsiteeri
Mees kui sa ple seda mänginud siis ei tia ju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Sa oled seda aint näind <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Proovi 1 kord ja näd et on norm...


Mudugi on see mõttetu. Sa räägid, et see on lahe..praegu..see asi tüütab ära varsti nigunii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ütle mulle üks hea põhjus miks see põnev on? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Postitaja: Uku..

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 21.01.2005 19:48:42

Tsiteeri
Mees kui sa ple seda mänginud siis ei tia ju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Sa oled seda aint näind <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Proovi 1 kord ja näd et on norm...

Olen proovinud sõprade pakkidega YGO-sid mängida. Esimene kord tundus huvi pakkuvat, kuid ülejäänud korrad oli juba ära tüüdanud.
YGO boostrid on 65EEKi, igas 9 kaarti, kuid MTG boostrid maksavad ~50EEKi ning igas 15 kaarti.
Magicuga säästab rohkem raha ning ei kuluta mõttetult aega.
Enne mängimise alustamist, proovige sõprade pakkidega ning siis alles rääkige, kas meeldib või mitte.
Postitaja: Donkey

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 21.01.2005 20:46:02

Tsiteeri
Tsiteeri
Mees kui sa ple seda mänginud siis ei tia ju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Sa oled seda aint näind <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Proovi 1 kord ja näd et on norm...

Olen proovinud sõprade pakkidega YGO-sid mängida. Esimene kord tundus huvi pakkuvat, kuid ülejäänud korrad oli juba ära tüüdanud.
YGO boostrid on 65EEKi, igas 9 kaarti, kuid MTG boostrid maksavad ~50EEKi ning igas 15 kaarti.
Magicuga säästab rohkem raha ning ei kuluta mõttetult aega.
Enne mängimise alustamist, proovige sõprade pakkidega ning siis alles rääkige, kas meeldib või mitte.


tegelt maksab Yogioh booster 75 ja mõni 85 aga E-poest on võimalik saada ka 5o.-

ise mängisin ka yugiohi ja jätsin magicu maha,,, nüüd aga tahan YUGIOH lahti saada.
Postitaja: volli

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 22.01.2005 07:33:04

Aitab, mõttetu teema(maitse üle vaidlemine), see mölisemine siin võib kesta igavesti. Pange see lukku, nii on meile kõigile parem.(see oli administraatoreile).
Postitaja: Arakno

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 22.01.2005 12:40:37

OFFTOPIC: kurb!!! aga viimasel ajal on maagia.netis asjalikud kommenteerid haruldaseks muutunud. Ainukesed Threadid kus midagi vaadata on oskjonid ja HW . Vanemate tegijate arvamust ei kuule peaaegu kuskil. Igalpool ainult mölisevad ja läbustavad kollanokad ja kirjutavad lühikestesse sõnumitesse seda, mida külapeal kuulnud. Põhjendused ja arukad vestlused on muutunud haruldasteks ja maetud uustulnukate möla alla. Ja selline olukord muutub ainult hullemaks.
EDit: ja las lapsed mängivad YGO. enda asi mida teevad. Mis mõtet on sellele mängule tempeldada silt, et mõtetu. JA veel vähem postitada sõnumit a'la ''see mõttetu mäng''. Olge parem VAIT !!!, kui midagi tarka öelda pole. Mõelge enne kirjutamist, kas keegi tahab seda lugeda mis sa plaanid kirjutada.
Postitaja: Alvar

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 22.01.2005 22:20:18

Minuarust Yu-Gi... on halb kaardi mäng kuna lapsed kulutavad raha mõtetult palju selle peale. Selle asemel võiksid nad sama palju kulutada hoopis magicule ning teisipäeviti on võlukamber nii täis neid et magicu mängijatele pole üldse ruumi, nad kisavad ja röögivad ka paganama palju.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Postitaja: alder

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 23.01.2005 01:08:36

olen ise ygo'd proovinud ja ei arva sellest midagi halba. mängu teevad teile võib-olla ebameeldivaks hoopis mängijad ise, sest enamus tõesti on sellised lärmakad patsaanid.

ja mis kasu on sellest, kui ma kulutan sama palju raha magic'u peale ja ikka jätaksin selle näiteks 3-4 kuu pärast katki. sama teeb ju välja. niiet ei maksa halvustada asju millest pole õrna aimugi.
Postitaja: madman2

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 23.01.2005 13:42:45

yugi on üpris hea mäng oleneb ka inimese maitsest näiteks ma mängisin ka yugi üpris normaalne oli kuigi ma jätsin yugi katki ja ma alustasin magicut minuarust ple see eriti põnev mäng seal ei pea mõtlema nagu macigus
Postitaja: Luury

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 23.01.2005 18:33:08

Tsiteeri
yugi on üpris hea mäng oleneb ka inimese maitsest näiteks ma mängisin ka yugi üpris normaalne oli kuigi ma jätsin yugi katki ja ma alustasin magicut minuarust ple see eriti põnev mäng seal ei pea mõtlema nagu macigus


[color:"red"] Y[/color]ugi on üpris hea mäng [color:"red"] .[/color] [color:"red"] O[/color]leneb ka inimese maitsest [color:"red"] .[/color] [color:"red"] N[/color]äiteks ma mängisin ka yugi [color:"red"] .[/color] [color:"red"] Ü[/color]pris normaalne oli [color:"red"] .[/color] [color:"red"] K[/color]uigi ma jätsin yugi katki ja ma alustasin magicut [color:"red"] .[/color] [color:"red"] M[/color]inuarust p[color:"red"]o[/color]le see eriti põnev mäng [color:"red"],[/color] seal ei pea mõtlema nagu ma[color:"red"]gic[/color]us [color:"red"] .[/color]

Kui vaid minu Eesti keele õps seda näeks...

Tänan tähelepanu eest.
Postitaja: Jokulhaups

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 23.01.2005 18:37:53

Mina ütleks niipalju et selle yugioh on igav strateegiavaba ja mõttetu.
To Madman:See et magicus peab mõtlema on kõige parem osa, sest et ei oleks niimoodi nagu yugiho-s, et mul on kõige vingemad kaardid ja põmm mina võitsin.
To adminn:See teema võiks lukku minna
Postitaja: REMI

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 03.02.2005 17:26:25

Tsiteeri
Mina ütleks niipalju et selle yugioh on igav strateegiavaba ja mõttetu.
To Madman:See et magicus peab mõtlema on kõige parem osa, sest et ei oleks niimoodi nagu yugiho-s, et mul on kõige vingemad kaardid ja põmm mina võitsin.
To adminn:See teema võiks lukku minna


sa looda vaid et see nii on...vaat ühed on jah need kes on 8-12 aastased ostavad starterid ja mingi fännavad multikat aga vaata teine pool on sellised kes on vanemad ja on huvist hakkanud mängima kuna see hea mäng ja see et yu-gi-oh strateegiat pole on kah jama jutt ega suurem osa neid väikseid jah ei tee mingeid strateegijaid ega midagi ainult mingi kuni 300 mängijat on Eestis kes tõest iarendavad strateegijaid jne...pole see midagi nii et näete kuskil mängimas starteriga noobi ja lihtslat põmmutavad kolle ja siis kohe mõtetu mäng kui sügavamale mängu süveneda siis saab aru et Yu-Gi-Ohs on palju rohkem avastada kui keegi ütleb et korraks ostis starteri proovis ja oli igav siis pole ime...peab ikka kauem mängima ja keegi siin teemas ütles et Yu-Gi-Ohs 1500 kaarti...haha looda sa MTG on küll rohkem kaarte aga seda ainult kuna MTG kauem olnud Yugi on üle 5000 erineva kaardi inglise keeles ja jaapani keeles üle 8000(kuna nemad selle leiutasid ja osad nende kaardid pole veel inglise keelde tulnud)...keegi veel rääkis et võlukambris kõik lärmavad ringi jah seda olen tähele pannud kui olen tartus käinud seal tatte täis kes ainutl karjuvad jne ja Tartu on ültse nõrk koht seal mingit arenemist Yu-gis pole...mingi vend kes Yu-gi-oh foorumis end unhyolyks nimetad on enda arusteri ülbe ja seal kõige parem aga tallinna top 10 viimane teeks kah talle ära ja pärnu top 10 viimane samamoodi....veel seda et Yugi pole raha raiskamine..MTGs koguaeg ostetakse üksikult kaarte ja boostreid jne nagu Tallinnas tähele olen pannud aga Yu-gis väga harva ostetakse kaarte boostreid veel noobid igal poolt ostavad aga suuremad ja paremad kaardid saadakse läbi vahetuste ja ka veel et keegi ütles et Yu-Gis oskust pole vaja... kui see tõesti nii siis miks viimased 3 turniiri mina olen võitnud kuigi teistel on samasuguseid decke kui mul...Yu-Gis on strateegiaga vähem pistmist kui MTGs pean tõestama ise mängin mõlemat aga Yu-Gis on kindlasti oskused tähtsamad...
Postitaja: Reaper

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 03.02.2005 17:37:38

See vaidlus võib veel väääga pikaks venida...
Postitaja: Jokulhaups

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 03.02.2005 18:31:22

Tsiteeri
Tsiteeri
Mina ütleks niipalju et selle yugioh on igav strateegiavaba ja mõttetu.
To Madman:See et magicus peab mõtlema on kõige parem osa, sest et ei oleks niimoodi nagu yugiho-s, et mul on kõige vingemad kaardid ja põmm mina võitsin.
To adminn:See teema võiks lukku minna


sa looda vaid et see nii on...vaat ühed on jah need kes on 8-12 aastased ostavad starterid ja mingi fännavad multikat aga vaata teine pool on sellised kes on vanemad ja on huvist hakkanud mängima kuna see hea mäng ja see et yu-gi-oh strateegiat pole on kah jama jutt ega suurem osa neid väikseid jah ei tee mingeid strateegijaid ega midagi ainult mingi kuni 300 mängijat on Eestis kes tõest iarendavad strateegijaid jne...pole see midagi nii et näete kuskil mängimas starteriga noobi ja lihtslat põmmutavad kolle ja siis kohe mõtetu mäng kui sügavamale mängu süveneda siis saab aru et Yu-Gi-Ohs on palju rohkem avastada kui keegi ütleb et korraks ostis starteri proovis ja oli igav siis pole ime...peab ikka kauem mängima ja keegi siin teemas ütles et Yu-Gi-Ohs 1500 kaarti...haha looda sa MTG on küll rohkem kaarte aga seda ainult kuna MTG kauem olnud Yugi on üle 5000 erineva kaardi inglise keeles ja jaapani keeles üle 8000(kuna nemad selle leiutasid ja osad nende kaardid pole veel inglise keelde tulnud)...keegi veel rääkis et võlukambris kõik lärmavad ringi jah seda olen tähele pannud kui olen tartus käinud seal tatte täis kes ainutl karjuvad jne ja Tartu on ültse nõrk koht seal mingit arenemist Yu-gis pole...mingi vend kes Yu-gi-oh foorumis end unhyolyks nimetad on enda arusteri ülbe ja seal kõige parem aga tallinna top 10 viimane teeks kah talle ära ja pärnu top 10 viimane samamoodi....veel seda et Yugi pole raha raiskamine..MTGs koguaeg ostetakse üksikult kaarte ja boostreid jne nagu Tallinnas tähele olen pannud aga Yu-gis väga harva ostetakse kaarte boostreid veel noobid igal poolt ostavad aga suuremad ja paremad kaardid saadakse läbi vahetuste ja ka veel et keegi ütles et Yu-Gis oskust pole vaja... kui see tõesti nii siis miks viimased 3 turniiri mina olen võitnud kuigi teistel on samasuguseid decke kui mul...Yu-Gis on strateegiaga vähem pistmist kui MTGs pean tõestama ise mängin mõlemat aga Yu-Gis on kindlasti oskused tähtsamad...

Köhhdehhbiilköhh.
Yu-gi-Oh(esimest korda kirjutan õieti) on suurem osa inimeste (kes ei mängi mingit debiilset mängu) arvavad et yugiho on nõme.
Aga kui sa seda ei usu siis üritan polli teha.

Postitaja: alder

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 03.02.2005 19:14:05

miks on vaja mängida sellist lolli? ma ei saa aga siiani aru, millest see tohutu vihavaen mtg ja ygo mängijate vahel tulnud on. ma ei tea, et oleks midagi sellist mtg ja pokemoni või pokemoni ja lotr'i mängijate vahel. see, et ostetakse palju ygo kaarte, näitab, et tal on hea promo taga, multikas ja film ka. mtg'l vist pole kumbagi (ei oska selle kohta erilist öelda).

las ühed mängivad üht ja teised teist tcg'd. milles on probleem ffs? kui sulle ei meeldi midagi, siis lenda kuskile teise maailma ossa ja tegele metsas elamise ning sambla näksimisega.
Postitaja: REMI

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 03.02.2005 19:48:46

Tsiteeri
miks on vaja mängida sellist lolli? ma ei saa aga siiani aru, millest see tohutu vihavaen mtg ja ygo mängijate vahel tulnud on. ma ei tea, et oleks midagi sellist mtg ja pokemoni või pokemoni ja lotr'i mängijate vahel. see, et ostetakse palju ygo kaarte, näitab, et tal on hea promo taga, multikas ja film ka. mtg'l vist pole kumbagi (ei oska selle kohta erilist öelda).

las ühed mängivad üht ja teised teist tcg'd. milles on probleem ffs? kui sulle ei meeldi midagi, siis lenda kuskile teise maailma ossa ja tegele metsas elamise ning sambla näksimisega.


täitsa õige...aga MTGl on jälle minu teada nagu raamatud tehtud mida Yu-Gi-Ohl jälle pole. Ma vaatan Suur Ameerika 35s kah koguaeg et MTG inimesed koguaeg ülbavad Yu-Go-Oh peale ja naeravad selle üle mis teil ometi selle vastu et mõned seda mängivad, kas oleks tore kui tuleb suur YU-Gi-Oh turniir ja siis paar MTG mängijat seal omavahel nurgas mängivad, siis tulevad kõik Yu-Gi mängijad ja hakkavad mõnitama jne..ei usu et see neilegi meeldiks, Yu-Gi mängijatel pole kunagi midagi MTG vastu olnud <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Postitaja: raip

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.02.2005 08:05:49

Ükskord suur-ameerikas oli igav ja hakkasin vaatama, et mis need yugioh mängijad ka seal teevad, ning siis kargas mulle mingi lontrus peale ja küsis, et tõ play juuugihoo? Ma vastasin ei ja tema vastas:jumal tänatud(tõesti jumal tänatud).Point on selles, et suurem osa yugioh mängijatest on sellised lontrused... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Postitaja: alder

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.02.2005 12:41:10

Tsiteeri
Ükskord suur-ameerikas oli igav ja hakkasin vaatama, et mis need yugioh mängijad ka seal teevad, ning siis kargas mulle mingi lontrus peale ja küsis, et tõ play juuugihoo? Ma vastasin ei ja tema vastas:jumal tänatud(tõesti jumal tänatud).Point on selles, et suurem osa yugioh mängijatest on sellised lontrused... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


ja mis sul sellest, et nad lontrused on. kas sinu huvi mtg vastu väheneb siis kohe? selline teine teise sõimamine ei vii kuhugi. targem annab järele!!! (mul savi kelle vanasõna/ütlus)
Postitaja: Eternal

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.02.2005 16:28:42

Väike mõttetera kõigile õiendajatele:

Maitse üle ei vaielda.
Postitaja: Faramir

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.02.2005 17:05:03

Tsiteeri
Väike mõttetera kõigile õiendajatele:

Maitse üle ei vaielda.

Jah. Kui ma väga ei eksi, siis selle üle lausa kakeldakse.
Postitaja: mihkel rand

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.02.2005 17:21:20

Ei tea kas tasub vaidelma hakata (kuid hakkan ikkagi...)
Ma mängin MtG ja Yugit ja Yugi on täitsa tore mäng.
Seal on üsna sõbralikud mängijad kuigi on ka selliseid sit*apäid kes pätsavad teistelt kaarte, lärmavad, sõimavad ja teevad sohki.
Kuid ega´s mängjad mängu halvaks tee!
Yugil on mitmeid häid omadusi. (ma ei hakka neid nimetama)
Kuid on ka halbu omadusi...ja tunnistagem, et egas MtG ka täiuslik pole. (kuigi tunduvalt parem kui Yugi)
Ennem kui Te hakkate halvustama...Oleks tore kui Te prooviksite seda kõigepealt. Ma tean mitmeid mängijaid kes on Yugit halvustanud ja siis korra seda proovinud ja neile meeldis see. (ma ise olin ka selline) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Postitaja: REMI

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.02.2005 23:20:49

Tsiteeri
Ükskord suur-ameerikas oli igav ja hakkasin vaatama, et mis need yugioh mängijad ka seal teevad, ning siis kargas mulle mingi lontrus peale ja küsis, et tõ play juuugihoo? Ma vastasin ei ja tema vastas:jumal tänatud(tõesti jumal tänatud).Point on selles, et suurem osa yugioh mängijatest on sellised lontrused... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


kohe teada kes oli ainult üks on kes meil seal Suur Ameerikas haiget juttu ajab...Yu-Gi-Oh foorumis on ta nimi Gecko siin vist kah ei tea muidu ta nimi parry..mõni teist peaks ka teda teadma, ta hakkas kah MTGd kõrvalt mängima ja isegi kõigi yugioh mängijate arust on ta imelik oma lolli aktsendiga(mis talle väga meeldib teha) ja oma gay käitumisega... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Postitaja: Faramir

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.02.2005 23:39:51

Tsiteeri
Tsiteeri
Ükskord suur-ameerikas oli igav ja hakkasin vaatama, et mis need yugioh mängijad ka seal teevad, ning siis kargas mulle mingi lontrus peale ja küsis, et tõ play juuugihoo? Ma vastasin ei ja tema vastas:jumal tänatud(tõesti jumal tänatud).Point on selles, et suurem osa yugioh mängijatest on sellised lontrused... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


kohe teada kes oli ainult üks on kes meil seal Suur Ameerikas haiget juttu ajab...Yu-Gi-Oh foorumis on ta nimi Gecko siin vist kah ei tea muidu ta nimi parry..mõni teist peaks ka teda teadma, ta hakkas kah MTGd kõrvalt mängima ja isegi kõigi yugioh mängijate arust on ta imelik oma lolli aktsendiga(mis talle väga meeldib teha) ja oma gay käitumisega... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Lihtsalt peab teise aksenti mõnitama, onju? Ja üldse arutama teemal, et too on nõme tüüp, käitub vist ka nagu gay jne...
No loogish, et sulle ilmselt see asi ei meeldi, aga avalik foorum ja see teema on kindlasti ka väga õige koht niimoodi inimesest rääkimiseks.

No offence, aga miskipärast on jäänud mulle, et YGO mängijad kipuvad olema veidikene ebaküpsed...

Aga samas, see on ainult mulje.
Postitaja: Hypno

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 08.02.2005 16:50:06

nöustun väitega, et see on ikkagi maitse asi, aga ka väitega, et enamus YGO mängijad on ebaküpsed (ilmselt asi nende vanuses)... kindlasti on ka vanemaid, küpsemaid ja arukamaid mängijaid, aga YGO peamine sihtgrupp ongi kindlasti just algklassiealised lapsed just seetöttu et neid on kerge nö. "köita" (multikas, tazod jne). vötame näiteks kasutaja Remi Bakura, kelle postituses ma nägin punkte ainul 3 tükki järjest ja oh üllatust, ei ühtegi koma, ega muud lauselöpu/-vahe märki. ühesönaga, YGOd on mötekas mängida kellegiga, kes on vähe küpsem, kui enamus YGO ausajaid, vastasel juhul vöib see mäng kiiresti ära tüüdata...
Postitaja: alder

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 08.02.2005 21:32:57

Tsiteeri
nöustun väitega, et see on ikkagi maitse asi, aga ka väitega, et enamus YGO mängijad on ebaküpsed (ilmselt asi nende vanuses)... kindlasti on ka vanemaid, küpsemaid ja arukamaid mängijaid, aga YGO peamine sihtgrupp ongi kindlasti just algklassiealised lapsed just seetöttu et neid on kerge nö. "köita" (multikas, tazod jne). vötame näiteks kasutaja Remi Bakura, kelle postituses ma nägin punkte ainul 3 tükki järjest ja oh üllatust, ei ühtegi koma, ega muud lauselöpu/-vahe märki. ühesönaga, YGOd on mötekas mängida kellegiga, kes on vähe küpsem, kui enamus YGO ausajaid, vastasel juhul vöib see mäng kiiresti ära tüüdata...


no siin ma vaidleks kergesti vastu. ei ole tähtsust kui vana sa oled, et mingit tcg'd mängida. ole või 60 aastane, vahet ei ole. ygo mängijaid on ka 18+ aastaseid. ise olen näinud. ma olen juba pool aastat sellest mängust huvitanud , ei ole nagu siiani ära tüüdanud. niiet ei maksa ennatlikke arvamusi teha.
Postitaja: Hypno

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 09.02.2005 14:29:32

Tsiteeri
kindlasti on ka vanemaid, küpsemaid ja arukamaid mängijaid
kindlasti on. lihtsalt on YGO eestkätt möeldud noortele, sest neilt on kergem raha välja saada (kaardid ju maksavad ka midagi). kaardikompaniide eesmärk on ju siiski suuri summasid raha teenida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja tösi ta on, ole kasvöi 90 aastane aga just YGO on möeldud väiksemale rahvale, mis muidugi ei tähenda, et seda ei vöiks ka mängida ka vanemad inimesed, vastupidi, see on just parem, sest siis on keegi, kes noori natuke ka öpetab jne...
Postitaja: REMI

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 15.02.2005 09:20:10

Nojah, pean ennast siis parandama, lihtsalt olen harjunud Yu-Gi-Oh foorumis nii, et kiiresti räägid seal ja siin ja pean veel seal korda kah hoidma kuna seal mode olen(nii et see siin üpris piinlik olukord mulle). Ma siis vaatan siin foorumis rohkem üle kuidas ma kirjutan vist nüüdsest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Muidugi pean ka mainima et mina ja paljud teised Yu-Gi-Oh mängijad olid algusest peale selle vastu et mingi Yu-Gi-Oh multikas Eesti kanalile tuleks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

ps. Faramir, vaata ega seal kohapeal kõik nagu sõimavad üksteist jne...ega see on ainult naljalt võetud, saan aru jah et see foorum pole just õige koht kus seda rõhutada, nii et jah pean vabandama.
Postitaja: William

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 16.02.2005 19:28:43

Kavatsen jätta just Yu-Gi-Oh! maha, sest huvi kadumas smirk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> sitax raha raisatud ja muffigi võidetud smirk huvitav mäng küll, aga järsku hakkas MTG huvitama <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> c+ foorumis olen You[k]Now smirk
Postitaja: naksitrall

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.03.2005 14:59:51

Nüüd me teame,kuhu kaob lapsevanemate palk!
Postitaja: Blitz

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 02.05.2005 09:18:04

Tegelikult on Yu-gi-oh! MTG baasil tehtud (uuri reegleid, kaartide effecte, flip aka)
MTG polnud alla 12laste turgu, niiet tehti lihtsam mäng, kus ei pidanud maanaga kalkuleerima jne. YGO on noortematele, kes ei jaga inglisekeelt ja ei mõista kaardi effekti lugeda. NT. mul kooli raamatukogus mängivad pisikesed põngerjad YGO-d ja üks ütles, et "ma saan deep-seated swordi ohverdamisel RA mängu tuua", siis ma läksin ja kommenteerisin (tean isegi mõndagi mängu kohta) ja ütlesin, et deep-seated sword on equip. mitte ei ole mingi special summoni käivitus kaart ja siis see poiss pani vastu, et multikas oli ka nii olnud. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Et nagu nende-ealised ei mõista lugeda, seega mängivad multika järgi ja nimetavad kaarte eestikeeles. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Väga tobe nagu mäng ise.
Postitaja: Spaw

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 17.05.2005 12:15:31

seda multikajama olen näinud
minuarust on multikas üldse yu-gi-oh mängu ära rikkunud.
yugioh mängus tegelikult võidab ju see kellel on RAHA
raha pole ei võida ka.Mängus pole strateegiat üldse vaja.
aga MTG siin saavad ka nõrgemad tugevamaid lüüa kui kaardid hästi mängida.
Postitaja: naksitrall

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 26.05.2005 13:45:23

Pistke se Yugicrap oma p***e!
Postitaja: Zed

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 26.05.2005 15:27:56

Olen vaadanud pealt Yugit ja ise mänginud.
Kui võrrelda Yugit ja teisi kaardimänge siis ise ma hakkaks ennem mängima lotr-it või Harry Potterit kui Yugit.
Ühesõnaga Yugi on liiga kerge ja mõttetu- 5-9 aastaste mäng.
Postitaja: Jüri

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.05.2005 08:55:33

Tsiteeri
Ühesõnaga Yugi on liiga kerge ja mõttetu- 5-9 aastaste mäng.

Ehk siis midagi sinu jaoks.
Postitaja: Zed

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.05.2005 09:26:35

Tsiteeri
Tsiteeri
Ühesõnaga Yugi on liiga kerge ja mõttetu- 5-9 aastaste mäng.

Ehk siis midagi sinu jaoks.

Ei ole!
Võib-olla sinu jaoks, aga mina olen 11-aastane (augistis 12) ja ma vihkan Yu-gi-dohhi.
See solvas! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Postitaja: jott

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.05.2005 19:21:10

Et nagu miks peaks mind või kedagi teist huvitama, millal sa saad aasta võrra vanemaks?

Sama lugu nagu postitamisõiguste teema all.
"Mina olen kümme ja pool aga viie kuu pärast oktoobris saan ma üksteist."
Mingi alaväärsuskompleks?

Btw mina olen seitseteist aastat vana aga viie aasta pärast saan ma kakskümmend kaks aastat vanaks.


EDIT:

Ahjaa, õnnitlen uut Yugioh Eesti meistrit.
Postitaja: Indigo

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.06.2005 06:31:18

Kurb on kui inimesed eelistavad olla eelarvamuste küüsis ning kujutavad ette,et ainult see on õige lahe jne. millega nemad ise parasjagu tegelevad.Igal asjal on oma head ja vead.Kas on vaja laimata?Mina mängin nii Yu-Gi-Oh,MTG,Lord Of The Rings kui ka teisi strateegiamänge ega leia vajadust ühte või teist maha teha.Kui palju selleks raha läheb on nende endi asi ning teiste rahkotti pole vaja oma nina toppida.Mängida võib kõikke,kuid jäägem siiski inimesteks ka teiste suhtes. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Postitaja: merqury

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.06.2005 12:11:58

Tegelikult on asi sedasi, et kui sa oled kaua aega ühe mänguga tegelenud siis mingi aja möödudes ei viitsi sa enam sellega tegeleda või siis lihtsalt vahelduseks proovid mõnd teist mängu.
voh
Postitaja: The One

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 01.07.2005 08:53:53

ygo ei ole eriti hea kaardi m2ng sest ta tüütab kiiresti ära.
Postitaja: Duriel

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 08.07.2005 13:24:04

Yu-Gi-Oh'i olen ma paar korda mänginud, aga mind see eriti ei köida. MtG huvitab mind rohkem.
Postitaja: Sten-Erik Ellermaa

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 22.07.2005 20:04:27

MTG on minu arust palju huvitavam.
Postitaja: Exsternys

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.09.2005 15:00:06

Yu-Gi-Oh-s oleneb mänguvõit suurelt osalt kaarditest mis sul pakis on ja mõtlema eriti ei pea. Aga MtG on ikka mõtlemis mäng ja kaardid on ka olulised kuid kindlasti vähem kui YuGiOh-s. Mina küll ei soovitaks kellelgi MtG pealt YuGiOh- le minna.
Postitaja: Tormaja

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 29.09.2005 15:32:01

no ma soovitaks mõlemat mängida saab vaheldust vahepeal ja yu-gi-oh saab nalja ka rämedalt kui hakkad kõike eestikeeles tegema ja kaardinimesid eestikeeles ütlema näiteks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Postitaja: Luury

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 29.09.2005 15:50:21

Tsiteeri
ja yu-gi-oh saab nalja ka rämedalt kui hakkad kõike eestikeeles tegema ja kaardinimesid eestikeeles ütlema näiteks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Kuule. Ma panen nüüd ühe maa mängu. Soo. Ja nüüd ühe looma. Kas sa takistad? Ma nüüd ründan. kas sa loitse ei taha teha? Ma ka ei taha. Kas sa blokeerid? Siis läheb sulle lahingukahju sisse ja sa kaotad 5 elu.

MtG ga saab sama moodi nalja ja seda ma juba piisavalt palju ka teinud.
Postitaja: REMI

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 30.10.2005 15:54:27

Selle kohta, et YGO on MTG baasil tehtud võin ainult niipalju öelda, et YGO kaardimäng eksisteeris juba 1991 aastal Jaapani Mangades, lihtsalt ametlikuks kaardimänguks tehti see aastal 1996. Tõsi, et arvatavasti on seda kaardimängu edasi arendatud ka MTG taustal aga vaevalt on see õige/võimalik ajada see "mahategemine" ühe kaardimängu peale, olen kindel, et ka osad YGO-st on aastate jooksul -aidanud arendada/ideedele toonud- uusi MTG reegleid. Muidu suurem osa teisi mänge on YGO ja MTG taustal ülesehitatud, mis on tõsi või pole lihtsalt enam eriti palju varjante üle jäänud. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
See mis enne öeldud on ka tõsi, et inglise ümber tehtud Jaapani Anime "Yu-Gi-Oh" on rikkunud kõvasti mainet paljude MTG ja teiste kaardimängude suhet YGO kaardimängu ja mängijate vastu. Tänu sellele Animele on ka igasuguseid lapsekemaid kaarte rohkem ja rohkem siia kaardimängu tulnud(mis ikkagi ei rikku mängu). Reegleid lugedes ja natuke jälgides võib tõesti tunduda, et on peaaegu ühesugused mängud(n. Face Down; Flip jne) aga neil on täiesti erinevad tähendused nendes kahes mängus, kui rohkem süveneda mõlemasse mängu on kerge aru saada kui palju need mängud tegelikult üksteisest erinevad.
Keegi enne ütles, et YGO on üks kallimatest mängudest, tõsi! Samas MTG on minu arust kallim, juba praegu on mu pakk MTGs kallim kui YGOs ja YGOs panin ma ainult alguses selle mängu peale palju raha, ülejäänud aasta ja pool vahetasin/müüsin ja nii sain kõik mis vaja, ilma suurte kulutusteta. MTGga olen aktiivsemalt tegelenud nüüd vist alles paar kuud.
Alles öeldi ka siin, et YGOs ei tule ültse mõelda ja võidab kellel rohkem raha. Hea pakk peab loomulikult enne koos olema kui kuhugi jõuad aga samamoodi ka MTGs. Pean tunnistama, et MTGs on tõesti rohkem mõtlemist vaja, mis ikkagi ei rikku YGO, ka seal on omad strateegiad ja igal käigul hunnik erinevad võimalusi mida teha. Vanuseaastad ütleks ma nii, et Top mängijad on YGOs 15-21, muidu mängijaid tänu inglise versioonist Animele juba 5-6 aastaseltgi, kes tegelikult põhireeglitest jne arugi ei saa.
Mainiti veel, et YGO on kergem väikestelel lastele aru saada kes inglise keelt ei oska jne, tegelikult ütleks selle kohta 50-50, kuna kui MTGs on lihtsalt ära seletatud et kõik teavad mis on "Trample", siis YGOs on iga kaardi peal see pikkalt seletatud. Ok, võibolla on see tõesti sellepärast, et lapsed ei jäta arvatavasti meelde selliseid asju, aga no tegelikult vaevalt ,et mingid mitte-inglise keelt rääkivate riikide väiksed lapsed ültse aru saavad mis seal kirjas, et nigunii mõni teine inimene(n.vanem;sõber) seletab või teevad YGOs lihtsalt Anime järgi(mis tavaliselt vale on kuna tegelikus mängus on teised reeglid kui Animes).
Jaapanis tehtud YGO manga oli alguses täiskasvanute manga. Kui tehti esimesed Animed oli see veel sama aga kui Upperdeck Entertainment(UDE) leidis selle kaardimänguga suure äriidee, tegi ta Konamiga kokkuleppe, millega Konami hakkas uut sorti kaarte välja andma, mis on rohkem ka noorematele. Vanad kaardid kui haihtusid ära. Kazuki Takahashi oli tahtnud YGO Mangadega ja Animega midagi erinevat siinsetest Jaapani Mangadest ja Animedest teha. UDE proovis mõjutada ka Kazuki Takahashi YGO Animed, millega paluti, et ta seda lastele lubavaks ja huvitavaks muudaks, suuremjaolt aga olenes see kõik tema enda otsusest kuna tal oli Konamiga oma kokkuleppe ja ta muutis seda ainult pisut. Nüüd oli ka võimalik lastele seda Animed jaapanis näidata ja ka hiljem mujal maailmas. YGO Animed kuni aastani 2004 pidi Upperdeck koguaeg muutma Jaapani originaalist tuues Ameerikasse ja levitades mujal maailmasse, kuna K. Takahashi omad ei olnud UDE arust veel liiga lasteligitõmbavad. UDEl tuli raha sisse nagu mitte kunagi varem. Seegipoolest ei tahtnud UDE loobuda ideest, et juba jaapanist tulles on Animed lastele valmiks tehtud. Lõpuks Aastal 2004 said UDE, Konami ja Kazuki Takahashi kokkuleppele teha ainult lastele mõeldud YGO aga kuna taheti täiesti uus versioon teha siis lõpetati vana ja hakkas täiesti uus anime nimega YGO GX, nimi küll taoline, aga täesti teine. Alates tollest ajast on hakkanud YGOs tulema välja naeruväärsed ja lapsikud kaardid uutes Setides. See toimus 2005 aasta alguses kui esimesed sellised settid välja tulid ja siis kadus protentsiaalselt palju mängijaid. Ameerikasse ja mujale maailmasse see lapsik YGO Anime veel jõuab.

ps. selle juttu kirjutasin ainult sellepärast, et paljud MTG mängijad tulevad tihti selle kaardimängu kohta ülbama jne, kuigi nad selle kohta tegelikult midagi ei tea, oletavad multikast jne ja ok sellepärast ka, et mul aega oli üle... Ise pole enam mõnda aega YGOga tegelenud aga ei ütleks ikkagi, et sellel kaardimängul peale üleval nimetatud punktide midagi viga on, mõtlen just seda nata UDE screwi, täitsa mängitav. Ah jaa näete see William kes ütles, et maha tahab jättab, kui ammu see juba oli kui ta selle postituse siia pani, igatahes ta ikka veel mängib! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Postitaja: jott

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 30.10.2005 18:28:59

Mis on jaapani manga?

Ning lisaks veel:
Tsiteeri
Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng?

ma aravn et sellele küsimusele peaks lõpuks vastama ka --> EI

Tsiteeri
Vanuseaastad ütleks ma nii, et Top mängijad on YGOs 15-21


uau! Mina pole küll ühtegi üle 15 aastast yuugioo mängijat näinud.
Postitaja: Luury

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 30.10.2005 20:08:25

Tsiteeri
Manga (&#28459;&#30011;) is the Japanese word for comics and/or cartoons (not necessarily animated, this includes print cartoons)


http://en.wikipedia.org/wiki/Manga

http://www.manga.co.uk/

http://www.google.com/search?hl=et&q=manga&lr=
Postitaja: alder

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 31.10.2005 07:47:26

jott, ole vait, kui sa asjadest midagi ei tea. manga seletati sulle ära. kaardimängu headuse kohapealt nii palju, et kui sa seda mängida ei oska, on see jah paha. õpi asja tundma, küll võib põnev olla. ja, et sina pole ühtegi YGO mängijat näinud, kes oleks üle 15 aasta, siis kahju küll. ava silmad ja vaata ringi. vahest tasub ka oma nina pilvedest alla tuua.

PS: viimaks mõistan, miks sind kalkuniks tembeldati
Postitaja: jott

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 31.10.2005 11:20:46

Tsiteeri
jott, ole vait, kui sa asjadest midagi ei tea. manga seletati sulle ära.

Vabanda väga aga mina ei leidnud sellest kirjutisest mingit informatsiooniselle kohta, mis võiks olla Jaapani manga.Eksole.
Tsiteeri
kaardimängu headuse kohapealt nii palju, et kui sa seda mängida ei oska, on see jah paha. õpi asja tundma, küll võib põnev olla. ja, et sina pole ühtegi YGO mängijat näinud, kes oleks üle 15 aasta, siis kahju küll. ava silmad ja vaata ringi. vahest tasub ka oma nina pilvedest alla tuua.


Ma olen juugiood mänginud.Umbes 3-4 mängu küll, aga siiski.Pärast mida sain aru, et ega ta miski mäng ole. Võibolla oli asi selles, et ma olin magicut lihtsalt niikaua mänginud, võrdluseks siia aga see, et VS-i nõustusin mängima ka pärast seda kui olin teinud paar mängu.
Nüüd veel see punkt, et vähemalt Tallinnas on enamus äss juugioo mängijaid üle läinud Magicu ja/või VS-i peale.Vastupidist efekti poole aga näinud,mis tähendab, et ka juugioo mängijaile endale ei meeldi see mäng nii väga. Ning sellest 15 piirist... Vähemalt Tallinnas on nii, et on üks igavene kari kisavad, röökivaid ja nilbet juttu ajavaid lapsi, kellest ühelegi vanuseks üle 15 ei annaks küll.

Tsiteeri
PS: viimaks mõistan, miks sind kalkuniks tembeldati


P.S. Vanaema sul kalkun
Postitaja: alder

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 31.10.2005 13:04:55

no nüüd panid ikka küll ägedalt. see, et teil seal Tallinnas on möllavate hormoonidega noorukid kisamas, ei tähenda veel, et neid üle Eesti oleks. ja kui sa oled selline tainas, et ei suuda välja lugeda, et manga=koomiks, siis on see sinu probleem ja hoia see endale, mitte ära kisenda siin.

ja kas ygo mängijatele meeldib see mäng või mitte pole üldse sinu asi. las mängivad kui tahavad ja kui enam ei meeldi, siis lõpetavad. kes oled sina, et sellepärast inimesi hukka mõista?

ja mu vanaema koha pealt hoia oma pudrulõug koomal, pauk.
Postitaja: Mirror

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 31.10.2005 13:35:52

Tsiteeri
Tsiteeri
P.S. Vanaema sul kalkun
ja mu vanaema koha pealt hoia oma pudrulõug koomal, pauk.


Hormoonid möllavad maagia.netis.
Mõlemad asjaosalised võiks aja maha võtta - või võibolla aitab postituspiirang?

DaRemines kirjutas hea ja põhjaliku ülevaate, mis oleks veelgi parem olnud, kui ta oleks lugemise hõlbustamiseks viitsinud lõikude vahele mõned tühjad read jätta.

YGO-d on minulgi olnud juhust proovida ning võin nõustuda nendega, kes peavad mängu strateegiliselt tühjemaks ja igavamaks. Võimalik, et selle põhjus on mängu teadlik lihtsustamine selle tootjate poolt, pidades silmas selle sihtgruppi (pigem väga noored mängijad).

YGO kõige nõrgemaks pooleks on minu arvates aga ülimalt kehvad pildid ja ahastamapanevalt sisutühjad flavourtekstid.
Postitaja: volli

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? *DELETED* - 31.10.2005 15:35:22

Sõnumi kustutaja volli
Postitaja: rawen

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 31.10.2005 16:34:57

Tsiteeri

Vastuseks:
PS: viimaks mõistan, miks sind kalkuniks tembeldatiP.S. Vanaema sul kalkun


Et dilemma lahendada siis:
(www.leim.ee)
Postitaja: Anonüümne

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 31.10.2005 17:09:42

Pats , mix sa paned meid valima kahe nii sarnase valiku vahel. Äkki leiaks kompromissi .Pole ju vaja kohe kedagi sõimama hakata.

Pealegi ma arvan et maagia.net pole jah just õige koht kus üksteist sõimata ja taga rääkida.
Postitaja: jott

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 31.10.2005 18:33:56

Hmm... kui kirjutada otsingusse sõna kalkun tuleb kõige rohkem viiteid rawenile ja Veigole.

Mingi haige huvi kalkunite suhtes? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Igaks juhuks siis: Alderi vanaema ei ole kalkun, mina ka mitte. Ma ju pean midagi vastu ütlema kui sõimatakse eksole. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Postitaja: Anonüümne

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 31.10.2005 18:36:35

see on juba õige jutt...
aga hannes kas sa sellist vanasõna tead nagu TARGEM ANNAB JÄRELE....Tulevikus kasuta seda tihedamalt.Tuleb Kasuks..
Postitaja: alder

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 01.11.2005 00:35:34

Tsiteeri
Igaks juhuks siis: Alderi vanaema ei ole kalkun, mina ka mitte. Ma ju pean midagi vastu ütlema kui sõimatakse eksole. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


siinkohal ütleks nii palju, et mina ei ole kedagi kalkuniks sõimanud, vaid mainisin, et sain aru, miks sind, jott, on vastavaks elukaks tembeldatud.
Postitaja: Jay-N

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 29.11.2005 14:33:08

Ma arvan, et see vaen on pigem tingitud sellest, et need mängud on mõeldud erinevatele sihtrühmadele (vanustele). Mulle kõrvaltvaatajana tundub samuti, mis seal salata, Yu-Gi-Oh mõttetu ja igavana. Samas kui väiksed poisid seda täiega kaifivad ju ta siis on huvitav mäng, vähemalt nende jaoks.
Postitaja: sander_saavel

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 14.08.2006 11:20:57

to reaper 1. leht: tõesti? ma olen 2 aastat mänginud <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> see teema ka juba suht maha maetud.
Postitaja: BullDog

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 19.10.2006 14:41:33

Oskan Yu-Gi-Oh ka mängida, kuid pigema meelega mängiksin ma magikut.
Postitaja: Supreme Destiny

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.07.2007 17:35:42

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sobib rohkem noortele ise olen mängind kyll aga ära tyytas proovisin võistlustel mängida aga sain finaalis pähe siis lõpetasin
daaa enam ei vinna kah
Postitaja: Ryup

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 11.07.2009 18:20:21

yu-gi-oh on selline mäng at alustad tundub huvitav ja kolme kuu pärast enam ei viitsi see on alguses huvitav aga tüütav aga magicut mängitakse kogu aeg selles mõttes pole yu-gi-oh hea niiet parem mängi mingit world of warcrafti või midagi sellist
Postitaja: Ryup

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 11.07.2009 18:32:27

yu-gi-oh´i mängus pole mana kuidas nad käivad siis asju? ma ei soovita sul yu-gi-oh´i mängida seal on tuhat asja millest ei saa aru. mängi muid asju ja see on noortele ja skilli pole vaja ainult kaarte on vaja. seal on kõik loomad sellised kes tapavad ühe rünnakuga. mäng on lühem nad ründavad kollidega kellel on haste moodi asi ja tapavad vaenlase kohe ära
Postitaja: Ryup

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 11.07.2009 18:50:28

Jott kui sulle ei meeldi siis ära seda räägi teistele meie arutame mitte ei tulnud sinu eid kuulama mängi natuke aega ise seda ja vaatame kui palju sa oma vastust muudad.


kuid kui sa mängid liiga palju siis sa ei muuda oma vastust sest ma enne ütlesin see on tüütav aga lo kõik vastused PÕHJALIKULT läbi siis sa saad aru

yu-gi-ohil on oma vead aga see ei tähenda et ta halb oleks ma olen rohkem vigadest rääkinud aga kui seda üks mängib siis mängivad teised ka sest kui alguses näed kaarte siis tundub väga huvitav.

minu soovitus on et kui tahad seda mängida siis keskendu et mängid ära lõpeta seda enne kui sa oled pro ja oled mitu võistlust võitnud ja sa oled auhindu saanud sest muidu on se lihtsalt raharaisk
Postitaja: rawen

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 11.07.2009 21:03:57

Kuulsid, jott ... Sa oleks pidand 4 aastat tagasi ikka hoolega mõtlema, mis sa ütlesid.

Vaata nüüd tagajärgi ja kahetse.
Postitaja: jott

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 12.07.2009 07:34:34

Ma nagu mõtlesingi eile õhtul oma 2 minutit, et mida ma nüüd vastan sellele 7-aastasele. Ei mõelnudki välja, ilmselgelt olid tema argumendid lihtsalt nii kaalukad...
Postitaja: -Sephiroth-

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 13.07.2009 21:29:29

Jott sa lihtsalt ei tea mis tunne on olla pro kaardimängus ja enne seda mitte ära lõpetada kui oled pro ja raha võitnud ja mitte muidu mängida sest siis see on raharaisk kui sa koguaeg ei võida ning tüütab ära ka kui koguaeg mängid ja komad on ka mõttetud yugioh on lahe.
Postitaja: Mälukas

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 15.09.2009 15:22:50

kunagi mängisin. Siis oli hea igatahes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Postitaja: parask

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 15.09.2009 19:03:04

Tsiteeri
kunagi mängisin. Siis oli hea igatahes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


FUK JEAAHHHH!!!!
Postitaja: Raino

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 19.09.2009 21:47:34

Kaarte mul enam pole.. kunagi oli.
Muidu suht normaalne mäng..
arvutismänguna on ta veel parem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Postitaja: jott

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 19.09.2009 21:52:04

lukustaks teema?
Postitaja: Mirror

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 20.09.2009 07:38:48

Hinnake surnud teemade ülestõstjaid vastava arvu tähekestega ja probleem laheneb iseenesest.
Postitaja: M2e

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 21.09.2009 12:09:52

Ei ütleks et Yu-Gi-Oh halb on ,aga minu arust on see lapselikum ja minule see nii väga peale ei lähe.Magicud jäävad minu jaoks alati parimaks. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Postitaja: user

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 26.11.2009 12:08:00

Olen ise kaa seda mänginud, aga see tüütas KIIRESI ära
Postitaja: player

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 27.11.2009 06:50:20

Ise mängisin ka Yu-Gi-Oh-d,minu arust on see väga lapsik ja mõttetu mäng!
Postitaja: MTKevin

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.11.2009 10:40:47

Jah. Yu-Gi-Oh on väga lihtne ja lapsik.
Postitaja: swamp3

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 02.12.2009 11:21:41

tõesti on liiga lapsik aga kunagi sai mängitud küll ja siis ei tundunud üldse lapsik
Postitaja: jott

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 02.12.2009 14:33:18

Tsiteeri
Hinnake surnud teemade ülestõstjaid vastava arvu tähekestega ja probleem laheneb iseenesest.


Ma hakkan seda mõtet alates järgmisest postitajast kasutama, kuna teema on 5 aastat surnud juba.
Postitaja: Martin181

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 08.12.2009 16:49:09

Mai tea minu arust normaalne mäng ja minu klassis mängivad ka kõik.
Arvan et hea ajaviide on küll jah nagu magic-ki
Postitaja: Sebastian ( J-B )

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 10.12.2009 19:02:54

Ma olen Yu-Gi-Ohi mänginud, päris hea mulje jäi.
Postitaja: silbo

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 04.02.2010 16:11:09

Mängisin ise ka kunagi seda mängu. Oli tõesti põnev ja köitev, aga kuna väga vähesed tuttavad mängisid jäi asi sinna paika.
Postitaja: chew

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 09.02.2010 14:53:57

a ma vaatasin kunagi kuidas s6ber seda arvutis m2ngis..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tundus kyll p2ris normull
Postitaja: jott

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 09.02.2010 15:40:54

kamoon, sina ka?
Postitaja: Creature

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 10.02.2010 15:02:52

Tsiteeri
a ma vaatasin kunagi kuidas s6ber seda arvutis m2ngis..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tundus kyll p2ris normull


chew on metsikuks läinud. Möllab hindade vastu ja kirjutab Yugioo stiilis koledaid postitusi. Appi!
Postitaja: chew

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 10.02.2010 15:08:30

Ma ei mölla millegi vastu, mind lihtsalt huvitas, millest see reegel tingitud on, kuna see tundus kohati norimisena. Enamasti on sellest reeglist aga ilmselt tõesti kasu.
Postitaja: unknown0

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 10.03.2010 19:28:42

Eriti ei soovita Yu-Gi-Oh d mängima hakata! Pole just eriti põnev.
Postitaja: HeZ

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 10.03.2010 19:45:55

Eriti ei soovita seda vana teemat rohkem tõstada, pole just eriti sõbralik keskkond.
Postitaja: maria13

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 28.03.2010 11:39:09

Mulle Yu-Gi-Oh küll ei meeldi...
Postitaja: ossu

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 18.04.2010 23:57:14

Igav mäng imo. Aga vahel harva ikka mängin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Postitaja: Mirror

Re: Kas Yu-Gi-Oh on hea kaardimäng? - 19.04.2010 17:24:38

See teema on oma aja ammu ära elanud. Kui sa kunagi mängisid, siis ei tähenda see veel, et peaksid siia ühelauselise vastuse postitama.
© 2019 Maagia.net