Maagia.net

Limitedinurk, teine.

Postitaja: jott

Limitedinurk, teine. - 13.06.2017 09:01:53

Näete, midagi minevikust.

http://gatherer.wizards.com/magic/d...;showpick=false&alwaysshowpick=false
Postitaja: volberg

Re: Limitedinurk, teine. - 13.06.2017 18:32:18

Mul oli vist mingi 80-90% samad valikud. Kui oleks draftinud onlines ja kõik kaardid oleks olnud pidevalt silme eest, siis oleks vist isegi 90-95% olnud kattuvust.
Postitaja: parask

Re: Limitedinurk, teine. - 13.06.2017 21:31:40

Algne postitaja volberg
Mul oli vist mingi 80-90% samad valikud. Kui oleks draftinud onlines ja kõik kaardid oleks olnud pidevalt silme eest, siis oleks vist isegi 90-95% olnud kattuvust.

Jep mul sama, ühe rare maa oleks üle shade võtnud.
Postitaja: chew

Re: Limitedinurk, teine. - 15.06.2017 18:14:14

Re: Limitedinurk, teine. - 15.06.2017 18:47:56

võid oma vastust põhjendada ka.

minu põhjendus on subjektiivne ja põhineb tajutaval meelelahutuslikkusel.
mu lemmik limited üldse on time spirali blokk, sest seal on nii palju erinevaid mehaanikaid. samas seal on onslaught juures. onslaught on väga nostalgiline, kuna alustasin selle ajal mängimist. kaartide tugevus on aga selle ajaga piisavalt muutunud, et tekib tunne, et isegi kui on toredad kaardid, siis kaotada ikka pole lõbus.

innistrad on minu jaoks paremuselt teine limitedi formaat, ning uus innistrad mis seal juures, on ka suurepärane, nii et ongi võitja.

zendikar tundub lihtsalt igav, mirrodin tekitab seletamatul põhjusel minus halva tunde, ning isegi kui ravnicas sa saad viievärvilisi pakke mängida, mis mulle meeldib, siis sealedis see enamasti tähendab seda et sa mängid küll viite värvi, aga ikka keskpäraseid vanilla loomi.

Re: Limitedinurk, teine. - 15.06.2017 20:07:46

Mul on Onslaughtiga sama nostalgia, mis sinul. See oli esimene drafti formaat, mille puhul tundsin, et sain selle selgeks. Samas Time Spiral mulle eriti ei meeldinud. Seega +1 ja -1.

Innistrad ei jätnud mulle kummalgi korral suurt muljet. Kuigi temaatiliselt kõlab see üsna hästi kokku. Seega 0 ja 0.

Esimene Mirrodin mulle väga meeldis, jällegi oli tunne, et sain formaadi selgeks ja tundsin end kindlalt. Teisel korral, mitte nii väga, pigem isegi vastupidi. Seega +1 ja -1.

Ravnica oli mõlemal korral vägev ja hea. Sain draftimise selgeks, mängisin seda formaati palju. Seega +1 ja +1.

Zendikar oli mõlemal korral üsna meh. Kuigi selle leveldamisega formaadi osas on mul mingid okeid mälestused. Seega +1 ja 0.

Re: Limitedinurk, teine. - 15.06.2017 20:28:20

Mis on battle of the planes?

Mulle muidu meeldib innistrad, sest ma sain oma esimese gp rahad vana innistradiga ja 3x shadows on üks parimaid drafti formaate ever.
Postitaja: Face

Re: Limitedinurk, teine. - 15.06.2017 20:31:30

Tegin ühe Sealed League. Minu jaoks oli lihtne valik Mirrodin. Eesmärk ju ikka võita, mitte nostalgitseda. Kui nostalgiasse oleksin laskunud, siis oleks ehk Ravnica valinud, aga seal ju kõik väga värviline. Sõltub palju kuidas sealedi poolis fiksi antakse. Seega pigem värvilisele vastupidine, ehk artifaktid ja phyrexian mana.

Kui avatud reere nägin (Unwinding Clock, (foil) Unwinding Clock, Suncrusher, Mycosynth Lattice, Green Sun's Zenith, Fiery Gambit, Myr Propagator), siis pani veidi muretsema, aga tuli välja, et reere polegi vaja. Vulshok Morningstari kandev Blighted Agent ajas asja ära, lihtne 3-0.

Re: Limitedinurk, teine. - 15.06.2017 23:06:35

Mul on time spiral lemmikformaat masquesi ja lorwyni kõrval. Seega jah, mitte raske valik. Samas pole kindel, kas kunagi jõuan sinna queuesse ka, kuna mulle meeldib raha ja ehk peaks edasi standardit mängima.
Postitaja: Mirror

Re: Limitedinurk, teine. - 16.06.2017 05:45:17

Time Spiral on parim asi, mis Wizards on üldse kunagi teinud, seega on valik lihtne.
Postitaja: sherlock

Re: Limitedinurk, teine. - 16.06.2017 08:07:45

Algne postitaja Mirror
Time Spiral on parim asi, mis Wizards on üldse kunagi teinud, seega on valik lihtne.

Mis sa valisid?

Re: Limitedinurk, teine. - 16.06.2017 08:35:38

Algne postitaja sherlock
Algne postitaja Mirror

Mis sa valisid?

Dominaria

Re: Limitedinurk, teine. - 16.06.2017 23:33:44

Sealed on fun.

Attached File
WUBRGsealed41.PNG  (45 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 21.06.2017 16:35:08

Kui P1P1 oli Liliana's Mastery ja sul on esimese boostri lõpuks lisaks sellele veel teisi musti ja punaseid kaarte, sh Electrify ning Deem Worthy.

P2P1 on sul valida Magma Spray ja Dread Wanderer'i vahel. Kumb on õige ja miks?

Re: Limitedinurk, teine. - 21.06.2017 16:50:04

Dread wanderer on parem kaart. Isegi, kui ta poleks parem, oleks ta ikka reer. Mu hääl läheb sellele.

Re: Limitedinurk, teine. - 24.06.2017 02:50:21

võtsin draftis eesmärgiks pikkida kõik kaardid mille müügihind on üle 0.5 tixi. esimene pikk oli Approach of the Second Sun, ning lõpuks sain 11 reeri.

sellise pakiga on isegi võimalik võita, 2-1, kaotasin sinisele pakile kes mängis peale sideboardi kolme kaunterspelli, nii et oli keeruline approachi resolveda.

Attached picture approach.JPG

Re: Limitedinurk, teine. - 24.06.2017 04:46:47

hea töö laugh

Re: Limitedinurk, teine. - 24.06.2017 11:17:06

See näeb jah kuidagi hea välja isegi. Ma ei ole tavaliselt seda tüüpi pakkide fänn aga see tundub nagu peaks mängu tõepoolest võitma. Sitt lugu lihtsalt, et kehv matchup tuli.

Re: Limitedinurk, teine. - 24.06.2017 11:20:15

Algne postitaja jott
Dread wanderer on parem kaart. Isegi, kui ta poleks parem, oleks ta ikka reer. Mu hääl läheb sellele.

Ma mõtlesin umbes sama moodi, kuigi polnud kindel et parem kaart on. Aga teadsin et mängin seda Constructed pakis

Re: Limitedinurk, teine. - 24.06.2017 17:04:16

Muidu kes veel ei tea, siis kuni kolmapäevani on onlines draftides lisaauhinnad. Umbes 1 lisabooster kukub iga draftiga. Seega üsna õige aeg praegu draftimiseks.

Ise olen tänase seisuga teinud onlines 148 Amonkheti drafti. Mõtlesin, et jagaks natuke statistikat, mis infot ma nende draftide jooksul saanud olen. MTGO on igasuguse statistika osas kahjuks täiesti null, seega kes tahab enda mängude kohta lisainfot saada, siis tuleb ise excel tabelis arvet pidada.

Varem ei osanud ma sellest isegi puudust tunda, kuna väga tihti onlines draftida ei saanud. Siis pidi ju vähemalt 4 tunniga arvestama, et nii palju vaba aega oleks ja see seadis piirangud. Ja ka draftid ise võtsid meeletult kaua aega, sest mõttetut ootamist oli palju, kui pidi roundide lõppu ootama jms. Liigadega muutus asi aga väga mugavaks. Kui tahan draftida ja mul vähamalt tunnika aega on, siis see juba sobib. Eriti Kaladeshi ajal juhtus ka seda, et terve draft tunni ajaga juba läbi sai. Draftiliigad on mu meelest parim asi üldse, mis nad seal viimasel ajal teinud on.

Ühesõnaga eelmisel talvel, kui olin enda jaoks draftiliigad avastanud ja terve persetäie Kaladeshi drafte teinud, siis mingil hetkel tekkis mul küsimus, et huvitav kui mitu drafti ma üldse teinud olen? Mis mu võiduprotsent on? Olen ma üldse plussis või miinuses? Aga ainuke info, mis seal näha on, on trophid, ehk draftivõidud.

Kui Aether Revolt tuli, siis ma olin juba targem ja hakkasin exceli tabelis mängude kohta arvet pidama. Nüüd Amonkheti ajal olen seda tabelit veelgi täiustanud ja praegu saan sealt juba päris huvitavat infot. See info on muidugi seotud minu oskuste ja eelistustega, seega midagi põhjapanevat sellest järeldada ei maksa.

Tabel ise on selline:
[Linked Image]

Ehk siis panen kirja võidud/kaotused, värvid, põhiinfo paki kohta, pulli pärast ka hinde (mida pärast korrigeerin +/- märgiga) ja mis rahakaardid ma ära võtan.

Tabeli üleval on kohe jooksvalt näha võiduprotsent ja umbkaudne rahaline seis.

Lisaks arvutatakse automaatselt selliseid asju:
[Linked Image]

[Linked Image]

Ehk siis näiteks valget mängides on mul 71% võimalus mängu võita, rohelisega aga ainult 59%.

Värvipaaride kohta on ka näha, et kui drafti võita tahan, siis pigem tasuks mul olla BW või UW, aga mitte UG.

Re: Limitedinurk, teine. - 26.06.2017 02:53:05

Kui sul on pakis Magma Spray, aga sul pole seda käes. Kas sa käid 1. käik Mountaini või mingi teise tavamaa? Miks?
Postitaja: Duke

Re: Limitedinurk, teine. - 26.06.2017 06:01:42

oleneb, mis pakis veel on.. kui see kuidagi manabaasi arendamist ei sega, siis ilmselt käiks mountani jah et "hoida" magma sprayd üleval nö

Re: Limitedinurk, teine. - 26.06.2017 10:04:49

Ei. Sest siis mul pole ju pakis Magma Sprayd. Tegelikult ma ei pööra väga tähelepanu sellele.

Re: Limitedinurk, teine. - 26.06.2017 12:42:22

Algne postitaja parask
Kui sul on pakis Magma Spray, aga sul pole seda käes. Kas sa käid 1. käik Mountaini või mingi teise tavamaa? Miks?

Esimene käik tundub üsna ebaoluline selles mõttes, sest isegi kui vastane kardab sinu Magma Spray'd siis selles olukorras vaevalt see tema otsust muudab.

Hiljem mängu jooksul on hoopis teine asi.
Postitaja: rawen

Re: Limitedinurk, teine. - 26.06.2017 12:48:48

Mingit mõtetut magmaspreid kommitakse,aga rauli elutööd draftistatistika alal jätab kõik külmaks.

Re: Limitedinurk, teine. - 26.06.2017 14:27:03

Algne postitaja volberg
Algne postitaja parask

Esimene käik tundub üsna ebaoluline selles mõttes, sest isegi kui vastane kardab sinu Magma Spray'd siis selles olukorras vaevalt see tema otsust muudab.

Hiljem mängu jooksul on hoopis teine asi.

Jah, ma olen sellega nõus. Sellepärast ma ei käi Mountainit, sest kui vastane käib mingi 2 toughness looma, siis hiljem ta ei arvab, et mul pole Magma Spray. Muidu oleksin seda kasutanud.

Samas, kui ma ei tekita olukorda, kus ma potensiaalselt saaksin seda kasutada, siis hiljem ta võib valesti arvata, et mul on 1 manane remuuval ja siis mitte rünnata kusagil või midagi sellist.

Rauli statistika kohta, siis need "märkused" tunduvad pigem kasulikud talle endale ainult. Võidu protsentidest jääb silma, et millegi pärast PunaValge, mis peaks üks tugevamaid kombinatsioone olema ei too võite. Loogilised on aga UB ja UG kehvad tulemused, sest need ongi nõrgad minu arust.

Re: Limitedinurk, teine. - 26.06.2017 22:52:38

Ma ei oska. Siildipuul. Ma pole neid igavesti postitanud. Ehk keegi tahab veel vaadata ja mõelda?

Attached File
siild.PNG  (27 Allatõmbamist)
Postitaja: Mhe

Re: Limitedinurk, teine. - 27.06.2017 23:42:53

Algne postitaja rawen
Mingit mõtetut magmaspreid kommitakse,aga rauli elutööd draftistatistika alal jätab kõik külmaks.

Ühinen mõttekäiguga. Väga muljetavaldav. Mitte ainult töö aga ka win%

Re: Limitedinurk, teine. - 02.07.2017 14:22:21

hea käsi t2 show and tell - emrakuli vastu

Attached File
t2 emrakulid.png  (59 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 02.07.2017 16:10:12

Miks sul stopid nagu debiilikul on? Aga said Force of Willi ka muidu? Kui mitte, mängisid artifaktid ka?

Re: Limitedinurk, teine. - 02.07.2017 19:50:18

milline paus või pausi puudus debiilne on? forssi ei saanud (tal oli küll pakis, g2 sain). artekaid ei mänginud, sest ta andis alla karni peale

Re: Limitedinurk, teine. - 02.07.2017 20:46:15

Algne postitaja sherlock
milline paus või pausi puudus debiilne on? forssi ei saanud (tal oli küll pakis, g2 sain). artekaid ei mänginud, sest ta andis alla karni peale

Oma käigu End of turn ja vastase Second main phase.
Ma pakun

Re: Limitedinurk, teine. - 02.07.2017 20:48:41

Oma end, vastase mainid.

Re: Limitedinurk, teine. - 03.07.2017 08:32:24

oma end on kindlasti vajalik. Kui vastane teeb midagi minu käigu lõpus, siis võib mul ka tahtmine midagi teha peale seda.

Mainid on ka mingi põhjusega pandud ilmselt. Teine main, sest ilmselt on mingi halb kogemus "at the beginning of next end turn" triggeriga, enne mida oli vaja midagi teha.

Esimene vastase main stop on ajast kui Goblin Rabblemaster standardis oli.

upkeep ja draw stoppe panen ikka käsitsi eraldi kui vajadus tekib. Ülejäänud on seal sellepärast, et on halbu kogemusi juhtumist kus see stop puudu on olnud.

Re: Limitedinurk, teine. - 03.07.2017 16:18:17

Algne postitaja sherlock
oma end on kindlasti vajalik. Kui vastane teeb midagi minu käigu lõpus, siis võib mul ka tahtmine midagi teha peale seda.

Mainid on ka mingi põhjusega pandud ilmselt. Teine main, sest ilmselt on mingi halb kogemus "at the beginning of next end turn" triggeriga, enne mida oli vaja midagi teha.

Esimene vastase main stop on ajast kui Goblin Rabblemaster standardis oli.

upkeep ja draw stoppe panen ikka käsitsi eraldi kui vajadus tekib. Ülejäänud on seal sellepärast, et on halbu kogemusi juhtumist kus see stop puudu on olnud.

Oma end stepi stopi saab ka käsitsi panna kui vastane end stepis midagi castib, minu arust on küll tüütu, et käigu lõpetades vaja kaks korda ok vajutada alati. See vastase main on stop mida ei lähe praktiliselt kunagi vaja va. kui sa mängid Prized amalgamit, või vastane castib mingi spelli mille tõttu sa tahad mainis mitte combatis teha midagi ehk need saab ka manuaalselt juurde panna.

Aga noh, igaleühele oma. Mulle meeldib vähe clickida.

Re: Limitedinurk, teine. - 18.07.2017 19:31:00

parim pakk. ever.

ok, tegelt 2-1 jälle, aga võitsin pakki, kus oli punane mütik minotaur ja scarab god, mille piloot kirjutas mulle kuidas tegelt on hoopis temal parim pakk ever ja mul sitt, ning ei uskunud et ta kaotab.

ühesõnaga, soovitan kõigil monosinist milli draftida.

Attached picture best.deck.ever.JPG

Re: Limitedinurk, teine. - 22.07.2017 07:46:49

PVDDR mängib oma sealedis Torment of Scarabs ja Torment of Hailfire.

Lisaks ma olen näinud, et need kaardid teevad head tööd. Üldiselt ma arvan, et nad on head, kui sa oled agresiivsem kui su vastane. Ehk neil poleks väga palju valikut kasutada elu resursina.

Mängige neid kaarte kui teil on kiire pakk või kasutage neid sideboardi kaartidena aeglaste kontrollpakkide vastu.

Re: Limitedinurk, teine. - 22.07.2017 08:34:16

Torment of Hailfire on mulle lihtsalt hea mulje jätnud. Ükskõik millal.

Re: Limitedinurk, teine. - 23.07.2017 06:26:06

Algne postitaja jott
Torment of Hailfire on mulle lihtsalt hea mulje jätnud. Ükskõik millal.

Ma mõtlesin umbes sama. Et seda mängiks vist igas pakis.

Re: Limitedinurk, teine. - 11.08.2017 07:09:45

LSV räägib: mis HoD kaardid on paremad ja mis on halvemad (kui alguses arvati).

https://www.channelfireball.com/articles/hour-of-devastation-limited-set-re-do/

Re: Limitedinurk, teine. - 26.08.2017 00:30:04

Ma pole vist kaua draftipakki postitanud. Viimati, kui 3-0 olin, mingi kuu tagasi, siis vist unustasin. Selle asemel panen oma tänase paki näiteks. Lihtsalt kohatäide. Äkki teised julgevad ka siis. Sellega oli 2-1(5-2). Kaotused tulid mõlemad Decimator Beetlele. Mul oli pakis vähe eemaldust ja seda looma eriti rallitada ka ei saa. Mõlemad korrad, kui mügarblokkisin, olid vastasel trikid ja ei tulnud välja see.

[Deck]
Shadowstorm Vizier
Labyrinth Guardian
Ruin Rat
2 Wretched Camel
Moaning Wall
Marauding Boneslasher
Grisly Survivor
Aerial Guide
2 Aven Initiate
Ominous Sphinx
Scrounger of Souls
Shimmerscale Drake
Hollow One

Sunset Pyramid
Mirage Mirror
Wander in Death
Countervailing Winds
Splendid Agony
Torment of Venom
Hieroglyphic Illumination
Liliana, Death's Majesty(jah, ma avasin suht elus esimest korda mytiku)[Lands]
Hostile Desert
Desert of the Glorified
2 Desert of the Mindful
6 Island
7 Swamp[SB]
mInu "värvis" saidikaardid:

Scavenger Grounds
2 Survivors' Encampment
Marauding Boneslasher
Scrounger of Souls
Cunning Survivor
Seer of the Last Tomorrow
Hekma Sentinels (Kui nüüd tagasi vaadata, siis see oleks ju pidanud Marauding Boneslasheri asemel pakis.)
Jace's Defeat
Manalith
Luxa River Shrine
[/Deck]

Siit ka veel väike arutluskoht. Hostile Desert. Millal peaks seda mängima? Ma arvan, et minu pakis oli ta suht hea. 3 Cycling Desertit ja Liliana panevad lände surnuaeda. Lisaks on 2 Wretched Camelit pakis, mis eelistavad lisakõrbe. Kuid kui mul oleks vaid 2 cycling kõrbe ja 0 lilianat? Kas siis oleks ikka aktsepteeritav näiteks? Teine sarnane asi on Scavenger Grounds. Kuna mul endal oli 3 Embalmiga looma ja ka Wander in Death, siis tundsin, et seda pole vaja, kuna effekt pole nõnda hea. Samas, kui mul endal mingit surnuaiasünergiat pole, kas siis peaks mängima seda? Tahaks jah huvitavaid arvamusi kuulda, kuna miks mitte?

Re: Limitedinurk, teine. - 01.09.2017 19:02:10

3-0 6-0 FNM 01.09.2017

[Deck]
Proven Combatant

Khenra Eternal
Khenra Eternal
Spellweaver Eternal
Spellweaver Eternal
Tah-Crop Skirmisher

Lord of the Accursed
Banewhip Punisher
Eternal of Harsh Truths
Sinuous Striker
Moaning Wall

Vizier of the Anointed
Carrion Screecher

The Scarab God (P2P1, kui olin ainult sini-musti kaarte draftind)

Unsummon

Consign // Oblivion (P1P1)
Consign // Oblivion

Supreme Will
Supreme Will
Splendid Agony

Torment of Scarabs (P1P2)
Commit // Memory (P3P1)

Razaketh's Rite
Razaketh's Rite
[Lands]
8 Island
8 Swamp
[SB]
Striped Riverwinder
[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 04.09.2017 08:30:29

mis sa selle walliga teed? uss on ju igati parem

Re: Limitedinurk, teine. - 07.09.2017 19:35:21

praegu onlines modern cube, st ainult modern legaalsed kaardid.

3-0 on võimalik minna näiteks sellise kahe loomaga pakiga:

[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 08.09.2017 00:47:13

Proovisin ka ühe eile õhtul. Saidisin umbes 4-5 kaarti drafti jooksul ja kõik geimid, kus sain üle 3 maa lauda, võitsin. Ehk 3-0(6-1).

Attached File
i1747^cimgpsh_orig.png  (27 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 08.09.2017 09:20:37

mul on ka 3-0

Attached File
Gbkuubik.PNG  (26 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 08.09.2017 13:34:57

Muide, neid ühevärvilisi kuubikupakke ja vahel ka kahevärvilisi on jube keeruline ehitada. Liiga palju mängitavaid. Seetõttu ei tundu kunagi loogiline mingit viie värvi paska ehitada. Miljon head kaarti niikuinii ja värviskruud on hea vältida.
Aga jah, mingi kogu pikkimise aja ehitasin ja siis veel paar minti. Mul ei lähe nii kaua tavaliselt... Mu puul oli ilmselt ka nii, et enamik oleks muid kaarte eelistanud ja ilmselt see vale poleks.
Postitaja: Sanies

Re: Limitedinurk, teine. - 08.09.2017 14:12:38

Ma pole 2-1st kaugemale jõudnud ja keeruline on kaarte cuttida. Üks eilne pakk oli selline, ma siiani pole kindel kas ühe dorki ja rishkari cuttimine oli õige või vale.

[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 08.09.2017 16:45:37

Algne postitaja Sanies
Üks eilne pakk oli selline, ma siiani pole kindel kas ühe dorki ja rishkari cuttimine oli õige või vale.

Mulle tundub, et Devoted Druid on selgelt parem kui Viridian Emissary. Seega need peaksid olema vahetuses. Ühtlasi sul on piisavalt kaarte, mis aitavad mana olukorraga, et võiks vist mängida 16 maad.

Re: Limitedinurk, teine. - 09.09.2017 09:10:23

Eilne 3-0 slither blade pakk, Armageddon oli 2st buustrist
[Deck]
Slither Blade
Proven Combatant
Proven Combatant
Binding Mummy
Mummy Paramount
Mummy Paramount
Spellweaver Eternal
Steward of Solidarity
Cunning Survivor
Sinuous Striker
Those Who Serve
Unwavering Initiate
Solitary Camel
Disposal Mummy
Sparring Mummy
Tah-Crop Elite

Armageddon
Unsummon
Cartouche of Solidarity
Traveler's Amulet
Unquenchable Thirst
Compulsory Rest
Unconventional Tactics
Farm // Market

[Lands]
Fetid Pools
7 Island
8 Plains
[SB]
[/Deck]
Postitaja: Rimm

Re: Limitedinurk, teine. - 11.09.2017 17:54:09

3-0 Goblins

[Deck]
Loomad:

2x Mogg Fanatic
2x Keldon Marauders
3x Mogg War Marshal
2x Ghitu Slinger
1x Dualcaster Mage
1x Fervent Cathar
1x Beetleback Chief
2x Flame-Kin Zealot
1x Keldon Champion
1x Siege-Gang Commander
1x Battle Squadron

Spellid:

1x Faithless Looting
2x Firebolt
1x Carbonize
2x Rally the Peasants

[Lands]
9 Mountain
7 Plains
1 Wind-Scarred Crag

[SB]
1x Enlightened Tutor
1x Seal of Cleansing
1x Pyroblast
2x Borderland Marauder
2x Seismic Stomp
[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 15.09.2017 07:38:40

Manakiirendus combo!

https://i.imgur.com/sGjkLpD.jpg

Re: Limitedinurk, teine. - 17.09.2017 09:24:47

Minu 3-0 (6-0) pakk meistrikate luuserite lauast. Ühtlasi ka minu esimene HOD-AMK draft.

[Deck]
Angel of Condemnation
Bloodlust Inciter
2 Dauntless Aven
Emberhorn Minotaur
Fan Bearer
Firebrand Archer
Granitic Titan
Gust Walker
Khenra Scrapper
Neheb, the Eternal
Pathmaker Initiate
2 Solitary Camel
Sunscourge Champion
Oketra's Avenger
Sacred Cat
Wall of Forgotten Pharaohs

4 Act of Heroism
Dagger of the Worthy
Open Fire
[Lands]
3 Survivors' Encampment
2 Desert of the True
5 Plains
6 Mountain
[SB]
Honed Khopesh
Saving Grace
Consuming Fervor
Kindled Fury
(ei kasutanud kunagi, vahest oleks pidanud)
[/Deck]
Postitaja: Donkey

Re: Limitedinurk, teine. - 24.09.2017 17:06:33

Ixalani sealded-pool. Millise paki ehitad?

[Deck]Gishath, Sun's Avatar
Raging Swordtooth
Sky Terror
Deadeye Plunderers
Marauding Looter

Emissary of Sunrise
Steadfast Armasaur
Pterodon Knight
Skyblade of the Legion
Sunrise Seeker
Legion's Judgment
2x Pious Interdiction
Sheltering Light
Slash of Talons
Raptor Companion
Mavren Fein, Dusk Apostle
2x Kinjalli's Caller
Demystify
Encampment Keeper
Axis of Mortality
Ritual of Rejuvenation

Herald of Secret Streams
Run Aground
Pirate's Prize
Opt
Shaper Apprentice
Shipwreck Looter
One With the Wind
Dive Down
[card]Navigator's Ruin[/card[
2x Shore Keeper
Headwater Sentries
Cancel

Vraska's Contempt
Fathom Fleet Captain
Kitesail Freebooter
Deadeye Tormentor
2x Skymarch Bloodletter
Walk the Plank
Lurking Chupacabra
Fathom Fleet Cutthroat
Queen's Agent
Anointed Deacon
Grim Captain's Call
Costly Plunder
Mark of the Vampire
Bishop of the Bloodstained

Lightning Strike
Storm Fleet Pyromancer
Fiery Cannonade
2x Headstrong Brute
Frenzied Raptor
Brazen Buccaneers
Sure Strike
Firecannon Blast
Rile
Rigging Runner
Swashbuckling
Fire Shrine Keeper
2x Hijack

Deeproot Warrior
Ranging Raptors
Pounce
2x Tishana's Wayfinder
Spike-Tailed Ceratops
New Horizons
Drover of the Mighty
Ixalli's Keeper
Jade Guardian
Commune with Dinosaurs
Crushing Canopy
Ancient Brontodon

Pirate's Cutlass
Gilded Sentinel
Hierophant's Chalice

Glacial Fortress
2x Unknown Shores[Lands][SB][/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 02.10.2017 10:38:41

onlines on huvitav sealed, kus mängid ühe pakiga 9 raundi, lisades iga kolme raundi järel uue buustri. mul õnnestus sellise pakiga 9-0 minna, gp-l oleks vist päris hea tulemus.

esimene lisabuuster andis Repeating Barrage ja teise Unfriendly Fire, teine lisabuuster teise Grazing Whiptaili.

[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 02.10.2017 20:11:27

tegin mulligani, olin 1 maa peal ja discardisin mitu käiku. vastane ütleb selle seisu peal gg mulle. mida ta ei osanud arvata oli aga et ma mängu lõpuks löön hoopis ise kõik ta 50+ elu nulli (tõmbasin järgmine käik foresti)

Attached File
ggs.JPG  (75 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 02.10.2017 22:30:04

Paras jobule. Hea pilt.

Re: Limitedinurk, teine. - 03.10.2017 21:55:55

ma ei tea, kas need ägedad pildid kedagi huvitavad üldse, aga mida teeksid sina selles olukorras?

[Linked Image]

spoiler: ma võitsin see käik.

Re: Limitedinurk, teine. - 03.10.2017 22:25:17

Vastasel vist polnud aute? või kui kuidagi kõike blokkida, siis jääb ellu? Sul vist lihtsad liigutused, ehk goblin lauda mõlemaga ründesse.

Re: Limitedinurk, teine. - 03.10.2017 23:07:09

vastasel pmtselt 16 elu, kui kahte pingimist arvestada.

dinosaurusega saab maksimaalselt 12 dämmi näkku teha, nii et kui ta oleks seda suvaliselt blokkinud ja trample looma topeltblokkinud, oleks ellu jäänud. ta aga ei blokkinud kumbagi nii et oli lihtne

Re: Limitedinurk, teine. - 06.10.2017 09:01:39

Algne postitaja chew
tegin mulligani, olin 1 maa peal ja discardisin mitu käiku. vastane ütleb selle seisu peal gg mulle. mida ta ei osanud arvata oli aga et ma mängu lõpuks löön hoopis ise kõik ta 50+ elu nulli (tõmbasin järgmine käik foresti)

ma ei saa aru
Postitaja: Joke

Re: Limitedinurk, teine. - 06.10.2017 09:18:03

Wildgrowth walker triggerdab iga explore triggeri pealt. Järgmine käik saab Schwede 4. landi. Tõenäoliselt läks Walker mängu, Ixalli's diviner mängu, elud 1->7. sõltuvalt sellest, mis explore pealt sai on käigu lõpus mängus 2 2/4 blokkerit ja 0/3 (kui tuli land) või 1/4 (spell). Sellelt seisult lööb läbi vaid lennuk (kui avatari chumpida) ja seegi vajab 3 combatit, kui elusid juurde ei tule.
Edasi võib vast Schwede ise lugu jutustada.

Re: Limitedinurk, teine. - 06.10.2017 10:36:47

Nu ei tunne kaarte veel paitsab - Walkeri lifegain pool polnud tuttav.

Re: Limitedinurk, teine. - 09.10.2017 07:38:55

Pühapäeval oli PPTQ Sealed. Sealdi osas sain hästi palju exploreda ja lõpuks suuri dinosauruseid mängida.2-1-1

Top 8 Draft -

1st pick Fathom Fleet Captain, mis meelitas mustade piraatide poole vaatama. 2. Pick Seekers' Squire ja 3rd pick Skymarch Bloodletter. Mida pick edasi, seda rohkem vampiire tuli üle piraatide ja 2. boostri 1. pick oli Sanctum Seeker. Jama, et selleks momendiks oli must ja valge selgelt kinni. Punane oli vaba nagu lind, aga ei näinud kordagi kohta, kus oleks julgenud punasesse minna. Kitesail Freebooter, Call to the Feast , Duskborne Skymarcher ja Dire Fleet Interloper olid ainukesed relevansed pickid, aga edaspidi olid värvid selgelt kinni. Game-plan oli stiilis pool piraadid, pool vampiirid ja ehk Cobbled Wings viib võiduni ( mida ta ka viis ), siis hakkasin sideboard plaani draftima. Nägin kaht järjestikust Wind Striderit 2. paki lõpus ja Lookout's Dispersalit, Kopala, Warden of Waves, Chart a Course ja Depths of Desire, mis moodustasid minu "Kui näen mingeid rohelisi dinosauruseid või palju lennukeid, siis saidin UB'sse" plaani.

Lõppkokkuvõttes oli väga nõrk must-valge, mis pidi mängima 2x March of the Drowned ja Duressi mainis ning palju kaheldavaid kaarte( Skyblade of the Legion, Legion's Judgment, Cobbled Wings), sest polnud ühtegi muud kaarti - kuigi March of the Drowned ja Cobbled Wings tegid lõpuks väga palju tööd.

Pakk:
[Deck]
Cobbled Wings
Dire Fleet Interloper
Kitesail Freebooter
Legion's Judgment
March of the Drowned
March of the Drowned
Vanquish the Weak
Deadeye Tormentor
Duress
Skyblade of the Legion
Bishop's Soldier
Dire Fleet Hoarder
Anointed Deacon
Costly Plunder
Sleek Schooner
Paladin of the Bloodstained
Sanctum Seeker
Skymarch Bloodletter
Skulduggery
Call to the Feast
Duskborne Skymarcher
Seekers' Squire
Fathom Fleet Captain
[Lands][SB]
Chart a Course
Depths of Desire
Kopala, Warden of Waves
Lookout's Dispersal
Wind Strider
Wind Strider[/Deck]

Match 1 Jaanus - Peaaegu sama pakk, mis mul..Esimene mäng oli 100% boardstall. Palju vampiiri tokeneid ja lõpuks eikuskilt tuli must-valges Gishath Sun's Avatar. Igatähes täpselt see pakk, mille vastu mõtlesin sini-musta saidida.

Järgmised 2 mängu läksid oluliselt sujuvamalt, sest Cobbled Wings mingi looma all + Wind Strider ja ülejäänud rõhk oli ainult kontrollil ning lendavad Menace loomad võitsid mängu.

2-1

Match 2 Emil
Äge pakk emilil.. Mono U; hästi palju unblockable manti, Merfolki sünergia, aga pärast 1. matchi, (ta screwtas), siis teadsin, et see mulle super hea matchup.. Mul piisavalt palju lifelinki, et võidan unblockable'de race'i. Ei tahtnud kindlasti sinu musta saidida. Teine geim oli osustatud suht, kui kõigepealt Kitesail Freebooter ta Entrancing Melody ära lootis ja hiljem Call to the Feast + Sanctum Seeker mängu lõpetasid

Viimases mängus mängis pakk 200% üle oma võimete, aga õnneks Mikk nägi seda mängu. Ma kahtlen, kas ta oleks nõus splitima finaalis, kui mu pakki oleks näinud.. Igatahes lepingu tingimused on salastatud ja concedesin Mikule.

Re: Limitedinurk, teine. - 13.10.2017 19:19:15

[Deck]
1x Daring Saboteur
1x Fathom Fleet Firebrand
3x Shipwreck Looter
4x Headstrong Brute
1x Storm Fleet Spy
1x Siren Lookout
1x Sailor of Means
1x Lightning-Rig Crew
1x Marauding Looter
1x Brazen Buccaneers
1x Tempest Caller
1x Air Elemental

1x One With the Wind
1x Firecannon Blast
3x Pirate's Cutlass
1x Run Aground
1x River's Rebuke
[Lands]
8x Island
8x Mountain
[SB]
[/Deck]

Kolm korda sain 3 cutlassi ühe kolli külge ja kõik olid lethalid, iga kord erinev koll
Herod olid Siren Lookout, Headstrong Brute ja Lightning-Rig Crew 6/8 koll, yo!

Re: Limitedinurk, teine. - 14.10.2017 18:35:32

Ma draftisin sellised kaardid. Millise paki oleksin pidanud ehitama?
https://www.dropbox.com/s/k4by6dryom0rbz7/_20171014_213136.JPG

Teiseks, kui poleks valgeid kaarte võtnud ja oleks noolinud hoopis siniseid - Run Aground, Depths of Desire, One with the Wind, Marauding Looter - kas oleks olnud parem pakk?

Re: Limitedinurk, teine. - 14.10.2017 19:19:35

30 kaarti, ma jätaks pakist välja need:

2 Storm Fleet Pyromancer - pole hea kaart
Fire Shrine Keeper - 1 eest 1/1
Legion's Judgment - sellele tihti pole targetit

ja vabal valikul kaks või kolm neist:
Slash of Talons
2 Swashbuckling
Rigging Runner
kui järele mõelda, on Swashbuckling neist vist parim, et damaget läbi suruda.

ning ma arvan et 2 Territorial Hammerskulli on sellises pakis kõvasti parem kui kaks bounce spelli.

Re: Limitedinurk, teine. - 21.10.2017 20:08:04

kui on tegu turniiriga, kus võitmine pole esmatähtis, siis mulle meeldib tihti mitmevärvilisi või muidu naljakaid pakke draftida. ixalani formaadis oli sellega siiani halvasti läinud, kuna kõik pikivad kõrgelt kaksdroppe ja odavaid trikke ning remuval on halb. nüüd sain aru aga kuidas naljakas pakk toimib - on vaja suuri loomi, justnimelt selle pärast et kõik mängivad oma kaksdroppe, ning remuval on halb, ja kui elad mängu alguse üle, siis suured loomad võidavad.

3-0 neli värvi halb pakk

Re: Limitedinurk, teine. - 21.10.2017 22:08:49

Algne postitaja chew
kui on tegu turniiriga, kus võitmine pole esmatähtis, siis mulle meeldib tihti mitmevärvilisi või muidu naljakaid pakke draftida. ixalani formaadis oli sellega siiani halvasti läinud, kuna kõik pikivad kõrgelt kaksdroppe ja odavaid trikke ning remuval on halb. nüüd sain aru aga kuidas naljakas pakk toimib - on vaja suuri loomi, justnimelt selle pärast et kõik mängivad oma kaksdroppe, ning remuval on halb, ja kui elad mängu alguse üle, siis suured loomad võidavad.

3-0 neli värvi halb pakk

Näe vaata, mul on ka üks neli värvi pakk 3-0 läinud ja ühes geimis sidesin isegi viienda värvi sisse. Üldiselt ma arvan, et kõige lihtsam on multicolored pakki mängida just sinises.

Attached File
4värvi3null.png  (30 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 28.10.2017 14:32:16

minu nelja buustriga dinosuuruse drafti võidupakk:

[Deck]2 Skyblade of the Legion
2 Bishop's Soldier
Adanto Vanguard

Skymarch Bloodletter
Territorial Hammerskull
3 Legion Conquistador

Imperial Aerosaur
Paladin of the Bloodstained
2 Call to the Feast

3 Anointed Deacon
Vona, Butcher of Magan

Skulduggery
Vampire's Zeal
2 Rallying Roar
2 Contract Killing[Lands]8 Swamp
8 Plains[SB]
2 Mark of the Vampire
2 Paladin of the Bloodstained
Queen's Bay Soldier
2 Raptor Companion
Queen's Commission
Inspiring Cleric
Pious Interdiction
Bishop of Rebirth
Legion Conquistador
Deathless Ancient
Queen's Agent[/Deck]

Põnevaimaid mänge oli see, kus Raul alphastrikes mind paljuga, mul oli umbes 20 elu ja kaks lifelinkerit blokkimas. Ta pani River Heralds' Booniga kaunteri blokitud loomale, et see tradeks. Keegi ei viitsinud aga korralikult arvutada, ning tuli välja et kaunter mujale panna oleks parem mõte olnud, sest jäin 1-le. Topdeckisin järgmine käik paki pealt võidu.

Teine põnev mäng oli finaalis, kus vastane aktiveeris umbes 10 korda vraskat ja ma järjest ründasin seda, ent suutsin lõpuks ikka võita, kuna vedas ja vastane tõmbas rohkem maid.
Postitaja: Rimm

Re: Limitedinurk, teine. - 11.11.2017 12:17:33

Eilne 1-2 Mono U One with the Wind

[Deck]
Siren Stormtamer
Shore Keeper
Storm Fleet Aerialist
2x Sailor of Means
2x Siren Lookout
Storm Fleet Spy
Dreamcaller Siren
Air Elemental

Opt
Spell Pierce
2x Dive Down
3x One With the Wind
1x Lookout's Dispersal
1x Siren's Ruse
2x Depths of Desire
1x Pirate's Cutlass
1x Run Aground
[Lands]
17x Island
[SB]
Headwater Sentries
2x Prosperous Pirates
1x Dusk Legion Dreadnought

[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 11.11.2017 12:36:58

Mono Värvi pakides tavaliselt pole vaja 17 maad mängida.
Eriti kuna sul palju muid mana-source veel siis oleks kindlasti 16 pannud.

Üldiselt aga, 3 OWtW on hea, aga drafti rohelisi hexproof loomi juurde teine kord smiley

ja 4 on suht miinimum 2 dropide hulk siin formaadis. tegelikult võiks olla 6-7.

Re: Limitedinurk, teine. - 13.11.2017 18:36:45

2hg Box sealed on üks ägedamaid asju.
Rasmus Sepp ei viitsinud enam 2. päeva main eventi mängida. Võitis vastase ja droppis ja tuli minuga fannima. Jee.

Avad boxi ja enne kui arugi saad on pakiehituseks mõeldud 1 tund läinud.

Väga raske on pakki ehitada.

Esimese asjana tõmba kõik Kinjalli's Caller kaardid pooleks, kuna su paariline arvab, et seda on hea dinosauruse pakis mängida.

Õnneks aitas varasem 2HG box sealdi kogemus kaasa.
Tuleb teha lihtsalt 2 väga kiiret aggro pakki. Vastased ei teinud. Mängisid 5 ja 7 droppe ja 3-värvi pakke ja kaotasid.

Peale 3 raundi tuunimist jäi vist lõpplik decklist selline. Nagu näha, siis väga palju häid limitedi pommreere ei avanud.

[Deck]
Fathom Fleet Firebrand (kui neid on 3 tükki lauas, siis vastane käib ikka ühte ju Ixalan's Binding)
Fathom Fleet Firebrand
Fathom Fleet Firebrand
Fathom Fleet Firebrand
Wanted Scoundrels
Dire Fleet Captain (koos Rasmuse piraatidega kasvas, see tihti päris suureks näiteks 6/6 molli)
Dire Fleet Captain

Lightning-Rig Crew (kui seal on peal piraadinuga ja One With the Wind, siis ma ikka ei julgenud temaga rünnata, käigus 2 4 või 6 tämmi pingida on ka ok)
Rampaging Ferocidon (ah mängid lifelink vampiire)
Captain Lannery Storm
Headstrong Brute

Captivating Crew

Pirate's Cutlass

March of the Drowned
Skulduggery (Kerem käskis seda mängida kindlasti. Tänks. Panin pärast teise veel)
Skulduggery

Lightning Strike (ikka lõpetab mänge vahel)
Lightning Strike

Firecannon Blast (algul oli 5 pakis. Cuttisin 2 peale)
Firecannon Blast

Vanquish the Weak
Vanquish the Weak

Fiery Cannonade (võitis enamus mänge. Ainult finaalis mängis üks vastane piraate).
Fiery Cannonade

[Lands]9 Mountain
7 Swamp
[SB]
Vona, Butcher of Magan
[/Deck]

[Deck]
Storm Fleet Aerialist
Storm Fleet Aerialist
Fathom Fleet Captain
Kitesail Freebooter
Wanted Scoundrels

Siren Lookout
Siren Lookout
Siren Lookout
Siren Lookout

Dreamcaller Siren
Hostage Taker (1 mäng jäi kätte, sest ei olnud vajadust mängida)

March of the Drowned

One With the Wind (minu kollid said ka lennata)
One With the Wind
One With the Wind
Perilous Voyage
Walk the Plank
Walk the Plank

Vanquish the Weak
Vanquish the Weak
Depths of Desire
Pirate's Cutlass

Fell Flagship (sest Rasmuse piraadid lendasid)

Vraska's Contempt
[Lands]9 Island
7 Swamp
[SB]Carnage Tyrant[/Deck]

4-0. Finaal oli teistest mängudest raskem. Box näkku auhinnaks.
Postitaja: Kaupo

Re: Limitedinurk, teine. - 13.11.2017 20:25:43

Tundub selline formaat, et tegelikult saaks kodus pakid ette valmis mõelda.

Re: Limitedinurk, teine. - 13.11.2017 21:06:20

Veits head auhinnad olid ikka seal. Annab tunda, et TO saab vist buustreid ca 1 euri eest. Mu 5 drafti 3x 3-0 ja 2x 2-1 tähendas 120 buustrit. Seda siis 55 euri eest, sest sain ka võitude eest 5 eurise kupongi. Mingil ajal olid topeltauhinnad. Siis sai 2 neid. Lisaks draftivõidu eest ka pleimatt. Teeme eestis ka miskit taolist standardiks? smiley
Postitaja: Coros

Re: Limitedinurk, teine. - 13.11.2017 21:39:44

Oli kunagi täitsa. 10euri osavõtt ja box võitjale. Väheste osalejate soovi tõttu ei tulnud väga palju inimesi kokku.

Re: Limitedinurk, teine. - 14.11.2017 11:05:25

Tsiteeri
Tundub selline formaat, et tegelikult saaks kodus pakid ette valmis mõelda.

Minagi mõtlesin nii. Et tuleb teha üks kiire merefolki pakk ja üks vampiiripakk.

Oleks vist saanud ka, aga kuidagi kukkus piraadipakk välja.

Re: Limitedinurk, teine. - 14.11.2017 11:14:06

Algne postitaja jott
Veits head auhinnad olid ikka seal. Annab tunda, et TO saab vist buustreid ca 1 euri eest. Mu 5 drafti 3x 3-0 ja 2x 2-1 tähendas 120 buustrit. Seda siis 55 euri eest, sest sain ka võitude eest 5 eurise kupongi. Mingil ajal olid topeltauhinnad. Siis sai 2 neid. Lisaks draftivõidu eest ka pleimatt. Teeme eestis ka miskit taolist standardiks? smiley

Ma tegin ühe drafti, see topelt auhindadega teema.
3-0 minemise eest sai 400 tixi, playmati voucheri ja 10€ voucheri millega sai järgmise eventi eest maksta.

Postitaja: R.S

Re: Limitedinurk, teine. - 14.11.2017 13:00:16

See oli väga äge 2HG. Tänud Pats, järgimine aasta jälle( kui ma just ei ole paremas seisus main evendil).

Re: Limitedinurk, teine. - 17.11.2017 20:37:27

Esimene Iconic Masters draft. Juutuubist vaatasin, et mill on thing.
Avasin esimesest Glimpse the Unthinkable. See veel milli ei sundinud, aga raha pärast pikkisin ära. Paar pikki hiljem olin selgelt sini punases Electrolyze, Draconic Roari, Condescendi ja Heat Rayga. Pickisin kõrgelt Kiln Fiende ja Elusive Spellfist e A siis nägin igast Dragon Egge, Jace's Phantasm'eid, Shriekgeiste , Mindcranki ja Doorkeeper'eid. Poh yolo ja võtsin millile orienteeritud kaarte ja hoidsin peas sideboardi plaani.

Kokkuvõtteks võitsin 4 korda milliga ja 2 korda dammiga. 2 korda sideboardisin lennukiteks ja võitsin mõlemad korrad nendega.

Lõpptulemuseks 3-1 - kaotasin Rauli müütikutele ja mulliganile.

Pakk[Deck]
2x Jace's Phantasm
Mindcrank
Shriekgeist
2x Dragon Egg
2x Repeal
Surreal Memoir
2x Doorkeeper
Windfall
Mana Leak
Heat Ray
Vent Sentinel
2x Thought Scour
2x Mnemonic Wall
Draconic Roar
Skywise Teachings
Condescend
Electrolyze
Glimpse the Unthinkable[Lands]
6x Mountain
6x Island
2x Dimir Aqueduct[SB]
2x Phantom Monster
2x Elusive Spellfist
2x Kiln Fiend
Riverwheel Aerialists
Ojutai's Breath
Jhessian Thief
Tormenting Voice
Mark of Mutiny
Diminish[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 17.11.2017 21:24:03

Panen siis pulli pärast enda paki ka. Tundus selline 0-2-drop pakk olevat. Tegelikkuses natuke isegi töötas.

[Deck]2xKeldon Halberdier

Overgrown Battlement
Wall of Roots
Timberland Guide
2xMind Stone
Draconic Roar

Netcaster Spider
Dragon Egg

2xCrowned Ceratok
Sultai Flayer
Furnace Whelp
3xHunt the Weak

Hoarding Dragon
Thundermaw Hellkite

Vorinclex, Voice of Hunger

2xIvy Elemental
Heat Ray[Lands]Simic Growth Chamber[SB]Darksteel Axe
Prey's Vengeance
Manakin
Borderland Marauder
Runed Servitor
Wildsize
Serum Powder
Mark of Mutiny
Hunt the Weak
Dragonloft Idol
Furnace Whelp
Earth Elemental
Duskdale Wurm[/Deck]
Postitaja: vandaal

Re: Limitedinurk, teine. - 18.11.2017 11:20:29

raul, sa ütled iga kord seda sama asja, "öö ei tea, suht kelts, prolly 0-2 drop" ja siis ups pauk 4-0

Re: Limitedinurk, teine. - 19.11.2017 21:16:18

Sain ka ühe 3-0 swissi onlines kirja
Võitsin 5 mängu milliga ja ühe mängu sellega kui käik 5 kõik oma seinad draakoniteks muutsin
[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 21.11.2017 18:53:30

tundub et draakonipakk on pidevalt lahti selles formaadis:

[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 21.11.2017 21:10:16

ja mina sain oma esimese 3-0 (6-0) selle pakiga:

teise Diminishi saidisin kahes matshis Tormenting Voice ja ühes kaunterspelli vastu. tundus selline pakk, et Mark of Mutiny võtaks veel ühe, ja Ojutai's Breath vb samuti.
[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 01.12.2017 08:59:29

Kuidas Iconic Masters draftis 5x 1/3 keha pakis 3-0 minna?
Pakun 2 võimalust.

Attached File
vargad.png  (32 Allatõmbamist)
Attached File
lohed.png  (27 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 08.12.2017 19:27:37

Algne postitaja Rimm
Eilne 1-2 Mono U One with the Wind

4-0 one with the wind:
[Deck]
Siren Stormtamer
2 Encampment Keeper
Bishop's Soldier
Adanto Vanguard
2 Shipwreck Looter
Storm Fleet Aerialist
Siren Lookout
3 Legion Conquistador
Imperial Aerosaur

Opt
Vampire's Zeal
Dive Down
Chart a Course
3 One With the Wind
2 Depths of Desire
Run Aground
[Lands]
8x Island
8x Plains
[SB]
Headwater Sentries
2 Prosperous Pirates
Wind Strider
Sleek Schooner
Bellowing Aegisaur
Shore Keeper
Storm Sculptor
Shaper Apprentice
Favorable Winds
2 Cancel
2 Sailor of Means
[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 08.12.2017 20:34:06

Nice, 2 dropid, yeah!!

Re: Limitedinurk, teine. - 09.12.2017 20:32:57

[Deck]
2 Infantry Veteran
Old Guard
Knight of the Kitchen Sink (prot odd collector numbers)
Whitemane Lion
Shinen of Life's Roar
Kithkin Daggerdare
Mistral Charger
Amateur Auteur
Brushstrider
Ainok Guide
Benevolent Ancestor
Emeria Angel
Rosheen Meanderer
Siege Rhino
Earl of Squirrel

Darksteel Axe
Really Epic Punch
Ineffable Blessing (odd or even collector number)
Sacrifice Play
Pearl Shard
Path of Bravery
Mirari's Wake

ja Iterative Analysis ka [Lands]9 Plains
7 Forest
Swamp[SB]
Pure Reflection
Scion of Ugin
Moonglove Extract
Wallop
Child of Thorns
Stalking Tiger
[/Deck]

5-0(1 oli küll ID katte all a siiski)
Tegin alliance patsi ja jüriga. Kui tuleb ette, et Sacrifice Playga on vaja õige loom säkkida, siis nad abistavad. Vastutasuks muutub discard kaart Thoughtseizeks, mis ei sunni kahte elu kaotama ja mulle meeldivad oravad. Reaalselt polnud mul kunagi seda abi vaja. Alati oli täpselt 1 loom. #survivoronparimasimidavaadata

Ma mitte 3-0 draftipakki ei viitsi postitada.

Re: Limitedinurk, teine. - 20.12.2017 20:37:44

Vintage Cube, esimene draft, esimene trofee.

3-0 (6-0)

Esimene round vastane pani Show and Tell'iga Inkwell Leviathani lauda. Ma panin Kozileki. GG.
Finaalis 1. mäng 2. käik Channel Kozilek ja GG. 2. mäng oli mono valgel vastasel Adanto vanguard mis oli päris hea kui ma tegin Channel Mindslaver smiley

Attached File
vintagecubekolmnullkuusnull.PNG  (39 Allatõmbamist)
Postitaja: Zoova

Re: Limitedinurk, teine. - 21.12.2017 07:35:09

Selles formaadis mängud vast väga kaua ei kesta.

Re: Limitedinurk, teine. - 31.12.2017 23:05:12

no-liferist noorel lapsevanemal algas uus aasta ilusa turn 6 combo overkilliga. Millisin vastase brain freeziga, minds desire samal ajal leidis splinter twin combo ja timewalki ja siis tegelikult vastane suri empty the warrensi 34 goblini kätte.

Head uut aastat teile ka!

Attached File
combo overkill.png  (34 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 01.01.2018 01:44:54

Ma ytlen seda et ma päriselt pole mahvia.

Re: Limitedinurk, teine. - 01.01.2018 07:19:10

Algne postitaja jott
Ma ytlen seda et ma päriselt pole mahvia.

Päriselt pole, aga mahvia 22. mängus oled?

Re: Limitedinurk, teine. - 01.01.2018 10:13:54

Ups, vale teema

Re: Limitedinurk, teine. - 01.01.2018 22:08:27

raul ütles et vintage cube on kahtlane sest teise käigu emrakulid. ma vastasin et ei tea, minu võidupakid on ikka ausad pakid olnud.

nüüd sain ka ikka ebaausa võitmatu paki. küllap raulil oli õigus.

https://i.imgur.com/P3UWWqb.png

Re: Limitedinurk, teine. - 02.01.2018 22:57:06

Mis vintage kuubikut puudutab, siis ma arvan, et seda on tegelikult sellegi poolest vahest äge teha, kuigi minu maitse jaoks on seal liiga vähe interactionit. Enamus onaneerib seal ju omaette ja mängib solitairi, kui üritab enda stormcounti ülesse saada või emrakuli teisel käigul lauda cheatida vms.

Mulle on seevastu natuke Ixalani isu tagasi tulnud. Tase on ka vist Ixalani intermediate liigas natuke langenud, kui kõik kõvad mehed vintage kuubikus endal sedasamust kõvaks ajavad. Igatahes võidud on seal praegu kuidagi lihtsad tulema. Viimased kolm drafti olen lausa 18-0 läinud.

[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 03.01.2018 19:35:36

Ma arvan ,et nüüd võib ixalani draftimise ära lõpetada

[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 03.01.2018 23:04:39

ei! siis võid lõpetada, kui Revel in Richesiga võidad.

(hea pilt muidu)

Re: Limitedinurk, teine. - 05.01.2018 19:58:03

Iconic masters on ikka tore

Tänane 3-0 pakk

Mishra's Bauble (39 kaarti pakis on ju hea)
Thought Scour
Ulcerate
Manakin
Mind Stone
Reave Soul
2x Mana Leak
Glimpse the Unthinkable
Oblivion Stone
Dissolve
2x Frost Lynx
2x Phyrexian Rager
3x Foul-Tongue Invocation
Amass the Components
2x Grisly Spectacle
Mnemonic Wall
Kokusho, the Evening Star
Sphinx of Uthuun

Dimir Aqueduckt
Izzet Boilerworks
7x Swamp
7x Island

SB oli üks Wrench Mind mille finaalis BW aggro vastu sisse saidisin
Postitaja: kilpkonn

Re: Limitedinurk, teine. - 05.01.2018 20:25:23

Vastastel ei olnud vist väga tore frown

Re: Limitedinurk, teine. - 09.01.2018 18:14:00

[Linked Image]

Hinnake seda kaarti palun

Re: Limitedinurk, teine. - 09.01.2018 19:22:15

Algne postitaja parask

Ma arvan, et Zoova tahab seda foili oma kuubikusse. Reanimaatori pakis päris hea. Võimalik ka, et kuskil constructedi formaatides mõtleb keegi sellega midagi ägedat välja. Aga kui keegi minu vastu draftis 3 mana eest 1/1 mehe lauda paneb, siis mul on ainult hea meel. Ilmselt küll veidi parem kaart kui Rummaging Goblin.

Re: Limitedinurk, teine. - 09.01.2018 19:28:38

Algne postitaja Face
Algne postitaja parask

Ma arvan, et Zoova tahab seda foili oma kuubikusse. Reanimaatori pakis päris hea. Võimalik ka, et kuskil constructedi formaatides mõtleb keegi sellega midagi ägedat välja. Aga kui keegi minu vastu draftis 3 mana eest 1/1 mehe lauda paneb, siis mul on ainult hea meel. Ilmselt küll veidi parem kaart kui Rummaging Goblin.

Hmm, et nagu käib kah, samas 1st pick ei ole?

Kui liiga kiire formaat siis on kelts jah, aga aeglases formaadis võib päris tugev olla.
Sealedis tahaks umbes alati mängida, sest liiga palju maid tõmmata on ikka veidi tüütu.

Re: Limitedinurk, teine. - 09.01.2018 19:32:12

[Linked Image]

veel üks päris keeruline kaart mida hinnata

Re: Limitedinurk, teine. - 09.01.2018 20:36:43

ma arvan et teine 3drop on äge ja toda ma tahaks mängida.
see dinosaurus aga - siis kui sul citys blessing on, siis sa oled nõus maksma ka rohkem kui 3 mana 5/5 looma eest, ja see ekstra landide käimine pigem muudab selle looma lihtsalt et 3 mana eest 1 land varem lauda, sest limitedis sul pole nii palju maid. samas kui mul paremaid kaarte pole, siis panen ikka pakki, kuigi võimalik et ei taha seda kolmandal käigul castida.

mõned kaardid, nagu fight asjad või see 4 dämmi vastase looma 2 sinu omasse võivad seda veidi paremaks teha.

Re: Limitedinurk, teine. - 09.01.2018 22:18:28

See esimene ei tundu just väga kolmanda käigu kaart. Aga kui see on pakis, saab kõik ländid ära luutida. Umbes võrdne ehk Rummaging Gobliniga. Ehk siis, ta ei lähe ilmselt eriti pakki a vahel läheb. Kõik prod virisevad, et mängu lõpus pole mana kuskile panna. Noh, siia on. Muidugi Ascend vist parandab ka selle probleemi.
Ja siis ascend - Ma arvan, et see on palju nõrgem mehaanika, kui arvata võib. Kui vaadata keskmist mängu, siis 10 permamenti oli eelmise setiga laual ehk kuskil 7ndal käigul? Kui palju mänge siis kestavad veel? Või noh, kestavad nii, et 1 pool pole peaaegu surnud? Pooled ehk? Ma arvan, et see dinosaurus on kuskil kuue eest 5/5. Mängitav on aga lakke ei hüppa.

Re: Limitedinurk, teine. - 10.01.2018 08:02:25

Tunnistan, et mu kogemus Ixalani limitedis on üsna piiratud. Aga pooltel kordadel on see loom "discard a card, put +1/+1 counter" ja pooltel kordadel on see loom kes oskab rohkem kui korra käigus lootida. Seega mulle tundub hea kaart.

Re: Limitedinurk, teine. - 10.01.2018 08:44:45

1/1 menace 3 mana eest omadusega discardi kaart ja ta saab +1+1 counteri oleks minu arust mängitamatu kaart.

Re: Limitedinurk, teine. - 10.01.2018 08:48:59

Kohustuslik ettevalmistus iga uue seeria välja tuleku puhul (vähemalt minu jaoks):

Re: Limitedinurk, teine. - 14.01.2018 12:22:56

Pre-release pakk (3-1-1):

[Deck]Shore Keeper
Warkite Marauder
Skyblade of the Legion
Martyr of Dusk
Dire Fleet Hoarder
Exultant Skymarcher
2 Fathom Fleet Boarder
2 Resplendent Griffin
Sailor of Means
Imperial Aerosaur
2 Spire Winder
Tetzimoc, Primal Death
Azor, the Lawbringer
Traveler's Amulet
Baffling End
One With the Wind
Favorable Winds
Squire's Devotion
Pious Interdiction
2 Divine Verdict[Lands]
Evolving Wilds
Glacial Fortress
5 Plains
5 Island
4 Swamp[SB]
Ei kasutanud midagi[/Deck]

T8 draftipakk (3-0)

[Deck]
Encampment Keeper
Duskborne Skymarcher
Paladin of Atonement
Adanto Vanguard
2 Martyr of Dusk
Oathsworn Vampire
Dusk Legion Zealot
Legion Lieutenant
5 Legion Conquistador
Sadistic Skymarcher
Tomb Robber
Sanguine Glorifier
Ravenous Chupacabra
Moment of Triumph
Moment of Craving
Pillar of Origins
Legion's Judgment
Luminous Bonds
Dark Inquiry
Pious Interdiction[Lands]
9 Plains
6 Swamp[SB]Cleansing Ray[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 14.01.2018 15:34:20

Eino hea töö, ma ei kujuta ette kui halb peab üks sealed pool olema, et ma tahaksin 2/1 looma või 3/3 looma splashida.

Et umbes käik 6 kui sa lõpuks oma swampi tõmbad siis saad ilusti 2/1 lauda lajatada, oh yeah!

Mänguoskus samas põhjas, sest tulemus on ju hea! smiley

Re: Limitedinurk, teine. - 14.01.2018 19:22:00

Algne postitaja parask
Eino hea töö, ma ei kujuta ette kui halb peab üks sealed pool olema, et ma tahaksin 2/1 looma või 3/3 looma splashida.

Et umbes käik 6 kui sa lõpuks oma swampi tõmbad siis saad ilusti 2/1 lauda lajatada, oh yeah!

Mänguoskus samas põhjas, sest tulemus on ju hea! smiley

Iseenesest õige kriitika, aga musta panin ma pakki ikka Tetzimoci jaoks (mis on täiesti absurdne kaart muidu).

Kui Evolving Wildsi ja Traveler's Amuleti arvestada, siis on mul esimese kolme käiguga täitsa hea võimalus üks must mana kätte saada. Probleemiks on pigem see teine, et Tetzimoci mängida.

Selleks oligi Dire Fleet Hoarder väga hea. Rohkem kui ühel korral sain ma tema aarde pealt selle teise musta mana kätte.

Ja noh, kui ühe musta mana esimese kolme käigu jooksul leiab, siis ei ole Fathom Fleet Boarder just väga halb. Oleks heameelega midagi muud mänginud, aga kolmeseid kaarte oli üldse vähevõitu.

Re: Limitedinurk, teine. - 15.01.2018 15:59:18

Öine 3-0 ja 2 id-d

[Deck]
Raptor Companion
Dinosaur Hunter
Dire Fleet Hoarder
Famished Paladin
2 Voracious Vampire
Everdawn Champion
Exultant Skymarcher
Sadistic Skymarcher
2 Sanguine Glorifier
Golden Guardian
Queen's Agent

Skulduggery
Vampire's Zeal
2x Moment of Craving
Vanquish the Weak
Squire's Devotion
Arterial Flow
Pious Interdiction
Divine Verdict
Impale

[Lands]
8 Plains
8 Swamp[SB]
Cleansing Ray
Temple Altisaur
Pride of Conquerors
2 Legion Conquistador
Bellowing Aegisaur
Sun-Crested Pterodon
Sleek Schooner
[/Deck]

8 hulgas draftisin minu arust üle keskmise merfolki paki ja kaotasin.

Re: Limitedinurk, teine. - 17.01.2018 17:01:46

feelsgood.jpg

Attached File
feelsgood.JPG  (49 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 17.01.2018 18:06:00

ülejäänud matshid surin nii et 1 mana oli puudu

Re: Limitedinurk, teine. - 21.01.2018 06:47:36

prereleasel oli palju juttu Tetzimoc kohta, umbes et kui vastane revealib selle siis sa skuubid vastuseks. nüüd selle vastu mitmeid kordi mänginud ja mitmeid kordi võitnud, st sellega saab veel hakkama. hullem kaart minu arust on aga Profane Procession, selle vastu pole kordagi veel võitu saanud. üldse tundub selline formaat, et uue setiga on tunduvalt rohkem pomme ja ebaausaid kaarte ja lisaks veel forerunnerid, millega neid leida.

igatahes pikkisin ise ka esimest korda viimases draftis Profane Procession ja saan öelda, et pole seda kordagi võitnud, ja pole sellega ka kordagi kaotanud.

[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 21.01.2018 13:16:34

Ma tegin kogemata oma draftis nii, et 2 olin juba eksiilinud ja siis eksiilisin sama käik veel 2 10 mana eest. Oih...

Re: Limitedinurk, teine. - 11.02.2018 00:54:25

4-0 fnm, jee

[Deck]
Daring Buccaneer
2 Fanatical Firebrand
Goblin Trailblazer
Warkite Marauder
Storm Fleet Swashbuckler
Dire Fleet Daredevil
Storm Fleet Sprinter
Watertrap Weaver
Sailor of Means
Dreamcaller Siren
Deadeye Rig-Hauler
Spire Winder
Marauding Looter
Charging Monstrosaur

Reckless Rage
Curious Obsession
One With the Wind
Waterknottap
Pirate's Cutlass
Depths of Desire
Bombard
Unfriendly Fire

[Lands]
Arch of Orazca
8 Mountain
8 Island[SB]
Secrets of the Golden City
Spire Winder
Spell Pierce
Dusk Legion Dreadnought
Cancel
Brazen Buccaneers
Sailor of Means
Form of the Dinosaur
Brazen Freebooter
Negate
[/Deck]

Mõtlesin, et pakk oli täiesti superhea ja vast ei anna mängugi ära aga nii Mikk kui Jõri võtsid geimi ja Mikk peaaegu ka matši.

Re: Limitedinurk, teine. - 20.02.2018 20:10:19

Vahel on väga head kaardid a erinevates värvides. Kusjuures manaparandus olemas. Hea seegi,et osavõturaha juba tagasi. Kommenteerige, ehitage pakk.

Attached File
keeruline.PNG  (62 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 21.02.2018 13:49:11

ma teeks rohepunane splash valge. nii on palju manadorke et suuri dinosauruseid käia. mis sa submitisid lõpuks?

Re: Limitedinurk, teine. - 21.02.2018 13:51:02

Puna valge. Sinine splash.

Re: Limitedinurk, teine. - 21.02.2018 14:51:07

Punavalge ja pigem ei splashiks midagi. Asjad mida tahaks splashida on must removal, aga see on kõik topelt costiga.

Jätaks vist nii ja 16 maad
Loomad:
Fanatical Firebrand
Goblin Trailblazer
Otepec Huntmaster
Raptor Companion
Tilonalli's Summoner
Relentless Raptors
Exultant Skymarcher
Rampaging Ferocidon
Swaggering Corsair
Forerunner of the Legion
Brazen Freebooter
Rekindling Phoenix
Pterodon Knight
Sanguine Glorifier
Glorifier of Dusk
Glorifier of Dusk
Sun-Crested Pterodon

Muu:
Moment of Triumph
Sheltering Light
Vampire's Zeal
Traveler's Amulet
Luminous Bonds
Unfriendly Fire
Elaborate Firecannon

Re: Limitedinurk, teine. - 21.02.2018 15:13:33

miks amulett kui 2 värvi, basic oleks lihtsalt parem. muidu maksad 2 mana et basic saada, kui niisama basic on tasuta.

mitmed kahtlased kaardid on ka, nt Otepec Huntmaster või Sun-Collared Raptor. samal ajal Raptor Companion sideboardis, mis on parem.

muidu kuna 2 uncommon maad ja 2 evolving wildsi ja amulett on, ning iga värv on heade kaartide poolest natuke lühike, siis tundub õige mõte splashida, kuna splash ei maksa pea midagi ja teeb kaardikvaliteeti paremaks.

Re: Limitedinurk, teine. - 21.02.2018 15:15:49

Ma tegin naya paki ja veidi halb oli ikka, kuna eemaldust pakis polnud ja ilma 9-manase mytikuta ei suutnud võita. Ei saanud isegi auhindu. sitt 2-3 tulemus. Vb oleks pidand need mustad kaardid kuidagi pakis olema.

Re: Limitedinurk, teine. - 21.02.2018 15:20:56

Algne postitaja chew
miks amulett kui 2 värvi, basic oleks lihtsalt parem. muidu maksad 2 mana et basic saada, kui niisama basic on tasuta.

mitmed kahtlased kaardid on ka, nt Otepec Huntmaster või Sun-Collared Raptor. samal ajal Raptor Companion sideboardis, mis on parem.

muidu kuna 2 uncommon maad ja 2 evolving wildsi ja amulett on, ning iga värv on heade kaartide poolest natuke lühike, siis tundub õige mõte splashida, kuna splash ei maksa pea midagi ja teeb kaardikvaliteeti paremaks.

Companion peaks olema pakis sun collared asemel, kirjutasin valesti kuidagi, tegin korda smiley
Postitaja: Onogonomnom

Re: Limitedinurk, teine. - 26.02.2018 18:08:20

Minu sealed pool ja all pakk mis sellest tegin.
Pool oli minuarust päris okei, tore et sai osavõturaha tagasi kohe, kahjuks ei olnud kahes värvis piisavalt häid kaarte et saaks hoida ennast sellest koledast manabaasist.

Kuidas oleksite ehitanud?
Valge ja must ei olnud minujaoks eriti erutavad v.a paari üksiku kaardi. Samas oleks võibolla pidanud siniseid topeltvärvis kaarid välja jätma ja selle arvelt punast rohkem panema. Tuleks ehk vähem clunky manabaas.
Või mis arvate..

[img:left]https://ibb.co/eAVdNc[/img]

Re: Limitedinurk, teine. - 02.03.2018 08:51:16

üks kuubik üks trofee

Attached File
legacy3null6null.png  (32 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 03.03.2018 09:00:55

je

Attached File
vampiirid3060.PNG  (44 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 06.03.2018 09:14:44

fun

Attached File
skisokolmnull.PNG  (36 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 06.03.2018 17:08:35

Vorm on hea

Attached File
UGVraska.PNG  (32 Allatõmbamist)
Postitaja: Mirage

Re: Limitedinurk, teine. - 09.03.2018 19:50:36

3-0,
[Deck]Mist-Cloaked Herald
Jade Bearer
Deeproot Elite
3 Merfolk Mistbinder
Deeproot Warrior
Silvergill Adept
Shaper Apprentice
2 Jungleborn Pioneer
2 Tishana's Wayfinder
Swift Warden
Jadecraft Artisan
Jade Guardian
Seafloor Oracle
Herald of Secret Streams
Curious Obsession
River Heralds' Boon
3 Crashing Tide
Hunt the Weak[Lands]
8 Forest
8 Island[SB][/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 09.03.2018 22:39:19

Miku pakk on päris hea, kas geimi suutis keegi saada?

Mul on viimasest 8st draftist 5 trofeed, suht absurd.

Attached File
15maad7drop3060.PNG  (19 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 10.03.2018 00:39:55

Uued mängijad võidavad FNMil päris palju, see on tänu minu draftipiltidele eksole?

Attached File
UR30.PNG  (27 Allatõmbamist)
Postitaja: Mirage

Re: Limitedinurk, teine. - 10.03.2018 07:39:20

Ei, g 6-0

Re: Limitedinurk, teine. - 10.03.2018 14:00:11

[Deck]Siren Stormtamer
Oathsworn Vampire
Kitesail Corsair
Dinosaur Hunter
Siren Lookout
2 Sailor of Means
Skymarch Bloodletter
Siren Reaver
3 Spire Winder
Deadeye Plunderers
Tetzimoc, Primal Death
Nezahal, Primal Tide

Walk the Plank
Moment of Craving
Thaumatic Compass
Pirate's Cutlass
Recover
3 Secrets of the Golden City
[Lands]9 Island
8 Swamp[SB]
Sea Legs
Depths of Desire
Charging Monstrosaur
Pirate's Prize
One With the Wind
Slippery Scoundrel
Negate
Soul of the Rapids
2 Watertrap Weaver[/Deck]

Mul ka 3-0. Raske pakiehitus. Palju mängitavat. Võibolla cuttisin õigesti, võibolla mitte.

Re: Limitedinurk, teine. - 10.03.2018 16:37:36

What would Jesus do?

[Linked Image]
Postitaja: kristofer

Re: Limitedinurk, teine. - 11.03.2018 00:02:59

Land (18mana), overrun Garrukilt, selle vastuseks shamaniga loomad=elud(7 mana), kui vaja beast within polukranosse või podist tulevasse looma (4mana), jitte ühele loomale külge ja kõigega näkku???

Re: Limitedinurk, teine. - 11.03.2018 10:01:34

pod on ainult sorcery kiirusega ja jitte ei anna midagi juurde, kuna seal poleks kauntereid peal. muidu wurmcoilil on deathtouch, ning deathtouch ja trample töötavad nii, et pead blokkivale loomale ainult 1 damage jagama ja kõik ülejäänu läheb näkku, nii et saab võita jah shamani aktivatsiooni ja garruki overruniga. õige järjekord on äkki nii:

- aktiveerid garruki
- vastane aktiveerib polukranose
- vastuseks beast within polukranosesse
- gearhulk, kaunterid wurmcoilile
- molli

võimalik, et ma ei pane mingit asja tähele. mis päriselt juhtus?

Re: Limitedinurk, teine. - 11.03.2018 10:35:07

Õigesti oleks pidand olema, et aktiveerin Garruki ulti. Tõmban 10 kaarti ja vaatab mis edasi.

Samas Beast withini mul siis käes polnud. See vist poleks midagi muutnud.

Käisin jitte. Panin jitte witnessi külge. Ründasin kõigiga va shaman.

Ta blokkis. Polykranos blokkis Woodfall Primust. Aktiveeris Polykranos. Beast within Polykranos. Vastane andis alla. Ei pidand ise rohkem trikitama.

Tagantjärele mõeldes oleks õigem jah Gearhulk käia ja kõigiga rünnata. Unustasin Wurmcoili deathtouchi ära.

Re: Limitedinurk, teine. - 11.03.2018 10:36:34

Vastane oleks saanud oma hundi Shamaaniga 12 tämmi jaotada. Ta ei teinud seda.

Re: Limitedinurk, teine. - 16.03.2018 20:16:08

Masters 25: halb 3-0 pakk

[Deck]2 Crimson Mage
3 Assembly-Worker
Izzet Chemister
Magus of the Wheel
Skirk Commando
Primal Clay
2 Pyre Hound
Zada, Hedron Grinder
2 Self-Assembler
2 Chartooth Cougar
3 Kindle
Blightning
Chandra's Outrage
Skeletonize
Cinder Storm
[Lands]Ash Barrens
Haunted Fengraf
Mishra's Factory
2 Swamp
12 Mountain[SB]Red Elemental Blast[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 16.03.2018 21:59:05

Algne postitaja parask
[Linked Image]

Kui hea see siis tegelikult on?

Re: Limitedinurk, teine. - 17.03.2018 09:21:20

Algne postitaja volberg
Algne postitaja parask
[Linked Image]

Kui hea see siis tegelikult on?

Algul proovisin, ei meeldinud. enam ei saa seda kunagi sest teised võtavad kõrgemalt.
Veidi oleneb pakist, aga selline 8. pick.
Sealedis parem kui draftis.
Postitaja: Vigurrr

Re: Limitedinurk, teine. - 17.03.2018 09:39:27

Sain ka eile enda arvates üsna huvitava paki kokku M25 draftil ja isegi 3 värvi juures tuli 2-1 tulemus.
Siit küsimus ka kogenumatele: Kuidas sellise paki juures manad valinud oleksite?

[Deck] Nezumi Cutthroat
Willbender
2 Phyrexian Ghoul
Man-o'-War
Reef Worm
Balduvian Horde
Enthralling Victor
Fallen Angel
Twisted Abomination
Disfigure
Brainstorm
Supernatural Stamina
Exclude
Blightning
Act of Treason
2 Murder
2 Hordeling Outburst
Chandra's Outrage
Skeletonize
Cinder Storm

[Lands]Cascade Bluffs
4 Island
6 Swamp
6 Mountain[SB][/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 17.03.2018 20:17:07

Brainstorm on pigem halb Limitedi pakkides.
Exclude ei tundu ka hea, kui sul sinist nii vähe on.
Postitaja: WetWillie

Re: Limitedinurk, teine. - 18.03.2018 00:58:07

Ja minu reedene pakk, ka 2-1 tulemusega

[Deck]
Will-o'-the-Wisp
2 Dusk Legion Zealot
Undead Gladiator
Ravenous Chupacabra
Fallen Angel
Horror of the Broken Lands
Shadowmage Infiltrator
2 Coralhelm Guide
Man-o'-War
Ghost Ship
2 Murder of Crows
2 Mystic of the Hidden Way
Counterspell
Brainstorm
Sift
Unearth
Disfigure
Murder
Diabolic Edict
[Lands]
Qucksand
8 Swamp
8 Island
[SB][/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 26.03.2018 11:29:32

Rivals on tore set, mul pole veel ära tüüdanud. Vormi ajastus ka tundub, et läheb GP Amsterdamiga suht täppi, sest nüüd saab juba keskpärase draftiga trofee kätte.

Attached File
URtrofee.PNG  (24 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 26.03.2018 18:42:07

Iga draft on trofee...

Attached File
goldendemisefirstpick.PNG  (36 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 28.03.2018 21:14:51

viimased 20 draft, 8 trofeed, 3 finaalikaotust.

See oli lahe draft.
1. round 1. game vastane alustas Bistbinder + Kumena. Ja ma jäin 2 käiku kahe plainsiga topama (noh, 2x lifelinker oli vähemalt).
Ja siis kuidagi võitsin selle.

Attached File
UW.PNG  (12 Allatõmbamist)
Attached File
MistbinderKumenaEzGG.png  (24 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 29.03.2018 08:48:49

Just some raptors.

Attached File
just_some_raptors.jpg  (42 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 31.03.2018 11:04:38

Algne postitaja parask

ma draftin A25 onlines. vaatasin, et 11 trofee jaoks on 22 drafti kulunud.

Re: Limitedinurk, teine. - 31.03.2018 14:22:31

Algne postitaja sherlock
Algne postitaja parask

ma draftin A25 onlines. vaatasin, et 11 trofee jaoks on 22 drafti kulunud.

Ilus
Postitaja: Onogonomnom

Re: Limitedinurk, teine. - 02.04.2018 00:21:24

3-0 draftipakk. Must oli nii vaba, et ülejäänud laual oleks pidanud piinlik olema. Pack2 pick 5 valisin Chupacabra ja Impale vahel.

Attached File
mustolivaba_draft.jpg  (41 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 05.04.2018 20:37:36

Onlines on moderni kuubik, tegin 3 drafti, esimese kaotasin finaalis ja kolmas katse oli 3-0/6-0. Saan ka pro screenshoti postitada nagu Sarap smiley

Miracles!

[Linked Image]

https://i.imgur.com/dFnsouo.png

Re: Limitedinurk, teine. - 25.04.2018 16:30:53

Esimene draft, esimene 3-0.
Tegelikult pakk oli suht lamp ja seda rare ma splashisin, sest ma ei osanud lugeda (noh 1-2 legendi võiks küll veel olla).

Attached File
BG.PNG  (49 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 25.04.2018 19:03:43

1/3 loomad kahe mana eest on head.

Re: Limitedinurk, teine. - 28.04.2018 23:53:20

BG Tundub hea.

Attached File
GBvol2.PNG  (28 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 29.04.2018 08:08:22

Mõtlesin ühel hommikul, et teen ka vahelduseks MTGO lahti. Viimati sai vist mängitud 2014. Hannes kunagi ammu ütles, et vahel võib pilgu peale heita, sest mingeid promosid vms jagatakse vahel, mis võib midagi väärt olla. Väga midagi ei olnud, aga avastasin, et mul oli hunnik playpointe, mõned tixid ja kaartide eest, mis kogus olid, sai veel paar tixi. Hankisin mõned juurde ja otsustasin siildiga need ära kulutada.

Paha on see, et peale kolme siildi olen plussis. Napilt, sest ma lollakas võtsin esimeses siildis peale kolmandat ja ka peale kuuendat vooru boostri juurde.

Kas mulle tundub või on online auhindu vähendanud? Kuidagi jääb tunne, et peale competitive drafti ei too praktiliselt mitte miski raha tagasi. Kui üks event läheb halvasti, siis pead 3-4-5 eventi väga hästi minema, et eelmise kaotus tagasi teha.

Re: Limitedinurk, teine. - 29.04.2018 17:07:53

minu arust need sarapi 3-0 pakid pole midagi erilist, nii et mängib hästi vist.

minu tänane 4-0 draftpakk lorienis:

[Deck]Naban, Dean of Iteration
Vodalian Arcanist
Relic Runner
2 Skittering Surveyor
Rona, Disciple of Gix
Thallid Soothsayer
Raff Capashen, Ship's Mage
Academy Journeymage
Cloudreader Sphinx
Sentinel of the Pearl Trident
Yargle, Glutton of Urborg

2 Fungal Infection
2 Vicious Offering
2 Divination
2 Eviscerate
Icy Manipulator
Karn's Temporal Sundering
In Bolas's Clutches
[Lands]1 Isolated Chapel
1 Plains
1 Memorial to Genius
7 Island
7 Swamp[SB][/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 29.04.2018 17:30:07

ma olen nõus, samas mu vastastel tavaliselt pole ka eriti katkised pakid. Formaat on jätnud suhteliselt aeglase mulje ja ramp+suured loomad on hea strateegia.

Re: Limitedinurk, teine. - 29.04.2018 18:36:49

Algne postitaja parask
Formaat on jätnud suhteliselt aeglase mulje ja ramp+suured loomad on hea strateegia.

Draft + 7 mängu umbes 45 minutit. Päris aeglane jah smiley Oleks saanud 5 mintsa kiiremini kui poleks ühes mängus viiele mullinud.

Attached File
RWaggro.jpg  (29 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 30.04.2018 01:45:26

Punavalge on päris hea jah.

Steni rõõmuks üks veidi katkine pakk ka.

Kõik 3 roundi olid mul sinipunase vastu.

Attached File
WRkolmnull.PNG  (22 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 30.04.2018 04:14:16

Pakk peale vaadates tundub nagu veidi nõrk, aga sünergia on ikka päris hea.
Kahju et bounce loomaga enda kavut ei saa kätte võtta ainult.

Attached File
URWizards30.PNG  (20 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 30.04.2018 05:09:04

Sul on 3 rescuee kaarti ju. Kasuta neid kui tahad kätte võtta.

Rescue on hea kaart kusjuures. Tõi 2hg swissi võidu.

Re: Limitedinurk, teine. - 30.04.2018 14:39:11

Mida te oleksite teistmoodi teinud?

Attached File
Clipboard01eddhd.jpg  (44 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 30.04.2018 16:17:58

suurema pildi üles laadind frown

Re: Limitedinurk, teine. - 30.04.2018 21:43:36

Academy Drake on ju suurepärane kaart. Naban ei tee samas midagi. Kui just Karni timewalki ei taha mängida, mis on ka tegelt hea kaart. Ma teeks ilmselt kuidagi +Academy Drake, + Sergeant-at-Arms, -Naban, -Deep Freeze. Ja noh, tegelt ma tahaks väga siiski seda time walki ka mängida, a siis peab kuidagi muud moodi tegema ja Nabani siiski sisse jätma.

Re: Limitedinurk, teine. - 30.04.2018 22:04:56

Mul läks tegelt ka ühel prel väga hästi. See kõige esimene ööpre.
Parem hilja, kui mitte kunagi vms.

[Deck]Mesa Unicorn
Shanna, Sisay's Legacy
Benalish Honor Guard
Saproling Migration
Knight of Grace
Sergeant-at-Arms
Skittering Surveyor
Slimefoot, the Stowaway
Danitha Capashen, Paragon
Baloth Gorger
Whisper, Blood Liturgist
Call the Cavalry
Aryel, Knight of Windgrace
Jhoira's Familiar
Yargle, Glutton of Urborg
Primordial Wurm
Ancient Animus
Vicious Offering
Grow from the Ashes
Soul Salvage
Wild Onslaught
Yawgmoth's Vile Offering
Blessed Light[Lands]
Vist
6 Plains
6 Forest
5 Swamp[SB]Invoke the Divine Jhoira's Familiari vastu
Yargle, Glutton of Urborg/
Karn's Temporal Sundering Pre foil
(Jah, see umbes sümboliseerib kogu mu magicuõnne)[/Deck]

Enivei, täiesti katastroof puul. Mitte midagi 2 värvi aga mängitavat ei tulnud kokku. Seega otsustasin oma 3-e tugeva mitmevärvilise legendi ja Legendaarse Sorcery kõrvale kaarte panna ja teha jubeda manabaasi. 1 kord Mulliganisin, selle mängu ka kaotasin. Kokku siis 12-1 geimides. (Ok, 2 matši olid tegelt viigid. A tegime naljamängud siiski)

Siis tuli top 8 draft. Ega mul jälle just suurepäraselt läinud. Aga kuidagi peale 3 ülipingelist matši(kahes ma olin 1 elu peal kolmandas geimis) tuli 3-0 tulemus.
Selline pakk:

[Deck]Merfolk Trickster
Tempest Djinn
Tolarian Scholar
Deathbloom Thallid
2 Rona, Disciple of Gix
Juggernaut
Homarid Explorer
Mishra's Self-Replicator
2 Cloudreader Sphinx
Academy Journeymage

3 Vicious Offering
2 Divination
Soul Salvage
Settle the Score
Icy Manipulator
The Eldest Reborn
The Mirari Conjecture
Weight of Memory[Lands]Mingi 9-8 vist kummalegi poole[SB]
Ma midagi ei saidinud aga 5 reeri olid seal.[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 01.05.2018 03:56:42

Sul on päris palju häidi uncommoneid ja rare seal pakis minu arust.

Igatahes, tundub, et saab fun'ida küll siin formaadis.

Kõik roundid 2-1, võtsin Chainwhirleri, sest tix tundus parem kui 1/2 otsi maad, mis ilmselt päris turniiril annaks pakile päris palju juurde.
Teise katsetuse kohta käib kah, aga see tundub päris asi. Endiselt olen arvamusel, et Punavalge on ainuke kiire pakk formaadis.

Attached File
funkolmnull.PNG  (19 Allatõmbamist)
Postitaja: don Digimon

Re: Limitedinurk, teine. - 03.05.2018 01:23:25

Algne postitaja parask
Endiselt olen arvamusel, et Punavalge on ainuke kiire pakk formaadis.

Senikogetu põhjal suht nõus. Seega +1.
Postitaja: Gimly

Re: Limitedinurk, teine. - 07.05.2018 04:58:40

MOCS 8-0 pool ja pakk:

https://imgur.com/YimPx3Q
https://imgur.com/wzi8PYo

Sellise pakiga oli tähtis manabaas väga hea teha. Main toimis väga hästi. Kui muud värvi ei tulnud, siis ainult sinise peal ei olnud ka väga raske hilisesse mängu jõuda. Varane Tempest Djinn ja bounce tegid enamus mängud ja hästi ajastatud Physexian Scriptures aitas ka mõned mängud väga napilt võita.

Sideboard oli hea. Kui vastas oli kontrollivam, siis Urza's Tome sisse ja kui kiirem siis Reproache. Ja teine Invoke the Divine oli ka kasulik kohati. Enamus ajast oli +1 Reproach / Invoke + 1 plains , -1 Island -1 Thallid Soothsayer

Kõik mängud valisin esimesena tõmbamise.

Re: Limitedinurk, teine. - 07.05.2018 05:33:04

Tsiteeri

What sorcery is this.

Re: Limitedinurk, teine. - 07.05.2018 06:34:23

Aga kui vastane võidab, siis sa ei tõmbagi seda kaarti.

Re: Limitedinurk, teine. - 07.05.2018 06:48:07

Väga tubli tulemus, aga lihtsalt näiteks need laused ei käi omavahel kokku:

Tsiteeri
Varane Tempest Djinn

Tsiteeri

Also. Kas 5 manane 4/4 artifact oli lihtsalt kurvikas keha või tegi ta mingi mäng vahvat combot? Võttis Damnationi näiteks kätte?

Re: Limitedinurk, teine. - 07.05.2018 07:06:41

Algne postitaja rawen
Tsiteeri

What sorcery is this.

https://www.channelfireball.com/articles/everything-ive-learned-about-dominaria-sealed/

Re: Limitedinurk, teine. - 07.05.2018 07:10:20

[Linked Image]
Postitaja: Gimly

Re: Limitedinurk, teine. - 07.05.2018 07:37:11

Algne postitaja rawen
Väga tubli tulemus, aga lihtsalt näiteks need laused ei käi omavahel kokku:

Tsiteeri
Varane Tempest Djinn

Tsiteeri

Võiks jah siis sõnastada nii, et ei proovinud agroda, vaid eesmärk oli saada djinn lauda. Selleks on lisakaart parem. Mänge oli, kus oleks alustades lihtsalt kiiremini võitnud, aga selles sealedi formaadis erilist muret, et keegi ära aggrob suht ei ole. Ka Tolarian Scholar on üldjuhul piisav. Enamus mängud kui keegi alustab ja mängib T1 Llanowar Elvesi, siis pigem tean, et tal on -2 kaarti minuga võrreldes.

Tsiteeri
Also. Kas 5 manane 4/4 artifact oli lihtsalt kurvikas keha või tegi ta mingi mäng vahvat combot? Võttis Damnationi näiteks kätte?

Korra võttis Damnationi kätte, aga meeldib koos Skittering Surveyoriga. Samuti kaitseb Raffi ja saab surnuaiast Rona-ga tagasi osta.

Re: Limitedinurk, teine. - 26.05.2018 07:19:38

3-0 eile, jee

[Deck]Stronghold Confessor
Caligo Skin-Witch
Cabal Evangel
Adeliz, the Cinder Wind
Dread Shade
Aryel, Knight of Windgrace
Aven Sentry
Jodah, Archmage Eternal
Whisper, Blood Liturgist
Garna, the Bloodflame
Arvad the Cursed
Cloudreader Sphinx
Slinn Voda, the Rising Deep

Fungal Infection
2 Navigator's Compass
Soul Salvage
2 Divination
Fiery Intervention
Urza's Ruinous Blast
Yawgmoth's Vile Offering
Primevals' Glorious Rebirth[Lands]8 Swamp
4 Island
2 Plains
2 Mountain
Clifftop Retreat[SB]Pardic Wanderer
Opt
Thran Temporal Gateway
The Mirari Conjecture
Grow from the Ashes
2 Befuddle
Homarid Explorer
Skizzik
Feral Abomination
Arcane Flight
3 Rat Colony[/Deck]

Jah, klassikaline Jodah, Archmage Eternal ja Dread Shade kombopakk. Ma proovin enam mitte kunagi Navigator's Compassi mängida. Õigupoolest ma arvasin, et ma ei mängi seda kunagi a millegipärast eile tegin seda. See on muide kõige mitteminulikum pakk ever. Ma ei tee kunagi sellist lollust tavaliselt. A noh, kaardid olid suht tugevad tegelt.

Re: Limitedinurk, teine. - 26.05.2018 18:36:23

see uncommoni kuubik, mis onlines praegu on, on isegi päris sügav ja meeldiv vaheldus kõikidele väga läbi mängitud kuubikutele.

minu trofeepakk:

[Linked Image]

finaalis mängisin monopunase vastu, siis sidesin Skeletal Scrying asemel Tribute to Hunger sisse.

esmamulje on et remuvalit on palju ja loomad on aeglased, nii et value ja kaardiedu rokib.

Re: Limitedinurk, teine. - 28.05.2018 06:53:54

Algne postitaja chew

esmamulje on et remuvalit on palju ja loomad on aeglased, nii et value ja kaardiedu rokib.

Mul sama mulje. Eile siiski kaotasin oma esperiga ka pakkile, mis ei võitnud kaardiedu, vaid kiiruse pealt. A rohkem ei tule meelde selliseid kaotusi.

Re: Limitedinurk, teine. - 28.05.2018 16:16:46

Calciderm paistab rohkem nagu agro paki kaart. Või oli mõte selles, et teed removalit ja 2-1 vahetusi kuni vastasel kaardid otsas ja siis ründad 3 korda 5/5 mehega?

Re: Limitedinurk, teine. - 28.05.2018 17:43:49

Algne postitaja volberg
Calciderm paistab rohkem nagu agro paki kaart. Või oli mõte selles, et teed removalit ja 2-1 vahetusi kuni vastasel kaardid otsas ja siis ründad 3 korda 5/5 mehega?

jep, umbes nii see toimiski ning võitsin sellega mitu mängu. muidu oli pakis vähe viise võitmiseks, ning see oli threat, mida ei saa eemaldada.

nõustun, et järele mõeldes see kaart on siin veidi kahtlane, aga mängud kujunesid nii et ta oli hea ja ei surnud kordagi mu upkeebis. vastasel on ebamugav sellega tradeda, remuvaliga ka tappa ei saa.

Re: Limitedinurk, teine. - 31.05.2018 14:55:44

Ma arvan, et vaimselt valmis.

Standardi pakk on submititud, pilt on hannesel olemas, ilmselt homme võib ta selle siia panna.

Attached File
4c_kolmnull.PNG  (29 Allatõmbamist)
Attached File
WUkolmnull.PNG  (26 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 31.05.2018 15:36:56

Algne postitaja parask
Ma arvan, et vaimselt valmis.

Standardi pakk on submititud, pilt on hannesel olemas, ilmselt homme võib ta selle siia panna.

Edu smiley

Re: Limitedinurk, teine. - 22.06.2018 20:28:23

Jee, 3-0. Supertasavägised matšid aga lõpuks sain võidud kätte. Oleks tahtnud rohkem eemaldust aga ei näinud. Ehkki suht kõik puuli kaardid mu värvides, oli kvaliteet pigem kehvapoolne vist. Õnneks tõmbasin Yawgmothi kaarti palju.

[Deck]
Tetsuko Umezawa, Fugitive
Merfolk Trickster
Caligo Skin-Witch
2 Deathbloom Thallid
2 Rona, Disciple of Gix
Traxos, Scourge of Kroog
Jhoira's Familiar
2 Thallid Omnivore
Thallid Soothsayer
Windgrace Acolyte
Urgoros, the Empty One
Slinn Voda, the Rising Deep

Blessing of Belzenlok
Opt
2 Blink of an Eye
Befuddle
Soul Salvage
Divination
Yawgmoth's Vile Offering
[Lands]
Memorial to Genius
Memorial to Folly
8 Swamp
7 Island[SB]
Neid kaarte saidisin sisse:
Divest
Chainer's Torment
Need draftisin ka:
2 Stronghold Confessor
Cabal Evangel
Drudge Sentinel
Cabal Paladin
Feral Abomination
Soul Salvage
Dark Bargain
Lich's Mastery
Arcane Flight
Divination
Howling Golem
Slimefoot, the Stowaway
Jaya Ballard
Foil Island[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 03.07.2018 03:47:09

Meil klannis mõnel härral isegi 19 kuubiku trofeed.

Ise olen ühest üks.
1. booster oli Lotus vs Recall, siis saadeti Mox ja 2. avasin Library.

Attached File
vintagekuubikliigalihtne.PNG  (31 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 07.07.2018 19:14:30

Mul oli pre seekord siis magic onlines. 4 sealedi olen teinud, 3-2, 3-2, 4-1 ja nüüd 5-0.

Attached File
UBrSealed50.PNG  (25 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 09.07.2018 20:10:15

Esimene M19 draft.
Loodetavasti formaat ongi selline, kus saab pohhuilt 7droppe ja Arcane Encyclopedia taolisi kaarte mängida. Mulle see sobiks.

Attached File
M19.jpg  (37 Allatõmbamist)
Postitaja: raptor

Re: Limitedinurk, teine. - 11.07.2018 14:26:21

Miks ma GP-del kunagi selliseid poole ei saanud? 5-0 (10-0 mängudes)

Attached File
IMG_3126.JPG  (35 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 13.07.2018 20:40:51

Tänane FMNi 3-0 pakk. Paki nimi: 'Kui piisavalt palju kaarte tõmmata, siis lõpuks tuleb võit nii või teisiti'

[Deck]
Departed Deckhand
Omenspeaker
Surge Mare

Sai, Master Thopterist
2xAven Wind Mage
Skymarch Bloodletter
Gargoyle Sentinel
Skyscanner
Dwindle
Arcane Encyclopedia

2xScholar of Stars
Gravedigger
One with the Machine (first pick)
Bone to Ash
Strangling Spores

2xGearsmith Guardian
Salvager of Secrets
2x Lich's Caress

Frilled Sea Serpent
[Lands][SB]
Saidisin:
Wall of Mist
Explosive Apparatus

Ei saidinud:
2xDisperse (tahtsin väga ühte mängida, aga ei osanud midagi välja võtta)
Scholar of StarsManalith
Fountain of Renewal
Epicure of Blood
Fell Specter

[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 15.07.2018 16:51:09

sellised pakid on head

[Linked Image]
Postitaja: RasKerge

Re: Limitedinurk, teine. - 16.07.2018 08:57:50

Sellised pakid võivad ka 3-0 minna (kui vastane enne maha ei löö)
[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 16.07.2018 22:34:55

Hea kurv, veits eemaldust ja 3 pommi on muidugi korralik.

Re: Limitedinurk, teine. - 17.07.2018 06:29:51

Kui oma draftipakke postitate, siis mul oleks alati palju huvitavam, kui saidboardid ka näha oleks. Just saying.

Mõned 3-0 pakid ka...

Attached File
UG 3-0.JPG  (22 Allatõmbamist)
Attached File
UR 3-0.JPG  (22 Allatõmbamist)
Attached File
GB 3-0.JPG  (31 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 17.07.2018 19:50:39

Ma ei saa aru, kui juba väheke saboteerida oma pakki, miks siis juba mitte rupture spire ka et nagu täiega ikka. Ja siis seal kolmandas oleks ju death baron mingi parim kaart. Eriti koos skeletivibumehega.

Re: Limitedinurk, teine. - 17.07.2018 20:46:35

Algne postitaja jott
Ma ei saa aru, kui juba väheke saboteerida oma pakki, miks siis juba mitte rupture spire ka et nagu täiega ikka. Ja siis seal kolmandas oleks ju death baron mingi parim kaart. Eriti koos skeletivibumehega.

Minu arust sa oled nagu see vana mees kes ainult korrutab ühte ja sama. Täiesti loogilised põhjused on olemas, et miks seda tapmaad tasub selles konkreetses pakis mängida (palju topelt coste). Ma oleks ilmselt ühte islandit rohkem mänginud üle mountaini, aga pole kindel. Suht close. Mu idee oleks siis, et saab teise mäe pakipeale scryda kui vaja. Samas kui sinist mana pole, siis ei tee see pakk üldse midagi.

Rupture spire on halb, sest seda ei saa esimesel käigul mängida.

-1-1 mehega olen nõus, tahaks küll mängida seda.

Plz pange veel neid pilte, mul pole üldse aega draftida (sest pean modernit mängima), aga aegajalt on suuremad limitedi turniirid. Siis oleks hea enamvähem teada mis pakid võidavad.

Re: Limitedinurk, teine. - 17.07.2018 21:50:22

Esimene online draft (jee kohe 3-0)

[Linked Image]

See oli huvitav draft, p1p1 valik oli murder vs death baron, sealt edasi olid pickid Thorn Lieutenant, manadork, manadork, elflord, elflord. Mõlemad gigantosaurid tulid kuskilt 2 buustri keskelt ja sarkhan's unsealing oli 3 buustri p1.
See läks 3-0 draftina kirja, aga tegelikult otsustas kolmanda roundi vastane mitte magicut mängida ja läks peale täringuviset minema.
Küllap oleks võitnud.
[Linked Image]

Re: Limitedinurk, teine. - 17.07.2018 22:42:40

lol, see gigantosaurus pakk tundub nagu parim asi millega magicus võita.

(ilmselt praktikas toimib sellise lolluse draftimine harva ja ei saa piisavalt pommreere vms)

Re: Limitedinurk, teine. - 18.07.2018 10:33:05

Esimeses pakis kuidas Abnormal Endurance töötas? Ma vaikimisi mängiks vist mind roti üle selle, aga pole mänginud abnormalit. Kahe pegasusega äkki Two-Headed Zombie oleks ka väärt üle Epicure of Bloodi

Re: Limitedinurk, teine. - 18.07.2018 10:43:07

Algne postitaja Mhe
Esimeses pakis kuidas Abnormal Endurance töötas? Ma vaikimisi mängiks vist mind roti üle selle, aga pole mänginud abnormalit

Töötas hästi, päästis "lendava siege rhino" removali käest ja ta ETB uuesti trigerdada on juba seda slotti väärt. Bugleri ja drainiva vampiiri päästmine on ka seda väärt

Ma arvan ,et see võiks alati pakis olla kui sa oled must ja sul on vähematl 2-3 hea ETB efektiga looma

Re: Limitedinurk, teine. - 18.07.2018 11:36:02

Algne postitaja Mhe
Esimeses pakis kuidas Abnormal Endurance töötas?

Olen seda nii Meteor Golemi kui Skyscanneri kui Gravediggeri pihta castinud. Midagi ägedamat on raske M19 limitedis välja mõelda smiley

Pro tip ka. Ära seda kaarti Infernal Scarringuga segamini aja. Mul oli selline juhus, et draftisin endale Abnormal Endurance ja panin pakki ja siis tõmbasin tähtsal hetkel ja läksin rünnakusse ja siis vaatasin et motherf...ng Infernal Scarring oli mul hoopis käes. Ja ma ei olnud üldse purjus, võibolla ainult kuumarabanduse sümptomitega, aga see ei ole vabandus.
Postitaja: WetWillie

Re: Limitedinurk, teine. - 18.07.2018 13:43:40

Mängisin Abnormal Endurance prel ja oli ülehea.

Re: Limitedinurk, teine. - 19.07.2018 12:14:26

Algne postitaja Face

Pro tip ka. Ära seda kaarti Infernal Scarringuga segamini aja. Mul oli selline juhus, et draftisin endale Abnormal Endurance ja panin pakki ja siis tõmbasin tähtsal hetkel ja läksin rünnakusse ja siis vaatasin et motherf...ng Infernal Scarring oli mul hoopis käes. Ja ma ei olnud üldse purjus, võibolla ainult kuumarabanduse sümptomitega, aga see ei ole vabandus.

been there, done that. ka kainelt

Re: Limitedinurk, teine. - 20.07.2018 22:13:04

ma just tegin ka seda mtg arenas. mõtlesin et kas mingi bug et ta ei lase mul trikki mängida kui mu head loomad surevad. lõpuks taipasin mis toimub

Re: Limitedinurk, teine. - 22.07.2018 00:16:38

Ma algul proovisin draftida lihtsalt häid kaarte, aga millegi pärast ei suutnud nii 5 drafti järjest auhindu saada. Seega kuuendal korral valisin sünergia pigem. Wrath oli muidugi hästi avatud.

Attached File
WUartekad.PNG  (34 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 13.08.2018 22:15:44

5-0 selline pakk. Mingi teine pakk oleks ka vist olnud. Aga läks nii.

Ma ei taha ju ometi nii sitta kaarti kui anticipate mängida aga pats ütles nii:

Tsiteeri
kui sa tahad bolase pakki mängida, siis mängi nii, et sa tõmbad bolase bolase pakist

Et siis oligi 1 mäng nii, et olin 6 maa peal, tegin Anticipate ja tuli Bolas ja siis vastane andis alla.

Attached File
5-0.PNG  (34 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 14.08.2018 01:12:01

Oih, 1 5-0 veel. Ma võtaks tulevikuski katkiseid Planeswalkereid.
Mind Rotte saidisin sisse ka. Ja 1x Bog Stomperi ka.

Attached File
5-0(2).PNG  (38 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 01.09.2018 06:17:11

Jee, 4-0 eile FNM

9 Swamp
8 island

Vampire Neonate
Diregraf Ghoul
Departed Deckhand
Graveyard Marshal
Diamond Mare
Hired Blade
2 Skymarch Bloodletter
Aviation Pioneer
Skyscanner
Aven Wid Mage
Two-Headed Zombie
Skeleton Archer
2 Snapping Drake
Horizon Scholar
Psychic Symbiont

Macabre Waltz
Uncomfortable Chill
Strangling Spores
2 Lich's Caress
Switcheroo

valik side'i:

Wall of Mist
2 Walking Corpse
Epicure of Blood
Psychic Corrosion
Totally Lost
Dismissive Pyromancer
Lightning Strike
Brawl-Bash Ogre
Act of Treason
Thorn Lieutenant
Vine Mare
Colossal Dreadmaw

Re: Limitedinurk, teine. - 09.09.2018 09:31:51

eilne kahjuks 2-1 pakk, aga tundus, et oleks võinud 3-0 pakk olla:

11x swamp
6x plains

1x Vampire Neonate
1x Suspicious Bookcase
1x Walking Corpse
1x Doomed Dissenter
2x Ravenous Harpy
3x Skymarch Bloodletter
1x Skeleton Archer
2x Gravedigger
1x Gallant Cavalry
1x Star-Crowned Stag
1x Epicure of Blood
2x Bogstomper
1x Explosive Apparatus
1x Abnormal Endurance
1x Take Vengeance
1x Murder
1x Hieromancer's Cage
1x Strangling Spores

side-is oli veel nendes värvides:
1x Invoke the Divine
1x Walking Corpse - valisin kas panna teine see või teine bogstamper pakki, valisin viimase, sest suurem loom ja formaat pole nii agressiivne, aga pole kindel, kas oli õige valik
1x Valiant Knight - knight pmst polnudki, ei hakkanud pakki panema
1x Aegis of the Heavens
1x Mighty Leap
1x Sovereign's Bite
1x Infernal Scarring
1x Gargoyle Sentinel
1x Manalith

kas oleksite midagi muutnud? ehkki valge splash oli väike, siis kas oleks pidanud ehk ühe plainsi veel panema?

Re: Limitedinurk, teine. - 09.09.2018 12:41:16

3/4 dablstriker oli eile veel hea kaart ju.

Re: Limitedinurk, teine. - 09.09.2018 14:47:04

Valiant Knight on hea. Paar plainsi juurde ja pakki. Mingi hetk 5 mana lahti hoides on teda jube vastik blokkida.

Re: Limitedinurk, teine. - 09.09.2018 16:03:27

Jep. Kui võrrelda näiteks Bogstomperiga.

Re: Limitedinurk, teine. - 06.10.2018 14:10:04

Draftisin täna esimest korda Guilds of Ravnicat ja võtsin Selesnyat. Huvitav pakk tuli, läksin 3-0

Blade Instructor
Bounty Agent
Conclave Tribunal
Haazda Marshal
2 Ledev Guardian
Light of the Legion
2 Righteous Blow
Devkarin Dissident
Generous Stray
Hatchery Spider
2 Prey Upon
Siege Wurm
Vivid Revival
2 Wild Ceratok
Camaraderie
Centaur Peacemaker
Assure // Assemble
2 Flower // Flourish
Fresh-Faced Recruit
Pitiless Gorgon
7 Forest
8 Plains

Panin mõnes mängus sisse järgmiseid kaarte:

Collar the Culprit
Crushing Canopy
Wild Ceratok

Vivid Revival on väga hea kaart. Soovitan võtta ja mängida.

Re: Limitedinurk, teine. - 20.10.2018 07:49:25

Eilne 3-0

[Deck] 2 Hunted Witness
Goblin Banneret
Haazda Marshal
2 Tenth District Guard
Skyline Scout
Vernadi Shieldmate
Legion Guildmage
Sunhome Stalwart
Sworn Companions
Skyknight Legionnaire
Blade Instructor
Inspiring Unicorn
Rubblebelt Boar
Hellkite Whelp

2 Take Heart
Sure Strike
Deafening Clarion
Luminous Bonds
Collar the Culprit
Cosmotronic Wave
Command the Storm
[Lands] 9 Plains
7 Mountain[SB]
2 Loxodon Restorer
Ledev Guardian
Fearless Halberdier
Omnispell Adept
Mission Briefing
Niv-Mizzet, Parun
Overgrown Tomb
Watery Grave[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 22.10.2018 08:25:43

Deafening Clarion tekitab segadust minus Boroses. Enamasti jätan ise pingile ta - ei tundu nagumuu plaaniga kokku minevat. Kuidas ta oli?

Re: Limitedinurk, teine. - 22.10.2018 16:19:14

Tuleb õigesti mängida. Pumpsiga sünergia, n'shit.

Re: Limitedinurk, teine. - 22.10.2018 18:11:35

Ma pole mänginud seda veel kordagi va. mingis multicolor kontrollis.

Re: Limitedinurk, teine. - 26.11.2018 10:07:58

Modos Modern kuubik.
Manuses üks mu lahedamaid võidupakke - 7 signetiga.

edit: mana kaalutlustel mängisin tegelt - Mind Control + Sweltering Suns

Attached File
signet superfriends.png  (31 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 27.11.2018 14:24:35

5 järjestikust draftivõitu hiljem...

Attached File
13.png  (34 Allatõmbamist)

Re: Limitedinurk, teine. - 27.11.2018 15:25:08

Kähku 1 veel.

Re: Limitedinurk, teine. - 14.12.2018 10:40:41

Jõuluürituse kräppreeridrafti pakk, mis läks 3-0:

Arc-Slogger
Astral Cornucopia
Bloodshot Cyclops
Burning Sun's Avatar
Caldera Hellion
Chaos Imps
Char
Fated Conflagration
Flamerush Rider
Goblin Razerunners
Jiwari, the Earth Aflame
Knollspine Invocation
Lavaborn Muse
Magmaquake
Oracle of Bones
Planeswalker's Fury
Rubblebelt Raiders
Sensation Gorger
The First Eruption
Triskelion
Tunnel Ignus
Voracious Dragon
18 Mountain

Sideboardisin: Chain Reaction

Re: Limitedinurk, teine. - 14.12.2018 13:21:21

tundub lõbus. Enamus pakkidel kõrge kurv vist ses formaadis?

Re: Limitedinurk, teine. - 14.12.2018 14:47:57

Kurv hakkas jah enamikul pakkidest kuskil 4 peal.

Üks Alabaster Leech käis küll ka lauas ringi, aga keegi ei tahtnud smiley

Re: Limitedinurk, teine. - 16.12.2018 17:10:46

Minu tänane 4-0 kräppreeridraftil:

[Deck]Glint-Sleeve Siphoner
Dralnu's Pet
Dreamstealer
Cultivator's Caravan
Aethersphere Harvester
Evil Twin
Chromeshell Crab
Sphinx of Lost Truths
Phyrexian Plaguelord
Uyo, Silent Prophet
Salvage Titan
Vein Drinker
Soramaro, First to Dream
Sharding Sphinx
Wormfang Manta
Kederekt Leviathan
Stormtide Leviathan
Fated Infatuation
Gild
Commit // Memory
Counterlash
Fated Return
[Lands]Choked Estuary
Foreboding Ruins
9 Island
7 Swamp[SB][/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 17.12.2018 07:59:20

Wormfang Manta midagi huvitavat tegi?

Re: Limitedinurk, teine. - 17.12.2018 10:07:17

Ja, ma discardisin ta Dralnu's Petile ja sain 9/9 lennuki. Ja siis sai veel teda Sphinx of Lost Truthsile discardida ka.
Postitaja: karmakratt

Re: Limitedinurk, teine. - 28.12.2018 18:43:10

[Linked Image]

Mis siin parim pick on?

Wound, Instructor, Wurm (Guildgate??) tunduvad kõige mõistlikumad kaardid.

Wurm tundub kõike ohutum pick, Wound on spekulatiivne, kuid kõige kõrgema laega ning Instructor lihtsalt ei tundu Hatchery Spideriga kokku minevat. Ideid? Kommentaare? Ettepanekuid?
Postitaja: Ahti

Re: Limitedinurk, teine. - 28.12.2018 19:05:02

Parim pikk on agent

Re: Limitedinurk, teine. - 28.12.2018 22:49:49

See spider pole eriti hea kaart minu arust. Ma arvan, et ma võtaks Instructori, sest sa saad olla Boros või Aggro Selsnya (valge baasil).
Whisper agent on ka suht solid pick, aga mulle ei meeldi draftida Dimirit, kui pole eriti payoffe. Ja Golgaris on ta suht meh.

Re: Limitedinurk, teine. - 29.12.2018 14:26:13

Ma arvan just, et ämblik on 1 parimaid põhjuseid, miks golgaris olla. Picki suhtes nõustun, et selle buustri parimad kaardid pole piisavalt head, et võtta kolmandat värvi kaart, ehkki see lohe, agent ja Wound on paremad kõik. Pmst 50/50 Wurmi ja Instructori vahel, ilmselt instructor parem jah.

Re: Limitedinurk, teine. - 29.12.2018 17:17:15

Kui ämblik on üks parimaid põhjuseid, et golgaris olla, siis agent ja rohemusta?

Re: Limitedinurk, teine. - 29.12.2018 19:54:16

Algne postitaja kilpkonn
Kui ämblik on üks parimaid põhjuseid, et golgaris olla, siis agent ja rohemusta?

Ämblik on pmst unplayable.

Re: Limitedinurk, teine. - 09.02.2019 11:05:57

Eilne 4-0 fnm

[Deck]
Territorial Boar
Silhana Wayfinder
Faerie Duelist
Biomancer's Familiar
2 Steeple Creeper
2 Sylvan Brushstrider
Aeromunculus
Enraged Ceratok
Frilled Mystic
2 Chillbringer
2 Rampaging Rendhorn

3 Stony Strength
2 Applied Biomancy
Titanic Brawl
Essence Capture
Biogenic Upgrade[Lands]
Breeding Pool
8 Island
8 Forest[SB]
Growth Spiral
Root Snare
Sagittars' Volley
Junktroller
Wrecking Beast
Gift of Strength
Coral Commando
Clear the Mind
2 Scuttlegator[/Deck]

Oli päris raske siiski. Kolmes Raundis läks otsustavsse mängu.

Re: Limitedinurk, teine. - 01.03.2019 19:40:43

Tänane FNM 3-0

[Deck]
Twilight Panther
Gutterbones
Imperious Oligarch
Orzhov Enforcer
Syndicate Guildmage
Noxious Groodion
Blade Juggler
2 Syndicate Messenger
Senate Griffin
Orzhov Racketeers
Grasping Thrull
Knight of the Last Breath

Sentinel's Mark
2 Final Payment
Justiciar's Portal
2 Grotesque Demise
Rally to Battle
Dead Revels
Ill-Gotten Inheritance
Ethereal Absolution[Lands]
9 Swamp
8 Plains
[SB]
2 Cry of the Carnarium
2 Prowling Caracal
Screaming Shield
Bloodmist Infiltrator
Sky Tether
2 Knight of Sorrows
Catacomb Crocodile
Bladebrand
Justiciar's Portal
Orzhov Racketeers
Expose to Daylight
Debtor's Transport
Clear the Stage
Watchful Giant
Smothering Tithe
Awaken the Erstwhile
Orzhov Guildgate
Prime Speaker Vannifar
Guardian Project
[/Deck]
Postitaja: Clump

Re: Limitedinurk, teine. - 05.05.2019 06:17:43

War of the Spark draft. Sattusin sellise huvitava otsuse ette ja mõtlesin, et jagan/küsin teisi arvamusi.

Vastasel on 6 elu, lauas pole midagi peale 4 untappitud Swampi ja 4 untappitud Islandi, käes on 3 kaarti ja pakis 20, surnuaias ei ole kaarte millel oleks effekte.

Mina tõmban enda paki viimase kaardi(Ashiok tegi oma töö) milleks on 5/3 hexproof krokodill. Mul on lauas 4/5 lennuk ja 2 Loyalti peal Samut, surnuaed on tühi(Ashiok).

Kuidas võita mäng? Kas anda Samutiga pumpsi Krokodillile või lennukile ja miks?

Re: Limitedinurk, teine. - 05.05.2019 09:37:39

Ründad mõlemaga, kuna Samut annab niikuinii haste ja lased vastasel teha asju.
Postitaja: Clump

Re: Limitedinurk, teine. - 05.05.2019 13:04:06

Point on selles, et vastsel on 6 elu. Lennuk on 4 poweriga ja krokodill 5ga. Mul on viimane rünnak, sest järgmine kord kaotan deckimisse ehk siis küsimus on selles, et kuigi mõlemad saavad rünnata siis juhul kui vastasel on midagi siis ainult üks nendest on leathal ehk siis kas panustada lennuki evasionisse või krokodilli hexproofi?
Postitaja: kristofer

Re: Limitedinurk, teine. - 05.05.2019 13:13:28

5/3 hexproof krokodille +2/+1 ja Haste, aga lööd mõlemaga...
Postitaja: -Sephiroth-

Re: Limitedinurk, teine. - 05.05.2019 20:30:07

Flashiga blocki on UBs commence the endgame. Lennukit tappa saab rohkemate kaartidega, mis on ka commonid. Enamasti peaks õige käik siis olema hexproof suureks ja molli.

Re: Limitedinurk, teine. - 10.05.2019 11:02:46

vastasel kaks varianti pmst:
1) kui plussid lennukit, siis removal lennuki jaoks
2) kui plussid krokodilli, siis jumpblocker tema jaoks

Sini-musta vastu pead ümber mängima nendest spellidest:

Ob Nixilis's Cruelty - removal
Totally Lost - removal
Tyrant's Scorn - removal
Sorin's Thirst - instant kiirusel lifegain
Commence the Endgame - instant kiirusel jumpblocker maas
Lazotep Plating - instant kiirusel jumpblocker maas

ehk siis parem oleks anda krokodillile pluss ja lüüa mõlemaga.

miks mõlemaga? sest, et kui vastasel on sorin's thirst, siis saaks 2 elu juurde ja jääks 1 peale, kui sa ainult pumbatud krokodilliga lööd.

miks pumbata krokodilli ja mitte lennukit? sest võimalusi, et vastasel on instant kiirusel blokkija (ainult maas) on vähem, kui see, et neil on removal lennuki jaoks.

Re: Limitedinurk, teine. - 07.06.2019 19:20:41

Tänane 4-0 Esimese buustri 4nda piki widespread brutality andis otsa kätte ja värvid olid väga vabad. Päris raske oli cutida 40 peale aga mitte seda teha, on suurim lollus ever. Lõpuks sain hakkama.

[Deck]
Eternal Taskmaster
Lazotep Reaver
Burning Prophet
Vizier of the Scorpion
Raging Kronch
Mayhem Devil
Spellgorger Weird
Vraska's Finisher
Spark Reaver
Tibalt, Rakish Instigator
Dreadhorde Twins
Herald of the Dreadhorde
Turret Ogre
Angrath, Captain of Chaos

Aid the Fallen
2 Jaya's Greeting
Ob Nixilis's Cruelty
Bleeding Edge
Widespread Brutality
2 Spark Harvest
Kaya, Bane of the Dead
[Lands]8 Mountain
9 Swamp [SB]
Spark Harvest
Dreadhorde Arcanist
Turret Ogre
Sorin's Thirst
Chandra's Pyrohelix
Vampire Opportunist
Lazotep Behemoth
Unlikely Aid
3 Blindblast
Goblin Assault Team
Honor the God-Pharaoh
Toll of the Invasion
Burning Prophet

[/Deck]

Re: Limitedinurk, teine. - 28.07.2019 07:39:55

Väike What's the play? küsimus. FNM-ilt.

Sul on 10 elu ja lauas täpitud Ripscale Predator kuna ründas eelmine kord, Ogre Siegebreaker ja Keldon Raider, mis on püsti ja 7 maad, millest 3 püsti. Käes on ainult Blood for Bones ja surnuaias umbes 5 looma, mis on enamasti random umbes 3/3-d.

Vastasel on 2 elu ja ta ründab sind Sanitarium Skeletoni ja Ripscale Predatoriga, millest Skeletoni tegi blokkimatuks Goblin Smuggler. Lisaks on 7 püstist maad, millest 1 tuli see käik ja käes 1 kaart, rohkem asju laual pole.

Kas sa topeltblokid seda Ripscale Predatori? Kommentaarid alla.

Re: Limitedinurk, teine. - 02.11.2019 14:11:30

Eilne Kaunis lihtne 3-0(6-0) FNM-ilt. Pakk töötas alati. Vastastel väga mitte.

[Deck]Corridor Monitor
Jousting Dummy
2 Crashing Drawbridge
Emry, Lurker of the Loch
Clockwork Servant
Queen of Ice
Henge Walker
Shambling Suit
Mistford River Turtle
2 Vantress Paladin
2 Enchanted Carriage
Steelgaze Griffin