Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 1/3 1 2 3
Bännimisest ja maagianeti haldamisest #83164
02.05.2010 23:12:30
02.05.2010 23:12:30
Liitus: Mar 2002
Tallinn
Creature Väljas OP
Meister 2007
Creature  Väljas OP
Meister 2007
Tallinn
Bännimisest.

Pikaajaldased reeglite rikkumised, avalikud solvamised, korra rikkumised andis aluses vaadata maagianeti read veelkord läbi. Maagianetilt on nulltolerants kõige sellise rikkumise suhtes. Kui siin on veel foorumi liikmeid kes neid reegleid rikkuda tahavad siis pole see koht neile.

Kahju on vaadata kuidas osad vanad olijad järjekindla põikpäisusega "peaga vastu seina jooksevad" ja kõigist juttudest ning hoiatustes hoolitamata reeglite rikkumist jätkavad. Ei ole palju palutud, et siin foorumist vaid MTG'st rääkida. Solvamised ja oma lapsikud väljaelamised jätke ära.

Mõned inimsed pole saanud aru ka bänni konseptsioonist. Bänni pannakse nii kasutajakontole kui kasutajale. Ei ole nii, et teed järgmine päev uue konto ja jätkad reeglite rikkumist. Bänn on lõplik. Kui said bänni mine mujale reegleid rikkuma.

Meie seast on jäädavalt bännitud kasutaja rawen. Loodan, et ma ei pea kedagi rohkem eluks ajaks bännima. Aga rikkuge korduvalt reegleid või solvake mind veel ja ma teen seda.

EDIT: Kolisin teema siia. Kellel on häid ettepanekuid kuidas veel foorumit hallata siis postitage need siia.

Viimati muutis Creature; 03.05.2010 00:28:18.

What sorcery is this?
Re: Kasutajate ban [Re: Creature] #83165
02.05.2010 23:16:22
02.05.2010 23:16:22
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Väljas
peaaegu maailmameister
jott  Väljas
peaaegu maailmameister
Liitus: Oct 2002
Keila?
Mind huvitab ka see, et see sõnum oleks pidanud nagu ainult minul ja patsil olema.
Mõni kommentaar?

...ja siis läks gp põlema.
Re: Kasutajate ban [Re: jott] #83166
02.05.2010 23:21:33
02.05.2010 23:21:33
Liitus: Jan 2005
Tallinn
Ants Väljas
veteran
Ants  Väljas
veteran
Tallinn
Paar aastat tagasi küll privaatsõnumite kaudu ropendamise, spämmimise ja lihtsalt jama keeramise eest midagi ei saanud, isegi noomitust mitte, seega see jutt, et tegu on igavese nulltolerantsiga on küll minu meelest täielik möga, mis ajast üldse inimeste privaatsõnumeid kontrollitakse. Mina ei tule sinu juttu naisega voodis pealt kuulama, kas nüüdsest kui ma tahan midagigi kellegagi rääkida, nii et teised (adminn ja moded) seda ei loeks, pean ma suhtlema meili teel?

Viimati muutis Ants; 02.05.2010 23:22:20.

7 mana 4/4 lennuk ja sa ei kaota game-i?

"Mindslaver"
Re: Kasutajate ban [Re: jott] #83167
02.05.2010 23:22:15
02.05.2010 23:22:15
Tallinn
Creature Väljas OP
Meister 2007
Creature  Väljas OP
Meister 2007
Tallinn
Kommentaar on see, et solvamise eest saab bänni. Arutle, et kuidas sellist rämedat solvamist saab üldse tolereerida? Mis magicumängija see selline on? Sellist juttu ei tohi üks normaalne inimene kirjutada ega rääkida.

Ja see on jott kasutaja alt raweni postitus 3 kaardi turniirilt, mis pidi jõudma avalikku ruumi. Selle peale minu küsimine jottilt, et millega tegu. Jott ütleb selle peale, et rawen sellise postituse tegi. Ja mina kopeerisin selle postituse originaalkujul.

What sorcery is this?
Re: Kasutajate ban [Re: Creature] #83168
02.05.2010 23:36:54
02.05.2010 23:36:54

A
Anonüümne
Registreerimata
Anonüümne
Registreerimata
A

Tsiteeri
Kommentaar on see, et solvamise eest saab bänni. Arutle, et kuidas sellist rämedat solvamist saab üldse tolereerida? Mis magicumängija see selline on? Sellist juttu ei tohi üks normaalne inimene kirjutada ega rääkida.

Ja see on jott kasutaja alt raweni postitus 3 kaardi turniirilt, mis pidi jõudma avalikku ruumi. Selle peale minu küsimine jottilt, et millega tegu. Jott ütleb selle peale, et rawen sellise postituse tegi. Ja mina kopeerisin selle postituse originaalkujul.

praegust seisu saab võrrelda KGBga Nõukogude Liidu kõrgajal...see oli kõik mis ma õelda tahtsin...

Re: Kasutajate ban [Re: ] #83169
02.05.2010 23:43:52
02.05.2010 23:43:52
Tallinn
Creature Väljas OP
Meister 2007
Creature  Väljas OP
Meister 2007
Tallinn
Ma tahan, et kord oleks majas. Eks neid kes korda üritavad hoida tihti vihatakse. Teatud päti kontingent vihkab ka alati politseid. Korra armastajatel pole politsei vastu aga midagi.

Ma võin tunduda paha, KGB, Hitler, füürer, mittelahe. Need on igal juhul paremad tiitlid kui mulle solvates jagati.

Baseline on see, et reeglitest tuleb kinni pidada. Eriti puudutab see antud hetkel solvamist.

What sorcery is this?
Re: Kasutajate ban [Re: Creature] #83170
02.05.2010 23:45:49
02.05.2010 23:45:49
Tallinn
Ants Väljas
veteran
Ants  Väljas
veteran
Tallinn
Offtopic küll, aga ma laseks tuhat korda ennast ennem mõne ropusega kutsuda, kui et keegi mulle Hitler või füürer ütleks. Puhtideoloogiline vaade.

7 mana 4/4 lennuk ja sa ei kaota game-i?

"Mindslaver"
Re: Kasutajate ban [Re: Creature] #83171
02.05.2010 23:51:58
02.05.2010 23:51:58

A
Anonüümne
Registreerimata
Anonüümne
Registreerimata
A

Tsiteeri
Ma tahan, et kord oleks majas. Eks neid kes korda üritavad hoida tihti vihatakse. Teatud päti kontingent vihkab ka alati politseid. Korra armastajatel pole politsei vastu aga midagi.

Ma võin tunduda paha, KGB, Hitler, füürer, mittelahe. Need on igal juhul paremad tiitlid kui mulle solvates jagati.

Baseline on see, et reeglitest tuleb kinni pidada. Eriti puudutab see antud hetkel solvamist.

SA TAHAD ET KORD OLEKS MAJAS??
Aareke aga ei ole juu...
ja miks..sest sinu ideoloogia, *et kui ei meeldi siis laseme maha* ideoloogia ei tööta...see pole kunagi töödanud ja ei hakkagi...juba kommunistid ja natsid said seda omal nahal tunda..

Kõiki solvatakse aegajalt...see, et ma ntx Hannest paksuks haisukotiks bussis nimetasin, ei tähenda et ma ei austa teda kui maagiamängijana...kindlasti austan..

Aga Aare, sina lähened korra tagamisele ja distsipliinile välest küljest...ma ei tea kas sa sõjaväes oled käinud(ma väga kahtlen), aga vat seal seletatakse mis on kord ja mis on korralagedus...

Re: Kasutajate ban [Re: ] #83172
03.05.2010 00:10:09
03.05.2010 00:10:09
Tallinn
Creature Väljas OP
Meister 2007
Creature  Väljas OP
Meister 2007
Tallinn
Ma ei tea mis kord teil sõjaväes on aga siin foorumis on - järgi reegleid, ära solva ja räägi MTG'st. Mis selles nii vastuvõetamatut on, et solvama ajab?

Praegu on kord. Mõned seda ikka rikuvad. Ma ei arvagi, et see ideaalseks saab. Hulle on alati. Mõnel ka vahel lihtsalt sõidab katus ära või lööb piss pähe. Siis võiks olla abi hoiatustest. Saaks korra majja tagasi.

Võibolla ei tehta vahet sellel, et "see mida sa ütled oma joomasõbrale ei sobi öelda oma õpetajale" ja "see mida sa ütled oma sõbrale Hannesele ei sobi öelda minule". Kui su sõbrale meeldib olla solvatud siis jumal temaga, mulle see ei meeldi. Eriti võõraste poolt, eriti avalikus foorumis.

Minu sõnum on lihtne - järgi reegleid, ära solva ja räägi MTG'st. Kui said hoiatada või tähtajalise bänni siis võta mõistus pähe.

Ma ei jõua kõigile siin vastata ja kõigiga vaielda. See ka pole enam ammu MTG teema. Siin viimasel ajal muust ei jõuagi rääkida kui jaurata spämmijatega. Tahaks MTG'st ka midagi vahepeal rääkida. Niisiis ma ei hakka enam bänne pikalt põhjendama. Panen kirja, et kes, mille eest ja kui kauaks sai. Samas loodan, et neid enam ei tule. Aga see juba on postitajate enda teha.

What sorcery is this?
Re: Kasutajate ban [Re: ] #83173
03.05.2010 00:15:24
03.05.2010 00:15:24
Liitus: Feb 2005
Tallinn
K
Kr2z Väljas
seikleja
Kr2z  Väljas
seikleja
K
Liitus: Feb 2005
Tallinn
Ma korra olen sellel teemal juba sõna võtnud.

1. Ei näe postitusi mille põhjal on otsutatud bännid - sooviks näha neid.
2. Ei näe üldsuse soovi bännida Pats või Veigo. /Teeme näiteks hääletuse?/
3. Ei näe, et kuskil oleks kirjas õigus lugeda adminsitraatoril erasõnumeid omavolililset.
4.Ei mäleta, et kunagi oleks eelnimetatuid isikuid ähvardatud nende tavapärase käitumise eest.

Järeldus:

1.Aare tegutseb omavoliliselt.
2.Aare ei lähtu oma tegudes üldsuse soovidest.
3.Aare võtab oma ülesannet liialt isiklikult ja seetõttu on tema otsused kallutatud.
4.Tolerantsuse puudumine.

Kokkuvõte:

Leian, et Aare ei sobi oma isikuomadustelt Maagia.net-i foorumi administraatoriks.

Lahendus:

1. Otsida uus administraator.
2. Luua mitu administraatori kohta andes bännimine ja sõnumite kustutamine kellegi teise pärusmaaks.
3. Luua uus foorum.

Muud märkused:

Reeglid on seatud selleks, et kaitsata ühiskonda/kogukonda ja mõeldud rakendamiseks vaid, siis kui see oht tekib, mitte et ajada näpuga rada mööda reegli nimekirja. Ma ei näe mingit ohtu ei patsis ega veigos.

Tegu on ainuvalitsemisega, võimu peab kas ära jagama või leidma inimese kes, ei kasuta oma võimu enese huvides.

Leian, et patsil on alust selliseks eneseväljenduseks.

Leian, et Aarel pole õigust lugeda teiste erasõnumeid.

Kuidas saab bännida inimest, kes on bännitud ja ei saa postitada sõnumeid?

Kasutajad võikisd oma meelepaha ka väljendada kui ei,kas siis järelikult on praegune käitumine normaalne?

Toonitan, et tegu on siiski võimalikult konstruktiivse sõnumiga mitte isikliku solvanguga Aare suhtes, kui selles peaks segadus tekkima.

Lehekülg 1/3 1 2 3

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
0 liitunud kasutajat (), 57 külalist, ja 0 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid
Random stuff auction
Korraldaja: Kristjan Kirbits
Lõpp: 30. juuni, kell 22:00
Viimati 4 päeva tagasi.
Esemeid: 23