Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 1/4 1 2 3 4
Arvuti ja Interneti Rollimängud #810
12.04.2002 17:36:00
12.04.2002 17:36:00
Liitus: Apr 2002
Lindanise
M
Marx Väljas OP
Meister 2001
Marx  Väljas OP
Meister 2001
M
Lindanise
Huvitav kas keegi teist peale MTG veel midagi mängib? Ma ise küll Tartus ei ela, aga huvitaks küll mida seal tehakse. Siin on üpris igav. Siin Tallinnas. Mängin Rollimänge ameeriklaste ja austraallastega, aga Eestist on mul ainult üks sõber, kes on tõeliselt huvitatud rollimängudest. Siiamaani aga pole meil võimalust tekkinud kuskil kampa lüüa, et saada kasvõi AD & D -d mängima. Esitan oma kaks küsimust siis ära:

Kas keegi teist seal MUD-i (või muda) ka mängib? Ma tean, et Stonia(Eesti esimene muda) asub Tartu Ülikooli serveris ja enamus mängijaid on ka Tartust, või siis Haapsalust. Aga kuna Stonias pole ABSOLUUTSELT mitte mingit Roleplayd, siis ma küsin, kas te mingit muud muda ka mängite???

Teine küsimus oli, et kui keegi viitsiks mulle seletada mis on MTG? Ma vaatasin siit maagiast, et see on vist kõige populaarsem mäng Tartus? Ise pole ma kunagi varem sellest kuulnud. Mis te nagu kogute seal siis mingeid kaarte? Ja siis mis?

No jah, tänan tähelepanu eest! "[Smile]"

I am in fact a Hobbit, in all but size.
Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: Marx] #811
14.04.2002 17:55:00
14.04.2002 17:55:00
Liitus: Mar 2002
Oz Väljas
vana tegija
Oz  Väljas
vana tegija
Magic: the Gathering on populaarne kaardimäng "[Wink]"

Kui Tartusse satud, siis tule võlukambrist läbi.
Siis saab sullegi näidata.

www.wizards.com/magic

[ 14-04-2002, 17:56: Sõnumi muutja: Oz ]

If it's not a disease of death, a little vodka comes in handy.
Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: Oz] #812
15.04.2002 21:13:00
15.04.2002 21:13:00
Lindanise
M
Marx Väljas OP
Meister 2001
Marx  Väljas OP
Meister 2001
M
Lindanise
blarg!

I prolly wont be in Tartu before the famous 'Midsummers Eve' "[Frown]"

But hell, thanx anyways for the link. (tulen kindlasti ka Võlukambrisse "[Smile]" )

Kiss, kiss. Bye!

Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: Marx] #813
18.04.2002 19:51:00
18.04.2002 19:51:00
Tallinn
Scryed Väljas
tegija
Scryed  Väljas
tegija
Tallinn
Tallinnas ka MTG klubi olemas, tapsem info siin :http://magic.ww.ee/ee.info.php

Foorumi kasutajad on ahned ja ei lase kellegil odavalt sinu Blood Crypti osta. -rawen
Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: Scryed] #814
22.04.2002 09:57:00
22.04.2002 09:57:00
Tallinn
pronto Väljas
kasutaja
pronto  Väljas
kasutaja
Tallinn
viide:
Algne sõnum: The Mercenary:
Kas keegi teist seal MUD-i (või muda) ka mängib? Ma tean, et Stonia(Eesti esimene muda) asub Tartu Ülikooli serveris ja enamus mängijaid on ka Tartust, või siis Haapsalust. Aga kuna Stonias pole ABSOLUUTSELT mitte mingit Roleplayd, siis ma küsin, kas te mingit muud muda ka mängite???

Ma soovitakse kindlasti proovida MUME't (Multi User Middle-Earth), mis on praeguseks üks vanemaid ja arenenumaid mudasi üldse. Eestlastel on seal üsna tugev esindatus olemas, koos sellega kaasnevate plusside ja miinustega. Samuti on see kõige parem Tolkieni maailma realisatsioon arvuti jaoks, mida ma seniajani olen näinud. WWW aadress on alustuseks mume.pvv.org ja seal leiad kõik ülejäänud.

Everything we know is wrong
Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: pronto] #815
22.04.2002 18:01:00
22.04.2002 18:01:00
Lindanise
M
Marx Väljas OP
Meister 2001
Marx  Väljas OP
Meister 2001
M
Lindanise
MUME-t ma tean küll, olen seal korra isegi käinud. AGA, MUME on väga tugev Hack & Slash muda, mis on just see mida mina väldin. Ehkki, kui keegi hakkab esmakordselt muda mängima, siis ma soovitan ka MUME-t. Nagu Pronto rääkis, Tolkieniga tugevalt seotud, aga RolePlayd seal nii palju ei ole kui sooviks. Õigupoolest, üldse jälgitakse vähe mingeid RP teemasid seal, vähemalt Eestlaste poolt. Nagu mina näinud olen. Noh, võibolla asi nii just pole, aga siiski. Kui keegi tahab mingit TÕESTI mõnusat muda mängida, tulge kisage mulle! "[Smile]"

Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: Marx] #816
22.04.2002 21:48:00
22.04.2002 21:48:00
Tallinn
pronto Väljas
kasutaja
pronto  Väljas
kasutaja
Tallinn
Roleplay'd on MUME's täpselt nii palju, kui sa ise oskad sinna panna. Minu teada sellist muda, kus sulle kõik ette ja taha ära tehakse ei olegi olemas. Ma arvan, et sa lihtsalt pole piisavalt süüvinud ja communityga kokku puutunud. Nimelt olen mina vanade mumekatega istunud koos väljas lõkke ääres ja pajatanud oma seiklustest.

Ma võiks näiteks pika jutu rääkida sellest, kuidas jumalad mind ja Mogrash't (me mõlemad olime Orc persoonid) hallmägedesse maha tõstsid ja ütlesid, et otsige omale uus kodu. Me veetsime 10 tundi jutti ringi luusides ja erinevaid variante kaaludes.

Ma mäletan ka aegu, kus veel verisulis trollirahvas meid appi kutsus, kuna nende koopaid piirati ja selle järgenud veresauna ründajate hulgas.

Ma mäletan ka aega, kus Põrguhundid mäekollidega liidus olid ja Bree maani maha põletasid ja mismoodi me Forsakeniga lõime Flaggi päise päeva ajal metsas maha (orcide jaoks peaaegu ülejõu käiv ettevõtmine, aga me tulime sellega toime), mistõttu Flaggi Istari quest nurjus ja ta pidi häbiga tagasi Valinori põgenema.

Everything we know is wrong
Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: pronto] #817
23.04.2002 11:30:00
23.04.2002 11:30:00
Lindanise
M
Marx Väljas OP
Meister 2001
Marx  Väljas OP
Meister 2001
M
Lindanise
Ei, ei. Ma ei laidagi MUMEt maha, ma isegi soovitan munna uutel mudajatel just sinna... Sest noh, ehkki ta on suhteliselt palju keerukam kui mõned teised mudad, siis on ta ikkagi üks parimatest. Aga mina küll elu sees MUME-t mängima ei tule, sest ma lihtsalt ei viitsi ja pole ka eriti aega selleks.

Lihtsalt see, et nii palju kui mina olen näinud, käitutakse MUME-s väga nõmedalt selles osas mis puudutab RP-d. Rahvas koguneb, ei vaevu isegi inglise keeles rääkima, panevad kohe 'follow' ja tõttavad minema kuskile expama ja raha koguma, või PK-le. Hoolimata sellest kas Charid üksteist IC teavad või ei.

Kõige paremad mudad minu arust on sellised, kus RP on forced ja süsteemiga hästi sobitatud. Näiteks see muda mis ma praegu mängin, Eternal Visions on, noh kui natuke suurustada, siis maailma parim muda. Näiteks ma tean muid mudasid, kus RP on tõesti väga hea, aga PK-d pole. Ja see ajab asja natuke jamaks... EV-s näiteks käib PK osa RP isse. Ja sellist OOC PK-d tehakse väga vähe ja loetakse üleüldse mõttetuseks ja mageduseks. Veel paar näidet oleks sellised, et pärast igat paremat RP-d pannakse kirja, immodele vaatamiseks, et kui tõesti oli hea RP, siis saab selle eest RPP-si. (Role Playing Points) Neid saab siis vahetada vasstavalt paljudeks asjadeks. Kas vahetada kullaks, renameda itemeid, või koguda VÄGA palju RPP-si, ja ehitada endale oma area, või veel rohkem, näiteks oma eraldi maja kuhu teised sisse ei saa... Peale selle, RP on seal üleüldse kõige parem mida ma elu sees kuskil näinud olen, rahvas on VÄGA lahke ja VÄGA njuubisõbralik.

Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: Marx] #818
02.05.2002 23:05:42
02.05.2002 23:05:42
Tallinn
Scryed Väljas
tegija
Scryed  Väljas
tegija
Tallinn
Mnjah, Pronto kirjeldus mudaelamustest võtab ausalt natsa kadedaks, ise pole kunagi suutnud MUDA pikemaajaliselt pelada. Esimene võrgu RPG mida tagusin oli vist Meridian 59 nimeline siis Lineage ja Everquest ( mille kohta paljud on öelnud et asi näeb välja nagu Tiku mud graafikaga). EQd meenutades võtab ikka pisara silma enda esimesi seiklusi ja eksisamme meelde tuletades.

Muide, kas keegi siinkirjutanutest mõnda MMORPG'd ( mitte muda vaid graafilisemat versiooni). Paljud eestis tegelevad praegast vist Dark Age of Camelotiga.

Foorumi kasutajad on ahned ja ei lase kellegil odavalt sinu Blood Crypti osta. -rawen
Re: Arvuti ja Interneti Rollimängud [Re: Scryed] #819
03.05.2002 11:21:57
03.05.2002 11:21:57
Lindanise
M
Marx Väljas OP
Meister 2001
Marx  Väljas OP
Meister 2001
M
Lindanise
Hmmm... MMORGP? Everquest minuarust oli just selline? Eestis peaks mingi Everquesti seltskond päris olemas olema. Aga minu tuttavatest mängivad paljud Rune Scape. See on ka graafiline muda, aga minu arust on see lollus. Kui midagi sellist mängida, siis juba Everquesti... Rohkemat ma selle kohta öelda ei oska. Aga ikkagi, kui vähegi soovimist on sõpradega netis kokku saada, siis mine parem mõnda originaalset muda mängima. Satud sõltuvusse pärast esimest kuud. Täpselt nagu ADnD-ga. Mida rohkem mängid, seda huvitavam on. Ja kasulik oleks kui valid endale vähemalt kaks muda mida aktiivselt mängida. Aga MMORPG-dega on nii, et seda alustad, õpid kähku selgeks ja varsti viskabki üle. :S

Lehekülg 1/4 1 2 3 4

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
0 liitunud kasutajat (), 57 külalist, ja 0 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid
Random stuff auction
Korraldaja: Kristjan Kirbits
Lõpp: 30. juuni, kell 22:00
Viimati 4 päeva tagasi.
Esemeid: 23