4 Urza's Mine
4 Urza's Power Plant
4 Urza's Tower
1 Oboro, Palace in the Clouds
1 Minamo, School at Water's Edge
6 Island
1 Swamp

3 Solemn Simulacrum
3 Triskelion
2 Memnarch

3 Sensei's Divining Top
3 Serum Visions
3 Chrome Mox
3 Talisman of Dominance
3 Echoing Truth
4 Condescend
3 Mana Leak
4 Thirst of Knowledge
3 Mindslaver
2 Tidings

Sideboard:
3 Meloku the Clouded Mirror
4 Sun Droplet
2 Annex
4 Cranial Extraction
2 Annul

See pakk peaks vist olema üks-ühele koopia Alex Liebermanni BB artiklist, ehk siis USA võidupakk pisikeste modifikatsioonidega. Üks asi mida ma seni olen paki üle mõtelnud on see, et countermana eriti vabaks ei jää alguses, pakk rohkem nigu üritaks kiiresti oma pommid kätte saada card-draw'ga ning nende najal siis võit võtta. Teoreetiliselt võiks siis isegi rohkem countreid välja võtta ning otsimist/pomme juurde panna. Kaart, mis mulle Ug-Troni puhul väga meeldis oli Pentavus. Üks paremaid loomapakkide kinnivõtjaid.
Mis mind praegu veel kogu selle asja juures segab on see, et pole eriti head vastust T&N'i Darksteel Colossusele, mis peaks maindecki tagasi jõudma. Memnarch saab ta küll endale võtta aga mõnikord tuleb T&N väga kiiresti ja läbi Boseiju. Echoing Truth on ajutine lahendus ning praktiliselt nõuab countrit, et Colossus pakki tagasi segada.
White Weenie vastu on esimene mäng tiba nõrga (pehmelt öeldes), Matrix keerab kinni selle paki parima lahenduse loomapakkide vastu - Triskelion'i. Ja neid lennukeid on kuidagi raske blokkida Trike'ga kui Matrix maas "" Samas kui Urzatroni ruttu kokku saab on võimalused täitsa olemas ning pole hullu. Lisaks Matrixi probleemidele on muidugi ka veel Hokori, kes mõningased muidu ok board-situationid täisa kannikasse keerab. 2ne ja 3's mäng läheb aga päris hästi juba... Sun Droplet on väga hea ning Annul Matrixite vms vastu samuti hea lahendus.
Flores Red. Antud versiooni ei ole veel jõudnud selle vastu mängida aga minu eelnud monoU-Tron oli umbes pooleks või tiba rohkem Floresele. Parim leht punase vastu selles pakis on loomulikult Mindslaver, enamasti on selle edukas lahenemine ja aktiveerimine mänguvõit. Samas pole selle võimaluse leidmine väga lihtne. Täpsemat infot saan anda vast pärast nädalavahetust.
MUC. Ei ole proovinud aga idee poolest peaks MUC'il eelis olema.
Rats. Senised versioonid on mõlemad käe ruttu tühjaks teinud. See on matchup kus tõsiselt särab Tidings ja Thirst for Knowledge. Triskelion on samuti oma ülesande kõrgusel. Kiire Urzatron oleks äärmiselt soovitud. Siin tundusid Rats'de Chitteringud ja Ravenousid jms kuidagi eriti nõrgad. Kui vastasel käsi tühi on nad lihtsalt overcosted dorkid. Yukora vms oleks äärmisel tõhus beatdown pärast sellist käelõhkumist mida pakk muidu teha suudab.

I don't think so.