Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 2/2 1 2
Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Ekvard] #187831
02.02.2020 17:34:49
02.02.2020 17:34:49
Liitus: Jul 2002
Veigo Väljas
Lorieni Boss
Veigo  Väljas
Lorieni Boss
Algne postitaja Ekvard
Ohwell, tühja Samsungi äratus ei helise. Aga vast on fine, saabki draftida. Lyonis või Torinos paremini. Õhtul saab raportit.

Oot, sa ei jõudnud õigeks ajaks kohale?

"Veigo ei võida. Veigo vastased kaotavad iseendale." - Markus Aidla EMV 2019
Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Veigo] #187832
02.02.2020 19:44:07
02.02.2020 19:44:07
Liitus: Apr 2010
Sheffield
Ekvard Väljas OP
vana tegija
Ekvard  Väljas OP
vana tegija
Sheffield
Algne postitaja Veigo
Algne postitaja Ekvard
Ohwell, tühja Samsungi äratus ei helise. Aga vast on fine, saabki draftida. Lyonis või Torinos paremini. Õhtul saab raportit.

Oot, sa ei jõudnud õigeks ajaks kohale?

Veidi keeruline on tõepoolest kell 9 algavale esimesele voorule jõuda kell 10 ärgates.

Aga täna kolm drafti ja mingi vend ostis mu tixid 120€ eest ära. Vist parem value kui teine päev smiley

Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Ekvard] #187834
02.02.2020 20:55:14
02.02.2020 20:55:14
Liitus: May 2014
Tallinn
kilpkonn Väljas
vana tegija
kilpkonn  Väljas
vana tegija
Liitus: May 2014
Tallinn
Mis pakid top8s olid?

Sa eksid

Nexus of Fate’s last ability applies if it would be put into a graveyard in any way, including while it’s resolving.

Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Ekvard] #187835
02.02.2020 22:26:21
02.02.2020 22:26:21
Veigo Väljas
Lorieni Boss
Veigo  Väljas
Lorieni Boss
Aga sa hilinemise eest said mingi kompi ka või.. lihtsalt kõigest ilma?

"Veigo ei võida. Veigo vastased kaotavad iseendale." - Markus Aidla EMV 2019
Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Veigo] #187836
02.02.2020 22:41:52
02.02.2020 22:41:52
Sheffield
Ekvard Väljas OP
vana tegija
Ekvard  Väljas OP
vana tegija
Sheffield
Algne postitaja Veigo
Aga sa hilinemise eest said mingi kompi ka või.. lihtsalt kõigest ilma?

Mis kompi ma saama peaks? Limitedi GPl antaks küll draftibuustrid mitte kohale tulnutele ka, kuid Constructedi puhul pole nagu midagi kompenseerida.

Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Ekvard] #187837
03.02.2020 00:00:23
03.02.2020 00:00:23
Liitus: Feb 2005
Tallinn
don Digimon Väljas
maailmarändur
don Digimon  Väljas
maailmarändur
Tallinn
Kuidas teistel läks?

"It's real. Burn it." [Equilibrium]
Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Ekvard] #187838
03.02.2020 11:53:20
03.02.2020 11:53:20
Liitus: Aug 2018
N
nilrac Sees
seikleja
nilrac  Sees
seikleja
N
3-3 drop, Taavi 4-4.

Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Ekvard] #187843
03.02.2020 16:34:17
03.02.2020 16:34:17
Tallinn
don Digimon Väljas
maailmarändur
don Digimon  Väljas
maailmarändur
Tallinn
Mis side-evente grindisid @Olaf ja kuis neil lätt?

"It's real. Burn it." [Equilibrium]
Re: GP Brüssel 30.01-02.02 2020 [Re: Ekvard] #187853
04.02.2020 17:14:06
04.02.2020 17:14:06
N
nilrac Sees
seikleja
nilrac  Sees
seikleja
N
Kolmapäev.
Lend hilines kõigepealt saabuva lennuki hilinemise tõttu, siis juba väravast läbi olles bussi oodates viimase hetke lennuki välja vahetamise tõttu ja lõppude lõpuks veel kuna cabin crew tunnid said täis ja saatemeeskond vahetati välja. Õnneks on olemas lennujaama puhvet kust kodumaiste tugrikute eest sai eelnevalt õlut soetatud ja kaasa võetud tahvelarvuti lubasid selle mööda minnes üle elada.
Neljapäev.
LCQ Pioneer. Mõtlesin, et testin enne suurt üritust pakki. Vahetasime deckliste ja selgus, et vastasel oli foilitud Sultai Delirium, gravehate main deckis. Kaotasin ja kui teisele mängule läksin sain kohtunikult teada, et tegemist on single elimination tournamentiga... Tasub eelnevalt lugeda millele end kirja panna.
Vahetasin Dredgeless'i Dredge'i pakiks ja registreerisin end Moderni side eventile. Võitsin esimesed kaks (Burn ja Humans) 2-0 ja seejärel komistasin foilitud Jundi otsa. Nii palju Nihil Spellbombe ja Scooze pole enne ühe matchi jooksul varem näinud.
Reede.
PTQ Pioneer. Mängisin RW Controli vastu võidukalt läbi Blood Moonide ja wrathide, seejärel Heliodi kombo võttis kolmandas mängus miljon elu ja tuli kaotus. Kolmandas matchis vastasel GWR Kiki-Jikiga Toolbox brew, võitsin käikudel.
Yawgmothi kombo neljanda match-upina nut draws esialgu, teine mäng oli minu pärusmaa ja kolmandas tuli võiduni grindida. Esimene mees GP'l kes oli rõõmus, et ma Dredge'i mängisin peale ühe "mirror" matchi hiljem.
Isutsin "bye" lootuses maha, kuna vastast ei paistnud kuskilt. Viimasel hetkel saabuv mees ütle Hola! segas paar korda pakki, viskas täringutega 12 silma ja ladus mulle kolmandaks käiguks Prowessi kollide ja Lightningboltidega elud nulli. Järgmises mängus oli lootust, kuna avasin mängitava käe ja Leyline'i. Kiln Fiend lauas trampliga löömas kolm Narcomoebat blokis saavad kõik Lava Darte flashbacki abiga, lisaks veel Surgical käest ja sellest piisas. Vähemat tekkis vaba moment toiduputkas koht sisse võtta burxi järjekorras.
Viimane pakk oli Esper Control millele kaotasin viimasel käigul tühja graveyardiga. Esimese matchi ja üldise tarkuse terana ütleks, et ka su kõige paremad kaardid one-landeriga ei tööta kui 5 käiku ühtegi ländi ei tõmba (seal hulgas veel kaks lisa tõmmet seiklusele siirduva Merchant of the Vale'iga).
Laupäev.
GP Maint Event Pioneer. Esimene vastane otsis nii kaua lauda, et tekkis hetkeks lootus "bye'ga" alustada. Vastu seisis Mono Black, mis iseenesest ei ole halb match up, kuid oskasin kaotada 0-2. "Õnneks" leidus seejärel aega Expo kohvikus kostitada ennast kohalike Belgia vahvlite ja kohviga. Vahvlit süües ja kohvi juues tekkis mõte, et mu pakk ju mulliganib ka päris hästi (tagant järele vaadates mulliganisin stabiilselt 5ni, isegi teatud juhtudel 4ni).
Selle teadmise ja kohvi najalt siirdusin saali teise mängu vastast otsima.
Mono Blue Devotion teist mängu võitis, kuid kui kolmandas mängus Notsu ja sõbrad löövad sind trample'iga ja Despair'ist saadtud menace'iga käe tühjaks siis ei ole devotioniga Thassa väga oluline lauas.
UR Ensouliga mängus olid kõik mängud tihe race, mille taaskord Decimator of the Provinces ära võitis viimases mängus õnneliku top deckina.
Sain järgmisena võimaluse ennast parandada. Vastase pakiks taaskord Mono Black. Esimeses mängus oli Uro MVP, kes hoolimata kahest removalist tuli kaks korda surnuaiast lauda ja andis kokku 12 elu mängu jooksul.
Järgmises vastane alustas musta Leylineiga ja pärast sellest vabanemist käis hiljem käest ühe millest piisas muude kollidega koos. Kolmandas mängus laua seis oli edasi-tagasi, kuni lõpuks paki pealt Kalitase leidis.
Millegi pärast ei otsustanud ta lademetes vaba managa mind kordagi sellega lüüa kolme käiku järjest. Despair, kõigiga molli ja kahe elu peale jäänud kodanikule eelmisel ja antud käigul hard cast Creeping Chill võttis mängu ja teenis mulle GP ainsa moka otsast pomina "play faster" kui vastane juba kaarte kokku korjamas oli ja mäletamist mööda oli käikudeni veel aega küll.
Lootuses teise päeva mängida alustasin UW Controli vastu, kus esimeses mängus leidis ta oma kõik võimalikud Seal-Away'd, Detention Sphere'id ja Cast Outi'd ning Supreme Verdict'id. Teises mängus oli võimalik neile sideboardist rohtu tuua ja läbi Rest in Peace'ide ja muude trikkide võita. Kolmandas kaotasin late game'is 2x Dream Trawler beat downile, millele eelnevalt tehti lauale Verdict ja järgmisel käigul RIP kirsiks tordile.
Olles vaadanud eelneval õhtul pubis Ekvardiga võimaliku metat ja pakki registreerides arvasin, et lõpuks on ka minu kord UB Inverteri või Mono R vastu mängida. Eksisin ja vastane alustas länd (Hallowed Fountain) gou stiilis ning sedasi pea iga käik, kui just ei leitud võimalust mõnda enablerit counterdada. Viimases mängus tegin lõpus kõikidest võimalikest valikutest halvima ja Espethi tokenid koostöös Monastery Mentori sõpradega tapsid mu viimaste käikudega ära. 3-3 drop.
Läksin vaatama, kuidas Ekvard Mono Redi vastu mängib. Laua seis kaks Tormod's Crypti lauas, tal 5 elu peale vastase rünnakut ning järgmisel korral lethal lauas. Tapab mõlemad Cryptid vastase end stepil, top deckib vajaliku landi ja combob Lotus Breachiga näiliselt lootusetust olukorrast võiduni.
Legacy side event ajatäiteks otsa.
Olles enne paki valmis teinud panin Manalessi decki kogemata ebatavalisse deckboxi. Kui sideboardi üle vaadanud poleks enne kaartide segamist siis tõenäoliselt lõppeks järgnev lugu kurvalt vigase Pioneeri pakiga Legacy evendil. Esimene vastane oli Death and Taxes ja tuleb tunnistada, et üleminek antud formaadile ja paki mehaanikale peas võttis kauem, kui tahaks tunnistada. Nimetagem seda siis Pioneeri väsimuseks.
Võitsin mõlemad, teise läbi kinni täpitud Relic of Progenitust ja Aether Vialit õhku lastes Force of Vigoriga. Järgmisena kohtasin "päris" Dredge'i pakki kus vastane oli pigem rõõmus, et sai alustada. Ma oskasin ka esimeses mängus Hoogaki reanimeerida ja sellega tema Hoogaki blokkida, kuid lõpuks tema Bridge from Below tokenid olid rohkem kui minu laua seis. Teises mängus sain hea käe ja kombosin vastase Thassa's Oracel'iga ära. Osalt ka sellepärast, et vastane nimetas Cabal Therapy'ga minu pihta kõige suvalisemaid asju, olles mu kätt näinud eelnevalt sama tehes. Kolmanda kaotasin tema kiirema käe vastu.
Viimases lauas ootas Alureni Combo kes tahtis viiki teha, mis mulle hästi sobis kuna Ekvard ja Taavi olid selleks ajaks oma mängud lõpetanud. Järgnes pikk jalutuskäik GP saali otsast tixide järgi theorycrafti saatel kumb ikka oleks teise varem ära combonud ja miks.
Pühapäev.
Uni tundus magus ja eilsed Belgia õlled piisavalt kanged, et eilse öö mõte järgmist Moderni PTQ grindida hommikul maha matta. Suutsin veel enne uinumist paki kokku panna ja decklisti ära kirjutada.
Registreerisin Moderni side eventile 1-1-1 lõppseisuga. Kaotus Merfolkidele, Võit Dredge’i ja Burniga kokkulepitud viik, et ka Pauperi side eventi mängima jõuda.
Pauperil GWr Silverid kohtasid esimeses lauas G Elvese. 1. talle, 2. võitsin ja kolmandas mängus võitis tema sideboarditud Viridan Longbow ja tokenite armee koostöös Priest of Titaniaga.
Seejärel GU Elves vastas, mäng kulges enamvähem samades liinides, 2. mängu võitsin ja viimases tappis vibu.
Kolmandas lauas vastasel BW Pestilence infinite life comboga, kus lootus võita oli läbi poisonous counterite mis kolmest ühel korral õnnestus. Kõige kehvem tulemus kogu GP peale.
Tixidest jagus isegi boxi võtmiseks, kuid kuna Ekvard ladus mul laenatud kaartidest ja deckboxidest seljakoti täis siis otsustasin "vajalikke" foile ja MH1 boostreid võtta.
Kokkuvõtteks arvan, et oli okei venue, keskpärane tulemus ja Brüssel ei ole sootuks nii kole ja hirmus nagu eelnevalt hurjutati. Soovitan teinekord minna, kuna transport sinna ja seal olles on pigem hõlpus.

Lehekülg 2/2 1 2