Maagia.net
Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
GP Utrecht 2019. 44-s koht. #186995
29.10.2019 01:48:43
29.10.2019 01:48:43
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Väljas OP
peaaegu maailmameister
jott  Väljas OP
peaaegu maailmameister
Liitus: Oct 2002
Keila?
Ma otsustasin täita tühimikku selles foorumiosas ja miskit kirjutada. Tahaks, et oleks kirjutada paremast tulemusest aga vahepeal kõlbab see ka. Ma jäin tegelikult tulemusega rahule.

See oli mu kolmas GP utrecht. Esimene kord mängisime Patsi ja VPL-iga tiim siildi ca 2012, kus meie kõrghetk oli teise eesti tiimi vastu võitmine(vist?) ja dropp pärast umbes 6ndat raundi.
Teine kord oli Modern Masters 2015 siild. Seal sain oma elu teise GP 9-0 puuli(kiliki siia ja keri veidi alla) Ehkki 9-0na see kohe mitte ükski hetk ei tundunud. Kahjuks see esikaheksa kohta ei toonud. Ja nüüd jälle Utrecht.

Läksin sinna selleks, et hoolimata nigelatest rahalistest vahenditest hetkel, mõtlesin, et tahaks ühel GP-l osaleda veel ja Utrecht koos limitediga tundus parem, kui muud variandid. Kuni peaaegu viimase hetkeni mõtlesin, et lähen üksi ja suht igav on aga õnneks Avastas Devid, et tahab ka tulla.

Jõudsin probleemitult kohale utrechti reede hommikul umbes 11 paiku. Piisavalt hilja, et mitte PTQ-le jõuda, kuid piisavalt vara, et suht päev läbi magicut mängida. Ja magic on fun. Programm hõlmas double up, ehk topeltauhindade ja veidi kõrgema osalustasuga sealed decki. Sain sellise paki:

https://imgur.com/a/Og3DEVi

Vabandan pildi eest. Kaardid olid kuskile ära sorteeritud ja ainuke asi oli see pilt, mille oma sita telefoniga tegin. Sellega oli 2-1 tulemus, mis tähendas 400 auhinnapiletit, ehk inimekeeli umbes 24 buustrit. Selles pakis väga küsimusekohti polnud. Kogu puul ütles, et mängi neid värve ja 23 parimat oli lihtne valida.

Teine raund matšis, mille pähe sain lõpuks oli olukord: Vastane mängis Midnight Clocki. Andis käigu üle. Ma ütlesin "draw", tema, et okei on. Mängisin miskit, võttis ise käigu, mängis 2 spelli, siis ütles, et tahaks kauntri panna. Ma ütlesin, et ma ei luba loomulikult. Kutsuti kohtunik. Kohtunik küsib, kus maal me oleme? Selgitan, et ta mängis paar spelli oma mainis ja nüüd tahab lampi kauntreid panna. Kohtunik ütleb, et võib, kuna see casual. Noh, ma kaeban edasi loomulikult. Tuleb teine kohtunik, küsib, mis juhtus, ma selgitan uuesti. Teine peab siis esimesega aru ja ütleb, et see on casual. Ma küsin, et kas reeglitest on suva siis? Tema ütleb, et see on kohtuniku judgment call, kas mäng on liiga kaugele läinud ja kui ei ole ja teoreetiliselt saaks veel stäkki panna abilityd, siis kohtunik võib seda lubada. Minu palve leida adekvaatne kohtunik, kes tahab reegleid järgida, jäi tühjadele kõrvadele, kuna tema oligi kõige kõrgem seal. Tänks. See on üks probleem tänapäeva kohtunike maailmas minuarust, mis vajab tõsiselt kättevõtmist. Ja pikemat arutelu. Niipalju hetkel, et kui mina olen Lorienis, siis see läbi ei lähe.

Vastasel võitis Oko lõpuks mõlemad mängud, nagu see kaart ikka teeb, sest see on täiesti katkine kaart.

Peale seda tegime 2hg, kus suutsime kolmest matšist võita vaid ühe ja sedagi seetõttu, et vastane laskis alustada. ÄRGE LASKAGE VASTASEL MAGICUS ALUSTADA, ERITI 2HG-S. Meie puul oli ülisitt. Meil oli 1 Gadwick, mida võib hädavaevu pommiks nimetada ja vastastel oli alati neid pomme üle nelja. Noh, juhtub.
Oligi aeg juba õhtus peaaegu. Tegin veel ühe Turbodrafti, mis on siis 9 buustri peale 1 raundine draft.
Alustasin Emry, Lurker of the Loch-iga ja draftisin ägeda monosinise paki. Vastasel polnud lootustki.

Peale seda juhatas Devid meid mäkki ja kosutava suure maitsva einega sain kõhu täis ja siis juba tuttu. Magamisasutuseks valisin mõnusa 16 nariga toa, kus 1 tüüp juba norskas. Aga Kui mina ilmselt hiljem peale hakkasin, paistis ta ilmselt täieliku amatöörina.

Laupäev.

Mul oli millegipärast kaks byed. Ma ei tea, mingi pro level vms. Ma tõesti ei tea. Igastahes pärast kokaballooni ostmist jõudsin turnapaika.

Vaatasin, et Devid sai hea punamusta rüütlikpaki, kahjuks vähene mängukogemus ei võimaldanud seda teiseks päevaks realiseerida. Ei kusagilt oli kohal Ka Rivo Allik, Tartust, kes oli sealkandis puhkusel. Prioriteedid õnneks paigas ja osales ka GP-l. Kahjuks jäi tema muidu suht korralikust sinimustast puudu head reerid, mis ta vastastel olemas olid.

Üle ma ei tea, mitme turniiri sain vahelduseks kõik oma kriteeriumid täidetud. Minu jaoks ideaalne puul hõlmab endas foilreeri näol ekstrareeri ja seal setisme reeri sees on ka mytik. Mul tuligi see ära. Mytikuid oli isegi kaks. Pmst maksis reisi eest.

Paki ehitamine oli mõnes mõttes keeruline, mõnes mõttes mitte.
Pakk on siin:
https://imgur.com/a/bbY3IpN

Sinine ja valge olid audis ja igasuguse splashi mõtte matsin kiiresti maha. Esiteks läheb vaja väga palju, et mind splashima sundida. Ma püüan seda mitte teha. Mängin kasvõi täielikku kräppi. Teiseks, ehkki Outlaw's Merriment on sellise võimsusega, et seda ehk isegi võiks, on ta manamaksumus valepidi. Kui ta oleks 2 punast ja 1 Valge, oleks ta ilmselt pakki läinud. The Royal Scions ei ole splashitav kaart.
Enamik mõttetööst tuli sellest, kas mängida Irencrag Pyromancerit. Lõpuks ma seda tegin. Mul on pakis tegelikult 5 tõmmet. Ühte ma neist tähele ei pannud muidugi enne seda, kui ma sain Oakhame Adversaryga kaarti tõmmates üks kord 3 dämmi teha. Lõpuks otsustasingi, et Thrill Of possibility vast teeb küll pakki aeglasemaks, mida üritasin iga hinna eest vältida aga samas annab vast ka mingi lõpumängu, kus tõmba 2 on kulla hinnaga. Mulle üldiselt Tormenting Voiced ei meeldi.
Samuti ei meeldi mulle lõputud 1/x loomad, kus x on 2 või väiksem, siin pakis neid lõpuks 2 oli. Väga halb. Commonite kvaliteet oli ikka nii sitt. Umbes sama sitt, kui reeri kvaliteet oli hea. 0 Fierce Witchstalkerit, 0 Outmusclet, 0 Searing Barrage, 0 Merchant of the Vale. Kõik need mu top 3 commonite hulgas neist värvidest.
Castle Garenbrig oli 1 kord halb ja mitte kunagi hea. Seega mõttetu kaart.

Mängud. Ma ei lähe üle kõike matše samm-sammult, kuna nii fenomenaalne mälu mul pole. Mu tulemus peale byesid oli 5-2, mis kokku tähendas 7-2 tulemust.
Esimene kaotus tuli igavesti kolme ja siis nelja maa peal istumist, käes samal ajal ca 5-6 kaarti. Vastane mängis samal ajal Fierce Witcstakereid ja ka Stonecoil Serpenti.
Teine mäng läks Feasting Troll Kingi nahka. See on rohepunase vastu kaugelt parim kaart. Kuni selle hetkeni olin ees. Peale seda, kui ma proovisin teda topelt blokkides teist korda tappa, mängis ta triki ja nii see matš läks. Teine kaotus oli ka UG-le. Faking Oko. Lisaks ka Brazen Borrower, mis oli kulla hinnaga ja mõlema kaotusmängu Fae of Wishes, mis leidis tema ees olles Didn't Say Please. Ma proovisin kas Garenbrig Carverit või Tuinvale Treefolki mängida kolme geimi jooksul 4 või viis korda. Iga kord sai mu target pihta kas Brazen Borroweriga või Run Away Togetheriga. Hea väärtus.

Mõned head juhtumised mu mängudest.

Umbes 5-s raund oli olukord, kus ma olen 2 mountaini ja foresti peal. Lisaks lauas Irencrag Pyromancer ja Bonecrusher Giant. Tema laud on hunnik maid, Lovestruck Beast ja selle token. Giant ja Beast vahetavad omavahel damaget. Mina täpin Foresti ja Mountaini, mängin Thrill of Possibility. Mängin sealt tõmmatud foresti. Tema mängib Reave Souli mu Pyromancerisse ja ründab Noble ja tokeniga. Mul joppas, et mu tõmme Thrilli pealt oli lisaks Forestile olnud ka Wildborn Preserver, mis sööb tema tokeni ära.

Mu 7-s raund läks lisakäikudesse. Seda pole mul üle kahe aasta juhtunud. Joppas, et viiki ei tulnud. Ma mängisin superkiiresti ja vastane õnneks ka. Mis tipnes sellega, et ma tõmbasin suht tühja lauda olukorras, kus tema 3 peal ja mina 8 peal Flaxen Intruderi. Kolm karu tõid võidu koju.

Ma alustasin mingit mängu jube halva käega, kus oli Oakhame Adversary. Kohe kui olin jätnud, mõtlesin, et miks ma seda tegin. seal olid ainult kõrged manacostid ja 2 maad. Õnneks pani vastane lauda teise käigu Edgewall Innkeeperi ja Adversary pealt tõmbasin end sitast seisust välja.

1 huvitav olukord ka reeglite poole pealt. Vastane ründas Oathsworn Knightiga, mina blokkisin Irencrag Pyromanceriga ja mängisin Stompi sinna Knighti. Mängisin ära, siis hakkasin mõtlema. Palusin, et vastane mängu kinni peaks ja ütlesin, et ma tegin ehk vea. Stompil on kirjas damage can't be prevented. Seda panin ma tähele alles Bonecrusher Giantit eksiili pannes. Kohtunik ütles, et Knight kaotab siiski kaunteri, sest see, kas see kas see juhtub, või mitte, ei olene sellest, kas damaget päriselt prevenditi või mitte. Ja õigus ka.

Igastahes kiire söök ja tuttu.

Pühapäev.

GP-del jõudke alati õigeks ajaks kohale. draft algab õigel ajal. Õigupoolest algas pühapäevane draft kell 9:07 ja ma pole seda mitte kunagi näinud nii hilja algavat.
Mul polnud jubedat eelistust. Tahtsin lihtsalt alustada hea haruldusega. Sain selle Murderous Rideri näol. Edasi viis kahe Fierce Witchstalkeri näöl draft mind roheliseks, kuni hakkas buustri lõpus tulema valget, millest paar kaarti ka võtsin. Teeine buuster algas halvasti. Halvad uncommonid ja reeriks Torbran. Ainukesed kaardid minu värvis olid umbes Tempting Witch, mile võtsin ja Return to Nature ja Lash of Thorns. Kogu teine buuster oli katastroof. Keset buustrit tulid 5. ja 7. pikk Fae of Wishes, kusjuures selleks hetkeks polnud mul ühtegi sinist kaarti, Lisaks veel 1 Torbran vist mingi neljanda pikina. Enne viimast buustrit oli mul mono 4 -dropid, ja Murderous Rider ainuke eemaldus. Ehkki ma viimane buuster reere ei saanud, sain õnneks kõik augud ära täita, kuna võtsin ridamisi 2-droppe ja Reave Souli Bake into a Pie. Pakk tuli hea 3/10.
Selline:
https://imgur.com/a/OQYc9ba

Return to Nature läks iga mäng sisse ja oleks võinud mainis olla Festive Funerali asemel.

Tulemus oli sellega 1-2.

Kaotus GW Adventurele väga kiirelt. Vastase kehvad kaardid aga õiges järjekorras oli piisav, et mu swambituid käsi karistada.

Seejärel suutsin võita ühe parima matši kunagi. Vastane UB mõlema Fae of Wishesiga, mida minagi nägin drafti ajal. Huvitav otsus oli jätta kaks Drown in the Loch sideboardi tema poolt, et neid Faedega otsida aga nii mu vastane tegi. Igastahes oli tal ka 2 Revenge of Ravens ja 3 Hypnotic Sprite. Kuna mu pakk on ainult 4-dropid, kaotas ta pärast oma esimese mängu võitu sealt hunnikus tempot, et ta üritas koguaeg 3 mana lahti hoida. Mina aga teadsin nendest ja ei mänginud ühtki spelli sinna sisse. ja kui ta need lõpuks niisama lauda pani, said need Fell the Peasantit.

Kolmas raund oli vastasel väga agro RG mitme Rosethorn Halberdi ja mitme Wildwood Trackeriga. Esimene mäng agrotaski ära nendega. Teises mängus ma vaatasin et kõik hästi. Umbes 6-s käik me mõlemad umbes 17 peal. Siis mängis ta The Great Henge...Ja tõmbas peaaegu eksklusiivselt maad edaspidi. Kolmandas mängus leidsin oli alguskäsi 2 forestit, Swamp ja peale seda kui ma mängisin kolmas käik Tempting Witchi, pidin neljas käik mängima Foreboding Fruiti, et maad leida ja ei leidnud.
Nõme oli The Great Henge võita, et ikka matš kaotada aga nii juhtus.

Teine draft:

Alustasin Clackbridge Trolliga, teine pikk Stormfist Crusader ja siis 3-s ja viies pikk Steelclaw Lance ja mul oli väga hea siht silme ees. Teine buuster avasin Lochmere Serpenti ja võtsin selle üle millegi sita oma värvides. Kolmandas avasin Blacklance Paragoni, mis on super hea reer. Edasi saadeti ka Witch's Vengeance. Pakiga jäin väga rahule.arvasin, et 2-1 vähemalt, oli 3-0. Ainuke kaheldav otsus oli Fling, Mille lisasin, sest tundus, et oli väga vähe eemaldust ja mul oli palju kõrget jõudu loomadel.

Selline pakk:
https://imgur.com/a/VUbukLY

Mängisin RG agro vastu kohe. Sama vastane, kui eelmine draft UB tüüp. Jälle kaotasin esimese mängu. Sedakorda Grumgullyle ja miljonile loomale, kes järgnesid. Edasi aga tuli välja mu paki headus. Esiteks oli seal 2 Merchant of the Vale, mis tähendas, et flood mind ei kummita. Teiseks oli mu pakis 2 Barrow Witchesit, kes tõid super hea kaardiedu. Ma tegin ka lolli asja. Olles eelmine päev mänginud kogu päeva Thrill of Possibilityt, mängisin see raund Haggle... Ja tõmbasin 2 kaarti selle pealt. Teenitud hoiatus. Enam nii ei teinud.

Teine raund oli GW adventure vastas. Esimene mäng tõi Troll+Fling Kombo võidu. Teine mäng andsin talle Trolli mängides 3 Goati, mis tähendas, et tal oli Piisavalt loomi, et Syr Alin, the Lion's Claw ja Outflank koostöös saaks mu 10/10 trolli maha võtta. Sama mäng võtsin ka Witch' Vengeancega maha vastase 5 Humanit ja 0 enda oma ainult selleks, et surra Carenbrig Paladin + Pumps kombole. Otsustavas mängus aga pingisin vastase Brimstone Trebuchetiga 15-lt 9-le lauastallis ja siis võtsin 9-lt nulli vastase Embereth Paladin+ Steelclaw Lance+Rimrock Knight+Fling Komboga.

Enne viimast raundi oli seis selline, et umbes 1 minut üle aja mõtlesin et käin käbe vetsus ära. Kui tagasi tulin, oli aeg 6 minti ülke raundi, kõik maha istunud juba ja raund hakkamas. Küsisin vastaselt, et kas me saame ID teha, et ma ei vaadanud standinguid. Ta ütles et ta oli 86-s ja et see on pritti klouss ja et ta pigem mängiks sellises olukorras.
Ma mängisin esimene mäng Trolli, millele ta toitis mängu lõpuks kõik kitsed ja veel paar looma ära. Nii ma ei kaota. Teine mäng näitas ta, et tal on hea WR Aggro. Kolmas mäng oli mul käik 4 3-1-le Witch's Vengeance ja seejärel troll ja nii see 3-0 tuli.

Kokku 11-4 ja 300 dollarit, ehk 261, eurot taskuraha.

Tegin veel ühe sidevent drafti ja mu WR knightipakk kaotas ülinapilt poolfinaalis vastase samasugusele pakile, kuna tema ei tõmmanud et 10 maa peale.

Peale seda tuli meelde, et Eesti mängis jalkat. Mul oli veel pilet ka ostetud. Õnneks piletist sain lahti aga mängu tahtsin ikka näha. Läksime siis Devidiga leidma kohta, kus seda teha. Õnneks guugel aitab ja Sportsbari otsing andis õige koha. Enne käisime KFC-s ka. Kui me teleka taha jõudsime oli saksal punane kaart. Selleks, et eestil lootust oleks olnud, oleks mingi kahte veel vaja olnud. Igastahes jõime palju õlut seal ja järgmises kahes kohas, kuni läksin hostelisse seda välja magama. Järgmine päev läks mu ebaosava lennuvõtmis oskuse tõttu raisku. Nimelt olid sama hinnaga lennud nii kell 10 kui kell 18. Mina võtsin muidugi kogemata hilisema.

Selline on siis tüüpiline gp, mis põlema ei lähe. Võibolla keegi sai siit kaheldava väärtusega lugemist, kui see nii on, siis mul hea meel.

Viimati muutis jott; 29.10.2019 14:24:14.

...ja siis läks gp põlema.
Re: GP Utrecht 2019. 44-s koht. [Re: jott] #186997
29.10.2019 06:47:13
29.10.2019 06:47:13
Liitus: Oct 2004
Kuressaare
raido Sees
vana tegija
raido  Sees
vana tegija
Liitus: Oct 2004
Kuressaare
Vägev, omade turniiriraporteid alati hea lugeda. smiley

They´re ugly, and they´re in my way. Tahngarth
Re: GP Utrecht 2019. 44-s koht. [Re: jott] #187051
03.11.2019 23:51:37
03.11.2019 23:51:37
Liitus: Jul 2009
Saku
Z
Zoova Väljas
tegija
Zoova  Väljas
tegija
Z
Liitus: Jul 2009
Saku
Täitsa tore lugemine oli tõepoolest.

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
0 liitunud kasutajat (), 53 külalist, ja 0 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Silver90
Aktiivsed oksjonid