Ma olin päris kindel, et ma sellel korral jätan prele tulemata, kuid eile õhtul koitis, et saan mitu planeeritud asja ära mahutada päeva sisse ja isegi osaleda. Selleks tuli lihtsalt prele hilineda 15 minutit. Natuke vähem pakiehituse aega, aga tavaliselt olen jõudnud päris kiiresti valmis. Mõtlesin, et vaatan natuke kaarte ka, aga lõpuks õhtul ei viitsinud ja hommikul jõudsin kiiruga 15 minutit pilguga üle lasta spoileri.

Jõudsin kohale ja rebisin pakid lahti ja jõudsin kiiresti arusaamisele, et kahevärvilist pakki ma ei tee ja need kaks värvi, mis välja jäävad on punane ja roheline.

Pakk:

Teferi, Time Raveler
Sorin, Vengeful Bloodlord
Vraska, Swarm's Eminence
Angrath, Captain of Chaos

Prison Realm
Spark Harvest
Wanderer's Strike
Oath of Kaya

Aid the Fallen
Mana Geode

Parhelion II

Flux Channeler
Gleaming Overseer
Sunblade Angel
Aven Eternal
Duskmantle Operative
Lazotep Reaver
Law-Rune Enforcer
Herald of the Dreadhorde
Martyr for the Cause
Spellkeeper Weird
Rising Populace
Spark Reaper

Interplanar Beacon
Gateway Plaza
+ 15 basic lands

Vist oli umbes nii. Pakk oli tugev ja formaat piisavalt aeglane, et mitmed mulliganid ja väikesed screwd ei seganud. Neli esimest vooru võitsin, kuigi ei saa öelda, et väga lihtsalt. Siis kaks tahtlikku viiki ja draft. Mõtted: Parhelion võidab, Teferi on hea, Sorin tegi vähem kui peaks, Aid the Fallen on pea alati 2 head kaarti ning Spellkeeper Weirdiga hea ja koos Soriniga veelgi parem; uncommon planeswalkerid on hästi tehtud.

Avasin esimesest boostrist Tolsimir, Friend to Wolvesi ja teisest Nissa, Who Shakes the Worldi. Tuli lõpuks rohe-must pakk, millest Tolsimir spläshitud. OLid huvitavad mängud, kuigi vastaste jaoks ilmselt veidi vähem. Williami vastu finaalis neljanda käigu Nissa ei olnud aus ilmselgelt, aga nii läks.

Teise flighti võitjaga mängisime karika peale ja õnnestus hästi kaarte laual vahetada ning nüüd on kaks plastjublakat järjest riiulile tulnud. Peaks olema 19 järjestikust vooru predel ja sellega seotud draftidel ilma kaotamata. Päris uskumatu number. Pole kunagi siildis/draftis nii hästi järjest läinud.

For each spell, there's a COUNTERspell.