Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 1/3 1 2 3
Kuidas pre läks? #182049
30.09.2018 09:28:21
30.09.2018 09:28:21
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Väljas OP
peaaegu maailmameister
jott  Väljas OP
peaaegu maailmameister
Keila?
Mis paki valisid, mis pakki mängisid? Mõtted kaartide, sünergia ja kõige muu kohta? Ma ise kirjutan ka hiljem.

...ja siis läks gp põlema.
Re: Kuidas pre läks? [Re: jott] #182053
30.09.2018 11:19:24
30.09.2018 11:19:24
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Kaupo Väljas
kohtunik l2
Kaupo  Väljas
kohtunik l2
Tallinn
Valisin Selesnya. Sain pooli peale järgmised remoovalid:
Integrity // Intervention
Direct Current
Undercity Uprising
Goblin Cratermaker
Prey Upon

Päris kummaline, et kuue boostri peale oli vähem kui 1 removal per booster. Üks närune neljamanane caunterspell oli ka.

Pre kaardiks oli Venerated Loxodon. Avasin kaks Shocklandi (Temple Garden, Watery Grave). Jei! Tajic, Legion's Edge oli ainus hea rare. Ülejäänud rared oli sinine kelts.

Tundus nagu 0-2 drop pool.

Nii ma siis ehitasin Borose ja spläshisin Ledev Championit, Sumala Woodshaperit, Prey Uponi ja Generous Strayd, et natuke kaardiedugi genereerida. Kaks Selesnya Guildgate, Temple Garden ja Gateway Plaza lubasid seda vabalt. Üritasin mentorit ja convoke ühendada ja rõhuda lennukitele. 2 Healer's Hawki oli ja tihti lõpetasid nad 3/3stena.

Tundus nagu 0-2 drop pool.
Esimene voor oli Stingi vastu. Esimene oli alguses suht võrdne, aga siis ta mängis Aurelia, Exemplar of Justice'i. Teine mäng mulle. Kolmas Aureliale.
0-1

Teine voor oli Juhan Rebase vastu. Tal ei olnud lennukite vastu palju teha ja ei tõmmanud enda parimaid kaarte ka.
1-1

Kolmas voor oli Mihkel Haava vastu. Tal oli dimir ja golgari segu. Väga maapealne pakk ja removal ei olnud ka kõige parem. Ta ei saanud edu genereerida ja lõuks lendamised ja lifelink tegi vahe.
2-1

Neljas voor oli Jaanus Mae vastu. Ta oli ka Selesnya ja hästi palju lifegaini. Esimene mäng oli väga pikk ja kaldus ühelt poolelt teisele ja siis jälle esimesele jne. Lõpuks ta esimese võitis. Ma mängisin kolmandas kiirustades ja hästi valesti, aga rohkem kindla peale ja suutsin 30 sekundit enne aja kukkumist võita.
2-1-1

Viies voor oli Toomas Kukemilgi vastu. Tal oli Boros. Esimese võitsin. Teises oli "race" ja mõtlesin, et olen ees ja isegi 2 meest oli blokkimas tema kahte meest ja üks removal poleks teda aidanud, aga tal oli see mees, kes täpib kaks. Kolmandas alustasin ja tegin mulligani nelja peale. Palju lootust ei olnud ja siis käis ta Legion Warbossi ka.
2-1-2

Viimati muutis Kaupo; 30.09.2018 12:06:08.

For each spell, there's a COUNTERspell.
Re: Kuidas pre läks? [Re: Kaupo] #182059
30.09.2018 20:43:27
30.09.2018 20:43:27
Keila?
jott Väljas OP
peaaegu maailmameister
jott  Väljas OP
peaaegu maailmameister
Keila?
Õisel prel valisin Borose. Tundus, et Selesnyat vähe, mis peaks Borose vastu parim olema.

Pakk:

Healer's Hawk
Hunted Witness
Haazda Marshal
Vernadi Shieldmate
Goblin Cratermaker
Legion Guildmage
Boros Challenger
Goblin Locksmith
Sworn Companions
Wojek Bodyguard
Tajic, Legion's Edge
Blade Instructor
2 Parhelion Patrol
Rubblebelt Boar
Truefire Captain
2 Barging Sergeant

Gird for Battle
Righteous Blow
Sure Strike
Justice Strike
Citywide Bust
Direct Current

8 Mountain
8 Plains

Sideboard

Torch Courier
Ledev Guardian
Goblin Locksmith
Loxodon Restorer
Guildmage's Forum
Gravitic Punch
3 Boros Guildgate
Boros Locket
Electrostatic Field
Garrison Sergeant
Maniacal Rage
Fire Urchin
Candlelight Vigil

Okei, ma läksin 4-0 ja ID aga ma tundsin, et Boros pole hea. Väga keeruline on Mentoriga kauntrit peale saada, selleks, et seda teha, peab mängima halbu loomi. Tihti olin sunnitud midagi kontrolli sarnast mängima, kuna jäin alguses taha, sest loomad on sitad. Kuidagi imesin need võidud välja aga raske oli. Veidi aitas, et vist vigu ei teinud. Igastahes paki headus või pommide avamine seekord küll ei aidanud.

Draft, mis toimus, et ikka parimad välja selgitada:

2 Burglar Rat
Chamber Sentry
District Guide
Erstwhile Trooper
Centaur Peacemaker
2 Generous Stray
Pitiless Gorgon
Sumala Woodshaper
Wild Ceratok
Kraul Forager
Izoni, Thousand-Eyed
Vigorspore Wurm
Affectionate Indrik
Hatchery Spider
Worldsoul Colossus

Necrotic Wound
Flower // Flourish
Luminous Bonds
Deadly Visit
Vivid Revival
Camraderie

Selesnya Guildgate
2 Golgari Guildgate
5 Swamp
5 Forest
4 Plains

sb:

Never Happened
Response // Resurgence
Skyline Scout
Spinal Centipede
Portcullis Vine
Selesnya Locket
Golgari Locket
2 Crushing Canopy
Ironshell Beetle
Ledev Guardian
Loxodon Restorer

3-värvilised pakid on kolmevärvilised, isegi, kui neis on mingi 6 reeri. Sain palju abi vastastelt. Aare jättis mu vastu 2 viie-kaardist kätt näiteks. Sten peaaegu samamoodi. Finaali otsustavas mängus oli Henri 3 maa peal mingi 4 käiku.

Päevasel valisin Dimiri. Kui ma oleks teadnud, et seda Deemonit vist polegi võimalik saada, poleks teinud seda. Pakk oli vähese eemaldusega. Neli korda tõmbasin koosluse stiilis 14 maad ja 10 spelli vms ja sain need matšid pähe. Toppi seetõttu ei saanud. Samas, mängudes, kus võitsin, jäid nii mõnedki triggerid meelest. Seda pakki ei viitsi postitada.

Üldiselt oli rämedalt igav pakiehitus. Mul võttis mõlemal korral umbes 2 minutit aega, et pakk kokku saada, kui sedagi. on umbes 26 mängitavat neis värvides ja cutid 3, mõtled 2 korda järgi ja ongi tehtud. Ma päriselt loodan, et seda enam ei tule, ehkki ilmselt tuleb, kuna need järgmise seti asjad on vist plaanitud juba. Lisaks teeb kõige halvaks see, et enamikele poodidele pole eraldatud piisavalt toodet, et kõik saaks oma soovi järgi värvid. Kui kellelegi see meeldib, siis palun kirjutage, mis teid paelub sellega seoses?

Viimati muutis Oompa; 01.10.2018 13:55:10. Põhjus: Kaardilingid

Re: Kuidas pre läks? [Re: jott] #182062
01.10.2018 04:11:37
01.10.2018 04:11:37
Liitus: Aug 2016
Tapa, Tartu ja Tallinn
kaur järs Väljas
tegija
kaur järs  Väljas
tegija
Tapa, Tartu ja Tallinn
Mul enda pakid kahjuks enam koos ei ole, aga üldmuljed. Minule väga meeldis seda süsteemi pre (mängisin seda tüüpi pred esimest korda). Kuna ma pole suurem asi pakiehitaja siis tegid valitud värvid elu palju kergemaks minu jaoks, pakiehitamine oli kõigil kolmel prel väga lihtne, see mis värvi paki võtsin seda ka mängisin. Tallinna öö prel sai siis pikitud golgari, umbes mingi 10 koht 3 võitu 2 kaotust (avasin selle kalli kaardi pre foili, kõik muu oli kelts).

Päevane pre Lorienis: võtsin borast: tegin paki lahti ja ingli pre foil vaatas vastu, mõtlesin et päris lahe, boostreid crakkides tuli kõrvale veel see 3,2 hastega rare ja risk factor ja siis oli selline tunne et selle pakiga kõlbab rallit sõita küll ja nii tuligi swissi võit. Drafti esimene pik oli vraska plainswalker, teise boostri esimene pik doom wispher ja siis oli teada, et ma ei lähe draftilt koju ka tühjade kätega. Ehk siis kokku tuli korralik golgari. Väga raske veerandfinaal mingi sini musta vastu 2-1 võit, siis väga raske poolfinaal Arseni vastu (ta on 11 aastat vana :D) jälle 2-1 võit ta mängis mingit 3 värvi ja tõmbas maid alati nii nagu vaja.
Siis oli kell juba 19:30 ma öösel olin 1,5 tundi maganud ja ikka väga väsinud, surusin Malta poisiga kätt ja tegime viigi. Au peale tegime ühe mängu 1 game, olin 3 käiku kahe rohelisa maa peal ja siis tõmbasin veel 2 rohelist maad ja selleks ajaks oli korralik boras minust üle jooksnud. Ahjaa tegin mulligan 5le ka.

Tartu pre: Võtsin jälle borase, avasin paki ja voilaa, see hea 3 manane goblin, kes combatis poegi teeb. Boostreid avades tuli kõrvale jälle see 3/2 mees ja loomulikult ka ingel :D, uskumatu. Ja mõtlesin, et jah väga lahe saan TArtus ka top 8 mängida, kuigi mul eriti aega ei olnud, kuna tuli sünnipäevale minna. 4 võitu ja 1 kaotus (kaotus oli kindel, kindrali poja vastu ikka ei saanud :D). Draftis esimene drap see sini punane 6 manane draakon keda counterdada ei saa ja siis tuligi izzeti ring, aga juba veerandfinaalis sain endale vastaseks Rivo Alliku ja olin statisti rollis. Teine mäng oli isegi võidetav, aga palju vigu ja siis kui õige mana kokku sain, et draakonit mängida võttis vastane ta mult käest ära selle sini musta kaardiga mis survilib ja paneb discardima.

Sorry shieldi kunnid, aga mulle väga meeldib seda tüüpi pre.

Viimati muutis kaur järs; 01.10.2018 04:16:10.

Ükskord on lahti tulnud äkki on veel!
Re: Kuidas pre läks? [Re: jott] #182067
01.10.2018 09:03:52
01.10.2018 09:03:52
Liitus: Mar 2002
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Liitus: Mar 2002
Tallinn // Tartu
Mängisin Tartu neljaraundist turniiri, kus oli vist 35 osalejat. Jube kahju oli just sellest, et tavapärase korra järgi oleks sellise osalejate arvuga saanud mängida kuus raundi ja pärast vahest ka draftida...

Pakk oli Dimir ja jäin väga rahule. Tulemuseks jäi kolm võitu ja üks viik.

2 Dimir Informant
Disdainful Stroke
Muse Drake
Sinister Sabotage
Thoughtbound Phantasm
Unexplained Disappearance
Watcher in the Mist
Burglar Rat
Dead Weight
Deadly Visit
Douser of Lights
Severed Strands
Veiled Shade
Whispering Snitch
Darkblade Agent
Dimir Spybug
Disinformation Campaign
Notion Rain
Thief of Sanity
Pitiless Gorgon
Whisper Agent
Discovery // Dispersal
2 Dimir Guildgate
Watery Grave
7 Island
7 Swamp

Sideboardisin sisse erinevates mängudes neid asju:

Disdainful Stroke
Bartizan Bats
Mephitic Vapors

Ei mänginud, sest arvasin, et ei sobi pakki või on lihtsalt halb (aga vahest eksisin):

Radical Idea
Barrier of Bones
Plaguecrafter
Veiled Shade
Chamber Sentry
2 Dimir Locket

Konkreetselt kaartidest: Thief of Sanity on pomm. Dimir Spybug on väga hea. Disinformation Campaign on üllatavalt hea.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Re: Kuidas pre läks? [Re: Mirror] #182069
01.10.2018 09:14:12
01.10.2018 09:14:12
Liitus: Dec 2005
Tallinn
sherlock Väljas
meister
sherlock  Väljas
meister
Liitus: Dec 2005
Tallinn
Gate'e ei mängiks selles kahevärvilises. Plaguecrafter oleks kohta väärt ma arvan, a ma ei ole kindel mille asemel - Severed Strands äkki?
Disinformation Campaign headus ei tohiks üllatus olla.

It is fortunate for this community that I am not a criminal.
Re: Kuidas pre läks? [Re: jott] #182072
01.10.2018 09:35:46
01.10.2018 09:35:46
Tapa, Tartu ja Tallinn
kaur järs Väljas
tegija
kaur järs  Väljas
tegija
Tapa, Tartu ja Tallinn
Veiled Shade mängisin ise ka seda kaarti mitmel üritusel ja minu arvates oli see täielik common pomm, ehk siis väga tugev kaart, aga lükake ümber või makske kinni

Viimati muutis kaur järs; 01.10.2018 09:35:55.

Ükskord on lahti tulnud äkki on veel!
Re: Kuidas pre läks? [Re: jott] #182073
01.10.2018 10:44:56
01.10.2018 10:44:56
Tallinn
Kaupo Väljas
kohtunik l2
Kaupo  Väljas
kohtunik l2
Tallinn
Pommiks seda küll nimetada ei saa. On selline tavaline 3 drop, mida on hea ka hiljem paki pealt topdeckida, aga kindlasti ei ole ta pomm. Ta on piisavalt väike, et mõni teine 3 drop teeb ikkagi võrdse vahetuse või topeltblokitakse surnuks. Selles seerias on igasuguseid deathtouchiga loomi ka üle keskmise.

For each spell, there's a COUNTERspell.
Re: Kuidas pre läks? [Re: jott] #182079
01.10.2018 13:23:58
01.10.2018 13:23:58
Keila?
jott Väljas OP
peaaegu maailmameister
jott  Väljas OP
peaaegu maailmameister
Keila?
Mul ei võtnud linke juurde. Mirror pani käsitsi vist? Kui tulevad lingid, siis keegi võiks editida mu sõnumit linkidega.

Re: Kuidas pre läks? [Re: jott] #182095
01.10.2018 22:41:28
01.10.2018 22:41:28
Liitus: Feb 2003
tallinn
chew Väljas
pealik
chew  Väljas
pealik
Liitus: Feb 2003
tallinn
Veiled Shade on suht 3 eest 2/2, mängu alguses ikka päris vilets, kui pigem mängiks asju selle aktiveerimise asemel.

võrdle nt Devkarin Dissidentiga, mis on pmtselt sama loom 1 mana odavamalt. kaupo ütles hästi vast.

Lehekülg 1/3 1 2 3

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
1 liitunud kasutajat (RasmusA), 29 külalist, ja 0 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Oskar Ülavere
Aktiivsed oksjonid