Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 15/36 1 2 13 14 15 16 17 35 36
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Kaupo] #176106
20.12.2017 13:37:58
20.12.2017 13:37:58
Liitus: Jan 2005
Tallinn
Ants Väljas
veteran
Ants  Väljas
veteran
Liitus: Jan 2005
Tallinn
hääletan : Mirror

Paranoia kas saab kinnitust või hakkab siiani kahtlaselt sisutühi Mirror midagi intelligentset jutustama. Win-win

7 mana 4/4 lennuk ja sa ei kaota game-i?

"Mindslaver"
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Ants] #176107
20.12.2017 14:02:10
20.12.2017 14:02:10
Liitus: Aug 2002
Tallinn
rawen Sees
legend
rawen  Sees
legend
Tallinn
Mina ootaks heameelega, mida don Digimon räägib ja miks ta nii hääletas.

Oletame, et ta ongi politseinik ja kontrollis öösel Mhe. Siis näiks tõesti Mirror paha olevat, kuna ta hakkas kohe don Digimoni põmmutama.

Kui täna läheb Mirrori lõikumiseks ja tuleb välja, et ta on paha, siis võiks olla ka ju Mhe.

Sel juhul don Digimon sureb öösel ja järgmine päev võib Mhe oksa tõmmata. Kui don Digimon ei sure öösel räägib see väga palju Mhe kasuks.

Kui Mirror osutub heaks, peaks pilgud ennekõike pöörama jotti ja ta sabaraku Jmskns69 poole, kes liiga kiiresti rongi peale hüppasid.

Minu hääl oleneb suuresti täna sellest, mida don Digimon räägib.

ma ei kasuta linki signatuuris
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Kaupo] #176108
20.12.2017 14:05:29
20.12.2017 14:05:29
Liitus: May 2006
M
Mhe Väljas
vana tegija
Mhe  Väljas
vana tegija
M
Tuletagem meelde, mis ma esimesel päeval ütlesin Raweni kohta

Tsiteeri
Ma arvan, et rawen mängib hästi ja kui ta on külaelanik, siis teda peaks kuulama tihtipeale. Kui ta hakkab häma ajama, siis tuleb ära tappa.

Rawen ajab praegu räiget häma.

Tsiteeri
Miks sa tõttad juba esimene öö kinnitama, et sa oled külaelanik, et "arst" sind kontrolliks, et sina ei ole erasõnumeid saanud, kui mitte keegi pole isegi su peale hinganud?
- Häma

Tsiteeri
Kas on mõtet vaadata sherlocki surma motiivi?

Sherlock postitas enne mängu, et sooviks rohkem kui ühe päeva mängus olla.

Ma arvan, et kellegi arust oli väga naljakas ta kohe ära tappa jälle.

Mõtlen kahe variandi peale.

1. Mi-Go ja tiim tapsid viimases mängus scherlocki esimesena. Äkki itsitavad pihku: "Oh tapame ta jälle ära".

2. Tapame sherlocki ära, sest see oleks õel ja naljakas. Äkki süüdistatakse selles eelmise mängu pahasid.

Vaadates nimekirja, siis selleks võib olla ükskõik kes. Minagi kuuluks sinna nimekirja.

Absoluutse NULLi ütleb siin.

Tsiteeri
Minu arust väärib seda don Digimon. Tema süüdistused roberti kohta on väga rändom ja järjekindel. Lisaks tema postitused on mulle juba jälle pinnuks silmas. Et selgemat pilti näha tuleks ta võrrandist eemaldada.
Ma hoiaks silma peal ka Jmskns69 (hea kandidaat ülaltoodud põhjusel nr 2.) Kristofer oleks ka hea valik. Kasutu eelmine mäng. See mäng jätkab samas vaimus.

Mõlemad täiesti õhust võetud argumendid. Kasutab kõige kergemat rongi digimoni pihta, et "ta postitused on häirivad".

Tra ja siis tagatipuks see tabel.....mitu korda on KUNAGI Rawen tabelit teinud. Täpselt selline, et "Tra ma tean, mis mu ellu jätab.. ma teen mingi ägeda tabeli ja siis inimesed ei hääleta mind, sest ma olen kasulik." Absoluutselt ei lõhna selle järgi, et ta tegi selle tabeli sellel eesmärgil, et legit midagi välja uurida.

Tsiteeri
Kaupo hämab täpselt samamoodi nagu don Digimon. Mõlemal on kohe kindlalt teada, et kui keegi on maffia, siis järelikult on see ja see ka ... ning siis ka raudselt neljas. Flashback - don Digimon oli paha eelmine mäng.
Keegi võiks tutvustada sulle kombinatoorikat. Mitu erinevat 4 liikmelist gruppi on võimalik moodustada 13st järelejäänud mängijast?

Täiesti sisutühi tekst jälle.

Tsiteeri
Miks ma peaks tegema sellise tabeli, kui ma olen paha, ja endale ise auk sisse kaevata?

Nagu ütleb kuulus internetikass "I could eat a bowl of alphabet soup and shit a better argument than that"

Tsiteeri
Aga seni, kuni ei ole kindlat infot, saab lähtuda ainult hääletamistest.

Sa oled umbes iga mäng lähtunud kuu seisust, külmkapi sisetemperatuurist ja EKRE protsentuaalsest toetuse kasvust, et otsustada, kellele hääl anda ja nüüd ütled, et AINULT hääletamismustri järgi saab aru, kes võib olla maffia - hence TABEL!! MINU TABEL!!
Tsiteeri

Kui jutuajamist meenutada, tõin mina välja, et kui ma oleks paha oleks mul kohutavalt loll mõte Robert maha tappa, kes nõustus minu mõtetega.

Mis tähendab samamoodi ka seda, et kui sa oled maffia siis sa tapaksid roberti, et seda samat "alibit" kasutada.

Igatahes - Võibolla on mul mingi raske tunnelvision, aga Rawen on minu silmis maffia ning Mirror on ta buddy suurelt jaolt vestluses rawenile viitamist vältimise tõttu ja mitte rongiga kaasa minemisest.
Hetkel on see seesmõttes hea, et kui Mirror osutub maffiaks, siis on Kaupo 100% hea. Kui Rawen osutub maffiaks, siis olen mina 100% hea. Tegelt iga külaelanik saab aru, et me oleme head, aga see selleks.

Kui küla usub, et ma olen 100% hea, siis Maffia peab mind ära tapma, mis on külale okei, sest politsei elab ühe päeva kauem.

Hääletan: Rawen

Ning häält swapin ma vaid Mirrorile, kui just ment välja ei tule vms mida ta ei peaks tegema.

Ma ei ole Eesti parim magicu mängija..aga ma olen kriminaalselt hea.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Ants] #176109
20.12.2017 14:05:58
20.12.2017 14:05:58
Liitus: Feb 2014
Mi-Go Väljas
entusiast
Mi-Go  Väljas
entusiast
Liitus: Feb 2014
Tekkinud on päris palju teooriaid.
Huvitaval kombel on selles mängus "moes" oma hääle loopimine ühelt mängijalt teisele ning tuuakse välja, justkui see on tugev argument selle kohta, et tegemist on linnakodanikuga. Minu senine kogemus näitab, et vähe infot on sama destruktiivne kui palju infot ehk müra. Nii näiteks kui peaks selguma, et jott on maffia (mida ma ei väida), siis tema süüdistuste järgi pole põhimõtteliselt võimalik just eriti palju järeldusi teha, sest suhteliselt lihtne on paariks tunniks hoida oma hääl kaasmaffia peal.
Mul on väga konkreetne teooria ja ma ei loobi oma häält, sest miski ei ole seda teooriat ümber lükanud ning Raweni/DonDigimoni süütus on tõestamata.
Samas ma näen, et hetkel on tekkinud vastuseis Mirrori vastu ja iseenesest on ka tema minu nimekirjas kui üks esmajoones Paraski vastu hääletamisega kaasa mineja. Seega miks mitte. Hääletan: Mirror

If you pass a Combat check against Mi-Go, return it to the box and draw 1 Unique Item.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mi-Go] #176112
20.12.2017 14:13:09
20.12.2017 14:13:09
Liitus: Mar 2002
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Liitus: Mar 2002
Tallinn // Tartu
Ma arvan, et on ääretult põnev, et minu vastu on äkitselt mingi tohutu rong tekkinud.

Kirjutan natukese aja pärast pikemalt ka.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mirror] #176113
20.12.2017 14:19:40
20.12.2017 14:19:40
M
Mhe Väljas
vana tegija
Mhe  Väljas
vana tegija
M
Ma vahepeal toon ühe nüansi veel välja:

Eksisteerib 2 inimest praegu siin mängus, kes Don Digimonile räigelt rongi forcevad. Mirror ja Rawen. Sest nad saavad ise ka aru, et mängu jätkamiseks on tarvis uue rongi loomist ja Don Digimon on selleks kõige kergem target.

Lisaks
Tsiteeri

Ma jään hetkel ikkagi don Digimoni juurde. Ta ei postita praktiliselt üldse, isegi mitte esimesel päeval, kui ta potentsiaalselt suremas oli. Nagu ei hooliks üldse.

Kui see lause printerist läbi lasta tuleks sealt ainult kuuma auru ja mullivett. Miks see temast maffia teeb? Eelmine mäng, kui ta legit oligi maffia, siis ta oli väga potentsiaalselt suremas ja ärples raskelt.

Tsiteeri
DD staatus annaks päris hea ettekujutuse ka sellest, kes Ants on (esimese päeva hääletus jälle).

Ei DD staatus ei annaks absoluutselt mingit informatsiooni.

Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mi-Go] #176117
20.12.2017 14:36:23
20.12.2017 14:36:23
Tallinn
rawen Sees
legend
rawen  Sees
legend
Tallinn
Tsiteeri
Rawen ajab praegu räiget häma.

Eile su alarmtuluke küll minu suunas nii ereldalt ei põlenud.

Kui ma küsin küsimärgiga küsimusi, siis kas see on hämaamine. Need on ausad küsimused, mille ühele ei ole don digimon vastanud ja teisele asjale nentisid sa isegi, et see on naljakas.

Ma ootasin sherlocki tapmise teemal kaasarääkimist, aga keegi ei tulnud kaasa ja sinna see teema jäigi. Eesmärk ei olnud niivõrd info pakkumine, kui arutlus, et äkki jõuab mingi ideeni välja.

Tsiteeri
Mõlemad täiesti õhust võetud argumendid. Kasutab kõige kergemat rongi digimoni pihta, et "ta postitused on häirivad".

See on ju päris hea põhjus, miks kedagi hääletada. Häirivalt lollid postitused. Ma hääletasin 1. päev don digimon ja teine päev hääletasin don digimon kohe peale jotti. Ma ei usu, et see kvalifitseeruks kui kerge rongi peale minek.

Ma ei ole tõesti enne tabeleid teinud. Samuti ei ole see kedagi siiamaani takistanud minu vastu tõstmas.

Ma olen iga mäng välja toonud, et tuleb vaadata hääletustulemusi, kus pahad jaotavad oma hääle enam vähem võrdselt erinevate rongide ja üksikute üritajate peal. Sinu ilmekad metafoorid on vahva demagoogiavõte. Ajavad muigama küll.

Tsiteeri
Kaupo hämab täpselt samamoodi nagu don Digimon. Mõlemal on kohe kindlalt teada, et kui keegi on maffia, siis järelikult on see ja see ka ... ning siis ka raudselt neljas. Flashback - don Digimon oli paha eelmine mäng.
Keegi võiks tutvustada sulle kombinatoorikat. Mitu erinevat 4 liikmelist gruppi on võimalik moodustada 13st järelejäänud mängijast?

"Miks päike tõuseb põhjast?" autor nõustuks minuga, et Kaupo püüd leida ühte kindlat 4-liikmelist gruppi 13'st on matemaatiliselt väga väike võimalus, mistõttu pidin selle ka välja tooma, et Kaupo mõtteviis on vale.

Tsiteeri
Mis tähendab samamoodi ka seda, et kui sa oled maffia siis sa tapaksid roberti, et seda samat "alibit" kasutada.

See on fair point, aga me kõik teame, et ma olen hullemaks võimeline.

Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: rawen] #176120
20.12.2017 14:58:14
20.12.2017 14:58:14
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Kaupo Väljas
kohtunik l2
Kaupo  Väljas
kohtunik l2
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Ma ei ürita leida kindlat 4liikmelist gruppi. Olen küll maininud asju, mis minu jaoks oleks justkui seoses ning mingil hetkel mainisin ka nelja nime. Homme võin (elus olles) hoopis uued teooriad leida. Nii see mäng käib, et vaatad, mis on toimunud ja üritad leida, et mis on sinu jaoks kõige tõenäolisem.

Praegu lihtsalt on, et minu jaoks olete sina ja Mirror kõige kahtlasemad. Mirror on sind kord päästnud ja üldse oled sa kaks korda ilma mingi põhjuseta rongi alt välja tulnud. Mahvial ei ole ju vahet, et kes külaelanikest rongi alla läheb. Seega on kas mahvia päästnud teist mahviat või on tõesti tekkinud kaks päeva järjest külaelanike rong ühelt külaelanikult teisele. On see võimalik? Jah, aga samas oled sa seetõttu nende inimeste nimekirjas esimene (lisaks Mirrorile), kes võlla tõmmata.

Mis eristab sind Don Digimonist? Tema pääses rongi alt ühel päeval, sina kahel.

For each spell, there's a COUNTERspell.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: rawen] #176121
20.12.2017 15:00:22
20.12.2017 15:00:22
M
Mhe Väljas
vana tegija
Mhe  Väljas
vana tegija
M
Rääkides demagoogiavõtetest...
Tsiteeri
Kui ma küsin küsimärgiga küsimusi, siis kas see on hämaamine

Tsiteeri

Ma hääletasin 1. päev don digimon ja teine päev hääletasin don digimon kohe peale jotti. Ma ei usu, et see kvalifitseeruks kui kerge rongi peale minek.

Meenutagem, et sina olid rongiks - sul polnudki kuhugi rongi peale minna. See tähendab, et kõik need Don Digimoni hääletused tunduvad mulle, kui uue rongi tekitamist.

Tsiteeri
See on fair point, aga me kõik teame, et ma olen hullemaks võimeline.

Mida see üldse tähendab? Kui ma oleks eelmine mäng selle lause öelnud, siis külamehelik sina oleks seda üritanud ümber lükata erinevate muude targetitega, keda sul oleks sama teooria alusel oksa tõmmata ja saada oluliselt parem alibi, kui Robert.

Tsiteeri
"Miks päike tõuseb põhjast?" autor nõustuks minuga, et Kaupo püüd leida ühte kindlat 4-liikmelist gruppi 13'st on matemaatiliselt väga väike võimalus, mistõttu pidin selle ka välja tooma, et Kaupo mõtteviis on vale.

Rääkides hämast - Sa tahad öelda, et Kaupo mõtteviis on vale, sellepärast et kui suur on ikka tõenäosus, et ta 715st võimalikust erinevast 4 liikmelisest grupist täppi pani? Täpselt samat argumenti võib kasutada ükskõik, millise argumendi "nullimiseks". Meenutaks, et ta pole kunagi veendunult öelnud, et need 4 on maffiad - ta ütleb, et ta süüdistab Mirrorit.

Lisaks ma ütlesin enne, et mingi lambine "Tundub, et ta mängib seekord teistmoodi, kui tavaliselt" ei ole argument, kui pole kindlat käitumismustrit välja toodud.

Hetkel sinu puhul on - kui sa oled olnud külaelanik, siis sa oled kaitsnud ennast oluliselt aggresiivsemalt. Võibolla veidi ka seda, et sul pole väga palju häid argumente välja tuua, millega ennast kaitsta , aga jääb kõlama ikkagi väga teistsugune kaitsetaktika vs eelmine mäng, kui sa olid tule all.

Viimati muutis Mhe; 20.12.2017 15:01:48. Põhjus: Muutsin, sest Quouted olid lambise järjekorras. Sry plz

Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Kaupo] #176122
20.12.2017 15:22:00
20.12.2017 15:22:00
Tallinn
rawen Sees
legend
rawen  Sees
legend
Tallinn
Tsiteeri
Ma ei ürita leida kindlat 4liikmelist gruppi. Olen küll maininud asju, mis minu jaoks oleks justkui seoses ning mingil hetkel mainisin ka nelja nime. Homme võin (elus olles) hoopis uued teooriad leida. Nii see mäng käib, et vaatad, mis on toimunud ja üritad leida, et mis on sinu jaoks kõige tõenäolisem.

Ma arvan, et sa oled siis kogu aeg valesti mänginud. Kui kogu aeg luua oma mõttemaailmas mingi kindel grupp, kes võiks olla paha, siis hakkad sa sellele liigselt keskenduma ja mõtled üle.

Sa ei jäta endale sellega kordagi eksimisruumi.

Sa ennist ütlesid 4 nime keda kahtlustad. Joppab ja näiteks esimene ongi paha, aga ülejäänud on näiteks head. Nüüd sa ainult surudki oma mõtet, et need 3 on ka pahad, kuigi näiteks ei ole, ja sul on mäng pekkis.

Tsiteeri
Mis eristab sind Don Digimonist? Tema pääses rongi alt ühel päeval, sina kahel.

Esimene päev ei olnud mingit ohtu. Jott lükkas paraski bussi alla ja kõik andsid sõbraliku tõuke.

Teine päev mõistlikud inimesed leidsid aru ja ei hääletanud mind välja.

Niipalju kui ma maffiat olen mänginud, targutavad kõik iga mäng, et õu peaks ikka neid vaikseid hääletama, need on pahad ...... ja siis hääletatakse, see, kes kõige rohkem räägib.

Ja siis need, kes olid vaiksed .... need olidki pahad.

Lehekülg 15/36 1 2 13 14 15 16 17 35 36

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
6 liitunud kasutajat (k1nk, coolime, Rivo, HeZ, Robinspy), 44 külalist, ja 3 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid
Standard Oksjon! Nii vana kui ka uut :D
Korraldaja: Lord
Lõpp: 27. august, kell 21:00
Viimati 4 tundi tagasi.
Esemeid: 114

Draakonid, maad ja muud EDHd
Korraldaja: bimbamsmash
Lõpp: 30. august, kell 23:00