Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 8/36 1 2 6 7 8 9 10 35 36
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: jott] #176020
19.12.2017 14:14:36
19.12.2017 14:14:36
Liitus: Feb 2011
Tallinn
Robert Väljas
vana tegija
Robert  Väljas
vana tegija
Liitus: Feb 2011
Tallinn
Kristofer on kahtlane, sest ta tuli eikuskilt kohale, et liituda mingi rongiga. Minu meelest on see kahtlane, sest maffial on end palju lihtsam ära peita kuskile rongi, kui n.ö tühja koha peal olevate häälte sekka. Eriti esimesel päeval.

Ärge olge siuksed shol'va-d.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: jott] #176022
19.12.2017 14:21:53
19.12.2017 14:21:53
Liitus: Mar 2002
Tartu
V
vpl Väljas
Meister 2009
vpl  Väljas
Meister 2009
V
Tartu
Algne postitaja jott
Ma loen neid lauseid ja mitu huvitavat pointi. Ants ja rawen tunduvad mõlemad postitavat nagu teistmoodi, eriti rawen. Tavaliselt tal nagu rohkem palju sõnumeid korraga ja lahmivad. Ma ei saa aru, miks kristofer. Ta valis poole, ei olnud mingi otsustav hääl. Mida see infot annab, kui tema välja läheb. Mulle hakkas rawen rohkem meeldima. Äkki ta õppis eelmisest mängust vms aga pigem püüab mahviana teistmoodi mängida. Ehk muudaks ära ja hääletaks pigem rawenit.

Ma ütlesin jah, et võiks ühe päeva mängida kuna mingi loll komme on mind välja hääletada. Küllap ma olen nii suurepärane mängija siis, et olen ohtlik. Sellest mängust nii välja ei tulnud õnneks.

Hääletan: rawen

Kusjuures põhjus miks ma esimesel päeval Rawenit kahtlustasin oli, et ka mulle jäi mulje, et ta postitused on teistsugused. Seega kuigi Mirror mingit adekvaatset põhjust paraski hääletamiseks välja ei toonud (see, et tegemist ei olnud otsustava häälega ja muidu oleks hääl tühja läinud ei näita, miks just parask ohvriks osutas), muudan siiski hääle ära.
hääletan Rawen

Parem hilja kui mitte kunagi, siis ei ole mitte kunagi hilja.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: vpl] #176024
19.12.2017 14:31:24
19.12.2017 14:31:24
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Kaupo Väljas
kohtunik l2
Kaupo  Väljas
kohtunik l2
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Oletame, et vähemalt üks eilsetest alguses surmale lähedal olnud mängija oli mahvia. Küsimus, mis rawen on parem kandidaat kui Don Digimon. Kes seletab selgelt ja loogiliselt lahti?

For each spell, there's a COUNTERspell.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: ] #176028
19.12.2017 15:16:25
19.12.2017 15:16:25
Liitus: Aug 2002
Tallinn
rawen Sees
legend
rawen  Sees
legend
Tallinn
Lihtsalt infoks, see on jotti stampargument: Ta mängib teistmoodi järelt on paha.

Ainus tõestus sellest on, see, et eelmine mäng ma "lahmisin" palju, kuigi tegelikult lihtsalt vastasin mind puudutavatele küsimustele, mida oli rohkem kui hetkel siin mängus. Ja kui surma hakkasin saama, tekitasin piisavalt kära, et elus püsida.

Lisaks ma võin samamoodi öelda, et: oh näe Mirror mängib täpselt samamoodi. Teeb igast hääletuste analüüse. See on ... kahtlane ... et ta TÄPSELT samamoodi mängib. Järelikult on paha.

step 1: Google
step 2: search "äripäev veigo"
step 3: profit
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: vpl] #176029
19.12.2017 15:27:43
19.12.2017 15:27:43
Tallinn
rawen Sees
legend
rawen  Sees
legend
Tallinn
See oli minu esimene postitus.

Tsiteeri
Hääletan: don Digimon

Sul on aega oma lauseid joonida. Võta aega ka reegleid lugeda. Arsti ei ole mängus.

Mõni aeg hiljeb teeb vpl oma postituse ja hääletab mind.
Nüüd aga vpl ütleb:

Tsiteeri
Kusjuures põhjus miks ma esimesel päeval Rawenit kahtlustasin oli, et ka mulle jäi mulje, et ta postitused on teistsugused.

Selle minu esimese ainsa sõnumi põhjal järeldatki, et see on kuidagi teistmoodi? Et ma kuidagi teistmoodi jälle düsgraafilise don Digimoni kallal võtan?

Paljud juba tõid kohe välja: ah need don Digimon ja rawen jälle omavahel kisuvad ja mõnede teiste arvates mängin ma hetkel samamoodi.

Kuidas sulle teistmoodi tundub?

step 1: Google
step 2: search "äripäev veigo"
step 3: profit
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: rawen] #176030
19.12.2017 15:33:42
19.12.2017 15:33:42
Liitus: Apr 2010
Sheffield
Ekvard Väljas
vana tegija
Ekvard  Väljas
vana tegija
Liitus: Apr 2010
Sheffield
Algne postitaja rawen
Lihtsalt infoks, see on jotti stampargument: Ta mängib teistmoodi järelt on paha.

Ainus tõestus sellest on, see, et eelmine mäng ma "lahmisin" palju, kuigi tegelikult lihtsalt vastasin mind puudutavatele küsimustele, mida oli rohkem kui hetkel siin mängus. Ja kui surma hakkasin saama, tekitasin piisavalt kära, et elus püsida.

Lisaks ma võin samamoodi öelda, et: oh näe Mirror mängib täpselt samamoodi. Teeb igast hääletuste analüüse. See on ... kahtlane ... et ta TÄPSELT samamoodi mängib. Järelikult on paha.

Tegelikult see on ka minu arvates maffiamängus üks parimaid argumente. Sama argumendi pealt süüdistasin ma ju eelmises mä gus juba esimesel päeval Digimoni ja Mi-God.

Samas rawen mängib minu arvates suhteliselt sarnaselt nagu alati, ei näe pointi ta väljahääletamisel.

Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: rawen] #176031
19.12.2017 15:43:48
19.12.2017 15:43:48
Tartu
V
vpl Väljas
Meister 2009
vpl  Väljas
Meister 2009
V
Tartu
Vastuseks Rawenile. Nagu ütlesin, oli see mulje, mis tekkis. Külaelanikuna pole mul kahjuks mingeid kindlaid teadmisi. Mulje tekkis sellest, et erinevalt eelmise mängu lahmimisest, oli su postitus kahtlaselt selge. Muidugi mängisid hääle andmisel suurt rolli eelmise mängu teened. Su järgmised postitused, aga süvendasid esmamuljet, mistõttu, kui õhtu poole teemat lugesin, ei pidanud vajalikuks oma häält muuta.
Kuna jotile jäi su postitustest sama mulje, sain sellest endale kinnitust, et mu esimese päeva arvamus ei tulnud tühjalt kohalt.

Nüüd kõigile suunatult ootaks rohkem aktiivsust. Vait olemine on kasulik vaid mahviale. Kristofer ja oompa ja kes veel siin lihtsalt vormitäiteks hääletamas käinud. Mabarvan, et kui neilt õhtu jooksul midagi ei tule, oleks küla huvides hoopis nendest keegi oksa tõmmata.

Parem hilja kui mitte kunagi, siis ei ole mitte kunagi hilja.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Ekvard] #176032
19.12.2017 16:07:37
19.12.2017 16:07:37
Liitus: May 2006
M
Mhe Väljas
vana tegija
Mhe  Väljas
vana tegija
M
Liitus: May 2006
Ma ütleks siis nii palju praeguse pealt, et "mängib teistmoodi" on mõttetu häma argument. Kui sa just ei too miskit spetsiifilist välja, siis sama hästi võiks lihtsalt öelda, et "Ta on kahtlane". See, et sul oli õigus ei tõesta seda, et sul oli just sellepärast õigus - vaata kasvõi Raweni eelmist Eero süüdistust, et Don corleone kasutas Eero nime, mis reaalsues oli 100% irrelevantne - lihtsalt joppas, et Don Corleone ka maffiaks osutus.

Too välja konkreetselt, et "näed nendes mängudes ta oli pidevalt üht moodi, aga see üks mäng, kus ta maffiaks osutus mängis ta radikaalselt teistmoodi. Praeguses mängus sarnaneb ta mängustiil sellele, kui ta see üks kord maffia oli. " Kõik muu on häma.

Kui ma olen olnud maffia, siis ma olen meelega tuld veidi maha võtnud nendelt inimestelt, kes on kõige suurema tõenäosusega järgmine päev küla poolt oksa tõmmatavad anyway.
Minu meelest tegi seda Mirror Raweni osas veidi liiga konkreetselt.

Teiseks kui ma olen olnud maffia, siis kui üks inimene on kindlalt suremas, siis ma pigem üritan kõrvale ka teist rongi tekitada, et oleks järgmine päev ka hea target olemas - see, et hääl läheb lampi kellelegi, kes nagunii ära ei sure ei ole "kahtlane".

Ka ma mõtlesin sellele, et Sherlock ütles eelmine mäng, et ta tahaks kauem kui üks päev kunagi mängida, aga ikka tõmmati oksa, mis on tegelt veidi naljakas.

Veel mõni mõte
On kahte sorti maffiaid
1) Maffia, kes arvab, et on kasulik tappa inimesi, kes üritavad bandwagonit ajada külaelaniku X suunas, et bluffida framemist ja öelda siis, et näed ta süüdistas X'i ja sai surma - järelikult X on maffia.
2) Maffia, kes jätab need inimesed ellu, kes süüdistavad külaelanikku X'i ja tapavad kellegi kolmanda lootuses, et see süvendab süüdistaja argumente X suunas ja järgmine päev on olemas keegi, kes bandwagonit X suunas alustab.

Hetkel läheb minu arusaamadega maffia mängustiilist kokku kõige rohkem Mirror, seega Hääletan: Mirror

Also peaks vist ära ütlema, et ma ei ole ment ega maffia vaid külaelanik.

Ma ei ole Eesti parim magicu mängija..aga ma olen kriminaalselt hea.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mhe] #176033
19.12.2017 16:41:47
19.12.2017 16:41:47
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Tallinn // Tartu
Algne postitaja Mhe

Kui ma olen olnud maffia, siis ma olen meelega tuld veidi maha võtnud nendelt inimestelt, kes on kõige suurema tõenäosusega järgmine päev küla poolt oksa tõmmatavad anyway.
Minu meelest tegi seda Mirror Raweni osas veidi liiga konkreetselt.

Ma ei ole raweni kohta mitte midagi öelnud. Lihtsalt juhin tähelepanu.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mirror] #176034
19.12.2017 16:45:05
19.12.2017 16:45:05
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Tallinn // Tartu
Algne postitaja Mirror

Ma ei ole raweni kohta mitte midagi öelnud. Lihtsalt juhin tähelepanu.

Kui sa just ei mõelnud eile? Siis oli küll.

Aga ma ei näe praegu ka, miks rawen oleks pidanud esimesel päeval olema kahtlasem kui parask, kelle postitused olid kohutavalt halvad.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Lehekülg 8/36 1 2 6 7 8 9 10 35 36