Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 36/37 1 2 34 35 36 37
Re: Mahviamäng [Re: rawen] #175832
11.12.2017 23:57:43
11.12.2017 23:57:43
Liitus: Aug 2002
Tallinn
rawen Väljas
legend
rawen  Väljas
legend
Tallinn
Back at ya.

Tsiteeri
Esialgu tunduvad kahtlased Veigo ja Digimon. Häälletan õhtul, kui rohkem aega süveneda.

Sry aga see oli nagu mingi 12 aastase tüdruku post. Püüa paremini.

ma ei kasuta linki signatuuris
Re: Mahviamäng [Re: rawen] #175833
12.12.2017 00:14:16
12.12.2017 00:14:16
Liitus: Mar 2002
Tartu
V
vpl Väljas
Meister 2009
vpl  Väljas
Meister 2009
V
Tartu
Ma ei saa ikka aru, mis sellel postitusel viga on. Head peavad algusest peale kõiki kahtlustama. Ja ütleme, et ma digimoni postitusest suutsin põhjendatult tuvastada, et ta on kahtlane. Kahjuks ei suutnud uskuda, et mahvia nii julmalt enda liikme ohverdab, mistõttu liikusin teisel päeval kahtlustustega edasi.

Parem hilja kui mitte kunagi, siis ei ole mitte kunagi hilja.
Re: Mahviamäng [Re: vpl] #175835
12.12.2017 02:57:54
12.12.2017 02:57:54
Liitus: May 2006
M
Mhe Väljas
vana tegija
Mhe  Väljas
vana tegija
M
Liitus: May 2006
Me seletan ka, miks mingid otsused said tehtud.

Esiteks Raweni loogika, et corleone kutsus eerot nimepidi oli täiesti juhuslik. Me panime korralikult nuga ja facebooki chatis oli 3 inimest ja Corleonet seal polnudki- see, et ohverdame ühe ära oli tegelt brilliant. Me oleksime 100% võitnud selle mängu isegi nii, et 2 maffiat on üleval, kui me poleks jõhkralt pange pannud.

Ma olin ise euroopa liidust väljas, seega mu netti saamine oli väga piiritletud. Ööseks ei olnud maffia enda häält andnud ning ma ei saanud kunagi aru, millal siis lõpuks maffia hääl peab olema saabunud. Tundus, et tuleb kiirelt kiirelt ära kirjutada midagi. Kirjutasin "Ants sureb". Mõtlesin, et teen kiire checki veel postitustele ja nägin, et Ants polnud kunagi meid süüdistanud - vastupidi üritas tekitada bandwagonit teiste vastu. Otsustasin öösel pärast 3 veini ümber, et võtame ikkagi nonameri maha, kelle tapmisest ei saa küla rohkem informatsiooni - unustasin täiesti politsei potentsiaali ära. Järgmine päev oli külale naguniigi targeteid nii palju, et never ever poleks küla ilma politseiniku sekkumiseta mind või digimoni hääletanud. Tundus safe koht, aga jah ei arvestanud absoluutselt sellega, et ment võib lihtsalt välja tulla ja mängu ära võita. Minu bläkk - tagantjärgi lugedes oli niiii ilmselge, et Ants ment oli. Ka digimon oli kindel selles kui ma juba olin ära kirjutanud, aga jah öine paanike keeras pekki kõik.

Mis nüüd edasi? Minul ei olnud ikka veel mitte ühtegi häält ja kaalukausil olid mina, digimon, ekvard, coolime + 3 head. Coolime on veel küla poolt tapetav, aga ekvard väga mitte. Kuna Veigo oli ennegi mu random häältega kaasa tulnud, siis kõige suurem tõenäosus võita on järgmine stsenaarium:

Küla tapab Coolime, meie tapame Mirrori

Alles:
mina Digimon ekvard sanies(hea) ja veigo(hea).

Küla tapab Digimoni, meie tapame Saniesi
Alles jääb mina, ekvard, veigo, mis kõikidest stsenaariumitest on kõige tõenäolisem võit.

Ma pidin üritama Coolimele suuremat targetit saada, kui Digimonile, mis effectively tähendas, et kui digimon sureb, siis olin mina ainukene, kes üritas talt leeki eemale saada ehk siis suren ka mina. Kui Digimon sureb Coolime asemel, siis ei jää mul ühtegi alibid alles enam ja Coolimel pole põhjust hääletada kindlate headega vastupidiselt.

Tsiteeri
Mhe pani lõpus korralikult pange, mind süüdistada üritada oli kehv mõte, sest ma saatsin esimesel päeval maffia ahju ja järgneval 3 päeval ei olnud inimeste väljahääletamise poolt, kes hiljem külaelanikeks osutusid. Tõenäosus, et ma oleks maffiast oli vist mingi 1% vms.

Kuidas kurat see sul argument on, et "sa ei ole maffia, sest sa saatsid esimesel päeval maffia ahju". Selleks ajaks olid juba selgunud, et ka Digimon ja Mi-go saatsid esimesel päeval maffia ahju - see alibi ammu ei päde enam juba. Ekvard andis mingi väikese akna, kus ma saaksin teda süüdistada ja võtsin kinni.
Me ei saa sind ju öösel ka ära tappa, sellepärast, et elus on 3 inimest, kes on 100% külaelanikud - me oleme kohustatud justnimelt neid tapma.

Igatahes kui oli selge, et Digimon sureb, siis ma ei näinud naguniigi mingit viisi võita - lootsin, et mida crazym teooria, seda rohkem seksikas saniesele ja veigole tundub - üritasin tuua välja potentsiaalselt, et sina ja coolime olete mestis ning ainuke viis võita on, et sanies / veigo seda uskuma jäävad.

Jah ma sain ise ka aru, et Ekvardit süüdistada oli obviously suht pointless, aga last ditch effort.

Rääkides Raweni välja tulemisega, siis jah sa tegelt andsid maffiale tasuta kindlat informatsiooni, et sina ei ole ment - küll aga kuna sa olid suremas, siis polnud suurt vahet. Lihtsalt küla seisukohalt sa oleksid selle lükkega külale rohkem halba teinud kui head - pigem mine üksi, kui et võtad kogemata teise külaliikme kaasa.
Küll aga eksisteerib stsenaarium, kus see oleks töötanud, sest effectively kui sina oleksid tol päeval ellu jäänud siis maffia poleks sind tapnud ( sest me teadsime, et sa pole ment ), ning see fakt tähendab, et sa oled 100% külaelanik - ükski maffia ei teeks sellist lüket ja võtaks endale lampi sellist auru. Tho keskmine maffia mängija poleks sellest aru saanud ja oleks ikka leili läinud, et "omg sa valetasid järelikult peab olema maffia" ( meenub GP Stockholmi laeval mängitud maffia, kus Ludvi sellise loogikaga säras)
Lisaks nagu ka Rawen ise ütles, see et sarap suri ära oleks pidanud külale ilmselge noodi andma, et Rawen pole maffia.

Pärast kõike seda ma olen arvamusel, et küla mängis päris sitasti tegelikult.
Raweni tapmine oli lollus. Liiga paljud külaelanikud olid lihtsalt passiivsed kaasa hääletajad, kes jälgisid ühe inimese loogikat, mis osutus valeks - Sanies, Ahti, Veigo, Kristofer. Antsu postitus, kust oli ilmselgelt välja lugeda, et ta on ment, oli ikka päris halb retrospektiivis.
Ekvard tegi ülihea mängu, sest mitte ühtegi korda ei tekkinud võimalust teda ära tappa nii, et see poleks maffiale sihtmärki peale toonud - üksjagu õnne ka täppi minemisega, aga kindlasti küla MVP.

Järgmise maffia mängujuhile - Vähemalt esimese 5 päeva päev lõpeb ja algab konkreetsetel aegadel, mitte mingi 22:33 ja 01:14 vms. Ei - 00:00 - XX:00 on öö ja thats that. Siis mis reegel see on, et viigi korral on uus hääletus? Ei coinflip ikka nagu alati, mitte randomly maffiale tasuta killi andma

Ma ei ole Eesti parim magicu mängija..aga ma olen kriminaalselt hea.
Re: Mahviamäng [Re: Mhe] #175836
12.12.2017 03:17:35
12.12.2017 03:17:35
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Sees OP
peaaegu maailmameister
jott  Sees OP
peaaegu maailmameister
Liitus: Oct 2002
Keila?
Ma arvan just, et peaks olema kellaaeg aga samas ka nagu, kui on midagi öelda, kui jutt käib, siis peaks edasi minema. Pärast patsi proovimist miskit päästa, ma mõtlesin, et mis teha nüüd. Päris mängus läheks jutt edasi ja ei oleks mingit ööd veel. Aga ma sain mingeid sms-e(kesse kasutab tänapäeval sms-i? laugh ), et jou, aitab. Neid oli üle ühelt inimeselt isegi. Ma polnud superpädev jah juhtima seda. Samas pole miskit eriti teha siin. Iga loll saab juhitud nii, et mäng on mängitud. Kuidagimoodi...
Miks mitte viiki kuidagi mänguliselt lahendada? Random on ju nagu pask.

...ja siis läks gp põlema.
Re: Mahviamäng [Re: jott] #175839
12.12.2017 11:18:44
12.12.2017 11:18:44
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Tallinn // Tartu
See, mis vpl ütles. Külal vedas. Ants päästis ka päeva, seega talle suur vimpel.

Seda aþiotaaþi, mille rawen korraldas, ei tahaks väga kommenteeridagi. Kui maffia oleks öösel Antsu kätte saanud (mis oli juba praktiliselt otsustatud, nagu ma aru sain), siis oleks mind järgmisel päeval poodud ja mäng oleks põhimõtteliselt läbi. Õnneks otsustas maffia valesti ja Ants kontrollis hästi.

Selline see elu on.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Re: Mahviamäng [Re: Mirror] #175840
12.12.2017 12:48:39
12.12.2017 12:48:39
Tartu
V
vpl Väljas
Meister 2009
vpl  Väljas
Meister 2009
V
Tartu
Vikipeediast: Aþiotaaþ ehk aaþiospekulatsioon on finantsspekulatsioon, mis põhineb aaþiol.

Parem hilja kui mitte kunagi, siis ei ole mitte kunagi hilja.
Re: Mahviamäng [Re: vpl] #175841
12.12.2017 13:13:45
12.12.2017 13:13:45
Liitus: Dec 2005
Tallinn
sherlock Sees
meister
sherlock  Sees
meister
Liitus: Dec 2005
Tallinn
ma tahaks ka kauem kui 1 päeva mängida veel

It is fortunate for this community that I am not a criminal.
Re: Mahviamäng [Re: vpl] #175842
12.12.2017 13:25:00
12.12.2017 13:25:00
Liitus: Apr 2010
Tartu
coolime Väljas
tegija
coolime  Väljas
tegija
Liitus: Apr 2010
Tartu
Algne postitaja vpl
Vikipeediast: Aþiotaaþ ehk aaþiospekulatsioon on finantsspekulatsioon, mis põhineb aaþiol.

Aa, siis on kõik selge ju.

"Ribbit."
Re: Mahviamäng [Re: coolime] #175843
12.12.2017 13:42:07
12.12.2017 13:42:07
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Tallinn // Tartu
Sa oleks võinud siis rohkem ka kopeerida kui ühe rea smiley

Tsiteeri
Ülekantud tähenduses nimetatakse aþiotaaþiks olukorda, kus kired möllavad.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Re: Mahviamäng [Re: Mirror] #175844
12.12.2017 13:49:10
12.12.2017 13:49:10
Tallinn
rawen Väljas
legend
rawen  Väljas
legend
Tallinn

ma ei kasuta linki signatuuris
Lehekülg 36/37 1 2 34 35 36 37

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
0 liitunud kasutajat (), 46 külalist, ja 0 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid
Igasuguse kraami oksjon, Lõpp 17.07 kell 21
Korraldaja: Harald
Lõpp: 17. juuli, kell 21:00
Viimati 4 tundi tagasi.
Esemeid: 175