Maagia.net
Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 29/59 1 2 27 28 29 30 31 58 59
Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Robert] #154957
20.06.2015 01:05:52
20.06.2015 01:05:52
Liitus: Feb 2011
Tallinn
Robert Väljas
vana tegija
Robert  Väljas
vana tegija
Liitus: Feb 2011
Tallinn
Üldiselt ma olen veendunud, et Sherlocki peaks välja hääletama, sest a) ta on ikka veel elus b) tema performanss on minule näinud nõrgana juba eelnevalt väljatoodud põhjustel teiste mängijate poolt. Ta ei tundu olevat väga agar maffia väljajuurimiseks, mistõttu arvan, et tal on tumedamad motiivid. Psühh ta vaevalt on, sest psühhopaadina on kerge ennast panna külaelaniku rolli, mafioosona mitte nii väga.

Ärge olge siuksed shol'va-d.
Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Ghanburighan] #154960
20.06.2015 01:29:56
20.06.2015 01:29:56
Liitus: Jul 2002
Veigo Väljas
Lorieni Boss
Veigo  Väljas
Lorieni Boss
Algne postitaja Ghanburighan
Sinu tabeli järgi olen süütu külaelanik, kuidas ma teaksin ägestuda?

Lorien asub Paldiski mnt 67, m-net ka suht seal. Sinu koht on üle tee... seal suures kompleksis. Ainult et millises majas, seda peaks teadjad valgetes kitlites otsustama.

"Veigo ei võida. Veigo vastased kaotavad iseendale." - Markus Aidla EMV 2019
Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Veigo] #154962
20.06.2015 05:29:30
20.06.2015 05:29:30
Liitus: Jun 2014
Tallinn, Estonia
Amanita Väljas
tegija
Amanita  Väljas
tegija
Tallinn, Estonia
No veigo jutt oli tõesti omapärane, aga oma hääletusmustri ja selle postitusega ta mulle maffia käitumist ei meenuta. Vb on psühh, aga esmajärjekorras (nagu Robert mainiski), on meie eesmärgiks praegu välja hääletada maffia, sest psühhopaat võiks ju samuti olla motiveeritud maffiast lahtisaamisest.

Kõik on kuidagi sherlocki kallal, samas algatas tema hääletust kindel hea tegelane, nii et seal paranoiat praegu ei näe. Vaataks siis, mida ta teinud on mängu jooksul.

1) hääletab anaalvandaali - "vanade pattude eest" no esimese päeva kohta normaalne liigutus
2) hääletab HeZi "rumalusega kaasa minemise eest" - sest ta hääletas kristoferi esimesel päeval
3) avaldab arvamust, et võiks ka Robertit hääletada, sest ta on "sisutühjade postide ja äsjase kaasaminemisega hea kandidaat mahvia kohale"
4) hääletab mind "avapäratult kehva järelduse" pärast
5) hääletab mhe, kuna ta on "hea kandidaat"

no ok. olen nõus tunnistama, et varasemast on ta teinud põhjalikumaid postitusi kui need mõned siin. aga ma ei tunne teda ka piisavalt hästi, et öelda, kas ta maffiana käituks nii või on pigem küsimus ajapuuduses. kas keegi, kellele ta tuttavam, oskaks rohkem infot anda selle kohta ?

andsin tabelisse Anule muutmisõiguse praegu ,sest olen ise Soomes päeval ja arvutit kaasas pole ning telefonis on ebamugav muuta. Loodan, et ta on rohkem seadmete lähedal ja saab teha muudatusi excelis. Foorumist siiski kaduda ei plaani, praegu kedagi hääletama valmis pole

"The Devil is in the details"
Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Amanita] #154963
20.06.2015 06:23:10
20.06.2015 06:23:10
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Sees
peaaegu maailmameister
jott  Sees
peaaegu maailmameister
Liitus: Oct 2002
Keila?
Kas ma võin nii teha:

Hääletan: See, keda Robert hääletab

Kui mitte, jääb hetkel Sherlocki peale. Ma lihtsalt ei ole täna (eriti) aktiivne.

...ja siis läks gp põlema.
Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Amanita] #154964
20.06.2015 06:53:12
20.06.2015 06:53:12
Liitus: Aug 2002
Tallinn
rawen Väljas
legend
rawen  Väljas
legend
Liitus: Aug 2002
Tallinn
Ma rääkisin eile vähe. Ma ei olnud internetis. Ma räägin täna ka vähe. Ma ei ole täna internetis. Kas see teeb mu pahak?

Mulle meeldivad kiired ja ühemõttelised laused, kus mõte on selge. Mis neil viga on?. Ütlen, kes on minu arust paha ja põhjus. Mingid arutud kaupolikud romaanid on kas overkill paha poolt, et näidata, et ta on hea või lihtsalt tekitab segadust.

Igal juhul mitte kuidagi kasulik. Ma olen seda korduvalt maffiamängudes öelnud, aga keegi pole kunagi selle idee pooldaja.

Alati notitakse maha ullikesi, kes kasutavad vulgaarset teksti ja viskavad oksi mänguratta kodaratsse. Ja ALATI on nad külaelanikud.

Ainus, mis külaelanikel tegelikult teada, on hääletused.

Tuleb vaadata, kes kuidas hääletas.

Minu algne idee oli jälgida anaalvandaali ja kristoferi hääletusi ja võrrelda neid. Leida seoseid.

anaalvandaal 1 päev

Sherlock
Mirage
jott
ber1t
amanita

kristofer 2 päev

MaxUuem
Ghan
berit
Robert

Ainus korduv nimi oli berit, kes oli hea. Loll kah veel pealegi. Tuli oma rolliga liiga vara välja. Ma tõesti lootsin, et ta bluffib ja õige pommimees on salaja vait, et mitte välja tulla, kuna liiga vähe infot oli mängijate kohta.

1. päevast, kes anaalvandaali poolt hääletasid oli 1 paha: Mirage. Rohkem hääli ei klapi.

2. päev, kes kristoferi polt hääletas oli 2 head. Eeldan, et vähemalt 1 paha hääletas ka igaks juhuks turvaliselt kristoferi poolt MaxUuem või Ghan.

Vähemalt 2 paha leiame nende seas, kes siiani on hääletanud nii, et ei anna häält ei anaalile ega kristoferile.

nendeks on:

Vahur
AEinstein
Mhe
Witchhunter
Veigo
HeZ

Hez oli mul enne pinnuks silmas.
Teisest satsist valiksin Ghani: ta kuidagi liiga palju räägib, et vaikijaid tuleks taga ajada.

Jätkan jonnakalt oma teooriat, enne kui see ümber lükatakse

Hääletan: Hez

Ma lähen nüüd sohu.

step 1: Google
step 2: search "äripäev veigo vesman"
step 3: profit
Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Robert] #154965
20.06.2015 06:53:27
20.06.2015 06:53:27
Liitus: Jan 2015
M
MaxUumen Väljas
seikleja
MaxUumen  Väljas
seikleja
M
Liitus: Jan 2015
Algne postitaja Robert
Ärme aja psühhi hetkel taga, eks. Niikaua kui ta on elus me ei saa kaotada fifty fifty seisule, eksole.
Ei kutsugi teda välja hääletama. Pigem kui see ennustus mööda läheb, võiks õige psühh öösel selgust tuua kuna külaelanikulikku käitumist pole Veigo veel ilmutanud.

Peaks varakult Sherlocki häälte arvu kõrgeks ajama et juhul kui Robert täppi pani, oleks maffial huvi teda aktiivselt kaitsta. Olen päeva teises pooles vähem aktiivne, püüan telefoni kaudu järge pidada.

Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: MaxUumen] #154966
20.06.2015 09:30:38
20.06.2015 09:30:38
Veigo Väljas
Lorieni Boss
Veigo  Väljas
Lorieni Boss
ma üritan pahadele pihta saada, mismõttes pole ma külaelaniku käitumisega?

Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Amanita] #154967
20.06.2015 09:37:48
20.06.2015 09:37:48
Liitus: Dec 2005
Tallinn
sherlock Väljas
meister
sherlock  Väljas
meister
Liitus: Dec 2005
Tallinn
Algne postitaja Amanita

1) hääletab anaalvandaali - "vanade pattude eest" no esimese päeva kohta normaalne liigutus

Algne postitaja sherlock
Huvitav kas anaalvandaal juba teab oma tegelase nime?
ma igatahes panen hääle talle. vanade pattude pärast.

hääletan: anaalvandaal

nagu juba ühe korra siin selgitasin, tegin oma esimese posti külaelaniku teadlikult viidates sellele, et ma ei tea, kes mu tegelane on. Arvasin, et algul veel pööbel ehk ei tea, aga tähtsamad tegelased juba teavad. Hiljem alles Kaupo kirjutas, et keegi ei tea.

Algne postitaja Amanita

2) hääletab HeZi "rumalusega kaasa minemise eest" - sest ta hääletas kristoferi esimesel päeval

Hez tegi mingeid suuri poste ja püüdis teha analüüse olematu info pealt ja ebaoluliste asjade kohta. Kui tema liigsele agarusele viitasin, siis kukkus kuidagi kohmakalt vabandama. Hez tundub mulle siiani paha.

Algne postitaja Amanita

3) avaldab arvamust, et võiks ka Robertit hääletada, sest ta on "sisutühjade postide ja äsjase kaasaminemisega hea kandidaat mahvia kohale"

Jep samas postis oli paar nime veel, kes mu kahtlustuste listi kuulusid. Hiljem veel korra vaatasin seda posti ja imestasin, et ma mhe välja jätsin.

Algne postitaja Amanita

4) hääletab mind "tavapäratult kehva järelduse" pärast

jah. tegid pika päeva kokkuvõtte ja minu arvates nigela järelduse, et kristofer on hea siht. Tüüp ju jobutas kogu päeva niisama ja tundus oma postitustes nii siiras, et see paistis läbi ekraani ka ja kui ta oleks paha olnud väärinuks mingit vimplit selle eest.

Algne postitaja Amanita

5) hääletab mhe, kuna ta on "hea kandidaat"

Keegi siin rääkis ka, et ma olin lihtsalt kaasajooksja. Sel hetkel Kristofer juhtis pikalt, kelle kohta ma kuidagi ei uskunud halba. Minu hääl oli Hezi peal tühjas kohas ja kui mhe paar häält sai oli see minu arvates hea käik.mhe vastane kahtlus on mul teises päevas ühes postis ka - see tuli tema soovitusest psühhil tapa teisena hääli saanud inimene (teostamatu plaan, aga halb ikkagi kuna ka seda kohta mõjutab mahvia ja kehv loogika loogikaülesannete raamatu koostanud mehelt).

Samas ma siin hommikul ärkasin mõttega, et hea, et Robert mind süüdistab. Kindla heana ei saa tema motivatsioonis kahelda, küll aga saab kaasajooksikute kohta järeldusi teha (minu süüdistajad püüdke nüüd mõelda, et ma olen tõepoolest hea). Mahvial väga soodne võimalus minust vabaneda. Eelmisel päeval Robert pani mulle hääle, kristofer liitus randomiga ja Hez kohe otsa.

Täna liitusid robertiga MaxUumen ja Aeinstein suht "valutult".

Joti valikust robertit toetada ma saan aru, kuna ta on sellest oma teooriast ka varem rääkinud. Mis muidugi ei tee teda puhtaks päris, sest mahviale oleks ka see mugav praegu (ja lisapost, et "see keda robert hääletab" lihtsalt kahtluse hajutamiseks veel).

MaxUumen oli ka kristoferi poojate hulgas, seega panen oma hääle talle. Nõus toetama ka Hezi poomist

hääletan: MaxUumen

It is fortunate for this community that I am not a criminal.
Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Amanita] #154971
20.06.2015 11:40:37
20.06.2015 11:40:37
Ghanburighan Väljas
entusiast
Ghanburighan  Väljas
entusiast
Algne postitaja Amanita
No veigo jutt oli tõesti omapärane, aga oma hääletusmustri ja selle postitusega ta mulle maffia käitumist ei meenuta. Vb on psühh, aga esmajärjekorras (nagu Robert mainiski), on meie eesmärgiks praegu välja hääletada maffia, sest psühhopaat võiks ju samuti olla motiveeritud maffiast lahtisaamisest.

Psühho ei avaldaks ealeski nimekirja maffiast, sest temal on kasulik neid öösel nottida. Kui tuleb välja, et psühho tapab Veigo nimekirja järgi on psühho identiteet külale ja maffiale selge.

Veel 1 miinus Amanitale.

Re: Mahvia XVII - Oh, Hi Mark! [Re: Ghanburighan] #154974
20.06.2015 13:33:53
20.06.2015 13:33:53
Veigo Väljas
Lorieni Boss
Veigo  Väljas
Lorieni Boss
Amanita siplemist tahaks ka ise näha!

Lehekülg 29/59 1 2 27 28 29 30 31 58 59

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
4 liitunud kasutajat (UncleLene, jott, Donkey, Lemps), 66 külalist, ja 1 ämblik.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Silver90
Aktiivsed oksjonid