Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 1/11 1 2 3 10 11
Maffiamäng XI: uued libahundid #143050
15.06.2014 12:38:47
15.06.2014 12:38:47
Liitus: Feb 2014
Mi-Go Väljas OP
entusiast
Mi-Go  Väljas OP
entusiast
Pärast pisukest viivitust oleme valmis alustama.
Öö algab nüüd kohe ning päev koos aruteluga algab esmaspäeva hommikul kell 10.00.

Mängijad:
1 ber1t (Berit Kalda)
2 don Digimon (Eero-Jaak)
3 TaKiNG (Martin Kask)
4 Ekvard (Ekvard Joakit)
5 Ghanburighan (Martin Aher)
6 Sirvo (Sirvo Luiga)
7 Robert (Robert Männik)
8 Kaupo (Kaupo Liiv)
9 jott (Hannes Kerem)
10 Mohhen (Margit Veeborn)
11 Ashlar (Allan Brandt)
12 Mirror (Mart Pechter)

Head rollid:
1 Selgeltnägija - Igal öösel saab ta minu käest küsida ühe mängija kohta, kas tegemist on libahundiga või mitte.
2 Preester - Üks kord mängu jooksul saab kaitsta ühte mängijat libahuntide eest. Selleks ta peab mulle öö jooksul oma soovist teada andma.
3 Prints - Kui ta lintšitakse, siis ma avaldan ta rolli ning ta jääb sellel korral ellu.
4 Haige - Kui libahundid teda ründavad, siis hakkab neil kõht valutama ja järgmisel öösel ei saa nad kedagi tappa.
5 Jahimees - Kui ta sureb, võib ta koheselt tappa veel ühe mängija, kes sureb koos temaga.
6 Kõva mees - Kui teda ründavad libahundid, jääb ta järgmise ööni ellu, saab päeval arutleda ning sureb alles järgmisel öösel.
7 Märter - Võib päästa kellegi elu ning surra tema asemel. Märter võib päästa nii lintšitu kui öösel tapetu (NB! ta ei tea, kes öösel tapeti, aga ta võib avaldada soovi, et kes iganes see polnud, siis surgu hoopis tema). Märter annab oma soovist mulle teada öö jooksul, st enne hommikust kokkuvõtet.
8 Vanamees - Linnakodanik, kes sureb 4. öösel vanadusse.

Kurjad rollid:
9 Libahunt - Tapab öösel koos teiste libahuntidega kellegi ära.
10 Libahundi kutsikas - Nagu libahunt, aga kui ta sureb, siis libahundid hulluvad ja tapavad järgmisel öösel kaks korda.
11 Unine libahunt - Uneleb rahulikult, kuni üks libahunt tapetakse. Siis hakkab tegutsema ja tapab koos libahuntidega. Unine libahunt ei tea, kes on teised libahundid, aga libahundid teavad, kes on unine libahunt.
12 Libahuntide käsilane - Teab, kes on libahundid ja libahundid teavad, kes on nende käsilane. Samuti näeb käsilane, keda hundid öösel tapavad, aga ta ise ei osale tapmistes.

Reeglid:
- Päev ning arutelu kestavad iga päev kell 10-22.
- Igaüks annab oma hääle lintšimiseks avalikult foorumis hiljemalt kella 22-ks. Kes selleks ajaks pole midagi öelnud, on ise süüdi. Lintšitu sureb hommikul, nii et öösel saab ta veel tegutseda kui võimalik.
- Iga tegelane, kes öösel midagi teha tahab, annab sellest mulle erasõnumiga teada hommikul kella 8-ks. Kui selleks ajaks pole mulle infot saadetud, siis tapmisi ei toimu või infot ei laeku. Seega kui libahundid ei ole piisavalt akiivsed, siis on üldiselt paha lugu ja ilmselt linnakodaninkud võidavad.
- Kui keegi sureb, siis ma kommenteerin ainult nii palju, et kas tegemist oli libahundiga või mitte. Võib-olla mõnikord ütlen midagi veel, aga selle peale ei tasu lootma jääda.
- Väljaspool foorumit võivad mängu teemal arutleda ainult libahundid, leppides kokku, keda nad hammustama lähevad. Unise hundi võib kaasata vestlusesse alles siis, kui too "ärkab". Ülejäänud rollitäitjad tohivad vestelda ainult foorumis ja avalikult.
- Võiks teha nii, et rollide avaldamisvooru ei korraldata. Igaüks võib pisut vihjata, kes ta olla võiks, kui ta seda vajalikuks peab - aga ei tahaks mängu ära rikkuda.

If you pass a Combat check against Mi-Go, return it to the box and draw 1 Unique Item.
Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: Mi-Go] #143057
16.06.2014 08:20:12
16.06.2014 08:20:12
Mi-Go Väljas OP
entusiast
Mi-Go  Väljas OP
entusiast
Saabunud on hommik. Linnakodanik TaKiNG aga ei ärka enam - teda on öö jooksul saatuslikult hammustatud ning teha pole enam midagi.
Kes võiks olla selle hirmsa tapatöö taga?

If you pass a Combat check against Mi-Go, return it to the box and draw 1 Unique Item.
Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: Mi-Go] #143058
16.06.2014 08:28:03
16.06.2014 08:28:03
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Kaupo Väljas
kohtunik l2
Kaupo  Väljas
kohtunik l2
Liitus: Jul 2003
Tallinn
Suht lampi hetk eksole. Hääletan Hannest, kui keegi suud lahti tehes midagi huvitavamat ei ütle.
Põhjuseks see, et ta eelmine mäng sõi jotti välja. Paremat teooriat ei ole.

For each spell, there's a COUNTERspell.
Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: Kaupo] #143060
16.06.2014 10:10:12
16.06.2014 10:10:12
Liitus: Apr 2014
ber1t Väljas
kasutaja
ber1t  Väljas
kasutaja
Liitus: Apr 2014
Oot, keda sa hääletad? Nimekirjas on
9 jott (Hannes Kerem)

Ehk siis jott ongi ainuke Hannes.

Mu enda hääl läheb ilmselt õhtul kõige mitteaktiivsemale isikule.

Kes ohvrit tunnevad, kas TaKING on kogenud mängija?

Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: ber1t] #143061
16.06.2014 10:35:53
16.06.2014 10:35:53
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Väljas
peaaegu maailmameister
jott  Väljas
peaaegu maailmameister
Keila?
Ma hääletan Düsgraafik Kaupot. Põhjus on see, et alati, kui ta elab, ajab ta nii seosetut juttu, et raske on aru saada, miks ta hea peaks olema ja tavaliselt ta vist isegi ei ole halb.

va jobu tahab must ka lahti saada.

Viimati muutis jott; 16.06.2014 10:36:44.

...ja siis läks gp põlema.
Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: ber1t] #143062
16.06.2014 10:40:58
16.06.2014 10:40:58
Liitus: Apr 2010
Sheffield
Ekvard Väljas
vana tegija
Ekvard  Väljas
vana tegija
Sheffield
Algne postitaja ber1t
Oot, keda sa hääletad? Nimekirjas on
9 jott (Hannes Kerem)

Ehk siis jott ongi ainuke Hannes.

Mu enda hääl läheb ilmselt õhtul kõige mitteaktiivsemale isikule.

Kes ohvrit tunnevad, kas TaKING on kogenud mängija?

Mitte eriti. See on ta kolmas mäng. Aga kuna digimon on põhiline TaKINGu sõimaja olnud viimasel ajal, siis langeb kahtlus tema peale. Samas võib see ka huntidelt kaval lüke olla, et me digimoni välja hääletaksime.

Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: Ekvard] #143063
16.06.2014 10:53:18
16.06.2014 10:53:18
Liitus: Jun 2014
Ghanburighan Väljas
entusiast
Ghanburighan  Väljas
entusiast
Liitus: Jun 2014
Kiire meeldetuletus, et meil on nüüd 7 inimest nelja pahareti vastu. Teine kord kui valet inimest lintšime (sealhulgas hundikutsikat) on mäng tõenäoliselt läbi. Seega mõtleme hoolikalt järgi, kes see ikka Takingut tappa tahtis.

Kas keegi peale don digimoni tuleb veel meelde?

Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: Ghanburighan] #143064
16.06.2014 11:21:40
16.06.2014 11:21:40
Liitus: Feb 2005
Tallinn
don Digimon Väljas
maailmarändur
don Digimon  Väljas
maailmarändur
Liitus: Feb 2005
Tallinn
Kui ma oleks pahalane, siis kohene TaKingi tapmise muuv minu poolt oleks olnud liiga obvious.
Teiseks, ei oleks nkn enamus hunte sellega päri ja tahaks alguses pädevamaid häid mängijaid vaigistada.

Ma arvan, et eelmise mängu põhjal ajas Ekvard segasemat kui Kaupo või TaKing. Ma esialgu hoiaks sihikul teda, aga õhtupoole ilmselt muudan hääle kellegi passiivse mängija peale.

4 hea 8 paha vastu on minu meelest balansist väljas. Lisaks sellele sureb kõdu ka veel 4. öösel ära, ehk häid aint 7 pmst 4 paha vastu. Kardan, et pahadel on seekord liialt suur eelis antud.

Aga arutletagu nüüd. Uued mängijad võiks ka suu lahti teha, mitte põõsastes luusida!

"It's real. Burn it." [Equilibrium]
Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: Ghanburighan] #143065
16.06.2014 11:23:30
16.06.2014 11:23:30
Sheffield
Ekvard Väljas
vana tegija
Ekvard  Väljas
vana tegija
Sheffield
Algne postitaja Ghanburighan
Kiire meeldetuletus, et meil on nüüd 7 inimest nelja pahareti vastu. Teine kord kui valet inimest lintšime (sealhulgas hundikutsikat) on mäng tõenäoliselt läbi. Seega mõtleme hoolikalt järgi, kes see ikka Takingut tappa tahtis.

Teine variant on algajad mängijad, kelle järeldus oli ehk see, et eelmine mäng selgeltnägija=ka see mäng selgeltnägija.

Re: Maffiamäng XI: uued libahundid [Re: Ghanburighan] #143066
16.06.2014 11:41:35
16.06.2014 11:41:35
Keila?
jott Väljas
peaaegu maailmameister
jott  Väljas
peaaegu maailmameister
Keila?
Algne postitaja Ghanburighan

Tänan, et sa olukorda selgitasid. Kui loll peaks olema, et tõesti selle peale minna või selle järgi hääletada, kes kedagi tappa tahtsid kunagi eelmine mäng.
Kas sa arvad, et pahalased mõtlesid selle läbi, et "ahaa, eelmine mäng Taking tegi midagi, mis seab talle ja talle kahju, tapame Takingu ära"
Kui see nii on, siis oleks vaja umbes justnimelttäpselt sinu sõnumi moodi asja ja kui see nii on, siis oleks see perfektne sõnum.

Võtame teistmoodi. Kas tõesti on keegi, kes hääletab selle järgi, et talle keegi ei meeldi? Kas keegi tapab mingi korrapära järgi üldse? Ma ei usu.
Kui ma ennast vaatan, tegelt, siis mingi korrapära on. Ma olen pidevalt paha ja seega on lihtne ja naljakas Kaupot tappa.

Seega on ainuke võimalus, et kas võeti lambist mingi nimi, seekord Taking ja siis loodeti, et keegi ajab mingit jama ja keegi hääletatakse seetõttu välja. Ma arvan küll nii.

Ühtegi nime sa muidugi ei maininud, peale lihtsalt nii möödaminnes "Noh, kui kedagi muud pole, siis Digimon" Ütlemise.

Ma muidu ei vastanud ainult sellele sõnumile vaid mõtlesin üleüldist olukorda.

Muide, mäng pole tasakaalus. Pahasid peaks täpselt 1 vähem olema. Lisaks see, et unine libahunt on loll roll ja ta võiks lihtsalt hea olla. Siis oleks suht hea tasakaal halva ja hea vahel.

...ja siis läks gp põlema.
Lehekülg 1/11 1 2 3 10 11