Maagia.net
Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 1/13 1 2 3 12 13
Magic online jutt #134241
11.03.2013 23:05:12
11.03.2013 23:05:12
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Väljas OP
peaaegu maailmameister
jott  Väljas OP
peaaegu maailmameister
Keila?
Tõmba siit

Online nurk ei tee ka paha. Siia võiks siis ideaalis onlaini jutt koguneda.

Mõned mõtteterad.

Onlines mängimine maksab raha. Krediitkaarti on vaja, et toodet/tixe osta. Kui kasutad poodi, uuri enne, kas mõni buuster maksab hetkel üle 4 tixi(tavaliselt ei maksa). Osta tixe. Vastavad buustrid, mida vaja, saad osta online kasutajatelt. Keskmine buustri hind on 3,5 tixi samas kui poes on ta 4. Säästad palju raha.

Tee endale selgeks palju su kaardid väärt on, kui sa tahad neid müüa. Käi läbi palju botte ja leia parim hind.

Liitu Eesti klanniga. Minu kasutajanimi on Paanika ja ainult mina saan klanni kutsuda. Räägi muga koha peal või saada siin erasõnum. Miks liituda klanniga? Ega erilist põhjust polegi, kui et miks mitte. Näed igal pool ära, kes teised eestlased on, saad nendega kontakti ja leiad nad kergesti üles. Saad probleemidele lahenduse.

Kasuta vana klienti. Uus, mida nad hetkel arendavad ja ka välja lasid on aeglane ja halb. Igatpidi.

Kui onlines on mingi probleem, räägi orc-idega. Nad on sealne support. Nad oskavad kõigele lihtsale hästi vastuse anda ja vahel teavad ka reegleid.

Kui midagi ägedat juhtub, saad pildi limitedi nurka postitada ja siis teised imestavad.

Kui tahad constructedit mängida ja on kaarte vaja, siis mina pole kunagi ei öelnud, kui mul vähegi midagi on. Constructedifänne samas meie klannist onlainis väga pole, nii et arvestada millegagi ei saa.

Rahvas räägib, et constructediga pidi kõige lihtsam tasuta mängida olema. Et võidad piisavalt buustreid ja ei pea maksma. Ma ei tea, pole kunagi mänginud aga mingi tõepõhi sellel vast on.

Kas online on parem kui päriselu magic? Minuarust küll mitte. Samas saad iga hetk mängida niipalju, kui vaid toodet on, kuna turniirid hakkavad iga minut.

Küsimusi? Kirjutage siia.

Kõigest onlinega seotust kirjutage ka siia. Ma uuendan seda, kui tarvidust tuleb ja mingi huvitav seik meenub.

...ja siis läks gp põlema.
Re: Magic online jutt [Re: jott] #134242
11.03.2013 23:16:54
11.03.2013 23:16:54
Liitus: Feb 2005
Tallinn
don Digimon Väljas
legend
don Digimon  Väljas
legend
Tallinn
mis peab olema arvutirondi võimsusparameeter, et vana klient selle peal jooksma saada?

"It's real. Burn it." [Equilibrium]
Re: Magic online jutt [Re: don Digimon] #134243
11.03.2013 23:23:20
11.03.2013 23:23:20
Liitus: Mar 2002
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Tallinn // Tartu
Hipsteritele kurvastuseks tasuks ära mainida, et õunapildiga arvutite peal see programm ei jookse.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Re: Magic online jutt [Re: Mirror] #134244
11.03.2013 23:29:49
11.03.2013 23:29:49
Liitus: Mar 2009
Tallinn
Nator Väljas
vana tegija
Nator  Väljas
vana tegija
Liitus: Mar 2009
Tallinn
aga kuidas on lood taibukate inimeste pingviini pildiga arvutitega?

Re: Magic online jutt [Re: Nator] #134245
11.03.2013 23:38:12
11.03.2013 23:38:12
Keila?
jott Väljas OP
peaaegu maailmameister
jott  Väljas OP
peaaegu maailmameister
Keila?
Seal downloadi lehel on mingid arvuti vajadused(millest mina midagi ei mõika) ju olemas.

Need, kellel on õun, peavad endale aknad tõmbama.

...ja siis läks gp põlema.
Re: Magic online jutt [Re: Mirror] #134246
11.03.2013 23:39:34
11.03.2013 23:39:34
Tallinn
don Digimon Väljas
legend
don Digimon  Väljas
legend
Tallinn
Tsiteeri
Hipsteritele kurvastuseks tasuks ära mainida, et õunapildiga arvutite peal see programm ei jookse.

Laik!

"It's real. Burn it." [Equilibrium]
Re: Magic online jutt [Re: Nator] #134247
12.03.2013 08:07:13
12.03.2013 08:07:13
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Tallinn // Tartu
Tsiteeri
aga kuidas on lood taibukate inimeste pingviini pildiga arvutitega?

See peaks olema ju üldteada, et pingviiniarvutitega ei saa mitte ühtegi arvutimängu mängida. Taibukatele inimestele on lõbustuseks hoopis igal õhtul paar tundi progemist, et pingviiniarvutiga vähemalt maagia.netti vaadata saaks.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Re: Magic online jutt [Re: Mirror] #134248
12.03.2013 11:13:49
12.03.2013 11:13:49
Liitus: Oct 2005
Tartu
MadTricks Väljas
meister
MadTricks  Väljas
meister
Tartu
Ise mängin pauperit, kui keegi testida tahab enne dailysi vms, siis võtke ühendust vahel kui online olen.

Vahel Streamin ka twitchis, saate halba magicut vaadata.
(Päris palju videosi oli vahepeal, aga mingi 2kuud ei mänginud siis kustusid vanemad videod ära)
http://www.twitch.tv/madtricks

"Kui kahtled, keera loomad külili. Las vastane mõtleb." - vpl
"It's all about value." - sr
"Mul delver ei flippu." - ejv
"Soovitaks Pakki panna alati mingi 1 või 2 Manane Creature, et sul ei oleks enda teiseks kaiguks 15 elu" - Mark55
Re: Magic online jutt [Re: MadTricks] #134249
12.03.2013 19:07:01
12.03.2013 19:07:01
Liitus: Oct 2003
Tallinn
Olavi Väljas
entusiast
Olavi  Väljas
entusiast
Liitus: Oct 2003
Tallinn
ma pakun omalt poolt seda infot, mis ma olen kaartide müümisel/ostmisel kõrva taha pannud:

Kaartidel müümisel:

[color:"green"]CHAIN CARDCASTLE (cardcastle, foreverbuyerseller, gamingbot, xtremebot, readybot, mtgocardpalace):[/color] väga suure osa kaartidest müün just sellele chainile, tihti pakub parima hinna kallimatele kaartidele, samuti ostab hea hinnaga commoneid ja uncommoneid, vahel saab talle maha müüa praktiliselt kõik, mida soovid

[color:"green"]CHAIN Aboshanbot:[/color] ostab ainult siis, kui tal on vähem kui 4 koopiat seda kaarti, tihti pakub kõrgeimat hinda, head hinnad ka foilide puhul

[color:"green"]CHAIN Cardbuyingbot:[/color] mõnikord harvem pakub parimat hinda, teeb oma valiku hästi kiiresti

[color:"green"]CHAIN Cardfiend:[/color] viimasel ajal kallite kaartide puhul ei ole tema pakkumised enam eriti head, endiselt ostab hea hinnaga uncommoneid ja commoneid

[color:"green"]CHAIN MOXSHOP (shop_pearl, shop_jet, shop_ruby):[/color] ostab hea hinnaga commoneid ja uncommoneid

[color:"green"]CHAIN MTGO_Megastore:[/color] ostab ainult commoneid, korralikud hinnad

Viimasel aja on paar korda parima pakkumise teinud veel: chase_rare_bot, CMbot_01 ja COMbot_02, cardtrader.
Kui aega on, siis tasub proovida veel cardboom, cardstock, portalbot, profartsorbot, cardnexus, tokenbot, traderbot.

Boostrite müümisel/ostmisel:
[color:"green"]CHAIN HOGWARTS (..Hogwarts.., .Coruscant, .7BP):[/color] enamiku ajast pakub parimat müügihinda

[color:"green"]CHAIN Ubiquitousbots (___Olifaunt___, __a_r_t__, apoplexy, ubiquity, zzz):[/color] vahel on sama/parem hind kui Hogwartsil, siis kasutan seda chaini, sest neil on lojaalsuspunktide süsteem, mille alusel saab allahindlust, mida rohkem oled nendega kokku kaupa teinud. Samuti saab sõpru soovitada ning siis saavad mõlemad lojaalsuspunkte, kui kumbki kaupleb (andke märku, kes soovitust soovib, nii saab kiiremini hinnad normaalseks)

[color:"green"]CHAIN Packboosterbot:[/color] tasub proovida, teinekord on parim hind nii ostul, kui müügil

[color:"green"]CHAIN Cardbotbooster:[/color] sama, mis eelmine, vahel harva

Loodan, et siia on teistel ehk miskit lisada

Re: Magic online jutt [Re: Olavi] #134250
13.03.2013 09:07:51
13.03.2013 09:07:51
Tartu
MadTricks Väljas
meister
MadTricks  Väljas
meister
Tartu
Ise kasutan ostmiseks MTGOTRADERSBOT chaini. (numbrid 2-6 veel taga)
Hinnad ei ole turu miinimumid, kuid ka mitte kõige kallim. Kuna tegemist ühe populaarseima botiga, siis on kaardid alati olemas ja hind on turu keskmine.

Midagi neile kes tahavad casualilt mtgos mängida:
Kui sulle meeldib pauper/standard pauper/peasant vms siis tasub vaadata üle mõned saidid:
http://pdcmagic.com/ - iganädalased pauper/peasant jms turniirid(eriti standard pauper), auhinnad mtgotraders kinkekaartide näol vms. Tegemist siis mängijate enda korraldatud eventsidega. liigad, metagame jne. Osavõtt tasuta.
Soovitan alustada sealt, kui mtgo konto olemas ja tahad võistelda, kuid kaarte väga pole ja tixe ei raatsi "päris" võistlustele kulutada. Kuna esimene koht saab ca 7tixise kinkekaardi, siis saab selle eest juba kaardikogu täiendada. Soovitan standard pauperi jaoks kaarte küsida eestlastelt, klannis. Keegi ikka on nõus üleliigseid drafticommoneid ära andma/odavalt müüma.

http://gatherling.com/gatherling.php - sama mis eelmine, rohkem formaate, isiklikku kogemust pole. Kuid tean et toimuvad modern silverback turniirid (Silverback on formaat kus lubatud kõik commonid ja uncommonid, kindlasti on ka mingi banlist).

Tahad competitive pauperit vms mängida, siis metagame näed jooksvalt:
http://decks.mtgoacademy.com/Format/Pauper

Viimati muutis MadTricks; 13.03.2013 09:12:03.

"Kui kahtled, keera loomad külili. Las vastane mõtleb." - vpl
"It's all about value." - sr
"Mul delver ei flippu." - ejv
"Soovitaks Pakki panna alati mingi 1 või 2 Manane Creature, et sul ei oleks enda teiseks kaiguks 15 elu" - Mark55
Lehekülg 1/13 1 2 3 12 13

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
4 liitunud kasutajat (rawen, Kaarumz, Glimmervoid, Mik Mäe), 37 külalist, ja 3 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid