Nii. Pikalt läks, aga valmis. Jutt käib minu Legionsi prerelease’ist. Päris hästi läks, kuigi viimane lihv jäi andmata. Kuna turniiri jooksul juhtus päris vahvaid asju, siis ehk on teilgi huvitav lugeda. Võitja Tann niikuinii pikka juttu ei tee ning teise koha mees Sisask ei viitsi arvatavasti oma lammutustööst ühtegi sõna paberile (ekraanile siis) panna. Ma olen teda vaid paar korda näinud maagiamängus elusid märkimas.

Kindlasti, kui muud juttu ei viitsi lugeda, vaadake mu draftipakki... Siiamaani olen uhke. Paki, mitte drafti üle.

Turniir toimus Tartus Võlukambris 25. jaanuaril. Kohale tuli 23 mängijat, minu meelest oleks rahva huvi võinud suurem olla. Siiski on see suur hulk võrreldes tavalise T2 või Extended-turniiriga. Vaadake, Tartus on inimesed laisad ja nad ei viitsi ise pakke ehitada, paar nädalat tagasi toimus meil kahe päeva jooksul tervelt kolm drafti, FNM T2 formaadis jäi aga ära...

Asja juurde. Nagu alati, tehti Tartus nn. Sealed-deck swap, mis tähendab seda, et üks mängija avab kaardid, paneb need kõik kirja, siis jookseb viis minutit mööda tuba ringi ja lõugab, kui haigelt head kaardid ta lahti tegi. Siis saab igaüks täiesti juhuslikult kellegi teise varem lahti tehtud kaardid ning üritab sellest endale pakki teha. Tegevust saadavad tavaliselt poolte mängijate nurin, et nad kehvad kaardid on saanud, ning kohtuniku pahandamine nende kallal, kes esimest korda turniiril on ja ei oska seetõttu vahet teha lahtritel „kokku“ ja „pakis“.
Lõugasin minagi. Onslaughi pakk oli enam-vähem keskmiselt hea, portsu punaste dämmispellide, Cruel Revivali ja Glarecasteriga. Legionsi esimesest boosterist leidsin ma Kilnmouth Dragoni. Teisest Havoc Demoni. Kolmandast Scion of Darknessi. Selliste jõmmidega oleks rakse esikaheksast välja jääda ning Rasmus Rosenthal, kes mu paki endale sai, ka sinna jõudis. Küll 3-2 skooriga, aga siiski.

Enne pakivahetust tolgendasime ringi ja jagasime esmamuljeid. Tritse mainis, et kaardid, mis tema lahti tegi, olid enam-vähem jamad. Loomulikult olin ma siis natuke närvis, kui laua taha istudes nägin, et pean paki just Tritse avatud kaartidest tegema. Lähemal uurimisel läksin ma tegelikult päris rõõmsaks. Siin on siis kaardid, millest ma paki tegin.

""
Loomad:
2 Crested Craghorn (1 "")
Butcher Orgg
Shaleskin Plower
Nosy Goblin
Charging Slateback
Flamestick Courier
Skirk Marauder
Goblin Dynamo
Flamewave Invoker
Macetail Hystrodon
Sparksmith
Hunter Sliver
Goblin Assassin
Bloodstoke Howler

Muud asjad:
Searing Flesh
Wave of Indifference
Crown of Fury
Break Open

""
Loomad:
Daru Lancer ""
Grassland Crusader
Gravel Slinger
Gustcloak Harrier
Wall of Hope
Swooping Talon
Cloudreach Cavalry
Foothill Guide
2 Plated Sliver
Deftblade Elite

Muud asjad:
Astral Slide
Renewed Faith
Righteous Cause
Defensive Maneuvers

""
Loomad:
Graveborn Muse
Sootfeather Flock
Spined Basher
Withered Wretch
2 Infernal Caretaker
Deathmark Prelate
Walking Desecration
Accursed Centaur
Earthblighter
Dripping Dead

Muud asjad:
Head Games ""
Infest
Dirge of Dread
Crown of Suspicion
Profane Prayers

""
Loomad:
Primal Whisperer
Caller of the Claw
Elvish Warrior
2 Krosan Vorine
Branchsnap Lorian
Symbiotic Elf
Stonewood Invoker
Elven Riders
Spitting Gourna
2 Nantuko Vigilante
Berserk Murlodont
Timberwatch Elf
2 Glowering Rogon
Birchlore Rangers

Muud asjad:
Enchantress's Presence
Crown of Vigor

""
Loomad:
Mistform Wall
Slipstream Eel
Sage Aven
Voidmage Apprentice
Aven Fateshaper
2 Keeneye Aven
Glintwing Invoker
Crookclaw Elder
Disruptive Pitmage
Merchant of Secrets
Fugitive Wizard
Cephalid Pathmage
Aven Envoy

Muud asjad:
Complicate
Backslide
Airborne Aid

Landid:
Forgotten Cave
Tranquil Thicket
Seaside Haven
Secluded Steppe

Pakki teha oli raske ja lõpuks tegin ma vähemalt ühe pisiviga, sellest hiljem.

Sinisel olid paar head ja üks väga hea kaart (Aven Fateshaper), aga paki alust ei ole siit kusagilt näha. Kuni viimase raundini ma veel mõtlesin, et oleks pidanud paar Islandit ja Aven Fateshaperi sisse riputama, aga kuna pakis oli tegelikult vaja üsna palju värvilist mana, eelistasin kolme värviga mitte mässama hakata. Niikuinii oli mul kalleid loomi pakis lõpuks küllalt. Ja kui juba sinist sisse panna, siis miks mitte Keeneye Aveneid, mis teinuks mana-olukorra veelgi hullemaks.

Valge oli tegelikult juba huvitavam. Daru Lancer on üks halvimaid üllatusi vastasele, kes su morphi järsku blokkida kavatseb. Astral Slide on paras pomm, kuigi parem draftis, kus sa juba selle kaardi ümber paki saad kokku korjata. Grassland Crusader annaks päris hea kombinatsiooni pea kõikide valgete loomadega, mille sa siit pakki viitsiks panna. Ning Righteous Cause võiks loomi täis keskkonnas vastasele su tapmise pea võimatuks teha. Kokkuvõttes jäi värv minu jaoks siiski pinnapealseks, väga häid kaarte oli vähe ning ma otsustasin lõpuks minna selle variandi kasuks, mis andis mulle vähemalt kaarte valides mingisugusegi valikuvõimaluse.

Sellest on mul küll kahju, et must värv mängitav ei olnud. Infest ja Graveborn Muse ja Dirge of Dread... Kaks ülihead trikki pluss Crown of Suspicion muidu paksult loomi täis formaadis, aga ei vea välja.

Ehk siis – rohe-punane pakk tuleb. Caller of the Claw üle hõiskasin ma juba enne preriliisi. Nantuko Huskiga oleks ta muidugi eriti hea. Päris mitu korda tõin ta vastase käigu lõpus välja, isegi, kui mul vaid üks loom oli surma saanud. Butcher Orgg ja Sparksmith ei vaja vist enam tutvustamist, aga mis lõplikult nende värvide kasuks otsustas, olid neli provoke-võimega looma (ehk siis neli korralikku loomalõhkumist).
Pakk ise on siin.

Pakk:
""
2 Crested Craghorn
Butcher Orgg
Flamestick Courier
Skirk Marauder
Goblin Dynamo
Flamewave Invoker
Macetail Hystrodon
Sparksmith
Searing Flesh
Wave of Indifference
Crown of Fury

""
Caller of the Claw
Elvish Warrior
2 Krosan Vorine
Branchsnap Lorian
Symbiotic Elf
Stonewood Invoker
Elven Riders
Spitting Gourna
Crown of Vigor

Landid:
Forgotten Cave
Tranquil Thicket
8 Mountain
8 Forest

Kokku 18 landi, 18 looma ja neli muud spelli.
Ilmne viga oli see, et Crown of Vigor oleks pidanud välja jääma. Toppisin ta sisse tegelikult selle pärast, et tundus liiga palju loomi olevat ja tahtsin mõnda trikki. Tegelikult aga sideboardisin selle pea igas mängus välja, asemele läks tavaliselt Shaleskin Plower, mis võitis mulle vähemalt ühe mängu.
Üks asi, millele mu tähelepanu alles paar päeva hiljem juhiti – olin täiesti ära unustanud Timberwatch Elfi. Isegi sideboardimisel jäi ta mul teiste kaartide vahele. Tegelikult pidanuks kaart kindlasti pakis olema. Paar elfi mul on lisaks, aga isegi +1/+1 andjana oleks loom väga hea.
Mõnikord juhtub nii. Mäletan küll, kuidas ma tõstsin elfe ja beaste edasi-tagasi, lõpuks viskasin Birchlore Rangersi pakist välja... ilmselt oli Timberwatch Elf tema külge kleepunud ""
Ja nüüd vaieldavad asjad. Mulle meeldib, kui mul on teisel käigul midagi teha. Seepärast Stonewood Invoker ja Elvish Warrior. Turniiri jooksul tuli ette vaid üks mäng, kus ma ei saanud teda teisel käigul maha panna, sest ei olnud kahte rohelist mana. Invokeri võimet kasutasin harva, enamasti üritas ta vahetada end mõne vastase morph-looma vastu.
Mõni teist oleks kindlasti pannud sisse Nosy Goblini või Charging Slatebacki näiteks Branchsnap Loriani asemel. Goblinit sideboardisingi päris tihti sisse, kuid Slatebacki mitte kunagi. Viiendal käigul oli mul tegemist küllalt, ja paremat, kui Slatebacki ümber keerata.
Berserk Murlodont ja kaks Glowering Rogoni ei ole minu meelest kaardid, mille pärast rohelist mängida. Tõsi, üks Rogon oleks pakis hea olnud, et anda kuuendal käigul tegevust, aga kardan, et enamasti oleks ta mul käes istunud, kui ma olen sunnitud lihtsalt provoke’iga loomi lauale laduma, et vastase lennukitest jagu saada. Kuus mana 4/4-se eest on juba palju.
Sama jutt käib ka Bloodstoke Howleri kohta. Mõned beastid mul pakis tõesti olid, aga neli tükki tõenäoliselt sellised, mis kohe surma saavad (provoke). Howler tahab, et ta oleks morphitud, püstikeeramine nõuab seitse mana – sa ei saa isegi Wave of Indifference’i samal käigul teha.
Olen hakanud mõtlema, et mitu tribal-teemat võiks Onslaughti bloki limited-pakis üldse olla. Mina jätsin oma pakki alles ainult Goblinid, oleks pidanud sisse tooma Elfid, kas ka Beastid? Kahtlen, aga ehk on kellelgi kogemusi – kirjutagu aga!

Hea küll, mängude juurde.
1. raund, Roland Jaagomann
Roland on vana mees, aga ta ei mängi ilmselt eriti tihti. Vähemalt tegi ta paar pisiviga, mis mu tööd kergendasid. Ja tema BUW pakk ei olnud managa eriti helde. Ka Sparksmith tegi esimeses mängus ilma ja tappis musta Sliveri enne ära, kui ta oleks regennima hakanud.
Teises mängus pidin mulligani võtma (esimese mängu võitmine on näiteks selle pärast väga oluline, et teises mängus otsustavad vastased enamasti alustada ja sul on kerge mulliganida). Roland aga ei saanud oma mängu korralikult käima ning märkmetest näen, et 17-ne rünnak tegi talle otsa peale.
1-0 (mänud 2-0)

2. raund, Veljo Hagu
Olin üsna õnnelik, kui alustasin ja võitsin esimese mängu. Ei mäleta hästi, mis juhtus, aga igal juhul jäin 14 elu peale pidama.
Nüüd oleksin kindlasti pidanud Timberwatch Elfi sisse sideboardima, sest Veljo mänis tegelikult päris vahvat sinirohelist pakki elfide, väga suurte jõmmide ning Dermoplasmiga. Teises mängus, mäletan, tegi tema [card]Wirewood Channeler[card] väga palju mana. Üritasin küll paari provoke-runnakuga midagi teha, aga ei... Nojah, võib-olla ei oleks pidanud Timberwatch Elf sisse minema, sest Channeleri pärast ei julgenud ma isegi oma elfe käest lauda käia.
Teine mäng kestis piisavalt kaua, et kolmandaks palju aega ei jäänud. Kiire Wellwisher tähendas, et mina teda ära tappa ei suuda; võtsin asja rahulikult, ei rabistanud ning Veljo ei jõudnud mind lisakäikudega maha lüüa. Jah, oleksin mängu lõpuks kaela saanud.
1-1-0 (mängud 3-1-1)

3. raund, Kaupo Iher
Nüüd läksid mängud väga põnevaks. Esimeses mängus alustas Kaupo, kuid ei suutnud oma puna-musta pakiga mulle survet avaldada. Käisin rahulikult pisikesi loomi maha, toksisin tal elud kaheksa peale, kui tuli... Visara the Dreadful! Ründasin kõigega, Kaupo blokkis ühe looma surnuks. Siis oli küll paras aega Caller of the Claw ära kasutada, mis tegi mulle piisavalt loomi, et järgmisel käigul tegi Wave if Indifference mängule lõpu. Meenub veel Erratic Explosion minu looma pihta: vaja oli kahte dämmi, kuid ümber pöördus Misery Charm...
Teises mängus... Kaupo alustas ja mul ei tulnud korralikult lande. Tegelikult tuli, aga Kaupo koristas oma Shaleskin Ploweriga minu ainukese Mountaini ära. Oli tal Sparksmith samuti lauas? Vist oli.
Kolmas mäng – mina alustan... Ja seekord oli minu kord Sparksmith esimesena lauda saada ja tema ainuke Mountain Shaleskin Plowerile sööta. Hammas hamba vastu. Goblin Dynamo oli talle juba liiast.
2-1-0 (mängud 5-1-2)

Ühte võitu veel vaja ning koht esikaheksas käes.

4. raund, Martin Mets
Mets mängis samuti puna-musta pakki. Väga põnev oli. Esimeses mängus sai ta Sparksmithi lauda ning kukkus kõmmutama, samal ajal mind Severed Legioniga surnuks tampides. Käisin loomi Sparksmithile söödaks ning Metsa elud muudkui vähenesid... Siis mängis ta mängu tegelikult maha. Situatsioon: minul kuus elu, temal kuus elu. Minul kuus maad lauas, millest kaks püsti; käes maid ei ole ning paar käiku pole tõmmanud. Vastane ründab, mina ootan paar sekundit ning blokin siis kõik peale Legioni ära. Siis sai Mets aru, et midagi on valesti, ta tabas ära, et Sparksmithiga minu looma maha võttes oleks ta võitnud... Pöörasin paki pealt otse seitsmenda maa mängu ning virutasin Searing Fleshi talle eludesse! Eks ta hakkas kartma... kuigi ainuke instant, mis ta tapnuks, oleks Chain of Plasma.

Vahemärkus pealtvaatajatele: kui tolles mängus oli vastase viimane käik, siis õnneks oli mul selja taga kogenud publik, kommentaar „Juss, näita nüüd oma topdeckimis-oskust“ tuli alles hiljem. Igasugune muu sagin, silmade pööritamine või ohkamine oleks vastase tähelepanu tõmmanud ja ta oleks võib-olla võitnud. Olge ikka mänge vaadates tasa, laske mängijatel ise teha omad vead ja leida omad lahendused.

Teises mängus jäi Mets viie elu peale, aga siis oli tema kord Searing Fleshiga lõpetada.
Kolmas ning otsustav mäng: märkmed näitavad, et mulle jäi 16 elu. Jõudsin isegi enne Butcher Orggi maha käia Macetail Hystrodoni, et juhuslikku Cruel Revivalit välja meelitada... mida ei tulnud, Butcher Orggiga ründasin tal elud alla ning Searing Flesh tegi taas puhta töö. Võit käes, esikaheksas koht olemas!

3-1-0 (mängud 7-1-3)

5. raund, Erkki Laanemets
Kuna põhiturniiri võitjale oli lubatud särk, siis mängisime.
Erkkil oli alles hull pakk! Mitte midagi eriti head, aga suuri rohelisi loomi leidus rohkem kui lugeda jõudsin.
Kuidas ma esimese mängu lõpuks kontrolli alla sain, ei mäleta. Mul ei olnud kõige parem algus, kuid järsku hakkasid tema värvitud 2/2 loomad surema, Sparksmith mängis tasakesi oma mängu... Siis hakkas vastasele suuri loomi tekkima, mis siiski ei rünannud kohe. Ja kui Erkki hakkas üsna täpselt mu elusid lugema, kui Sparksmithile käsklusi andsin, siis hakkasin liigutama planeeritust varem. Wave of Indifference’i poolt toetatud rünnak võttis Erkki 20-lt täpselt seitsme elu peale. Üllataval kombel ei tulnud sealt ühtegi Solar Blasti – ju tal ei olnud. Järgmisel käigul ründasin kõigiga, lasin tal rahulikult blokkida, et vaadata, kas ja mis trikke tal pakis võib olla ning viskasin juba mitmendat korda järest Searing Fleshi lauda. Kui mälu mind ei peta, siis millalgi mängi käigus tapsin Stonewood Invokerit pumbates mingi tema suure kolli ära. Kaheksa mana pole probleem...
Teises mängis ei teinud ma talle ühtegi dämmi. Loomad, mis vastu tulid, olid liiga suured.
Kolmandas mängus oli olukord vastupidine, Erkki elud kahanesid 13-11-7 ja oligi kõik.
4-1-0 (mängud 9-1-4), kuid paremad tiebreakerid andsid garderoobi-täiendust hoopis Tritsele.

Booster draft. ON-LE-LE. Vahelduseks päris mõnus, kuna rochesteri on tambitud juba küll ja kaasmängijate peale vihastatud rohkem kui tervisele kasulik.
Minule söötis Tritse, mina omakorda Erkki Sisaskile, kes andis oma head kaardid edasi Tanel Lumistele.
Esimesest boosterist ei olnud võtta mitte midagi peale Callous Oppressori. Iseenesest kahju, sest ma olen üldiselt üsna kinni oma esimestes valikutes ja poleks tahtnud nii vara sinisesse pöörata, kuid lõppkokkuvõtes tuli hästi välja. Pealegi on tegemist kindlasti paraja draftipommiga. Siis saatis Tritse mulle boosteri, mille sarnast pole tükk aega näinud. Symbiotic Wurm, Barkhide Mauler, Snarling Undorak, Nantuko Husk ning common kadunud. Päris hull, ma oleks küll tahtnud näha, et Husk ja Wurm mulle eraldi boostereist tuleks. Ühesõnaga, ilmselt võttis ta kas punase või valge kaardi. Mõtlesin kaua ning valisin siis Symbiotic Wurmi, mis oli suur viga. Mõtlesin sealjuures, et kolmanda valiku Nantuko Husk oleks Sisaskile selge signaal, et võtku aga musta. Ma oleks pidanud aga võtma ise Huski, jätma rohelise vasakule, sest hiljem selgus – Sisask rabas rohelist, Tann sai neljanda kaardina Nantuko Huski, must keerles lauas ringi. Kui veel järele mõelda, siis Wurmi võtmine oli isegi väga suur viga. Sest Husk ja Oppressor annavad juba omavahel väga hea kombinatsiooni. Sest Huski saab splashida. Sest Wrum tahab kolme rohelist, Oppressor juba kahte sinist mana. Sest siis oleksid Sisask ja Tann hakanud omavahel rohelise pärast kaklema. Sest Mauler ja Undorak kolmandaks valikuks on sama hea signaal rohelisse minna kui Husk musta kohta.
Legionsi kaartidega sain aga endale vast parima draftipaki, mille elu sees kokku tõmmanud.

Drafti pakk:
Loomad:
Echo Tracer
Chromeshell Crab
3 Keeneye Aven
Mistform Wakecaster
Gempalm Sorcerer
Mistform Shrieker
Glintwing Invoker
Voidmage Apprentice
2 Mistform Seaswift
2 Riptide Mangler
Riptide Biologist
2 Covert Operative
Information Dealer
Callous Oppressor
Mistform Wall

Trikid:
2 Backslide
Choking Tethers

Landid:
Lonely Sandbar
16 Island

Sideboard:
Olulised kaardid:
Ixidor's Will
3 Cephalid Pathmage
Primal Boost
Nantuko Vigilante
Branchsnap Lorian
Stonewood Invoker
Hundroog
Krosan Vorine
Symbiotic Elf
Barkhide Mauler
Symbiotic Wurm
Brontotherium
Tranquil Thicket

Jama, hate-draft ja jäänukid:
Quick Sliver
Glowrider
Starlight Invoker
Plated Sliver
Dripping Dead
Fugitive Wizard

Ega rohelist tegelikult kahju välja jätta ei olnud. Sest teoreetiliselt on pakis terve ports kohutavalt võimast sünergiat, superhäid kontrollivaid loomi ning võimalus kiiresti lennukitega peale minna. Pluss, muidugi, hea mana-baas... Ja kaks 2 Riptide Manglerit, need on pommid, uskuge mind.

Veerandfinaal, Rasmus Rosenthal
Mõlemad mängud läksid päris kiiresti – vastase mana ei jooksnud, tal oli kolmevärviline pakk ning ma võtsin talt mõned loomad endale. Kuuenda käigu kaks morphiga looma, mis muutuvad kohe 3/1 lennukiteks – selle vastu ei saa. Kahju, aga see oli vist Rasmuse elu teine draft, ju ta midagi ikka valesti tegi – vähemalt mulligane oleks pidanud rohkem võtma.

Noored/värsked mängijad teevad alati midagi valesti. Pärast sealed decki liste vaadates selgus, et meil oli kolm rohelist maagi, kes ei taibanud Spitting Gournat pakki panna; kaks musta maagi, kellele ei meeldinud Cruel Revival ja üks punane maag, kes ei pidanud lugu Imperial Hellkite’ist. Rääkimata veel sellest, et Elven Riders, Snarling Undorak ja Centaur Glade leidsid samuti koha roheliste pakkide sideboardides.

Poolfinaal, Tanel Lumiste
Tuli välja, et Tann sai väge hea, peaaegu monomusta paki. Oleks Sisask vaid Nantuko Huski võtnud... ei, oleks mina ise Huski võtnud, siis poleks ma Tanni poole teele saatnud ka Tritselt tulnud Havoc Demonit. Ja Skinthinnereid. Bane of the Living ei oleks küll minuni jõudnud, aga ikkagi.
Ja kus ma alles esimeses mängus müdistasin! Mängu kõrghetk oli kindlasti see, kuidas ma Chromeshell Crabiga tema looma ära võtsin, Echo Traceriga krabi kätte võtsin, käisin maha morphitud Riptide Biologisti ja sellega Tannilt Swati välja meelitasin. Ja mingil põhjusel ei olnud tal kasu Bane of the Livingust.
Teises mängus sideboardisin sisse Ixidor’s Willi. Ning siis mängisin mängu maha. Situatsioon: mul on lauas rohkem loomi kui temal, kuid Nantuko Husk ei luba mul korralikult krabi kasutada. Information Dealer tegi head tööd, kuid ma pidin kogu aeg kolme mana lahti hoidma, et counterdada kas Havoc Demon või Bane. Siis käis Tann maha amplify-ga Embalmed Brawleri, tehes selle 5/5-seks. Mina viskasin ta käigu lõpus Echo Traceriga kätte tagasi. Ja järgmine käik ei käinud Tann mitte Brawlerit, vaid morphiga looma. Ma olin Information Dealeriga just Ixidor’s Willi kätte otsinud. Ja ma ei counterdanud tema looma – loomulikult oli see Bane of the Living. Laud puhtaks ja Tanni võit.
Kolmas mäng – mina alustasin, Callous Oppressor sai Swatti ja Tann võitis.

Ma lohutan end sellega, et meil mõlemal olid väga head pakid ja oleme mõlemad niivõrd staažikad mängijad, et kõik taandub sellele, kes esimesena vea teeb. Kahjuks olin selleks mängijaks seekord mina ja Tann tegi mulle taas korralikult kotti – peaaegu sama hull laks, kui ta Odyssey prerelli finaalis mu 2xOverrun-pakile samamoodi pärast 1-0 kaotusseisu jäämist kaela tegi.
Tegelikult ei olnud mul mingit põhjust jätta tema loom counterdamata. Tal oli küll teine morphiga tegelane juba varasemast lauas, kuid kui see oleks olnud Bane, kasutanuks Tann tema võimet juba varem. Ma oleks pidanud mõtlema, et mis kaart võib olla parem kui Brawler? Miks ta seda uuesti lauda ei käinud? Rumal mina, morphiga loom ei kujutaks nagu mingit ohtu... Õieti mänginud – siis oleks ma võitnud samuti.
Kahju on sellest, et ma ei saanud seda pakki veel ühe vastase vastu proovida.

Kokkuvõttes jäin turniiriga rahule. Siiani olen septembrist alates igal turniiril üha paremini mänginud (mõtlen mängu ise, mitte tulemusi), seekord suutsin pea vigadeta vastu pidada kuus matši ja ühe mängu.

Kõik kommentaarid on oodatud. Vahepeal soovitan lugeda Kai Budde PT Chicago raportit.

-Juss