Maagia.net
Maagia.net
Eelmine teema
Järgmine teema
Prindi teema
Lehekülg 1/4 1 2 3 4
Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. #113240
18.11.2011 04:18:50
18.11.2011 04:18:50
Liitus: Jan 2006
Tallinn
-Sephiroth- Väljas OP
Meister 2010, 2011
-Sephiroth-  Väljas OP
Meister 2010, 2011
Tallinn
Hei ,USAs kohal ,kallis internet kuna l2pakat pole kaasas. Ei hakka t2pit2hti ka kasutama.

Usa lend hilnes stiilis 3 tundi ,aga 6igel ajal j6udis kohale. suht probeemidevabalt l2ks reis kuni Eesti lennujaamani ,kui nad minu VISAt ei tunnistanud. 6nneks probeem lahenes ja sain lennata ,ainus v6imalus oli halb see ,et USA piiril mind v6idi tagasi saata. 6nneks USA priiril kedagi see ei kottinud ja sain immigreeruda ,et saada teada salajasi saladusi (duh) eesti rahva hyvanguks.

1. Esimesed alaealised keda n2en hakkavad metroo vagunis hapet tegema.... Ma juba kardan et South Parkil oli San Fransisco kohapealt 6igus. Ei tegelt ka mida v****.

2. Hotell on p2ris kena selle raha eest. 300 5 o''o''d.

3. 6ppisin eesti s6navarasse ka uue s6na / P66saSEMU - SEMU kes istub p66sas ja hirmutab inimesi kes tast m88da l2hevad. Raha ta ei kysinud ,seega mulle meeldis. Kahju et Mikku kaasas ei olnud. SEMU oleks rikkaks saanud.

4. Suutsin Maohaavad juba 6htuks saada. Mingi v2ga r6ve sibul hotdaogi vahele ja tehtud. M2letan kuidas yks s6ber kes USAs k2is r22kis sama juttu ,et peale sibula s88mist oli kohe peldikus ropsimas. 6nneks v6tsin toidu kaasa ja ei hakkanud s88gikohas ropsima.

5. Bay areas on piisavalt palju kodutuid et neist ikka m6nuga rulaga yle hypata. Vabalt oleksin saanud yle 3'mest heal juhul 4jast aga yle selle numbri hyppamine on hullumeelne.

6 Mythbusters on lahe magaminekuks.

7. California supercool to teh homeless califoornia supercool to the homeless. in the city of san fransisco lots of rich ppl giving change to the homeless
End of day 1 . Postitan palju v2ikesied s6numeid et v2ltida neti mahaminekut poole posti pealt.

Viimati muutis -Sephiroth-; 18.11.2011 04:20:02.

Roses are gray
Violets are also gray
I am a dog
Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: -Sephiroth-] #113241
22.11.2011 16:47:38
22.11.2011 16:47:38
Tallinn
-Sephiroth- Väljas OP
Meister 2010, 2011
-Sephiroth-  Väljas OP
Meister 2010, 2011
Tallinn
Esimene päev siis turniiril

R1 Mingi taconägu , vabandan väljenduse pärast ,aga ta ei mänginud ausalt. Võitsin esimese mängu ruttu O-ringides tema 6nda käigu dropi ja molli sõites.
G2- Sain gamelossi ,sest Oring oli pakist välja jäänud. Mehhiklane tegi kiiresti enda paki presentationi ning jäi mind staredownima kuni segasin , ladusin küll kaarte ,aga kuskil keskel läks hunnik kaarte ühte hunnikusse ja laudumine ei tulnud välja . Peale enda paki presentatsiooni liigutas tacomees enda käsi ja märkasin selle all enda O-ringi. Sain gamelossi... G3 tagusin ta kergelt ära.

R2 Solar flare. Eriti midagi rääkida ei ole mängust ka vist. 1 mäng mulliganisin 5-le ja tal oli DoJ , teises oli mul keskpärane algus ja ta sai 5 käik Unburial rights- Sun titan - Image lauda. Imagega tappis enne Thruni ära.

R3 - RDW . Makedoonia National champion. Suht napid mängud olid ,aga pakk eriti ei jooksnud.

R4- Jani Delver with W. Mõlemas mängus sain garruki ja mortapodi välja. Rahulikult tapsin kõik ta loomad ära. Mängud olid küll pikad ,aga suhteliselt ohutud minu jaoks.

R5- "Hey ,where are you from ?"
"Estonia , U? "
"you don't wanna know. "
"Ireland?"
"yes """

mängis RDWd. Minul pakk jooksis tunduvalt paremini kui eelmise RDW vastase vastu. Suutsin ilusti mängud lukku panna turn 2 mortapodi ,turn 3 fiend hunteri ,turn 4 knightiga. Knight sai 2 on 1 trade ja peale seda panin Gieoni ja elspethi välja. Panin rämedalat pange ka kui mängisin Oringi Elspethi ja Shrinega Boardile kuid vastane lasi õnneks mul targeti ennem ära valida kui ta Shrine õhku lasi.

R6 Mingi Elesh Norn , White-Sun Zentih pakk. Ei olnud tore mängida elesh norni vastu igatahes. Tegi keskmiselt 6 DoJ ka mängus.

Viimati muutis -Sephiroth-; 22.11.2011 16:56:41.

Roses are gray
Violets are also gray
I am a dog
Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: -Sephiroth-] #113242
22.11.2011 17:42:11
22.11.2011 17:42:11
Liitus: Nov 2005
Tallinn
P
parask Väljas
pealik
parask  Väljas
pealik
P
Liitus: Nov 2005
Tallinn
moar!!!!!!!!!!1 I wantzz moar!!!!!!

Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: parask] #113243
25.11.2011 15:18:32
25.11.2011 15:18:32
Tallinn
-Sephiroth- Väljas OP
Meister 2010, 2011
-Sephiroth-  Väljas OP
Meister 2010, 2011
Tallinn
Peale standardit sõin Taco bell/ KFCs. Võtsin 3 tacot ja joogi. Kleinditeenindaja küsis mu nime ,et peale tacode valmimist neid mulle nimepidi kutsudes anda. Kuigi seal oli 4 inimest peale minu söömas.

"Whats you name sir? "

"Taavi"

"Taary?"

"Taavi"

"Taarie" ?

"T - a - a - ve - i"

"Taari?"

"Yes sure ,Taari"

Esimine taco oli päris hea , teine oli ok , kolmanda peale hakkas paha. Mineid teravaid kastmeid ja muud sellist neile peale ei pannud.

Läksin magama ka mingi aeg gold rushi vaadates.

Draft 1.

Suutsin avad 3 enda lemmikrare boostritest. Stony Silance , Nevermore ja Witherbane Orb . Kipa....

Läksin puna-valgesse koos Skaab ruinatori splashiga ,mille olin p1p2 ,kuid sinine ostus kinniseks värviks.

Pakk oli siis 2/2 loomi täis. Peateemaks oli sakkamine Skirdag Cultisti ja Traitorous bloodi vahel , mida mõlemat oli mul 2. Muud loomad olid väikesed pabulad millega oli vastast raske ära tappa. Removaliks oli Geistflame ,Brimstone Volley , Into the Maw of Hell ja Bond of Faith.

R7 -Wiegersma, Jelger

G1- Jätsin 5 landise 3 ja 4 dropise käe tõmbel olles. Ta mängis mayori , villagers of estwaldi ja instigator gangi. Ma andisn alla.

G2/G3 mäletan vaid 2 mängu ,arvatavasti kaotasin mõlemad.-Mulligan to 5 Alguskäsi oli päris hea 2,3,4 droipiga ja 2 landiga. Kahjuks sai ta mayori teisel käigul välja ja sain selle alles 5ndal käigul vastata skirdag cultisti aktiveerimisega. Mängisin päris hästi ja panin kõik readid täppi ,aga kaardikvaliteet ja kaardiedu oli kõvasti tema kasuks. Traitorous bloodid aitasid 2 ühele vahetusi teha ,aga inistigator gangi väljatuleku ajaks oli mul aur otsas. GG

R8- Espino, Eric , Ta mängis WUR pakki ,kus kõik värvid olid enamvähem võrdselt.

G1- Mängis 3 think twice käest ja paar väikset looma,aga mountait ja 4jandat landi ta ei leidnudki. Mängisin Blashtmemous Actist mööda ,kuna tal oli vähe lände ja ta ei teinud head 1on1 vahetust mu loomaga. Mõne elu pealt ta stabiliseerus oma Actiga ,aga sain peale seda 3 looma samal käigul lajatada. Mille peale ta scoopis.

G2- Tal oli jälle color/mana-screw . Hoidsin enda loomade arvu kontrolli all ja kui ta enda looma välja käis traitorous bloodisin selle ja sõitsin molli. GG GL ja jooksin tualettruumi poole.

Laudade juurde tagasi jõudes andis Eric mulle Janari täringud tagasi ,mis olin lauale unustanud.

R8- Wang ™, Xuan-ji URG werewolves. Teadsin seda enne kuna ta draftis seda minu ees. Punast hakkas ta võtma p3 kui avas daybreak rangeri.

Avastasin enda pakist eelmise raundi vastase kaardi ,mis oli viimasest traitorous bloodist sisse jäänud. Kaardikilede värv oli sarnane ,ent eristatav. Vaatasin ringi ja proovisin Ericut leida. Vastane oli kuri ja "Shet drown ,let pray magic" Ma olin ,et "just a sec im tring to find the player with this card". "No you Shet and pray" . Andin kaardi judgele kes suutis Ericu Panamast (minu description vastase kohta kelle kaart see oli) leida selleks ajaks kui mul mängud läbi said.

G1. ta käis välja daybreak rangeri ,mida suutsin flippamast hoida hea kurvi ja pressurega. Käik millel see flippus tappis ta sellega mu 3/3 lennuki combatis ära. Tegin sinna Traitorous bloodi ja vahetasin selle tema 2/2 looma vastu. Ta stabiliseerus suhteliselt hästi ja mingi hetk polnud mul enam loomi väljas ega kaarte käes. Tõmbasin paki pealt Into the Maw of Helli ja tapsin ta Kindercatchi ära. Peale seda sain Skaab Goliathi ja sõitsin ta surnuks.

G2. Alguskäsi oli mõlemal halb. Esimine loom oli vist 5 maa pealt temal . Vastasin 3/3 lennukiga. Mõlemad floodisime edasi vahetades elusipunkete 2 vs 3 minu kasuks. Mingi hetk käis ta välja 4/4 Werewolfi ,mis 7/7 muutub. Tegin sinna 2 käiku järjest tratorous bloodi ja surm tuli talle ruttu.

Peale mängu vabandasin Ericu ees ,et tema kaardi enda pakki unustasin ja ta eeldavasti gamelossi sai. Ta oli rõõmas tujust. " No problem , I didnt even get a warning for that"

Järgimisest draftist siis teinekord.

Viimati muutis -Sephiroth-; 25.11.2011 15:20:48.

Roses are gray
Violets are also gray
I am a dog
Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: -Sephiroth-] #113244
30.11.2011 14:49:58
30.11.2011 14:49:58
Tallinn
-Sephiroth- Väljas OP
Meister 2010, 2011
-Sephiroth-  Väljas OP
Meister 2010, 2011
Tallinn
Draft 2

Avasin Kessig Wolf Runi. Võtisn ära. Parim maa selles tsüklis ja väga hea kaart suurte mörridega pakkides. Samal ringil sain Brimstone Volley ja hästi palju rohe-valgeid kaarte. Tundub et pakk on siis rohevalge punase splashiga.

P2 oli suhteliselt tühi ring minu jaoks sain vist travel preparationsi ja bond of faithi koos paari loomaga pakki. Vasakpoolsed vist võtsid ka samu värve mis mina ,kuna rohelist tuli esimene ring väga palju ja saatsid seda kõvasti edasi.

P3 first pick Brimstone Volley p3p2 Charmbreaker Devils p3p3 Essence of Wild. Mulle meeldis ,kuna mu hiline kurv oli suhteliselt tühi ja seega ei olnud waistitud picke Kindercathcide ja muu sellise saasta peale. Lisaks veel hiline Field hunter ja Prey Upon.

Pakk oli kokkuvõttes korralik. Paljude 2 ja 3 dropidega . Suure hulga kvaliteet removali ja heade pommidega.

R10-Rusconi ™, Matteo

G1- Jätsin Ambush viper ,Fiend Hunter ,5 Basic maa käe. Tõmbasin 11 maa peale järgmiste käikudega. Vastane tegi umbes sama ainult vahepeal käis Olivia ja tegi 2X2X2 2/2 Zombie tokenit mingi kaardiga.

G2- Tegin mulligani 6 landeri pealt. Sain sama käe tagasi ainult 1 vähema maaga Vb oleksin pidanud veel mulligani tegema. Ilmselt ei oska segada kaarte. Tappis mind samamoodi ära nagu esimene mäng.

R11-Giarola, Andrea Mängis GW-d 3 Travel preparatsioniga.

G1 - Mängis 2 ja 3 dropi ja ladus sinna hunniku travel preppe peale. Tema 6/5 ambus viper vahetas minu 2/1 Ambush viperiga. Teist looma chumpisin kuni sain charmbraker devilsi koos brimstone volleyga tehtud.

G2- Seekord avasin mina Avacum Pilgrim , Chapel Geist , Travel prep X2 ja iga käik molli. Ta proovis stabiliseeruda Orchard Spirititega ,millele ladudes travel preppe ning mind ära raceda lootis. Õnneks jooksis pakk hästi ja sain õigel ajal Moment of Heroismi castitud ja ta 2 elu peale. Tema tegi Enda Moment of Heroismi enda käigus ja lõi mind 6 peale. Sain Charmbreaker devilsi välja ning valikud selle olid 2XMulch ,Smite the Monstrosity ja Moment of heroism . Sain tagasi Moment of heroismi ja sellega ta täpselt ära taotud. Smite oleks ka ok olnud ning mulch kui sellega oleksin leidnud Wolf Runi. Oleksin vast ka Mulchiga stabiliseerunud chumpides ,aga sellel juhul oleks enamus tema nonland drawsi head olnud.

R12- Korzunov ™, Simen

Kahtlane tüüp. Väga masenduses tundus olevat igatahes. Oma elubloki kaotasin ära ja küsisin talt paberit. Andis selle mulle dramaatiliselt seda oma blokist välja tõmmates ja mulle ulatades ,samal ajal mind põrnitsedes.

Mängis UB pakki mis ei tundunud väga hea.

G1- Ta ei teinud midagi eriti peale Seloff Cultuistide ja imelike equipmentide mängimise. Ma käisin Paar Essence of Wildi ja Wolf Runi.

G2- Ta manascrewtas natuke ,ent sai välja mängida vast 5-6 kahe-kolmemanast spelli.Ma overflowtasin. Käisin Charmbreaker Devili ja peale seda Travel Prepi + FB ja Momemt of Heroisimi sinna. Vana hea 20 dammi rünnak. Hea et ta blokkijaid ei jätnud ja lootis mind ära tappa. (mana tappis ta kinni mingite quipmentide jaoks.

Peale mängu hakkas ta unsleevima oli veel kurvema näoga kui mängu alguses. Ma vaatasin paki endal üle tõusin püsti ,panin tooli laua alla ja ütlesin good game.

Ta pobises midagi vastu.

Ma vastasin "i'm sorry I didn't catch that"

Tema : "I said its supar bad manners if winner says GG first or whatever man....."

Ma läksin lihtsalt ära.

BM-ing like a boss.

Hommikul oli mul veel naljakaid seiku sama mängijaga ,aga sellest teine päev.

Õhtu oli uneventful.

Viimati muutis -Sephiroth-; 30.11.2011 14:54:34.

Roses are gray
Violets are also gray
I am a dog
Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: -Sephiroth-] #113245
30.11.2011 15:56:55
30.11.2011 15:56:55
Liitus: Oct 2002
Keila?
jott Väljas
peaaegu maailmameister
jott  Väljas
peaaegu maailmameister
Liitus: Oct 2002
Keila?
Tsiteeri
Peale mängu hakkas ta unsleevima oli veel kurvema näoga kui mängu alguses. Ma vaatasin paki endal üle tõusin püsti ,panin tooli laua alla ja ütlesin good game.

Ta pobises midagi vastu.

Ma vastasin "i'm sorry I didn't catch that"

Tema : "I said its supar bad manners if winner says GG first or whatever man....."

Ma läksin lihtsalt ära.

Sorri, aga vastasel on õigus sul. Nii ei tehta.
Kui võitja ütleb gg, tähendab see umbes "Haha, I won, you suck".
Samamoodi, nagu kaotaja annab käe, mitte võitja.

...ja siis läks gp põlema.
Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: jott] #113246
30.11.2011 16:07:02
30.11.2011 16:07:02
Tallinn
-Sephiroth- Väljas OP
Meister 2010, 2011
-Sephiroth-  Väljas OP
Meister 2010, 2011
Tallinn
Ega ma ei eita ,et ma BMisin . Aga olin väsinud ja tahtsin ära sealt. Mul polnud BMida plaanis ,aga kukkus nii välja. Naljakas oli ka see ,et ma alguses aru ei saanud mida ta ütles ja siis mu küsimus võis tunduda talle nagu veel suurem ülbitsemine. Tegelikult ei saanud ma kohe ta teisest lausest ka aru ,alles hiljem sain aru vist mida ta täpselt ütles ""

Viimati muutis -Sephiroth-; 30.11.2011 17:17:48.

Roses are gray
Violets are also gray
I am a dog
Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: -Sephiroth-] #113247
30.11.2011 16:09:26
30.11.2011 16:09:26
Liitus: Sep 2005
Tallinn
Jay-N Väljas
pealik
Jay-N  Väljas
pealik
Liitus: Sep 2005
Tallinn
Aga mida öelda kaotajale lohutuseks?

Variant: I am really sorry for what happened, I did not plan to win.

Viimati muutis Jay-N; 30.11.2011 16:10:36.
Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: Jay-N] #113248
30.11.2011 16:12:55
30.11.2011 16:12:55
Liitus: Mar 2002
Tallinn // Tartu
Mirror Väljas
maailmarändur
Mirror  Väljas
maailmarändur
Liitus: Mar 2002
Tallinn // Tartu
"Edu järgmises raundis" kõlab päris hästi.

Tee, mida oled lubanud;
lõpeta, mida oled alustanud;
ole õigeaegselt kohal.
Re: Glorious learning from america for the benefit of estonian empire. [Re: Jay-N] #113249
30.11.2011 16:16:54
30.11.2011 16:16:54
Liitus: Apr 2004
tallinn
Andy Väljas
tegija
Andy  Väljas
tegija
Liitus: Apr 2004
tallinn
Tsiteeri
Aga mida öelda kaotajale lohutuseks?

Variant: I am really sorry for what happened, I did not plan to win.

Minu arust ka nagu. Võitja on see, kes tänab oma vastast hea mängu eest ja käe andmine nuh ma eeldaks ka, et kaotaja sirutab käe esimesena ette ja selle toimingu juures vb ütleb, et hea mäng või grts aga mitte tingimata, võitja siis viisakalt surub kätt GG ja esu edasiseks. Samas ei kui võitja peab esimesena käe ette sirutama ja viisakalt matsi lõpetama siis on pigem see ebaviisakus, on ju kaotaja see kes esimesena näeb et mäng on läinud ja siis sirutab käe välja, umbes nagu males kuninga pikali panek, tunnustab vastast ja võtab kaotuse vastu nagu mees.

Yea, though I walk in the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the biggest son-of-a-bitch in the valley.

AVOID HANGOVER-
STAY DRUNK
Lehekülg 1/4 1 2 3 4

Avalik jututuba
Kes foorumis on?
1 liitunud kasutajat (don Digimon), 62 külalist, ja 0 ämblikku.
Legend Admin, Moderaator, Moderaator
Täna on sünnipäev:
Täna pole sünnipäevalisi.
Aktiivsed oksjonid