Nii, vanad ja noored maagiamängijad!

Nagu näete, on maagia.netti tekkinud uus foorum - MTG strateegia. Loodud selleks, et eraldada n-ö "asjalik jutt" kaardilaenamis-kuulutustest, Arena teemade arutlemisest, rõõmustamisest hea boosteriavamise õnne üle, spekulatsioonidest uute väljalasete kohta jne jne.

MIda me siin foorumis näha tahaksime? Eks ikka turniiriraporteid, metamängu-analüüse, arutlusi uute ja vanade pakkide üle, draftistrateegia diskussioone - ühesõnaga, kõike, mis mahub teie arvates mõiste "maagiamängu strateegia" alla.

Eriti ootame Eesti paremikku kuuluvate mängijate arutlusi, pakianalüüse, miks mitte lausa artikli mõõtu välja andvaid postitusi. Loomulikult võivad ka algajamad mängijad oma pakkide kohta nõu küsida, seletusi-täpsustusi välja pinnida, kui midagi arusaamatuks jäi. Kõik selle nimel, et meie mängijate oskused paraneksid, silmaring laieneks, et vanemad saaksid nooremaid aidata, et need saaksid öelda, kel midagi öelda on. Ja et need ütlemised ei kaoks muu müra sekka ära.

Et hoida strateegiafoorumit puhtana omavahelistest naaklemistest, mõttetutest vahelehõiskamistest ja igasugu rämpspostitustest, võtavad meie usinad korrapidajad-moderaatorid endale siin õiguse teemasid ja postitusi ette hoiatamata kustutada. Välistamaks solvumisi, tigetsemist ja ebaõiglaselt kohtlemise tunnet, soovitame oma sõnumi enne postitamist veel korra üle lugeda, faktid kontrollida, kirjavead parandada. Et ka teistel oleks hea ja huvitav lugeda.

Mis seal ikka pikalt. Kui kellelgi on küsimusi või kommentaare, siis võib need esitada kas erasõnumi teel või ka selle sama teema all siin.

Jõugu ja jaksu kõigile.

-Juss