Mõned kogemused, mida võiks jagada. Mängisin siis vanale Caw-Bladele üsna sarnast decki, mida tänapäeval kutsutakse veel ka tihti Mage-Blade või Geist-Blade nimega. Decklist oli väga sarnane South-Dakota võitja omale selle vahega, et kolmanda maagi asemel oli mul image ning kolmas Gideon oli mul Elspeth. Sideboard oli natuke rohkem muudetud kohalikke pakke silmas pidades, aga mitte midagi erilist.

Nüüd tähelepanekutest:
1. UW-Aggro erinevalt sellest, mida ma esialgu arvasin ei olnud hea matchup. Tema Moorland Haunt oli palju parem kui minu oma. Väga palju oli 'must deal' asju. Isegi Abolisher tekitas peavalu kuna ei lasknud mul kasumlikult kaunterdada, ega ka muid remuuvaleid kasutada. Lisaks häiris see, et tema Mirran Crusaderid olid tänu Honorile alati suuremad. Kokkuvõttes un UW-Aggro väga hea deck kuna tänu Moorland Hauntile on iga loom, keda sa käid topelt. Matchup, mis tundus paberil hea, oli tegelikult halb.
2. Geist oli parem kui ma esialgu arvasin. See on karm, missuguse clocki ta kolme mana eest lauale paneb ning Angelic Destinyga on ta lihtsalt ülivõimas. Artifact - kontrollil ei olnud Geistile mitte ühtegi vastust.
3. Kahjuks ei saanud oma decki Solar-Flare vastu testida, kuid ma ei usu, et see on hea matchup. Kui ei ole ideaalset tõmmet Geist destinysse või olukorda, kus vastasel ei ole vastust mõõgaga crusaderile kipuvad mängud pikale venima. Lategames seisneb kogu mu kaardiedu vaid kahes Sfinksis samal ajal kui solaril on pooled spellid läbi surnuaia uuesti mängitavad ning ka remuuvali kvaliteet tänu Doom Bladele on tal parem.
4. Rohelised aggrod. Finaalis oleks pidanud Artjommi võitma (pakkus viiki, aga ma loomulikult keeldusin). Peale mananeeduse (esimese mängus peale mulligani kaks maad, tõmbasin kolmanda viiendal käigul, teises kolm maad ning neljandat ei tõmmanud kogu mängu lõpuni olles valmis kogu aja Angelic Destinyt Crusaderile peale panema, et insta võita, aga võitsin ikkagi) olen selles ka ise natuke süüdi. Tegelikult peaks Geistid välja saidima kõikide pakkide vastu, kes mängivad rohkem kiireid loomi kui mina. Otsustavas mängus oli mul käes kaks Geisti, mis oleks pidanud olema Timely Reinforcementsid (kolmandat ja neljandat sisse ei saidinud). Erinevalt sellest, mida Flores ütleb ei teinud ma seekord õigesti vahet, kes meist on Beatdown.

Deckid uuest standardist, mida siiani testinud olen.
RDW - ei sobi mu mängustiiliga kuigi üllatavalt hea deck.
Mage-Blade - on paremaid aggro ja paremaid kontrollidecke.