Tsiteeri
Tsiteeri

Kuna tuleb välja, et mina olen tänases segaduses süüdi...siis olgu nii, Kaupo võib minu TO õigused ära võtta ja anda need Sarapile kes väga tahtis...Tahad head tuleb ikka välja nii nagu alati.

Mulle isiklikult meeldib kui Ahti korraldab turniire. Tulemused ja reportimine käivad kiirelt, nagu kellavärk.

Rahvast oli seekord mõnusalt palju.

Seda teemat natuke jätkates: kahjuks ei õnnestunud mul eile küll kohal käija, aga oleksin sellise lahenduse puhul TÕSISELT pettunud olnud, olgu mu seis kasvõi 0 3. Käin mängimas mängimise pärast ja see, et võitja on teada, ei ole minu meelest mingi õigustus. Mängude arv peaks ikka sõltuma inimeste arvust. Kui tihti on võimalik mängida 25 inimesega turniiri? Ka eelviimasel on õigus mängida viimast roundi, et oma kohta võibolla parandada ning kui ma olen panustanud osalustasuga, siis ma tahan ka mängida. Kahjuks on selline toimimine meil täiesti tavaline.

Lisaks häirib mind tihti see, et auhinnafonfi jagunemise üle otsustatakse sageli võitjate selgudes ja see ei ole neutraalne. Auhindade jaotus 3 2 2 2 2 2 2 2 ei ole ju kuidagi normaalne? Tehke mingid reeglid ja pange need asjad enne turniiri paika. Siis ei ole kellegi õigustunne riivatud.

Igatahes ärgu keegi minu nurinat isiklikult võtku ja Ahtile niipalju, et jätka head tööd - see veel puuduks, et Sina enam turniire ei tee!