Vaadates sellele, mis täna juhtus, siis tegelikult tekib küsimus, et mis seal tavaliselt toimub?

Neile, kes kohal polnud, siis oli 25 osalejaga turniir ja Kaupo ütles alguses, et 5 raundi toimub. Pärast nelja raundi otsustasid mõned, et aitab, kuna "võitja on ju selgunud". Ja "alati on ju nii".

Mis peaks olema, on see, et kui öeldakse, et on 5 raundi, siis miks kuradi pärast tuleb mingi lamp nelja raundi otsus mingil hetkel.
Dci turniiride soovituslik raundide arv 17-32 mängija puhul on 5 raundi. See kriteerium oli täidetud ja ka vastav otsus vastuvõetud korraldaja poolt.
Nüüd kui info on selja taga, siis ma ei saa aru, miks lampi haktakse reegleid muutma? See pole aus mäng. Hetkel tahtsid mingid kindlad inimesed, kes olid auhindadel, et aitab küll. Nii ei saa päris. Kujutage ette, et meistrikatel on pärast kolme raundi 8 inimest 9 peal. Mis siis? Hakkame playoffiga pihta? Kas teil toimub tavaliselt ka nii, et ühel hetkel kisavad need, kes parasjagu auhindadel on, et aitab küll, ma võtan buustrid ja lähme minema, mul vaja kass kodus tuttu panna.
Kuite peate ära minema, droppige ja minge.

Lisaks see võitja on selgunud asi. Mis kuradi argument see on? Ametlikul turniiril, mille eest raha on maksnud, ei saa sellist jama olla. Esiteks on võibolla 1 inimene tõesti x-0 aga kuna auhindu jaguneb ka teistele, siis peab need ka ausalt ära jagama. Raundi arv PEAB olema kindlaks määratud turniiri alguses ja ka auhinnad. Seda esimest siis sõltumata tulemustest. Jah, võib teha kka 4 raundi 25 puhul aga siis peab seda ka ütlema.
Nägite, mis kuradi auhinnajaotus oli? Janar oli AINUKE X-0 ja sai 3 buustris kui kõik 7 said 2. Selleks on ka 5 raundi vajalik, et selline variatsioon ei saa olla nii suurte mängijate puhul, et 33% mängijaid saavad võrdselt auhindu. Janar oleks muide 10 pidand saama ja teised 1 aga see tuli alles hiljem pähe.

Kas mina olen nüüd kuri paha onu, kui ma näen, et midagi on valesti ja ebaaus ja ka ütlen selle välja ja võitlen selle eest, et see nii ei oleks?

Kui te seal neid standarditurniire teete, siis tehke, kurat õigesti, sest see on ikka porno, mis toimub.


...ja siis läks gp põlema.