Tsiteeri
Tulemus vast oli päris hea ikkagi? Et kui finaali jõudsid. Või olid nõrgad matchupid?

Kaido ja Jarmo vastu esimeses mängus tõmbasin eriliselt hea käe. Nad lasid mul rahulikult ära combotada ilma, et oleks vastanud. Teises mänguks saidisin combo välja ja mängisin nagu tavaline Caw-Blade, Kaido tegi vist kuuele ja Jarmo viiele mulligani ning võitsin kergelt Jace ja Batterskulliga.

Priiduga tegime ID kuna kumbki saime 3 buustrit ja ma ei tahtnud elfidega kohe üldse mängida.
Esimeses mängus kaevasin oma 5 käiku (preordainide ja Augury Owlidega) aga combot (ega ka õigeid maid) kokku ei saanud, siis tegi ta mulle umbes 50 dämmi.

Combo jätsin küll sisse, aga võtsin Owlid ja midagi veel välja ning saidisin kogu oma remuuvali Ja Linvala sisse. Priidu loomad surid Pyroclasmile ning ta ise suri peale seda kohe tulnud Bladele ja Jacele. Kolmandas mängus jättis Priit liiga aeglase käe ning ma võitsin tänu Linvalale, millele tal vastust ei olnud sest Spellskite sõi ainukese remuuvali ära.

Kokkuvõttes kui combo tuleb siis on hea. Samas kaotab see deck palju iseendale (manabaasile ja praktiliselt olematule remuuvalile ja counteritele)

Arvan, et Darkblade või UW bladega oleksin võitnud kõik need matšid sama kindlalt. Deceiver Exarch ei ole iseenesest üksinda halb loom, 4 tagumikuga blokker, kes suudab equipmentiga looma vähemalt korra täppida. Samas on paremaid asju mida tema asemel mängida (Hawk ja Crusader). Augury Owl on kohutav kaart kui ei leia combot. Tavaliselt on ta lihtsalt 2 mana eest scry 3.

Viimati muutis Jay-N; 10.06.2011 11:39:00.