Lorienis Paldiski Mnt. 67.
14.-15. November. Mõlemal päeval algus kell 11:00(teise päeva algus võib muutuda, vastavalt sellele, kuidas esimene päev läheb)
Formaat: Zendikar Rising draft x4, pluss top 8 draft. (top 8 viiest parem)
Hind: 45 Eurot kuni 5. Novembrini kell 23:59. 50 eurot alates järgmisest minutist.
Auhinnad: 6 buustrit per mängija auhinnafondis. (top 8 draft tuleb auhinnafondist) Prooviks, nagu ikka, võitjale vähemalt boxi anda.
Ja igavene au ja kuulsus.

Raha saab kanda minu arvele: EE411010010419160016 Hannes Kerem . Või siis kui te mind näete, võite sulas anda ka raha. Selgituseks midagi, et ma aru saan, et meistrikate eest maksate.

Palun huvilistel nimi kirja panna.
#Nimi
1jott
2Ekvard
3panPokemon
4Donkey
5Rimm
6Saaremagi
7malakand
8Kaupo
9rehv2
10Styro
11Marko1307
12Zoova
13MK25
14volberg
15Kharnos
16mono green
17Artjoms
18kuri_kala
19vpl
20Drystan
21Tomm
22Pierre
23Indigoknowledge
24slowlyboy
25Gerteinberg
26Kulu

Registreerimiseks peab profiilis pärisnimi kirjas olema!

Pikem jutt, või faq, vms.

Turniiri mõte oleks selgitada Eesti parim magicu mängija, tuua eestis vähekenegi võistluslikumalt mängiv rahvas kokku ja et oleks ka mingi hea turniir.
See aasta siis selline formaat. Vaheaasta või midagi sellist, kuna maailm väga ei toimi. Järgmine aasta jälle standard ja draft ja on tore. Jah, saaks mitut moodi teha aga ma pidin miskit ära otsustama.
Ega ma kedagi ära saa ajada aga mõeldud oleks turniir eestlastele ja eestis mängivatele inimestele.
See eelregamise odavam asi on seetõttu, et ma saaksin õige arvu tootega arvestada.
Turniir toimub nagu ikka, kahe päeva vältel. Ma loodan, et see ei peleta muu eesti rahvast ära. Mu enda väga väiksesse korterisse mahub juba magamiskotiga mitu inimest ära, nii et ainult küsige.
Ma räägin nüüd potentsiaalsete sponsoritega ka, kui lõpuks turniir välja hõigatud. Ehk saab lahedat nänni ka lisaks.
Proovisin teha võimalikult odava ürituse. Kuna hinna sees on 4 drafti toode ja suur auhinnafond, siis vast sain hakkama.

Kes tahab droppida enne mõnda drafti, siis saab 3 buustrit per draft, kus ei osale.
Küsimustele saab vastuse, kui küsite neid mult.

Ma nüüd loodan, et mingit lolli seadust ei tule, kus kästakse see ära jätta. Kui on riiklikud piirangud või muud sellist, siis osaleda saab raha maksmise järjekorras.

[img][/img]

[Linked Image]

[Linked Image]

Viimati muutis jott; 12.11.2020 16:44:35.

...ja siis läks gp põlema.