Aitäh kõigile osalejatele! Oli taaskord tore.

Võitis Simo mono rohelise ramp-value pakiga, splash Prophet of Kruphix. Paki pilt manuses. Teiseks tuli Margus BW aggroga, mille kurv lõppes kolme peal. Mina mängisin Borost, Rasmus Rakdost - mõlemal oli vist veidi indetiteendikriis, et kas olla aggro või midrange. Matsil oli Dimir control. Teiste pakitüübid unustasin üles kirjutada, ehk mainivad ise.

Kuna ise mängisin lineaarset pakki, siis midagi väga põnevat ei juhtunud. Üks mäng oli vastane Journey to Nowhere'iga eksiilinud minu Hero of Oxid Ridge'i. Olles ise pikalt kaotaval poolel ootasin kannatlikult käiku millal on õige hetk Flickerwisp'ida Journeit ja teha ca 16 dämmine võitev rünnak. Plaan oli pikalt päris hea, kuna laual olid Battle Screech linnud ja üks Thopter. Aga siis käis vastane Spectral Processioni. Kaartidest üllatas mind positiivselt kõige enam Thalia, Heretic Cathar.

Mängijaskonna palvel saab nüüd bännitud Prophet of Kruphix. Endale tundub, et peab ikkagi Languishi ja Wrath of Godi omale ära hankima ja lõpuks kuubikusse lisama, et kiireid pakke veidi kammitseda.

Eks teised saavad veel muljetada.

Lisatud failid
Viimati muutis Donkey; 20.01.2020 18:26:57.