Mängivad:
1 vpl (Vahur-Peeter Liin)
2 Oompa (Raido Nigumann) - Politseinik
3 Robert (Robert Männik)
4 kristofer (kristofer reinholm) - tavaline külaelanik
5 Ekvard (Ekvard Joakit) - tavaline külaelanik
6 Mhe (Kalev Kärpuk)
7 jott (Hannes Kerem) - tavaline külaelanik
8 Jmskns69 (Jaanus Mae) - Psühhopaat
9 don Digimon (€)
10 rawen (Reivo Suurna)
11 I3lackAngel (Jüri-Artur Mae) - küla nõid
12 coolime (Tähvend Uustalu) - tavaline külaelanik
13 sherlock (Sander Sepp) - tavaline külaelanik
14 Ants (Ants-Erik Noormägi) - tavaline külaelanik
15 HeZ (Henri Kuuse) - tavaline külaelanik

• On 15 mängijat, Rollid on jaotatud juhuslikult. Kes erasõnumit ei saanud, on külaelanik.
  • Päev lõpeb iga päev kell 22:30.
  • Öö algab, kui päev lõpeb ja lõpeb, kui kõik öised tegemised tehtud. Öösel teemasse postitada ei tohi, isegi kui ma pole teinud postitust et öö on.
  • Päeval toimub hääletamine. Hääletage selles teemas boldiga korralikult stiilis "Hääletan: Jüri", mitte kuidagi teksti keskel stiilis "me võiksime Mari ahju lükata". Häälteenamuse saaja puuakse päeva lõpus üles ja tema roll avaldatakse. Viigi korral otsustatakse surija juhuslikult. See on päriselt juhuslik ja ma ei tee siin mingit "mängu tasakaalustamist".
  • Kui keegi jätab hääletamata, siis esimene kord annab ta hääle enda pihta. Teine kord, kui see juhtub, siis isik eemaldatakse mängust. See on samuti eranditu.
  • Head võidavad kui kõik pahad on surnud, mahvia võidab kui neid on alles samapalju või rohkem kui külaelanike.
  • Kõik võivad ennast väita mistahes rolli täitvat. Selle tõestamiseks ei tohi näidata teistele minu saadetud erasõnumit ega ka võltsida minu saadetud erasõnumit.
  • Oma postitusi muuta ei tohi.

Viimati muutis parask; 03.01.2018 00:16:57.