Tere!

Olen magicus uus. Lugesin nata juurde tappedout.net ja seal sattusin nägema ühte 100+ kaardiga commander'ga teki, mis on seatud mingi necromancer ooze'i abuse'misega Link abuse the ooze 100+ kaarti commander tekile. Kommentaarides kiideti seda tekki taevani ning tekkis küsimus, et:

kuidas saab commanderis 100+ kaarti koos olla???? Magic.wizards.com järgi ei ole see legaalne ju. ?

Kui ma seal seda legaliteeti kontrollisin tekkis mul järgmine küsimus. Et see commander 2016 edition, pidavat tutvustama 5 commanderit, kes lubavad kasutada 4 erinevat värvi pakis. Kas need commanderid tulevad nagu koos mingite eelnevalt valmis tehtud pakkidega nagu nt need magic starter deck'id,mida saab pigem odavalt osta? Kui need commanderid võivad taolises eelvalmistatud pakis olla, siis kui palju see commander 2016 edition deck maksta võiks? Samuti kui konkurentsivõimeline see on ehk kui palju seal sitta ja kui palju kaarte, millega, midagi ära teeb?

Kui küsimiseks läks, siis commanderi 100 kaardise paki puhul, on ju iseenesest mõistlik orineteerida see nt 3 värvile, sest suurema massi puhul ei tohiks see tasakaalu paigast lüüa või ma panen põhjalikult puusse?

Kui rääkida standard ja modern seeriast, siis kas on olemas mingit spetsiilist kitsast strateegiat, mis õigustaks kasutada sealt nt 3 värvi nii et kogu asi suudaks ilusti joosta ja võita?

Viimati muutis EndrikP; 24.01.2017 02:24:06.