Valikud
#179667 - 25/05/18 08:30 PM Chalice of the Void
raido Offline
vana tegija

Registreeritud: 20/10/04
Suurturniiride ülekannetes olen mitmel korral näinud, kuidas "üritatakse" mängida näiteks Serum Visionsi, Lightning Bolti jne, kui vastasel on Chalice of the Void ühe counteriga lauas. See on enamasti olnud pigem selleks, et kaart surnuaeda saada või lihtsalt päris viimasel hetkel näha, kas vastane mäletab oma permanentide efekte või mitte.

Kuidas see reeglitega kokku läheb siis, kui Chalice of the Voidi kontrollija ei mäleta seda efekti? Kas see on lihtsalt missed trigger või peaksid mõlemad mängijad saama hoiatuse vms? Kas on võimalik kuidagi tagantjärele tõestada, et vastane ilmselgelt oli teadlik Chalice of the Voidi efektist, aga lasi siiski enda loitsul laheneda?

Sama küsimus siis, kui Chalice of the Voidi kontrollija ise mängib XX manase spelli ja vastane ei märka Chalice of the Voidi efekti?

Muutja raido (25/05/18 08:31 PM)

#179670 - 25/05/18 09:20 PM Re: Chalice of the Void [Re: raido]
jott Online   content
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Missed trigger.

Enda chalicisse sisse mängimine on suht chiitimine. Võib tõesti olla et ei märka/oled loll a kuskil kõrgetasemelisel üritusel on raske vast ära seletada.

#179671 - 25/05/18 11:14 PM Re: Chalice of the Void [Re: jott]
HeZ Online   content
vana tegija

Registreeritud: 19/05/04
Mul olid head suhted GP'l kohtunikega vist ... kohtuniku valvsa pilgu all vastane mängis teise Blood Mooni, kui mul Oli Chalice kolme peal, ma naeratades ütlesin, et "I might as well let it resolve" ... kohtunik ka naeratas selle peale lihtsalt. Aga pigem oli see selleks, et vastasel oli see viimane kaart ja ma järgmine käik lõin lethal damagega.

Aga üldjoontes on see jah "JUDGE!" moment pigem ...

Samas omast kogemusest öeldes, testiti mu T1 Chalice on 1 ka pea iga mäng mõne Brainstormi, Ponderi, Dethrite vms'ga ...

Muutja HeZ (25/05/18 11:19 PM)

#179687 - 28/05/18 08:46 AM Re: Chalice of the Void [Re: HeZ]
parask Offline
pealik

Registreeritud: 09/11/05
Originally Posted By: HeZ
Mul olid head suhted GP'l kohtunikega vist ... kohtuniku valvsa pilgu all vastane mängis teise Blood Mooni, kui mul Oli Chalice kolme peal, ma naeratades ütlesin, et "I might as well let it resolve" ... kohtunik ka naeratas selle peale lihtsalt. Aga pigem oli see selleks, et vastasel oli see viimane kaart ja ma järgmine käik lõin lethal damagega.

Aga üldjoontes on see jah "JUDGE!" moment pigem ...

Samas omast kogemusest öeldes, testiti mu T1 Chalice on 1 ka pea iga mäng mõne Brainstormi, Ponderi, Dethrite vms'ga ...

See on täiesti okei castida spell chalisisse, pole reeglitega vastuolus. Täiesti tavaline trigger, omanik peab mäletama.

#179688 - 28/05/18 09:49 AM Re: Chalice of the Void [Re: parask]
Duke Online   content
vana tegija

Registreeritud: 15/11/15
teinekord castitakse meelega chaliceisse sisse, et kaarte surnuaeda saada, et siis neid delveimiseks või lavamanceri jaoks kasutada. mõnikord ka lihtsalt, et spelle castida cast triggerite/stormi jaoks ntks. täiesti legit asi.

Moderaator:  filden, jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 3 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 3 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
7 registreeritud (jott, Mirror, Rivo, Valgus, kilpkonn, MadTricks, 1 varjatud), 41 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.012 sekundiga, millest 0.003 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.