Lehekülg 17 / 17 < 1 2 ... 15 16 17
Valikud
#176894 - 04/01/18 01:17 AM Re: Mahvia 22 mäng [Re: sherlock]
sherlock Offline
meister

Registreeritud: 23/12/05
Pats mängis hästi. Miks ma teda uskuma jäin oli see, et ta tegi enne rolliga lagedale tulekut 3 postitust, kus ta flirtis vpl'iga. See hajutas mu kahtlusi kõvasti.

#176895 - 04/01/18 01:49 AM Re: Mahvia 22 mäng [Re: sherlock]
Tarmo Offline
kohtunik l1

Registreeritud: 31/01/06
Originally Posted By: sherlock
Ja arst lasi ennast üles puua rolli avaldamata, wp.

Ma küll ei mänginud, kuid...

Arst avaldas oma rolli 29. detsembri õhtul.

"Nüüd lähen tagasi oma jookide kokkusegamisele ja mustade kasside paitamisele."

Või mõtled sa seda, et ta peale kella 22:00 enam ei karjunud, et ta on arst, kui sa ta otsustava häälega ahju olid saatnud? laugh

Muutja Tarmo (04/01/18 01:52 AM)

#176896 - 04/01/18 08:32 AM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Tarmo]
rawen Offline
legend

Registreeritud: 06/08/02
Maffia strateegianurk.

Pre game.

WTF. 2 maffiat. Krt küla on 100% võitnud ju. Üks politeikontroll täppi ja mäng läbi. Pole hullu. Mängime.

1. Päev.

Hakkan kohe kristoferi peal nokkima. Läks läbi. Vpl'il mingi roll. Hakkan kohe "tõlkima". Isegi siis, kui keegi oli teind seda. Hakkasin rolli välja mõtlema. Kas mingi tõlk või papagoi. Hiljem browsisin välja Lauliku rolli. Ehk läheb läbi.

Öösel Jaanus tappa, lootes, et kõik pööravad pilgud Jüri peale.

2. Päev.

Kõik pööravad pilgud jüri peale. Coolime päästab Jüri surmast võttes enda peale tule. Süüdistatakse sherlockit elusolemises. Pead kuklale ja naudin show'd.

Öösel dd paaniliselt helistab, kui ma Kaleviga lauamänge toksin, et keda tappa. Paranoia, et äkki Kalev kuulis pealt vms. Noh vahet pole. Sisetunne ütles, et Oompa oleks hea valik tappa. Purjus mina vaidles vastu ja ütles, et Hez.

3. Päev

Krt Jüri kraaksutas nii palju, et ta on obv hea. Aga õnneks tuleb mängu robert, kes hakkab tema peale rongi koondama. Väga hea. Kasutame seda tema vastu hiljem ära. Sherlock ütleb, et top 3 head on vpl ja 2 maffiat. Hea aeg sul surra. Äkki oled politsei. Kui mitte, siis läheb äkki kunagi klauslile: "miks ma peaks tapma sherlocki, kui ta ütles, et ma hea olen".

Päeva lõpul ajan paaniliselt dd'd taga, sest sarap ütles, et kui ta ei postita, siis tal on enekas.

4. Päev

Alles nüüd vist hakatakse aru saama, et ma ajan võin paska ajada oma rolliga. Aga noh mõelge seda. Hääletage Antsu seni.

Nüüd läheb keerulisemaks, sest politsei tuli välja. Õnneks ta raiskas oma kontrollid ära. Ekvardi peal mitte tho. Ta oleks suht kerge saak olnud päeval.

Aga tänud, Oompa, et välja tulid. Ma oleks võibolla Mhe tapnud, kuna tõesti ei uskunud tema roleclaimi, aga arvasin, et äkki on politsei. Arst ka suri ning võit tundus käeulatuses.

5. Päev

Jott vs Robert. Ma istun tasakesi kõrval ja ei julge iitsatadagi. Nigu oleks burgeeni söönud vms. Kui liigutan läheb äkki pasaraheks. Käsin dd'l hääled lahku ajada.

DD tahab öösel vpl maha tappa. Mõtlen veits, aga olen kategooriliselt vastu. Sarap tahab tuttu minna ja ootab mu sõnumeid. Ikka ekvard. vpl ei saa ju rääkida. Kasutame seda ära.
Ekvardi surma saab hästi ka Roberti vastu kasutada.

6. Päev

Suht coinflip. Päev on pingeline. Vahel mõtlesin, et läheb käest ära. Püüdsin mitte nii ilmselgelt DD'd kaitsta. Halb oli, et vpl roberti kallale ei läinud, kes oli kergem saak kui Mhe.
Mäng tekitab emotsioone. Keegi õhtul ei viitsind mängida. Võit tuli kergelt ja vähem magusalt. Aga võit on võit.

Öösel tahtis dd robertit tappa.

Ma ei oska öelda, kas see andis eelise, et DD aind õhtul netti ronis. Vahel oleks hea olnud, kui ta õigel ajal oleks mingi sõnumi postitanud.

#176903 - 04/01/18 09:23 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
vpl Offline
Meister 2009

Registreeritud: 18/03/02
Aitähh parask. Nii lolli rolli ja sitra mängu annab välja mõelda. Täiesti retarded. Võiks juba aru saada, et lihtne mäng on hea. Igatahes võttis motti maha mängus osaleda.

Raweni poolt hästi mängitud. Sa tõid oma hea roleclaimiga võidu. Ma mõtlesin, et vaevalt nii vara mahvia end millegagi seob ja veel sellise rolliga, kus peab mingeid lollusi tegema. Muidugi see, et ma enda rolli peale pahane olin andis usutavust minu jaoks juurde.
Mhe roleclaim tuli vahetult enne, kui ta välja oleka hääletatud ja oli selline, mida absull kontrollida ei saanud. Lisaks olukorras, kus oli ainult 2 mahviat ma ei uskunud, et psühhi oleks kuidagi veel nerfitud.

Lehekülg 17 / 17 < 1 2 ... 15 16 17

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 17 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 2 päeva tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
4 registreeritud (HeZ, illusionGod2, villur, 1 varjatud), 47 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.016 sekundiga, millest 0.008 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.