Lehekülg 16 / 17 < 1 2 ... 14 15 16 17 >
Valikud
#176871 - 03/01/18 06:17 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Robert Offline
vana tegija

Registreeritud: 21/02/11
Ma võin seppuku teha küll kui aus olla, suht sitt on see praegune päev. Üks mees ei näita üldse nägu, vpl-ist me ei kuule ka ilmselt täna rohkem midagi. Üks rollivalija valetab suht turvaliselt, kui mitte mõlemad sest mängu mehhaanika on loonud sellise olukorra. Dno, ma võin concede'ida küll maffiale, hea mäng oli tegelikult nende poolt. Tahaks täna muudele asjadele keskenduda selle asemel, et mõelda, et äkki unustan vahepeal foorumisse kiigata.

#176872 - 03/01/18 08:08 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
Robert Offline
vana tegija

[censored] it, teeme siis nii:
Hääletan: Mhe

#176873 - 03/01/18 08:12 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
don Digimon Offline
legend

Registreeritud: 08/02/05
Ma vaatan maffia teemasse siis kui ma saan ja nii lihtne see ongi.
Ma olen tööl 12-22 ja ma ei saa olla keyboard warrior, kes kogu aeg foorumis jõlgub.
Sellised inetud rynnakud Roberti poolt, et ma käin moderni turniril ning mul on pohhui, on suht alatud imho. Samas kui kutt ise day 2 mängis tuugalt kella 15st 24ni Civi ja tema leiab, et see on tema puhul hea ja universaalne vabandus, et miks ta ei käind ja midagi ei kirjutand...

Ma nyyd ei saaghi aru, kas see on Roberti kui maffialiikme püüd ming mustata ja halvemas valguses näoidata, kuna ma päeval ei saa netti tsekata, siis kasutab võmalust, et ise suht kindla kandidaadina maffiakohale ennasat puhtaks pesta ning ming rongi alla lükata, et maffia täna võita saaks.

Veelkord. Ma ei ole maffiast.
Seega, kuna ka eile surnud Ekvard arvas, et ma olen hea, ei oleks olnud mul mingit põhjust olnud teda öösel tappa kui ma oleks olnud maffia.
Ekvard oli suht järeleandmatu Roberti suunal. Ning seega oleks Ekvard ja mina olnud täna kaks esimest, kes oleks ilmselt Robertit hääletanud. Sest peale jotti heaks osutumist oled sina Robert public enemy number one, kellel õnnestus oma ohtra mulaga külamees jott rongi alla tõugata.
Lisaks kõik see kogus teksti, mis ta viimased 2 päeva on postitanud, on massiivne, enne seda aga vaikisid jonnakalt. Pannes vaid klisheesid stiilis 'mul pole midagi öelda, seega aint hääletan'. Ülimugav maffiapositsioon. Istun vaikselt ja vaatan kuis küla üksteist poob. Nüüd kus on endgame ja me teame, et on kaks mitte kolm maffiat, siis läks jalgealune tuliseks, sest põhimõtteliselt oled sa paljastatud? Viimase hetke pingutused? V6i olengi ma nii loll, et ei oska sinu mängus mingit loogikat näha?

Lisaks sellele tekitab minus kahtusi roberti ajastus suure reveleationi osas, et maffiat on ainult kaks. Ajastus - oi kui convenient. Miks sa varem sellega ei tulnud välja, vaid alles siis, kui tuli oli üsna teravalt sinu ja jotti vahel? kas sellepärast, et maffiana sa teadsid, et teid on ainult kaks ning see oli sinu viimane siplemispüüe, et eile silmusest päästa ning jott rongi alla lükata.

Maffia on peidus kolme sees minu jaoks - vpl ja mina oleme head, seega kolmikus Robert, rawen ja Mhe. Kuna Roberti hääletamisega täna keegi tänu tema massiivsele spämmimisele ei tuleks ilmselt kaasa, siis ei jää mulle muud võimalust, kui koonduda ainukese kindla hea ehk vpl-i taha. Seega hääletan: Mhe ja loodan siiralt et hitime.

Minu kahtlaste top endiselt:
1) Robert
2) rawen
3) Mhe

ja veel. Et ma olen tööl kuni 22ni ning kui üleaja ei venitööpäev täna, siis saan enne 22.30 teemasse vaadata. Loodan et jõuan. Selle eest et ma aint õhtuti peale tööd või once a week modernit teemasse jõuan, ei ole mõtet mind süüdistada.

#176874 - 03/01/18 08:15 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: don Digimon]
don Digimon Offline
legend

Jah, päris hea, tegin pikka posti, Robert jõuab jälle ette.
Fakit.
Ilmselt ongi nii, et maffia on Robert + Mhe hoopis. Aga küla võidab, sest kui me täna tabame maffiat ja homme teame, et Robert on teine maffia, kes on suurepäraselt viimastel päevadel vingerdanud.

#176875 - 03/01/18 08:24 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: don Digimon]
Robert Offline
vana tegija

Pane heaga ära oma "nii inetu on nii kommenteerida" pask. Sa ei tohiks sellel teemal üldse sõna võtta. Pane end päriselus põlema, Eero. Teist mängu järjest sa ründad mind isiklikult, kui sul midagi öelda on, ole mees ja reaalselt tegele probleemiga, mitte ära ole passiivagressiivne [censored].

#176876 - 03/01/18 08:26 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
don Digimon Offline
legend

Sain viiele. Menetlen.

#176879 - 03/01/18 10:35 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: don Digimon]
parask Offline
pealik

Registreeritud: 09/11/05
Küla tapis ära Mhe, kes oli Psühhiaater (iga öö 1 inimene ja kui saab psühhile pihta siis on mõlemad külaelanikud). Lisaks ütlesin ma neile mõlemale, et nad on ainukesed kes teineteise rolli teavad.

Tore mäng oli, mahviaid on 2 , seega vahet pole kelle nad öösel tapavad mäng on läbi.

Seega võitja tiim oli maagia.neti suurimimad tuvikesed:
rawen ja don Digimon.

GG, hästi mängitud ja mul oli väga lõbus vaadata kui suur peata kana kogu see küla oli. Natuke ebaõnn ka, et olulised rollid loosiga uutele mängijatele läksid, et püütke siis oma frutratsiooni vaos hoida, et teinekord ka meil huvilisi oleks.

Kiitust võitjatiimile!

#176880 - 03/01/18 10:37 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: parask]
Robert Offline
vana tegija

Hea mäng oli muidu, rawen mängis hästi. Aga jah, see varjatud rollide idee oli päris korralik buff maffiale, ma arvan, et ühe inimese kaotus ei õigustanud seda. Muidu oli äge.

#176881 - 03/01/18 10:42 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
1 sõnum päevas digimon. Hästi mängitud jah.

#176882 - 03/01/18 10:45 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
HeZ Online   content
vana tegija

Registreeritud: 19/05/04
Ma arvan, et kui arst oleks oksa mineku asemel välja tulnud ja sama öö ka end ravinud, oleks järgmine päev saanud ohutult politsei välja tulla. arst oleks teda järgneval ööl ravinud ja oleks küla saanud kaks kindlat nime juurde ... Vast oleks siis võit tulnud ...

#176883 - 03/01/18 10:48 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: jott]
don Digimon Offline
legend

Originally Posted By: jott
1 sõnum päevas digimon. Hästi mängitud jah.

See oli mingi aroonia nyyd we?

#176884 - 03/01/18 10:54 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: don Digimon]
HeZ Online   content
vana tegija

Esitan appellatsiooni mängujuhile:

don Digimon jättis viimane päev taas hääletamata ja peaks olema mängust eemaldatud, seega peaks enne ööd olema alles 1 maffia ja kolm külameest ... ning maffiamees on paraku avaldatud!

#176885 - 03/01/18 10:55 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: HeZ]
rawen Offline
legend

Registreeritud: 06/08/02
Ta hääletas mhe

#176886 - 03/01/18 10:56 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
HeZ Online   content
vana tegija

Originally Posted By: rawen
Ta hääletas mhe

... leidsin lõpuks ... väga hästi peidetud ... minu paha ...

#176887 - 03/01/18 11:00 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: HeZ]
rawen Offline
legend

Registreeritud: 06/08/02
See oli väga loll post. Kui mängijad oleks aktiivsed olnud oleks nad märgand et dd hääletas mhe aga ütles et ta kahtlustas teda kõige vähem.

Dd oleks pidand robertit hääletama.

#176888 - 03/01/18 11:12 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Ekvard Offline
vana tegija

Registreeritud: 07/04/10
Digimon mängis nii halvasti, et ta mängis hästi.

Raweni roleclaim oli kõvasti halvem kui Mhe oma, ma ei saa aru, miks te Mhe ära tapsite.

Muidugi kogu küla(k.a mina) hääletas nagu kari lambaid, isegi otsustavates faasides olid valikud kahe külaelaniku vahel ja seetõttu oli suht keeruline midagi hääletustest välja lugeda.

Robert suutis lõpuks viimasel päeval üsna veenvalt tõestada, et ta pole maffia, aga ta oleks ilmselt pidanud seda varem tegema. Hannes oskas ka ennast ise oksa rääkida lolli jutuga, mis mõte oli neid maffiakolmikuid välja pakkuda?

Ahjaa, see oli ka halb, et kui mina, vpl ja Oompa valesti hääletasime, siis hüpati meile paati, sest me olime kindlad külaelanikud, ilmselt tasub veidi rohkem ise mõelda järgmine kord.

#176889 - 03/01/18 11:16 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Ekvard]
Robert Offline
vana tegija

No kuna vpl tagasi ei tulnud, siis suurt vahet ei mängi, kes mida hääletas, võit oli nkn teie sest Mhe oli hea.

#176890 - 03/01/18 11:30 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
Mhe Offline
vana tegija

Registreeritud: 29/05/06
See, et robert mind hääletas oli ikka nagu suht puhta loll

#176891 - 03/01/18 11:40 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Mhe]
Oompa Offline
Kes ta on?

Registreeritud: 05/09/17
Rollide varjatus ja kogus andis maffiale korraliku eelise. :P
Küla jauras liiga palju, oleks võinud digimoni alguses välja hääletada oma aktiivsuse puuduse tõttu oleks mäng lõbusam olnud ma usun. Veits nõme kui peab nii paljude hulgast arvama mahviat kellest üks räägib nii minimaalselt. Järgmine kord esimese korraga hääletama jätmine äkki kohe surma?

#176892 - 04/01/18 12:47 AM Re: Mahvia 22 mäng [Re: don Digimon]
sherlock Offline
meister

Registreeritud: 23/12/05
Originally Posted By: don Digimon
Kiirelt diagonaalis üle lugedes tundub, et selles mängus on pahad ja et umbes pooltel või kõigil (though sherlock väidab, et ta ei saand s6numit, aga kuna ta v6ib olla ka maffiast, siis ta seda 8elda ei saand.) on eriroll äkki ehk?

Ma lugesin selles DD postist välja, et ta sai erasõnumi (tema jaoks polnud nagu kindel, et on mängijaid, kes ei saanud).

Ma ei saanud midagi kõssata, sest pidasin teda politseiks.

Aga masendav oli jah nagu ekvard ütles. 3. päev (mis mu viimaseks jäi) oli valida nagu kahe inimese vahel, kes olid paljudele selged, et head. Aga polnud arutada kellegagi. Inimesed istusid ja olid vait. vpl kindla heana tegi päeva algul posti ja hääle ära ja edasine diskussioon läks tast mööda.

Politsei raiskas 1. öö checki ma arvan. vpl oli obv hea niigi.
Ja arst lasi ennast üles puua rolli avaldamata, wp.

Lehekülg 16 / 17 < 1 2 ... 14 15 16 17 >

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 17 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 2 päeva tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
7 registreeritud (villur, Healing salve, Jo, illusionGod2, HeZ, 2 varjatud), 54 külalist ja 0 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.017 sekundiga, millest 0.006 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.