Lehekülg 15 / 17 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 >
Valikud
#176846 - 03/01/18 06:44 AM Re: Mahvia 22 mäng [Re: vpl]
vpl Offline
Meister 2009

Registreeritud: 18/03/02
J sstnn tlb, t tn mhv, n pgm d dgmn.

#176847 - 03/01/18 10:17 AM Re: Mahvia 22 mäng [Re: vpl]
rawen Offline
legend

Registreeritud: 06/08/02
Eksole hall ja sombune ilm. Ära muretse, vpl, naerata ja kõik läheb paremaks.

Suht raske on ja mingit infot pole. Usaldan sisetunnet.

Kuigi ma pean sind toetama igati, loodan, et kuulad minu mõtteid ka, vpl.

Ja sisetunne ütleb, et teine mahvia on pigem don Digimon.

Mu enda sisetunne tuleb tagasi Roberti ja don Digimoni "oops ma hilinesin" teooriale tagasi.

Robert on neist kahest väga riukalikult mänginud:

1. Esimesed päevad vaikne.

2. Kui Blackangel pääses surmast, siis tuli ta kohe tema suunas põmmutama.

3. Eilne päev oli nii jott kui ka Robert meeleheitel. Robert näitas välja suuremaid emotsioone (või teeskles?). Igatahes väga agressivselt nagu tal poleks midagi kaotada, kuigi tema peal oli vähem hääli kui jottil.

4. Robert toob eelmine mäng välja poindi: "oh äkki meil on hoopis ikka 2 maffiat". Kes seda paremini teaks, kui maffia ise? Miks ta seda varem välja ei toonud?

5. Sureb ekvard. Kui Robert on maffia, siis ta teab, et ta ei ela seda päeva üle, kui ekvard mängus on. Ainus võimalus tappa ekvard ja proovida teisi veel veenda, teda mitte tapma.

6. Robert räägib, kuid ei hääleta. Ootad kellegi järgi?

7. Soovitan teil tuimalt ignoda mida iganes Mhe ja rawen nüüd ka ei räägiks. Kas sa kaitsed don Digimoni? Tema andis ju hääle jottile.

Ma ei tea, kes teine maffia on. Ma jään esialgu oma don Digimon+Robert huiamise peale.

Samas Mhe roleclaim tundub valetamise moodi.

Sarap postitab:

Tsiteeri:
Öösel suri Jmskns69 - Psühhopaat

Ta võitis üksinda, ja sai tappa igal teisel öösel ühe mängija.

Päev siis.

Lause: ta võitis üksinda, tundub mängujuhi poolt liiga absoluutne, et anda tal võimalus transformeeruda külaealnikuks ja võita koos külaga.

Hääletan: Robert

#176848 - 03/01/18 10:31 AM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
rawen Offline
legend

Mul jäid mõned tsiteerimise tagid puudu. Loodan, et saate aru, kus. Ei hakka muutma sõnumit.

#176851 - 03/01/18 11:55 AM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Robert Offline
vana tegija

Registreeritud: 21/02/11
Kurat, rawen, äkki sa oled ikkagi hea. Samas, kõik su argumendid minu vastu on totaalne häma. Ma ei saa aru, mis minu mängus riukalikku on olnud.

Hea küll, teeme loomkatse, ma üritan sinuga rääkida nii, nagu ma arvaks, et sa oled 100% hea.

a) Kas sa tõesti arvad, et ma teeks nii palju kisa ja lärmi maffiana? Kas sina ise teeksid nii? Ma olin 100% kindel, et jott oli maffiast, kuid tegelikult on küla terve mäng ainult tillikaid saanud. Kuidas aggressiivne käitumine näitab, nagu mul poleks midagi kaotada? Küla võit on kaotada.

b) Tegin väikse kliki su profiili peal, et uurida sinu tehtud postitusi. Märkasin huvitavat trendi: mida rohkem aeg edasi, seda vähem postitusi päevas hakkasid sa tegema, vastupidiselt minule. See nagu pigem viskaks varju sinu peale, aga ma hetkel ei hakka sind milleski süüdistama.

c) Ma räägin, kuid ei hääleta, sest mind reaalselt huvitab, mida ülejäänud 4 allesolevat inimest teevad. See on nüüd ju küll ääretult kahtlane, eksole.

d) Kuidas sina ei tulnud selle peale, et üldse argumenteerida, mitu maffiat mängus võiks olla? Ahjaa, sest nende arv on peidetud ning selle välja selgitamine ei ole maffiale kasulik. Õigus. Ei, muidugi, õige mafiooso hakkab avalikult kahtluse alla seadma üldlevinud arvamust, et mängus on 3 maffiat. Fakt, et sa kasutad seda argumenti minu vastu on ikka jabur. Inimene üritab kõigest väest pilti selgemaks saada, ei, ta on ju kindlasti maffia seast.

e) Suht ilmselge, et parem target kui vpl oli Ekvard, sest seda on mugav ära kasutada mingiks pooletoobiseks minuvastaseks argumendiks ning üks kindel hea oli vaja ära tappa niikuinii. Maffial on viimane aeg kindlad head ära koristada, et võidušansse kasvatada, sest ka juba praegu on vpl-i confirmed hea olemine maffiale väga ebasoodne ning teeb ringi oluliselt kitsamaks. Kui vpl-i asemel oleks keegi kontrollimata hea, siis iga hea peaks 4 inimese vahel valima, praegu aga peab hoopis kolme.

Fain, ma siis addresseerin ka oma teist päeva. Ma tahtsin tegelt veel teisel päeval päris palju mängust osa võtta, aga ma hakkasin umbes kella 15 aeg Civilization 5 multiplayeris mängima ning enne, kui ma aru sain oli kell 00 ligidal. Suht piinlik, aga selles pole mitte midagi maffiapärast.

#176852 - 03/01/18 12:26 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
rawen Offline
legend

a) see, et sa eile palju lärmi tegid, viitab tõesti pigem, et sa oled hea. Sellepärast ma ütlesingi riukalik, et kui sa oled paha, siis sellised hääletan: iseenast lükked võivad olla kavalad topeltbluffid, nagu ka jott välja tõi eile.

b) jah ma olen vähe postitanud hiljem. Tõin ka välja miks. Aaastavahetus jne. Eilne päev möödus teie kolme omavahelisel kählmusel, kus oli ohtrat sõimu üksteise suunas. Üritasin sekkuda, aga mitte keegi peale sinu ei kommenteerinud peale minu posti. Nagu ma ka välja tõin olen oma teooriatega puusse pannud ja ei ole paremat mõtet kui robert+don digimon. Ma loodan, et ma sellise kinnise mõtlemisega Kaupot ei tee.

c) Sellises mängustaadiumis pisut tõesti minu arust. Kuna nii vähe mängijaid on alles, siis võiks juba selge pilt olla, kes on paha. Aga ei ole, sest infot on vähe,. Samas sinu kasuks räägib, et Mhe lihtsalt tegi posti, kus ta aind hääletas ja kõik. Kas ta püüab sinu vaikselt välja puksida, või võttis endale näiteks kindla nõu, et kui jott on hea, siis sina oled 100% paha?

d) mängu alguses tõi ekvard kohe selle välja, mistõttu ma arvasin, et ta võib üks võimalikest pahadest olla, kuna tema viitas esimesena sellele, et rollid on varjatud ja pahalaste arv teadmata. Mina seda algul kohe ei märganud ja hüppasin kohe ekvardi imeliku lause peale turja.

e) nõustun, et see võib olla mündi teine pool, kuid tavaliselt on kõige lihtsam seletus kõige õigem. Minu jaoks ei olnud samuti ekvardi surm kasuks, kuna ma olin tema järel kahtluse all kohe peale sind ja jotti. Ehk toome olukorra, kus mina oleksin paha ja sina hea nagu sa väidad. Mul oleks palju lihtsam Ekvard ellu jätta ja koos temaga sinu rongi peale minna.

#176853 - 03/01/18 12:38 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Robert Offline
vana tegija

Sinu vastuste baasil ma arvaks, et sa oled pigem hea, mis jätakski maffia rollidesse Mhe ja don Digimoni, aga vaataks, mis nad räägivad.

#176855 - 03/01/18 12:46 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
rawen Offline
legend

Krt, kui sa nüüd naha üle mu kõrvade tõmbad.

Mhe + don Digimon tundub natuke reaalsem.

Nad tapavad Ekvardi. Jätavad sinu ja minu rohkem kahtluse alla. Samas saavad tulla välja väitega, et "miks nad peaks ekvardit tapma, kui ta neid kõige vähem kahtlustab ja nende poolt on".

Vpl kahtlustab ka pigem Mhed. + Mhe roleclaim, mis ma arvan on suht bs.

Hääletan: Mhe

#176858 - 03/01/18 02:12 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Mhe Offline
vana tegija

Registreeritud: 29/05/06
Pm on kõikide jaoks üks kahtlane osa pool don digimon ja teised vahetuvad. Seega miks mitte lihtsalt Don Digimon siis maha võtta? See annab ju kõige rohkem infot.

Mind teeb raweni osas pessimistlikuks see, et sa nii kindel, et mu roleclaim on bs, kuigi mul otseselt polnud vaja oma roleclaimiga välja tullagi ning kui me paneme nüüd üksteise rollid kõrvuti, siis minu oma on ikka väga soliidsem, kui sinu.

Ma võin veelkord öelda, et ma olen / olin psühhhiaater, kes sai psühhopaati ravida, mille tagajärjel psühhopaat muutub tavaliseks külaelanikuks ( kui oleks pihta saanud ). Ma kontrollisin esimesel ööl ka VPLi, sest mõtlesin, et tal on psühhopaadi roll drawbackiga, aga selgus, et ei olnud obviously.

Roberti osas loob enim kahtlust see eilne häälte pull mis ta tegi ja mingi argument, et "böhö ma ei taha, et ekvard võidaks" mis on umbes sama kasulik külaelaniku lüke, kui raweni 2 mängu tagasi fake politseina välja tulla ja öelda, et külaelanik on tegelt maffia.

Miks te siis jaotate mõlemad oma hääli laiali? Võtame digimoni maha ja liigume sammu edasi. Üks teist kahest valetab ja see annab ka indikatsiooni, kes valetab.
Minu mäng on nii sitt olnud, et kui te minu maha tapate, siis te ei saa mingit ekstra informatsiooni, kes on tegelikult maffia, sest ma pole kedagi süüdistanud ega kedagi kaitsnud.

Üldiselt ma olen jätkuvat nõus ka VPLi häälega kaasa minemaks, teades et ta on ainuke allesjäänud kindel hea, aga safe bet oleks minu arust Don Digimoni hääletamine.

hetkel siis Hääletan: Don Digimon

#176859 - 03/01/18 02:29 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Mhe]
rawen Offline
legend

Nagu ma välja tõin, siis minu roll on päriselt olemas mingites mängutüüpides.

Sinu oma ma ei leidnud.

Võibolla otsisin halvasti. Kui leiad viite võid ju välja tuua.

Jah alati on võimalik, et sa ei valeta ja sarap mõtles ise selle rolli juurde, et mängu huvitavaks muuta.

#176860 - 03/01/18 03:33 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: vpl]
Mhe Offline
vana tegija

Ehk siis Maffiaid on 2. Mina tean, et maffiateks on üks neist 3st grupist.

Don Digimon
Rawen
-----
Don Digimon
Robert
----
Robert
Rawen

Ma ei mäleta mängu, kus 2 maffiat on omavahel mängu lõpufaasis nii põhjaliku dialoogi pidanud seega ma välistaksin Roberti ja Raweni mõlema maffiaks olemise

Alles jääb
Don Digimon
Robert
-------
Don Digimon
Rawen

Mul esialgu pole mõtet ei üht ega teist gruppi elimineerida, sest sellega me tegeleme siis, kui Don Digimon on surnud ja osutus maffiaks.

#176861 - 03/01/18 03:47 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Mhe]
rawen Offline
legend

Jah aga selline mõtlemine ei vii kuskile, kuna igaüks paneb oma kolmiku kirja ja valib sealt kahtlaseima võimaliku paari. Ütlesin seda eile ka robertile.

Näiteks mina ütlen, et maffiapaarid on:

1. mhe, robert
2. mhe, don digimon
3. don digimon, robert

Ja vpl valikud on:

1. mina+robert
2. mina+don Digimon
3. mina+mhe
4. robert+mhe
5. robert+don Digimon
6. don digimon+mhe

Ehk kui ma tulen praega sinuga kaasa ja hääletan don Digimon. Don digimon on hea. Mäng läbi. Don digimon on paha, ma pean ikka valima sinu ja roberti vahel.

#176862 - 03/01/18 03:58 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Robert Offline
vana tegija

See ei vii tõesti hetkel kuskile, ma olen nõus. See tekitab veelgi rohkem seda "OMGWTF me oleme kuses" efekti.

Tahaks näha, mida don Digimon teeb ja ütleb. Kui ta lendab mingi 22:00+ laivi, siis on ikka päris mäda. Arvestades seda, et eile ta polnud päevasel ega õhtusel ajal üldse maffiamängus, kuigi tal oli aega, et tegeleda moderniturniiriga, siis suht nadi seis on temaga. Ta on kas mega mugav oma maffiarollis või siis ta on kõige pohhuistlikum külaelanik üldse oma eriti madala aktiivsuse tõttu. Ma olen isiklikult väga tugevalt kallutatud DD vastu hääletama.

Tema kahjuks räägib juba ka fakt, et ta palus õhtu 22:30 peale lükata, end ei võta sellel ajal isegi arutelust osa, ning fakt, et ta eile osales moderniturniiril laseb ka pigem vee peale sellele argumendile.

Tekitab ka mõtte, et kui DD ongi maffia, kas mängujuht oleks üldse teinud poliisi, et mittehääletanud hääletavad iseennast? Selge on ju see, et maffiaid on 2 tükki, misjuhul oleks kohe esimesel päeval üks neist surma saanud.

Tean, et vb peaksin seemneid sööma ja fooliummütsi pähe panema, aga hetkel
Hääletan: don Digimon

#176863 - 03/01/18 04:15 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
rawen Offline
legend

Ee. Sa ei saanud mu poindile päris pihta vist.

Kõigi külaelanike jaoks on praega, kas kohene mängu lõpp või järjekordne dilemma järgmiseks päevaks.

Väga halb jah, et don digimoni siin pole, kuna hetkel tekib tunne, et äkki te mõlemad olete pahad ja proovite mind suunata don digimoni hääletama.

Mina näiteks pendeldan hetkel Mhe ja Roberti vahel, kuna nemad on minu jaoks kõige kahtlasemad.

#176864 - 03/01/18 04:25 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Robert Offline
vana tegija

Kui ta kohale ronib ja ajab mõistlikku juttu, siis ma pigem muidugi muudan hääle ringi. Ma hääletan teda, sest ta EI ARGUMENTEERI SITTAGI.

Sina ja Mhe vähemalt RÄÄGITE midagi.

#176865 - 03/01/18 04:28 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
Robert Offline
vana tegija

Mulle ei meeldi, et sa, rawen, sujuvalt ignoreerisid mu argumente DD vastu ja pigem arvad, et ma Mhe-ga pundis oleme maffiad ja üritame sind mõjutada. See pole ka eriti konstruktiivne.

#176866 - 03/01/18 04:30 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
rawen Offline
legend

Kas sa mõtled argumente, et ta postitab ainult õhtuti ja on selletõttu paha?

#176867 - 03/01/18 04:33 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Robert Offline
vana tegija

Ta viimane postitus maffiateemas oli esimesel jaanuaril kell 23:54. See on peaaegu 42 tundi tagasi.

#176868 - 03/01/18 04:48 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Robert]
rawen Offline
legend

See ongi see põhjus, miks ma tahtsin, ta teisel päeval rongi tema peale alustada. Inaktiivsed mängijad nahhui.

Nüüd on hilja ja ma ei oska arvata, kas ta on halvasti mänginud külaelanik, kes lihtsalt ei viitsi mängida või paha.

#176869 - 03/01/18 05:45 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: rawen]
Mhe Offline
vana tegija

Rawen mitte kunagi ei pea maffia omavahel viimastel päevadel sellist sõda seega ma välistan teid kaht koos maffiaks olemast. Kui olete siis bravo ausalt ja väga hea lõppmäng.

Seega kui jäävad alles 2 sellist gruppi ning neil on ühisosa don digimon siis on igati õiglane strateegia ühisosa maha võtta.

Mina tean et mul on õigus, sest ma tean, et mina ja vpl oleme head.

#176870 - 03/01/18 06:11 PM Re: Mahvia 22 mäng [Re: Mhe]
rawen Offline
legend

Tsiteeri:
Rawen mitte kunagi ei pea maffia omavahel viimastel päevadel sellist sõda seega ma välistan teid kaht koos maffiaks olemast.

a) kas sa ütlesid just, et sina ja don digimon olete pahad.
b) sa üritad robertit kaitsta, kuigi tema peal pole ühtegi häält.

Krt küll. Ma hakkasin juba otsusele jõudma, et peaks ikka hääle Robertile andma. Ma kujutan, ette et jott ja ekvard hauas hääletult röögivad, et hääletage Robert juba välja.

ekvard arvas, et robert on paha
jott arvas, et robert on paha
vpl arvab, et mhe on paha
sherlock arvas, ka et mhe on paha

Ülejäänd on surnud ja kahtlustanud neid, kes on head.

Küla on kogu aeg mööda pannud. Ei saa olla tõenäoline, et praegalt ka mööda pannakse.

Lehekülg 15 / 17 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 >

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 9 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 12 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 12 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
0 registreeritud (), 31 külalist ja 0 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.018 sekundiga, millest 0.008 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.