Lehekülg 3 / 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >
Valikud
#175983 - 18/12/17 09:28 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mirror]
Oompa Offline
Kes ta on?

Registreeritud: 05/09/17
Ei taha jätta suvalise peale, liitun ühe wagoniga.. rawen kirjutab, arutleb palju Digimoni jutt tundub paraski omast etem.. seega
hääletan: parask

#175984 - 18/12/17 09:28 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: kristofer]
Jmskns69 Offline
tegija

Registreeritud: 06/04/15
Originally Posted By: kristofer
Hääletan:parask
sest rong sõidab stuu stuu stuu

Tõstan oma hääle ringi hääletan kristofer

#175985 - 18/12/17 09:32 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: kristofer]
sherlock Offline
meister

Registreeritud: 23/12/05
Nii, lugesin esimest korda teemat just (v.a check poes olles kui kerem märku andis, et algas mäng, et rolli pole ja päev lõppeb 22).

Panen hääle kuhugi kus loeb see.

hääletan don Digimon

#175986 - 18/12/17 09:51 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: sherlock]
Ants Offline
veteran

Registreeritud: 09/01/05
hääletan : parask

Suht lollid postid nagu varem mainitud teiste poolt. Äkki läheb pihta.

"Mindslaver"

#175987 - 18/12/17 10:08 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Ants]
parask Offline
pealik

Registreeritud: 09/11/05
Väga hea tapke mind ära ma ei viitsigi mängida frown

#175988 - 18/12/17 10:09 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: parask]
parask Offline
pealik

aga tegelikult kui ma oleks mahvia, kas te päriselt mõtleksite, et ma käituks nagu debiilik?

#175989 - 18/12/17 10:10 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: parask]
parask Offline
pealik

aga ma muidu mainin ära, et pole olnud mängu kus hannes üle kahe päeva elaks ilma, et ta oleks mahvia. Et homme siis teate, keda hääletada, kui ta just öösel ära ei sure.

#175990 - 18/12/17 10:12 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: parask]
Ekvard Offline
vana tegija

Registreeritud: 07/04/10
Originally Posted By: parask
aga tegelikult kui ma oleks mahvia, kas te päriselt mõtleksite, et ma käituks nagu debiilik?

Selles mõttes on sul muidugi õigus nagu ma ka oma kõige esimeses postituses arvasin. Samas hääl jäigi ümber tõstmata, sest ma ei näe, et praegu digimon või rawen suurema tõenäosusega maffiast oleksid. Ja noh, sa panid täna suht Veigot, seega ei ole eriti kahju praegu sinu surmast, ära pane ennast kirja kui mängida ei viitsi(ma eeldan, et see on halva mängu põhjus, sest sa ei ole tegelikult loll). Kui parask on külaelanik, siis homme tasuks ilmselt maffiaid otsida nende seast, kes kindlustasid tema oksatõmbamise või andsid hääle suhteliselt tühja kohta.

#175991 - 18/12/17 10:27 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Ekvard]
Robert Offline
vana tegija

Registreeritud: 21/02/11
Parask tegi naljapostitusi ju lihtsalt, kuhu teie huumorisoon kadunud on?

#175992 - 18/12/17 11:08 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Robert]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10
Suri parask, külaelanik oli. Öö, ootan nimesid.

#175993 - 18/12/17 11:52 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: coolime]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10
Päev. Öösel suri sherlock, külaelanik. Päev kestab kuni 22:00.

#175994 - 19/12/17 12:00 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: coolime]
Robert Offline
vana tegija

Registreeritud: 21/02/11
Huvitav, et Mirror elus on.

#175995 - 19/12/17 12:41 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Robert]
Ekvard Offline
vana tegija

Registreeritud: 07/04/10
Mulle ei meeldi Kaupo hääl tühja kohta ja hea mängija pihta. Esimesel päeval pimesi hea mängija tapmine ei ole matemaatiliselt mitte kunagi õige liigutus. Tõenäosus, et hea mängija ei ole külaelanik on ju ainult 4/17, alla 25%, seega väga suure tõenäosusega tapetakse nii üks kasulikumaid külaelanikke. Vaatasin üle ka viimase maffiamängu, mida Kaupo mängis, ta oli maffia ja lükkas hääle esimesel päeval täiesti tühja kohta Mirrori peale, väga sarnane liigutus selle mänguga. Parema teooria puudumisel Hääletan: Kaupo

#175996 - 19/12/17 12:55 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Robert]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Oli nagu raweni ja digimoni vahel asi. Ja siis mõni hääl paraskile ja ma soovitan, et ehk keegi muu, kuna vaikne on jne. ja järsku... puff... Kõik hääled paraskile. Kes oli hea... Äkki olid nii rawen kui digimon halvad ja see oli hea moodus, kuidas ellu jätta. Näiteks oompa, kes alguses ei hääletanud kummatki ja hiljem läks kaasa selle paraski häälega. Samamoodi Mirror. Mhe ja Kaupo hääled olid ka täiesti metsas. Minu hääl oli konkreetne "mida kuradit, sa hääletand mind, käi perse, ma hääletan sind hoopis." Ainuke päev, kus seda teha saab, on esimene.

Mind info mõttes huvitab see, et kas digimon või rawen olid üldse halvad? Ma tunnen, et kellegi muu tapmisest me eriti infot ei saaks. Äkki ma saan südamerabanduse ja ei jõua hiljem postitada, seega proovin don digimoni.

Hääletan: don digimon

#175997 - 19/12/17 01:39 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Ekvard]
Kaupo Offline
kohtunik l2

Registreeritud: 02/07/03
Originally Posted By: Ekvard
Mulle ei meeldi Kaupo hääl tühja kohta ja hea mängija pihta. Esimesel päeval pimesi hea mängija tapmine ei ole matemaatiliselt mitte kunagi õige liigutus. Tõenäosus, et hea mängija ei ole külaelanik on ju ainult 4/17, alla 25%, seega väga suure tõenäosusega tapetakse nii üks kasulikumaid külaelanikke. Vaatasin üle ka viimase maffiamängu, mida Kaupo mängis, ta oli maffia ja lükkas hääle esimesel päeval täiesti tühja kohta Mirrori peale, väga sarnane liigutus selle mänguga. Parema teooria puudumisel Hääletan: Kaupo

Ma arvan ka, et kui ma oleks mahvia, siis hääletaksin külaelanikku ja seejärel tapaks öösel kohe ära. Niimoodi endale tähelepanu tõmbamine oleks ikka väga rumal gamble. Ilmselt see täielikult ei välista mind mahviaks olemast, aga pigem paneb mitte kahtlusaluste hulka.

Hääletasin sherlockit, sest ta oli üks kahest mängijast, kes ei olnud hääletanud veel sel ajal.

#175998 - 19/12/17 02:49 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Kaupo]
don Digimon Offline
legend

Registreeritud: 08/02/05
Jah, eksisin kiirustades, kirjutasin 'arst', m6tlesin 'politseinik'.
Eksisin vormistuseks, mõte jääb samaks.
Palun politseinikul mind kontrollida, kuna tundub, et maffja-
seltskonnast umbes kolmandikul on mingi personaalne antipaatia minu suhtes,
Mis kipub varjutama seda, et eesmärk on külal mäng võita ja pahad kätte saada.
Ühtlasi selline pidev mihu pihta tule avamine annab maffjale hea võimaluse
segadust külvata ning hääli peita, seda eriti esimestel päevadel.

Hääletan: Robert.
Täiesti kasutu mängija, tühjad õõnsalt kõlavad paar üksikut lauset.
Ja seda küünilisust, mis tema postidest läbi kumab, on lihtsalt jälk lugeda.

#175999 - 19/12/17 07:29 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: don Digimon]
Mi-Go Offline
entusiast

Registreeritud: 27/02/14

Ma loodan, et keegi teeb varsti häälte liikumise kohta mingi tabeli ka, aga nõustun Jottiga, et see Paraski-rünnak oli natukene ootamatu. Kui nüüd eeldada, et see juhtus mingi konkreetse põhjusega, siis võib oletada, et Rawen või Don Digimon võis olla maffia ning kõik kaas-maffiad olid hetkega valmis külaelaniku tapmisele alla kirjutama.
Natuke raske oleks uskuda, et kamp külaelanikke leiavad järsku sellise mastaabiga üksteisemõistmise olukorras, kus nende jaoks on iga mängija algul sama kaaluga...

#176000 - 19/12/17 09:03 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mi-Go]
Ants Offline
veteran

Registreeritud: 09/01/05
Ma arvan, et Kaupo ei ole paha. See et ta sherlockit süüdistas ja mahvia öösel sherlocki maha koksas on pigem lavastus Kaupot süüdlaseks teha.

Ekvard mängib täpselt samamoodi nagu eelmine kord, kus on palju matemaatikat ja argumenteerimist. See ei välista, et ta oleks paha, aga pigem on hea et on mängijad, kes räägivad.

Mulle tundus , et digimoni ja raweni kallal nokkimine oli lihtsalt rändom hülgemöla (imelik nimi vs eelmise mängu pask) ja ma arvan, et me kulutame pigem aega kui sealt mahviat otsime.

Pigem vaataks otsa hetkel vaiksematele mängijatele - hääletan : kristofer

"Mindslaver"

#176001 - 19/12/17 09:14 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mi-Go]
rawen Offline
legend

Registreeritud: 06/08/02
Kas on mõtet vaadata sherlocki surma motiivi?

Sherlock postitas enne mängu, et sooviks rohkem kui ühe päeva mängus olla.

Ma arvan, et kellegi arust oli väga naljakas ta kohe ära tappa jälle.

Mõtlen kahe variandi peale.

1. Mi-Go ja tiim tapsid viimases mängus scherlocki esimesena. Äkki itsitavad pihku: "Oh tapame ta jälle ära".

2. Tapame sherlocki ära, sest see oleks õel ja naljakas. Äkki süüdistatakse selles eelmise mängu pahasid.

Vaadates nimekirja, siis selleks võib olla ükskõik kes. Minagi kuuluks sinna nimekirja.

Politseinik võiks peenelt vihjata, et keda ta on kontrollinud. Juhul kui ta kogemeta sureb, saame tagasi kerida ja ta sõnumid üle lugeda.

Näiteks need, Ants tegi peaaegu head tööd ja vihjas, keda ta on kontrollinud. Oleks võinud paremini teha tho. Käisin kõik ta eelmise mängu postitused üle. Kontrollis vpl ja siis kohe hääletab tema pihta. Kontrollis Sanies ja ütles, et on pigem hea. Hästi tehtud. Kontrollis Mirrorit ja ütles, et Mirror, don Digimon ja Ekvard on pigem hea. Suht pang. Ants ju ei teadnud mingit infot digimoni ja ekvardi kohta. Ootame uuelt võmmilt paremat tööd.

Üks mõte veel.

Külaelanikele meeldib alati süüdistada neid, kes neile hääle on andnud. Tuleks sellest natuke mööda vaadata. See võib varjutada otsustusvõimet, kelle pihta häält anda ja kes seda tegelikult väärib.

Minu arust väärib seda don Digimon. Tema süüdistused roberti kohta on väga rändom ja järjekindel. Lisaks tema postitused on mulle juba jälle pinnuks silmas. Et selgemat pilti näha tuleks ta võrrandist eemaldada.

Ma hoiaks silma peal ka Jmskns69 (hea kandidaat ülaltoodud põhjusel nr 2.) Kristofer oleks ka hea valik. Kasutu eelmine mäng. See mäng jätkab samas vaimus.

Esialgu aga:

Hääletan: don Digimon.

#176003 - 19/12/17 11:09 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: rawen]
Jmskns69 Offline
tegija

Registreeritud: 06/04/15
Robert: huvitav, et Mirror elus on.
Küsimus mis tekitab minuski kahtlusi. Kui ta veel ühe öö üle elab tuleb see küsimus uuesti päevakorda võtta.
Ekvard: tõstatas asjalikke süüdistusi Kaupo aadressil. Peaaegu võiks nõustuda. Samas Kaupo kaitseb enda hääletust üsnagi veenvalt.
Jott: Põhjendatult kardab surra kui tunnustatult hea mängja, samas siiski elus veel. Kui elab üle veel ühe öö muutub minu silmis kahtlusaluseks.
Don Digimon: Minu arust tore kui vähem vinguks, samas teades teda ei olegi sealt idagi rohkemat väga oodata.
Migo postitus ei sisalda häält, samas teooria on aksepteeritav.
Ants: Üks sisukamaid postitusi täna,nõustun enamuse argumentidega.
Hääletan: kristofer vaadates millisel hetkel ja millise sõnastusega paraski rongile hüpati.
Rawen: võiks lõpetada isikliku teema Don Digimoniga ja kuidagigi püüda külale kasulikum olla.

Lehekülg 3 / 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 9 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 12 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 12 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
0 registreeritud (), 31 külalist ja 0 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.018 sekundiga, millest 0.005 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.