Lehekülg 19 / 20 < 1 2 ... 17 18 19 20 >
Valikud
#176436 - 24/12/17 10:01 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: KKKallik]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10
Suri Ants, külaelanik. Maffia võitis mängu.

Maffia oli koosseisus Mirror, Mi-Go, Jmskns69, KKKallik. (jah, jott valetas).

#176437 - 24/12/17 10:03 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: coolime]
KKKallik Offline
seikleja

Registreeritud: 03/11/16
Muhahahahahahahahahhahahahahahahahaha

#176438 - 24/12/17 10:04 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: KKKallik]
coolime Offline
tegija

Miks sa 2 päeva varem võita ei tahtnud?

#176439 - 24/12/17 10:13 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: coolime]
Kaupo Offline
kohtunik l2

Registreeritud: 02/07/03
Ma eile sõimasin Hannest. Asi tundus peale eilset hääletust kahtlane ja küsisin Hannese käest, et kas ta ikka KKKallikormi kontrollis või ajas äkki kogemata segi. Vastuseks sain, et tal oli plaan.

Ühest küljest sain aru, et mida ta teha tahtis - Kui ta ütleb mingid nimed, siis peab mahvia hakkama neid tapma, aga kui nimetatud on oma mees, siis seda ei saa ju tappa. Kui ühel hetkel nimetatud nimekirjast ei tapeta, siis on peaks tekkima kahtlus.

Samas on kõik arutletavad mustrid ja teooriad automaatselt rikutud. Kõik mu arvestused olid tehtud nii, et ma ei vaadanud absoluutselt vpli ja KKKallikormi postitusi ja ei lisanud nende hääletusi võrdluseks. Näiteks Mhe'd poleks ma ilmselt pidanud kahtlustama.

Korra oli selline hetk, kus Ekvard karjatas midagi ja tekkis mõte, et äkki tabatakse ära, aga siiski mitte.

Vahel ei pea "I have a cunning plan..." täide viima.

#176440 - 24/12/17 10:20 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Kaupo]
Ekvard Offline
vana tegija

Registreeritud: 07/04/10
[censored], ma olen idioot. Mul oli plaanis mainida, et Hannes on vist lollpea ja valetas, aga siis vaatasin, et Ants tahab mind ahju panna nii kindlalt, järelikult on maffia ja keskendusin enda kaitsmisele ja jäi see plaan katki.

#176441 - 24/12/17 10:23 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Kaupo]
coolime Offline
tegija

Minu kommentaare mängule.

Selle kohta, miks jott valetas. Ma sain niimoodi aru tema strateegiast, et kui KKKallik ja vpl on head ja jott ära tapetakse, siis ei ole eriti midagi katki. Samas kui üks neist on paha, siis maffia mõtleb, et jott on võltspolitseinik ja ei tapa teda öösel. Ja siis saab ta hiljem tulla välja lisainformatsiooniga. Ma ei tea tegelikult kas see oli tema mõttekäik. Maffias nähti jotti tõesti võltspolitseinikuna, samas arvati, et tema mitte öösel tapmine annaks sisuliselt KKKalliku ära.

Tegelt kuni umbes selle päevani, kus Mirror ära suri, mängis maffia minu arust väga hästi. Jmskns69 ja Mi-Go ei olnud absoluutselt kellegi radaril siis. Mõned pidasid neid peaaegu kindlateks headeks. Ma siis mõtlesin mängu lõpus kommenteerida, et te eeldate maffiast liigset naiivsust --- teed paar maffiale mitte otseselt kasulikku liigutust ja juba on mõned kindlad, et oled hea. Tegelt maffial on just lihtsam teha neid "mitte otseselt kasulikke liigutusi". Maffia ei saa kogemata surevat kaasmaffiat kaitsta näiteks.

Pärast hakkasid nad laisemalt mängima ja neile jõuti jälile. Mäng ilmselt muutus suht mõttetuks, sest võit oli kindel. Näiteks ühel hetkel tapeti kristofer öösel ära, et näha, mis nägu külas selle peale tehakse.

Päeval, kus oli alles 3 maffiat ja 4 külaelanikku mõtlesin, et nüüd tuleb kiire lõpp. KKKallikul oleks suht lihtne olnud juhtida tähelepanu näiteks Mhe või kellegi teise peale (keda muide juba hääletati). Ja ülejäänud maffia oleks saanud lõpuks blokina hääletada. Ja lõpp oleks käes olnud. Samas mingil põhjusel viis ta hääle Mi-Go peale ja pikendas mängu paari päeva võrra.

Keegi küsis mingile hetkel umbes vist, et kas nendest hoiatustest mida ma jagasin, et kas nende eest saab ka midagi. Üldiselt ma ei oodanud et keegi väga reegleid rikub. Ma mõtlesin, et kas Mhe diskvalifitseerida kui ta öösel postitab. Samas see oleks olnud eriti nõme lõpp mängule. Üldiselt ärge kuskil chatis ka mängu kommenteerige, kes elus on. Minu meelest on nõme kui selliseid "bluffe" peab hakkama läbi mõtlema.

Muutja coolime (24/12/17 10:25 PM)
Edit Reason: &#8212;

#176442 - 24/12/17 10:23 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: coolime]
Mirror Offline
maailmarändur

Registreeritud: 11/03/02
Originally Posted By: coolime

Kuna ma erasõnumites ei viitsi enam karjuda, siis tahaks ka teada, miks.

Ma tean, et meil oli suhteliselt võimatu kaotada, aga ikkagi.

#176443 - 24/12/17 10:24 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: coolime]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Minu turniiriraport:

Ma sain politseinikuks. Vist esimest korda? Vähemalt ma varasemat ei mäleta. Ma mõtlesin, et "oh, äge" aga siis hakkasin mõtlema, et aegajalt on loll komme, et ma ei ela öid üle.

Enivei lähme edasi esimese päeva õhtusse. Vaatasin, kes kuidas hääletas ja tundus kõige parem mõte, et Kristoferi kontrollida. Ta ei öelnud palju aga esimese päeva hääl tundus tal olevat kõige rohkem mahvia kohas. Lisaks ma ei tahtnud kontrollida neid, kes potentsiaalsed öösel surevad inimesed ja need, kelle vahel hääled, seega see sobis. Ei saanud pihta. Teine päev tuli väga lambine oompa vastu bandwagon. Ma ise olin viimased tunnid ära, ei saanud nagu mõjutada ka. Tundus sama loogikaga, kui esimene päev, et mhe võiks olla halb. Jälle polnud.

Nüüd siis kolmas päev. Päeva keskel oli mingi 4x 2 häält. Ehk kõik perses. Sitt seis kodanikel. Sel hetkel sain ma aru, et ma olin lolli vea teinud, nimelt ma kirjutasin mingi posti, kus pmst välistasin kristoferi ja mhe aga samas ega ma argumente toonud ja ma kartsin, et loll viga ja ei ela ööd üle. Siis hakkasin mõtlema, et mida teha. Mulle meeldisid 2 teooriat, 1 Kaupo ja 1 mhe poolt, et Mirror ja rawen võiks mahviad olla. Seda ma kuidagi mõjutada ei saanud. Mõtlesin välja tulla. Aga nagu infot polnud väga. Veits mõttetu tundus. Siis tuli veel see mõte, et äkki saaks päeva üle elada. 1 moodus oli paska rääkida aga see toob suure targeti. Tuli parem mõte.

Tulingi siis välja. Ma ütlesin, et vpl ja kkkallik on head. Asi siis selles, et nemad olid mu top 5, et mahviad aga neid ma polnud süüdistanud. Seega läheks looga kokku. Mis selle loogika on, on see, et kui ma tulen sellise infoga välja, siis kuna ma ise olen politseinik, siis obv politseinik ei tule välja. Kuna mahvial oli vaja politseinik kätte saada, siis minu "info" peaks tähendama, et mina pole ju politseinik. Ma olen mingi loll kodanik, kes annab politseinikule alibit ja laseb päeva veel elada. Mõtlesin, et kui 1 neist kahest on tegelikult paha, siis ma elan päeva veel. Kuna noh, mahvia teab, kes nad ise on. Sel puhul on mul järgmine päev 3 kontrollitud inimest ja lisaks teada, et vähemalt 1 kkkallikust ja vplist on paha. Kui nad mõlemad olid tegelikult head, järelikult ma lähen öösel välja. Siis vahet pole, vähemalt teavad kodanikud kahte head ja on sama palju infot antud.

Mis selle negatiivne külg on, on see, et mahvia teab, et ma ajan paska, kuna 1 neist ongi paha aga seletamatul põhjusel ei aja politseinikku taga vaid hääletab ikkagi mind välja. Sel puhul kodanikel autoloss. Ma mõtlesin, et selle ðanss peaks loogiliselt võttes 0 olema. See millegipärast siiski juhtuski. ups...

Muutja jott (24/12/17 10:30 PM)

#176444 - 24/12/17 10:26 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Kaupo]
Kaupo Offline
kohtunik l2

See esimese päeva don digimon/rawen/paraski hääletus oli mahvia jaoks ikka nii hea.

Päris paljud mängisid väga hästi ka. Jaanus eriti. Ilmselt üks tugevamaid külaelanikke. Eks nii peabki mängima, et mängid justkui oledki külaelanik ja absoluutselt ei hoia ennast tagasi. Kalev oli lõpus väga tugev ja ekvard ka.

Lisaks Hannesele rikkus mängu ka see, et olid väga tugevad mängijad ja siis need, kes olid väga vaiksed ja kirjutasid kogu aeg, et vabandust, et neil pole aega kirjutada jne. Hästi suur ebavõrdsuse vahe.

#176445 - 24/12/17 10:26 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Ekvard]
Ekvard Offline
vana tegija

Registreeritud: 07/04/10
Originally Posted By: Ekvard
Ma arvan, et tegelikult on olemas võimalus, et Hannes oli loll ja valetas. Eeldades, et KKK on külaelanik, ei oleks meil mitte kuidagi võimalik panna kokku maffiat, kus oleks sellised turakad, kes oleksid eile kristoferi tapnud. Seega Mhe/Ants, kui sa nõus oled, siis tapaksin mina täna hoopis KKK. Ma tean, et see tundub loll mõte, aga ma tõsiselt ei usu, et sa maffiast oled, sest (Mhe: sa oled mitu päeva minuga koos hääletanud ja 2 maffiat maha võtnud, Ants: su hääletusmuster mängu jooksul sisuliselt välistab maffiaks oleku, jah, alguses sa tapsid suht otsustava häälega paraski, aga peale seda ei teinud sa mitte midagi kahtlast ja jutt oli ka väga külaelaniku moodi.)

Mul oli selline tekst valmis kirjutatud, aga jäin magama ja kui üles ärkasin, siis tundus see juba idiootse teooriana, sest Ants oli nii kindlalt mind süüdistanud. Aga noh, Antsule oli ju ka kõik väga loogiline, sest Hannes võiks vaadata pilti, mis Kaupo Patsile postitas.

#176446 - 24/12/17 10:26 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: coolime]
KKKallik Offline
seikleja

Registreeritud: 03/11/16

1. Mulle tundus, et igal juhul oli tekkinud Mi-go või Jaanuse rong
2. Ma olin pärast tööd, mis lõppes kell 6 hommikul, umbes 17 tundi Dreamlandis. Kui ma oleksin ärganud, siis ma oleks hääle mujale tõstnud.

#176447 - 24/12/17 10:36 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: KKKallik]
Kaupo Offline
kohtunik l2

Njah. Lugesin Hannese postitust ja selles osas täitsa korralik loogika, aga ta ei arvestanud sellega, et kui ta ära sureb, siis on mängijatel jälle tunduvalt raskem.

#176448 - 24/12/17 10:40 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: KKKallik]
Mirror Offline
maailmarändur

jott, sinu loogika oli algusest peale vigane.

Kui sa nimetad kaks nime ja mõlemad on külamehed, siis pole meil mingit põhjust arvata, et sa ei ole politsei -> järelikult tuleb sind ära tappa.

See on lihtne, eks.

Aga!

Kui sa nimetad kaks nime ja üks neist on tegelikult maffia, siis on järeldus järgmine:

Kui me ei tapa sind ära, siis näitab see, et me teame, et sa valetad.

Kuidas me teame, et sa valetad? Selle järgi, et me teame, et üks neist kahest nimest on maffia.

Sellega annaksime me ühe oma liikme kohe välja, sest ausõna, see ei ole keeruline mõttekäik.

Järelikult me peame tapma su isegi siis, kui sa valetad, et jätta teistele mulje, et me arvame, et sa räägid tõtt.

Võttis natuke vihased sõnumeid, aga mul vähemalt see idee õnnestus teistele maha müüa.

#176449 - 24/12/17 10:43 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mirror]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Et te jätate politseiniku ellu päevaks, et kodanikud ei saaks teada, et 2 mängijat on 50/50 mahviad? Lisaks, kuna ma elan, siis ma niikuinii ju parim target järgmine päev.

Meil vist arusaam teine siis. Kahju.

#176450 - 24/12/17 10:45 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: KKKallik]
Mirror Offline
maailmarändur

Originally Posted By: KKKallik

1. Mulle tundus, et igal juhul oli tekkinud Mi-go või Jaanuse rong
2. Ma olin pärast tööd, mis lõppes kell 6 hommikul, umbes 17 tundi Dreamlandis. Kui ma oleksin ärganud, siis ma oleks hääle mujale tõstnud.

Sina olid rongijuht ja maffial oli sel hetkel kolm häält.

Oleks sa selle hääle pannud ükskõik kuhu mujale, oleks vähemalt üks naiivitar külast ikka kaasa tulnud. Hääletus läheb 4-3 ja GG.

#176451 - 24/12/17 10:59 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Ekvard]
Mhe Offline
vana tegija

Registreeritud: 29/05/06
Mäng nagu film, kus muidu on kõik hea ja äge ja ülipõnev ja viimasel stseenil selgub, et kõik oli ainult uni.

Raweni sõjast - lõpus tundus veidi kahtlane, et ta maffia on, aga pidin räigelt edasi pushima, sest see saab mu ainsaks alibiks, et ma ei ole maffia.

Jottile:
Sa ütled, et KKK ja VPL on head ja sa oled ment. Sa jääd ellu öösel. Järelikult maffia teab, et sa ei ole ment ja ei tapnud sind ära. Järelikult küla teab, et sa ei ole ment, sest maffia teab, et sa ei ole ment. Järelikult üks kahest KKK ja VPL peab olema halb, sest maffia teab, et väide "KKK ja VPL on mõlemad head" ei ole tõene.
Järelikult oleks KKK 2 päeva jooksul surma saanud hence maffia tegi õigesti, et sind maha lõi

@Ekvard - tahaks mõelda, et ma oleksin KKK'd selle teksti peale hääletanud, aga tõenäoliselt siiski mitte. Kui sa oleksid juurde toonud selle mõttekäigu, et jott valetas, sest ta tahtis näida, kui võltspolitseinik, et 1 päev kauem elada, siis ma ehk oleks kaalunud, aga lihtsalt statement, et "äkki ta valetas" ei oleks mind ümber veennud.

Muutja Mhe (24/12/17 11:03 PM)

#176452 - 24/12/17 11:01 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mhe]
Mhe Offline
vana tegija

Registreeritud: 29/05/06
a Mirror jõudis ette..

Igatahes ei Jmnsk mängis maha ennast ja KKK oli tüütus kuubis - miks sa 2 päeva tagasi ei võitnud ja miks sul ka täna õhtul trollida oli vaja oma Antsu ja Ekvardi häälevahetusega. Mõlemad KKK väljatoodud põhjused on BS

Muutja Mhe (24/12/17 11:56 PM)

#176454 - 24/12/17 11:48 PM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: Mhe]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Enivei, sorrinotsorri. Läks sitasti. Järgmine kord paremini.

#176458 - 25/12/17 12:49 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: jott]
vpl Offline
Meister 2009

Registreeritud: 18/03/02
Nojah. Seda ma ei oleks küll oodanud. Ühesõnaga 0 võiduvõimalust. Samas mahvia oleks saanud ikka tunduvalt varem võita. Tegelikult ei olnud mingit vajadust isegi mirrorit tappa.

#176463 - 25/12/17 01:33 AM Re: Mahvia 21 mänguthread [Re: vpl]
sherlock Offline
meister

Registreeritud: 23/12/05
Mahvia sakib (sest mul ei lasta mängida).

Küla ja politsei ei tohiks valeinfot jagada (nagu pats ja jott tegid).

Lehekülg 19 / 20 < 1 2 ... 17 18 19 20 >

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 17 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 2 päeva tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
6 registreeritud (Jo, villur, illusionGod2, HeZ, 2 varjatud), 49 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.019 sekundiga, millest 0.008 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.