Lehekülg 5 / 19 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 >
Valikud
#175458 - 07/12/17 11:38 AM Re: Mahviamäng [Re: vpl]
Ants Offline
veteran

Registreeritud: 09/01/05
hääletan : Rawen

Koosolek aga pikem postitus to follow.

"Mindslaver"

#175459 - 07/12/17 12:05 PM Re: Mahviamäng [Re: Ants]
Sanies Online   content
tegija

Registreeritud: 03/08/15
Originally Posted By: Ants

Samuti see et Sanies häält nii hilja muutis oli väga maffialik alibi saamiseks. Ootaks seletust

Ma juba eelnevalt mainisin seda, et DC kaitsevägi oli huvitav ja see läks kokku Mirrori jackpoti teooriaga. Õhtul hakati hääli DC pealt minema veeretama mis natuke kinnitas seda teooriat. Seega liigutasin oma random Veigohääle ühte mõistlikku kohta.

Pats äkki?

Ma ei tea

Sitt on ka see, et täna/homme on mul ajaga halvasti.

#175460 - 07/12/17 12:19 PM Re [Re: Sanies]
Ekvard Offline
tegija

Registreeritud: 07/04/10
Ma arvan, et Digimoni tappes saame praegu kõige rohkem infot, sest Mi-Go, kes oli sherlocki kahtlaste listis, kaitses ääri-veeri esimesel päeval nii DCd kui Digimoni. Praegu Digimoni tappes on kõige halvem mis juhtuda saab see, et tapame külaelaniku, aga samas saame ka ühe pm kindla külaelaniku Mi-Go näol teada. Samas kui ta on maffia, siis saaks Mi-Go järgmisena maha võtta ja mäng oleks pm läbi.

Hääletan: Digimon

#175461 - 07/12/17 12:35 PM Re: Re [Re: Ekvard]
Ants Offline
veteran

Võtan oma hääle tagasi. Ülelugedes nägin, et Rawen tulistab igas suunas puusalt ja see tundub liiga kaootiline, et maffiaks pidada teda (muidugi ülim maffiapro oleks olla maffiosnik ja ajada lolli loba nagu Veigo seda alati teeb = perfect alibi).

Vpl tundub et ei ole ka sugugi kindel oma postitustes ja võtab mängijate provokatsioone liiga isiklikult. Eesmärk on et küla võidab. Nii peabki inimesi provotseerima, et juhtnööre leida. Samas maffia ei kakleks minu meelest nii emotsionaalselt vastu ja jääb pigem külaelaniku mulje.

Digimon pani teisena hääle corleonele. See pole ka väga hea strateegia kui maffia olla minu meelest. Same time so is playing 63 cards in your main deck on a gp.

Ma panen oma hääle hetkel kõige vaiksema ehk mi-go peale.

Ehk sünnib mingi arutelu

"Mindslaver"

#175472 - 07/12/17 02:01 PM Re: Mahviamäng [Re: Mhe]
parask Offline
pealik

Registreeritud: 09/11/05
Originally Posted By: Mhe
Hetkel on VPL päris hea kandidaat, aga ootaks kuniks ta ka miskit räägib.

Seniks Parask - ma väga ei saa ümber sinu postitusest

Originally Posted By: parask

Aga no, kui stats on õige siis, loogika ütleb, et külaelanikud corleone peal peaksid valima ühe targeti teiste nimede seas.

Otsib kõrvale teist targetit, kellega hääli jaotama hakata, et ehk saaks Corleone võllalt minema.

pigem on suurem tõenäosus, et mahvia hääled on seal väikse poisi hunnikus peidus, kui see et ta on mahvia.

Random kinnistus, et Corleone ei ole pigem maffia. Arvestades, et tegemist on 1 päevaga ja tegelikult pole kellelegi mitte mingit arusaama, kes on üldse "kahtlane", siis nii julgelt väita et pigem ta pole maffia on issue.

Miks sa nii väga tahad, et just Don Corleone sureks?

Järelponnistus Corleone kaitseks.

Hetkel on parask olnud ainuke, kes on olnud Corleone oksa tõmbamisega rahulolematu ja tahtis luua ka mingid teist targetit.

Samal ajal rawen - selleassemel, et mängukäigust selgust luua, eirab postitusi ja võtab suht lambise argumendi, mille kallal Digimoni peale minna. Arvestades, et Digimon oli ka esimeste Corleone hääletajate seas ning hiljem ei üritanud ka häält muuta, siis näeb Digimonile bandwagoni tekitamine Raweni poolt veidi kahtlane välja.

Kolmandaks Robert - Tüüp-mõttetu maffia mängija. 2 ainukest postitust on olnud:

Tsiteeri:
Hääletan: Ekvard
Ka see on klassikaline avang.

ja
Tsiteeri:
Rawenil on väga hea point, lükkan ka oma hääle Don Digimoni peale.
Hääletan: Don Digimon

Kas tegemist on 0 contrubuting mängijaga või mingi low profile hoidjaga, kes käib lihtsalt randomly hääletega kaasas seni, kuni on teada, et maffia pole ohus. Küllap järgmine postitus on talt
"Hea point. Hääletan X

Seega mu kahtlaste listis VPL, Pats, Sarap ja Robert.
VPLil on juba parajalt hääli seega pole mõtet hääli dumpida ja lükkame kaheks:
Hääletan: parasak

See on umbes, et kui rumalaks sa mind pead, et kas ma mahviana hakkaksin nii hilja õhtul, kui on suht selge, et Corleone sureb sellist tähelepanu endale tõmbama?
Ja noh, külaelanikuna suht lihtne matemaatika - 4/17 - et mirrori mänguvälistel põhjustel valitud tegelane on paha. 13/17, et ta on hea. Ühesõnaga, meil joppas.

Panen igaksjuhuks hääle ära, sest olen 00ni tööl ja äkki pole aega mnetis käia.

Ainus loogika, mis mulle hetkel meeldib on, et võtame digimoni maha, sest see mis pats arvas.

Hääletan: Don Digimon

#175473 - 07/12/17 02:08 PM Re: Re [Re: Ants]
Mi-Go Offline
kasutaja

Registreeritud: 27/02/14
Vabandust, ma olen tööpäeva jooksul suhteliselt hõivatud, aga olen jõudnud arutelu ikka more-or-less jälgida.

Ma ei saa praegu üldse minu pihta käivatest kahtlustustest aru, sest ma omaarust pole ühelgi hetkel Don Corleonet kaitsnud, vastupidi, mulle tundus täiesti ok ta esimesel ööl hukka saata, mida näitas selgesti ka see, et ma tema vastu hääletasin.

Don Digimoni kaitsmine kehtis põhimõtteliselt esimese öö kohta, ma lihtsalt tean Eerot ka isiklikult ja mulle tundus tore, kui ta jääks mängu. Jällegi see ei tähenda, et kui ta käitub kahtlaselt, ei võiks teda oksa tõmmata - aga esimesel päeval ei ole eriti palju infot nii ehk nii.

Tahaks lihtsalt rõhutada, et kui ma oleks maffia, siis ma oleksin ju teadnud, et Don Corleone on ka maffia... ja mul oleks olnud väga mugav hüpata rahulikult Veigo või vpli kahtlustajate ridadesse.
Te peate aru saama, et esimesel päeval meil ei ole ju mingit infot, seega keegi ei tea, kas ta kahtlustab või kaitseb maffiat. Seega variant on olla kas täiesti vait või öelda midagi, mis tekitab kahtlusi. Arvake, kumb variant maffiale rohkem meeldib?

Aga nüüd muudest mõtetest.

Ma arvan, et Veigo on kas väga halb või väga hea. Kui ta on väga halb, siis on parask, rawen ja vpl üsna vähe kahtlased. Kui ta on hea, siis on ka vpl vähe kahtlane. Seega vpl ei tundu mulle igal juhul kahtlane. (Ja kui minu arutelu ja loogika vpli kohta ei pea paika, siis palun ärge järeldage sellest, et ma olen temaga koos maffia, vaid ma ju kindlalt tõesti ei tea)

Mirror tundub mulle vähe kahtlane, sest ta on teinud sisukaid arutelusid ja julgeid oletusi, pluss juhtinud tähelepanu valusatele kohtadele mängus.

Millest ma aru ei saa, on see, et miks Sanies ei tundu kellelegi kahtlane? Ta mängib selgelt “räägin vähe” taktikat, hääletab nii, et tema häälest tegelikult midagi ei sõltu, ja kirjutab üldisi postitusi.

Hääletan: Sanies

#175474 - 07/12/17 02:15 PM Re: Re [Re: Mi-Go]
rawen Offline
pealik

Registreeritud: 06/08/02
Kui ma oleks maffia oleks ma külma kõhuga Don Corlone poolt hääletanud.

1-2 maffiat seda raudselt tegigi.

#175476 - 07/12/17 02:17 PM Re: Maffia [Re: Mi-Go]
Mirror Offline
maailmarändur

Registreeritud: 11/03/02
Digimoni kasuks räägib muidugi see, et ta minu järel teisena DC vastu hääletas.

Pahalt oleks see üsna rumal käik, sest niimoodi võid sa tahtmatult aidata rongi tekitada (inimestele meeldib alateadlikult visata hääli sinna, kus neid juba mõned ees on).

Ants ka märkas seda juba, kiidan.

Aga vahest oli see tööõnnetus, sest tema vahepealsed seletused on üsna nõrgad olnud.

Hetkel jään vpl-i juurde. Tore oleks, kui rohkem inimesi veel ära hääletaks.

#175477 - 07/12/17 02:21 PM Re: Re [Re: Mi-Go]
vpl Offline
Meister 2009

Registreeritud: 18/03/02
Ma olen iseenesest nõus, et Sanies on ka kahtlane. See viimase hetke häälevahetus oli ikka väga kahtlane. Täpselt nagu mahvialiigutus, et pärast saaks öelda, et hääletasin ju headele kasulikult, kuigi midagi see tegelikult ei muutnud. Samas jään selle juurde, et Rawen on ka kahtlane ja jätan esialgu hääle talle.

#175478 - 07/12/17 02:25 PM Re: Maffia [Re: Mirror]
vpl Offline
Meister 2009

Registreeritud: 18/03/02
Kuule, mirror, sa jätad mind millegipärast tähelepanuta. Ma tõin enne Antsu välja selle, et digimon hääletas teisena corleonet, aga respecti saab Ants mitte mina. Ütle, millega ma olen selle hääle ära teeninud? Ometi on ju palju neid, kelle käitumine tegelikult kahtlane on.

#175479 - 07/12/17 03:51 PM Re: Maffia [Re: vpl]
Sanies Online   content
tegija

Mi-go ma olen külaelanik - nagu ma ütlesin siis mul on ajaga järgmised 2 päeva natuke halvasti, jõuan lugeda ja pigem mitte tihti postitada.

Anyway minu hääl läheb patsile - alguses hääletas vist suvaliselt Antsu ja kui hakkas tekkima võimalus ,et DC jääb ellu ja vpl jääb rongi alla siis tõsti oma hääle sinna. Sama mõttekäiguga jõuan sinna ,et vpl ei ole maffia.

Hääletan: Rawen

#175480 - 07/12/17 04:09 PM Re: Maffia [Re: Sanies]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10
Ma ei saa nagu väga aru nendest kes Mi-God eriti süüdistama hakkasid. Ta enne tänast paistis välja kahe suhteliselt geneerilise postitusega millesarnaseid on suht palju tehtud.

Eero nime teadmine on ka bullshit muide, see on suht üldteada. Aga selle põhjal raweni süüdistamine ei ole ka asjalik, sest rawen postitab kogu aeg selliseid asju.

Ma nõustun et Saniesi käitumine on suht veider, aga ma ei ütleks et kahtlane, pigem nagu et läbi mõtlemata.

Praegu jään selle juurde, et vpl käitub veidralt-ish.

Hääletan: vpl

#175484 - 07/12/17 04:26 PM Re: Maffia [Re: Sanies]
Ants Offline
veteran

Ma ei taha et hääl tühja tähja ära kaoks, tundub et Mi-Go hetkel suurt tähelepanu ei saa ning hääled jaotuvad don Digimoni, vpli ja Raweni vahel. Äkki tõstatakse mingi suurem kampaania üles lähitundidel inimeste poolt, kes pole aktivistid eriti hetkel. Mhe? Parask? kristofer? Ahti?

Don Digimon ei ole maffia, sest mis varem on tähelepanekud olnud.
Rawen tahab väga digimoni lõikuda sellest olenemata.
vpl tahab Rawenit lõikuda.

Mirror, kas sa ei arva, et pigem on kahtlane Raweni agressiivsus digimoni suunas, kui nõustud et viimane on suht kindlalt külaelanik.

Siis miks panna hääl vpli peale?

Sama küsimus oleks teistele, kes vpli vastu hääletavad:
coolime
digimon
Veigo hääl vist oli personal anger?

hääletan: Rawen

Häälteseis:

don Digimon:
Rawen
Robert
Ekvard
parask

vpl:
Veigo
Mirror
don Digimon
Coolime

parask:
Mhe

Rawen:
vpl
Ants
Sanies

Sanies:
Mi-Go

"Mindslaver"

#175485 - 07/12/17 04:57 PM Re: Maffia [Re: Ants]
don Digimon Offline
legend

Registreeritud: 08/02/05
Hääletan: Rawen

#175486 - 07/12/17 04:59 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
don Digimon Offline
legend

Registreeritud: 08/02/05
Mul tekkis yks teooria, aga mai j6ua seda praegu pikemalt kirjeldada.
Lsest ma olen 17-22 suht h6ivatud.
Aga ma arvan, et maffja on umbes 2 v2ikest poissi (incl corleone), Pats ja vaikimisi isiklikku vimma pidav ning mitte midagi panustav Robert, kes omikul mitte millegi pealt patsi lalinaga kaasa jooksis.

#175487 - 07/12/17 05:10 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
parask Offline
pealik

Ma arvan, et me ei peaks praegu tapma kedagi, kes palju postitab, sest kuidas on see külale kasulik, kui elus on ainult mängijad, kelle mängust annab aimu ainult hääletusmuster?

Ei tahaks olla seisus, kus valime rändomiga targetit.

#175488 - 07/12/17 05:11 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
Robert Offline
vana tegija

Registreeritud: 21/02/11
Vabandust, et ma teile siin mingit eepost kokku ei kirjuta. Rawen tõi välja juba minu meelest kõige kahtlasema asja, sestap ka lakooniline kommentaar ja nõusolek. Mul on täpselt 0 põhjust mingit niisama häma toota, kui juba ka minu meelest kahtlaseim asi on välja toodud.

Minu meelest on ka kahtlased Sanies ja vpl juba väljatoodud aspektide poolest. Kui mul midagi lisada ei ole, siis ma seda ka ei tee, et vesi oleks võimalikult selge.

#175489 - 07/12/17 05:12 PM Re: Maffia [Re: parask]
parask Offline
pealik

Kristoferi ja Ahti 0 sõna täna on küll veidi tüütu.

#175490 - 07/12/17 05:17 PM Re: Maffia [Re: parask]
kristofer Offline
kasutaja

Registreeritud: 12/11/12
ma vabanen täna umbes 19.00 õpingutest, ehk vabandust et hetkel midagi öelnud pole...

#175491 - 07/12/17 05:37 PM Re: Maffia [Re: Robert]
Sanies Online   content
tegija

Minu kahtlaseks tembeldamine on naljakas.

Ma liigutasin oma randomly Veigole visatud nö "raisatud" hääle DC peale, sest arvestades Mirrori teooriat ja DC kaitsmist võis seal tõepõhi all olla ja see tundus mõistliku riskina. On ka varemgi nähtud kus mingi mõned minutid enne kella tõstetakse mitu häält samasse kohta ja peaaegu kindel surmamineja jääb ellu. (vt näites eelmine maffia minu surm, kus ma mingi 1 hääle pealt sain 10 minuti jooksul umbes kogu küla endale kaela)

Peale seda pole ma genereerirnud mingit random paska ehk siis
Originally Posted By: Robert
Kui mul midagi lisada ei ole, siis ma seda ka ei tee, et vesi oleks võimalikult selge.

Igal juhul ma jätan oma hääle Patsile, põhiliselt ta esimese päeva DC kaitsimise pärast. See ,et "väike poiss mängib esimest korda ja äkki ei oska" ei ole väga temalik käitumine.
Tavaliselt on suhtumine olnud ,et las ta olla äkki räägib ennast sisse või siis - nuga, sest ta ei oska mängida.

Lehekülg 5 / 19 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 >

Moderaator:  Mirror, Veigo 
Detsember
E T K N R L P
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Kes on siin...
4 registreeritud (Sanies, Veigo, Mirage, Joke), 47 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.027 sekundiga, millest 0.007 sekundit kulus 14 andmebaasipäringu peale.