Lehekülg 18 / 19 < 1 2 ... 16 17 18 19 >
Valikud
#175815 - 11/12/17 01:59 PM Re: Maffia [Re: Veigo]
Ekvard Offline
vana tegija

Registreeritud: 07/04/10
Mulle tundub ka praegu Mhe hääletamine loogiliseim.

#175819 - 11/12/17 02:58 PM Re: Maffia [Re: Ekvard]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10
Minule ei meeldinud, kuidas Mhe süüdistused minu suunas olid suhteliselt nõrgalt põhjendatud aga samas kuidas ta oli päris kindel minu süüs.

Hääletan: Mhe

#175821 - 11/12/17 06:34 PM Re: Maffia [Re: coolime]
Sanies Offline
tegija

Registreeritud: 03/08/15
Kas digimoni viimaste hingetõmmete karjumine hästi mängitud või mitte?
Kogu oma postituste hunniku juures kus ta süüdistas läbisegi Ekvardit ja Coolimed jõudis ta MHEni alles kuskil lõpus ja korraks.

Kas see verbaalne okse oli läbimõeldud või ei?

Kui jah siis Mhe on paha ja teil on õigus. Kui ta pole paha siis "[censored] küll Veigo"

Ma ootaks Kalevi sõnavõtu ära enne kui hääletan

#175824 - 11/12/17 09:33 PM Re: Maffia [Re: Sanies]
Sanies Offline
tegija

Registreeritud: 03/08/15
vist ei tule
Hääletan Mhe

#175826 - 11/12/17 10:18 PM Re: Maffia [Re: Sanies]
Mhe Offline
vana tegija

Registreeritud: 29/05/06
Teen honorable seppuku

#175827 - 11/12/17 10:24 PM Re: Maffia [Re: Mhe]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Aga ta oli ka paha ju. Head võitsid.

#175828 - 11/12/17 10:37 PM Re: Maffia [Re: jott]
Ekvard Offline
vana tegija

Registreeritud: 07/04/10
Väga vedas, et maffia Antsu ära ei tapnud peale seda päeva kui ma ütlesin, et politseinik võiks kapist välja tulla, ta postitus tol päeval ikka karjus selle järgi, et ta on politseinik.

Digimon ja Mi-Go olid kohe alguses kahtlased, ma imestan, et keegi nende hääletamisega kaasa tulla ei tahtnud.

Patsi liigutusega läks õnneks, oleks me Mirrori tapnud, siis oleks Pats järgmine olnud ja gg.

Coolime mängis lõpus väga hästi, tõestas suht veenvalt, et ta ikke ei ole maffiast.

Mhe pani lõpus korralikult pange, mind süüdistada üritada oli kehv mõte, sest ma saatsin esimesel päeval maffia ahju ja järgneval 3 päeval ei olnud inimeste väljahääletamise poolt, kes hiljem külaelanikeks osutusid. Tõenäosus, et ma oleks maffiast oli vist mingi 1% vms.

edit: Unustasin mainide, et Veigo, kui sa mängida ei viitsi, siis ära mängi. Käib natuke Ahti kohta ka, aga viimasel päeval kui ta elus oli, siis ta isegi kirjutas päris okeilt.

Muutja Ekvard (11/12/17 10:40 PM)

#175829 - 11/12/17 10:41 PM Re: Mahviamäng [Re: jott]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Mul on mingid mõtted. 1) ma arvan, et esimese kahe päevaga peaks mingi min. 500 sõnumit olema. Obv seda ei juhtu kunagi. 2) mul polnud jube palju aega a ma siiski vedasin kuidagi seda. 3) vähemalt polnud lolli lugu, ehkki lugu ka vahel hea. 4) don corleone valis sita kasutajanime endale. 5) mulle meeldiks, et toimub veel 1 mäng, kus ma päeva mängida saan. 6) ma ei saa aru, miks kirja ei panda. Näiteks kogu tartu.

#175830 - 11/12/17 10:49 PM Re: Mahviamäng [Re: jott]
vpl Offline
Meister 2009

Registreeritud: 18/03/02
No head lakkisid ära, et mahvia politseinikule pihta ei saanud. Ants mängis päris hästi. Üllatavalt hästi mängis ka Ekvard. Huvitav, kas väike laps on suureks saanud. Teised mängisid suht sitasti ka mina ise. Kõige halvema mängija auhinna saab minu silmis Rawen. Nagu ma ei näe kunagi, et heal oleks põhjust valetada. Eriti mitte claimida, et ta on politseinik. Tänu sellele, et mahvia Antsule pihta ei saanud, ei tekkinud sellest suuremat jama.
Mahvial oli ka huvitav gambiit tappa esimesel päeval kohe üks oma liige ära. Kui nad oleksid politseinikule pihta saanud, oleks see end ära tasunud, sest enne Antsu paljastusi olid nad suht kindlal pinnal. Samas see, et nad politseinikut ei tabanud, muutis corleone ohvri kasutuks.

Ahjaa, mänge võiks jah veel olla. Ple ammu mänginud. Nüüd sai hamba verele.

Muutja vpl (11/12/17 10:50 PM)

#175831 - 11/12/17 10:56 PM Re: Mahviamäng [Re: jott]
rawen Offline
legend

Registreeritud: 06/08/02
Tsiteeri:
Väga vedas, et maffia Antsu ära ei tapnud peale seda päeva kui ma ütlesin, et politseinik võiks kapist välja tulla

Noh ma ütlesin enne ju seda. Selleks hetkeks oli 2 kontrollitud elus ja nagu ma välja tõin oleks lõpuks 50/50 peale läinud.

Minu jaoks ei olnud vahet, kas sureb mina või mingi rändom tegelane [insert bee gees soundclip] või mina.

Valisin Mirror, sest tundus kõige vähem tõenäoline, et ta on politseinik, kuna teine päev andis hääle vpl pihta. Kui ta oleks paha olnud, oleks ta seda öelnud, mis ta nagunii ütles, kui ma oma false-claimi tegin.

Paljud mängijad juba magasin, kui ma lollitasin ja ei viitsind ümber hääletada.

Vähamalt ma saan öelda "told you so" DC "küberkiusan vastu: eero" peale.

#175832 - 11/12/17 10:57 PM Re: Mahviamäng [Re: rawen]
rawen Offline
legend

Back at ya.

Tsiteeri:
Esialgu tunduvad kahtlased Veigo ja Digimon. Häälletan õhtul, kui rohkem aega süveneda.

Sry aga see oli nagu mingi 12 aastase tüdruku post. Püüa paremini.

#175833 - 11/12/17 11:14 PM Re: Mahviamäng [Re: rawen]
vpl Offline
Meister 2009

Ma ei saa ikka aru, mis sellel postitusel viga on. Head peavad algusest peale kõiki kahtlustama. Ja ütleme, et ma digimoni postitusest suutsin põhjendatult tuvastada, et ta on kahtlane. Kahjuks ei suutnud uskuda, et mahvia nii julmalt enda liikme ohverdab, mistõttu liikusin teisel päeval kahtlustustega edasi.

#175835 - 12/12/17 01:57 AM Re: Mahviamäng [Re: vpl]
Mhe Offline
vana tegija

Registreeritud: 29/05/06
Me seletan ka, miks mingid otsused said tehtud.

Esiteks Raweni loogika, et corleone kutsus eerot nimepidi oli täiesti juhuslik. Me panime korralikult nuga ja facebooki chatis oli 3 inimest ja Corleonet seal polnudki- see, et ohverdame ühe ära oli tegelt brilliant. Me oleksime 100% võitnud selle mängu isegi nii, et 2 maffiat on üleval, kui me poleks jõhkralt pange pannud.

Ma olin ise euroopa liidust väljas, seega mu netti saamine oli väga piiritletud. Ööseks ei olnud maffia enda häält andnud ning ma ei saanud kunagi aru, millal siis lõpuks maffia hääl peab olema saabunud. Tundus, et tuleb kiirelt kiirelt ära kirjutada midagi. Kirjutasin "Ants sureb". Mõtlesin, et teen kiire checki veel postitustele ja nägin, et Ants polnud kunagi meid süüdistanud - vastupidi üritas tekitada bandwagonit teiste vastu. Otsustasin öösel pärast 3 veini ümber, et võtame ikkagi nonameri maha, kelle tapmisest ei saa küla rohkem informatsiooni - unustasin täiesti politsei potentsiaali ära. Järgmine päev oli külale naguniigi targeteid nii palju, et never ever poleks küla ilma politseiniku sekkumiseta mind või digimoni hääletanud. Tundus safe koht, aga jah ei arvestanud absoluutselt sellega, et ment võib lihtsalt välja tulla ja mängu ära võita. Minu bläkk - tagantjärgi lugedes oli niiii ilmselge, et Ants ment oli. Ka digimon oli kindel selles kui ma juba olin ära kirjutanud, aga jah öine paanike keeras pekki kõik.

Mis nüüd edasi? Minul ei olnud ikka veel mitte ühtegi häält ja kaalukausil olid mina, digimon, ekvard, coolime + 3 head. Coolime on veel küla poolt tapetav, aga ekvard väga mitte. Kuna Veigo oli ennegi mu random häältega kaasa tulnud, siis kõige suurem tõenäosus võita on järgmine stsenaarium:

Küla tapab Coolime, meie tapame Mirrori

Alles:
mina Digimon ekvard sanies(hea) ja veigo(hea).

Küla tapab Digimoni, meie tapame Saniesi
Alles jääb mina, ekvard, veigo, mis kõikidest stsenaariumitest on kõige tõenäolisem võit.

Ma pidin üritama Coolimele suuremat targetit saada, kui Digimonile, mis effectively tähendas, et kui digimon sureb, siis olin mina ainukene, kes üritas talt leeki eemale saada ehk siis suren ka mina. Kui Digimon sureb Coolime asemel, siis ei jää mul ühtegi alibid alles enam ja Coolimel pole põhjust hääletada kindlate headega vastupidiselt.

Tsiteeri:
Mhe pani lõpus korralikult pange, mind süüdistada üritada oli kehv mõte, sest ma saatsin esimesel päeval maffia ahju ja järgneval 3 päeval ei olnud inimeste väljahääletamise poolt, kes hiljem külaelanikeks osutusid. Tõenäosus, et ma oleks maffiast oli vist mingi 1% vms.

Kuidas kurat see sul argument on, et "sa ei ole maffia, sest sa saatsid esimesel päeval maffia ahju". Selleks ajaks olid juba selgunud, et ka Digimon ja Mi-go saatsid esimesel päeval maffia ahju - see alibi ammu ei päde enam juba. Ekvard andis mingi väikese akna, kus ma saaksin teda süüdistada ja võtsin kinni.
Me ei saa sind ju öösel ka ära tappa, sellepärast, et elus on 3 inimest, kes on 100% külaelanikud - me oleme kohustatud justnimelt neid tapma.

Igatahes kui oli selge, et Digimon sureb, siis ma ei näinud naguniigi mingit viisi võita - lootsin, et mida crazym teooria, seda rohkem seksikas saniesele ja veigole tundub - üritasin tuua välja potentsiaalselt, et sina ja coolime olete mestis ning ainuke viis võita on, et sanies / veigo seda uskuma jäävad.

Jah ma sain ise ka aru, et Ekvardit süüdistada oli obviously suht pointless, aga last ditch effort.

Rääkides Raweni välja tulemisega, siis jah sa tegelt andsid maffiale tasuta kindlat informatsiooni, et sina ei ole ment - küll aga kuna sa olid suremas, siis polnud suurt vahet. Lihtsalt küla seisukohalt sa oleksid selle lükkega külale rohkem halba teinud kui head - pigem mine üksi, kui et võtad kogemata teise külaliikme kaasa.
Küll aga eksisteerib stsenaarium, kus see oleks töötanud, sest effectively kui sina oleksid tol päeval ellu jäänud siis maffia poleks sind tapnud ( sest me teadsime, et sa pole ment ), ning see fakt tähendab, et sa oled 100% külaelanik - ükski maffia ei teeks sellist lüket ja võtaks endale lampi sellist auru. Tho keskmine maffia mängija poleks sellest aru saanud ja oleks ikka leili läinud, et "omg sa valetasid järelikult peab olema maffia" ( meenub GP Stockholmi laeval mängitud maffia, kus Ludvi sellise loogikaga säras)
Lisaks nagu ka Rawen ise ütles, see et sarap suri ära oleks pidanud külale ilmselge noodi andma, et Rawen pole maffia.

Pärast kõike seda ma olen arvamusel, et küla mängis päris sitasti tegelikult.
Raweni tapmine oli lollus. Liiga paljud külaelanikud olid lihtsalt passiivsed kaasa hääletajad, kes jälgisid ühe inimese loogikat, mis osutus valeks - Sanies, Ahti, Veigo, Kristofer. Antsu postitus, kust oli ilmselgelt välja lugeda, et ta on ment, oli ikka päris halb retrospektiivis.
Ekvard tegi ülihea mängu, sest mitte ühtegi korda ei tekkinud võimalust teda ära tappa nii, et see poleks maffiale sihtmärki peale toonud - üksjagu õnne ka täppi minemisega, aga kindlasti küla MVP.

Järgmise maffia mängujuhile - Vähemalt esimese 5 päeva päev lõpeb ja algab konkreetsetel aegadel, mitte mingi 22:33 ja 01:14 vms. Ei - 00:00 - XX:00 on öö ja thats that. Siis mis reegel see on, et viigi korral on uus hääletus? Ei coinflip ikka nagu alati, mitte randomly maffiale tasuta killi andma

#175836 - 12/12/17 02:17 AM Re: Mahviamäng [Re: Mhe]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Ma arvan just, et peaks olema kellaaeg aga samas ka nagu, kui on midagi öelda, kui jutt käib, siis peaks edasi minema. Pärast patsi proovimist miskit päästa, ma mõtlesin, et mis teha nüüd. Päris mängus läheks jutt edasi ja ei oleks mingit ööd veel. Aga ma sain mingeid sms-e(kesse kasutab tänapäeval sms-i? laugh ), et jou, aitab. Neid oli üle ühelt inimeselt isegi. Ma polnud superpädev jah juhtima seda. Samas pole miskit eriti teha siin. Iga loll saab juhitud nii, et mäng on mängitud. Kuidagimoodi...
Miks mitte viiki kuidagi mänguliselt lahendada? Random on ju nagu pask.

#175839 - 12/12/17 10:18 AM Re: Mahviamäng [Re: jott]
Mirror Offline
maailmarändur

Registreeritud: 11/03/02
See, mis vpl ütles. Külal vedas. Ants päästis ka päeva, seega talle suur vimpel.

Seda aþiotaaþi, mille rawen korraldas, ei tahaks väga kommenteeridagi. Kui maffia oleks öösel Antsu kätte saanud (mis oli juba praktiliselt otsustatud, nagu ma aru sain), siis oleks mind järgmisel päeval poodud ja mäng oleks põhimõtteliselt läbi. Õnneks otsustas maffia valesti ja Ants kontrollis hästi.

Selline see elu on.

#175840 - 12/12/17 11:48 AM Re: Mahviamäng [Re: Mirror]
vpl Offline
Meister 2009

Vikipeediast: Aþiotaaþ ehk aaþiospekulatsioon on finantsspekulatsioon, mis põhineb aaþiol.

#175841 - 12/12/17 12:13 PM Re: Mahviamäng [Re: vpl]
sherlock Offline
meister

Registreeritud: 23/12/05
ma tahaks ka kauem kui 1 päeva mängida veel

#175842 - 12/12/17 12:25 PM Re: Mahviamäng [Re: vpl]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10
Originally Posted By: vpl
Vikipeediast: Aþiotaaþ ehk aaþiospekulatsioon on finantsspekulatsioon, mis põhineb aaþiol.

Aa, siis on kõik selge ju.

#175843 - 12/12/17 12:42 PM Re: Mahviamäng [Re: coolime]
Mirror Offline
maailmarändur

Registreeritud: 11/03/02
Sa oleks võinud siis rohkem ka kopeerida kui ühe rea smiley

Tsiteeri:
Ülekantud tähenduses nimetatakse aþiotaaþiks olukorda, kus kired möllavad.

#175844 - 12/12/17 12:49 PM Re: Mahviamäng [Re: Mirror]
rawen Offline
legend

Lehekülg 18 / 19 < 1 2 ... 16 17 18 19 >

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 9 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 12 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 12 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
0 registreeritud (), 31 külalist ja 0 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.020 sekundiga, millest 0.008 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.