Lehekülg 17 / 19 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 >
Valikud
#175779 - 10/12/17 08:25 PM Re: Maffia [Re: Ekvard]
don Digimon Offline
legend

Registreeritud: 08/02/05
Originally Posted By: Ekvard
Originally Posted By: coolime
Kui sa oled hea, siis miks on vaja täna coolimed targetida, makes no sense. Sel juhul on ju ka Digimon maffiast

Ma ei näe, mis meid seob?

3 mafioosot tulevad grupist sina, Mhe ja Digimon. Kui Mhe teab, et ta on hea, siis oleksid pahad sina ja Digimon, mistõttu oleks tema poolt imelik hakata hääli splitima.

Ekvard, kas sa oled loll v6i m2ngid lolli?
3 maffjat tulevad kolmesest grupist, kui meil on 6nnestunud k2tte saada 4st juba kaks...
Meelega yrotad mingit segadust j2lle kylvata ja kylal m2ngu pekki keerata?

Eniveis. Mul oli teooria, et Pats juhib v2ikeste poiste maffiat.
Selgus, et Pats oli siiski kylamees. Ja sellest on sitaks kahju, et kaks kylameest, egk mina ja Pats omavahel niipalju energiat kulutasime tyhja ning yksteise syydistamisele. See kipub olema m2ngudes klassikaline kyla feilikoht, et kaks head l2hvad yksteise kallala ja maffja itsitab nurgas, teeb mingi m6ned ymmargused postid ja ongi j2lle k6ik allavett lastud.

Kuna t2rin Patsiga oli p6hiline ja ma pidin pea iga p2ew siplema, et ellu j22da, siis mul ei j22nud enam niipalju pauerit, et k6ikide poste edais tagasi jitu koeda skrollida ja lugeda. Selgub, et tugev m2ngija pahade seas oli Patsi asemel sois hoopis MiGo.

Kuna Sanies oli esimesesr p2ewast alates imelikke liigutusi teind, h22letasin teda. Kui Ants revealis, et Sanies on kontrollitud hea, ning teised olid MiGo't kahtlustanud, siis h22letasni ka mina teda. Tulemuseks siis nyyd see, et Ekvard j2lle syydistab, et mingi ilge kitsa timeframe sees tulid erinevatelt inimestelt h22led. K6ik see kamm syndis ommikul sel ajal kui ma rongi ja bussiga turniiri poole trippisin. Ma olin omq h22le 2ra andnud ja kui 25 min hiljem rongilt bussile ymber olin istund ja vaadata sain, siis kees mingi r2me sitt vendis ning Ants oli avaldanud, et tema on politseinik. Seni kuni enne oma h22le andmist selle indo valguses MiGo viimaste kahe p2ewa poste tsekkisin,ja siis oma posti toksisin, oli 2 inimest j6udnud enne mind "submit"-nuppi juba vajutada. Ja nyyd hakkab tulema j2lle mingit surumist, et ilge kahtlane, ilge kahtlame ekvardilt. C'mon simmo.

Ja siis tuleb, et Coolimelt, et vbla Ants ikka pole politseist. No halloo! Nagu ilmselge maffja liigutus, et usaldusv22rne info kahtluse alla seada.

Ja nyyd tuleb Ekvard v2lja teooriaga, et need, kes enne teda Corleonet h22letasid, need on hoopis k6ige kahtlasemad. Mis sa ekvard t6siselt arvad, et maffjaliige paneb esimesel p2eval teisena kaasmaffjale h22le tuugalt ning siis vaatab kuidas rong l2heb? Nagu seriously we?

Ja ma tean, et mina olen hea, ja ma olen 2 maffja k2ttesaamises teind sama head v6i isegi paremat t88d kui sina ekvard. Vahepeal lihtsalt see yleskergitatud ja forssitud draama Patsiga p2rssis 2ra selle ajaressursi , mis oleks pidanud minema postituste ylelugemiseks ning analyysimiseks ja veelkordseks analyysimiseks. Ja nyyd hakkad sina j2lle minu vastast bandwagobit ehitama. Miks?

Yhes6naga. Ma pean tagasi p88rduma oma algse Pats+3 last teooria juurde. Ainus erinevus on see, et Patsin asemel oli MiGo. Ja v2iksed poisid olid Corleone k6rval Coolime ja Ekvard.

Hääletan: Coolime, sest kolmandat kandidaati ma ei hakka lauale panema, sest me ei saa oma h22li hajutada. Ja homme kavatsen ma hääletada ilmselt Ekvardit, kui mingit dramaatilist p88ret syndmustesse ei tekki, nagu tekkis see eelmisel hommikul.

#175780 - 10/12/17 08:33 PM Re: Maffia [Re: Ekvard]
don Digimon Offline
legend

Iga vähegi analüüsivõimeline isend saaks aru, et ma ei saa maffiasse kuuluda, sest: /--/

Üldiselt mulle meeldib praegu varem Patsi välja käidud teooria selle kohta, et DC nimetas Digimoni Eeroks. Olin teisel päeval arvamusel, et kui üks paarist Mi-Go-Digimon on maffia, siis on teine ka ja jään praegugi selle arvamuse juurde.

Hääletan: Digimon

See on mongi laest v6etud kr2pp sul, mille kylge sa klammerdud nagu uppuja 6lek6rresse.

Ja kui sa v6tad viimaste p2ewade MiGo postid uuesti ette ja neid lugeda viitsid, siis sa n2ed sealt selgelt, et ta yritab peale suurt t2ristamist Patsiga uuesti kyla minu vastu yles 2ssitada, kuna ma ei olevat oma Pats+3lapsmaffjat teooriat piisavalt lahti kirjutanud...
Ilmselgelt maffja katse ming v6llapoomise poole tyyrida.
Ja nyyd tuled sina mingi laest v6etud jamaga ja hakkad sama moodi appealima olematule argumendile ja mingit sitta yles keerutama.

Imho oled sa t2iega maffjalikult seda m2ngind, alul olid vait ja siis hakka vendettama ning yritad bandwagonit tekitada. Aga, nagunma enda eelmises ytlesin, ma usun, et sina ja coolime olete viimased kaks v2ikest maffjapoissi ning et kui nyyd on suur nukumeister ja teie tiimi aju MiGo l2inud, siis ei ole ka teie k2tte saamine enam nii keerulime.

T2na coolime ja homme on sinu kord, ekvard, v2hemalt mina olen kindel, et sina oled maffja koos coolimega.

#175781 - 10/12/17 08:38 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Päev kestab lõunani homme ntx.

#175782 - 10/12/17 08:38 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
don Digimon Offline
legend

Originally Posted By: don Digimon

T2na coolime ja homme on sinu kord, ekvard, v2hemalt mina olen kindel, et sina oled maffja koos coolimega.

Jah, on ka shanss, et Mhe on maffja, ja sel juhul oli 2 tugevat m2ngijat ja 2 v2ikest poissi, aga no k6ige selle taustal, kuidas on h22etatud, ning kes kuidas ja kui palju on m2ngu panustanud, siis pigem usun ma Mhe heaks, kui et sina ekvard oled hea.

#175783 - 10/12/17 08:38 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10

Yhes6naga. Ma pean tagasi p88rduma oma algse Pats+3 last teooria juurde. Ainus erinevus on see, et Patsin asemel oli MiGo. Ja v2iksed poisid olid Corleone k6rval Coolime ja Ekvard.

Kas see teooria seisnes umbes selles, et Pats tundus tol hetkel kahtlane ja "hurr-durr väiksed poisid"?

#175785 - 10/12/17 08:41 PM Re: Maffia [Re: coolime]
don Digimon Offline
legend

Kas see teooria seisnes umbes selles, et Pats tundus tol hetkel kahtlane ja "hurr-durr väiksed poisid"?

Ma ei saa aru, mida "hurr-durr v2iksed poisid" ?
2kki seletad arusaadavalt ja maakeeles seda oma m6tet, nii et see minuni ka j6uaks?

#175786 - 10/12/17 08:43 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
don Digimon Offline
legend

... t2hendab*?

#175787 - 10/12/17 08:44 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
coolime Offline
tegija

Ja siis tuleb, et Coolimelt, et vbla Ants ikka pole politseist. No halloo! Nagu ilmselge maffja liigutus, et usaldusv22rne info kahtluse alla seada.

Ühtlasi ma arvan et mõned poliitikud on kadedad et nad nii hästi sõnu väänata ei oska. Ma ei tahtnud nii kõlada tegelt. Ja üldiselt ma ei arva et maffia teeks midagi mida võib nimetada "ilmselgeks maffja liigutuseks".

#175789 - 10/12/17 08:48 PM Re: Maffia [Re: don Digimon]
coolime Offline
tegija

2kki seletad arusaadavalt ja maakeeles seda oma m6tet, nii et see minuni ka j6uaks?

Kas see oli sul kuidagi põhjendatud, et ülejäänud maffia on just väiksed poisid?

#175790 - 10/12/17 09:07 PM Re: Maffia [Re: coolime]
Ekvard Offline
vana tegija

Registreeritud: 07/04/10
Okei, ärme jama nüüd, maffia on Digimon ja Mhe, tapame nad ära ja lõpetame selle mängu ära, palun ärme pane pange nüüd.

#175792 - 10/12/17 09:40 PM Re: Maffia [Re: Ekvard]
coolime Offline
tegija

Okei, ärme jama nüüd, maffia on Digimon ja Mhe, tapame nad ära ja lõpetame selle mängu ära, palun ärme pane pange nüüd.

See on ka imelik, paar hetke tagasi Mhe ei tundunud sulle üldse kahtlasena.

#175794 - 10/12/17 10:59 PM Re: Maffia [Re: coolime]
Mhe Offline
vana tegija

Registreeritud: 29/05/06
Sõida seenele mina ei ole maffia. Kui coolime on halb siis oled ka sina halb. Sa tood välja põhjuseid miks sa ei saa olla kindlasti maffia, kuid need pärinevad day 1 ja day 2st ehk need põhjused ei pruugi olla põhjused vaid strateegiad, kui sa neid nii korduvalt ja samamoodi välja tood.
Coolime on tänasel päeval vahepeal toetanud mind, vahepeal digimoni ja vahepeal sind. See pigem näitab mulle mingit juhitud ja pidevat suunamuutmist, et teie omavahelisi jälgi segada nii väheste allesjäänud inimestega.

Kui coolime on hea siis ausalt aplaus sulle, et sa oled oma alibi strateegia nii hästi üles ehitanud koos digimoniga, sest siis ei jää muud üle kui sina ja digimon.

#175795 - 10/12/17 11:21 PM Re: Maffia [Re: Mhe]
coolime Offline
tegija

Originally Posted By: Mhe
Coolime on tänasel päeval vahepeal toetanud mind, vahepeal digimoni ja vahepeal sind. See pigem näitab mulle mingit juhitud ja pidevat suunamuutmist, et teie omavahelisi jälgi segada nii väheste allesjäänud inimestega.

Ma pole toetanud kedagi, ma olen proovinud tuua välja tähelepanekuid ja olla vähegi konstruktiivne. Juhin tähelepanu et minu hääl on kogu aeg olnud Digimoni peal ja et ma usun endiselt et seal on tema koht.

#175796 - 11/12/17 12:22 AM Re: Maffia [Re: coolime]
coolime Offline
tegija

Ma lugesin teema üle ja ma tegelt ei näe väga tugevaid põhjuseid miks sa süüdistad mind. Tegelt ma ei näe üldse põhjuseid. Samas sinu vastusest Ekvardile jääb mulje nagu sa väga veendunud oleksid, et ma olen maffia.

Veigo võiks ka vähem kasutu olla, aitäh.

#175797 - 11/12/17 07:23 AM Re: Maffia [Re: coolime]
Veigo Offline
Lorieni Boss

Registreeritud: 06/07/02
Seenele läheb mhe kui ta valetab!

Hääletan Mhe

#175803 - 11/12/17 09:54 AM Re: Maffia [Re: Veigo]
Mirror Offline
maailmarändur

Registreeritud: 11/03/02
Ma olen nüüd kõik üle lugenud ja olen üsna kindel, et allesjäänutest on don Digimon mulle kõige kahtlasem.

Panen lukku (hääletan: don Digimon)

#175804 - 11/12/17 09:59 AM Re: Maffia [Re: Mirror]
Sanies Offline
tegija

Registreeritud: 03/08/15
hääletan don Digimon

#175808 - 11/12/17 12:09 PM Re: Maffia [Re: Sanies]
jott Offline
peaaegu maailmameister

öö.

#175813 - 11/12/17 01:52 PM Re: Maffia [Re: jott]
jott Offline
peaaegu maailmameister

don digimon ja mirror surid. esimene neist mahvia ja teine hea. Päev. Õhtuni. 22 ntx

#175814 - 11/12/17 01:55 PM Re: Maffia [Re: jott]
Veigo Offline
Lorieni Boss

Registreeritud: 06/07/02
homme õhtuni ikka?
anna aega arutada ka.

ma jään ikka oma MHE juurde!

Lehekülg 17 / 19 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 >

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 17 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 2 päeva tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
4 registreeritud (HeZ, illusionGod2, villur, 1 varjatud), 47 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.019 sekundiga, millest 0.008 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.