Valikud
#172381 - 13/07/17 01:34 PM 5h und ja 7h Legacyt ehk Legacy Helsinkis
kilpkonn Online   content
entusiast

Registreeritud: 21/05/14
Algatuseks: tänud Kuusele, et lubasid mul natuke liiga kalli pakiga ringi joosta.

Mina mängisin siis Loami. Olles toksinud siiani vaid Eesti metas, ei olnud mul aimugi, mida teha näiteks Wormharvest paki vastu. Soomes on Legacy vohavalt elav formaat (siin ka tänud Tartu kuttidele, kes Legacyt Eestis elus hoiavad) ja turniirile oli tulnud 47 inimest. Nendest 45 mängisid "natuke liiga kalleid" pakke, seega tegu oli väga asjaliku üritusega.

Oi kui lähedal oli top 8! Mina jäin kokkuvõttes 3-3 ja 17ndaks. 4-2 oleks mu lennutanud 8ndaks ja juba rahadesse. Kaotused olid Soome Legacy klassikutele, kes lõpuks olid esimene ja teine koht ja keegi kuuendalt kohalt.
Turniir algas vägeva 3-0ga ja isegi esimesel laual tundsin end päris kindlalt. Kuid siis hakkas allamäge sõit. Eile öösel magatud 5 tundi ja hommikune laevasõit Kaupoga hakkasid ajusid närima. Sinna läks mõistus, top 8 ja auhinnad. Ma ei räägi lollustest nagu "oih ma unustasin oma shamaniga käigu lõpus midagi teha" või "brainstorm kui oled ära fetchinud, kuigi tahtsid kasutust kaardist käes lahti saada". Ma mõtlen 6 kaardi jätmist, milles on 3 maad, chalice, Abrupt Decay ja roheline Wish. Mängid turn 2 innukalt chalice, mis muidugi counterit saab, sest vastane on Delveri pakk ja avastad, et jätsid käe, mis ei anna rohelist. Vastase kaks flippinud delverit teeva päris hästi töö ära. Sul nüüd juba 4 rohelist kaarti käes.
Veits lisa Legacy fännidele: Imperial Painter pakk polegi peale topi banni surnud. Täitsa vahvalt teeb oma asju edasi, kuid top tieri pakiks ma seda ei loeks.
Ägedaid asju ka. Esimese käigul (mox diamondiga) saadud Bob ehk Dark Confidant oskas ilusti 10 käiku lüüa ja mängu võita. Nii lihtne see Legacy ongi. Mäng oligi seesamuse Painteri vastu. Mu käsi koosnes Lilianadest ja Decaydest. Seal mängus poleks combo jõudnud midagi teha.

Vahva oli ka vaadata, kuidas Soomlased oma pakke pimpivad. Valgete äärtega stormist on vist kõik kuulnud juba. Full foilitud hiina keelseid pakke oli ka.
Ma jumaldan Legacys pakki nimega Lands. Äge idee ja veel ägedam teostus. Kuid seal turniiril oli lausa lust vaadata, kuidas round roundi järel ei suutnud Lands pakkide juhid mängu võita, kuid ka kaotada ei suutnud.

Kokkuvõtteks: kõige rohkem sain ikkagi turniirilt kogemusi. Nägin väga palju vastaste vigu ja veel rohkem enda vigu.
Seega mängige ikka eternal formaate ka. Magamine tuleb ka kasuks.

Kel midagi arukat öelda on, võiks seda teha smile

#172396 - 14/07/17 02:04 AM Re: 5h und ja 7h Legacyt ehk Legacy Helsinkis [Re: kilpkonn]
jott Online   content
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Hea on alati decklist postitada.

Ma oletan, et Graveyard pakkide vastu on olemas Bojuka Bog nimeline kaart.

5 tundi ei tundu vähe und... Samas äkki ma olen ainulaadne. Mul tavaliselt suva väsimusest, kõhttühjast või muust sellisest tähtsusetust. Magic tekitab adrenaliini ja paneb ikka hästi mängima smiley

Kuna soomlased on rikkad, siis neil on lihtne legacyt mängida. Lisaks on soomes see mäng niikaua olnud, et neil on vana aja kaardid olemas ja kuna raha pole kellelgi vaja, siis need seisavadki alles ja keegi ei müü midagi.

#172400 - 14/07/17 01:19 PM Re: 5h und ja 7h Legacyt ehk Legacy Helsinkis [Re: jott]
Slaagi Offline
entusiast

Registreeritud: 21/10/14
5 tundi on nagu luxus. Pohmakat ka polnud ju?

Aga jah, Soomes Legacy on pikka ajalooga ja muidugi raha loeb ka.

Äge et käisid ja kirjutasid väikse jutukese!

Arttu: "Paras talle. Sai affinity käest peksa."

Moderaator:  Mirror, Veigo 
November
E T K N R L P
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Oksjon - lõpp 21.11 kell 21
Korraldaja: Kaupo
Lõpp: 21. november, kell 21:00
Viimati 9 tundi tagasi.
Esemeid: 52
Kes on siin...
5 registreeritud (clipclop, Mirage, Jo, Duke, 1 varjatud), 38 külalist ja 0 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.023 sekundiga, millest 0.006 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.