Valikud
#162453 - 29/04/16 02:27 PM Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1
Coros Online   content
vana tegija

Registreeritud: 26/10/14
Hakkas ühel hetkel häirima, kuidas inimesed ainult jonnivad, et competitive standard/modern on nii kallis, et ei saa turniiridel käia. "Kus viga näed laita seal MINE JA RÖÖGI INIMESTE PEALE, et nad turniirile tuleks", mõtles Sten-Robert ja otsustas, et püüab üle nädala maagianetti ühe teema teha, mis sisaldaks endas ühte budget standard ja ühte modern pakki (Disclaimer: Karjumisel võivad olla planeeritust teised tulemused) . Vähe sellest, neid pakke on ka natukene testitud ja mõtted juurde lisatud. Teema mõte oleks rohkem inimesi turniiridele saada ja lõpetada vingumine teemal "Constructed magic on nii kallis". Kui kuuled järgmine kord kedagi midagi sellist ütlemas, siis löö neid jalaga perse ja saada siia ning järgnevatesse samanimelistesse teemadesse.

Palun meelde jätta, et tegemist ei ole kindlasti minu enda välja mõteldud pakkidega (Ja sellele aule ma ei pretendeerigi), vaid otsitud, vajadusel muudetud ja testitud pakkidega.
Ma olen moderni formaadiga vähem kursis kui standardiga, niiet minu arvamused moderni pakkide teemal baseeruvad mu testimisel ja limiteeritud teadmistel formaadist ning metast. Kindlasti on siinkohal vanade moderni kalade arvamused ning tagasiside oodatud, eriti, mis puudutab kallimate kaartide asendamist sarnaste odavamatega.
Hinnad olen võtnud magiccardmarket-i järgi ja ei ole võtnud KÕIGE odavamat pakkumist, vaid arvutanud kaartide keskmise maksumuse. Kui mingit kaarti on pakis rohkem kui üks on tema järel ka kogumaksumus, mitte tükihind.

BUDGET MODERN - Tutelage Turbo Fog

Hind (29.04.16 seisuga): 42,20€

Spells (37):
1 Elixir of Immortality 0,05€
4 Ethereal Haze 0,1€
4 Holy Day 0,1€
4 Angelsong 0,02€
4 Dawn Charm 0,1€
4 Howling Mine 3.5€
1 Pollen Lullaby 0.1€
4 Dictate of Kruphix 1€
4 Sphinx's Tutelage 1€
4 Temple Bell 0.6€
2 Supreme Verdict 8€
1 Gideon Jura 4€

Lands (23):
4 Ghost Quarter 2€
4 Glacial Fortress 6€
3 Island 0€
4 Plains 0€
3 Shelldock Isle 3€
1 Temple of Enlightenment 2€
4 Tranquil Cove 0,02€

Sideboard:
3 Relic of Progenitus 6€
2 Disenchant 0,05€
2 Kor Firewalker 1€
3 Negate 0,02€
1 Detention Sphere 0,8€
1 Witchbane Orb 0,15€
1 Orbs of Warding 0,1€
2 Pithing Needle 2,5€

Lühidalt pakist ka. Idee on lihtne. Mängi hästi palju fog effekte, samal ajal kaarte tõmmates ja vastast millides. Võida. Ma olen siiral arvamusel, et millides võita on vast kõige nõmedam viis võitmiseks aga kuna ma olen veits sitapea siis SEE ON NII NAUDITAV. Pakki mängida pole keeruline, kuid ääretult oluline on tunda oma mängijaskonna metat. Veel parem oleks kui sa oleksid väga kursis moderni arhetüüpidega ja teaksid, mida inimesed enamjaolt sideboardis mängivad, see on võidu võti. Oluliselt parem on pakikohast informatsiooni anda vaadates statistikat.

Mängitud matchide arv: 10
Skoor: 7-3 (15-8)

Matchupid:

GW Hatebears (60-40 sinu kasuks):

Jah, Qasali Pridemage on nõme kaart aga see on põhimõtteliselt ka tema ainukene ohtlik asi. Esimese mängu peaksid sa isegi kesise tõmbe puhul võitma. Ära lase end hirmutada kui Voice of Resurgence on juba 19 tokenit välja pumbanud ja mängi südamerahus fog effekte edasi. Selles matchupis pole Sphinx's Tutelage'i välja mängimine nii oluline, sest ajaga võidad sa niikuinii. Keskendu pigem kaarditõmbele ja otsi pakist niipalju foge kui neid on (Hint, neid on 17). Lõpuks sa võidad, sest ennast sa deckida ei saa.

Dredge (90-10 sinu kasuks):

AAHAHHHAHAH Dredge... Tähendab... Sa võidad.

Death & Taxes (25-75 sinu kahjuks):

Kahtlemata kõige raskem matchup üldse. Kuna sul ei ole väga mitte midagi, mis tema lauaga suhtleks lukustab ta su lõpuks täielikult ära, hävitab lände ja fog effektid muutuvad liiga kalliks. Tõenäoliselt esimese mängu kaotad ja sideboard ei muuda asja sinu jaoks väga palju paremaks. Sinu šanss on see, et ta ei tõmba väga head kätt ja sa saad kenasti vähemalt 4-5 ländi lauda virutada.

Tron variatsioonid (20-80 sinu kahjuks):

Tron on [censored] ja kes Troni mängivad on värdjad (Sorry, Männik). Karn on [censored], Ulamog on [censored], Iona, Shield of Emeria on samuti [censored]. Põhimõtteliselt võib Troni vastu asjad kokku pakkida, sideboard muudab selle matchupi natukenegi talutavaks aga tõenäoliselt on vaja mingi kõrgema jõu sekkumist, et sa siin võidaksid - vastane võiks keset matchi kooleda näiteks.

Living End (60-40 sinu kasuks):

Oleneb täiesti teie mõlema tõmbest. Jah, ta hävitab palju su lände aga kui sa ta Fulminator Mage rallid üle elad, siis sa ka võidad. Sideboard muudab mängu sinu jaoks lihtsamaks kui tema jaoks.

Infect (70-30 sinu kasuks):

Kui ta just täiesti ideaalset kätt ei tõmba ja sind kohe teisel käigul ära ei tapa siis on sul väga raske kaotada. Püüa eelkõige pidevalt kahte fogi lahti hoida ning alles siis hakka tõmbele ja millimisele keskenduma.

Affinity (60-40 sinu kasuks):

Järgmine plahvatusohtlik pakk, mis ei tee tegelikult mitte midagi niikaua kui sul fog olemas on. Jäta lihtsalt meelde, et ta teeb ainuüksi oma Galvanic Blast-idega 16 dämmi, niiet natukene peab millimisel õnne olema. Alati on võimalus, et ta tõmbab tänu sinu tõmbemootorile kõik neli kätte ja on sulle juba korra saanud molli lüüa.

Burn (30-70 sinu kahjuks):

Sa kaotad esimese mängu, siin pole mingit küsimust. Kui järgmistes mängudes oma Witchbane Orb-i ja Orbs of Warding-u kätte saad siis võidad, ära unusta lihtsalt oma Negate tema Destructive Revelry'te vastu sisse saidida.

Kokkuvõtteks:

Selle paki tugevaim külg on see, et keegi väga ei oota midagi sellist, väga ei tunta su paki võimalusi ning sideboardi. Suur küsimus on paki mängimisel on see milline on su mängukoha väljakujunenud meta. Kui on palju aggro pakke siis oled sa omadega suurepärases seisus. Kui on palju kombosid siis mitte nii heas. Küll aga on pakk selline, et on kindlasti võimeline auhinnalisele kohale tulema ning testimisel saavutatud 7-3 skoor ei tundu hinna-kvaliteedi mõttes üldse mitte halb.

BUDGET STANDARD - UR Prowess Aggro

Hind (29.04.16 seisuga): 25,05€

Creatures (15):
4 Elusive Spellfist 0,02€
1 Goblin Dark-Dwellers 1.2€
2 Jori En, Ruin Diver 0.3€
4 Stormchaser Mage 0.4€
3 Thunderbreak Regent 6€
1 Zada, Hedron Grinder 0,1€

Spells (21):
2 Expedite 0,02€
2 Sure Strike 0,02€
2 Fall of the Titans 0,3€
2 Fiery Temper 0,02€
3 Lightning Axe 0,06€
4 Titan's Strength 0,02€
2 Uncaged Fury 0,02€
3 Slip Through Space 0,02€
1 Tormenting Voice 0,02€

Land (24):
3 Highland Lake 0,02€
4 Island 0€
9 Mountain 0€
4 Shivan Reef 8€
4 Wandering Fumarole 8€

Sideboard:
4 Fiery Impulse 0,1€
3 Fevered Visions 0,3€
2 Dispel 0,02€
4 Invasive Surgery 0,1€
2 Containment Membrane 0,02€

Pakist lähemalt. Mõtlesin mingi brew peale, mis oleks piisavalt kiire, et astuda vastamisi praegu metat domineerivate mid range'idega, kuid oleks ka hea teise spektrumi poole vastu - erinevate kontrolli variatsioonide. Ideeliselt luua midagi sellist, mis suudaks mängida nii mid-range pakina kui ka aggrona. Jõudsin pärast mõningate inimestega konsulteerimist UR Prowess-ini ja mulle meeldibki selle paki puhul tema versatiilsus. Ei ole sunnitud kogu kätt mingi alpha strike'i peale tühjaks mängima vaid saab rahulikult oma evasive loomadega vastase elusid nulli toksida. Vajadusel aga neljandal käigul unblockable loomaga kümme dämmi molli sõita. Ideaalis saab selle paki hinna veel 22 eurot väiksemaks (Mis teeks kogu pakki hinnaks ~3€, kui asendada Thunderbreak Regentid Umara Entangler-itega ja kallimad maad viie basicuga ja kolme Evolving Wilds'iga).

Mängitud matchide arv: 10
Skoor: 6-4 (13-10)

Matchupid:

Bant Company (40-60 sinu kahjuks):

See ei ole kerge matchup. Dromoka's Command ja Collected Company -> Reflector Mage on midagi, mis sind kõige rohkem häirib. Küll aga oled sa Collected Company (Ühega saab veel hakkama, kui ta kaks mängib lähen juba kole keeruliseks) puudusel oluliselt kiirem kui tema ja loomad jooksevad tema omadest kenasti ringiga mööda. Ta sideboardib sinu vastu sisse oma Dispel-id ja Negated, niiet edasisi mänge mängi arvestades sellega, et tal on tõenäoliselt pidevalt üks kaunter käes.

GB Control (60-40 sinu kasuks):

No kurat küll, kus sellel pakil on palju removalit ja kõige nõmedam neist on Grasp of Darkness. Stormchaser Mage ja Wandering Fumarole on sinu peamised elemendid võitmiseks. Hoia oma Lightning Axe'id tema Kalitaste jaoks ning oma Fall of the Titans'id talle molli tulistamiseks. Püüa ta enne kuuendat käiku võimalikult madalale lüüa (Enne kui ta Nissa's Renewali käib) ja lõpeta ta Falliga ära. Sinu sideboard on parem kui tema oma. Pane ta vastu Fevered Visions ja Invasive Surgery (Dark Petitioni vastu) sisse ja sa peaksid võitma.

GR Ramp/Goggles (70-30 sinu kasuks):

Sa oled lihtsalt nii palju kiirem kui tema ramp. Vahet väga pole, mis loomi ta käib, sul on piisavalt evasionit. Tema esimene Kozilek's Return läheb põhimõtteliselt raisku, sest su loomad on enamasti kolmese persega. Chandra, Flamecaller on ohtlik, kuid enneta tema boardwipe'i hoides mingi odav pump-spell tema kuuendaks land-dropiks vaba. Kui Stormchaser lauas on siis on muidugi veel lihtsam. Sõida kiirelt molli ja lase dämmi otse näkku.

Esper Control (60-40 sinu kasuks):

Sa oled kiirem kui tema counterid või üksikud removalid.Dragonlord Ojutai ei ole samuti väga suure tähtsusega, pigem on see hea, kui ta end kinni täpib. AGA kui su tempo vähegi raugeb siis suudab ta lõpuks kenasti oma Shambling Vent'idega stabiliseeruda. Jori En on siin matchupis suureks abiks, niiet püüa seda lauda saades kaunteritest mööda mängida. Ole kiire, forsseeri mängu, et ta oma kauntereid kasutaks ja lase Fall of the Titans'itega ja Fiery Temperitega dämmi molli. Sideboard muudab asja sinu jaoks jällegi paremaks.

GB Aristocrats (30-70 sinu kahjuks):

Raske matchup. Ta saab Zulaport Cutthroat'iga liiga palju elusid ning samal ajal oksendab laua loomi täis ning on võimeline võimsalt molli sõitma. Kasuta oma removalit tema nõmedate loomade tarbeks ja püüa teha vahetusi, mis segaksid tal Westvale Abbey't flippimast.

GW Tokens (50-50):

Sinu õnneks on sellel pakil vähe removalit. Tõsi, Dromoka's Command on nõme kaart aga kui ta ühe või kaks käib siis see sind ei tapa. Hoia oma instanteid selle vastu lahti ja see probleem peaks lahendatud olema. Ignoreeri ta tokeneid ja löö teda kiirelt ja kõvasti näkku (figuratiivselt, eksole, ära mängijaid löö). Hoia oma Lightning Axe tema Archangel Avacyni jaoks ja hävita ta indestructible triggeri vastuseks ära. Kui sul elusid rohkem on siis hävita triggeri vastuseks mingi tema muu loom. 4/5 Sylvan Advocate näiteks, et Avacyn flippuks ja ta tokenid wipe-iks. Kahjuks on see matchup natukene selline, et täringuveeretus otsustab matchi aga ideeliselt peaksid sa ta kiiremini surnuks rallima kui tema sinu.

Kokkuvõtteks:

Post-ProTour metas on tegemist üsnagi arvestatava pakiga, vähemalt esialgsele testimisele tuginedes. Küllap oleks vaja oluliselt rohkem rounde kui kümme mängida aga mingisuguse statistika saab kirja panna küll. Kui su kohalikus metas on kontrolli palju siis on tegemist väga arvestada ohuga. Midrange'ide vastu on asi muidugi natukene raskem. Ei ole veel testinud humanite ja tolle variatsioonide vastu, kuid eeldan, et tegemist on võrdlemisi raske matchupiga. Always Watching raskendab natukene edukat ründamist ja ta loomad kasvavad kiiresti, niiet removalist pole samuti palju kasu.

Tagasiside on oodatud, loodame, et keegi saab häid mõtteid ja järgmistel kuudel on inimesi constructed turniiridel juba rohkem, nii Tartus kui ka Tallinnas.

Järgmise korrani.

Muutja Coros (29/04/16 02:41 PM)

#162454 - 29/04/16 04:10 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Coros]
Slaagi Online   content
entusiast

Registreeritud: 21/10/14
Väga hea teema.

Affinity mängijana kommenteeriksin et Galvanic Blaste ei praegu peaaegu keegi mängi 4 tükki. Mina mängin kahte. Osad mängivad 0, osad 3, sõltub.

Peale sideboardimist tulevad Fogi vastu kindlasti 2x Ghirapur Æther Grid sisse mis võivad tekitada probleeme.

--

See standardi pakk näeb lahe välja, mõtlesin ise ka selle pakki ehitamise peale paar nädalat tagasi. Tundub lahe.

Arttu: "Paras talle. Sai affinity käest peksa."

#162457 - 29/04/16 04:32 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Slaagi]
Coros Online   content
vana tegija

Originally Posted By: Slaagi

Affinity mängijana kommenteeriksin et Galvanic Blaste ei praegu peaaegu keegi mängi 4 tükki. Mina mängin kahte. Osad mängivad 0, osad 3, sõltub.
Peale sideboardimist tulevad Fogi vastu kindlasti 2x Ghirapur Æther Grid sisse mis võivad tekitada probleeme.

Selge pilt, ma olin täiesti arvestanud, et minu vähesed kogemused pole piisavad, et täiel määral matche kommenteerida. Küll aga mängisin ma listi vastu, mis mängis vähemalt kolme Galvanic Blasti, sest ma surin nendesse kui pakki testisin :P. Ghirapur Aether Grid'i vastu sain mängida, Disenchant päästis olukorra.

Muutja Coros (29/04/16 04:33 PM)

#162469 - 29/04/16 11:17 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Coros]
Robert Offline
vana tegija

Registreeritud: 21/02/11
Originally Posted By: Coros

Tron on [censored] ja kes Troni mängivad on värdjad (Sorry, Männik). Karn on [censored]

Tegelt on vahva teema. Ühel heal hetkel pole enam magicumängijatel mingit vabandust, et turniirile mitte tulla (elu pole vabandus: elu on eeldus, et magicut üldse mängida).

#162472 - 29/04/16 11:25 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Coros]
panPokemon Offline
tegija

Registreeritud: 27/09/12
Miks Sa nii konstruktiivne oled ja kommuuni ei lõhu, krt? Ei, tegelikult on algatus igati teretulnud.

Ma ei tea modernist ööd ega mütsi, nii et kommenteerin Standardi pakki. Mulle tundub, et see pakk tahaks oluliselt tempokam olla, kui Sinu versioon. Kahtlemata võib natuke powerlevelit ja manacoste tõsta, aga võti on siiski kiiruses ja plahvatuslikkuses. Prowessi loomad on odavad, power tuleb sellest, et mängid palju odavaid spelle. Mida pikemaks mäng venib, seda väiksem on tõenäosus, et Sa võidad. Ikka elud võimalikult maha ja siis viimane burn hambasse.

Mainboard:

-1 Goblin Darkdwellers
-1 Zada, Hedron Grinder (sul on paki peale üldse 15 looma - ei arva, et Zada väga hea oleks. Pigem on üks loom, kellega läbi lööd ja keda kaitsta suudad)
-3 Thunderbreak Regent

+4 Abbot of Keral Keep (3,2 €/tk e. ühest Regendist saab kaks Abbotit)
+1 Jori En, Ruin Diver

-3 Highland Lake (mida vähem täppuvaid maid, seda parem)
+1 Island

+2 Fiery Impulse (liigsete landide asemel nt.)
-2 Uncaged Fury (kallis ja sageli overkill)
+2 Dispel (igas pakis on mingi remuuval, mille eest oleks hea kaitset omada)
-2 Fall of the Titans (tundub kohmakas, võib-olla on isegi hea, aga.. kohmakas)

- 2 Sure Strike
+ 2 ei mäleta kaardi nime, aga oli ka +3/+1 ja andis trample, OGW setist. Loomad väga ei huvita, pigem tahaks läbi lüüa

+1 Tormenting Voice
-1 Lighting Axe

Sideboard:

-2 (või -4) Invasive Surgery - see on natuke kehva counter
+2 Negate (universaalsem)
-2 Containment Membrane
+2 Just the Wind (Ohrmendal on asi, mida mängitakse omajagu)

Kui kallimaks tahta minna või on mõni hea sõber, kes kaarte saab laenata, siis ma mängiks 4x Jace (-2 Jori En, -2 Tormenting Voice) - grave saab kiirelt täis ja uuesti Slip Through Space mängida tundub alati aus.

Eks see kõik ole rohkem maitse asi, aga tegemist on päris plahvatusliku pakiga, mis võib eikusagilt mänge võita. Väga hea match-up'ite ülevaade Pulleritsult, aga eks Sideboard tuleb ikka endal vastavalt kohalikule metale ära tuunida. Võimalik, et Engulf the Shore võiks olla 2x Sideboardis, et parandada match-upi GW tokenite ja aristokraatide vastu, aga see on natuke iffy - eks nad oksendavad laua jälle kiirelt täis kui Sa kahe käiguga pärast platsipuhastust võita ei suuda.

#162475 - 29/04/16 11:55 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: panPokemon]
Coros Online   content
vana tegija

Originally Posted By: panPokemon
Mainboard:
-1 Goblin Darkdwellers
-1 Zada, Hedron Grinder (sul on paki peale üldse 15 looma - ei arva, et Zada väga hea oleks. Pigem on üks loom, kellega läbi lööd ja keda kaitsta suudad)
-3 Thunderbreak Regent

+4 Abbot of Keral Keep (3,2 €/tk e. ühest Regendist saab kaks Abbotit)
+1 Jori En, Ruin Diver

Enda kommentaarid ka siia. Abbotid oleks paki upgrade, ei pannud neid meelega sisse, et paki hind alla 30€ hoida. Abbotite hind ei tundunud hetkel olevat võrdeline nende reaalse kasulikusega. Praegusel hetkel on Regentid osutunud lihtsalt väga headeks jump blokkeriteks Avacyni ja Dragonlord Ojutai vastu :P. Ja isegi kui ta removalit saab on see ekstra 3 dämmi. Aga jah, see ei ole halb vahetuse mõte pmst, maitse asi. Juhiks su tähelepanu ikkagi sellele, et pakinimekirjas on on toodud kaartide koguhinnad, Regent on circa 2€ hetkel.
Zada one-offina mängib vapustavalt. Eriti Expedite'i ja Slip Through Space'i olemasolus. Eriti hea on ta GW Tokensi ja Bant Company matchupis kus Zada + trikk on eriti otsustava tähtsusega ja võidab pahatihti stallima jäänud mänge. Rohkem on olnud olukordi, kus tänu sellele on ühe mana eest muudetud kolm looma unblockable'iks ning tõmmatud kolm kaarti kui, et mul ei ole teist looma kõrval olnud. Peab alati ka meeles pidama, et kui Zada lauas on, saad oma landi loomaks teha ja on ekstra target kohe olemas. Pigem lisaksin ma teda mõne veel sideboardi just nimelt nende matchuppide vastu.
Kolmas Jori En täitsa mõteldav. Peab testima.

-3 Highland Lake (mida vähem täppuvaid maid, seda parem)
+1 Island

+2 Fiery Impulse (liigsete landide asemel nt.)
-2 Uncaged Fury (kallis ja sageli overkill)
+2 Dispel (igas pakis on mingi remuuval, mille eest oleks hea kaitset omada)
-2 Fall of the Titans (tundub kohmakas, võib-olla on isegi hea, aga.. kohmakas)

24 maad on optimaalne. Kuna sul on ideaalses olukorras palju kaarditõmmet, siis on iga laual olev länd oluline. Eriti palju tobedaid olukordi on olnud, kus käigu võidust on üks suvaline instant puudu jäänud, sest ühte mana pole. Eriti arvestades, et sinu ideaalne mängustiil oleks igal enda käigul käia kaks spelli ja igaks vastase käiguks üks spell veel lahti hoida. Vähesema managa ei mängi välja. Küll aga oleks siinkohal võibolla mõistlik asendada 3 Highland Lake'i Evolving Wilds'idega, ainult selle pärast, et sideboardi deliriumit täita.
Uncaged Fury olemasolu laseb sul neljandal käigul 10+ poweriga vastasele molli sõita ja lõpetab pahatihti mängu - kui vastasel järgmisel käigul removalit ei ole siis võib ta scoopida. Fall of the Titans on mainboard vastus aristokraatidele ja tokens pakkidele, sa castid seda pmst alati surge costi eest. Dispel mainboard soovitus on vägagi mõistlik, selle peaks sisse mahutama.

- 2 Sure Strike
+ 2 ei mäleta kaardi nime, aga oli ka +3/+1 ja andis trample, OGW setist. Loomad väga ei huvita, pigem tahaks läbi lüüa

+1 Tormenting Voice
-1 Lighting Axe

Jah, täiesti õigus, Brute Strength jäi kahe silma vahele, see on siin pakis parem kui Sure Strike.

Tormenting Voice vs Lightning Axe on samuti mõistlik muudatus.

Sideboard:

-2 (või -4) Invasive Surgery - see on natuke kehva counter
+2 Negate (universaalsem)
-2 Containment Membrane
+2 Just the Wind (Ohrmendal on asi, mida mängitakse omajagu)

Invasive Surgery on nii kuradi hea, et mul ei ole sõnu lihtsalt. Küll aga olen mängides Negate'i taga igatsenud, niiet -2 seda +2 Negate on hea mõte. Just the Wind on samuti parem variant kui Containment Membrane.

Kui kallimaks tahta minna või on mõni hea sõber, kes kaarte saab laenata, siis ma mängiks 4x Jace (-2 Jori En, -2 Tormenting Voice) - grave saab kiirelt täis ja uuesti Slip Through Space mängida tundub alati aus.

Ma nii teadsin, et keegi tuleb mingi Jace-i kommentaariga laugh. Jah, muidugi, kui kellelgi on mängijana võimalus neid nelja mängida siis ta peaks seda tegema. Idee on pigem aga selles, et ka ilma 200-eurose playsetita saab võitva paki kokku panna.

Tänks tagasiside eest! Ma ei hakka esimesse sõnumisse muudatusi tegema, las huvilised loevad ise ja otsustavad.

Muutja Coros (30/04/16 12:27 AM)

#162477 - 30/04/16 01:08 AM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Coros]
jott Online   content
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Kui ma tahaks odavaeelarvelist pakki teha, siis ma teeks sellise, mis on full retard odav ehk siis manabaas on 12 island ja 12 Mountain, nende 3 Thunderbreak regenti asemel oleks umbes veel 2 Zadat ja ntx 1 Embodiment of Fury vms head drafti uncommonit. Kui mu eesmark on saada gameday tsempioniks ja samas olla odav, siis voibolla on see ka hea, jah.

#162478 - 30/04/16 01:13 AM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: jott]
Coros Online   content
vana tegija

Jep, täitsa šanss ka nii teha. Nagu ka esimese postis kirjas, on ilma Regentideta ja 8 ländita paki kogumaksumus umbes 3€. Teemaidee on pigem näidata kuidas ka 20€ saab väga edukalt praeguse standardi kallimate 400€ pakkide vastu, olles neid reaalselt ka võimeline korduvalt võitma.

#162865 - 17/05/16 12:15 AM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Coros]
villur Offline
kasutaja

Registreeritud: 29/07/15
Selline lk ka
http://www.mtggoldfish.com/articles/budget-magic-95-36-tix-modern-white-black-tokens

Seal kõigekõige lõpus "more in this series" alt leiad mingi 40 artikklit budget deckide kohta. Pooled standardi ja pooled moderni kohta

#162874 - 17/05/16 01:27 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Coros]
Kalev Offline
algaja

Registreeritud: 29/07/14

#162875 - 17/05/16 01:29 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Kalev]
jott Online   content
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
See on Travis Woo tehtud, seega see pole ilmselt eriti hea ega isegi mitte vähimalgi määral mängitav.

#163039 - 24/05/16 01:10 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: jott]
Tõrts Offline
tegija

Registreeritud: 07/05/06
Originally Posted By: jott
See on Travis Woo tehtud, seega see pole ilmselt eriti hea ega isegi mitte vähimalgi määral mängitav.

Vähemalt natukene see pakk võita oskab:

http://www.mtggoldfish.com/articles/much-abrew-about-nothing-blistering-rage-modern

#168305 - 17/01/17 01:46 PM Re: Budget Magic e. Magic ei ole kallis vol. 1 [Re: Tõrts]
thekingreddragon Offline
kasutaja

Registreeritud: 03/12/09
Minu arvates oleks Isochron Scepter sellesse modern pakki slam-dunk. saa imprintida fogi ja ei pea tõmbama enam midagi mõistlikku (kuigi, jah, siin on palju neid fog effecte)
samuti Silence, koos isochron scepteriga on see lockdown kui upkeepis teha ja neil kasulikke instante pole

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 3 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 3 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
10 registreeritud (Aiti, Jo, silmakirjanik, Sanies, Mhe, Gerh, Lemps, WetWillie, kilpkonn, 1 varjatud), 32 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.016 sekundiga, millest 0.005 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.