Valikud
#160820 - 07/03/16 02:00 PM Jeskai Dragons GP'le
panPokemon Offline
tegija

Registreeritud: 27/09/12
Püüan saada vastukaja oma pakivalikule Pariisi GP jaoks. Pakk ise on järgmine:

4x Mantis Rider
4x Thunderbreak Regent
3x Dragonlord Ojutai
4x Jace, Vryn's Prodigy

4x Silumgar's Scorn
4x Jeskai Charm
2x Wild Slash
1x Valorous Stance
4x Dig Through Time
4x Draconic Roar
1x Dispel

4x Flooded Strand
4x Polluted Delta
4x Bloodstained Mire
2x Mystic Monastery
2x Wandering Fumarole
1x Sunken Hollow
2x Smoldering Marsh
2x Prairie Stream
1x Mountain
1x Plains
2x Island

SB: 2x Silkwrap
SB: 3x Radiant Flames
SB: 2x Valorous Stance
SB: 1x Negate
SB: 2x Painful Truths
SB: 2x Disdainful Stroke
SB: 2x Dispel
SB: 1x Chandra, Flamecaller

Vahetused, mida olen kaalunud:

-1 Dragonlord Ojutai // + 1 Chandra, Flamecaller - mõnikord on vajadus laud puhtaks teha (Bant Company, Rally, Hardened Scales) ja maindeck seda hetkel ei võimalda. Pealegi on mitmekesine finisheride valik hea. Samas on 7 draakonit Scornide ja Roaride jaoks ennast õigustanud.

-2 Wild Slash // +2 XXX - paaril korral on õnnestunud tänu Wild Slashile võita, et viimast 2 dmg teha, aga enamuse ajast istuvad need tühja käes ja ei suuda midagi mõistlikku ära teha. Sisse võiks tuua nt. ühe Dispel'i, ühe Valorous Stance või Radiant Flames'i ning selle arvelt side parandada. Samas on Jace'i eemaldamine hea ning Slash tuleb kasuks ka Atarka Redi ja Hardened Scales'i vastu.

Sideboard on suhteliselt optimaalne olnud - Silkwrap'id kiiremate pakkide vastu, Valorous Stance'id ja Disdainful Stroke'd abzani ja Rampi vastu, Painful Truths'id ja Dispel'id kontrollide vastu. Olen mõelnud ka one-off Exert Influence'i peale, aga väga hästi ei mahu praegu. Algupärane pakk mängis Valorous Stance'de asemel Roaste, aga mulle meeldib instant speed rohkem kui sorcery + Abzan Charm Rhino peale päästab Roast'i küüsist, aga mitte Stance käest. + mõnikord on hea Stance oma Ojutai pihta mängida.

Olen mõelnud ka Chandra asendamist Wingmate Rociga või Linvalaga, et keerulistest mängudest tagasi tulla, aga Roc'i triggerdamisega võib raskeks minna ja Linvala võib liiga aeglaseks jääda.

Üle keskmise match-upid: Abzani erinevad variatsioonid,

Võrdsed matcu-upid: Eldrazi aggrod, Hardened Scales, Atarka Red, Esper/Mardu/Orzhov jne. kontrollid, Rakdos/Grixis Dragons, Bant CoCo, Rally, Ramp

Kehv match-up: Jeskai Black

Kas see tundub mõistlik pakk, mis võiks GPl midagi ära teha? PPTQ võiduni viis, aga valim on nii väike, et sellest ei saa midagi eriti järeldada. Samas on tegemist vähem tuntud pakiga, mis võib Mantis Rider'ite ja Jeskai Charm'idega üllatavalt kähku mängu ära lõpetada. Mingit erilist ülivõimast powerit ei ole, meta-murdja ka mitte, aga on võimeline rasketest kohtadest tagasi tulema ning vähe on väga halbasid match-upe. Kas on mingi põhjus, miks seda pakki ei peaks GPle vedama (ja see, et ma Siege Rhino'sid ei mängi, pole argument)?

Muutja panPokemon (08/03/16 11:49 AM)

#160832 - 08/03/16 08:12 AM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: panPokemon]
raido Offline
vana tegija

Registreeritud: 20/10/04
Siiralt soovitan paki nimekiri nii kirja panna, et landid, loomad ja muud kaardid oleksid eraldatud. Praegusel kujul on veidi ebamugav jälgida, mis sul seal toimub. Seetõttu ei pruugi mõni potentsiaalne soovituste jagaja süvenemagi hakata.

Muutja raido (08/03/16 08:17 AM)

#160844 - 08/03/16 11:49 AM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: raido]
panPokemon Offline
tegija

Kriitika arvesse võetud, muudatused sisse viidud

#160845 - 08/03/16 12:03 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: panPokemon]
Slaagi Online   content
entusiast

Registreeritud: 21/10/14
Sul on nagu nii splashitud musta, kas ühte Dragonlord Silumgar ´i ei saaks mainboardile panna? Saaks ühe Draakoni ka juurde et paremini enableda draakoni kaarte?

Arttu: "Paras talle. Sai affinity käest peksa."

#160846 - 08/03/16 12:07 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: Slaagi]
chew Offline
pealik

Registreeritud: 10/02/03
Originally Posted By: Slaagi
Sul on nagu nii splashitud musta, kas ühte Dragonlord Silumgar ´i ei saaks mainboardile panna? Saaks ühe Draakoni ka juurde et paremini enableda draakoni kaarte?

Ma pakuks, et see on pigem tempopakk mis üritab vastase elud kiirelt nulli saada, ja silumgar rohkem kontrolli kaart.

#160852 - 08/03/16 02:07 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: chew]
panPokemon Offline
tegija

Olen paaris pakis näinud sideboardis silumgare, aga leidnud, et need jäävad aeglaseks. Isegi kui ma pärast side tahan kontrollivam olla, siis selleks on counterid. Silumgar jääb liiga aeglaseks ja sureb remoovalisse. Exert Influence on selles mõttes isegi parem - tuleb käik varem ning sunnib vastast oma looma maha võtma. Garanteeritud 2:1, tempo edust rääkimata.

#160856 - 08/03/16 02:30 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: panPokemon]
jott Online   content
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Võta halbu kauntreid vähemaks ja aeglaste asjade vastu Painful Truthsid. Ja siis maa võiks ka 1 vähemalt rohkem olla.

Ja üldsegi, sul on ju mana valesti. Bloodstained Mire ei anna valget ja Flooded Strand ei anna punast. Kui panne Mire asemel Windswept Heath ja vastavalt Cinder Glade, siis annab see fetš kõiki värve. Ja Mountainit ei peaks üldse mängima. Tundub nagu sa oleks manabaasi Smart Mardult valesti maha kopinud vms.

#160884 - 09/03/16 07:09 AM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: jott]
panPokemon Offline
tegija

Ma eeldan, et halbade kauntrite all Sa pead silmas dispelit. Kuna mul on suhteliselt vähe thrette, siis on ühe mana eest nende kaitsmine osutunud heaks. Samas, olen mite korda surnud dispel käes, nii et valmis proovima.

Manabaas on mul suhteliselt hästi töötanud. See muidugi ei tähenda, et ta õige oleks ja mõnikord kahtlaselt välja ei kukuks, aga ajab asja ära. Tuleb lihtsalt meeles pidada, et esimene asi on topelt sinine (Scorn), siis topelt punane (Regent) ja lõpuks topelt valge (et ühes käigus 2x Jeskai Charmi teha). Harvad on olukorrad, kus alguskäes on kolm Bloodstained Mire't ja tuleb ainult värvide pärast mulliganida. Veidi raskem oleks rohelise peale üle minnes neid Painful Truths'e mängida sideboardist, aga ega need ei ole mingi 100% kindel asi.

Üks maa rohkem vist tõesti ei tee paha (-1 Dispel/+1 Mystic Monastery). Ma vist ei oskaks midagi välja võtta selle musta kaarditõmbe jaoks maindeckis. Iseenesest hea kaart, aga kõike muud on ka nagu vaja. -1 Ojutai? Mõnikord olen end natuke rumalana tundnud, kui kaks ojutaid käes istuvad.

#161240 - 18/03/16 03:28 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: panPokemon]
don Digimon Offline
legend

Registreeritud: 08/02/05
MD:
+1 maa (?) -> aga kindlasti maa, mis tuleb püstiselt. Kuna sul fetche palju, pane 1 basic.
+2 Kolaghan, the Storm's Fury
-1 Ojutai
-1 Dig Through Time
+n Foul-Tongue Invocation
SB:
+1-2 Utter End

#161272 - 19/03/16 03:27 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: don Digimon]
jott Online   content
peaaegu maailmameister

A see teeb ju 60 kokku. Nii päris ei saa.

#161274 - 19/03/16 06:07 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: jott]
don Digimon Offline
legend

Registreeritud: 08/02/05
Originally Posted By: jott
A see teeb ju 60 kokku. Nii päris ei saa.

Well... I shall leave it up to you decide, which card to add as the 61st MD card wink

#161723 - 29/03/16 07:35 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: don Digimon]
anaalvandaal Online   content
kasutaja

Registreeritud: 05/10/14
Non-gorgon paki vastu midagi

Muutja anaalvandaal (29/03/16 07:36 PM)

#161724 - 29/03/16 07:45 PM Re: Jeskai Dragons GP'le [Re: anaalvandaal]
jott Online   content
peaaegu maailmameister

Sorri, standard on veits katki hetkel. Ükski kaart ei vasta su kriteeriumile.

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 3 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 3 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
9 registreeritud (HeZ, Aiti, Jo, silmakirjanik, Sanies, Mhe, Gerh, Lemps, 1 varjatud), 30 külalist ja 0 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.018 sekundiga, millest 0.004 sekundit kulus 13 andmebaasipäringu peale.