Lehekülg 40 / 46 < 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 45 46 >
Valikud
#146665 - 21/10/14 04:42 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: dan]
sherlock Offline
meister

Registreeritud: 23/12/05
Originally Posted By: dan
Kas digimoni asemel G-force on ka variant?

no ilmselt on, kui te hääled nii panete, siis peab Ghan sinna oma 2 suunama, et ellu jääda.

#146666 - 21/10/14 04:43 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: dan]
Ghanburighan Offline
entusiast

Registreeritud: 05/06/14
Ei. Kui G-force on midagi, siis ta on maffia, ja tema välja võtmine on väiksema võiduprotsendiga. Samas, olles vaikinud nagu nukk enamus ajast, mul pole halli aimugi, kas G-force on midagi või mitte.

#146667 - 21/10/14 04:45 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: sherlock]
Ghanburighan Offline
entusiast

Originally Posted By: sherlock
Originally Posted By: dan
Kas digimoni asemel G-force on ka variant?

no ilmselt on, kui te hääled nii panete, siis peab Ghan sinna oma 2 suunama, et ellu jääda.

G-force võib oma hääle minule jätta ja ma lihtsalt suren. Great plan.

#146668 - 21/10/14 04:48 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: Ghanburighan]
sherlock Offline
meister

Registreeritud: 23/12/05
kuidas sa siis rohkem sured kui korraldada sulle 3, g-force 2 ja mujal 1. paned oma 2 g-focile, elad edasi ja teame, et oled hea.

#146670 - 21/10/14 04:50 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: sherlock]
Ghanburighan Offline
entusiast

Ei sure rohkem, lihtsalt kui skeem õnnestub siis me tapame G-force'i. Ja minu meelest on mõistlik tappa ainult Don Digimoni.

Teiseks, kõigi hääled peavad ümber minema. Kui Amanita ja Dan minu vastu hääletavad, siis ma lihtsalt suren.

#146671 - 21/10/14 04:52 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: Ghanburighan]
Mirror Offline
maailmarändur

Registreeritud: 11/03/02
Oot, Digimonil on juba kaks häält ju?

#146672 - 21/10/14 05:07 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: Mirror]
Amanita Offline
tegija

Registreeritud: 15/06/14
Vaatasin uuesti eile toimuvat. Meeleheitlikke postitusi tuli nii mitmelt poolt, et suht kirju orienteeruda. Mis silma torkas teistkordsel vaatlusel oli see, et kui alguses don Digimon loetles oma kahtlasi inimesi, siis ta mainis G-force, Mirror, Amanita, Ghanburighan. tuli teistega lihtsalt kaasa nende vaistu usaldades (tema sõnad) kui sherlocki hääletas. Aga päeva lõpuks väidab, et 50-50 kumb on halb, sherlock või mirror.

tänaseks on digi list muutunud - G-force, Mirror, Ghanburighan ja sherlock

G-force jälle ei panustanud , nagu ikka

mis veidi kriipima jäi oli Ghanburighan - tuli arvutisse, nägi toimuvat. aga häält don Digimonilt ära ei liigutanud. Seega teda ei häirinud võimalus, et sherlock või mirror kaob. mis tundub veidi vastuollu minevat tema tänase kampaaniaga.

#146673 - 21/10/14 05:15 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: Mirror]
don Digimon Offline
legend

Registreeritud: 08/02/05
Jah, mul on 2 häält, sest GHB jätkab oma bandwagoniga minu vastu ja sina, Mirror, tuled taga suht kiirelt kaasa.

Vaadake seisu. Kui GHB-l on 2 häält, siis te killite minu ära 4 häälega ehk küla poob hea. Ja GHB saab alibi küll häälte osas, ent ei ütle meile, kas ta on hea või paha! (vt. selgitust 5ndas lõigus allpool)

Pigem teeme nii, et GHB peale jääb 3 ja G-Forcele 2 ja siis GHB hääletab ka G-Force'i. Muidu on auto-loss, sest kyla poob hea, maffia tapab yhe ja psühh teise. Maffia teab, kes nad on, ning tapab psühhi ja ongi GG.

Seega - ma panen ette, et tekitame "kahvli" täna kas G-Force'i (või Mirrori või sherlocki) ja GHB vahele.

Ma ei sooviks segadust juurde tekitada, aga Dani kommenaar Tom Riddle suunal pani mind uue paranoia peale mõtlema: mis siis, kui GHB pole psühh vaid hoopis 2 häälega maffia? Ma tean, et kõlab suht overpowered, kuid kui headel oli Hargid 2 eluga, kas siis balansseerimise huvides ei võinud mängujuht panna pahade pealikule 2 häält?
Äkki selle 2-häälega paha omaduse tõttu GHB oligi oma hääli minule jättes mugavustsoonis, sest kui oleks hääled pooleks olnud, siis oleks tema hääl olnud ntx. Mirror vs. Mi-Go duellis võibolla kaalukeeleks võrdsete häälte jagunemise korral? Samuti raweni poomisel? ja mängijad oleks seda märganud ja hakanud ebamugavaid küsimusi küsima, et miks pooleks häältega läks tapale just see osapool, kelle potis oli ka GHB hääl?

Kui GHB peaks olema 2-häälega paha, siis see loob VEEL LISAKS uusi võimalikke kombinatsioone. Õudne.
Siis on ka võimalikud variandid, et:
* Sherlock - maffia, GHB - Maffia, Mirror - psühh
* GHB - maffia, Mirror - maffia, sherlock - psühh (ebatõenäoline)
* GHB - maffia, mirror - maffia, Amanita - psühh (võimalik isegi)
* GHB - maffia, G-Force - maffia, Amanita/sherlok/Mirror - psühh

Demn!

#146674 - 21/10/14 05:20 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: Amanita]
Ghanburighan Offline
entusiast

Originally Posted By: Amanita
Vaatasin uuesti eile toimuvat. Meeleheitlikke postitusi tuli nii mitmelt poolt, et suht kirju orienteeruda. Mis silma torkas teistkordsel vaatlusel oli see, et kui alguses don Digimon loetles oma kahtlasi inimesi, siis ta mainis G-force, Mirror, Amanita, Ghanburighan. tuli teistega lihtsalt kaasa nende vaistu usaldades (tema sõnad) kui sherlocki hääletas. Aga päeva lõpuks väidab, et 50-50 kumb on halb, sherlock või mirror.

tänaseks on digi list muutunud - G-force, Mirror, Ghanburighan ja sherlock

G-force jälle ei panustanud , nagu ikka

mis veidi kriipima jäi oli Ghanburighan - tuli arvutisse, nägi toimuvat. aga häält don Digimonilt ära ei liigutanud. Seega teda ei häirinud võimalus, et sherlock või mirror kaob. mis tundub veidi vastuollu minevat tema tänase kampaaniaga.

Nagu juba eile postitasin, minu meelest on Sherlock ja Mirror üsna ühtemoodi kahtlased (Sherlock varem ei olnud). Aga kummagi tapmine ei vii minu meeles linna võiduni. Ainult Don Digimoni tapmine teeb seda kõige tõenäolisemalt. Seega kui valite kellegi teise jääb teie südametunnistusele.

Nüüd aga Don Digimon teeb meeleheitlikke ponnistusi, et ma ei saaks teda ära tappa. Mis on arusaadav, aga mitte veenev.

#146675 - 21/10/14 05:21 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: don Digimon]
don Digimon Offline
legend

Pealelõunal andsid oma kiired hääled minu vastu ära GHB ja Mirror;
Nüüd viimase paari tunni jooksul on mõlemad avalikult ja usinalt üritanud süütu näoga hääli kokku lugeda, kuigi täna on vaid mõned leheküljed poste.

Kas see võib viidata sellele, et üritatakse üheskoos laeva jälle kuskile suunda tüürida? Ometi nad teavad ja saavad aru, et ma ei ole paha. Kui ma oleks psühh, siis ma ei oleks nii vara nii riskantse ning ometigi psühhile viitava rolliga välja tulnud! ma oleks saanud psühhona mugavalt tolleks ajaks leotletud nimekirjast ka mingi rändom nime võtta, toda guugeldada ja sis mingit rändom rolli claimida!

Ma lihtsalt ei jõua enam tõestada, et ma ei ole kaamel. Liiga head agitaatorid on pahadel lõppmänguks järel.

#146677 - 21/10/14 05:25 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: don Digimon]
Ghanburighan Offline
entusiast

Huvitav küll miks ma loen poste kui ma ise orkestreerin demonstratsiooni, et olen tõesti see kes väidan olevat. Kui läheb valesti suren mõttetult.

#146678 - 21/10/14 05:26 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: Ghanburighan]
don Digimon Offline
legend

Originally Posted By: Ghanburighan

Nagu juba eile postitasin, minu meelest on Sherlock ja Mirror üsna ühtemoodi kahtlased (Sherlock varem ei olnud). Aga kummagi tapmine ei vii minu meeles linna võiduni. Ainult Don Digimoni tapmine teeb seda kõige tõenäolisemalt. Seega kui valite kellegi teise jääb teie südametunnistusele.

Nüüd aga Don Digimon teeb meeleheitlikke ponnistusi, et ma ei saaks teda ära tappa. Mis on arusaadav, aga mitte veenev.

Ergo, sa väidad, et oled 2 häälega hea ja mängid meelega nii, et teine hääletusalune sinu headuse tõestamiseks peab olema ka hea, ja keerad sellega meelega külale sitta.

Mis kasu sa sellest saaksid? Mitte mingit, sest kui sa oled hea ja 2 häälega, siis oled sa ilmselt järgmisel ööl maffia target. Kuna maffia lihtsalt peab su maha lööma.

Ainult psühho karakter võiks olla motiveeritud noomoodi mängima, sest psühh saab võita ainult üksi. Alibiga psühhil on lihtsam võita kui kahtlustataval psühhil.

#146679 - 21/10/14 05:28 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: don Digimon]
Mirror Offline
maailmarändur

Registreeritud: 11/03/02
Digimon, misasja sa sogad. Ainus kindel hea siin on dan.

Sina oled terve mäng mulle kahtlane olnud.

Mina olen GBG plaaniga päri, sest kui ta on hea ja usub sama, siis oled sa surnud. Kui ta on halb, on tema surnud. Lihtne.

#146680 - 21/10/14 05:29 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: don Digimon]
Ghanburighan Offline
entusiast

Ma ei saa üldse Digimoni arutlustkäigust aru. Ma tahan, et süüdi jaoks see inimene, keda arvan olevat Slyt. Sest kui kammisin kõik variandid läbi tuli välja loomulik järeldus: teine tapja teeb linnale mängu võitmise ebatõenäolisemaks. Ma olen väitnud, et sa oled Slyt terve see mäng ja jätkan sellega nüüd. Seega on kõige parem sind välja võtta.

Kas kedagi need Don Digimoni postitused veenavad ka või raiskan lihtsalt oma aega.

#146681 - 21/10/14 05:34 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: Ghanburighan]
don Digimon Offline
legend

Huvitav küll miks ma loen poste kui ma ise orkestreerin demonstratsiooni, et olen tõesti see kes väidan olevat. Kui läheb valesti suren mõttetult.

Hmm. Esimesed märgid sellest, et räägid end sisse?

1) Sa ei sure automaatselt - siis tuleb mündivise. Mis tähendab, et sul on 50/50 shanss ellu jääda.
2) Kui sa võtad sihilikult ka meelega kaasa demonstratsioonile hea, siis see on full retard.minu välja käidud plaani mõte oli see, et kõige kindlam paha tuleb panna sinu kõrvale.
3) Mul on mulle teada olev info, et ma olen kindlalt hea. Sul on sinu info. Aga sa oled ise terve mängu nii kahtlaselt mänginud (vt. sherlocki väljha toodud listi), ning kui sa püüad nüüd enda võime kontrollimise läbi kindla hea hukka saata, siis see on enam kui mängu ära andmine pahale. See on lauslollus.

Jah, ei saa ka väklisatada võimalust, et Mirror-sherlock-G-Force seas on 2 maffiat ning amanita on psühh, ning kõik itsitavad rõõmsalt pihku praegu kui näevad, kuidas küla endale jälle ise veel peale tõmbab.

Ma olen selle maffia alla liiga palju oma aega pannud ning ma ei tahaks, et sa oma egotripi pärast kogu mängu tuulde lased lennata (kui oled see kes väidada -2-häälega hea).

#146682 - 21/10/14 05:36 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: don Digimon]
don Digimon Offline
legend

Taas paarispost Mirrorilt ja GHB-lt smile

#146683 - 21/10/14 05:41 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: don Digimon]
dan Offline
veteran

Registreeritud: 13/03/02
Jõudsin oma elu üle järele mõeldes otsusele, et halb otsus on parem kui otsuse puudumine.
Mul pole informatsiooni, millega paremat otsust teha. Seega hangin seda juurde.

hääletan: don Digimon

Mingil hetkel on mäng juba nii hea olnud, et ka kaotamine jätab hea tunde.

#146685 - 21/10/14 05:45 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: don Digimon]
Ghanburighan Offline
entusiast

Seletan siis Don Digimonile uuesti.

Mul on 2 häält.

Kui minu vastu tuleb n häält ja teiseks kõige rohkem hääli saanu vastu tuleb n-3 häält, siis suren automaatselt vaatamata oma lisahäälele.

Kui minu vastu tuleb n häält ja teiseks kõige rohkem hääli saanu vastu tuleb n-2 häält, siis tuleb mündivise, ja suren 50% juhtudel mõttetult.

Kui minu vastu tulen n häält ja teiseks kõige rohkem hääli saanu vastu tuleb n-1 häält, siis minu kaks häält jäävad peale ja teiseks kõige rohkem hääli saanu hukatakse.

Kui minu vastu on n häält ja Don Digimoni vastu tuleb n-1 häält, siis minu kaks häält jäävad peale ja Slyt tapetakse, ning meil on parim võimalus võita.

#146687 - 21/10/14 05:47 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: dan]
don Digimon Offline
legend

Tundub, et kogi tänane päev on läinud tuuleveskitega võitlemisele.

Kahju. Kõigest sellest raisatud ajast.

GHB - kui sa ka oled külaelanik, siis sa oleks võinud eile sherlock vs Mirror duellis seisukoha ka hääle näol võtta. Mitte meie kõigi aega kulutada ning ilusat mängu ära rikkuda.

Hääletan suurima heameelega : Ghanbshmnn ning leian et lisaks Ekvardile on ka kolmas 'klassikaline avakäik' selle mänguga juurde sündinud!

#146689 - 21/10/14 06:31 PM Re: Segadus Sigatüükas (Maffia XIII) [Re: Ghanburighan]
don Digimon Offline
legend

Kui minu vastu on n häält ja Don Digimoni vastu tuleb n-1 häält, siis minu kaks häält jäävad peale ja Slyt tapetakse, ning meil on parim võimalus võita.

Seleta nüüd kõigile, miks viigilise skoori puhul sinu pool võidab? See ei ole see, mida sa enne lasid oma erirollina paista.

Tappes minu, ei tapa sa psühhot! Millal sa sellest aru saad? Siis kui mugavustsoonis äge õlgu kehitada jälle on homme hommikul?

Kaupo kahtlustas sind juba suht algusest peale. Imelik, et sa nii kaugele oled jõudnud nii jõuliselt sõna võttes ja kogu aeg võssa pannes.

Veelkord.
Alates 2-3 päevast oli mäng põnev ja huivtav.
Nüüd on aga kahju sellele kulutatud ajast.
Kõik on läinud tühja.
Järgmisena soovitan ellujääjatel oska tõmmata Mirrori, GHB ja sherlocki või G-Force (tema mängustiilist ei saa vasjee aru). Oleks tulnd ta hoopis esimesel päeval Ryupi asemel oksa saata.

Lehekülg 40 / 46 < 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 45 46 >

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 17 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 2 päeva tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
7 registreeritud (villur, illusionGod2, Bõjõndr, Jo, Healing salve, 2 varjatud), 51 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.029 sekundiga, millest 0.018 sekundit kulus 14 andmebaasipäringu peale.