Lehekülg 4 / 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >
Valikud
#126797 - 27/07/12 07:54 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: Enolg]
Samuel Offline
tegija

Registreeritud: 05/11/11
Hääletan: ei keegi hetkel
edit. Maru keeruline ikka, ootan ära, mida teised räägivad, hetkel ei hääleta kedagi.

Muutja Mait Samuel (27/07/12 07:55 PM)

#126798 - 27/07/12 08:21 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: Samuel]
Ranger Offline
meister

Registreeritud: 07/06/02
Ok, Enaolg kiunub nagu siga enne tapamaja ja põhjusega. Et kas ta mafia on, ei tea. Samas postitusi lugedes tekkis kahtluse vimm Matzi suunas. Postitamistega pole ta eriti agar ja mingitki aimu ta ei anna. Kaupo mõte , et tapsime vale Topkini, on täitsa mõistlik praegu. Samas Joakit on targemat juttu ajama hakanud ja päris pläma enam ei tule. Muudan oma häält.
Hääletan :Matz

#126799 - 27/07/12 08:23 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: Samuel]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Registreeritud: 29/10/02
Ma ei saa aru, kas keegi ei oska üle 1 rea midagi postitada? Igastahes, ma ei näe põhjust häält muuta.
Ma ei saa apsaluutselt aru, mis juttu see ekvard joakit räägib. Ta räägib nii kindlalt, nagu ta teaks kõigi rolle aga tõsiasi on see, et ta ei saa üle 1 teada.

Muide see enolgi kolmas hääl ryupi vastu ei tundu tõesti kuigi veenev aga see Seizure viimane hääl on veelgi rohkem mööda. Üldiselt ei saa siin miskit selgeks, kui rahvas(kelle keskmine vanus on 14,6) teeb kahelauselisi sõnumeid ja siis keegi ei kuula kedagi. Nii vist ka minu puhul.

Olgu mis on, kui pahad on 4 suurt poissi, oleme p-s niikuinii. Üldiselt ma ei usu, et keegi on piisavalt palju veel rääkinud, et tema kinninabimise puhul oleks mingit selget abi.

Mis ma kokkuvõtvalt öelda tahan, on see, et siin on liiga palju väikeseid lapsi. ja mu hääl jääb samaks. Ja kirjutage kasvõi sama mõttetu teksti nagu mina praegu aga kirjutage miskit.

#126800 - 27/07/12 09:50 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: jott]
vpl Offline
Meister 2009

Registreeritud: 18/03/02
hääletan enolg
Ta pole küll mu esimene kahtlusalune, kuid siiski suht tipus. Enda süüdistaja süüdistamine on pigem mahvia kui ausa inimese trikk, kuivõrd aus inimene peaks püüdlema mahviat tabada,mitte isiklikku vimma ajada.

Samas tuleviku tarbeks märgiks kahtlusalusena nr 1 ära Rangeri, kelle postitused mulle ülimalt kahtlased tunduvad.

#126801 - 27/07/12 10:15 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: vpl]
Ranger Offline
meister

Tsiteeri:
hääletan enolg
Ta pole küll mu esimene kahtlusalune, kuid siiski suht tipus. Enda süüdistaja süüdistamine on pigem mahvia kui ausa inimese trikk, kuivõrd aus inimene peaks püüdlema mahviat tabada,mitte isiklikku vimma ajada.

Samas tuleviku tarbeks märgiks kahtlusalusena nr 1 ära Rangeri, kelle postitused mulle ülimalt kahtlased tunduvad.

Muidugi kahtlased, emojõe elanikele süüdistused ei meeldi. Ma siuke rohkem funni peale mängija ja meeldib lobiseda ja pläma ajada kui võimalus antass. Samas olen aus merehädaline, minu sõna selle peale .

#126802 - 27/07/12 10:27 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid �ksikul saarel [Re: Ekvard]
joss1 Offline
entusiast

Registreeritud: 18/10/11
Kuna e.joakit räägib nii imeliku juttu koguaeg siis ma hääletan:ekvard joakit

#126803 - 27/07/12 10:36 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid �ksikul saarel [Re: joss1]
Seizure Offline
entusiast

Registreeritud: 27/02/11
Viime selle asja lõppule..

Hääletan:Ekvard Joakit

#126804 - 27/07/12 10:59 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid �ksikul saarel [Re: Seizure]
Ranger Offline
meister

Tsiteeri:

Mina enam sellest maailmast aru ei saa. Ekward paneb oma munad sinu eest panti, samas sa hääletad tema vastu.

#126805 - 28/07/12 03:58 AM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid �ksikul saarel [Re: Ranger]
HerpDerp Offline
entusiast

Registreeritud: 20/08/10
Tähendab, väikesed poisid süüdistavad üksteist mingi dumbass jutuga ja asjalikel tegelastel on ka suht pohhui? Ses suhtes et täpselt nagu GM ütles, (eriti tänu mahvia luckile) pole meil aega niisama huiata. Ainuke kes hetkel ennast minu silmis sisse rääkinud on, on Enolg. Kui ta juhuslikult mahvija pole, oleme väga perses. Kui ta hetkel ära notime, oleme perses, aga mitte niivõrd. Seega pakuks, et võtame selle gamble ja söödame ta mingile kollile ära.

Samuti tundub, et coolime üritab mängu pikendada - ilmselgelt viidates, et oleme vale meest liistule tõmbamas.

Kui prohvide poiste mängustiili on raskem eelmiste mängude järgi aimata, siis väiksed mahviapoisid kipuvad vähegi kellegi silme alla satudes kohutavalt kisendama ja jura ajama.

Hääletan: Enolg

#126806 - 28/07/12 04:40 AM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid �ksikul saarel [Re: HerpDerp]
jott Offline
peaaegu maailmameister

Mis teil viga on?

Tsiteeri:

Kuna e.joakit räägib nii imeliku juttu koguaeg siis ma hääletan:ekvard joakit

Mis imelik jutt? Miks sulle see ei meeldi. Miks sa arvad, et keegi teine siin mängus on vähem või rohkem mahvia?

Täpselt sama jutt siin:

Tsiteeri:

ja enolg ka

Tsiteeri:
Asi millepärast mina hääle ära muutsin oli lihtne, ekvard iga uue asjaga hakkas postitama kes on mahvia, kes mitte, ehk nagu tema teaks kes on mahvia kes mitte ja ajada inimesi segadusse/valele teele.
Tundub et täna lahkun mina siit ilmast aga ei ole veel kindel. Rohkem ei oska ma praegu mitte midagi ütelda.
Igaljuhul, kaaluge veel keda te tahate tappa, sest kui te tapata ära ühe headest, on juba üpriski raske headel võita, kui aga pahadest, on juba sutsu kergem.

Selge, sa ei oska midagi öelda. Vähemalt kirjutatud üle 8 sõna.

Üldiselt siis asi nii, et selle mänguga on nii, et rahvas räägib, teine rahavs kuulab, teeb järeldusi, üritab strateegiaid leida. See, kes ei räägi või ajab lolli juttu, on paha ja mahvia või mõttetu tegelane ja lihtsalt hääletatakse välja. Praegu on selliseid mingi 10 tükki.

Olgu, äkki nad ongi kõik mahvia, tublid siis. Muidugi tundub, et praegu hääletataksegi välja keskit teist. Ma mainin siis, et Kaupo, herpderp, ranger. Vähem on rääkinud aga selle sisse mõistlikult palju pannud sherlock ja vpl.

Seizure, enolg, joss1 hääletavad lampi. Pole midagi öelnud, ja tundub et nad ehk pole kõike lugenudki mis kirjutatud, igastahes midagi nad juurde pole andnud.

Matz on hea reegliteabistaja, kes räägib, kuidas reeglite poolest on ja ongi kõik?

Mait Samueliga on keeruline. Tema viimasest sõnumist tundub, et tal on palju erinevaid mõtteid peas, mida ka mina olen siin mängus kohanud, püüdes leida, mis toimub. Jah, las ta olla. Mõned mõtted huvitavad isegi.

Ja siis Ekvard Joakit.

Mis asi see on?
Tsiteeri:
Malmös netti saamine on ikka paras [censored]. Suures kaubanduskeskuses on wifi heal juhul paaris nurgas. Aga okei, kirjutan siis seda, et ärge Seizuret maha lööge. Tegu on lihtsalt lolliga, mahvia ta ei ole. Enolg on mahvia ning Mait Samuel eeldatavalt ka. Kolmas mahvia on sherlock, Matz või Ranger. Ment kontrollib Samueli.

NB! Ment võiks omme kapist välja tulla ning arst teda ravima hakata!

See on selline kindel kõne, tembeldab inimesed headeks või pahadeks aga põhjendust ei saa talt.
Selline ma olen politseinik, kõne. aga samas politseinik ei saa faktides rääkida, kui fakt võib vale olla.

Ja siis, kas keegi teadis, et Emil mängib?

#126807 - 28/07/12 05:54 AM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid �ksikul saarel [Re: jott]
Emil Offline
vana tegija

Registreeritud: 14/10/05
travttuptsinahhuiküll, ma ei taha klubist tulles esimesena asjani mingit faking mahvija mängu mängida, aga muud moodi vist ei saa. Hetkel paistab, et Ekvard (mv mis nimi see siuke on üldse) tulistab huupi, enolgil on seis sitt ja kuna tal mingit tulevikku ilmselt enam pole, siis ei saa see sitt mingiks väetiseks. seizure'it lihtsalt ei sallita, sherlock ja vpl on vait, matz, nagu jott ütles, teab reegleid aint, on kasutu noh. kaupo kirjutas mingi romaani mis oli tl;dr. jott mängib vist targalt ja on nii erapooletu, et küllap ta on külaelanik, samas võib olla ka kaval maffiosnik. Rangeri jutt on tark, kuid sisutu, ei oska järeldada sellest midagi. joss on pisike poiss ju, nagu alati, samas ta pole totu, ehk teeb lõpuks suu ka lahti.

kuna enolg paistab nkn minemas, siis pole väga vahet vist keda ma hääletan ju?

hääletan: ranger

#126808 - 28/07/12 11:03 AM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: Emil]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10
Mündivise ei soosinud Enolgit.
Öö. Maffiad, politseinik - nimed.

#126809 - 29/07/12 02:42 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: coolime]
coolime Offline
tegija

Registreeritud: 13/04/10
Päeval läks päris vaidluseks. Oli neid, kes pakkusid kidakeelset Seizuret, teised jälle soovitasid tappa Enolgit.
Lõpuks heideti liisku. Nii juhtuski, et Enolg läks surma. Tema kott otsiti läbi - ja mida seal ka polnud: kõikvõimalikud relvad, igasugused keerulised
seadmed, suures koguses ka laskemoona. Oli ütlematagi selge, et ta oli üks terroristidest.
Juba harjunult mindi hommikul suure palmipuu alla. Coolimele ja rawenile oli ka lisandunud Awkward Joakit. Midagi erilist ta kotis polnud, selle sisu
sarnanes Ryupi omaga.
Päev, mängige. 22:00 lõpeb nagu alati.

#126810 - 29/07/12 03:19 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: coolime]
Kaupo Offline
kohtunik l2

Registreeritud: 02/07/03
Praegu palju ei kirjuta, tööl jälle.

1. Ekvard hääletas Enolgi esimesena - tapeti ära
2. Mina hääletasin teisena - ilmselgelt ei ole mina terrorist. Kirjutasin palju teksti.

Miks ma ellu jäin -
1. Sest mu teooria lonkab.
2. Mu teooria on täppi ja mahvia ei tahtnud tähelepanu juhtida sellele.

50/50

Hiljem üritan analüüsida, mida rahvas on vahepeal kirjutanud.

#126811 - 29/07/12 03:53 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: Kaupo]
sherlock Offline
meister

Registreeritud: 23/12/05
1. Hääletus olid kaasajooksikud joss1, Enolg, Emil, MaitSamuel ja Seizure

Enolgi vastu hääletasid Ekvard, Kaupo, MaitSamuel, VPL, HerpDerp
Ekvardi vastu hääletasid sama voor Enolg, Ranger, Seizure ja joss1
(kuna toimus mingi mündivise, siis mida ma valesti lugenud olen?)

joss1 ja Seizure (teistkordselt kahtlases nimekirjas) andsid oma hääled kusjuures lõpu poole. Mul on kahtlus, et püüdsid Enolgit päästa.

hääletan: Seizure

#126812 - 29/07/12 05:18 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: sherlock]
Ranger Offline
meister

Ok, Enolg oli paha ja me tõmbasime ta rattale. Aga miks tappis mahvia Joakiti.
Tsiteeri:
Malmös netti saamine on ikka paras [censored]. Suures kaubanduskeskuses on wifi heal juhul paaris nurgas. Aga okei, kirjutan siis seda, et ärge Seizuret maha lööge. Tegu on lihtsalt lolliga, mahvia ta ei ole. Enolg on mahvia ning Mait Samuel eeldatavalt ka. Kolmas mahvia on sherlock, Matz või Ranger. Ment kontrollib Samueli.

Paistab, et see nimekiri puudutas maffiat sügavalt ja kardeti ülesseleidmist.
Kuna selgus, et Joakit oli aus mees siis panen ma tema sõnu tähele ja võtaks nimekirjas järgmise, M Samueli. Ma ise muidugi ei kuulu siia nimekirja "in obvious reason" ""

Hääletan: Mait Samuel

#126813 - 29/07/12 05:32 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: Ranger]
jott Offline
peaaegu maailmameister

paev lopeb tana kell 22? see on veidi vara.

Igastahes, kui ma muud ei leia, siis seda, et Sherlock mangib kuidagimoodi samamoodi nagu ta varem on manginud, kui ta on alati mahvia olnud, et ehk teeb obvious haali valedel pohjustel.

Ma esialgu

Haaletan Sherlock

Edit> ps. ma tahaks rohkem lugeda ja moelda aga ei joua eriti seda teha selles kuni 22 ajavahemikus. Akki leian kellegi, kes meeldib rohkem kui sherlock, sest eile oli tasavagine haaletus, kus paha laks. seega peaks miskit teada saama.

Muutja jott (29/07/12 05:34 PM)

#126814 - 29/07/12 06:42 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: jott]
Samuel Offline
tegija

Registreeritud: 05/11/11
Üks maas 3 veel. Minu jaoks on kahtlased vellod need, kes üritasid oma häältega Enolgi päästa. Ekvard oli aus poiss, ja tapeti ära sest, arvatavasti oli ta blämal ka mingi tõepõhi all.

Peamised kahtlusalused on Seizure ja Ranger.

joss1 on suht mõttetu tegelane, ainult ühe lauselised postitused, kui kedagi välja on vaja hääletada(miks see vend üldse mängib, ei saa aru) midagi ta sellele mängule ei panusta.

Ranger üritab praegu kõigiga sõpsu mängida, algusest peale hääletas Awkwardi vastu, pärast muutes hääle ära, kellegi mõtetule.

''Ok, Enolg oli paha ja me tõmbasime ta rattale. Aga miks tappis mahvia Joakiti. ''- Ranger

Mingit ME'd siin pole, väga kahtlast liini ajad härra.

Seizure on samuti kahtlane, ju üritasid mahvioosnikust sõpsu Enolgi aidata, süüdistades Ekvard'i, veel kõige lambima postitusega eales.

DA FUQ.

Hääletan: Ranger
Algusest peale kahtlane härra, ja oma viimase postitusega tõmbas ta küll end vahele.

#126815 - 29/07/12 06:55 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: Samuel]
Matz Offline
tegija

Registreeritud: 20/06/09
Tsiteeri:
Tsiteeri:
Mahvioosod, ärgake üles!

Watta F....

Mis toimub?

Mainisin teises teemas, et mahvialiikmed võiks üles ärgata. Ja üks kohe reageeriski! =) Praegu tundubki, et Ranger ja Seizure on mahviad. Kolmandat ei oska ära arvata. Mait Samueli viimased postitused on kahtluse maha võtnud, teda mahviaks ei pea...

Hääletan: Ranger

#126816 - 29/07/12 07:08 PM Re: Maffia 7.5 ehk terroristid üksikul saarel [Re: Ranger]
joss1 Offline
entusiast

Registreeritud: 18/10/11
ma hääletan õhtuti kuna päeval olen koguaeg ära.ma Hääletan:seizure kuna ta kirjutab kõige vähem (peale minu).Aga ta tegi ka peale ekvardi hääletamist tegi ta enda vastu väga retared postituse mille kohe ära kustutas.

Lehekülg 4 / 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >

Moderaator:  jott, Mirror, Oompa, Veigo 
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 22. juuli, kell 22:00
Viimati 17 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 2 päeva tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 20 tundi tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
7 registreeritud (villur, illusionGod2, Bõjõndr, Jo, Healing salve, 2 varjatud), 51 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.017 sekundiga, millest 0.006 sekundit kulus 14 andmebaasipäringu peale.