Aktiivsed teemad | Aktiivsed postitused | Vastamata postitused Viimased 24 tundi | Viimased 48 tundi | Viimased 7 päeva
Foorum   Teema
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Re: Hannese Müügileht by jott @ 16 minutit 56 sekundit tagasi

Mul oli vist erasõnumite limiit täis. Kui keegi võttis ühendust, palun tehke veelkord seda.
Tulevased üritused Tallinnas
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by Rimm @ Täna 09:34 PM

Tulemused : http://prntscr.com/ho12mu
MTG oksjonid
Oksjon on läbi, palju õnne võitjatele! Palun kirjuta mulle, kuidas soovid kaardid kätte saada. Juhul kui postiga, siis kirjuta kohe aadressi ka, ja oota minult lõpparve (incl saatmiskulu). Tartusse saates saab ilmselt yhe saadetisega hakkama, kui k
Foorumimängud
Uued Sõnumid Re: Mahvia 21 by coolime @ Täna 03:04 PM

Umbes 4 veel. Eelmisest mängust näiteks 6 inimest ei ole ennast kirja pannud.
Vaba teema ja huumor
Uued Sõnumid Re: Hirmus Eesti muusika by vpl @ Täna 10:43 AM

Kas see ongi mutant disko?
MTG vahetus, ost ja müük
Tere, Sooviksin osta: 3x Trickbind (Time Spiral), 1€/tk 4x Pongify (Planar Chaos) 0,5€/tk 4x Breeding Pool (Ravnica) 12€/tk 4x Remand (Ravnica) 3,5€/tk Kirjutage mulle erasõnumeid. Tänan!
Tulemused : http://prntscr.com/hnju45 1) Vitali 2) Jose 3) Aleksei 4) Eelregistreerunud mängija loosiga 5) Eelregistreerunud mängija loosiga 6) Eelregistreerunud mängija loosiga 7) Loosiga 8) Loosiga 9) Loosiga
MTG strateegia ja raportid
Uued Sõnumid Re: Pokemonide lugu vol. 2 by jott @ 13/12/17 11:17 PM

See on joppamise turmiir nagunii. 1 aasta joppas... Noh, me tegime tegelikult palju asju õigesti ka. A siiski joppamine. Ma mäletan kui miku vastane mängis Kalonian Hydra ja ma ütlesin, et noh, tapa ära see. Ja mikk ütles, et ma olen loll ja ta või
Tulevased üritused Tartus
Uued Sõnumid Brain games Store championship 30.12.2017 by Margus @ 13/12/17 04:32 PM

Algus - 12.00 Asukoht - korp Fraternitas Tartuensis, Jaani 20 Osalus - 8 eur Auhinnad - 2 booster mängija kohta Formaat- standard Lisaks saavad kõik osalejad Ghalta, Primal Hunger promo foili Võitja saab lisaks playmati Top 8 saab ka deckboxid <
Tulevased üritused Tartus
Uued Sõnumid Unstable Draft #2 Tartus 20.12.2017 by Margus @ 13/12/17 04:24 PM

Algus - 18.00 Asukoht - Õlleministeerium Osalus - 12 eur Auhinnad - 1 booster mängija kohta <!--REG START--><!--REG END-->
MTG oksjonid
Uued Sõnumid Re: Bad traders by Lemps @ 13/12/17 01:24 PM

Kui Pisike jutuks tuli, siis mul on samuti üks vana teema. 27. mail ostsin temalt sellised asjad: Urborg, Tomb of Yawgmoth - 6 EUR Angelic Destiny - 5 EUR Rest in Peace - 5 EUR Teema oli "ostu" rubriigis. Kuni ülekandeni lubas, et viib Lo
MTG vestlus, uudised ja arutelu
Uued Sõnumid Re: Ma lihtsalt jätan selle pildi siia by Mhe @ 13/12/17 12:43 PM

Esimenen segadus - Mis on wincon? Also mis on relevancy täringu viskel ja "edasi liikumisel"? Hetkel tundub see täringuviskamine lihtsalt mingi tüütu sündmusteta vahesamm, mida peab tegema, ,et järgmise paki vastu mängida. Tahta mingit kon
Foorumimängud
Uued Sõnumid Re: Mahviamäng by jott @ 13/12/17 12:59 AM

Esimene, kes hakkab mängu tegema, saab seda ka teha. Eriti äge on, et korraldaja valib reeglid.
Toimunud üritused
Tsiteeri:Steamflogger Temp Hannes ei nõustunud, et sellel on müts. Steamflogger Service Repil on kapuuts oma mantlil vms.
Uued Sõnumid Re: Teisipäevane Modern by Rimm @ 12/12/17 08:56 PM

Tulemused : http://prntscr.com/hmlx74
Toimunud üritused
Uued Sõnumid Re: Unstable Draft #1 Tartus 12.12.2017 by Donkey @ 12/12/17 02:43 PM

Olen huvitatud pärast vahetama-ostma: 4x Goblin Token 3x Construct Token 4x Amateur Auteur (kõik pildid) FOIL 1x Novellamental FOIL
Uued Sõnumid Re: 2007 aasta Magicu EMV Top 8 pakid by jott @ 12/12/17 10:03 AM

Sitaks äge meenutus. Ja samas kurb. 3 Chordipakki oli topis aga ma mäletan, et mul oli standardipakiga vist kokku 2-4 ja ID tulemus. Ehk see ei pruukinud parim pakk olla, ehkki ta oli suht äge. Aare Kloostri vastu veerandfinaali viimane mäng. Ma kuu
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Have/Want by Valgus @ 11/12/17 11:18 PM

Tere Maksta saan ülekandega või kokkuleppeliselt sulas. Kui mult ostad midagi, siis ülekanne või kokkuleppeliselt sularahas. Kui postiga, siis arutab sõnumite teel. Samuti võib teha ka vahetusi, ära ei ütleks. Kaartide taha on lisatud tükihind ja kui
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by Ahti @ 11/12/17 03:45 PM

Originally Posted By: volbergMõnikord on hea teada reegleid. Mäng: https://clips.twitch.tv/BenevolentObeseCaterpillarChocolateRain Ja tulemus: https://clips.twitch.tv/FlirtyPrettiestButterflyMikeHogu Ilmselgelt pole ta vaadanud rubriiki " Ah
Originally Posted By: chewei Kui sa tahad kohe Exceli kõrval ööbida, siis on jah targem ette broneerida, aga kui ei ole probleem hommikul 45 minti vms metrooga kohale sõita, siis on kindlasti jaanuari keskel mõistlikum ööbimist broneerida kui praeg
Uued Sõnumid Re: Store Championship - 30.12 Standard by Veigo @ 11/12/17 12:59 PM

Vaikselt hakkame ürituse reklaamiga peale.
Toimunud üritused
Tulemused lahti ka: 1. Gimly (Radiant's Revenge), 6 kaarti ja 21 elu - 4-0 2. Mirror (Battle Surge), 7 kaarti ja 15 elu - 3-1 3. R.S (Enchanter), 8 kaarti ja 25 elu - 3-1 4. wbbuesch (Phyrexian Assault), 6 kaarti ja 23 elu - 2-2 5. Sanies (Sleeper),
MTG vahetus, ost ja müük
Hetkel kõik broneeritud
MTG strateegia ja raportid
Uued Sõnumid Re: Scarab God!? by parask @ 10/12/17 06:12 PM

jah, ta valib, et kas see trigger läheb stacki kohe, kui see mängija saab prioriteedi või järgmise faasi alguses, kui ta saab prioriteedi.
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Vahetus by raido @ 10/12/17 04:17 PM

Annan 3x Meddling Mage (AR) ja vastu soovin 3x Spell Queller. Kes on huvitatud, võiks kirjutada erasõnumitesse.
Lehekülg 1/2 1 2 >
Detsember
E T K N R L P
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Kes on siin...
4 registreeritud (felt, clipclop, 2 varjatud), 40 külalist ja 1 ämblikpoiss.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.016 sekundiga, millest 0.007 sekundit kulus 6 andmebaasipäringu peale.