Hour of Devastation
Aktiivsed teemad | Aktiivsed postitused | Vastamata postitused Viimased 24 tundi | Viimased 48 tundi | Viimased 7 päeva
Foorum   Teema
MTG vestlus, uudised ja arutelu
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by Duke @ Eile 11:23 PM

suuremate müüjatega üldiselt probleeme pole. küll aga jätab mõnede riikide postiteenus soovida üsna tihti, ntks hispaania, portugal, teinekord ka itaalia jne, et võtab kaua aega. Poola - täitsa ok (ntks Mtgspot, PureValue) Austria - ok Küprose - no
Tulevased üritused Tallinnas
Uued Sõnumid Re: Neljapäevane Standard by Vitalidze @ Eile 09:28 PM

Standard 29 (and showdown 1) - I will have +1 with me. If that matters...
MTG oksjonid
Oksjon on läbi. Need kes võitsid midagi: Palun kirjuta mulle sõnumit, kuidas soovid kaardid kätte saada. Juhul kui postiga, siis kirjuta kohe aadressi ka. Maksmine võimalusel ülekandega. Kirjuta selgitusse oma kasutajanimi. Nimi: Thomas Münch K
MTG oksjonid
Oksjon on läbi. Need kes võitsid midagi: Palun kirjuta mulle sõnumit, kuidas soovid kaardid kätte saada. Juhul kui postiga, siis kirjuta kohe aadressi ka. Maksmine võimalusel ülekandega. Kirjuta selgitusse oma kasutajanimi. Nimi: Thomas Münch K
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Re: Ostan by Kristjan Kirbits @ Eile 07:46 PM

Tõstsin hinda
MTG oksjonid
lisasin uusi kaarte oksjonile.
Tulevased üritused Tartus
Uued Sõnumid Re: Standard Tartus - Neljapäeviti kell 18:00 by _Virko_ @ 24/06/17 08:25 PM

<!--REG START-->Standard N 29.06.17 KELL 18.00<!--REG END-->
MTG strateegia ja raportid
Uued Sõnumid Re: Limitedinurk, teine. by Face @ 24/06/17 08:04 PM

Muidu kes veel ei tea, siis kuni kolmapäevani on onlines draftides lisaauhinnad. Umbes 1 lisabooster kukub iga draftiga. Seega üsna õige aeg praegu draftimiseks. Ise olen tänase seisuga teinud onlines 148 Amonkheti drafti. Mõtlesin, et jagaks natuke
Uued Sõnumid Re: Modernne Pühapäev - Aprill by kilpkonn @ 24/06/17 12:38 PM

Homme? <!--REG START-->Modern 25. Juuni<!--REG END-->
Uued Sõnumid Re: Kolmapäevane standardliiga by parask @ 24/06/17 03:49 AM

Originally Posted By: EndrikPSaan ma siis nüüd aru, et nagu juulist hakkab siis sellistele teemadele vasvalt see liiga jookma? Ma olen täiesti veendunud, et sa saad niimoodi aru.
Uued Sõnumid Re: Hour of Devastation - PreRelease Party by Mirror @ 23/06/17 03:14 PM

Mungha Wurm tuleb meelde.
Toimunud üritused
Uued Sõnumid Re: Amonkhet liiga Tartus by kaur järs @ 22/06/17 11:10 PM

Jup patsil on õigus. Nii et mõttekohti on. Veigo järgmise liiga juures pane mingid auhinnad ka ja tuleb fun üritus. Ja lase mängutulemused kusagile exeli tabelisse märkida.
Uued Sõnumid Cube Draft Tartus 11.07.2017 by _Virko_ @ 22/06/17 04:14 PM

Algus - 18.00 Asukoht - Õlleministeerium Osalus - 4 eur Auhinnad - 1 booster mängija kohta Vähemalt 8 osaleja korral loosibooster. Draftime Peasant kuubikut - don Digimoni poolt <!--REG START-->Cube Draft Tartus 11.07.2017<!--REG END-->
Uued Sõnumid Re: Friday Night Magic by Veigo @ 22/06/17 02:19 PM

23.06 on Lorieni tavapäraselt suletud, aga - draftida saab! Alustame kell 15:00 <!--REG START--><!--REG END--> - üritus toimub kui kell 12:00 on kirjas vähemalt 8 inimest!
Alustavale mängijale
Uued Sõnumid Re: Tasuta kaardid alustavatele mängijatele by EndrikP @ 21/06/17 10:13 PM

Noh mul endal juba foorumitrisustavaks oksjoniks manti olemas. Pigem üleliigseid commoneid, millest ma saan endale midagi aretada ja üleliigsed istuvad karbis ja ootavad oma saatust. Mängija, kes neid kuskil kapis karbis hoiab, võidab lihtsalt ruumi
Uued Sõnumid Re: Team Draft Super League by parask @ 21/06/17 06:33 AM

Miks magada kui saab vaadata Team drafti. https://www.twitch.tv/videos/153270018
Vaba teema ja huumor
Uued Sõnumid Pakun suveks tööd! by Ahti @ 20/06/17 09:35 PM

Hei-hei Pakun tähtajalist tööd suve lõpuni. Eeldan: autojuhtimisõigus ja -oskus Soov teha tööd tahtmine aidata kliente natuke tehnilist taipu Pakun: korralikku tasu megalahedat kollektiivi palju kogemusi Elukoht pole oluline. Võimalusel leian t
Uued Sõnumid Re: Modern Tartus 04.07.2017 by don Digimon @ 20/06/17 06:54 PM

Originally Posted By: _Virko_Originally Posted By: don DigimonAggrot, combot või kontrolli? Eriti vahet pole, aga kui kõik pakid on pakkuda siis vb mingit sorti kontrolli. 2 värvi või 3 värvi kontrolli? Pmst peale jaanipäeva menetlen kokku panna.
Uued Sõnumid Re: Commander Tartus 27.06.2017 by _Virko_ @ 20/06/17 03:05 PM

Seekord suur laud. Pole ise ammu käinud, aga ilmselt teeme neljased lauad.
Vaba teema ja huumor
Uued Sõnumid Re: Hirmus Eesti muusika by Mirror @ 20/06/17 02:30 PM

Siia väärt teemasse pole juba mitu kuud postitatud. Kommentaarid on järgneva loo puhul vist liigsed.
Uued Sõnumid Re: 2017 GP Vegas by Mhe @ 19/06/17 09:49 PM

Main eventi pool ( Zoomitav pilt: http://imgur.com/oeiRknw ) Zoomitav pilt : http://i.imgur.com/HtWYoGF Sellest ehitatud pakk - selgituskes mängisin RGB - pildil olevad kiles mustad kaardid on need, mida mängisin üle unsleevitud RG kaart
Vaba teema ja huumor
Uued Sõnumid Re: Random hülgemöla... by chew @ 19/06/17 07:47 PM

.
Toimunud üritused
Uued Sõnumid Re: Draft Tartus 20.06.2017 by kaur järs @ 19/06/17 07:22 PM

Kellel võimalust on võtke vahetuskaartide albumeid ka kaasa
Uued Sõnumid Re: PPTQ - 13. Augustil by parask @ 19/06/17 05:23 PM

Originally Posted By: Veigoprioriteedid on hetkel kahjuks mujal... teid pole Prel kirjas muide! prioriteedid on hetkel kahjuks mujal...
Toimunud üritused
Uued Sõnumid Re: Modern Tartus 13.06.2017 by Duke @ 19/06/17 02:09 PM

+1 see võiks küll kirja saada.
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Kiiroksjon! Legacy, Moderni ja EDH stuffi peamiselt.
Korraldaja: janmarkus
Lõpp: 30. juuni, kell 20:00
Viimati 7 tundi tagasi.
Esemeid: 65
Kes on siin...
1 registreeritud (Madidas), 20 külalist ja 0 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.014 sekundiga, millest 0.005 sekundit kulus 6 andmebaasipäringu peale.