Hour of Devastation
Aktiivsed teemad | Aktiivsed postitused | Vastamata postitused Viimased 24 tundi | Viimased 48 tundi | Viimased 7 päeva
Foorum   Teema
MTG vestlus, uudised ja arutelu
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by Duke @ Eile 11:23 PM

suuremate müüjatega üldiselt probleeme pole. küll aga jätab mõnede riikide postiteenus soovida üsna tihti, ntks hispaania, portugal, teinekord ka itaalia jne, et võtab kaua aega. Poola - täitsa ok (ntks Mtgspot, PureValue) Austria - ok Küprose - no
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by kilpkonn @ Eile 10:07 PM

Olen tellinud Itaaliast ja Hispaaniast. Kõik sõltub müüast. Oustanding seller Hispaaniast võib saata 4 päevaga, samas suvakaspakk Soomest tuleb kaks nädalat. Mõned nö "suuremad poed" Mcm-is saadavad hästi ja kiirelt.
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by EndrikP @ Eile 09:29 PM

Sorry, kui valesse teemasse kirjutan, aga küsimus on seotud magicu'ga ja pigem nii "pisike", et nagu oma eraldi teemat ei vääri. Nimelt olen pikka aega planeerinud välismaalt tellida mõningaid kaarte jms. Olen paljusid inimesi kuulnud ütlem
Tulevased üritused Tallinnas
Uued Sõnumid Re: Neljapäevane Standard by Vitalidze @ Eile 09:28 PM

Standard 29 (and showdown 1) - I will have +1 with me. If that matters...
MTG oksjonid
Oksjon on läbi. Need kes võitsid midagi: Palun kirjuta mulle sõnumit, kuidas soovid kaardid kätte saada. Juhul kui postiga, siis kirjuta kohe aadressi ka. Maksmine võimalusel ülekandega. Kirjuta selgitusse oma kasutajanimi. Nimi: Thomas Münch K
MTG oksjonid
Oksjon on läbi. Need kes võitsid midagi: Palun kirjuta mulle sõnumit, kuidas soovid kaardid kätte saada. Juhul kui postiga, siis kirjuta kohe aadressi ka. Maksmine võimalusel ülekandega. Kirjuta selgitusse oma kasutajanimi. Nimi: Thomas Münch K
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Re: Ostan by Kristjan Kirbits @ Eile 07:46 PM

Tõstsin hinda
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by jott @ Eile 07:26 PM

Okei.
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by HeZ @ Eile 11:25 AM

Originally Posted By: jottA küsi wotcilt kuidas parandada olukorda ja teegi nii. Ma kardan, et kui WotCile kurta, et mängijad ei taha mängida, siis nad ei saada kotiga asendust
MTG oksjonid
lisasin uusi kaarte oksjonile.
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by jott @ Eile 12:31 AM

A küsi wotcilt kuidas parandada olukorda ja teegi nii.
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by Veigo @ Eile 12:11 AM

Originally Posted By: Kaupo( Seda ei tasu ilmselt karta, et keegi laeval teist pilti teeb ja pildi eest hiljem raha küsib) kuidagi vaikne on maagiaelu, äkki ikkagi tehakse pilte taas?
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by kilpkonn @ 24/06/17 09:44 PM

Mina olen huvitatud
Uued Sõnumid Re: Maagiline möla vol. 3 by Kaupo @ 24/06/17 09:06 PM

Eestis vist väga paljud Legacyt ei mängi, aga igaks juhuks uurin, et kas keegi on huvitatud 01.07.17 Poro Tour GP Legacy üritusest Helsinkis? Üksinda on igav reisida. Edasi-tagasi praamipiletid on 25 euri ( Seda ei tasu ilmselt karta, et keegi laeval
Tulevased üritused Tartus
Uued Sõnumid Re: Standard Tartus - Neljapäeviti kell 18:00 by _Virko_ @ 24/06/17 08:25 PM

<!--REG START-->Standard N 29.06.17 KELL 18.00<!--REG END-->
MTG oksjonid
Uued Sõnumid Kiiroksjon! Legacy, Moderni ja EDH stuffi peamiselt. by janmarkus @ 24/06/17 08:15 PM

1. Oksjon kestab kuni 30.06 20:00. 2. Maksta saab ülekandega või sulas. Raha sooviks 3-4 päeva jooksul peale oksjoni lõppu saada. 3. Postiga saadan ainult Tartusse ja Saaremaale ning ühe kindla isiku kätte kes siis kaardid 2ra jagab, muidu saab kaart
MTG strateegia ja raportid
Uued Sõnumid Re: Limitedinurk, teine. by Face @ 24/06/17 08:04 PM

Muidu kes veel ei tea, siis kuni kolmapäevani on onlines draftides lisaauhinnad. Umbes 1 lisabooster kukub iga draftiga. Seega üsna õige aeg praegu draftimiseks. Ise olen tänase seisuga teinud onlines 148 Amonkheti drafti. Mõtlesin, et jagaks natuke
Uued Sõnumid Re: Limitedinurk, teine. by volberg @ 24/06/17 02:20 PM

Originally Posted By: jottDread wanderer on parem kaart. Isegi, kui ta poleks parem, oleks ta ikka reer. Mu hääl läheb sellele. Ma mõtlesin umbes sama moodi, kuigi polnud kindel et parem kaart on. Aga teadsin et mängin seda Constructed pakis
Uued Sõnumid Re: Limitedinurk, teine. by jott @ 24/06/17 02:17 PM

See näeb jah kuidagi hea välja isegi. Ma ei ole tavaliselt seda tüüpi pakkide fänn aga see tundub nagu peaks mängu tõepoolest võitma. Sitt lugu lihtsalt, et kehv matchup tuli.
Uued Sõnumid Re: Modernne Pühapäev - Aprill by kilpkonn @ 24/06/17 12:38 PM

Homme? <!--REG START-->Modern 25. Juuni<!--REG END-->
Uued Sõnumid Re: Limitedinurk, teine. by parask @ 24/06/17 07:46 AM

hea töö
Uued Sõnumid Re: Limitedinurk, teine. by chew @ 24/06/17 05:50 AM

võtsin draftis eesmärgiks pikkida kõik kaardid mille müügihind on üle 0.5 tixi. esimene pikk oli Approach of the Second Sun, ning lõpuks sain 11 reeri. sellise pakiga on isegi võimalik võita, 2-1, kaotasin sinisele pakile kes mängis peale sideboardi
Uued Sõnumid Re: Kolmapäevane standardliiga by parask @ 24/06/17 03:49 AM

Originally Posted By: EndrikPSaan ma siis nüüd aru, et nagu juulist hakkab siis sellistele teemadele vasvalt see liiga jookma? Ma olen täiesti veendunud, et sa saad niimoodi aru.
Uued Sõnumid Re: Kolmapäevane standardliiga by EndrikP @ 24/06/17 02:06 AM

Saan ma siis nüüd aru, et nagu juulist hakkab siis sellistele teemadele vasvalt see liiga jookma?
Uued Sõnumid Re: Hour of Devastation - PreRelease Party by Mirror @ 23/06/17 03:14 PM

Mungha Wurm tuleb meelde.
Lehekülg 1/3 1 2 3 >
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Kiiroksjon! Legacy, Moderni ja EDH stuffi peamiselt.
Korraldaja: janmarkus
Lõpp: 30. juuni, kell 20:00
Viimati 6 tundi tagasi.
Esemeid: 65
Kes on siin...
3 registreeritud (Robert, coolime, RasKerge), 35 külalist ja 2 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.021 sekundiga, millest 0.008 sekundit kulus 6 andmebaasipäringu peale.