Aktiivsed teemad | Aktiivsed postitused | Vastamata postitused Viimased 24 tundi | Viimased 48 tundi | Viimased 7 päeva
Foorum   Teema
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Re: Hannese Müügileht by jott @ 5 minutit 7 sekundit tagasi

Mul oli vist erasõnumite limiit täis. Kui keegi võttis ühendust, palun tehke veelkord seda.
Tulevased üritused Tallinnas
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by Rimm @ Täna 09:34 PM

Tulemused : http://prntscr.com/ho12mu
MTG oksjonid
Oksjon on läbi, palju õnne võitjatele! Palun kirjuta mulle, kuidas soovid kaardid kätte saada. Juhul kui postiga, siis kirjuta kohe aadressi ka, ja oota minult lõpparve (incl saatmiskulu). Tartusse saates saab ilmselt yhe saadetisega hakkama, kui k
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Hannese Müügileht by jott @ Täna 05:28 PM

Miinimum ost on 5 eurot. Post on 3 eurot. Tallinlastega saab vast ilma postita hakkama. Tavaliselt saab kokku panna, kui mitu ostab, ntx tartust. Mõistlikkuse printsiip kehtib ka. Äkki mul komaviga vms. Hinnata kaardid on 0,2 euri. Foil Glory-Bound
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by KKKallik @ Täna 03:09 PM

Originally Posted By: RimmKes Veiksile Magicus pähe teha tahab, siis täna on see õhtu Infinity Elemental-iga talle molli sõita. Mingi käsi või pea jääb ette.
Foorumimängud
Uued Sõnumid Re: Mahvia 21 by coolime @ Täna 03:04 PM

Umbes 4 veel. Eelmisest mängust näiteks 6 inimest ei ole ennast kirja pannud.
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by Rimm @ Täna 01:30 PM

Kes Veiksile Magicus pähe teha tahab, siis täna on see õhtu Infinity Elemental-iga talle molli sõita.
Vaba teema ja huumor
Uued Sõnumid Re: Hirmus Eesti muusika by vpl @ Täna 10:43 AM

Kas see ongi mutant disko?
Vaba teema ja huumor
Uued Sõnumid Re: Hirmus Eesti muusika by Mirror @ Täna 09:38 AM

Ma vaatan viimasel ajal 90ndate diskot üle (ärge küsige) ning torkas kohe silma, et seda lugu polegi ma veel siia postitanud. Ühtlasi tervitaksin vpl-i, kes on vist jätkuvalt Eesti suurim Wigla show fänn.
MTG vahetus, ost ja müük
Tere, Sooviksin osta: 3x Trickbind (Time Spiral), 1€/tk 4x Pongify (Planar Chaos) 0,5€/tk 4x Breeding Pool (Ravnica) 12€/tk 4x Remand (Ravnica) 3,5€/tk Kirjutage mulle erasõnumeid. Tänan!
Tulemused : http://prntscr.com/hnju45 1) Vitali 2) Jose 3) Aleksei 4) Eelregistreerunud mängija loosiga 5) Eelregistreerunud mängija loosiga 6) Eelregistreerunud mängija loosiga 7) Loosiga 8) Loosiga 9) Loosiga
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by WetWillie @ Eile 03:43 PM

Unstable on väga hea dräfti set...
Originally Posted By: VitalidzeWhat decks do you have to spare? I'm a hobo today. got my UW "tokens" to spare...
Foorumimängud
Uued Sõnumid Re: Mahvia 21 by sherlock @ Eile 12:08 PM

go-go-go
What decks do you have to spare? I'm a hobo today.
MTG strateegia ja raportid
Uued Sõnumid Re: Pokemonide lugu vol. 2 by jott @ 13/12/17 11:17 PM

See on joppamise turmiir nagunii. 1 aasta joppas... Noh, me tegime tegelikult palju asju õigesti ka. A siiski joppamine. Ma mäletan kui miku vastane mängis Kalonian Hydra ja ma ütlesin, et noh, tapa ära see. Ja mikk ütles, et ma olen loll ja ta või
Uued Sõnumid Re: Pokemonide lugu vol. 2 by parask @ 13/12/17 11:09 PM

Originally Posted By: MheFor me the biggest question remains that why did you force raul to play the only deck he didnt want to play also knowing that he is a very strong control player. Even if all said and done it didnt matter then why? Were other
Uued Sõnumid Re: Pokemonide lugu vol. 2 by Mhe @ 13/12/17 11:05 PM

For me the biggest question remains that why did you force raul to play the only deck he didnt want to play also knowing that he is a very strong control player. Even if all said and done it didnt matter then why? Were other team members specifically
Uued Sõnumid Re: Pokemonide lugu vol. 2 by Pierre @ 13/12/17 08:43 PM

Our Standard matchups were (as I remember) the following: Round 4 vs Singapore: Sultai vs Mono-red Mono-red vs UW Approach UW Gifts vs Temur Energy Round 5 vs Panama: Sultai vs UW Gifts Mono-red vs Sultai UW Gifts vs Mono-red Round 6 vs China: Sul
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by Jmskns69 @ 13/12/17 07:34 PM

Originally Posted By: MheKui Ixalaniks vahetub, siis andke märku +1
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by Mhe @ 13/12/17 05:53 PM

Kui Ixalaniks vahetub, siis andke märku
Tulevased üritused Tartus
Uued Sõnumid Brain games Store championship 30.12.2017 by Margus @ 13/12/17 04:32 PM

Algus - 12.00 Asukoht - korp Fraternitas Tartuensis, Jaani 20 Osalus - 8 eur Auhinnad - 2 booster mängija kohta Formaat- standard Lisaks saavad kõik osalejad Ghalta, Primal Hunger promo foili Võitja saab lisaks playmati Top 8 saab ka deckboxid <
Tulevased üritused Tartus
Uued Sõnumid Unstable Draft #2 Tartus 20.12.2017 by Margus @ 13/12/17 04:24 PM

Algus - 18.00 Asukoht - Õlleministeerium Osalus - 12 eur Auhinnad - 1 booster mängija kohta <!--REG START--><!--REG END-->
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by Veigo @ 13/12/17 04:01 PM

Jah, ma vist mängin ka!
14.12 nimekiri : <!--REG START--><!--REG END-->
Lehekülg 1/10 1 2 3 ... 9 10 >
Detsember
E T K N R L P
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Kes on siin...
4 registreeritud (sherlock, jott, Duke, HeZ), 67 külalist ja 0 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.017 sekundiga, millest 0.007 sekundit kulus 6 andmebaasipäringu peale.