Aktiivsed teemad | Aktiivsed postitused | Vastamata postitused Viimased 24 tundi | Viimased 48 tundi | Viimased 7 päeva
Foorum   Teema
Tulevased üritused Tallinnas
Uued Sõnumid Re: Ixalan - Friday Night Magic by Sanies @ Eile 11:46 PM

20.10 tahaks ka draftida: <!--REG START--><!--REG END-->
Tulevased üritused Tartus
Uued Sõnumid Re: Ixalan liiga Tartus 2.-22. oktoober by Margus @ Eile 10:18 PM

Kas reedel keegi peale kella 13.00 tahaks mängida? Veel on mõned inimesed kellega võiks mängida.
26.10.2017 <!--REG START--><!--REG END-->
MTG oksjonid
Uued Sõnumid Re: Edh, modern ja bulk'id by chew @ Eile 04:30 PM

Originally Posted By: coolimeOriginally Posted By: EndrikPSanies'i eri: Random commons ca 130 tk Ma ei suuda ühtegi mõistlikku põhjust näha, miks sa sinna ülakoma peaksid toppima... see on Goa'uld'ide murre.
MTG oksjonid
Uued Sõnumid Re: Edh, modern ja bulk'id by coolime @ Eile 04:12 PM

Originally Posted By: EndrikPSanies'i eri: Random commons ca 130 tk Ma ei suuda ühtegi mõistlikku põhjust näha, miks sa sinna ülakoma peaksid toppima...
Foorumimängud
Uued Sõnumid Mahvia on äge, tõepoolest. by jott @ Eile 04:05 PM

Mingi pikk varjusurm olnud. Tahaks 18 või 23 mängijat. Tegelt siiski 23 mängijat. [3:46:58 PM] Reivo Suurna: uh kerem ... hosti stargate teemaline maffiamäng ... pahad on goa'uldid [3:47:33 PM] Reivo Suurna: politsei on tegelt asgard thor ja [3:48
Uued Sõnumid Re: Ixalan liiga Tartus 2.-22. oktoober by taavip @ Eile 03:56 PM

Tulen ka siis 16.30.
Vaba teema ja huumor
Uued Sõnumid Re: #mtg kanali tsitaate by jott @ Eile 03:28 PM

Ma arvan, et ta on Goa'uld.
Vaba teema ja huumor
Uued Sõnumid Re: #mtg kanali tsitaate by kilpkonn @ Eile 02:46 PM

EndrikP: lol võin sõna võtta pal'ju tahan, sest so nvõivad kõik kõik nsõn a võtta Ma usun, et see tsitaat leidis oma õige koha
MTG oksjonid
Uued Sõnumid Re: Pisike oksjon: legacy, modern ja edh by kilpkonn @ Eile 02:43 PM

Ese nr 2 otsutas ära joosta ehk siis palun pakkumisi mitte teha : )
Uued Sõnumid Re: Ixalan liiga Tartus 2.-22. oktoober by Rivo @ Eile 01:58 PM

Originally Posted By: taavipMa oleks ka täna BG-sse tulemas kui keegi tuleb mängima. Tulen 16.30ks sinna
Ma tuleks ka BG'sse või standardile. Sellel nädalal viimane võimalus minuga mängida.
Uued Sõnumid Re: Ixalan liiga Tartus 2.-22. oktoober by taavip @ Eile 01:28 PM

Ma oleks ka täna BG-sse tulemas kui keegi tuleb mängima.
Uued Sõnumid Re: Ixalan liiga Tartus 2.-22. oktoober by Duke @ Eile 01:16 PM

virko, sinuga saaks standardil mängida?
Uued Sõnumid Re: Ixalan liiga Tartus 2.-22. oktoober by _Virko_ @ Eile 01:15 PM

Ma täna u 16.00 BGs
Sooviks laenata/osta/vahetada 2x Rootbound Crag Soovide listi on lisandunud veel: 1 Contraband Kingbin 1 Hidden Stockpile 2x Concealed Courtyard 3x Cast Out Herald of Anguish
Originally Posted By: Rasmus AidlaSooviks laenata/osta/vahetada 4x Longtusk Cub Saan laenata
Uued Sõnumid Re: Standard Tartus - Neljapäeviti kell 18:00 by Rasmus Aidla @ Eile 09:38 AM

Sooviks laenata/osta/vahetada 4x Longtusk Cub
MTG oksjonid
Nii väga ma oma kaartidest ka vabanema ei kibele, et neid tasuta jagada tahaksin v.a osad väga odavad. Ega neid algajaid ka siin eriti kaarte lunimas pole.
MTG oksjonid
http://www.maagia.net/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=170940#Post170940
MTG oksjonid
Seda küll. Kuna ma eriti just palgatööd ei tee ja kaadid jäid litsalt jalgu, siis oli hea, et osa üleliigsest kraamist vaetas raha eest omanikku.
Uued Sõnumid Re: Ixalan liiga Tartus 2.-22. oktoober by volberg @ 18/10/17 11:22 PM

Originally Posted By: RivoMa olen homme standardil, proovin varem tulla, saab enne mänge teha Proovin sel nädalal oma paki päriselt kaasa võtta
Originally Posted By: chewOriginally Posted By: Sanies19.10 tahaks laenata 3x Walking Ballista 1x Combat Celebrant 1x Vizier of Many Faces toon need. ise laenaks 1 Harsh Mentor, võin osta 2 eur eest või vahetada ka. laenan ühe
Originally Posted By: Sanies19.10 tahaks laenata 3x Walking Ballista 1x Combat Celebrant 1x Vizier of Many Faces toon need. ise laenaks 1 Harsh Mentor, võin osta 2 eur eest või vahetada ka.
MTG oksjonid
Originally Posted By: EndrikPNo senikaua kuni ma selle äriga midagi teenin, on ta ikka väärt, sest kõik sellest kraamist pole rämps Ma arvan, et selle oksjoni arvutisse kirjutamise ajaga oleksid sa võinud rohkem teenida ükskõik mis palgatööd tehes.
Lehekülg 1/7 1 2 3 4 5 6 7 >
Oktoober
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Minu teine oksjon !
Korraldaja: Neky
Lõpp: 21. oktoober, kell 20:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 40

Pisike oksjon: legacy, modern ja edh
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: 21. oktoober, kell 22:00
Viimati 13 tundi tagasi.
Esemeid: 34

Edh, modern ja bulk'id
Korraldaja: EndrikP
Lõpp: 22. oktoober, kell 22:00
Viimati 5 tundi tagasi.
Esemeid: 75

Judge FOILid ja muud FOILid
Korraldaja: volberg
Lõpp: 22. oktoober, kell 22:00
Viimati 14 tundi tagasi.
Esemeid: 20

Korraldaja:
Lõpp: 30. oktoober, kell 20:00
Esemeid: 30

Korraldaja:
Lõpp: 30. oktoober, kell 20:00
Esemeid: 0
Kes on siin...
0 registreeritud (), 12 külalist ja 4 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.020 sekundiga, millest 0.008 sekundit kulus 6 andmebaasipäringu peale.