Aktiivsed teemad | Aktiivsed postitused | Vastamata postitused Viimased 24 tundi | Viimased 48 tundi | Viimased 7 päeva
Foorum   Teema
maagia.net uudised & info
Uued Sõnumid Re: uus foorum by vpl @ Eile 03:50 PM

Originally Posted By: jottMinuarust on see foorum siin mingi parim üldse. Palun, ärgem parandagem valmis asja. +1 Lisaks näitab minu kogemus erinevate pikaealiste internetikogukondadega, et parim viis neid tappa, on muuta drastiliselt keskkonda
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Re: Müün kaarte by illusionGod2 @ Eile 01:34 PM

b ostaks kõiki kaarte want listist
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Re: M: FOIL Nicol Bolas, the Ravager by Gerh @ Eile 09:43 AM

Uus hind
MTG strateegia ja raportid
Uued Sõnumid Re: Limitedinurk, teine. by chew @ Eile 01:13 AM

ma just tegin ka seda mtg arenas. mõtlesin et kas mingi bug et ta ei lase mul trikki mängida kui mu head loomad surevad. lõpuks taipasin mis toimub
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by chew @ Eile 12:09 AM

ma arvan et lihtsaim lahendus kogu teemale - ei tee turniiri arvutis mis on inimestele kättesaadav, teed leti taga arvutis ja näitad pairinguid teleka peal. korras. muidu on nagu paneks kausi kommidega laua peale, aga kuigi keegi sealt mõne võt
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid M: FOIL Nicol Bolas, the Ravager by Gerh @ 20/07/18 03:58 PM

FOIL Nicol Bolas, the Ravager // Nicol Bolas, the Arisen (Core 2019) 45€ Kätte saab Lorienist või võin postiga saata.
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by Mirror @ 20/07/18 01:26 PM

No ma kujutan ette, et oma poes võib reegleid tõlgendada, nagu huvi on. Samas on probleem see, et seni on saanud suhteliselt vabalt arvutile ligi. Olen sinna isegi tulemusi sisse pannud. Kui see poliitika on muutunud, tuleks sellest selgesõnalis
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by RasKerge @ 20/07/18 01:18 PM

Tsiteeri:Ühesõnaga - igasugune outside information mis saab mõjutada mängu tulemust on keelatud! Avaliku info teadmise eest karistamine on küll totalitaarse režiimi tippsaavutus. Näide: mängu alguses küsin vastaselt: "Vaatasin enne sta
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by Tõrts @ 20/07/18 12:47 PM

Originally Posted By: Veigo Mis puudutab “mitu punkti mul on” - siis tegelikult ei pea ka sellele vastama. Sa ise tead. Ja kui mingi hetk kusagilt selgub, et nii ei ole - siis pole mängija kuidagi vastutav. Turniirikorraldaja teeb kõik endast o
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by Mhe @ 20/07/18 12:45 PM

Sul ei ole õigus
Tulevased üritused Tallinnas
Julgelt kirja ikka...
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by Veigo @ 20/07/18 11:57 AM

Standingui ei pea näitama enne viimast vooru. Peale pikki vestlusi eile paari L3 kohtunikuga jään enda juurde: roundi vahepeal mängijale, kes näpib turniirikorraldaja arvutit eesmärgiga standinguid näha, tuleb anda dq. Ei suuda ühtegi põhju
Uued Sõnumid 29.07.2018 Bõjõndr cube draft by Bõjõndr @ 20/07/18 11:40 AM

Tere, Lühidalt pole ammu mänginud aga kuubik on äge nii et teeme kuubikut, iga üks paneks vahele ühe lorieni boostri et oleks natuke põnevam. orienteruvaks kellaajaks paneks kell 18.00 aga kuna sama päev ka liiga siis kellaaeg võik olla nii
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Re: Müüa MTGO tixe by MadTricks @ 20/07/18 11:40 AM

Hinda alla. 95€ nüüd.
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by jott @ 20/07/18 01:12 AM

Kusjuures ma ei tea, ma oletan, et on nii nagu ytlesid a kunagi oli teisiti. Ilmselt kuna telfiga saab pilti teha siis nyyd teisiti.
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by chew @ 20/07/18 12:11 AM

lugesin mtg judge foorumist selle kohta, sain teada et pole mingeid keelde standingute näitamise kohta, võid kasvõi iga raundi standingud igaveseks seinale jätta. turniirikorraldaja/judge otsustada kuidas teha. ei jää keegi selle pärast poest
MTG vahetus, ost ja müük
Uued Sõnumid Ostan kaarte by kaur järs @ 19/07/18 11:43 PM

Soovin osta või vahetada järgmisi kaarte. Kaarte sooviks saada kas Tallinnast Lorienist või Tartus mängupaigast. 1-Merfolk Branchwalker 4-Jadelight Ranger 4-Woodland Cemetery 2-Rekindling Phoenix 4-Goblin Chainwhirler 4-Dragonskull Summit 4-Cany
Uued Sõnumid Re: Nationals 2018 - 8. Septembril by Gerh @ 19/07/18 11:14 PM

Originally Posted By: WetWillieJa... https://whatsinstandard.com omg, this
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by HeZ @ 19/07/18 10:27 PM

nõudnud TO'lt korrrektset tulemute märkimise lehte... seal on pairingu mõlema poole punktid peal... olekski jokk
MTG reeglid
Uued Sõnumid Re: Turniirikorraldusest by Mhe @ 19/07/18 10:02 PM

Kalev: "Mind pairiti alla... ma kontrollin, kas ma olen ikka 6 punkti peal" --lähenen arvutile-- Veigo: "EI TOHI TEHA" Kalev: "ok ütle mulle siis kas ma olen 6 punkti peal" Veigo: "oled küll" istun maha h
Tulevased üritused Tartus
Uued Sõnumid Re: Standard Tartus Neljapäeviti 18.00 by _Virko_ @ 19/07/18 09:51 PM

26.07.2018 <!--REG START--><!--REG END-->
Uued Sõnumid Re: Nationals 2018 - 8. Septembril by WetWillie @ 19/07/18 09:31 PM

Ja... https://whatsinstandard.com
MTG reeglid
Uued Sõnumid Turniirikorraldusest by Veigo @ 19/07/18 09:14 PM

Selgus, et paljud inimesed peavad iseenesest mõistetavaks, et nad võivad turniirikorraldamise arvutis teha kõike mida nad heaks arvavad. Kuigi MTG tournament rules on selles osas üsna tagasihoidlik (punkt 1.9), siis tegelikkuses on kohtunikud v
Uued Sõnumid Re: Nationals 2018 - 8. Septembril by kaur järs @ 19/07/18 08:47 PM

Ma igaks juhuks küsin. Ma kaua magicust eemal olnud, eesti MV-l on ikka ather revolt ja kaladesh lubatud standardis?
Toimunud üritused
hilinen minutid
Lehekülg 1/4 1 2 3 4 >
Juuli
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Avalik jututuba
Aktiivsed oksjonid
Vol 1. Laanekõndijad, mitmevärvilised ja maakaardid
Korraldaja: kilpkonn
Lõpp: TÄNA, kell 22:00
Viimati 4 tundi tagasi.
Esemeid: 62

Vol 2. Artefaktid, valged ja sinised
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 4 tundi tagasi.
Esemeid: 68

Vol 3. Kõik see muu
Lõpp: 23. juuli, kell 22:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 80

GodLike EDH jm. oksjon
Korraldaja: Rimm
Lõpp: 28. juuli, kell 21:00
Viimati 1 päev tagasi.
Esemeid: 164
Kes on siin...
1 registreeritud (illusionGod2), 35 külalist ja 3 ämblikpoissi.
Legend Admin, , Moderator
See lehekülg tekitati 0.011 sekundiga, millest 0.004 sekundit kulus 6 andmebaasipäringu peale.